80. Dotazník

5.3.2014 v Čtenáři 64

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Nevieš či je aj niaky film, v ktorom by použili reálnu podobu mimozemšťanov?

Já se na takové filmy snažím nedívat, každopádně pokud tě vyloženě zajímá jak vypají, jejich fotky i videa s nimi najdeš v pohodě přes google a youtube. Jestli ses s tím ale zatím moc nesetkal a nevíš co čekat, připrav se na pěkný šok a nedělej to večer. Mohl bys mít potom špatné spaní. Podob je hodně, mimozemšťané se liší na různé rasy, druhy, velikosti i formy.

2. Poznáš niaky trik na bolesť kostry (boľavé záda, chrbát, kĺby)? (okrem zlatých hrozienok v gine, o tom som už počul)

Pokud není příčina vyloženě fyziká (skolióza), bolesti v zádech většinou způsobuje zánět. Většinou to bývá borellie, nebo chlamydie, navštiv s tím odborníka a nech si udělat diagnozu.

3. Existuje nejaká veštica, ktorá by ľuďom dokázala predpovedať spoľahlivo dátum smrti? (aspoň s presnosťou +-rok). Alebo sa tieto veci nedajú predpovedať? Teda asi neexistuje žiadna veštica čo by sa na to špecializovala a spoľahlivo to dokázala, to by už bola veľmi slávna, pretože takáto informácia má veľkú cenu, človek si podľa toho môže zariadiť život.

Tohle bývá napsané v knihovně palmových listů, když si tam necháš udělat výklad. Někoho znám, kdo připravuje možnost výkladu i bez nutnosti jet do Indie. Až se to rozjede, s nejvyšší pravděpodobností bude na Aluška.org nějaké oznámení.


4. Ale dajme tomu že by takáto veštica existovala, ľudia by ju hojne vyhľadávali a platili jej, ona by na tom bohatla – neprišla by o svoje schopnosti? Koľko si taká veštica môže pýtať, je pravda že keď si niekto (veštica, liečiteľ) pýta za svoje služby neprimemerane veľa zaplatiť, tak svoje schopnosti stratí?

Pokud bohatneš na ,,nadpřirozených schopnostech“, které jsi dostal ZADARMO, to znamená NIC jsi neobětoval abys mohl tuto schopnost využívat, potom o tyto schopnosti přijdeš. Dřvíe nebo později, podle toho, jak moc na tom otočíš peněz. Pokud někdo něco podobného dělá dlouhodobě a pyšní se nějakými jasnovidnými schopnostmi, je to s nejvyšší pravděpodobností podvodník. Smíš je využívat, ale nemsíš za to brát peníze. Pneíze můžeš brát jen za to, co sis vybudoval, nebo za co jsi něco obětoval. Ale nemůžeš bohatnout na schopnosti, která NENÍ TVOJE, je ti pouze zapůjčena.

5. Dá sa nejak predchádzať tomu, aby človek nedostal stareckú demenciu?

Dá se. Demenci způsobuje mutovaná forma určitého druhu parazita, který je v těle dlouhodobě neléčený. Záměrně nepíšu název, ale je to léčitelné… Musíš mít však dost peněz a věnovat se tomu svědomitě. Není to zadarmo.

6. Kam sa vlastne cestuje pri AC? Lebo neverím že je to kópia skutočného (tohto) sveta. Prečo potom nikdo z vás, čo tvrdíte že dokážete AC, nedokáže navštíviť napríklad mňa a opísať napríklad aký mám obraz na stene? Veď aj američania robili pokusy s astrálnym cestovaním, chceli to využiť na špionáž, vrazili do toho veľa peňazí a zistili že to neni moc použiteľné.

A ty takovým blbostem věříš? Samozřejmě, že se astrální špioni používají. Už mnoho let, akorát to tajné složky nebudou vykládat obyčejným lidem a už vůbec ti to nebudou psát zadarmo na internet!! 😀

7. Ahoj Alue, moc by mne zajímal tvůj názor na Teal Scott, je to takový duchovní fenomén poslední doby a obvzlášť zde v ČR a na Slovensku je velmi populární.

Teal Scott rozhodně nedoporučuji sledovat. Má smlouvu s Illumináty, jejím úkolem je manipulace ,,duchovní“ masy. Její videa obsahují hodně pravdy, ale i nepravdy a hlavně podprahová destruktivní data. Já osobně se na to nevydržím skoro vůbec koukat, jak je mi to nepříjemné. Vše co říká, má navíc dopředu nadiktované, nemluví sama za sebe. Forma je lákavá, ale záměr není dobrý. Hodně se divím, že to lidé nepoznají, protože tady je to úplně jasné. Ti co to poznají, však nejsou slyšet… Učíme se vnímat energii a rozhodovat se intuitivně, ale nepoznáme ani za koho kope Teal Scott? Divné… MOC divné.

8. Jaké země by jsi chtěla navštívit, procestovat a proč? 🙂

Kdysi to bylo Japonsko. Tam už se kvůli Fukushimě nepodívám.

Kdysi to byla Anglie, ale do letadla nevlezu. Jednak bych jim tam asi všechno pozvracela a za druhé bych se nenechala nikdy skenovat.

Kdysi to byl Tibet, ale pak jsem se dozvěděla, v jakých podmínkách s etam žije a jak tam vypadají záchody. Hned mě to pustilo 🙂

… Dneska už toužím jenom po slunci, moři, teplu a pláži. Je mi jedno, kde.

V podstatě nejsem cestovatelský typ, přesuny snáším tělesně špatně a ve středu Evropy se cítím dobře. Nemám důvod chodit někam jinam.

9. Ahoj Alue, chci se zeptat, je „vesica piscis“ konstruktivní symbol? Mám na mysli symbol dvou kruhů, které se protínají, objevují se často v avalonské tradici bohyně. Působí na mě velice příjemně, tak myslím, že bude dobrý, ale ze zvědavosti bych ráda znala tvůj názor. Děkuji 🙂

Pouze dva protlé kruhy nejsou problém, horší jsou tři protlé. Tam už je schované 666.

10. Ahoj Aluško, měl bych jeden dotaz do příštího dotazníku, dokázala by jsi něco říci o tom, co se ve skutečnosti děje, když má někdo „husí kůži“ při poslechu nějaké hudby? Má to nějaký energetický význam, že je nám ta hudba tak příjemná až z toho máme takové pocity a fyzické projevy?

Ano. Je to jednoduše reakce těla na nějakou energii. Může být jak vysoce konstrutivní, tak i vysoce destruktivní. Podle toho, čemu je tělo vystaveno, a kde se necházíš. Možnosti jsou dvě.

11. Ahoj, Aluško; chtěl bych se zeptat- tvá odpověď na osud: „99,9% lidí nemá osud ve vlastních rukách, čili se jim naplňuje stanovený osud.“- znamená, že když je člověk uvědomělý a ví, že osud není jedna lajna, ale kolej s mnoha výhybkami a odbočkami, tak: a) Stejně se rozhoduje tak, jak si to před narozením odsouhlasil do osudu? Nebo b) ikdyž se člověk rozhodne nějak jinak, než jak měl v „původní koleji“, tak tato změna je tak malá, že téměř nestojí za zmínku? ( c)- nebo jsi to myslela jinak?) Děkuji

To je podle toho, co to je za člověka. Jak myslí/jedná a jak moc uvědoměle myslí/jedná. To se nedá aplikovat plošně na všechny lidi. Ale obecně se dá říct, že kdo si je tohoto vědom, má milionkrát vyšší šanci svůj osud změnit, než ten, kdo to vůbec neví.

12. Co je podle tebe pokora? Jak se slučuje pokora s tím, když je člověk hodně ambiciózní a chce v životě něco velkého dokázat?

Nemyslím si, že mít ambice nějak překáží tomu, aby byl člověk pokorný. Pokora je pro mne synonymem pro skromnost a duševní stav, kdy se nepovažuješ za někoho víc než jsou ostatní lidé. Umíš si všech vážit a přistupuješ k nim s úctou/respektem… Osobně bych ale ráda podobné definice už vypustila. Přijde mi to jako zbytečná otázka, protože tohle každý vidí po svém a je to výborná příležitost pro lidi, co mne zase budou chtít chytat za každé slovíčko a přít se se mnou o významu slova ,,pokora“. … Což je velmi oblíbená kratochvíle některých jedinců, a ono se to přitom nezdá.

13. Ahoj Alue, jakou používáš řasenku, tužku na oči, na obočí, linky, stíny, voňavku, deodorant, pudr, make up, rtěnku, korektor, rozjasňovač a tvářenku?

Řasenka: Ani nevím. Podívám se na kartáček a beru nebo neberu. Myslela jsem si, že už jsem věrná určité značce, nedávno jsem ale přešla na něco jiného. Takže jsem nevěrná.

Tužka na oči: Miss Sporty, protože drží kde má a zbytečně se nesmazává. Zkoušela jsem BIO tužku na oči a stála za starou bačkou. Navíc mě štve, že se tužky musí ořezávat, a pak to zasviní celé ořezávátko. Tak kupuju vysunovací a jsem s ní spokojená. Navíc to stojí nějakých směšných 50 korun, či tak nějak a vydrží strašně dlouho.

Tužku na obočí nepoužívám, podle mě je to zbytečnost. Navíc mám obočí od přírody pěkné, takže na něm není co přidělávat, nebo ho nějak vytrhávat. Příroda nadělila dobře. Zase ale chápu, pokud někomu obočí neroste (u starších lidí to bývá), že si ho přimaluje, aby se cítil líp. Nijak to nezavrhuji. Ale nevím, proč by se mladá holka jako já měla přimalovávat, když má svoje obočí dost pěkné.

Linky: Jako tekuté na horní víčko, nebo tak něco? Jedny mám, ale nepoužívám je. Když jsou mokré, tak koušou. Nevím proč, zrovna levné přitom nebyly. Tak mě to odradilo, že ani nemám potřebu zkoušet nějaké další.

Stíny: Mám, ale nepoužívám. Ze všech stínů mi vždycky pekelně pálí a slzí oči. Je jedno, jakou cenovou kategorii nebo značku zkusím. Ve všech jsou stejné sajrajty. Navíc mě štve, že se po chvilce smažou a taky dělají ženskou starší. Nechci být za starou fuchtli předčasně.

Voňavka: Jdu po všem, co voní jako růže. Takže několik parfémů mám, ale názvy říkat nebudu. Tohle si každý musí očichat a vybrat sám za sebe. Celkově ale na parfémy a vůně jsem hodně citlivá a ráda se obklopuji věcmi, které hezky voní. Nemusí to být jenom parfémy… Na tohle mě docela užije, ani nelituji si za to pořádně připlatit.

Deodorant: Lavera sprej. Už jsem tady na něj i psala pochvalný článek.

Pudr: Neznám, nepoužívám, v životě jsem to nezdržela v ruce a vůbec mi to nevadí.

Make-up: Jeden mám, ale použiju ho tak jednou za půl roku, když si chci zamáznut nějaký uher na podstatnou příležitost. Pleť se mi ale pořád zlepšuje, takže ten make-up spíš zbytečně zasychá v šuplíku. Navíc jeden můj přítel pracuje na místě, kde se dělají (mimo mnohých dalších věcí) mašiny na výrobu make-upů a ten mě velice pečlivě prosil, ať si to svinstvo NIKDY nepatlám na obličej, protože je to takový agresivní hnus, že to sežere celou tu nádobu za jeden rok. Každý rok se musí vyrobit nová… Vlastně mi to vyprávěl už v ten den, kdy jsme se poprvé setkali. (Třeba dělá ženským tak trochu osvětu, nevím… Nebo věděl, že to u mne padne na úrodnou půdu, i když já to nikdy moc nepoužívala.) A všechno to co ten make-up vyžere z nádoby (guma, těsnění, kov) samozřejmě zůstává v těch přípravcích. Vždycky když to slovo vidím, tak si na něho vzpomenu… Měl těch zajímavých historek o kosmetice samozřejmě víc, každopádně tohle mě nejvíc překvapilo. Jeden ví, že jsou to hnusy, ale že AŽ TAK?

Rtěnka: Mám jenom jednu a baví mě… Mám dojem, že to je něco od Maybelline, ale v podstatě je mi to ukradené 😀

Korektor: Nevím pořádně co to je, ale znám to od vidění z různých videí o líčení. Ne že bych se na ně nějak moc dívala, ale občas si to rozkliknu, když se chci zasmát, kolik peněz někdo vyhazuje za takové hovadiny. A tam korektor letí v jednom kuse 😀

Rozjasňovač: Upřímně, tomhle už opravdu nevím co je, ani jsem to nepochytila z těch videí.

Tvářenka: Neznám. Ani nemám potřebu něco takového zkoušet. Mně se stačí zastydět, nebo se naštvat a mám rudo všude. Nepotřebuji si to ještě na sebe uměle matlat. Baví mě ale, když to s ní nějaká ženská přežene, vypadá pak jako kdyby utekla z cirkusu 😀

Celkově na líčení nejsem. Mám řasenku, tužku a něco na natření suchých rtů. Cokoliv navíc mi připadá zbytečné a kolikrát i nehezké, působící až moc uměle. Kdybych nemívala suché rty, tak asi ani tu rtěnku vůbec nezkusím. Ale líbí se mi jak je mazlavá a dlouho tam vydrží. Déle než balzámy.

Člověk takhle ušetří čas, starosti, peníze a v neposlední řade to ocení i chlapi, kteří ví, jak budu vypadat ráno, když se probudím a všechna umělina bude umytá.

,,Hej, víš proč se ženský malujou a voněj?“

,,Ne.“

,,Protože jsou škaredý a smrděj.“

…. 😀 !

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-05 03:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 6 – nemyslím že by sa astrálni špióni nejak vo veľkom používali, pretože každý by si dôležité miesta proti nim zabezpečil (veď i ty si vravela že máš proti nim ochranu a že ťa nemôžem navštíviť), tým pádom by sa astrálny špióni nikam nedostali a boli by nepoužiteľný. (napríklad oblasť area 51 je proti astrálnym návštevníkom zabezpečená a nikto sa tam nedostane)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-05 03:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o tom že spinovaná a diamantová voda vznikli na základe snov? Je možné aby si niekto takto dobre zapamätal nejaký návod zo sna? Ja si sny sotva pamätám, snívalo sa mi niečo také, že učiteľka v škole nás učila čosi o niakej liečivej vode, ja som si to zapisoval, ale nepamätám si z toho ani slovo. Zo snov si pamätám iba nejaké útržky a to len chvíľu po zobudení a potom aj zabudnem že sa mi niečo snívalo, tak sa chcem opýtať, či sa dá nejak spraviť aby si človek sny lepšie zapamätal. A či sa dá vyliečiť krátkodobá pamäť, že keď vám niekto niečo povie napríklad niake meno, číslo aby ste ho hneď nezabudli.

Ikona diskutujiciho Lenny 2014-03-05 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, do Anglie se dá jet i trajektem a nikdo tě skenovat nebude. Určitě to za to stojí, jsou zde různé keltské památky a posvátná místa.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-03-05 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám rád holky, který když dupnou opadá jim z xichtu omítka. Je to dobře že nepoužíváš make-up sice nevím jak se dělá nebo nedělá, jsem ale přesvědčený že pokožce velmi škodí.

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-05 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Nevieš či je aj niaky film, v ktorom by použili reálnu podobu mimozemšťanov?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-03-05 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli používáš make up jenom na zamáznutí pupínků, tak by se asi líp hodila jenom taková ta korekční tyčinka (vypadá to jako rťenka ale s pleťovou barvou). Jen nevím, jestli se taky vyrábí ve více různých odstínech jako make up.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-05 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: V tom případě bych byla vděčná za tvé doporučení na nějaký konkrétní produkt a ten make-up vyhodím. K ničemu mi už pak nebude.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-03-05 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Určitě jich bude víc, já už to teď skoro nepotřebuju, ale používala jsem tuhle od Oriflame, řekla bych, že je dobrá. https://www.femina.cz/testy-kosmetiky/pletova/oriflame-korektor-pure-nature-tea-tree.html Ale dělají pokud vím jenom jeden odstín. Používala jsem dřív i nějakou jinou, ale to už nevím, jaká byla značka.

Ikona diskutujiciho Sarkita 2014-03-05 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ahoj, já mám dobrou zkušenost s krycí tyčinkou Manhattan http://www.kosmetikavelkoobchod.cz/kosmetikavelkoobchod/eshop/2-1-DEKORATIVNI-KOSMETIKA/29-2-MANHATTAN/5/3994-MANHATTAN-Clearface-Cover-Stick-korektor . Kupuju to v drogerii normálně, ale ne všude to mají. Dělá je i Miss Sporty, jak píšeš, že od nich něco máš, ale tu jsme měla jen jednou, páchla mi a byla nějaká divně mazlavá. Tyčinky má v nabídce i Lavera – biokosmetika, ale na to, jak to bylo drahý, mi to lepší než ten Manhatten nepřišlo. Asi musíš očichat a vybrat si něco pro sebe, co ti bude sedět. Ono to vydrží taky i rok, aby ses rok nevztekala 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-05 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na užívání destilované vody a vody pí?Děkuji.

Ikona diskutujiciho Foxie 2014-03-05 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Mám super zkušenosti s kosmetikou Alverde, od korekčních tyčinek přes šampony až po tělová mléka 😉 :D Jen ty jejich řasenky jsou trochu na nic, hrozně se mažou.

Ikona diskutujiciho LovelyJohny 2014-03-05 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj! CO si myslíš o této teorii jak jsme přišli na svět:

Ikona diskutujiciho Petra 2014-03-05 14:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Aluško,s tou Teal Scott máš naprostou pravdu.Vždy ,když mě došel meil s jejím odkazem nebo přátelé o ni pěli ódy,měla jsem divný pocit i někdy odpor…..neuměla jsem to pojmenovat.Díky ♥

Ikona diskutujiciho Anglický plnokrevník 2014-03-05 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Založila jsi blog roku 2006… máš tam číslo 6… nemůže to mít nějaký dopad na tvůj blog?

Ikona diskutujiciho Raja 2014-03-05 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám možná zvláštní otázku ale…

Ikona diskutujiciho Rondir 2014-03-05 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen jsem chtěl něco k té Teal Scott.

Ikona diskutujiciho Monuš 2014-03-05 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:http://www.catrice.eu/cz/produkty/oblicej/korektor-a-korekcni-tycinka/detail/product/camouflage-cream-020.html já používám todle patlátko. Poslední dobou toho moc nenaspím díky mým sousedům a tohle se mi ze všech tyčinek osvědčilo nejvíc. Vydrží to dlouho jak na obličeji, tak v piksličce, není toho třeba tolik a docela to vydrží 🙂

Ikona diskutujiciho Braňo 2014-03-05 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, som rád za tvoj názor na Teal Scott.Už dávnejšie ma napadlo, že by si sa mohla pozrieť aj na neaké videá od "dokonalého" chlapíka menom Ralph Smart. Tiez má na youtube kopu videí, pôsobí velmi "cool" (asi, ten jeho pozdrav mi na prvýkrát prisiel smiesny, pripomenul mi Aliho G :)a uvolnene, často zdôrazňuje že rozpráva z vlastnej skúsenosti. Na  jednom je dokonca spoločne s Teal ale bolo by fajn keby si sa na neake jeho videá pozrela a vyjadrila sa k tomu. Ďakujem

Ikona diskutujiciho K poslední otázce 2014-03-05 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice má každý právo na svůj názor, to nikomu neberu. Ale některá tvá vyjádření, například že je kosmetika hovadina apod., to mi přijde celkem přes čáru. Kdo hledá, najde i něco, v čem nejsou sprominutím sr*čky a je celkem namístě ti říct, že někdy to není ani zábavné, když něco kritizuješ. Sice se očividně snažíš o odlehčení, ale i tak mi to přijde zesměšňování. Někdy je lepší se nevyjdřovat k něčemu, o čem nevíš, i když to byla otázka, protože to pak vyznívá blbě. 😉

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-05 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

11. – Ahá :D! Moc Ti děkuju za odpověď :))

Ikona diskutujiciho Fox. 2014-03-05 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou teal scott – jen jsem vydržela dokoukat jedno její video jinak to vypínám už jen co ji slyším/vidím..hnedka mi přišla hrozně nepříjemná… nevím no divila jsem se když jsem viděla že ty lidi se k ní fakt tak mají.. to jak mluví je automatický jako by se to naučila jak básničku nebo někdo stál před ní a ukazoval co má říkat.. ani bych se nedivila kdyby vůbec nevěděla o čem  mluví :D

Ikona diskutujiciho MaKy 2014-03-05 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že někdo okopíroval tvé vesmírné zákony,ale pro jistotu se podívej, možná má tvé povolení, ale odkaz na tvé stránky tam není.pěkný den:-)

Ikona diskutujiciho night.shine 2014-03-05 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačí, když nebudeš kupovat kosmetiku firem, které testují na zvířatech, vyrábí své produkty z ingrediencí a látek testovaných na zvířatech nebo vyváží do zemí, kde se složky testují.

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-03-05 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

/8/tie velke lietadla žiaden problem ani grc

Ikona diskutujiciho Kristína 2014-03-05 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na Bashara? Má niekoľko videí na youtube s českými titulkami a jeho názory ma veľmi zaujali. Ak máš čas, odporúčam niektoré pozrieť :-)

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-03-05 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já jedu jenom na řasenkách (tu si dám jenom když mám náladu :D) a balzámech, občas si nalakuju nehty….

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-05 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AD 1:

Ikona diskutujiciho wandering 2014-03-05 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: U Miss Sporty jsem viděla tyhle tyčinky vysunovací, stejně jako ta tužka na oči, myslím, že je vyráběná ve třech odstínech…

Ikona diskutujiciho Shila 2014-03-05 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty sa brániš alebo plánuješ brániť pro stareckej demencií?

Ikona diskutujiciho Maya 2014-03-05 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

http://www.youtube.com/watch?v=obJUB31XuQ8 je to zajímavé video, jaký máš na to názor? 🙂

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-03-05 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně Teal Scott mám podobný názor, koukal jsem na její videa a něco ve mě mi říkalo POZOR. Nakonec jsem ji začal zcela ignorovat, protože se mi zdá, že říká věci zbytečně složitě a dost věcí mě nesedí, takže si taky myslím, že není dobré ji sledovat.

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2014-03-06 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou teal Scott naprosto souhlasím, ty podprahovky jsou až příliš zjevné na to, aby to někomu nedošlo. Je hodně sexy a může zapůsobit na chlapy, ale já jí teda nevěřím ani nos mezi očima, že to myslí upřímně. Brr.

Ikona diskutujiciho diana 2014-03-06 00:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Alue, buď osobnost a nos svoje beďáry hrdě! Stejně není nic trapnějšího, než zamáznutej beďar, protože on je stejně vidět až moc a jako zamáznutej je ještě ošklivější poutá víc pozornosti a celkově to vždycky dělá dojem takového trapně umolousaného  neúspěšného pokusu o kamufláž, pokusu vypadat "líp" než vypadám, a to není přece důstojné. A jestli ten make up navíc rozežírá, tak mi řekni,o co je lepší rozežranej blbě zamaskovanej bedar než tentýž, ale čestně přiznanej a zdravě se nerozežranej na svět smějící…

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2014-03-06 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z Teal mám divný a nepríjemný pocit. Kecá zdanlivo "odborne" ale v podstate nič nepovie. Ešte k tomu tie potetované ruky…

Ikona diskutujiciho Luz 2014-03-06 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem poprvé viděla Teal, fascinovala mě její krása a celkový způsob vystupování, působí prostě tak nadpozemsky…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-06 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o plačúcich obrazoch svatcov? Božie znamenie alebo je to podvrh?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-03-06 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem ještě zkoušela hledat o Teal hlavně kvůli tomu, jak jsem tu psala, že mi nesedí všechny ty věci z jejího údajného příběhu, a např. tady někdo hledal a napsal dlouhý blog post naznačující, že leccos okolo Teal asi je podvod (anglicky). celestial-reflections.blogspot.com/2013/11/who-and-what-is-teal-scott.html?m=1

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-03-06 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:[34]: [35]:  Já Teal Scott prostě hodně můžu, já mám pocit, že jí mnoho lidí ten její úspěch a krásu závídí a tak kritizují. Všichni mluví o podrahovkách atd. ale nikdo ještě nepředložil důkaz. Očekával bych teda rozbor nějakého jejího videa a zcela konkrétně ukázat, kde co a jak. Takhle je to jen tzv. plácání do vody.

Ikona diskutujiciho Mlára 2014-03-06 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ako sa dá podľa teba najlepšie vyformovať postava ? Poprípade poriadne očistiť ?

Ikona diskutujiciho Lívaneček 2014-03-06 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějaká baba Vanga prý předpověděla, že tento rok bude 3. světová válka.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-06 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Já tedy pokud za sebe můžu něco říct, tak jí nezávidím vůbec nic a nemám důvod kohokoliv bezdůvodně pomlouvat. A závidět někomu úspěch, nebo nedejbože krásu, to jsou pro mne absolutně neznámé vody, to jsem nikdy nedělala, necítila a ani toho nemám zapotřebí. Já lidem štěstí úspěch i krásu naopak přeju. Ale když už se mě pořád všichni dokola na tu Teal ptají, tak už to holt napíšu.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-06 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou podle tebe k něčemu vymítači ďábla a myslíš si, že některé ty děsivé příběhy s fotkami i videami o tom, jak nějakou dívku zabil sám ďábel jsou pravdivé?

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-03-06 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Teal Scott říká všechno složitě a nepřesně, pokud chceš sledovat videa, kde se dozvíš rychle co potřebuješ, sleduj třeba Bashara, což je určitě rychlejší a jednodušší na pochopení.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-03-06 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:: Když se někdo prohlašuje za super duchovní bytost, která chce radit ostatním, ale její osobní život zdaleka není v pořádku, to teda nijak k závidění není a žádné zjevné úspěchy taky nevidím;  žvanit ve videích a prohlašovat se za vesmířana z vyšších dimenzí může dnes kdokoli, ale to jsou jen slova. Pro toho, koho to opravdu zajímá, stojí za pročtení můj odkaz výše i diskuse pod tím.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-03-06 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych dodala, pokud se myslí úspěchem to, že Teal má fanoušky, tak to jednoduše vyplývá z toho, že New age má svůj poměrně velký okruh příznivců, a ti jdou po čemkoliv a rádi uvítají novou mladou tvář mezi "guruy". I když vlastně většinou jen přeříkává jinými slovy nápady převzaté od jiných autorů. Ale není těžké nalákat lidi na hezkou tvář a hrůzný příběh z jejího dospívání (u kterého se nedá ověřit, jak to opravdu bylo; důkazem jsou zřejmě jen její nesouvislá tvrzení).

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2014-03-07 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, zda si na to již neodpovídala, ale jaký máš názor na islám (konkrétně na něj, ne na jiná náboženství)?

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-03-07 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Osobní život drtivé většiny lidí, kteří se zabývají esoterikou, duchovnem atd. není nebo spíše nebyl dříve v pořádku. Protože kdyby byl, tak by se nikdy nedostali, tam kde jsou dnes, a nezajímali se o tyto věci, ale jen o to, jaké nové mobily mají v obchodních domech, kde koupit drahou značkouvou kabelku atd. Za její úspěchy považuji, miliony zhlédnutí na youtubu, vyprodané přednáškové haly v mnoho zemích světa a to, že dokázala oslovit velmi široké publikum lidí svým osobním charismatem.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-03-07 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: No právě, to že má fanoušky nesvědčí ani tak o kvalitě učení, ale spíš o tom, že lidi jsou ochotní věřit čemukoliv, co je lákavě naaranžované, a to je hodně zjevné právě u příznivců New Age, protože ti mají sklony nepoužívat svoje kritické myšlení (mnohdy je od toho New age právě záměrně odrazuje, aby jim pak tito "učitelé" mohli snáze nacpat svoji ideologii.) Kromě toho její učení je směs od různých jiných autorů, jako jsou např. už starší New ageři Esther Hicks nebo Byron Katie. Že sama Teal má nějaké mimořádné schopnosti, to nijak neprokázala.

Ikona diskutujiciho Veryu 2014-03-07 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakou kosmetiku (myslím šampony,pleťové mléka atd.) používáš? Kupuješ si nebo si vyrábíš? 🙂

Ikona diskutujiciho wandering 2014-03-07 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímá mě, jak je to s pamatováním si informací při převtělování. Když přijdeme sem na svět, máme jakoby okno, ale jak je to se zkušenostmi z minulých životů? Když se v tomto životě naučím pracovat s myšlenkou (např. podle Tajemství), zůstane mi to i do příštího života, nebo si to musím neustále dokola zjišťovat a učit se to znovu a znovu?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek