73. Dotazník

18.1.2014 v Čtenáři 34

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Ahoj prosímťa nevieš ako by sa dalo niakým spôsobom rýchlo a efektívne prísť k peniazom?
Přece prací! Nic není zadarmo! 🙂

2. Proč není k článku: ,,Jaké potraviny jsou dnes bezpečné a jaké ne”, možnost komentářů?
Možná vyšel v době, kdy jsem je nevedla. Už je taky staršího data a cca půl rok tady v jedné době diskuze nebyly.

3. Jak si myslíš, že to bylo se starodávnými bohy v Egyptě? (byli to skutečně mimozemšťani, kteří si stvořili lidstvo, jako otroky?)
Egyptské božstvo není jen mytologie. Tak jako existují bytosti chránící stromy nebo hory, existují bytosti, které chrání jiné věci na tomto světě. A těm dávaly staré kultury jména a uctívaly je. U nás jsme byli ztv. ,,Pohani”, v Egyptě měli zase svá božstva. O mimozemšťany se nejedná. – Osobně doporučuji, mít před starými božstvy dávných kultur úctu. To že na ně lidé zapomněli ještě neznamená, že vůbec nejsou.

4. Jak pěstovat lásku? (Nemyslím konkrétní vztah k někomu, ale to proudění ze srdce, které by mělo proudit k co nejvíce lidem v co největším množství situací, ale ne pro každého je to samozřejmost.)
Kdo má rád sám sebe a je v životě spokojený, tomu to jde samo automaticky. Nemusí vůbec nic takového řešit, ani nad tím přemýšlet.


5. Jak vítězit a zvítězit nad egem? (A co to to ego vlastně je? Je to rozum? Často si ho představuji jako takového toho našeptávacího pidi-čertíka z komiksů.)
Osobně považuji přebujelé ego za jistou formu sobectví, sebestřednosti a narcismu. – A to jsou meli lidmi úplně běžné vlastnosti, na kterých se dá pracovat.

6. Věříš ve spřízněné duše? Od určitého věku (a krátko to netrvá) mám pocit, že někde existuje nějaká duše, která mi je tak blízká… Nepoznala jsem jí, ale často na ní jen myslím. Myslím, že jsme prožily spolu řadu životů, že by stačil jediný pohled z očí do očí, abychom si to obě uvědomily. Že se nevidíme poprvé. Že je v nás obou kus toho druhého. Někdy se i přistihnu, jak ji “hledám” pohledem, když jdu městem. Někdy se mi po ní hodně stýská. Ani nevím, jestli je teď inkarnovaná nebo ne… Každopádně se pořád těším na ten den, kdy ji znovu spatřím.
Každý tvůj dobrý přítel a člověk se kterým je ti dobře, je tvá spřízněná duše. Nehledej za tím nic tajemného, ani nic z minulých životů. Pravda je v tomto případě úplně jednoduchá. – Můžeš jich mít okolo sebe tolik, kolik jich najdeš. Neomezuj se pouze na představu jedné konkrétní osoby.

7. Jak si dřív myslím psala, že pyramidy se nestavěly, ale že si je lidé zhmotnili… mohli si takhle zhmotnit i nějakou živou bytost?
,,Zhmotnili” je zavádějící pojem. Primárně se používalo levitování kvádrů. Tvarování už bylo o dematerializaci přebytečného materiálu. Nedělalo se to ručně, protože to by pak do sebe jednotlivé díly tak skvěle nezapadly a tehdejší tvůrci by to navíc otesávali ještě dneska.
Zhmotnit nějaké tělo – když máš ty možnosti – sice jde, jenomže už do něho nedostaneš duši, takže ti to je úplně k ničemu. Duše zásadně nechtějí jít do těl, která nevznikla přirozenou cestou. Taková těla mohou být bioroboty, nebo je může ovládat nějaká temná entita, ale nikdy nemohou mít duši a být plnohodnotnou bytostí.

8. Vnímá nějak duše zemřelého, že jí na hrobě zapálíme svíčku?
Spíš vnímá, že na ni někdo myslí v dobrém. Svíčka a hrob jsou jí úplně jedno, protože tam za normálních okolností není.

9. Stává se mi, že pohlední lidé jsou často více zlí a méně pohlední jsou naopak hodnější. Pokud v tomto povahovém stavu budou pokračovat- je možné, že se vzhledové situace díky zákonu analogie díky jejich povahám obrátí (krásní uvnitř budou krásní i vně a naopak)? Děkuji!
To je v podstatě vymykající se výjimka. Jsou lidé, co mají krásné tváře, ale když se s nimi dáš dohromady, zjistíš, že uvnitř to tak hezké vůbec není. Někteří jim říkají ,,Ďábel s andělskou tváří.”. Většinou ti vejdou do života, když tě systém chce dostat tam kam chce a láká tě právě na hezkou tvářičku, od které bys zradu nečekal. V Matrixu by to byli spičkoví agenti. – Ale platí to jenom dokud jsou mladí. Na stará kolena – pokud se nepolepší – z nich nebývá nic hezkého… Takových lidí není moc, ale jsou. A je trochu podivné, že jich potkáváš tolik. Možná ti někdo chce říct, abys přestal tak viset na vnějším vzhledu a díval se víc lidem do srdce…? – Nebo se tě někdo snaží svést na nějakou jinou cestičku pomocí těchto lidí?
– Pokud máš ale na mysli zákeřné puberťáky, tak buď v klidu. Většina lidí dostane rozum později, až je život trochu propleskne a jejich chování proto nemusí být ani tak o charakteru či povaze, ale spíš o telecích manýrech, které přejdou.

– Taky musíš brát v úvahu zdraví. Že je někdo třeba nemocný a to mu ubírá na kráse neznamená, že je špatný.

Paušalizovat v tomto je celkově dost ošemetné, chodíš po tenkém ledu.

10. Ahoj Aluško, mám otázečku na tvůj výlet do Nového Města n. M., kterého jsem si už dříve všimla v galerii. Je to mé bydliště a připadá mi docela “náhoda”, že jsi výletovala zrovna sem 🙂 Takže mě jen zajímá, jaké místo jsi tu konkrétně navštívila a jak se ti tu líbilo??? Pokud už jsi o tom náhodou psala někde v článku, tak se omlouvám. Dohledám si to v archivu 🙂
Jela jsem na cca týden za přítelem na chatu. Dělali jsme procházky po okolí, po lesích, ale že bychom šli po nějakých památkách či tak, to ani ne… Jen zajímavá místa v přírodě, ale tam je všude krásně, i když člověk jenom čučí z okna.

11. Všiml jsem si, že někdy používáš pojmy jako “klaďas” či “záporák”. Neznamená ale klaďas=pozitivní a záporák=negativní něco úplně opačného, než nás naučil systém?
No vidíš to, zase až moc jsem si s těmi slovíčky nepohrála, ale pro lidi neznám vhodná synonyma, tak používám originál.

12. Nedari se nam s manzelem uz delsi dobu pocat dite. Jakmile to nekomu reknu, prvni otazka je – a byla jsi uz u doktora? Nebyla a jit nechci (aspon zatim, zatim zkousim prirodni veci), ale co rozumneho bys takovym lidem rekla? Mam pocit, ze to nikdo nechape, ze na gyndu pujdu az uz budu ten nezoufalejsi clovek na zemi.
Možná by pomohlo, kdybys mu sebrala mobil. Jestli ho nosí v kapse u kalhot, má ozářená varlata a všechny spermie jsou mrtvé. Navíc z toho může mít rakovinu intimních partií a věř, není to vůbec nic hezkého.
– Někdy je řešení primitivně jednoduché.

Kdyby byl problém u tebe, je dost pravděpodobná nákaza nějakým parazitem, který se musí správně určit a odstranit.
Kdyby manžel mobil nenosil, jdi do detoxikace podle Mudr. Josefa Jonáše. V podstatě léčba neplodnosti tady je velmi úspěšná, když se to dělá dobře.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lilien 2014-01-18 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Míra 2014-01-18 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju moc, za zodpovídání mých všetečných otázek :D To s těmi bohy jsem opravdu nečekal, ale věřím ti.

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-18 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

9+11 Díky  za odpovědi :). (U 9- Díky, žes se tak rozepsala ;). Chápu tvou odpověď dobře, že vymykající se výjimka jsou právě povrchově hezcí lidé s hroznou povahou, že? 🙂 )

Ikona diskutujiciho Jane 2014-01-18 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12.Možná by k otěhotnění mohl pomoci cyclotest.

Ikona diskutujiciho kiki 2014-01-18 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že je normální že asi všichni puberťáci mají nějakého toho svého idola (1D, Justin Bieber, atd….) mě to příde docela šílené :D :D ale sledovat tvorbu některých lidí je fajn….

Ikona diskutujiciho Reika 2014-01-18 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho hajcus.ka 2014-01-18 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jaký máš názor na umělé oplodnění?

Ikona diskutujiciho Alue jaký máš na to názor? 2014-01-18 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško jaký máš názor na gynekologii?

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-01-18 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou plodností je to něco, co jsem začala řešit nedávno. Byla jsem u jedné léčitelky, na kterou jsem dostala dobré reference. Řekla mi, že mám rozhašený hormony v těle, něják od jater že to jde, kyvadlem to zjišťovala, vůbec nic jsem jí neřekla – doporučila mi nějáké bylinky a dietní opatření (především vyřazení mléka, kofeinu a bílého cukru). Druhý měsíc to dodržuju a cyklus, který předtím napovídal na možná zásadní problémy počít (nezmiňovala jsem to) se mi hodil na 28 dní v rytmu s měsícem a je plodný… Možná by bylo dobré se poohlédnout po někom takovém, ale to chce doporučení, je tam dost šarlatánů. Jinak prý taky břišní tanec – do té míry, že nám v první hodině instruktorky kladly na srdce ať vážně dbáme na antikoncepci pokud budeme tančit, protože prý je tanečnice "v tom" ani neví, jak :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-18 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Když je tělo nemocné a není schopné otěhotnět, v tom případě je potřeba ho napravit. A pak až to začít znovu zkoušet.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-18 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: O tom neslyším poprvé. Prý to nějak dobře stimuluje a ozdravuje nejenom svaly, ale i vnitřní orgány, protože v těle je všechno propojené.

Ikona diskutujiciho Eliška 2014-01-18 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-18 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může se někdo zamilovat do více lidí opač. pohl. najendou? Co potom dělat?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-19 04:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 7  Skôr by som veril, že tie kvádre vylievali z tekutého pieskovca do foriem, podobne ako sa vylieva betón. Nemuseli by to ručne osekávať. Levitovanie kvádrov, nezdá sa mi pravdepodobné že by mali také technológie, to by stavali jedna radosť, tých pyramíd by tam bolo oveľa viac, a robili by aj väčšie a honosnejšie stavby. Nemáš to náhodou z knihy Pyramidy kódy života, od ruského spisovateľa Babanina? Tam je čosi o lietajúcich pyramídach. Je tam spomenuté aj to, že sa nedá klonovať bytosť spolu s dušou.

Ikona diskutujiciho Corny 2014-01-19 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Líbí se ti svaly na holkách? třeba: http://coreamarshae.com/wp-content/uploads/2014/01/hot-fit-girls-women-29.jpg je to jen příkald a samozřejmě bez těch umělých silikonů 🙂

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-19 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má film "Správci osudu" nějaké poselství?

Ikona diskutujiciho Omir 2014-01-19 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

6. – Chtel sem se zeptat uplne na to same. Dekuju 🙂

Ikona diskutujiciho Firzen 2014-01-19 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Koukni se na seriál Okem boha Hóra. Určitě zodpoví všechny tvé otázky ;-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-19 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak už Egypťania pri stavbe pyramíd ovládali dematerializáciu a levitáciu kvádrov, prečo sa tieto technológie zabudli a nepoužívajú aj dnes?

Ikona diskutujiciho Marta 2014-01-19 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k otázce 9, nad tím jsem už nějakou dobu přemýšlela, je zvláštní, že se tato otázka objevuje pod číslem 9, normálně čísla moc neřeším, ale když jsem se rozhodla napsat nějakou reakci k této otázce v diskusi, tak mi to číso přišlo taky zajímavé :-). Jinak, v mém případě to assi bude ten "problém se zákeřnými puberťáky", někteří už dostali rozum, jiní zatím ne, a možná ho potřebuji dostat i já, jak o tom tak pořád přemýšlím :-D

Ikona diskutujiciho ALice 2014-01-20 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ALuško, znáš časopis Záhady života či MEduňku, pokud ano, co si o nich myslíš?

Ikona diskutujiciho Domča 2014-01-20 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Mária 2014-01-20 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj dá sa zmeniť alebo zjemniť štruktúra vlasov ?

Ikona diskutujiciho myší královna 2014-01-20 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Není to myšleno spíš tak, že se nedá naklonovat duše uvnitř toho těla?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-21 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Jo, je to myslené tak, že duša sa nedá nijak klonovať. Keď máš bytosť ktorá má v sebe dušu a naklonuješ ju, výsledné klony síce budú živé, ale bez duše.

Ikona diskutujiciho Moonscream 2014-01-21 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mám dotaz k těm bohům 🙂 Chápu to správně tak, že např. egypští a severští bohové jsou ty stejné bytosti, jen s jinými jmény? (A to, co se liší, je dáno prostředím – například seveřané narozdíl od egypťanů "nepotřebovali" boha záplav?) A třeba bůh vody se stará globálně o celé vodstvo, zatímco vodní víly o ten "svůj" kousek? A těší bohy, když v ně věříme nebo je nějak uctíváme? Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Mikulík 2014-01-22 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Mája 2014-01-22 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, stal se mi podivná věc a ráda bych znala Váš názor. Když jsem usínala viděla jsem u levého oka černý flíček. Když jsem se podívala v levo (jen otočením očí,ne hlavy)pořád tam byl. Nejdřív jsem si myslala, že mám něco na řase nebo vlase. Ale nic tam nebylo, ať jsem se utírala jak chtěla. Bylo to dost nepříjemné, tak jsem přiložila ruku na levou stranu obličeje a flíček jsem neviděla, jak jsem dala ruku pryč, zase tam byl. Už jsem byla dost unavená a usnula jsem. Zdál se mi hodně, hodně nepříjemný sen. Jakmile mi bylo jasné, že skončí hodně špatně (vraždou) tak jsem si najednou řekla " Chci vidět jak to skončí? Ne, to nechci." a probudila jsem se. Vyděšená jsem zírala před sebe a nechápala. Až pak jsem si vybavila ten černý flíček. Nevím, ale mám pocit, že to má souvislost. Ráda bych znal Váš názor. Děkuji moc. Přeji vše dobré.

Ikona diskutujiciho Petra 2014-01-22 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojda Alue,

Ikona diskutujiciho Jitka 2014-01-22 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Před třiceti lety měly očkovací látky jiné složení a fungovaly na jiném principu, než dnes. Dneska je to chemický koktejl.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-23 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môj otec pred 35 rokmi bol na vojne očkovaný a pochvaloval si to, že bol potom dlho zdravý. Sú aj dnes niektoré očkovania prospešné, alebo je všetko očkovanie svinstvo?

Ikona diskutujiciho Sssss 2014-01-25 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, co se s tebou děje? Přidala jsi tři články v cizích jazycích v jiné době, než té, které se zásadně držíš (2:54), odpovídáš v některých komentářích v množném čísle… jako první jsem si myslel, že se ti někdo naboural na blog o.O

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-25 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: 1. Je nutno poskytnout i překlady, aby materiál šel po nejlépe a nejrychleji za hranice. Na Čechy se spoléhat nemůžeme, není nás tu dost.

Ikona diskutujiciho Táňa 2014-01-27 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o filmu město andělů? Líbí se Ti? Myslíš, že by něco takového bylo možné v realitě? Díky:)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek