9 Poznávacích znamení přirozené čarodějky

14.5.2020 v Paranormální jevy 21

Čarodějka (nebo Mág, omlouvám se tímto všem mužským čtenářům, kteří jsou zde samozřejmě vítáni) je člověk, který je schopen svou vůlí měnit (ohnout) realitu. Etymologicky slovo „čarodějka“ pochází z germánského jazyka: weik, což znamená ,,ohýbat“. Všichni jsme se do jisté míry narodili se zvláštními silami, skoro každý z nás si pamatuje podivné zážitky z dětství. Někteří z nás svůj potenciál rozpoznali a rozvíjeli, jiní ho nechali postupem let zaniknout.Existuje definice (nebo chcete-li seznam), která popisuje vlastnosti přirozené čarodějky, která používá energii Matky přírody k manifestaci svých sil. Je to logické, protože právě příroda harmonizuje naše energie a tím zesiluje naše schopnosti. Tento seznam může poskytnout nápovědu těm, kteří přemýšlejí nad tím, zda mají zděděné či vrozené nadpřirozené síly.
Obvykle se to projevuje od útlého dětství a udává to směr našemu životu. Některé projevy jsou více okaté, jiné nenápadnější. Pojďme si je vyjmenovat:

V kolika bodech se poznáváte?

1. Jste měsíční pozorovatel
Ačkoli čarodějky i mágové  využívají sílu Slunce i Měsíce, je něco kouzelného na úplňku, co se nedá slovy popsat. Jako kdybychom cítili fascinující sílu Velké dámy. Pohled na měsíc nás hypnotizuje, uklidňuje a přitahuje. A nezáleží na tom, jestli jsme z vesnice, nebo z města. Když je pěkná jasná noc, táhne nás to vyjít ven a hledět. Alespoň na pár minut před spaním, prostě si nemůžeme pomoct.

Přirozené čarodějky jsou podle tradičního učení měsícem hluboce ovlivněny. I jejich spánek je ovlivňován fázemi Měsíce. Podle fáze měsíce dokonce roste nebo naopak oslabuje jejich moc.

Koneckonců, Měsíc je spojen se všemi typy kouzel i podle legend. Například Artemis (latinsky Diana) – sestra Apolla – bohyně Měsíce, byla ve starověkém Řecku paní magie a věštění. Něco na tom měsíci prostě je.

2. Senzibilní schopnosti
Jste Empat? (Podívejte se sem a zjistíte to, pokud ještě nevíte). Empati jsou lidé, kteří jsou velmi citliví na energie, které je obklopují, myšlenky i emoce ostatních lidí, zvířat, rostlin a dokonce i duchů. Jinými slovy jsou to senzibilové.

Pokud máte přirozenou schopnost vnímat energie kolem vás, znamená to, že jste lépe schopni je zamířit a použít, abyste dosáhli toho, co chcete. Senzibilita je velmi silná kvalita a také důkaz, že být skutečně citlivý ukazuje na skutečnou moc, že to není slabost… no, ale musíte s tím umět samozřejmě zacházet a přizpůsobit tomu svůj životní styl. Nic není zadarmo.

3. Přitahujete zvířata
Čarodějky milují společnost zvířat a zvířata je vyhledávají. Mohou to být psi a kočky od sousedů, ale i divoká zvířata, která se nebojí přijít k nim blízko.
Zvířata totiž vidí energie. Některá zvířata v tom vyloženě vynikají, to jsou právě kočky a psi, kteří mohou jasně vidět energii lidí.

Pokud jste magnet na zvířata, znamená to, že jsou fascinována energií, kterou vyzařujete. Cítí se s vámi v bezpečí, vyvolává to v nich zvědavost a vědí, že na určité úrovni mluvíte společným jazykem. A je to pravda, vždyť senzibilní schopnosti dávají čarodějkám možnost chápat myšlenky, emoce a potřeby zvířat na úplně jiné úrovni.

Bývají z nich výborní chovatelé, ochránci zvířat, nebo provozovatelé záchranných stanic, protože se umí do zvířat hluboce vcítit.

4. Nebojíte se bouřky
Máte rádi hromy? Vyvolává ve vás bouřka pocit vzrušení?
Bouře je považována za nejušlechtilejší formu přírodní energie, kterou nelze zkrotit. (No dobře, do doby než jsme vynalezli HAARP, časy se mění).
Pokud cítíte, že je vaše síla větší během bouřek, jste přímo propojeni s čistou přírodní energií.

5. Přirozeně léčivé nebo ničivé schopnosti
To se obvykle projeví při bolestivé zkušenosti. Pamatujete si situaci, kdy byl někdo z vašich milovaných nemocný nebo zraněný a cítili jste se z toho strašně? Pamatujete si, že jste si přáli ať je mu dobře, nebo se ho dotkli, dali mu masáž a po několika hodinách byl uzdraven, odešly bolesti, nebo se cítil mnohem lépe?

Nebo se vám mohl stát i pravý opak. Někdo vás strašlivě dožral a ve vzteku jste neovládli svou mysl. Přáli jste si, aby se mu stalo něco strašného… a ono se to vyplnilo.
To neznamená, že máte démonickou povahu. To znamená, že jste své emoce neovládli a špatně nasměrovali. Teď když máte tu zkušenost, to víte a budete se chovat lépe. Škodit ostatním totiž znamená škodit sám sobě. Všichni jsme propojeni. Vždy si to pamatujte!

Chi – energie života, která proudí v těle – je u čarodějek intenzivnější. Jsou schopny záměrně ovlivnit svou životní energii a mohou ji předat tomu, komu chtějí. Stejným způsobem jsou schopny okouzlit předmět, nebo léčit. Je to jádro jejich síly. Pokud se v tom poznáváte, jste přirozená čarodějka, nebo rozený mág.

5+1. Znamení
Čarodějky vědí, že tento svět je postaven na vzorcích, stejně jako starověcí Řekové věřili, že svět je postaven na číslech. Jsou schopny rozpoznat tyto vzorce projevené ve skutečném světě a vidět v nich znamení a smysl. Cítí, že je to způsob, jak s nimi příroda (nebo chcete-li Vesmír) komunikuje.
Přirozené čarodějky mají talent tyto vzory spatřit, a podle toho i předpovídat, co se stane. Jim, nebo jejich blízkým.

7. Zvláštní vize
Přestože úmyslné vidění vizí obvykle vyžaduje praxi nebo i speciální pomůcky (jako třeba zrcadla), přirozená čarodějka má schopnost občas zachytit dění z jiných říší. Může vidět nebo cítit, slyšet nebo dokonce i chutnat momenty minulosti, přítomnosti a budoucnosti.

Míváte divné vize, které nedokážete snadno vysvětlit? Vidíte sny, které se později splní? Vidíte ve tmě obrazy, světla, barvy a postavy? To jsou silné rysy skutečné přirozené čarodějky.

8. Cítíte sílu Země
Země nám dodává energii a léčí nás. Může to dělat i prostřednictvím svých darů, jako jsou kameny a krystaly.
Pamatujete si, že jste už jako malí sbírali krystaly, nebo pěkné kameny ze země? Čarodějky cítí sílu krystalů a proto se jimi obklopují.
Pokud jste přirozená čarodějka, opravdu milujete krystaly, používáte je v praxi a možná je i sbíráte.

9. Vzpomínky na minulou existenci
Některé čarodějky spontánně zažívají útržky ze své minulosti, někdy ve vizích nebo ve snech. Bývá těžké to rozpoznat, protože sny bývají komplikované a obvykle ke zjevení nedostaneme podrobný výklad, manuál, či návod k použití, který by nám přesně vysvětlil, co a proč vidíme. Je potřeba používat intuici. Když věc není jasná, nechat ji odležet a požádat své vyšší vedení o další nápovědu.
Čarodějny někdy i intuitivně cítí kdo jsou, odkud sem přišly a proč.

Sečtěte své poznávací znaky. Více než 5 shod znamená, že jste přirozená čarodějka, nebo rozený mág.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Hana 2020-05-14 07:00:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bouřky doslova zbožňuju. Nejen že ve mě vyvolávají vzrušení a nabíjejí mě energií, mám z nich samozřejmě i respekt a prostě mě už od mala tak nějak fascinují a hlavně zajímají. A ten vzduch poté co se přežene bouřka, to vyloženě miluju ⛈

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-05-14 10:34:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, radost a krása … nemám slova to pořádně popsat 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-05-14 10:33:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, ano. Ale cesta mezi „cítit“ a řídit je pro mě neznámá. Ten krok mezi vnímáním zvláštních sil, nasloucháním jim, cítěním toho, co je … a skutečnou mocí cokoli z toho ovlivnit svou vůlí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-14 10:44:09
Ikona diskutujiciho
sipka

To druhé už jsou čistě znalosti, zkušenosti, praxe, vědomý přístup, intuice.

Ikona diskutujiciho Marina 2020-05-14 18:23:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa môjho názoru, ktorý mám na základe osobnej skúsenosti sa predtým, ako niekomu pomôžeme od bolesti či trápenia, sa asi treba spýtať Univerza, či nam je to vobec dovolené.
Keď som ja pomohla intuitívne chorým osobám priloženim mojich rúk na bolestivé miesta – im sa uľavilo a mne sa priťažilo – napr.keď som odstránila bolesť zo „seknutej“ chrbtice osobe pri odchode od nej som si vzápätí bolestivo vytkla členok, a to neuveriteľným spôsobom – potkla som sa na rovnej ! podlahe. Takže to vnímam tak, že podobné veci ja nemám robiť.
Aluška, prosím, čo si o tom myslíte Vy?
Prečo sa mi to stalo?
Ja som to vzala ako znamenie, že keď sa neviem „očistovať“ od zlej energie, tak to nemám robiť.
Ďalej si myslím, že sa asi tým aj zasahuje proti niečomu, čo tak má byť, čiže tá konkrétna osoba musí niečo na sebe zmeniť sama, teda nie každému sa má „bezhlavo“ a bez rozmyslenia pomáhať.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-14 19:00:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to o tom zeptat se Vesmíru, jde o to že energie nikam nemizí, pouze se PŘESOUVÁ do bodu A do bodu B, nebo mění svou strukturu. Když jste ,,léčila“ někomu záda, dělala jste prakticky to, že jste tu energii přetáhla sama na sebe. Přesunula jste ji. To je obvyklý chronický problém u léčitelů. Proto je to extrémě nebezpečné řemeslo za které se draze platí vlastním zdravím a může ho vykonávat jen velmi málo lidí. – Ti kteří ta pravidla dokážou určitým způsobem obejít, mají vyvinutou kvalitní techniku, nebo kteří mají tak extrémě silnou vitalitu, že to zpracují.
A léčené osobě to stejně nepomůže, protože si tu energii vyrobí znova, je úplně jedno že ji z ní někdo na chvilku sundal.
Podobných ,,léčitelů“ je spousta, co pár let poté co se do toho dali naplno, zažili strašný úraz, fatální životní smůlu, nebo hroznou nemoc. Lepší je do toho nevrtat, maximálně léčit svoje děti nebo svoji nejbližší rodinu, tam to nebývá tolik drastické, asi protože se ta energie v jedné domácnosti stejně sdílí a točí na všech, ale i tak bývá zpětná facka nepříjemná.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-14 20:51:18
Ikona diskutujiciho
sipka

já osobně velice nerada vyloženě na někoho sahám (pokud nejde o partnera, lol) a masíruju ho apod. protože s tím mám špatné zkušenosti. třeba tu, že za mnou přišla mamka a zeptala se, jestli bych jí nenamasírovala záda, že je unavená a bolí jí za krkem apod. a já teda přikývla. do té doby mi bylo fajn a hádejte co, po chvilce masáže najednou těžko na hrudi, únava v rukou a špatně se mi dýchalo, bylo mi těžko – to samé, co měla ten den ona… mám ji ráda, ale fakt nerada dávám komukoliv masáže. tuplem ne, když má ten člověk psychické problémy a je chronicky unavený. už instinktivně vycítím, na koho vyloženě nesahat, cit v rukou to řekne sám. bohužel je smutné, když mezi tyhle lidi patří vaši blízcí… :/ vtipný je, že se mamce po té masáži ulevilo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-14 21:40:30
Ikona diskutujiciho
sipka

no hurá. od zítřka to mám nachystaný, že ti to pošlu 😀

https://9gag.com/gag/a8GbwB3

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-14 22:00:25
Ikona diskutujiciho
sipka

😂😂😂 a nejlepší na tom, že je to trefný 😀

Ikona diskutujiciho Lily 2020-05-14 21:27:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat. A taky říct můj příběh. Má rodina ( z máminý strany) je velmi spojená s hlavně spojením s dušemi, astrálním cestováním a všeobecně čarodějnictvím. Ale je tu problém: já jsem mezi nima ta černá ovce.. Už od malička se mě matka snaží spojit s anděly, s dušemi, a hlavně se mě snažila naučit čarodějnictví. Jenže nikdy neuspěla. Teda, jen jednou, ale to byl velmi otřesný zážitek. Bylo mi jedenáct, když mě máma vzala na meditaci. Právě tam jsem si měla probudit své schopnosti. 4 hodiny jsem proseděla,soustředila energii do mého nitral, ale nic. Až cestou zpátky, k nám domů jsem zažila zážitek, na terý jen tak nezapomenu. Cítila jsem, jak se mé těloodlepuje od země. Podivila jsem se a zavolala na matku. Jenže ona nic. Z plných plic jsem řvala, ale neozvala se. Už jsem si myslela, že jsem umřela, když v tom se vedle mě objevila postava. Byla to žena, kterou jsem nikdy neviděla, ale cítila jsem, že ji znám. Řekla mi: Tvé poslání není spojovat se s vyšším světěm, naslouchej tomu, co tě stvořilo, naslouchej tomu, co tě obklopuje… A pak jsem se probudila u mě v posteli s teplotou. Od té doby se uběhlo pár let a já neustále nemůžu přijít, co tím ta postava myslela. Je i toto znak čarodějnictví? A co je tedy mé poslání? Prosím, pomoz mi
Lily

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-15 10:11:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
Toto je velice unikátní otázka, protože ve většině případů to bývá přesně naopak, kdy se jeden nadaný člověk narodí do rodiny, která tomu nerozumí a ještě se toho i bojí. Je velice zajímavé slyšet ten příběh naopak.
S tebou nic špatně není, ale tvoje rodina, zejména tvoje máma, by si to měla lépe srovnat v hlavě a pochopit, o čem skutečné duchovno, nebo o čem skutečné schopnosti, jsou. Duchovno není o tom, že tě k tomu někdo přivede a někdo tě do toho začne nutit, není to jako náboženství, a není to jako nábor do skautu.

Člověk se narodí s určitou povahou, určitými předpoklady a ty utvářejí jeho osobnost a jeho zájmy. Tyto zájmy může rozvíjet, nebo je nechat zaniknout, zakrnět. Může to být obecně jakýkoliv talent.
Většina malých dětí zažije něco spirituálního, uvidí ducha, skřítka na pískovišti, zjeví se jim babička, cítí energie, nebo mají vize. Ale nerozumí jim, většinou je zapomenou a často potom dál nepátrají, proto schopnosti postupně zakrňují a ztrácí se, ale někdy se během života objeví ve chvíli, kdy jsou zapotřebí, nebo spontánně, když se člověk uvolní.
Je mezi námi spousta lidí, kteří se budou zprvu dušovat že nic neumí, ale když se zamyslí, dokážou si vzpomenout na velice prapodivné zážitky, zejména ze svého dětství, nebo i z nedávné minulosti.
Každopádně, ať už to nadání máme nebo nemáme, je čistě na nás a na naší svobodné vůli, jestli o něj projevíme zájem a chceme ho rozvíjet. Nemá smysl někoho tlačit do věcí, do kterých se mu nechce. Promítat své touhy do dítěte a nutit ho do něčeho, pro co nemá vlohy, nebo co nechce rozvíjet, je ve spirituálním oboru nejenomže zbytečné, ale také nebezpečné.

Tvoje máma by tě měla přijmout takovou, jaká jsi. Nedělat z tebe někoho, koho si představuje ona, ale naslouchat ti a vnímat tě jaká jsi ve skutečnosti.
Je jisté, že když jsi v jedenácti letech musela čtyři hodiny sedět a meditovat, pak žena, která se ti zjevila, byl tvůj anděl strážný. Čtyřhodinová meditace musela být extrémě vyčerpávající a musela způsobit změnu v toku tvých energií, která se mohla projevit ztrátou vědomí, nebo spíš astrálním vycestováním. Horečka je pak další příznak oslabení organismu z přetížení.

Anděl, který se ti zjevil, tě varoval a snažil se ti poradit.

Na jednu stranu to znamená, že vlohy skutečné máš, ale pokud nemáš chuť je rozvíjet, nebo ti to spontánně moc nejde, anděl ti jasně řekl, že to není tvůj životní úděl a že to nemáš dělat na sílu. Sice jsi nakonec zjevení i vycestování dosáhla, ale za jakou cenu? Nemá smysl ze sebe násilím vytlačit ,,hustej zážitek“ a pak z toho odpadnout a onemocnět. To není duchovno, to je sebepoškozování.

,,Naslouchej tomu co tě stvořilo a co tě obklopuje“ je jednoduchý pokyn, abys zaměřila svoji pozornost jinam. Přestala se ptát co chce mamka, ale začala se ptát sama sebe, co od života chceš Ty. Aby ses nesnažila navazovat kontakty se světem duchů, ale žila v přítomnosti, v hmotném světě který tě obklopuje. Abys vnímala co se děje ve tvém životě a sama si zvolila, co chceš v životě dělat, kým chceš být.

,,To co tě stvořilo“, k tobě promlouvá skrze tvoji intuici a tvoje touhy. Znamená to, že se nemáš nechat ovlivňovat a nemáš si nechat od nikoho nic podsouvat, ale máš se orientovat na svůj vlastní pocit a na svoje vlastní přání. Je to tvůj život a nikdo jiný ho za tebe neodžije. Život ti ukáže cestu a zavede tě tam, kam se máš dostat podle tvého vlastního plánu. Ne podle plánu někoho jiného.

Ve spirituální sféře platí pravidlo, nikdy nedělat nic, na co se necítíš, z čeho máš špatný pocit, čeho se bojíš a do čeho se ti nechce. Ten pocit je potřeba poslouchat a podle toho se chovat. Bez ohledu na to, co chce tvoje máti. Bez ohledu na to, že z tebe chce médium. Bez ohledu na to, že jsi jablko, co možná padlo dál od stromu, než rodiče chtěli. To vůbec není tvůj problém a není to ani chyba. Chyba je očekávat od tebe něco, co není tvoje věc a stavět tě do vysněné role, kterou v tomto životě nechceš nebo nemůžeš hrát.
Pokud chce tvoje máti předat vědění nové generaci, měla by si najít žáka z těch kteří projevují sami zájem a vlohy už teď sami od sebe. I mimo vlastní rod. Bude to mít lepší výsledky, než to někomu nutit.

Nemusí to nutně znamenat, že z tebe bude za pár let přízemní shromažďovač majetku, pro kterého je slovo ,,energie“ pomalu nadávka. Ty se můžeš později v životě k nějaké formě spirituality dostat, ale nebude to něco, co souvisí s kontaktováním duchů. Bude to tvůj vlastní způsob a tvoje vlastní individuální cesta. Můžeš své schopnosti najít a uplatnit, ale bude to jinak než chce tvoje máti a bude to jinou formou.
Pokud tě tedy něco z alternativní tématiky zajímá, tak to rozvíjej, ale musí to být skutečně tvůj vlastní pocit, tvoje vlastní chtění, tvůj nápad a mělo by tě to těšit a naplňovat. Pokud nic takového neexistuje, nech to být a jak řekl tvůj anděl, naslouchej tomu co tě obklopuje. Sleduj život, sleduj možnosti a nápady, které k tobě přicházejí a sleduj, co s tebou rezonuje a co ne. Je potřeba najít si svou vlastní cestu v životě a nenechat se do ničeho tlačit.

Kontakt s duchy je nebezpečný. Pokud se s tím někdo narodil, má pro to vlohy, umí s tím zacházet a zvládá to, dobře. Je to jeho život a asi i jeho poslání. Ale je velmi nebezpečné snažit se do toho zasvětit člověka, který potřebné vlohy nemá.
Otevřou se u něj kanály, které nebude umět zavřít a naskáčou na něj nebezpečné energie. Blázince jsou plné lidí, co začali slyšet hlasy a mít halucinace poté, co vyvolávali síly a bytosti, kterým pořádně nerozuměli a neuměli je zvládnout, ani odvolat.
Opravdu se nenech natlačit do nebezpečných praktik a nauč se vnímat svoje limity. Když jsi unavená, nebo se ti nechce, dej si pauzu.
A když ti anděl jasně řekl, že se nemáš spojovat s jinými světy, poslechni ho. Žádný člověk na této planetě tě tak dobře nezná a nikdo ti tak dobře neporadí, jako tvůj strážný anděl, nebo jako tvoje intuice.

Ikona diskutujiciho elbar 2020-05-15 13:34:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sri Chinmoy:
Hluboko uvnitř vás je lotos,
rozkvétá však jen lístek po lístku.

Ikona diskutujiciho MIMINKO 2020-05-17 20:28:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bílá Rosa:
Jedna nádoba je prázdná a druhá je plná.
Kterou vybrat aby naběračka byla šťastná?

Ikona diskutujiciho Lily 2020-05-18 08:42:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat. A taky říct můj příběh. Má rodina ( z máminý strany) je velmi spojená s hlavně spojením s dušemi, astrálním cestováním a všeobecně čarodějnictvím. Ale je tu problém: já jsem mezi nima ta černá ovce.. Už od malička se mě matka snaží spojit s anděly, s dušemi, a hlavně se mě snažila naučit čarodějnictví. Jenže nikdy neuspěla. Teda, jen jednou, ale to byl velmi otřesný zážitek. Bylo mi jedenáct, když mě máma vzala na meditaci. Právě tam jsem si měla probudit své schopnosti. 4 hodiny jsem proseděla,soustředila energii do mého nitral, ale nic. Až cestou zpátky, k nám domů jsem zažila zážitek, na terý jen tak nezapomenu. Cítila jsem, jak se mé těloodlepuje od země. Podivila jsem se a zavolala na matku. Jenže ona nic. Z plných plic jsem řvala, ale neozvala se. Už jsem si myslela, že jsem umřela, když v tom se vedle mě objevila postava. Byla to žena, kterou jsem nikdy neviděla, ale cítila jsem, že ji znám. Řekla mi: Tvé poslání není spojovat se s vyšším světěm, naslouchej tomu, co tě stvořilo, naslouchej tomu, co tě obklopuje… A pak jsem se probudila u mě v pos

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-18 10:28:41
Ikona diskutujiciho
sipka

viz. můj předchozí koment nahoře:

Ahoj,
Toto je velice unikátní otázka, protože ve většině případů to bývá přesně naopak, kdy se jeden nadaný člověk narodí do rodiny, která tomu nerozumí a ještě se toho i bojí. Je velice zajímavé slyšet ten příběh naopak.
S tebou nic špatně není, ale tvoje rodina, zejména tvoje máma, by si to měla lépe srovnat v hlavě a pochopit, o čem skutečné duchovno, nebo o čem skutečné schopnosti, jsou. Duchovno není o tom, že tě k tomu někdo přivede a někdo tě do toho začne nutit, není to jako náboženství, a není to jako nábor do skautu.

Člověk se narodí s určitou povahou, určitými předpoklady a ty utvářejí jeho osobnost a jeho zájmy. Tyto zájmy může rozvíjet, nebo je nechat zaniknout, zakrnět. Může to být obecně jakýkoliv talent.
Většina malých dětí zažije něco spirituálního, uvidí ducha, skřítka na pískovišti, zjeví se jim babička, cítí energie, nebo mají vize. Ale nerozumí jim, většinou je zapomenou a často potom dál nepátrají, proto schopnosti postupně zakrňují a ztrácí se, ale někdy se během života objeví ve chvíli, kdy jsou zapotřebí, nebo spontánně, když se člověk uvolní.
Je mezi námi spousta lidí, kteří se budou zprvu dušovat že nic neumí, ale když se zamyslí, dokážou si vzpomenout na velice prapodivné zážitky, zejména ze svého dětství, nebo i z nedávné minulosti.
Každopádně, ať už to nadání máme nebo nemáme, je čistě na nás a na naší svobodné vůli, jestli o něj projevíme zájem a chceme ho rozvíjet. Nemá smysl někoho tlačit do věcí, do kterých se mu nechce. Promítat své touhy do dítěte a nutit ho do něčeho, pro co nemá vlohy, nebo co nechce rozvíjet, je ve spirituálním oboru nejenomže zbytečné, ale také nebezpečné.

Tvoje máma by tě měla přijmout takovou, jaká jsi. Nedělat z tebe někoho, koho si představuje ona, ale naslouchat ti a vnímat tě jaká jsi ve skutečnosti.
Je jisté, že když jsi v jedenácti letech musela čtyři hodiny sedět a meditovat, pak žena, která se ti zjevila, byl tvůj anděl strážný. Čtyřhodinová meditace musela být extrémě vyčerpávající a musela způsobit změnu v toku tvých energií, která se mohla projevit ztrátou vědomí, nebo spíš astrálním vycestováním. Horečka je pak další příznak oslabení organismu z přetížení.

Anděl, který se ti zjevil, tě varoval a snažil se ti poradit.

Na jednu stranu to znamená, že vlohy skutečné máš, ale pokud nemáš chuť je rozvíjet, nebo ti to spontánně moc nejde, anděl ti jasně řekl, že to není tvůj životní úděl a že to nemáš dělat na sílu. Sice jsi nakonec zjevení i vycestování dosáhla, ale za jakou cenu? Nemá smysl ze sebe násilím vytlačit ,,hustej zážitek” a pak z toho odpadnout a onemocnět. To není duchovno, to je sebepoškozování.

,,Naslouchej tomu co tě stvořilo a co tě obklopuje” je jednoduchý pokyn, abys zaměřila svoji pozornost jinam. Přestala se ptát co chce mamka, ale začala se ptát sama sebe, co od života chceš Ty. Aby ses nesnažila navazovat kontakty se světem duchů, ale žila v přítomnosti, v hmotném světě který tě obklopuje. Abys vnímala co se děje ve tvém životě a sama si zvolila, co chceš v životě dělat, kým chceš být.

,,To co tě stvořilo”, k tobě promlouvá skrze tvoji intuici a tvoje touhy. Znamená to, že se nemáš nechat ovlivňovat a nemáš si nechat od nikoho nic podsouvat, ale máš se orientovat na svůj vlastní pocit a na svoje vlastní přání. Je to tvůj život a nikdo jiný ho za tebe neodžije. Život ti ukáže cestu a zavede tě tam, kam se máš dostat podle tvého vlastního plánu. Ne podle plánu někoho jiného.

Ve spirituální sféře platí pravidlo, nikdy nedělat nic, na co se necítíš, z čeho máš špatný pocit, čeho se bojíš a do čeho se ti nechce. Ten pocit je potřeba poslouchat a podle toho se chovat. Bez ohledu na to, co chce tvoje máti. Bez ohledu na to, že z tebe chce médium. Bez ohledu na to, že jsi jablko, co možná padlo dál od stromu, než rodiče chtěli. To vůbec není tvůj problém a není to ani chyba. Chyba je očekávat od tebe něco, co není tvoje věc a stavět tě do vysněné role, kterou v tomto životě nechceš nebo nemůžeš hrát.
Pokud chce tvoje máti předat vědění nové generaci, měla by si najít žáka z těch kteří projevují sami zájem a vlohy už teď sami od sebe. I mimo vlastní rod. Bude to mít lepší výsledky, než to někomu nutit.

Nemusí to nutně znamenat, že z tebe bude za pár let přízemní shromažďovač majetku, pro kterého je slovo ,,energie” pomalu nadávka. Ty se můžeš později v životě k nějaké formě spirituality dostat, ale nebude to něco, co souvisí s kontaktováním duchů. Bude to tvůj vlastní způsob a tvoje vlastní individuální cesta. Můžeš své schopnosti najít a uplatnit, ale bude to jinak než chce tvoje máti a bude to jinou formou.
Pokud tě tedy něco z alternativní tématiky zajímá, tak to rozvíjej, ale musí to být skutečně tvůj vlastní pocit, tvoje vlastní chtění, tvůj nápad a mělo by tě to těšit a naplňovat. Pokud nic takového neexistuje, nech to být a jak řekl tvůj anděl, naslouchej tomu co tě obklopuje. Sleduj život, sleduj možnosti a nápady, které k tobě přicházejí a sleduj, co s tebou rezonuje a co ne. Je potřeba najít si svou vlastní cestu v životě a nenechat se do ničeho tlačit.

Kontakt s duchy je nebezpečný. Pokud se s tím někdo narodil, má pro to vlohy, umí s tím zacházet a zvládá to, dobře. Je to jeho život a asi i jeho poslání. Ale je velmi nebezpečné snažit se do toho zasvětit člověka, který potřebné vlohy nemá.
Otevřou se u něj kanály, které nebude umět zavřít a naskáčou na něj nebezpečné energie. Blázince jsou plné lidí, co začali slyšet hlasy a mít halucinace poté, co vyvolávali síly a bytosti, kterým pořádně nerozuměli a neuměli je zvládnout, ani odvolat.
Opravdu se nenech natlačit do nebezpečných praktik a nauč se vnímat svoje limity. Když jsi unavená, nebo se ti nechce, dej si pauzu.
A když ti anděl jasně řekl, že se nemáš spojovat s jinými světy, poslechni ho. Žádný člověk na této planetě tě tak dobře nezná a nikdo ti tak dobře neporadí, jako tvůj strážný anděl, nebo jako tvoje intuice.

Ikona diskutujiciho Marina 2020-05-18 18:34:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška,
ďakujem za múdru a prínosnú odpoveď. Vec sa mi ozrejmila a to, čo som len tušila, ale nevedela, potvrdila a vysvetlila.
Odkedy som našla Váš blog, vždy, keď idem na net, ho dychtivo a so záujmom čítam. Toľko výborných a s rozhľadom, znalosťami napísaných článkov.
Ďakujem 🌞
Obzvlášť sú pre mňa podnetné články tohto typu, pretože napr.podľa tohto – okrem búrky – mám asi všetky vlastnosti. Bohužiaľ neviem s nimi pracovať a rozvíjať ich, ako túžim, namiesto dobra, úžitku a múdrosti z nich, si tým mnohokrát sama sebe spôsobujem zbytočné starosti a problémy napr.aj ako som uviedla v mojom komentári.
Preto intuitívne hľadám rady, pomoc a vedenie vo Vašich článkoch.
Ešte raz vďaka za všetko 🌞

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-18 21:08:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, jsem ráda že umíte ocenit mou snahu, to vždycky potěší 🙂

Ikona diskutujiciho Amia 2020-05-26 21:13:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je můj problém. Bojím se řídit auto, protože občas vidím věci, které v tomto světě prostě nejsou. Nebo se zjeví spíš na chvilku. Často jde o zvířata. Člověk si pak není sám sebou jist…

Ikona diskutujiciho Rheia 2021-02-02 14:42:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že skutečně existují lidé s esoterickými schopnostmi. Ale je i spousta podvodníků a kromě nich i mnoho takových, kteří se mylně domnívají, že nějaké takové schopnosti mají. Sem asi patřím já.
Popsaná poznávací znamení na mě sice dost sedí, ale to jistě platí i na mnoho jiných lidí. Mám živou fantazii a trochu i literární sklony, což může ovlivnit můj úsudek. Otec mě vychoval materialisticky, kdežto babička mi vyprávěla o esoterice.
Dobře mi funguje jóga, meditace, aktivní imaginace a podobné techniky. Občas mívám archetypální sny, lucidní sny nebo spontánní představy (dá se říct vize) za bdělého stavu, které mi říkají něco k mé aktuální životní situaci. Ale ty vytváří podvědomí, ne? To už vysvětlila psychologie.
Osvědčuje se mi věřit intuici. Občas se mi podaří sama sobě doteky rukou a představami uvolnit bolest nebo blok, párkrát se mi možná povedlo imaginacemi zlepšit a popohnat k uzdravení vlastní zdravotní problém. Ale možná jsou to náhody.
Dotekem nebo představami pomoci od zdravotních problémů jsem zkoušela jen sobě nebo nejbližší rodině. Tam bych byla ochotná i vzít ten problém aspoň zčásti na sebe, zvlášť jestli v té chvíli cítím, že jsem já ta silnější. Vybavuji si nejmíň tři případy, kdy jsem doteky, hlasem, slovy a představami možná někomu pomohla od bolestí. Jednou jsem ale spolu s odstraněním bolesti vyvolala silnému alergikovi lokální kopřivku. Anebo jsou to všechno náhody.
Když se rozčilím, ale často jen svou přítomností rozlaďuju rádia, občas nechtěně spustím televizi vypnutou na stav stand-by, rozsvícenou starší žárovku rozblikám nebo rovnou rupnu, odpojím wifinu a spadne internet. Anebo jsou to náhody, ale nějak moc časté. Rodina o tom žertuje, ale někdy už ztrácejí trpělivost.
Podobně jako při čtení tohoto příspěvku, i při čtení některých podobných textů nebo dobrých fantasy příběhů o čarodějích v sobě cítím jakousi odezvu. Trochu i jako tlak. Máš v sobě nějakou sílu a měla bys ji smysluplně využít, říká něco ve mně. Na druhou stranu nechci svou neobratností vyvolávat destruktivní jevy.
Ačkoli se na svůj věk zatím necítím a moc o tom nepřemýšlím, je mi šedesát. Nikdy jsem nevyvolala záměrně a jednoznačně prokazatelně nějaký esoterický jev. Všechno mohou být jenom náhody.
Co si o tom myslíš, Alue?

Ikona diskutujiciho Nela 2021-03-01 23:22:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já miluji měsíc a bouřky mám ničivé a léčivé schopnosti. Zvířata mají (předpokládám nemohu mluvit za ně) rádi mou společnost a často se mi stává že cítím rozpoložení člověka a celkem často víc co někdo řekne. Celkem se děsím sama sebe. (Je mi jen 11) Neví někdo co se mnou je?
P.S. nedělám si srandu opravdu se mi to děje pomoc!

Ikona diskutujiciho Elis 2022-04-27 12:27:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kromě vizí a vzpomínek na minulou existenci, mám témeř vše. Zvířata řekla bych přitahuji, ale jednu dobu jsem nemela rada kocky, takze jsem je od sebe odhanela. Bourek jsem se bala jen par let sveho zivota. Co se tyce lecitelstvi, tak se hodne zajimam o bylinky. Na zakladni skole jsme delavali ucitelce masaze a ona mi rikala, za se po tom co ji zada namasiruju ja, citi lepe. Ze ma vice energie a tak… Takze mozna jsem carodejka…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek