78. Dotazník

22.2.2014 v Čtenáři 36

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Myslíš, že zlepšením způsobu života (jíst vlastní vypěstované potraviny, bydlení v přírodě, atp. zkrátka „návrat ke kořenům“ by mohl pomoci v podpoře k samootevření třetího oka? (popř.jiných schopností)

Těžko říct, protože vše je hlavně o tvých energiích. Pokud žiješ způsobem života, který tě činí radostným, zdravým, s otevřenou myslí a jsi denně v kontaktu s velice konstruktivními energiemi, potom máš samozřejmě vyšší šanci něco zažít. Pořád ale do toho musíš zahrnout osobní dispozice a talenty.

2. Jaký máš názor na léčení čaker?

Čakra je energetické centrum, které funguje ,,dobře nebo špatně“ podle toho, jak jsme zdraví, jestli nám dobře fungují orgány a jak jsme na tom s psychikou. Takže má smysl sledovat čakru, pokud to chceme využít jako podpůrné vodítko pro zjištění zdravotního nebo psychického stavu dané osoby. Ale působením přímo na čakru se nic nemění. Můžeme je dočasně uvést do určitého harmonického stavu, ale čakra není to, co rozhoduje o našem zdraví. O tom rozhoduje naše vědomí, náš způsob myšlení, náš životní styl. Čakra je druhotný ukazatel, který lze sledovat, ale ,,léčit ji“ nelze. Ona není primární centrum problému, to jsme vždy jen my sami. Čakra nemůže ,,onemocnět“, nebo na ,,tom být špatně“. Ona jen ukazuje aktuální stav. A pokud ji upravíme tak, že se nám zdá plně hamronická, za pár dnů nebo i hodin se zase vrátí k původnímu stavu. Je to proto úplně zbytečné.


2. Kde by si chcela ísť na dovolenku?

Chtěla bych vidět Havaj, Kanárské Ostrovy a podobná místa, kde je teploučko a kde bych se mohla každý den od rána do večera válet, nebo do sebe cpát mořské potvory. Bohužel, dokud Fukushima zabíjí celé oceány, nepojedu tam a mořské ryby už taky nejím. Riziko je až moc velké.

3. Čo je najzdravšie ovocie a zelenina pre telo človeka?

Když je to utržené zralé a když je to pěstované normálním způsobem, tak je zdravé všechno. Každý plod je dobrý na něco jiného.

4. Jestli ještě na něco používáš MMS, popřípadě jestli se zajímáš o CDS?

Používám klasické MMS v případě potřeby. Když na mě něco leze, když večer nemůžu spát, nebo když se ,,nějak necítím dobře“. Vybírám z mnoha preparátů podle momentální potřeby a MMS je jeden z těch základních, který v domácí lékárně nesmí chybět.

5. Myslíš si že cvičením můžeme na vždy narovnat křivou páteř a odstranit bolesti?

Nemám skoliozu, ale určitá zkušenost mě taky potkala přes pár známých. Neviděla jsem nikoho, kdo by si cvičením narovnal páteř. Jenom vím, že to dočasně uleví od bolesti. Neříkám že to není možné, ale nesetkala jsem se s tím.

6. Chodíš na nějaké plesy?

Jak už bylo řečeno v předchozím dotazníku, oficiální tance neumím a necítím se být nějak ochuzená o tuto zkušenost.

7. Hraješ stolní hry, popřípadě nějaká tvá oblíbená?

Mám ráda všechny stolní hry, jediná co se mi nelíbila, jsou Monopoly. Jinak karty, kostky, dostihy a sázky, člověče nezlob se, šachy… Všechno mám ráda a všechno si zahraju, když je příležitost.

8. Máš zkušenost s čínskou mastičkou?

Takových mastiček je hodně, nevím která přesně je tímto myšlena.

9. Kdy budou otevřené recenze tvé druhé knihy?

Recenze na moji knihu Svítání najdeš zde: Rezence čtenářů na knihu Svítání , dostaneš se tam vždy přes horní nabídku ,,Vyšlo knižně„.

10. Přemýšlela jsi v jakém duchu budou více tvé budoucí knihy? Myslím styl psaní jako klasické příběhy, třeba jako byla první, oddechovější, nebo spíše více na přemýšlení, více naučná.. Ja jenom, co je ti více blízké..? líbí se mi jak podáváš moudrost, pravdy do příběhu…

Vím, jaké knihy v budoucnu vydám, o čem budou, co v nich bude, jakým stylem. Co není jisté, je jejich posloupnost, řídím se prostě svým vedením. Když cítím která se má stvořit, tak ji prostě stvořím. Příběhy neříkám že nebudou, asi budou, ráda bych udělala Svět za oponou 2.díl, až kompletně složím její děj. Nevylučuji ani jiné příběhové knihy, ale ty už jsou hodně zamlžené, nejasné. Víc je tuším, než vím.

Ty o kterých vím konkrétně, jsou spíše naučné, než pohádkové. Rozhodně to ale všechno budou knihy krásné, povzbuzující, které dělají radost a budou čtenáři pomáhat. V tomto duchu dělám úplně všechno a moje knihy to všechno budou splňovat také.

11. Jaké hrané filmové pohádky máš nejradši? Díváš se o vánocích na pohádky? 🙂 děkuji za odpověď

Pohádky mám nejraději kreslené, loutkové a animované. Hrané o něco méně, protože když je pohádka hraná, bývá často složitější, smutnější, bývá v ní víc temnoty, zla, násilí a smrti. V kreslených je toho o dost méně, proto jim dávám přednost. Na pohádky se dívám celý rok a neustále nějaké hledám. Nemusí být vůbec Vánoce.

12. Čím si lakuješ nehty? 🙂

Uvařím rýži s medvědí močí, zmixuju, nechám odstát. O úplňku to sliju, smíchám s čerstvou menstruační kví, 5x do toho plivnu, opět nechám odstát. Za měsíc přileju 0,04l ořechovky, opět plivnu, opět nechám ustát. Na konci se to všechno ještě jednou zahřeje, promíchá, slije do lahviček a můžu lakovat. První si samozřejmě upravím paznehty nějakou pořádnou rašplí. Když rašpli zlomím, tak pilníkem na železo, protože po takové náročné přípravě nehty dostávají zabrat, znáš to.

… Dělám si srandu, samozřejmě lakem. Nějakým… Když je do růžova, průhledný, třpytivý, tak beru. Značky a ceny jsou mi úplně jedno, neřeším je, pokud byl dotaz mířen tímto směrem, jakože asi byl.. 🙂

13. Líbí se ti příběhy Pipi dlouhé punčochy?

Moc už si z toho nepamatuju, ale vím že jako děcko jsem víc brala jiné pohádky. Nebyl to nikdy můj top.

14. Jakto, že někteří lidé co jsou na tom špatně po psychické stránce mají tolik odolnou tu fyzickou schránku bez toho aniž by se nějak snažili či na sobě pracovali? Co by mohl znamenat duch, který mě, mou sestru a mamku v dětství navštívil v klobouku s dlouhým pláštěm? A co prostata?Také odraz špatného životního stylu?

Eeeee… No. Další otázka? 😀 Na tohle vůbec nevím co mám napsat.

15. Nevíš, jak se zbavit náměsíčnosti? Prý se to stává hlavně malým dětem a v dospělosti to mizí, u mě je to naopak (je mi 18 a trvá to tak rok). Většinou jen neškodně chodím po pokoji a otvírám skříně, ale i tak bych se toho ráda zbavila. Taky hodně mluvím ze spaní a trpím spánkovou obrnou. Myslíš, že toto všechno by mohlo být způsobeno stresem?

Těžko říct, náměsíčnost by měla souviset s nějakým orgánem v těle, který není úplně v pořádku. Možná by ti poradila čínská medicína, nebo něco podobného. Já jsem tohle zatím nikdy nepotřebovala řešit.

Spánková paralýza je dobře vysvětlená v knize pana Radugy ,,Cesty mimo tělo“. Když si ji pročteš, pochopíš, že to je normální věc, proč to je a proč to každý občas zažije… Doporučuji sehnat, nedávno tady o ní byla řeč, i odkazy na stáhnutí v návaznosti na astrální cestování.

16. Ahojky Alue, zajímalo by mě, jestli znáš knihu od Abdrushina – Poselství grálu, a jaký máš na ní popř. názor?

Abd Ru Shin sice tuto knihu napsal, ale to co koupíš v knihkupectví je úplně jiná, upravená a oficiální verze. Ta hodnotu nemá, je to manipulativní kniha a nemá smysl ji číst. Ta původní verze je samozřejmě hodnotná, právě proto ji před lidmi schovali a dali jim oficiální paskvil. Já jsem tu původní verzi viděla a vůbec se to nedá srovnat. Sice je psaná těžkým jazykem co se nečte a nechápe moc lehce, ale stojí za to…. Tu ale bohužel neseženeš.

17. Ahoj Aluško, aké máš skúsenosti alebo poznatky o tantra-jóge Mohenžodáro (tu v Brne)? Začalo ma to priťahovať, ale počula som aj o tom že je to tak trochu sekta, takže som mierne opatrná a zisťujem informácie než tam pôjdem. Má to dobrý vplyv na rozvíjanie ženskej (a sexuálnej) energie alebo je to ako niektoré zasvätenia, neprirodzené a s nedobrými následkami?

Já proti tantře vůbec nic zásadního nemám, ale potkala jsem HODNĚ lidí co ji dělali a byli to lidé docela divní, často bezcharakterní a tak nějak to vrhlo na tuto metodu dost temný stín. Všichni ,,strašně duchovně jakože žijí/sexují/cvičí“, ale přitom kolikrát nemají kvality ani obyčejného člověka, kterého potkám na ulici. No, nevím. Neříkám že každý kdo dělá tantru je nějaký špatný, to si rozhodně nemyslím, ale zkrátka kontakty které jsem v poslední době absolvovala ukazují na to, že z toho nic moc dobrého nikdo nedostal. Spíš mám naopak pocit, že z toho lidi nějak blbnou. Osobní zkušenost nemám, nevím co se na těch sezením přesně děje, ale spíš to neschvaluji než schvaluji. Uvidím, jak se můj pohled změní, až uplyne víc vody a času.

Spojení tantry s jogou je podobně nešikovné.

Pokud už někoho láká cvičení spojené s podporou ženského principu, spíš bych se zajímala o břišní tance. U těchto lidí jsem nepotkala patologické projevy jako u tantriků a určitě je to lepší směr. Posílí se svaly, podpoří plodnost, člověk si poslechne pěknou hudbu, natáhne na sebe zajímavé sukně a není to spojené s vymývárnou mozku.

Nechci nic odsuzovat, nebo někomu pohanit jeho oblíbený ,,koníček“, jen se orientuji podle toho, co na lidech pozoruji a pokud určitá metoda přitahuje pochybné typy, je lepší se jí preventivně vyhnout a zvolit jinou. Opatrnost je v této době důležitá vlastnost.

18. Únavový syndrom- Co to je, jak vzniká, jak se ho zbavit?

O únavě už jsem toho napsala hodně. Je to kombinace obrovské hromady vlivů, možností, aspektů a určitě se to nedá shrnout do pár řádků. Pokud máš tyto problémy, napiš mi normálně do poradny, popiš svůj životní styl a uvidíme, co se s tím dá dělat a co změnit. Dotazníky nejsou k tomuto určeny, tady se dá odpovídat jen obecně a stručně.

19. Co je to změněný stav vědomí a má smysl pokoušet se ho někdy podstoupit nebo docílit přirozenou cestou? (Tedy ne drogami, ale např. meditací a to stylem „neběhat za tím nejvíc“- protože pak to stejně většinou uteče- pozn. pro vysvět.)

Nejsem expert na změněné stavy vědomí. Kromě astrálních cest skoro nemám jiné zkušenosti, drogy jsem nikdy nebrala a nezkoušela, proto ode mne výklad nečekej. Nejsem takto orientovaná. Všechno co jsem zažila byly věci, které byly přirozené, nemusela jsem se za nimi honit, ani je uměle vyvolávat. A tak se mi to zdá správné. Co tě má potkat, to přirozeně přijde samo, proto si nemyslím, že je důležité pokládat podobné otázky.

20. Můžeš doporučit nějakou meditační hudbu, kterou posloucháš ty? A taky by mě zajímalo, jetli nevíš, zda je binaurální hudba, která je volně k poslechu třeba na youtube, škodlivá?

Meditační hudbu prakticky neposlouchám, o binaurální hudbu se nezajímám. Hudba je pro mne zábava, odreagování a pokud se chci ponořit sama do sebe, dělám to před spaním, v tichu. Protože když mi do toho bude hrát hudba, může mi zhoršit napojení a čistotu komunikace. O využití hudby pro sebeléčbu nebo povýšení svých mentálních shopností píšu víc ve své knize Svítání, ale ta popsaná technika není o žánru, je o rezonanci a není potřeba u toho meditovat, nebo dělat něco speciálního.

21. Nevieš niaky prírodný spôsob na zvečšenie objemu pier?

Ne. Tvoje rty podle fyziognomiky symbolizují určité tvé vlastnosti. Máš rty takové, jaké máš mít, které odpovídají symbolice tvé povahy. Měj se ráda takovou, jaká jsi a přijmi svoji podstatu a povahu, o které tvar rtů vypovídá.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-02-22 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do akej miery môže človek svojimi myšlienkami ovplyvniť realitu?

Ikona diskutujiciho Mickey 2014-02-22 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, všimla jsem si, že v tomto dotazníku reaguješ na otázky z 65. dotazníku, kde jsem se taky na něco ptala. Mrzí mě, že jsi moji otázku tak nějak přeskočila…..

Ikona diskutujiciho MarikaYO 2014-02-22 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímala jsi se někdy o Illuminati Card Game?

Ikona diskutujiciho Maya 2014-02-22 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolik měříš? :D

Ikona diskutujiciho Evik 2014-02-22 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, jestli se můžu stýkat s člověkem, který sešel ze své životní cesty nebo jestli se mám od takového člověka držet dál. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Cherryna 2014-02-22 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, pokud něco chceme a po něčem toužíme, ale potřebujeme na to větší částku peněz. No tak je dobré po té ,,věci" toužit a ty peníze už přijdou samy, nebo prostě být trpělivý a pomalu si postupem času na tu ,,věc" našetřit?

Ikona diskutujiciho Marta 2014-02-22 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě, jak je to s "xantan gumou", nebo "xanthan", pode některých je to přírodní, podle některých ne, a názory na nezávadnost této složky ve výrobcích se taky liší. Jak to vastně je? Našla jsem tuto složku např. v kosmetice, s označením bio.

Ikona diskutujiciho Annamarie 2014-02-22 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K bodu 16: Kniha (celé dílo Pána Abdrushina) v původní verzi je k mání na adrese: http://slovo.vzestup.net/obsah.htm

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-02-22 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

16. – Tak pokiaľ je to bežné Poselstvo Grálu upravené, aspoň mi konečne dáva pár vecí zmysel – napr. poradie kapitol… A teda, tá pôvodná verzia, nieje to náhodou táto: http://slovo.vzestup.net/poselstvi/obsah.htm ?

Ikona diskutujiciho denisa 2021-12-24 10:26:32
Ikona diskutujiciho
sipka

da sa zohnat ceska verzia z vidavatelstva hlas. Kupit sa da tu , kontaktujte toho pana cez email. http://zelenaratolest.szm.com/odkazy/odkazy-vecne-zakony-posolstvo-gralu.html
alebo citat na nete:
Abdrushin si objednal u pana kovara preklad jeho diela a skontroloval jeho preklad dvoma sposobmi. viac o tom, preco ma tento preklad velku hodnotu si precitate tu : http://www.zmeny-posolstva-gralu.duchovnapremena.sk/posolstvo-gralu/poselstvi-gralu-1932-1940-hlas-zlin.html

Mila Aluska, mozno by ste mohla trocha poopravit vas komentra k otazke 16. A pridat tak info o tomto ceskom preklade ktory je ozaj hodnotny.

Ikona diskutujiciho Narcisi 2014-02-22 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si o sobě že to, co sem píšeš je i bez ověření pravda?

Ikona diskutujiciho Momito 2014-02-22 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ku otázke 16 – Pôvodný český preklad pôvodného posolstva, vraj schválený samotným Abdrushinom, sa dá nájsť na internete a tiež v tlačenej podobe by sa mal dať zohnať u pána Kovářa v Zlíne. Je to potomok pôvodného prekladateľa..

Ikona diskutujiciho anelie 2014-02-22 23:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ohledne otazky 17: moje sousedka je lektorkou tantra jogy Mohendzodaro a nemam pocit, ze by byla clenkou nejake sekty. Jednou jsem se byla podivat na jeji hodinu, delaji tam ty tantricke mohendzodaro asany a potom Oshovy meditace. Byly tam uplne obycejne zeny z naseho mesta. Ty cviky jsou takove, ze pri nich, kdyz uz nic jineho, celkem dobre posilis panevni dno, coz je u zeny zaklad. Tak to klidne vyzkousej, a pokud ostatni zeny v 'krouzku' maji tendenci sektarit, tak se vubec nemusis nechat strhnout, zachovej si odstup a vem si z toho to nejlepsi:) Celkove je to prace s energii, docela mi to pripomina taoisticke kultivacni cviky.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-23 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Pokud něco přeskakuji, tak je to buď nevhodná otázka, opakující se otázka, nebo taková na kterou nemám co říct.

Ikona diskutujiciho Števo 2014-02-23 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D

Ikona diskutujiciho Michal 2014-02-23 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: A jak by se potom takový člověk mohl na cestu vrátit? Sám? To by měl docela těžké a smutné ;-)

Ikona diskutujiciho Michal 2014-02-23 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Lucy 2014-02-23 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že hudební vkus souvisí nějak s inteligencí?? :))

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-23 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Osho je ale velice nebezpečný, hlavně pro ženy.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-02-23 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: To by mě celkem zajímalo, tahle informace. O jeho osobě jako takové nemám příliš vysoké mínění, i když jsem se příliš nezajímala o to, co všechno píše, odpískala jsem to po zběžném nahlédnutí jako další brakovou ezoteriku, ale jeho dynamické – taneční – meditace jsem si celkem oblíbila, umí probudit veškerej bordel, co člověk v sobě uložil a pak je snadné s tím pracovat nebo dojít katarze. Dané nahrávky mi přijdou dostatečně neutrální, aby si do toho člověk promítl, co v něm nejnaléhavěji žádá řešení, a tak to mohlo vyplavat. Na rozdíl od některých jiných materiálů neprobouzí nic, co by v člověku původně nebylo. Hudba, jíž je neradno se tancem odevzdávat, existuje a měla jsem tu čest – je to ale zatraceně jinačí kafe a od tý doby jsem celkem opatrná, na co tancuju.

Ikona diskutujiciho Mickey 2014-02-23 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tak to mě mrzí ještě víc, jelikož VŽDY na několik (pár) otázek v dotazníku odpovídáš buď vůbec, nebo totálně zcestně, sarkasticky, či rádoby vtipně:) (viz otázky č. 8, 12, 14 v tomto dotazníku). Ale na moji otázku, na kterou se již několikrát podobně lidi ptali (a jim jsi odpověď dala) jsem odpověď nedostala a to jsem čekala asi 2 měsíce:D mno nic, už jsem se zde tázala několikrát a odpovědi, či POMOCI, kterou  v popisu svých stránek slibuješ, jsem se nedočkala, nedá se:)

Ikona diskutujiciho anelie 2014-02-23 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ahoj Alue, mohla bys prosim rozvest proc? Ja moc nesouhlasim s Oshovymi nazory na novou dobu, ty jsou fakt proti zenam:) (aspon me to prijde jako typicky muzsky zpusob, jenom si uzivat a zadne zavazky), ale Oshovy meditace mi naopak byly doporuceny, protoze malokdo dnes vydrzi sedet hodinu na miste se vzprimenymi zady a meditovat, proto ty jeho aktivni meditace jsou pro soucasneho cloveka idealni, pul hodiny tancis a tancis a pak si znicehonic lehnes a sup meditacni stav je tu… dekuji kdyz tak za vysvetleni

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-24 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Mickey, pokud chceš osobní pomoc, NAPIŠ MI E-MAIL DO PORADNY. Dotazníky k tomu určené nejsou. Otázky si musím probrat, aby ten článek vůbec za něco stál a není to vůbec moje povinnost na cokoliv v dotaznících odpovídat. Nejsem stroj, takže to respektuj.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-02-24 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prináša youtybe kanál nejaké výhody? Keď tvoje video zhliadne veľké množstvo ľudí, dostávaš za to peniaze? Lebo ak za to neplatia, tak potom nechápem prečo všetci tak naháňajú ľudí na svoje youtube videá. A nevie niekto prečo youtube tak vadí, keď si videá niekto stiahne, proste že chcú aby bolo na youtube čo najviac ľudí online?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-02-24 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stává se, že naši andělé mění svoji povahu a vlastnosti v souvislosti s tím, jak se vyvíjíme my sami a čím zrovna v životě procházíme? Anebo je to tak, že mají přirozeně dané různorodé, neomezené vlastnosti (tedy nepotřebují se vyvíjet nebo měnit) a projevují se v komunikaci s námi podle toho, co zrovna v dané fázi života potřebujeme?

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-02-25 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je podprsenka opravdu třeba-respektive pomáhá nějak? Má smysl ji nosit, pokud má někdo menší prsa-jako že se mu "nevytahají"? Nebo je to jen otázka konvence a co komu přijde pohodlné?

Ikona diskutujiciho Annn 2014-02-25 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue ,

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2014-02-25 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosnac: Sťahovanie videí je problém lebo YouTube žije z reklamy. Keď video stiahneš a budeš si ho kukať doma 5x denne, tak z teba nebudú mať ani cent. Ale keď budeš pozerať u nich, tak ti pred každým prezretím naservírujú reklamu a možno niečo zarobia, aké jednoduché…

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-26 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ve své knížce Svítání máš ale jeden citát nebo myšlenku (záměrně nepíši, jakou) právě od OSHA- jak to? Znamená to, že něco málo, co říká, je pravda?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-26 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: O obsah slov se skutečně nejedná. Vtip není v tom, že by Osho psal lži. Nebezpečí ale přichází ve chvíli, kdy se na něj prostřednictvím jeho materiálů po určité době napojíš. On využívá lidi ne prostřednictvím slov, ale pomocí energetických útoků, zneužívání a schýzování. Hlavně ženy popisují noční znásilňování a útoky. To se nestane hned, stane se to když se do něj ponoříš a jsi u toho nějakou dobu. Pro vytvoření energetického kanálu je potřeba určitý čas.

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-02-26 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tom, že když se někdo např. stěhuje do menšího bytu, nebo z jiných rodinných důvodů, se rozhodne dát pryč (někomu jinému) svého domácího mazlíčka: kočku, psa nebo papouška? Mně osobně to nebere hlava, ale v poslední době jsem to slyšel od více lidí, že své zvíře, se kterým mnoho let žili, dali někomu jinému. Dala by jsi Ty někomu svého kocoura v podobné situaci?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-26 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Ój, to je potvora! To by možná chtělo napsat ve druhém vydání Svítání nějaké upozornění na stránku s tím jeho citátem… Právěže, měl jsem na něho menší podezření, ale že to je až tak daleko, jsem netušil.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-26 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy je pravda krutá a bolí?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-26 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na YouTube je dnes až příliš mnoho hudby, která byla nahrána nelegálně, často je to i od minikapel, které tak díky tomu prodělávají… Neměl by se YouTube někdy důkladně pročesat?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-26 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Takže opakuji znova: NEJEDNÁ SE O OBSAH SLOV, TO NENÍ PROBLÉM. PROBLÉM JSOU J-E-H-O – M-A-T-E-R-I-Á-L-Y… Už chápeš?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-26 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: ale ano, jistě; tak blbý nejsem… Jen mě napadlo, že když tam někdo uvidí jeho citát, tak by si třeba mohl říct, že by mohl být jakože fajný, když je v knížce zmíněný a třeba by si ty jeho materiály chtěl pak koupit… Takhle jsem to myslel.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek