59. Dotazník

4.10.2013 v Čtenáři 48

Upozornění: Pokládejte všeobecné otázky. Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, hudebních skupin, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Jak je to s vtělováním do těl? Proč se nemůže lidská duše převtělit do těla jiného tvora? př. pes, ryba, kráva? Vím že každá bytost má určitý úkol, chránit a tak, ale přece člověk se vyvinul z opice, a ta je také zvíře. Nebo je to s evolucí jinak než nám předkládají vědci a školství? Hidnuismus je jedno z nejstarších náboženství, kde sebrali reinkarnaci? Potřeboval bych to trochu osvětlit…
Člověk z opice není, to je absolutní nesmysl a nechápu, že tomu ještě dneska pořád někdo věří. Důvod, proč se lidé za normálních okolností nevtělují do zvířat je ten, že k tomu nemají důvod. Není to jejich poslání a nic moc se na tom jejich duše nepřiučí.

2. Jak je to s pravotočivými a levotočivými energiemi na jižní polokouli? Jsou tam opravdu naopak nebo je to nesmysl?
Zákony Vesmíru jsou univerzální. Jak nahoře, tak dole. Není žádný rozumný důvod, aby tomu bylo na jihu opačně.

3. Myslíš si, že ženy mají větší moc než muži změnit svět k lepšímu? Nebo mají ženy i muži stejnou možnost?
Samozřejmě. Už jste viděli nějakou ženu, co by způsobila válku, nebo vyvraždila celý národ? A tajné společnosti, které mají smlouvy se Satanem: Kolik si myslíte, že tam je ženských? Samozřejmě jsou výjimky, ale mužské ego a jeho síla je to, co ho činí zranitelným a co ho neustále pokouší dělat podobné věci. Žena to nemá zapotřebí, ta se chce hlavně mít dobře a hlavně aby její děti žily v míru.
Úplně by stačilo na všechny vedoucí pozice na světě dosadit obyčejné ženské (úplně normální ženy, jaké chodí běžně mezi námi po ulici) a nestačili bychom koukat, jak by se nám všem žilo dobře.

Žádná normální žena (,,mužatky“ sem nepočítám) nepůjde proti lidem, i když se jí slíbí peníze a moc. Žena je životadárna ochranitelka všeho živého, v tom je její největší moc, speciálně pokud to o sobě ví a umí to používat.


4. Na čo vlastne slúžil Stonehenge?
To je dobrá otázka… Nemám však dovoleno ji zde odpovídat.

5. Čo Ťa najviac baví variť a máš nejaký kuchársky sen? Niečo typu “ Ó áno, jedlo, teba raz zvládnem uvariť! „
Mě baví dělat saláty. Rajčatový, šopák, cokoliv. Jinak kuchařský sen nemám. Mám sice ráda jídlo, ale moc zatím nevařím a taky toho moc ani nesním. Kdybych byla žrout, třeba by byla větší motivace, ale mě stačí k obědu i krajíček chleba s rajčetem a jsem spokojená. Základní potravina je pro mne čaj s medem. Ostatní je podružné.

6. Ako si na tom s hrou na flautu? 🙂
Učila jsem se na ni jeden rok, když mi bylo 11.

7. Ahoj chcem sa opýtať , či sa dajú niekomu poslať myšlienky napr.: priateľovi , aby sa ozval alebo niečo podobné.
Spoustě lidem se to děje spontánně. Na někoho myslí a on se jim druhý den ozve. Mně se to děje pořád.

8. Mění se nějak moc symbolů když je nakreslíme pečlivě podle pravítka a všechno si změříme a tak nebo když je jen tak odflákneme?
Dokud jde poznat co to je, tak se význam nemění.

9. Nosim (diky tobe :)) atlantsky prsten. Ten stribrny, nejmensi, co prodavaji. Jenze je na me veliky a musela jem si ho zmensit – konce prstynku se ted dotykaji na takovem pulcentimetru. Takhle se blokuje energie, nebo ne? Mam si ho nechat zmensit?
Jestli se kov vzájemně překrývá, či dotýká, je to problém.

10. Co si myslis o uspani starych nemocnych zvirat zverolekarem?
Když to musí být….

11. Ty sama na tele žiadne znamienka nemáš? A čo materské znamienka, je to tak, že sa narodíš s virom v tele?
Mám znamínka, ale neléčím si je. Není to pro mě důležité. Raději si preventivně léčím nákazy, které někde chytnu a které by v budoucnu mohly dělat problémy. Znamínka mi nedělají nic. – Ano, nákazy se dědí.

12. Může nemoc existovat i bez duchovní příčiny? Např. Někdo pracuje ve fabrice, kde je otřesné ovzduší a dostane rakovinu, třeba. A přitom nemá žádnou duchovní příčinu. Pak jde pracovat jinam a rakovina se vyléčí. Lze to, aby byla ta příčina nemoci čistě fyzická?
Všechno je možné. Buď zdravý, když tě třeba pošlou rubat uran. To ti nějaká psychika moc nepomůže.

13. Jaká je průměrná návštěvnost tvého blogu? (den, týden, měsíc)
Záleží na ročním období a aktuálním počasí. Když je zima, mokro, zataženo a ,,hnusno“, stoupá i o tisíce. Jinak ti to ukazuje TOPlist počítadlo vlevo v menu.

14. Kdy vydáš článek o tom, jak je křtění špatné? A jak nás to blokuje aj. (když už jsi ho vydala, dej mi prosím odkaz)
Samostatný článek o tom zatím nepíšu, protože nemám pocit, že by to bylo potřeba. To podstatné víte a nechci se opakovat.

15. Mohla by jsi nám podat vysvětlení proč jsi použila konkrétní symbol a barvu na první tvé knížce Svět za oponou? Podle všeho co vím jsem tento symbol viděl na církevním rouchu, podle všeho jsem ho našel mezi iluminátskými symboly, ale bližší specifikaci abych si to mohl ověřit nemám. Děkuji za informace.
Kup si knihu a dozvíš se to (symbol iluminátů to není, ani na nich nerezonuje)… Červená barva už byla čistě pro efekt, tato kombinace mi přišla pěkná a vhodná pro první knihu. V červené je teplo a mnoho energie.

16. Jak na tělo působí pilulka „po“?
To je otázka pro ty, co ji prodávají lidem. Já se o to nezajímám, ale každému je asi jasné, že to moc zdravé nebude.

17. Prečítala som si u teba aké je nebezpečné zasvätenie do Reiki. Nič podobného som nikdy neabsolvovala, ale mám relaxačnú hudbu, ktorá má názov Reiki – Invisible Healing, myslíš, že to má nejaký vplyv na človeka? Môže byť počúvanie tejto hudby rovnako nevhodné? A ako je to s hudbou označovanou ako Feng Shui, Tai Chi?
Nevím co to je za hudbu, ale já bych ji neposlouchala čistě z principu, že má takový název. Feng Shui a Tai Chi není problém, to je už něco jiného.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mk 2013-10-04 04:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj. je možné, že někdo z elitářů změkčuje to svinstvo zevnitř (ve smyslu duškova míly břečky z pupenda)? napadlo mě to například ve vztahu k bono voxovi, protože třeba u2 mám docela rád, ale to vědomí, ke komu se hlásí, už mi prostě kazí celkový dojem.. máš v nějaké oblasti podobnou zkušenost?

Ikona diskutujiciho Verča 2013-10-04 06:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mě by zajímalo, jak se tu podle tebe člověk objevil..? Díky.

Ikona diskutujiciho martin 2013-10-04 07:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpověď č. 3: Jáj :D hele ale neznamená to, že muži tu možnost změnit svět k lepšímu nemají, že ne? :)…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-04 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: No hele, na otázku otázkou:

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-10-04 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč vlastně tak nemáš ráda představu, že jsme z opice (tedy kromě toho, že nevěříš dějinám, tak jak nám jsou předkládány)? Hledala jsem u tebe na netu a kromě tohoto vysvětlení jsem nic jiného nenašla. Proč je to pro tebe tak nepřijatelné, ta pozvolná změna opice přes x různých stádií na člověka?

Ikona diskutujiciho johanka 2013-10-04 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, slyšela jsi o ayahuasce, nebo teda o očistných rituálech, které se s ní provádí? Co si o tom myslíš?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-10-04 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Tuhle blbost, že jsme z opice vymyslel Darwin, kterou stejně poté na smrtelné posteli odvolal, ale to už nikdo neslyšel. Mimo jiné se Darwin léčil homeopatií: cituji: „Škoda, že se nezachoval žádný vědecký záznam o tom, který vysoko ředěný potencovaný homeopatický lék   skotský homeopat Dr. James Gully těžce a dlouhodbě nemocnému  Darwinovi podal. Tímto nevědeckým uzdravením vlastně  podpořil mohutný rozvoj materialismu, utlačujícího a bagatelizujícího dnes jakékoliv jiné názory, včetně homeopatie.“ Citováno: http://www.homeopatie.cz/clanky/ruzne/17.htm

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-10-04 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Muži to je slepá odnož ve vývoji lidstva :D ale někteří v sobě dokážou najít ženský princip. Igor Chaun o tom natočil tohle video – rozhovor: http://www.youtube.com/watch?v=An3C1PJF4r0

Ikona diskutujiciho Likan 2013-10-04 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nad 3. otázkou (ale hlavně odpovědí) jsem se od srdce zasmál. Stačí se podívat jak smýšlí drtivá většina žen, na totální nelogičnost, nerozhodnost ale hlavně naprosto iracionální rozhodnutí, které předvádí jak v partnerských vztazích, tak i na pracovištích a všude jinde. Vy zkrátka nevíte co chcete a jednáte vždy pocitově, místo toho aby v důležitých situacích převládl rozum! Většinou z toho vzejde paskvil, ze kterého jste nakonec vy samy nešťastné a vaše okolí taky. Výjimkou jsou ženy, které se zaměří na to, že chtějí peníze a při cestě k úspěchu za sebou nechávají spousty zneužitých lidí (hlavně bývalých partnerů :-D). A z vlastní zkušeností vím, že v momentě, kdy se do vedoucí pozice dostane nějaká žena, tak je důležitá jak ´´hovno na palici´´ , dělá vědu ze sebemenších věcí a tím samozřejmě zasévá nechuť a nenávist do níže postavených pracovníků. By the way všude jsou výjimky a ženy miluju i tak :-D.

Ikona diskutujiciho Blue 2013-10-04 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Zrovna včera byla domovní schůze baráku a myslím, že pár diktátorek by se tam našlo :-) Spíš souhlasím s tím slovem "normální", pak to může být kdokoliv, vlastně já těm normálním říkám lidé ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-04 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ale vůbec ne, slepá odnož. Jenom prostě nejsou na světě od toho, aby všemu vládli, akorát že některým to nějak nedošlo.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-10-04 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žena na vedúcej pozícii nemusí byť výhra. Viem o firme kde je viacero vedúcich žien a sú docela potvory, intrigujú, sú zbytočne moc prísne, keď majú blbú náladu vybíjajú si ju na zamestnancoch.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-10-04 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 3. Jako kdybych slyšela svojí mamku:Dale je to pravda, žádná žena nikdy nedělala to co dělají muži…Ale zase souhlasím i s Likanem, protože spousta žen je opravdu takových jak popisuje, já byh však řekla, že je to na obouch stranách stejný, jedoduše pokud někdo neumí využívat svou energii jak má, pak to dopadá, tak jak píšete…

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-04 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ježiši, co? Jaký paskvil, jaká netozhodnost? A podle tebe jsou normální pouze ženy, které se táhnou za penězi? Jo pak se už nedivím, proč si Aluška o nás myslí, co si myslí.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-04 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Co si myslím? Přiuč mě 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-10-04 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jíš houby? Myslíš si, že jsou zdravé?

Ikona diskutujiciho Marione 2013-10-04 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si , že všetko je energia ?

Ikona diskutujiciho Likan 2013-10-04 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V mém příspěvku na začátku uvádím za 1. Drtivá většina a za 2. Na konci píšu, že jsou všude výjimky. Z TOHO JASNĚ VYPLÝVÁ, ŽE NEMYSLÍM 100% VŠECHNY. Aluš o tobě nevím téměř nic a nebudu tě tím pádem nijak hodnotit. Každopádně je taky třeba říct, že oproti průměru žen, které smýšlí tak jak jsem napsal se hodně lišíš, už jenom tím co děláš. Já osobně si myslím, že tím, že vidíš energie, komunikuješ s jemnohmotnými bytostmi a podobně máš i určitý nadhled, když víš ´´něco víc´´.  Třeba je to co jsem psal jenom ženská přizpůsobivost k dnešní společnosti. A nebo tak jak psal/a Domča, třeba ženy (to platí i pro chlapi) jenom špatně využívají svou energii a vlastně se tak úplně jako ženy nechovají. Nevím… zkrátka jsem napsal co si myslím a rozhodně nechci házet všechny do jednoho pytle.:-)

Ikona diskutujiciho Petr 2013-10-04 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázky, samé otázky…

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-10-04 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:telo zvireci ale s duchem a valči se pro ženy chci to a to pak jo

Ikona diskutujiciho Cormy 2013-10-04 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš ráda balet?

Ikona diskutujiciho light7 2013-10-04 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K ot. č. 3) muži jsou taková *zvířátka*, my ženy máme být jejich krotitelkami :D

Ikona diskutujiciho Míra 2013-10-04 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho just it 2013-10-04 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Zdárek :-). To ale píšeš o ženách, které jsou poznamenané patriarchátem, který tu pořád je, ať chceme, nechceme :-).  Ženy se snažily vybudovat si rovnoprávnost, ale ženy jsou jiné a dostaly, co chtěly – jak píšeš, nějak si tu rovnoprávnost prosazujou špatně – nelogicky. Musí makat, starat se o domácnost a děti atd. atd. … tedy o ženách, o kterých píšeš (snad nevadí že tykám, přišel mi Tvůj příspěvek milý), to jsou ženy mužatky, které se přizpůsobily. Já doteď neumím chodit v tomhle světě, zatímco muž zvládá stres, a pak jde do hospůdky. Já z toho brečim a večer jsem hotová. Ženy se uzavřely a aby byly úspěšné, staly se mužatkami. Rovnoprávnost totiž není o tom odvádět stejnou práci stejně… ale o tom si sebe vzájemně vážit a znát klady a zápory a využít toho ku prospěchu. Ženy jsou empatičtější, ale to co potkávám kolem sebe, tak mně vždy víc ubližovaly ženy mužatky, co se mužů týká, tak to jen ti vnitřně úplně vyhaslí, pro které jsem méněcenná – jenže těch mužů, to se mi stalo jednou, kdežto u žen – ufff. Ženy na vysokých postech nejsou ženami. To, o čem píšeš, to mi připadá jako typická hnalkyně za úspěchem, která ve 39ti zjistí, že je za zelitem a začne hledat jakoukoli spermii k opodnění. Dnešní úspěšné ženy chtějí být totiž emancipované… ale to je mužský princip.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-10-04 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té jedenáctce, nedávno jsem někde četla (myslím, že v textu od Hany Bláhové), že mateřské znamínko jsou vlastně paraziti, plísně a jiné breberky zapouzdřené do odolných pigmentových buněk. Jsou to breberky získané od matky v těhotenství a tímto způsobem zneškodněné imunitním systémem dítěte, takže hodně mateřských znamének značí dobrou imunitu. (Což by tak odpovídalo, já nemám ani jedno a jsem furt nemocná.)

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-04 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho bobek 2013-10-04 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3- přehnaný vliv žen by nebyl dobrý, tak jako teď není dobrý přehnaný vliv mužů… pravda je někde uprostřed..

Ikona diskutujiciho krokska 2013-10-05 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám do dotazníku 3 dotazy:

Ikona diskutujiciho Angelique 2013-10-05 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před nějakou dobou jsem si koupila přes Spirit prsten se vševědoucím okem. Jeho popis symboliky tam byl konstruktivné. Později jsem zjistila, že ale tento symbol používají Illumináti. Myslíš, že je dobré ho nosit?

Ikona diskutujiciho ena 2013-10-05 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je zdravé nosit rovnátka? Vypovídá to něco o charakteru člověka, když má křivé zuby, anebo naopak když má krásné rovné zuby od přírody?

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-10-05 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No teraz s vacsinou odpovediami suhlasim, az na tu jednu co sa tyka opic…. Clovek je z opic proste, tam sa uz neda o com diskutovat….

Ikona diskutujiciho Rogor 2013-10-06 00:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koupil jsem si tuto knížku

Ikona diskutujiciho Anet :) 2013-10-06 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drahá Alue,chtěla bych najít kámen,který by mi dodával sílu a staj se mým ´´přítelem´´.JAk alke poznám,že ten nějaký kámen je ten pravý? A je lepší nosit ho na kůži,nebo na stříbrném řetízku ? A řekni,je bezpečné spít s ním,nebo se s ním koupat ( ve vaně ale i např,j jezeře,atd. ?

Ikona diskutujiciho Karla 2013-10-07 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

OTÁZKY DO DOTAZNÍKU

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-10-07 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kedysi si písala že do vzduchu sú vypúšťané škodlivé látky, chemtraily a že niektorí ľudia majú potom problémy s pľúcami, chcem sa opýtať či je proti tomu nejaká obrana (okrem octovania). Môže si bežný človek nejak bez špeciálnych prístrojov trénovať pľúca aby ich mal odolnejšie?

Ikona diskutujiciho Stevo 2013-10-07 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vsetko je o rovnovahe + vsetko so vsetkym suvisi. Plati to na vsetko.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-09 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš prosím podrobněji než kdy jindy rozvést, proč tato slova:

Ikona diskutujiciho Dominika 2013-10-10 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jěště bych se chtěla zeptat: Nevíš co by mohlo znamenat svědění v uších? po popřípadě jak to léčit, děkuji.

Ikona diskutujiciho Corny 2013-10-10 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V kolik hodin chodíš obvykle spát a v kolik obvykle vstáváš? 🙂 Snad neva, že se na to ptám.. 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-10-11 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych se optala, co to vlastně znamená, být vědmou. Znalý kamarád mě tak vytrvale označuje, i když s tím, že si většinu svých dovedností neuvědomuji.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-11 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Spíš se zeptej svého kamaráda, co tím myslí.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-10-11 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Já vím, na co naráží a z čeho vychází a jsou to fakt haluze a i proto mu věřím. Jenže ve skutečnosti nevím, co z toho čekat. Mluví, jako by to byla nějáká oficiální funkce. Z něj ale vymámit konkrétní údaje je nadlidský úkol, on se pohybuje na trochu jiných úrovních abstrakce :D

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-12 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško, mám 2 dotazy:

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-12 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A samozřejmě děkuji za případnou odpověď na mé věčné dotazy!!!

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-12 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Mary 2013-10-13 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to zatím vidíš s tou transformací? Já mám pocit že ta transformace vědomí a planety se již dávno odehrává ale velmi jemně a postupně takže to ještě moc lidí nepocítilo. Jak se furt mluvilo o tom velkém BUM a třech dnech temnoty zdálo se mi to vnitřně trošku nepravděpodobné vzhledem k tomu že na planetě Zemi se nikdy něco tak důležitého neodehraje v tak krátkém čase.

Ikona diskutujiciho martin 2013-10-13 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂 promiň, že se posledně moc ptám, ale já mám vždy moc otázek:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek