70. Dotazník

19.12.2013 v Čtenáři 39

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Ahoj Alue, jednou jsi zmiňovala, že tvé jméno ti řekla nějaká paní (jasnovidkyně?ted už nevím..) můžeš mi na nekoho takového dat kontakt, nebo alespon koho presne mam hledat, abych se dozvedela i sve jmeno?
Nevím. Tehdy to bylo ,,náhodné” setkání, bylo mi 14 a dodneška to moc nechápu. Protože ona mi moje jméno nesdělila, jen řekla to, co jsem slýchávala kdysi jako malá. Co se týče toho jména, zeptej se svého průvodce, ať ti ho řekne.

2. Veríš v Roswell 1947 že tam padlo mimozemské UFO? Ako môže niečo tak dokonalé ako UFO havarovať? Videl som aj zábery tých mŕtvych mimozemšťanov a zdalo sa mi že je ich nejak veľa (a sú pomerne veľkí) na tak malé UFO, tak ja tomu neverím.
Roswell podvod nebyl. Talíř patřil šedivákům a mám dojem, jestli náhodou nebyli sestřelení.

3. Nevis co znamena, kdyz mas tiky v oku?
Paraziti, nervy, zánět, únava… To může být cokoliv, navštiv detoxikačního poradce.

4. Znáš něco co zabírá na chrápání?
Špunty do uší… Zarazit hodně hluboko. A pak strčit hlavu pod polštář a dvě vrstvy přikrývek.
A když nemáš špunty, tak rohypnol. A když nemáš rohypnol, dej tam limetku. A když nemáš limetku, tak tam nedávej nic. Babica ti kdyžtak poradí.


5. Jak mohu pracovat s AC? Děje se mi omylem (meditace za přílišné únavy či vůlí vynucené probuzení) a nebývá to příjemné, protože si neuvědomím, že jsem “venku”. Myslím, že praxe by pomohla si zvyknout a rozpoznávat ten stav.
Všechno je o cviku. O AC jsou i publikace, zkus si to trochu nastudovat a cvič.

6. Ahoj Alue, je náhoda, když ve spánku natáčím hlavu k severu?
Když se spí hlavou na sever a nohama na jih, je to energeticky nejzdravější, protože tělo leží v souladu se silovým polem země. Líp se usíná i spí a tělo i lépe regeneruje.

7. Jíš houby? Myslíš si, že jsou zdravé?
Pokud vím, tak moje houbařské záliby nejsou tajemstvím. A jestli jsou houby zdravé? – Určitě jsou alespoň jedlé… Ale některé jenom jednou.

Jak známo, houba není jen vláknina a voda, ale je zdrojem mnoha minerálů, stopových prvků a dokonce i vitamínů. Zrovna nedávno jsem měla v rukách článek z časopisu Bio&Natur, kde o tom psali.

8. Myslíš si, že všetko je energia?
Názor je jako díra do zadku… Každý nějaký má.

Jinak odpověď na tuhle otázku tě učili na základce ve fyzice. Alespoň v tomhle říkají dětem pravdu.

9. Máš ráda balet?
Tohle odvětví jde mimo mne.

10. Už se ti někdy stalo, že si potkala nějakého rozzlobeného, nebo protivného skřítka?
Ne. Takoví jsou jenom v pohádkách.

11. Četla jsi někdy nějaké knihy o psychologii, anebo lidem radíš vždy jen podle sebe?
Vlastní zkušenost je to nejcennější. Že bych studovala nějaké odborné psychologické publikace, to fakt ne. Na odpovědi mám svůj vlastní mozek.

12. Myslíš, že je možné zařídit abys měl sen o určité věci nebo člověku? Jak (jestli máš na blogu článek tak dej prosím odkaz)?
Někdo to umí a někdo ne. O tom jaké sny máme, rozhoduje mnoho vlivů a přání je pouze jeden z nich.

12.Věříš v Boha?
Já nevěřím ale ZNÁM konstruktivní sílu Vesmíru. .,Bůh” patří sektám a církvím.

13. Jakou hudbu posloucháš?
Kromě dechovky, hip hopu a techna v podstatě skoro všechno.

14. Před nějakou dobou jsem si koupila přes Spirit prsten se vševědoucím okem. Jeho popis symboliky tam byl konstruktivné. Později jsem zjistila, že ale tento symbol používají Illumináti. Myslíš, že je dobré ho nosit?
Oko je vševidoucí, čili samo o sobě nic špatného. Naopak. Osobně bych ho nenosila právě proto, že si jeho symboliku přivlastnili ilumináti.

15. Je zdravé nosit rovnátka? Vypovídá to něco o charakteru člověka, když má křivé zuby, anebo naopak když má krásné rovné zuby od přírody?
Ano, fyziognomika sleduje velikost, polohu, barvu i kvalitu zubů. K rovnátkům se těžko vyjádřím, s těmi jsem nikdy neměla co dočinění. Ale pořád je lepší nosit v puse nějakou dobu kus kovu a plastu, než mít v dospělosti zuby jako noty na buben.

Samozřejmě pokud si někdo trhá obočí, nechá si narovnat zuby, nebo jde na plastiku, je v tomto ohledu pro fyziognomiku již nečitelný a to co bylo upraveno, již nemá tu symbolickou hodnotu, která by seděla i s jeho charakterem (či osudem). Jinak samozřejmě proti těmto zákrokům nic nemám, každý ať má na obličeji i v puse co chce, je to jeho tělo.

16. Chtěla bych najít kámen, který by mi dodával sílu a stal se mým ´´přítelem´´. Jak ale poznám, že nějaký kámen je ten pravý? A je lepší nosit ho na kůži, nebo na stříbrném řetízku ? A řekni, je bezpečné spít s ním, nebo se s ním koupat (ve vaně ale i např, v jezeře, atd.?
Kameny se vybírají intuitivně. A pokud to není zrovna železná ruda, tak není důvod, proč by mu měla voda vadit.

Otázka je tu ale jiná: Nechceš spíš kamarádit s někým živým? Třeba například s nějakým člověkem? – Je to taková ujetá myšlenka, ale zkus nad ní popřemýšlet. Lidi jsou občas o něco lepší, než šutry. Rozhodně si víc popovídáte.

17. Kedysi si písala že do vzduchu sú vypúšťané škodlivé látky, chemtraily a že niektorí ľudia majú potom problémy s pľúcami, chcem sa opýtať či je proti tomu nejaká obrana (okrem octovania). Môže si bežný človek nejak bez špeciálnych prístrojov trénovať pľúca aby ich mal odolnejšie?
V marného okénku na Osud.cz byl uveřejněn návod na očistu plic od chemtrailů. Doporučuji zaplatit si členství a dohledat. Nejsou to moje data, takže je sem veřejně nebudu psát. Nic takového jako ,,cvik” neexistuje. Musí se to vykašlat ven.

18. Nevíš co by mohlo znamenat svědění v uších? Popopřípadě jak to léčit?
Zajdi za detoxikačním poradcem a nech si uši změřit. Může to být cokoliv a když neznáš příčinu, těžko můžeš řešit následek. Aby sis tam nekapala KS a po dvou letech třeba nezjistila, že to je parazit.

P.S.: Ano, asi polovina zdejších odpovědí jsou vtipy a nadsázky. Rohypnol fakt nezkoušejte.


linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-19 03:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kto je vlastne autorom Biblie?

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-12-19 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jak poznat UFO-podvrh od skutečného?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-19 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybys žila před sto lety, co bys poslouchala za muziku? A čím to, že nejvíc nových a populárních hudebních žánrů od r. 1900 pochází z USA? Myslíš, že bychom bez nich dodnes poslouvhali jen polky a valčíky?

Ikona diskutujiciho jukaaa 2013-12-19 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

http://www.youtube.com/watch?v=yzC4hFK5P3g co si myslíš o tomhle videoklipu? :D mě připadá dost divný  jsou tam roztomilé věci smíchané s lebkami v pozadí :D

Ikona diskutujiciho Bubble 2013-12-19 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slavíš Vánoce?

Ikona diskutujiciho mg 2013-12-19 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-)

Ikona diskutujiciho Kač 2013-12-19 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují vůbec nějací slavnější světoví zpěváci, kteří nejsou iluminátské loutky?? :)) A jak to bylo s Johnnem Lennonem? :)) Protože třeba písnička Imagine je nádherná, ale když si zadám do googlu "the beatles illuminati", tak mi tam vyjede série fotek, kde ukazují jejich symboliku, takže jsem celkem zmatená :/ Nebylo to například tak, že John s nimi chvilku spolupracoval (ilumináty), ale neuneslo to jeho svědomí a proto ho zabili?? :)) A to je další má otázka: Zabili ho ilumináti, protože jim "škodil" a nebo proto, že byl teda součástí sekty a přišla na něj rituálně řada…a nebo je to celé tak, jak nám předkládají média?? :))

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-12-19 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

15.-Musím nesouhlasit. Rovnátka na noc dejme tomu, sma jsem je měla a šlo to. Ale kamarád měl rovnátka trvalé a po každém přitahování měl strašné bolesti a týden enmohl nic pořádně jíst, strašně vždycky zhubl a následkem vůbec nevyrostl-je menší než já (mám cca 168cm). A po dvóu letech tor adši prostě vzdal…

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-12-19 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ty rovnátka byl možná taky vtip viz. P.S.

Ikona diskutujiciho Blaf 2013-12-19 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč nepíšeš nic moc o reptiliánech? Vždy, téma nějak odsekneš nebo se k němu nevyjádříš vůbec. Proč se tomu tak vyhýbáš?

Ikona diskutujiciho Mája 2013-12-20 08:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda někdy zírám na co všechno se lidi dokážou ptát.

Ikona diskutujiciho Míra 2013-12-20 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-20 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Naso, chano 2013-12-20 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jediný přirozený lék na chrápání je hra na Didgeridoo chrápající si tím zpevní chřípí mezi nosohltanem, další je operace. A chápu že to může být velice nepříjemné protože sestra chrápe jako když řežou pilou :D .A vyslovím svůj názor na reptiliany.  Na internetu je tolik informací že je bezpředmětné se tím zatěžovat. Jsou tu mezi námi v hojné míře, většinu společnosti mají pod palcem. Je to jedna z mnoha forem života na této planetě a ve vesmíru, která si zaslouží respekt a právo na život jako každý jiný. To neznamená že mi nevadí jakým způsobem nás zneužívají a jak nás ovladají, na druhou stranu chápu, to jako jejich přirozenost tak jako pro nás dýchat. Tak samo jako nevěřím v to že Dalajláma je špatný člověk, pro mě je důležitý co z něj cítím. Dle mne ho spousta lidí v průběhu času chtěla zdiskreditovat. A nyní se podávají polopravdy.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-20 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: To je moc zajímavé. Já naposledy zkoušela hrát když mi bylo tak 13 a moc mi to nešlo… Každopádně mám vzdáleného známého, který na operaci chrápání byl, ale chrápe ještě hůř!! :D – To už raději olepíme trubku od vysavače a budeme brumlat.

Ikona diskutujiciho Evika 2013-12-20 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné se během Lucidního snění setkat se svým strážným andělem?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-12-20 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bude letos Vánoční soutěž, něco podobného jako byla před lety, jak se posílali fotky Vánočního stromečku?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-20 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: na letošek soutěž nachystanou nemám, ale plánuji se k nim v budoucnu zase vrátit, až něco zajímavého vymyslím.

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-12-20 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

na to chrapanie sa hodi adenol…je to vytazok z byliniek co voni ako les a pomaha uvolnit dutiny – len to nakvapkas na vankus a pomaha to aj pri chorobe 🙂 Adenol!

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-12-21 03:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na chrápání pomáhá chrápat sám.

Ikona diskutujiciho J. 2013-12-21 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue, chtěla bych se tě zeptat, jaké vánoční filmy se ti líbí, jestli vůbec nějaké. A ještě čteš nějaké časopisy? Omlouvám se, jestli ty otázky už padly. Pěkný den 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-12-21 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem dnes posel potrhlé Vánoční nálady a přináším vám kolede od klokó z Hané :D

Ikona diskutujiciho Bubble 2013-12-21 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsou dny kdy jsi jen tak doma, nic moc neděláš, nosíš podprsenku? Nebo nemyslím to jako přímo na tebe, ale jestli je lepší jí takhle občas třeba nenosit a tak 🙂

Ikona diskutujiciho Hil 2013-12-21 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mám otázku do dotazníku. Když si duše vybírá rodinu i kdy se narodí, jak je to s tím, když se nějaké dítě narodí třeba 3 týdny předčasně, nezmění to jeho osobnost? nebo když jsou u porodu komplikace, ale dítě i tak přežije, znamená to, že nějaká síla ještě těsně před porodem chtěla narození odvrátit?

Ikona diskutujiciho Pea 2013-12-21 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

slyšela jsi o audiopocitech? myslíš že poslouchání těchto frekvencí škodí? tady je můžeš najít 🙂 http://lukaszafer.kabel1.cz/a223-audio-stimulace-virtualni-pocity-audio-pocity

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-12-21 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ježíško neni o darčekoch. Ježiško je o radosti.Radosť je večna nezničiťelna.

Ikona diskutujiciho Pepča 2013-12-21 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem nevěřil, že se na něco zeptám, ale prostě musím!

Ikona diskutujiciho ILI 2013-12-22 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,viděla jsi toto video?Je to o chlapci,který už 7let astrálně cestuje,zajímal by mě tvuj názor na něj.

Ikona diskutujiciho Elda 2013-12-22 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(Byl můj dotaz příliš nemorální?)

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-22 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když o sobě říkám, že jsem nebojsa- Vesmír vnímá, že jsem bojsa?

Ikona diskutujiciho Jana 2013-12-22 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Dlho premýšľam nad dutou Zemou a že my žijeme vo vnútri. Ja som napr. fanúšička Drunvala Melchizedeka a on vo svojej knihe spomína, že naša Zem sa pohybuje v závislosti s hviezdou Sírius a spolu vytvárajú špirálu. To by ale nebolo možné, keby sme vo vnútri a teda Sírius taktiež. A tých autorov je viac, ktorí by sa mýlili.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-22 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Ano.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-22 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: :D Aspoň něco se mi povedlo :).

Ikona diskutujiciho Elda 2013-12-22 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: … a je něco, co bys mi doporučila? :/

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-22 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Tato témata nebudu veřejně psát ani do diskuzí. Pokud je to pro tebe důležité, využij ofiko poradnu.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-22 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Ale přiznám se- na toho bojsu by mě tvá odpověď zajímala :D 😉

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-24 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě k tomu předešlému dotazu o "bojsovi": Když si třeba říkám, že něco "odblokuji" (či "neblokuji" nebo "vyblokuji" anebo užiju jiné předpony značící opak), tak vnímá už to taky vesmír jako nedostatek, prostě protože už tam je slovotvorný základ "blok"?

Ikona diskutujiciho Dan 2013-12-24 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška, zaujímalo by ma, či si myslíš, že naša Zem vydrží v poriadku, keď by pri aktuálnom stave populácie mal každý zamilovaný pár 2 deti? Alebo by radšej aktuálne malo mať čo najviac párov ideálne len 1 dieťa? Ďakujem

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-12-27 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to, prosím tě, podle tebe s kronikou Akáša?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek