75. Dotazník

5.2.2014 v Čtenáři 63

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Pokud je teorie lidské evoluce z homo habilis na nás dnešní (homo sapiens) falešná, žili tedy v pravěku lidé společně s dinosaurama?
Podporuji tvrzení, že dinosauři nikdy neexistovali, že jsou kostry falšované, nebo přivezené z jiných planet… a že je to způsob na masírování lidí.

2. A co teorie Velkého třesku – je též falešná?
Teorie velkého třesku hřeší na absolutní neznalosti zákonů Vesmíru a přírody. Jen domestifikovaný člověk, který nerozumí přírodě může uvěřit, že někdy něco tak složitého a dokonalého jako je naše planeta, mohlo vzniknout díky srážce těles a výbuchu. Nikdy nic na světě nevzniká explozí. Kde je výbuch, tam je destrukce a tam je maximálně smrt. Z toho nikdy život nemůže vzejít.
Dítě vzniká postupně z buněk a rodí se, matce přece také nevybuchuje břicho.
Domy když stavíme, tak jedeme hezky cihlu po cihle, taky neodstřelíme horu dimanitu u kamenolomu a nečekáme, že se nám z toho poskládají hotové kamenné základy k našemu novému baráku.
Je to absolutní nesmysl.


3. Jak tedy asi vznikl vesmír a Země?
Vesmír je nekonečný a co je nekonečné, to nemá začátek, ani konec. Planeta země byla patrně zmaterializována, jako všechno tady.

4. Jak cvičit svou intuici a schopnosti?
To máš stejné jako s hrou na hudební nástroj. Musíš to používat a rozvíjet, jinak zakrníš a zapomeneš. Na tom není nic složitého, ani tajného. Je škoda, že se na tyto otázky musíš ptát jiných lidí.

5. Co si myslíš o obřadech např. starověkých Aztéků, když obětovávali lidi, vyřezávali jim srdce apod? Mělo to nějaký význam?
Aztékové byli velice mírumilovný vyspělý národ a nikdy nikoho nevraždili, ani neobětovali. To samé nikdy nedělali ani Mayové. Je to pomluva, která podporuje všeobecné mínění, jací byli lidé dřív ,,debili a barbaři“. Přitom byli stokrát moudřejší, než my co chodíme po ulici s mobily a iPady. A to je něco, co nikdo nechce slyšet. Že jdeme jako moderní společnost do kopru nejenom s moudrostí a morálkou, ale i se zcela základními znalostmi. Například: Splachovací záchod měli lidé už ve starověkém Řecku a my jsme ještě docela nedávno chodívali na zahradu do kadibudky. To samé teplá – studená voda, nebo zubař… To všechno už dávno lidé znali, zatímco my objevujeme moderní metody teprve nedávno a myslíme si, jací jsme velcí machři.

6. Je dívání DO MĚSÍCE nezdravé? Díky!
Není. Pokud jsi žena, naopak doporučuji. Více v rubrice ,,Radost být ženou„.

7. Přijala bys pozvání do Show Jana Krause?
Já už pozvání dostala, jsou to asi dva roky nazpátek, ale pak to nějak nevyšlo. Původně jsem se dlouho rozmýšlela, jestli mě mají dát na ten jejich seznam zajímavých hostů, ze kterých se vybírá. – Nechala jsem se nakonec ukecat nadšenými kamarády, kteří to samozřejmě viděli jako obrovskou bžundu… tak jsem na to nakonec kývla… Ale dneska si spíš myslím, že kdyby se mi ozvali že ,,teda jo, že mám termín“, tak bych jim to nakonec stejně odřekla. Nemám prostě potřebu se podobným způsobem prezentovat. Pan Kraus by mi skákal do řeči jako všem hostům, nenechal by mě říct nic podstatného, chytal by se slovíček a snažil se dělat ze všeho srandu, jako to má ve zvyku a na to já nejsem už zvědavá. Na to je můj čas moc cenný a celkově se mi ten přístup ,,zesměšnit úplně všechny co přijdou za každou cenu“ nezdá. Je to pokleslý druh humoru.

8. Jsou podle tebe ve stravě důležité polévky?
Podle toho, co dáš do hrnce. Jinak pokud ti nejedou, určitě bez nich přežiješ… 🙂

9. Dá se podle tebe nějak ovlivnit či dokonce odstranit mateřský pud? Protože jsem si všimla, že kolikrát je dosti přehnaný a matkám vysloveně škodí na psychickém zdraví, bojí se o dítě tehdy kdy nemusí…apod…
No jo, ale to už nejsi u mateřského pudu. To už je řeč o tom, že je matka úzkostlivá, nervní, nevyrovnaná.. a to není o pudu, to je o špatně nastavené psychice.

10. Kolik hodin denně tak strávíš na PC?
Je to různé podle toho, jak si rozvrhnu práci, ale na náročnější plný úvazek to vydá.

11. Co znamená překyselení žaludku a jak s tím zatočit? Mám s tím problém po dosti těžké střevní chřipce…a nemůžu opomenout, že se mi snad žádný rok ještě nevyhnula.
Odčervi se, zlikviduj si helicobacter pylori pokud máš, pak si doplň střevní mikrofloru a na chřipku ber preventivně céčko. 3-5 velkých kapslí denně, případný nadbytek stejně vyčůráš. (Nebo kysalé zelí)

12. Ahoj Alue, nevíš proč se ve snářích často objevuje fakt, že sen o jednorožci značí neštěstí? Přijde mi to osobně jako hloupost.
Sny jsou maximálně osobní a subjektivní, podle snářů se proto nedá vážně orientovat. Ty jsou pro zábavu, ale ne pro seriozní výklad snů.

13. Z jakého důvodu nedoporučuješ psychowalkman? Myslíš, že jeho používání má nějaké negativní dopady?
Obsahuje destruktivní podprahová data, která způsobují nejčastěji labilní psychiku – deprese. O tom co se zasune do mozku dál a není to tak zjevné hned, už se toho moc neví, to asi zjistíme později.

14. Ahoj Alue, chtěla bych se tě chtěla zeptat, jestli něco nevíš o tom, že lidé s Rh negativní krví jsou potomci bohů, podle jiných zdrojů dokonce reptiliánů, mimozemšťanů atd. Že mají mimozemskou DNA. Jsem Rh negativní a docela jsem na to valila oči. Že bych toužila po nějaké spojitosti s reptiliány se opravdu říct nedá. Pravda je, že obecná charakteristika lidí s Rh neg. na mě sedí. A taky si někdy na téhle planetě připadám trochu mimozemsky, dnešní společnost fakt nechápu, 😀 ale zároveň vím, že nejsem žádný zloduch. Takže, bych tě chtěla poprosit o názor, jestli si myslíš, že na tom něco je, nebo že je to úplná blbost?
V životě jsem o tom neslyšela, ale pocitově mi to připadá jako blbost. Kdoví, třeba se k tomu někdy něco dozvím víc a změním názor, ale takhle jak to čtu, jenom nechápavě kroutím hlavou.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-02-05 05:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si zase myslím, že dinouši byli biologická zbraň mimozemšťanů. Prostě tu chovali dinosaury a když potřebovali někde udělat pořádek, naložili tu potřebný počet masožravých potvor a vypustili je na jiné planetě, nebo na místě kde je potřebovali. Pak ale naše planeta byla pro "vojenský průmysl" příliš kvalitní, tak sem vysadili nás.

Ikona diskutujiciho Macin 2014-02-05 07:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, posílám odkaz na zajímavé video. Pěkný den.

Ikona diskutujiciho Míra 2014-02-05 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-05 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já bych zase doporučila srolovat kousek dolů ve výpisu článků na hlavní straně. Je tam s tímto milým klukem pětidílný rozhovor.

Ikona diskutujiciho Dotaz 2014-02-05 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ona je "trochu" divná otázka…ale myslíš, že je součást jakési živočišné přirozenosti…hmm jakési ženské sklony k submisivitě a "podřízenosti" k muži (partnerovi) a mužské sklony k dominanci. Jakože samozřejmě, že muž i žena jsou si bezprecedentně rovni, o tom se ani nedá diskutovat, je to prostý fakt. A nebo nejsou třeba sklony k "podřízenosti" dané nějakým prastarým špatným programem, který nám do hlavy zakomponovaly nějaké…nízké entity…že muž je "dominantní" a žena "podřízená". Že třeba i ženy vzrušuje ta podřízenost partnerovi a naopak muže vzrušuje představa dominance…

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-02-05 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsi objevila Toma Poutníka?

Ikona diskutujiciho REA 2014-02-05 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nehnevaj sa… ale načo by tu kosti vozili z iných planét? To by bolo jednoduchšie vytvoriť históriu bez dinosaurov ako tu doviesť kosti a tváriť sa že boli našou súčasťou… Príde mi to absurdné… Oveľa dôveryhodnejšia mi príde verzia že sme žili s dinosaurami vedľa seba, boli sme vyspelá rasa ako že dinosaury sú výmysel, že neexitovali.. Každý má právo vybrať si čomu bude veriť… ale toto mi príde dosť absurdné 🙂 Beztak, nezáleží tak na minulosti ako práve na prítomnosti.. Či už s dinom alebo bez neho… nič sa dnes nezmení… :D

Ikona diskutujiciho Jana 2014-02-05 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 9. Takhle odpoví pouze člověk, který nemá děti. V9m o čem mluvím, odpověděla bych na to před dvěma lety stejně. Když se Vám dítě narodí vše se změní a ten strach tam prostě je už napořád a to rozhodně nepatřím mezi nervní a nevyrovnané matky 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2014-02-05 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-05 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Podle toho. Když se matka normálně stará a strachuje o svoje dítě, tak je to normální.

Ikona diskutujiciho sp 2014-02-05 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 14) To  o RH faktoru vyplývá z toho, že RH faktor se odvozuje od slova Rhesus (makak) Tento faktor byl objeven v jejich krvi. RH faktor vylepšuje některé svalové charakteristiky. Lidi s RH faktorem mají zpravidla větší tělesnou výdrž a silnější svaly, snesou těžší práci.

Ikona diskutujiciho diana 2014-02-05 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, moc ráda tě čtu a proto mě i trošku mrzí, že v dotaznících, které děláš z vlastní vůle někdy nad některými dotazy a tázajícími se pomyslně "vyvracíš oči" a odbudeš je. Třeba dnes dotaz na cvičení intuice. Myslím, že tomu dotyčnému je jasné, že co necvičíš, to krní, už proto, že se vůbec ptá. Akorát spíš asi myslel, jestli nemůžeš poradit nějaké konkrétní dobré metody, tipy na cviky a tak. Mě by to taky zajímalo, neboť vím, že máme mnozí intuici dost zanedbanou a taky úplně nevím, jak vlastně si ji rozcvičit, aby mi sloužila. Je to snad hřích, že si kvůli tomu člověk zaslouží ťafku? Píšeš přece dotazníky ne proto, že musíš, ale že sama chceš a dotaz, pokud by ti nestál za odpověď můžeš raději vynechat. Nemíním to ve zlém a děkuju za všechnu tu práci, kterou si kvůli nám, čtenářům, dáváš.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-05 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: To není ťafka, ale zestručněná odpověď na jednoduchou otázku, která  se opakuje pořád dokola a dokola a dokola. Intuice se cvičí tím, že se používá a že se podle ní člověk snaží rozhodovat. Není to v teorii vůbec složité, ale už opravdu nevím, jak jinak to mám vysvětlit.

Ikona diskutujiciho Zdeněk 2014-02-05 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co si myslíš o tom že je vesmír rozpínavý. Je? nebo není? (podle tebe)

Ikona diskutujiciho Somebody 2014-02-05 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě tedy, co se s lidstvem stalo, že kdysi dávno už znali takové základní věci, pak byl teda zjevně nějaký hluboký propad a teď se na to přichází znovu… Co způsobilo ten propad?

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-02-05 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslís o tej teorii že tí "strední" muži uplne vyhynu a budu tu len bud uplne taký 120kg boxery čo tužia po vojne, čo su agresívny, čo biju ženy, čo vsetko mlatia atd alebo len taký…. polovičné ženy? Taký čo maju dosť blízko k ženám. Normálni strední muži vraj uplne vyhynu…

Ikona diskutujiciho Človek 2014-02-05 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka číslo 14 mi nepríde ako hlúposť, práve naopak. Tiež mám krvnú skupinu RH negatív a tiež si pripadám ako cudzinec, ľudia mi pripadajú akýmsi zvláštnym spôsobom cudzí, nechápem ich. A taktiež mám úplne odlišné energetické vyžarovanie ako ostatní ľudia, ľudia to zo mňa okamžite vycítia a stránia sa ma. Alue, nemala by si hneď odsudzovať všetko, čo je pre teba nové. Mne moje pocity napríklad hovoria, že je to pravda.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-05 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Já nic neodsuzuji, jen jsem napsala svůj momentální názor.

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-02-05 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nemužou Te vzit ku Krausovi nevedia z Teba urobit srandu su to važne veci

Ikona diskutujiciho Míra 2014-02-05 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach jo. Nejsi už Alue otrávená z těch lidí, kteří tě neustále chytají za slovo a nenechají tě projevit tvůj vlastní názor? :D

Ikona diskutujiciho stenly919 2014-02-05 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Ono by to správně tak být mělo, ale bohužel není. Žena je od toho, aby zhmonila muži, to co on do ní vloží, muž tvoří skrze ženu. Jnež problém je v tom,že dneska se jne málo mluví o tom, co to znamená být mužem a třeba alue tady o tom jako žena nepíše vůbec a stejě tak jen málo zdůrazňuje poslání ženy(ale zatím tu rubriku začíná, moc článků tam nemá a třeba časem na tohle téma taky něco napíše). Ženy dokážou zhmotnit skoro vše, ale dnešní dívky spíše než toto, zajímá, co jí může dát muž, než aby ona stvořila něco muži. Z tohoto pohlůedu bylo pro ženy zlaté období středověk, protože ženu, když dosáhla určitého věku provdali a ona potmo byla nucena chovat se tak, jak se po ní žádalo. Za socialismu tu zase byla socialistická morálka. ale v dnešní době se ženám blbne hlava kapitalismem. Ono se to ale už píše i v protoklech sionských mudrců, že lidsto se bude likvidovat přes ženy. No je to docela děs, ženy snad ani normální muže nechtějí, stejně tak do tvoření mají málo chuti a raději se vzdají svobodné vůle výměnou za prachy, postavení a odbiv kámošek. Docela moudré postřehy a rady lze najít na stránkách www.zpovedka.cz v sekci ženské. Doporručil bych to ke čtení snad každému muži povině !

Ikona diskutujiciho Jana 2014-02-05 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:Je v tom více faktorů. Nemůžeš nikdy vědět, proč se ta konkrétní matka obává. Já například jsem měla velmi špatnou zkušenost z očkováním, což sem zde i psala v komentáři k jednomu ze článků a rozhodně, když zažiješ takovou věc bojíš se vnitřně mnohem víc. Pak je otázka zda to ta daná matka zvládne a svým strachem dítě neomezuje, to už je věc jiná.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-05 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: No hele nechci ti do toho kecat, ALE: To že se narodím jako holka zatraceně kurňadrát neznamená, že je moje povinnost klopit děcka, vzít si nějakého chlapa v 18ti a dělat doma puťku, protože mi to nějaký debil přikázal.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-05 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: …. když mě někteří už nebudou chytat za slovíčko, tak si stejně najdou něco jiného.

Ikona diskutujiciho linda 2014-02-05 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

rozvoj intuicie – vsimaj si pocity pri rozhodovani a vnutorny hlas. Neprijemne pocity znamenaju, ze nieco nemas urobit. Ak sa rozhodujes o niecom, poloz otazku a prva odpoved, ktora Ti pride na um je spravna. Pozoruj tieto informacie, porovnavaj, skumaj…zapisuj si napr. otazky do notesa + pocit ktory ich sprevadzal a ako si na ne reagoval/a a potom si vyhodnot výsledok t.j. ci si sa rozhodol podla pocitov alebo inak…potom ziskas doveru v svoju intuiciu 🙂 nezabudaj ze si duchovna bytost a vsetky odpovede na vsetky otazky mas v sebe, doveruj si 🙂

Ikona diskutujiciho Macin 2014-02-05 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se, poslala sem odkaz na špatné video

Ikona diskutujiciho Legio 2014-02-05 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 14.

Ikona diskutujiciho dodino 2014-02-05 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otazka 2-Velky tresk: Vela ludi intuitivne tusi ze je to nezmysel. No a tu je naznak potvrdenia ze tato intuicia je moze byt pravdiva: http://obchod.alternativa.cz/atlasobchod/files/elektricky-vesmir-ukazka.pdf Skuste si dat do youtube meno Donald E. Scott, Halton Arp, Wallace Thornhill, Stephen Crothers. Youtube kanal thunderboltsproject /aktivny kanal, pridavaju tam videa asi tyzdenne/ alebo www.thunderbolts.info Tito ludia netvrdia ze vedia ako vznikol vesmir, ale nepopieratelnymi objavmi poukazuju na vazne nezrovnalosti v sucasnom ''chapani'' vesmiru. Knizka v cestine: http://www.martinus.sk/?uItem=127806

Ikona diskutujiciho dodino 2014-02-05 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A este k ot. 2, 3 : A ako ceresnicka na torte je tu clanok kde sam najsamvacsi Stephen Hawking zaraduje spiatocku v teme napr. ciernych dier: http://technet.idnes.cz/hawking-cerne-diry-neexistuji-dky-/veda.aspx?c=A140204_152348_veda_mla

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-02-05 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně genderu… Velice zajímavý zážitek mám z jedné skupiny. 25 lidí, 20 z toho děvčat. Dostali jsme za úkol nakreslit sami sebe. Sotva v půlce obrázků bylo poznat, že má jít o dívku a to většinou dle vlasů. Sukně celkem 4, rozpoznatelně ženská postava na 2. Cítila jsem se trochu blbě, protože jsem se nakreslila fakt jako ženská par excellence, navíc jako jedna z mála jsem se hodila přes celej papír (prý znak sebedůvěry). Jinak se ztotožňuji s myšlenkou, že ženská úloha je právě ono poskytnutí podmínek pro růst impulzu, který přijde z mužské strany (to, že v sobě máme oba tyto aspekty je ovšem taky pravda. Jiná věc je, nakolik integrované jsou a kdy se skrze podvědomí projevují). Všímám si toho poslední dobou především na ideové úrovni. Je to jakýmsi způsobem přirozenější a hlavně jednodušší než naopak.

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-02-05 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, tahle barevnost doprovodného obrázku mě absolutně dostává! Kdo je prosím autorem ? Díky za info.

Ikona diskutujiciho Lilien 2014-02-05 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přehnaný strach a jeho dopady ma výchovu znám. Jsem jedináček, byla jsem typická modrooká blondýna vychovaná v tom, že takové děti se nejčastěji unášejí. Nesměla jsem si koupit ve stánku ani párek nebo zmrzlinu, protože bych z toho mohla dostat průjem. Což mi vyvolalo obsesivně-kompulzivní poruchu a velké vyrovnávání se se strachem, s čímž mám stále velký problém.

Ikona diskutujiciho Firzen 2014-02-05 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, když jsme u těch snářů, mám na ně podobný názor jako ty – stačí se podívat na dva stejné symboly do dvou snářů, a člověk se nestačí divit.

Ikona diskutujiciho Norman 2014-02-05 22:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue máš velice zajmavé názory, samozřejmě že máš vlastní pohled na svět a to je dobře jenže máš tady několik zásadních nesrovnalostí.

Ikona diskutujiciho Eva 2014-02-05 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Chlapče, tak doufám, že o tebe nikde nezakopnu…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-02-06 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5 Civilizácie ako boli Mayovia boli múdre, ale tiež kruté, o čom svedčia ich maľby. Uctievali veľa bohov ktorým prinášali obety. Bolo to ako vo filme Apocalypto, Mel Gibson si to predsa celé nevycucol z prstu, aj keď točil umučenie krista tak to robil podľa nejakých záznamov (biblie) a tiež u apokalypta si najprv naštudoval život mayov, natočil to dokonca v ich pôvodnom jazyku.

Ikona diskutujiciho Myšák 2014-02-06 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak vznikne duše?

Ikona diskutujiciho blaf 2014-02-06 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už umíš vidět při AC, vidíš vždy při něm andílky nebo průvodce, když o ně požádáš?:)

Ikona diskutujiciho Alfe 2014-02-06 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o upíroch a vlkodlakoch ?

Ikona diskutujiciho Lenny 2014-02-06 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o skupinové meditaci, není to ztracený čas? Někteří si ji vychvalují, ale já jsem se při ní cítila divně a druhý den jsem byla nějak unavená.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-02-06 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo v dnešnej dobe nedokážu ľudia spolu vychádzať a vydržať? Kedysi bola hanba keď sa niekto rozvádzal, dnes je bežné keď je niekto 2-3 krát rozvedený.

Ikona diskutujiciho Ausklärer 2014-02-06 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím souhlasit s Normanem (příspěvek 35): Teorie velkého třesku vůbec neříká, že vesmír vznikl výbuchem, ta naopak hovoří o tom, že existoval prvotní impuls, který uvedl hmotu do pohybu. To, že je celý vesmír v pohybu a rozpíná se je pozorovatelné a měřitelné. Pokud jde o planetu Zemi, tak tam právě i astronomické a geologické představy odpovídají tomu, co říkáš o stavení cihlu po cihle. Existoval řídký, obrovský oblak plynu a atomů prvků (snad vzniklý při smrti starší hvězdy). Protože nic ve vesmíru nestojí, tak se i tento pohyboval, rotoval a odstředivou silou postupně těžké prvky přesouval do středu vznikajícího akrečního disku. Tak se nakonec nahloučil dostatek hmoty uprostřed takového disku, aby došlo k jaderné reakci a zapálení – vzniklo Slunce. Kolem něj pak dál vířila zbývající hmota, nabalovala se, vznikaly větší a větší úlomky, které se srážely a dále spojovaly a takhle – cihlu po cihle – se utvořily vnitřní planety Sluneční soustavy. Větší a větší planetoidy přitahovaly svou gravitací menší objekty, ty je bombardovaly, zahřívaly atd. Tím došlo k protavení zemské kůry (opět dobře prokazatelné geologickými důkazy) a vzniku budoucích hornin. V rámci tohoto procesu se na Zemi dostává i voda (také rozptýlená a planetárním oblaku), země se ochlazuje a začíná další geologická éra, kdy se už hmotově hotová Země dále vyvíjí.

Ikona diskutujiciho Dara 2014-02-07 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak poznám, že duše zemřelého dorazila "do světla"? Že nikde nebloudí a má se teď už lépe?

Ikona diskutujiciho Jana 2014-02-07 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Osobně jsem takovou bláznivku ještě nepotkala…ale tohle už normální není..

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-07 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Takže když píšu o hysterických matkách s psychickými problémy, mám na mysli právě takovéto extrémní případy.

Ikona diskutujiciho Jana 2014-02-07 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Matky, které mlátí a řvou po svých dětech, ty bohužel vídám taky a to je hnus. Vůbec si nedovedu představit, že bych se někdy ke svému dítěti takhle chovala. Je to síla a většinou když se zaposlouchám, tak se jedná naprostou blbinu….bohužel mám jednu známou s kterou jsem si nedávno telefonovala a slyšela jsem jak řve na své dítě, protože pláclo ručičkou do misky s jogurtem…tak to byla docela síla, nestačila jsem se divit..

Ikona diskutujiciho Petra 2014-02-07 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, někde jsem četla, že když mám překřížené ruce nebo nohy (nebo obojí), nevysílám ani nepřijímám energie. Je to pravda?

Ikona diskutujiciho Marta 2014-02-07 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :-).

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-02-07 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Taky mám pocit, že většinu lidí něčím odpuzuju. Nikdy mi nenapadlo dát to do spojitosti s tímto, ale možné to je. Přece jen nejsem tak ošklivá… Fu, to jsem ráda, že to tak necítím sama. :-)Vzhledem k tomu že nás negativek je pomálu, tak se asi nahledám, než si někoho přitáhnu. :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek