61. Dotazník

1.11.2013 v Čtenáři 31

Upozornění: Pokládejte všeobecné otázky. Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, hudebních skupin, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Je zle pravidelne jest cesnak alebo nie?
Čím víc ho denně člověk sní, tím lépe. Vypuzuje z těla všechny parazity a je extrémě zdravý. Lék skoro na všechno.

2. Myslíš si, že existuje láska na první pohled?
Já si to nemyslím, já jsem to zažila. Takže vím, že to jde. Intenzivnější než tu na první pohled, jsem nikdy v životě nepoznala. Je úplně jiná, než ty které vznikají z přátelství a postupným poznáváním.


3. Kolikrát za život jsi byla zamilovaná?
Já si před časem dělala takový jmenný seznam a když bych měla počítat opravdu všechna zamilování bez ohledu na vážnost, opětovanost, nebo věk, tak to je hodně velké číslo. Teď z hlavy to přesně nevím, musela bych to znovu přepočítat a to jde blbě, pokaždé totiž na někoho zapomenu. Poprvé jsem byla zamilovaná ve školce do nějakého ,,Patrika”, pak to jelo jak na běžícím páse.

4. A měla jsi nějakou neopětovanou lásku?
Pár jich bylo, ale to už jsou moje školní léta, to jsem byla malá a to jsem právě hodně střídala objevy, takže to je logické. Od té doby co jsem vyšla z puberty, jsem nikdy s tímto neměla problém. Koho chci, toho mám.

5. Myslíš, že je dobrá Frolíkovo káva?
Ani nevím, že existuje 😀

6. Máš nějakou svou kadeřnici, nebo se o své vlasy staráš zásadně jen ty sama?
Jsem pověstná tím, že jsem nikdy v životě nebyla v kadeřnictví, ani nakouknout. Starám se o vlasy sama. Je to příjemné, levné a přesně podle mých představ. Když si pěstuješ dlouhé jemné vlasy, nikoho nepotřebuješ. Roste to samo a zastřihnout konečky není žádná věda.
Pocházím ze skromných poměrů a nikdo ke kadeřníkovi nikdy nechodil, takže ani nemám v plánu na tom něco měnit, nepřijde mi to vůbec důležité. Celý život jsem se bez toho obešla, tak na co s tím začínat, na co být najednou nóbl? Navíc jsem na svoje vlasy strašně háklivá, kdyby mi do nich někdo špatně zasáhnul, nebo mi kecal do jejich délky, to by bylo pořádné čoro moro. Pro mne to není jenom ozdoba.

7. Jakto, že vztahy které jsou jen z rozumu drží více než ty z lásky?
Neznám vztahy z rozumu, takže to nemůžu posoudit. Doba domluvených manželství už tady dávno není a jestli se dva vezmou kvůli prachům, tak to asi moc neroztrubují, čili se to neví.

8. Co když jeden ve vztahu miluje a druhý má jen hodně rád?
Ve vztahu má vždycky jeden v něčem navrch, tak to chodí. I když se dva přímo milují, tak každý to přesto umí jinak.

9. Co si myslíš o tetování? Může člověka nějak destruktivně ovlivnit nebo je to čistě věc vkusu?
Podle toho, jaký motiv si zvolí. Obecně to není zdravé kvůli složení tetovací barvy.

10. Znáš nějaký způsob účinné prevence proti křečovým žilám?? :)) U nás je má mamka, taťka, babička…no prostě hodně členů rodiny a já je opravdu zdědit nechci…
Jenom klasicky: Být na nohy šetrný, nejíst chemické hnusy, pít dost vody, nenosit stahující oblečení na nohách, občas namazat kokosovým olejem… Mám dojem, že na to mají vliv i nějací paraziti, ale v tomhle jsem nikdy moc nepátrala.
To máš tak, někde se dědí celulitida, někde velké nohy, někde zase křečáky. Každý má k něčemu dispozice. Když ale budeš zdravě žít a mít hodně pohybu, minimalizuješ případné pozdější obtíže.

11. Jaký máš názor na pohádku Lví král? 🙂
Nelíbí se mi. Je moc násilná.

12. Už dlouho se tě chci zeptat, co znamená ten nápis vpravo dole pod tabulkou “aktuálně”? 🙂 Jestli to tu již bylo tak se omlouvám, já jen že na to pokaždé, když sem přijdu, koukám a vždycky mě to zajímalo 🙂
,,Tervetuloa ystävä”, znamená ve finštině ,,Vítej příteli”. Je to tady proto, že když jsem stránky zakládala (rok 2006), hledala jsem vhodný slogan. Tento jsem dala dohromady přes Skype s jedním známým, se kterým jsem si tehdy dopisovala. Byl to můj úplně první slogan.
Jak se stránky konkretizovaly a vyvinuly, slogan se postupně změnil, ale zachovávám některé nejstarší původní prvky, čistě jako svoji tradici. Tento finský nápis se dochoval schovaný v liště.
Další věc, kterou sem dávám kvůli tradici, je moje stará fotka z doby, kdy mi bylo 14 let. Schovávám ji pořád do každého nového designu, protože má velmi zajímavou energii, kterou tady chci udržet.
Není to tedy proto, že bych se vyžívala v nesmyslných nápisech v jazyce kterému nikdo nerozumí, ale je to právě kvůli zachovávání některých starých prvků, které nechci pouštět. Stojím si jen na některých původních znacích, se kterými stránky vznikaly.

13. Jaký máš názor na meltu? Piješ ji?
Ještě před pár lety jsem ji pila docela často, ale nějak od cca 18ti let mě to pustilo, nedostávám už na ni chuť. Ale ne že by mi nechutnala.

14. Jaké výrobky, jsou nejhorší a rozhodně bys nekupovala?
Psala jsem o tom před čtyřmi lety článek: ,,Jaké potraviny jsou dnes bezpečné a jaké ne?”

15. Je pravda, že Země je dutá a my žijeme uvnitř ní? Existuje černá hvězda?
Ano, ale pro správné pochopení celého mechanismu doporučuji dostavit se na přednášku o duté zemi. Z článků se to úplně pochopit nedá, vždycky jsou v tom díry a člověk nemá jasno v zásadních věcech, i když se fakt snaží chápat. S dokumenty, filmy a počítačovou simulací je to ale úplně jiné kafe.

16. Co si myslíš o klystýrech? Zkoušela jsi je někdy?
Klistýry jsou zdravé a když si děláš očisty jater, občas si to udělat musíš. Taky jsou třeba česnekové klistýry, ty radí G. Malachov proti parazitům.

17. Chodíš někdy v podpatcích?
Jen na podstatnější společenské akce, kde většinu času jenom sedím. I tak je mi z nich ale na zdechnutí, to není nic pro plochou nohu… Naštěstí si je obuji tak jednou za tři měsíce, kolikrát ani to ne, takže se to přežít dá.
Chodit v tom ale normálně nemůžu. Před dvěma roky jsem zkusila jít do města na pěti centimetrech a co myslíš? Za dvacet minut jsem si boty nesla v ruce a ťapala bosky, za tu bolest mi to nestálo… Ta úleva, když si sundáš boty a jdeš najednou bosky, je úžasná. A to funguje i u sandálů.

18. Jaký máš na podpatky názor?
Jednou za sto let, proč ne… Ale chodit v tom často, zničit si nohu, pak mít bolesti páteře, nohou, vybočené palce? Ne, díky, nechci. Já chodím ,,na plocho” a ideálně úplně bosky, když to jde. To je to nejlepší pro nohy.

19. Neuvažuješ, že bys prodávala své obrázky jako autorské reprodukce?
Co to je, ,,autorská reprodukce”?
Já pár svých kreseb už udala, bylo to prostě domluvou. Já se s tím nepářu. 🙂
Jestli má někdo zájem koupit si moji kresbu, ať mi klidně napíše, ale upozorňuji, že ne všechny jsem ochotná dát z ruky, k některým mám speciální vztah a podle toho vypadá i následná společná domluva.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Šárka 2013-11-01 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prej koho chci,toho mám :D

Ikona diskutujiciho Domča 2013-11-01 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 1. Nechápu jak někdo může dát takovej dotaz s prominutím, ale to nemáte vlastní hlavu na to abyste aspoň trošku přemýšleli než něco napíšte, nebo sa na něco zeptáte??:-D

Ikona diskutujiciho B 2013-11-01 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho sisi 2013-11-01 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já teda bohužel souhlasím, že prachy jsou lepší vztahové pojítko než láska.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-11-01 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že jsou pro člověka výhodnější dlouhé vlasy např. z energetických a dalších důvodů? Krátké vlasy rostou rychleji než delší a proto se domnívám, že se organismus snaží vyrovnat tu nerovnováhu a mobilizovat síly, aby vlasy byli co nejrychleji dlouhé, protože je to pro člověka výhodnější. Je to tak?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-11-01 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč není k článku: jaké potraviny jsou dnes bezpečné a jaké ne, možnost komentářů?

Ikona diskutujiciho Míra 2013-11-01 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂 Dnes mám další porci podivných dotazů :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-01 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môžme nejako odhadnúť ako bude vyzerať náš ďalší život po smrti na tomto svete? Budeme tam mať podobnú povahu ako tu alebo tam budeme niekým úplne iním? Napríklad ak niekto nemá vzťah k maľovaniu, písaniu, je možné že v ďalšom živote z neho bude maliar, spisovateľ? Hovorí sa že ak máme tento život zlý, ten ďalší bude pekný, chudobný a škaredý ľudia dúfajú že v ďalšom živote budú pekný a bohatý, je to pravda?

Ikona diskutujiciho Eruvië 2013-11-01 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mam takový pocit, že k mým dotazníkovým otázkám se snad nikdy nedostane:(

Ikona diskutujiciho Morwen 2013-11-01 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Klok 2013-11-01 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obecné otázky, co nejobecnější? Tu jsou: 1. Jak pěstovat lásku? (Nemyslím konkrétní vztah k někomu, ale to proudění ze srdce, které by mělo proudit k co nejvíce lidem v co největším množství situací, ale ne pro každého je to samozřejmost.) 2. Jak vítězit a zvítězit nad egem? (A co to to ego vlastně je? Je to rozum? Často si ho představuji jako takového toho našeptávacího pidi-čertíka z komiksů.)

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-01 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sú len návody na zahnanie deštruktívnych bytostí, je aj nejaký spôsob ako démonov a deštruktívne, temné bytosti privolať?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-01 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Asi je ještě z doby, kdy jsem u sebe diskuze neměla.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-01 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: ,,Koho chci toho mám", je prosté konstatování faktu a s namyšleností to nemá co dělat. Pleteš hrušky s hřebíkama dohromady.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-11-01 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Cibulky poznají délku vlasů! Není pravda, že krátké i dlouhé rostou stejně. Vitální síla dynamis, jak jí řikal zakladatel Homeopatie – ví o všem v organismu, vlasy totiž proudí energie – v Číně jí říkají cchi v Indii prána a protéká tzv. jemnohmotným organizačním principem a skrze čakry celým tělem a reguluje veškeré procesy v těle. Chlupy Ti taky nenarostou třeba půl metru, ale na určité délce se zastaví. Protože kdyby cibulka nevěděla délku, tak třeba muži, co si neholí podpaží, tak by měli chlupy v podpaží až na zem :))) a není tomu tak, prostě se na určité délce zastaví, a je to dáno konstitučně – u každého člověka jinak.

Ikona diskutujiciho Alchemi 2013-11-01 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věříš ve spřízněné duše?

Ikona diskutujiciho hajcus.ka 2013-11-01 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: stejně jako tu kdysi psala Aluška, i já ti můžu doporučit knihu Radikální odpuštění od C. Tippinga. Přesně těmito věcmi se v ní zabývá 😉

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-11-01 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: 1. Já to dělala intuitivně před pár roky-před usnutím (a i jindy když byl čas) jsem se prostě snažila cítit co největší lásku, radost, štěstí ke svému okolí. A už popár dnech to najednou bylo tak snadné… A anjednou přicházely okamžiky prozření-třeba jsem si z ničehonic uvědomila, jak neskutečně nádherně vypadá ten dub za našimi okny…

Ikona diskutujiciho Albiii 2013-11-02 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak si dřív myslím psala, že pyramidy se nestavěli, ale že si je zhmotnily…mohli si takhle zhmotnit i nějakou živou bytost?

Ikona diskutujiciho Dan 2013-11-02 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, stává se mi, že pohlední lidé jsou často více zlí a méně pohlední jsou naopak hodnější. Pokud v tomto povahovém stavu budou pokračovat- je možné, že se vzhledové situace díky zákonu analogie díky jejich povahám obrátí (krásní uvnitř budou krásní i vně a naopak)? Děkuji!

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-11-02 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: každý musí niekedy zažiť zlý sen, prečo by ta mali poslúchnuť, resp. začo? Co si im zato sľúbil? Nič…

Ikona diskutujiciho eveline 2013-11-02 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mám otázečku na tvůj výlet do Nového Města n. M., kterého jsem si už dříve všimla v galerii. Je to mé bydliště a připadá mi docela "náhoda", že jsi výletovala zrovna sem :-) Takže mě jen zajímá, jaké místo jsi tu konkrétně navštívila a jak se ti tu líbilo???

Ikona diskutujiciho Kač 2013-11-03 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsi někdy film Pretty woman? :))

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-03 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všiml jsem si, že někdy používáš pojmy jako "klaďas" či "záporák". Neznamená ale klaďas=pozitivní a záporák=negativní něco úplně opačného, než nás naučil systém?

Ikona diskutujiciho tomáš jedno 2013-11-03 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci poradit s konkrétním případem, který se stal a zdali to může souviset s nadpřirozenem nebo spíše co nevidíme ale je to kolem nás?!!!

Ikona diskutujiciho Corny 2013-11-03 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lví král moc násilný?.. A já ho miluju, moje nejoblíbenější pohádka… :D 🙂

Ikona diskutujiciho onni 2013-11-03 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mozna jen takova retoricka otazka, ale..

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-11-04 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, znám tvůj názor na reiky a podobné. Co ale říkáš na reconnection?  Je to metoda frekvenčního (nebo i informačního) léčení, které přinesl doktor Eric Pearl. Měla by to být účinná forma spojení s léčivým spektrem energie na vysoké úrovni. Díky za názor. V.

Ikona diskutujiciho Kač 2013-11-04 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na mystičku Ivu Adamcovou?? :))

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-11-04 23:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

žiť podla vedomia a svedomia to je transformacia 5 dimenzia /?/

Ikona diskutujiciho Sisi 2013-11-05 00:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek