AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla

24.10.2019 v Zprávy 187

Reptiliánská rasa je postupem let stále odrzlejší. Je jich tu pořád víc a vůbec se nebojí ukázat nám svoji pravou identitu. Odporným plazím nestvůrám jsou už královský dvůr a Hollywood malé a tak expandovali i do duchovna. AllatRa je pojem, který jistě každý z vás buď zná, nebo o něm alespoň slyšel. Komu je pojem zcela cizí, pokusím se v krátkosti shrnout své setkání s tímto pojmem a rozmach sekty, než se dostaneme k jádru.V Česku se před pár lety jakoby odnikud objevila ruská autorka Anastasia Novych s knihou Sensei ze Šambaly I. a ve velice krátké době získala velikou popularitu a věhlas. Bylo mi divné, že se někdo takhle skoro přes noc stane slavný s nějakou knížkou a všude se o něm hovoří, to přece není samo sebou. Kniha měla takovou slávu, že mi dva lidé nezávisle na sobě její knihu darovali, asi si mysleli, že budu stejně nadšená. Senseie ze Šambaly jsem tedy začala číst tak trochu z pocitu povinnosti. Upřímně mě kniha vůbec nezajímala, ale šanci jsem jí dala. Donutila jsem se dočíst ji do první třetiny, pak už jsem prostě nemohla. Děj je příšerně nudný, pořád se tam nic nedělo a já viděla, že jenom zabíjím čas. Říkala jsem si, že když kniha není zajímavá ani po první třetině čtení, což bylo nějakých 140 přečtených stran, zbytek už to určitě nevytrhne. Dodneška nechápu, co se na tom komu líbilo. Sensei působil jako typický vymydlený sektář a ten duchovní bull*hit co valil, se prostě nedal. A to prvních sto stran čekáte, než se tam vůbec objeví.
O podezřelé symbolice obálky, kde vidíte vševidoucí oko v pyramidě a nahoře zrůdná egyptská božstva se zvířecími hlavami, ani nemluvě.


Kniha byla sepsána podle zápisků bývalé maturantky, která ve svém deníku zachycuje události z let 1990 – 1991. Tato kniha odkrývá vnitřní svět šestnáctileté dívky, která se najednou ocitla tváří v tvář smrti. To ji donutilo přehodnotit svůj život a hledat odpovědi na věčné otázky: „V čem spočívá smysl života? Kdo doopravdy jsem? Proč je většina lidí na světě věřících? Vždyť když věří, znamená to, že v něco doufají. Jakým způsobem dosahují velcí své vnitřní nesmrtelnosti? Co se skrývá za pochopením podstaty člověka?“ Nespoutaná energie vnitřního hledání ji přivede k setkání se zvláštním, velmi vzdělaným mužem, mistrem východních bojových umění a velmi tajemnou osobou – Senseiem. Senseiův neobvyklý pohled na svět, který proniká až do samotné hloubky duše, jeho fascinující filozofie a znalosti o světě a o člověku, dynamické bojové umění a moudrost v každodenních situacích, alternativní medicína, starobylé duchovní praktiky (včetně účinné techniky k ovládnutí negativních myšlenek), projevy fenomenálních lidských schopností. To všechno a mnoho dalšího hrdinka pozná, když se seznámí se světem Senseie. Nejdůležitější je ale to, že najde odpovědi na své hlavní vnitřní otázky a na základě své vlastní zkušenosti pozná, že je lidem darována shora nejmocnější tvořivá síla – síla víry a lásky. (zdroj)

Je jenom málo knih co jsem nedočetla, to už musí být opravdu neskutečný brak. Sensei ze Šambaly byl hned po Bibli jedna z nejhorších, nejnudnějších a neblbějších knih, co jsem kdy četla. Zajímavé je, že ,,Anastasia Novych“ jako osoba očividně neexistuje, protože nikde není její fotka ani rozhovor, pouze najdete záplavy knížek a také existuje nakladatelství s tímto názvem. Jinak je Anastasia Novych jako bůh: Všude se o ní mluví, ale nikdo ji nikdy neviděl.
Na databázi knih, kde má kniha nepochopitelných 95%, najdete koment: ,,Sensei ze Šambaly, to je skutečně Igor Michailovič Danilov, ten lékař z Kyjeva.“
Tím se celá věc vysvětluje… Danilov si vymyslel fiktivní autorské jméno a ten vymydlený Sensei co v knize účinkuje, bude určitě autobiografická postava, popisuje tam sám sebe.
Když pak začala vycházet další pokračování knihy, nechávalo mě to zcela chladnou a když se mi je někdo pokusil vnutit, nenápadně jsem se knih zbavovala, protože jsem ani nechtěla, aby mi zabíraly místo v knihovně. Tam patří pouze kvalitní čtivo. Zbavit se jich bylo snadné, protože je každý chtěl.

A pak ,,Anastasia Novych“ přišla s další perlou a to byla kniha tlustá jako bible s názvem AllatRa. Opět kolem toho byla strašná sláva. Humbuk jako blázen, dostávala jsem na ,,učení AllatRa“ neustálé dotazy. Kniha mě absolutně nezajímala ani názvem ani podle autora ani tématem a přesto mi ji poslali dokonce čtyři lidé nezávisle na sobě, i velmi nákladná sbírková vydání v kůži. Všeho jsem se hned zbavila, ale než jsem to udělala, samozřejmě jsem si knihu alespoň prohlédla.
Na první pohled i pohmat mě výrazně odpuzovala. Měla energetický náboj jako klasická bible, doslova odpudivý. Při prolistování jsem viděla, že se její obsah velice podobá bibli, nebo jinému náboženskému/filozofickému textu. Naprosto nezajímavá a nezáživná snůška blábolů… Přečetla jsem si prvních dvacet řádků a obrátila oči v sloup: ,,co to je za sr*?“. Knihy letěly z domu. Co na tom koho zajímalo nechápu, ale každý holt máme nějaký vkus a nějakou rezonanci, tak jsem to dál neřešila.


,,Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých náboženských systémech vypovídala o tom, že v dnešní době, v době globální změny epoch, se objeví kniha, která změní svět. Bude silná v každém svém slovu a znaku. Díky informacím, které přinese, lidé ztratí pochybnosti a strach a uvidí pravdu. Starověké Znalosti budou obnoveny z popela, a síla, kterou nese, naplní každého, kdo s ní přijde do kontaktu. Kniha AllatRa obsahuje unikátní vědecké poznatky, které moderní věda objeví až v budoucnosti. Nicméně, tyto znalosti jsou schopné už teď obrátit představy lidí o světě a o sobě samých. Tato senzační kniha odhaluje umělost vnějšího světa i informace, které vytvářejí hmotu. Je to astrofyzika budoucnosti. Víceúrovňová struktura vesmíru, tajemství černé díry, exkluzivní podrobnosti o elektronu a tajemství jeho okamžitého přechodu ze stavu částice do vlnové podoby, obsahuje jedinečné prvotní znalosti o vícerozměrné konstrukci člověka v neviditelném světě, o spojení člověka s jinými dimenzemi a o výjimečných schopnostech mimo třetí dimenzi.“ (více v tomto zdroji)

Občas se ke mně dostaly dotazy lidí, co knihu četli. Nepochopitelně chtěli PO MNĚ, abych jim VYSVĚTLILA něco, co se tam dočetli. (Proč já? Nepsala jsem to!) A dotazy byly založené na nesmyslech. No není divu, že tomu lidé nerozuměli, tomu se totiž ani rozumět nedá. Dotazy byly ve stylu: ,,Modrá kráva sedí na kytce a plete koberec. Kolem letí slon a o dvacet molekul dál umře. Alue, můžeš mi říct, proč ta kráva pletla koberec a co zabilo toho slona?“ Takže jsem viděla, že jsem opravdu o nic nepřišla, když jsem se nedonutila to číst.

Ale globální zbožňování ,,Anastasie Novych“ která ani neexistuje, samozřejmě pokračovalo dál a mezitím vznikla dokonce internetová telka AllatRa. Tehdy už bylo vidět, že se z toho stalo nové new age náboženství. Proč tam nevystupuje Anastasia, když to náboženství vlastně založila, je jasné. Zato se tam objevuje jakýsi Igor Michajlovič Danilov.
Lidé mi začali posílat záznamy. Nedokázala jsem se podívat ani na jednu minutu vcelku, protože když jsem viděla toho chlápka, co tam sedí za stolem, udělalo se mi blbě. ,,Fuj, co to je za hnusáka,“ zavřela jsem video. Tím veškerý můj průzkum této telky končil. Ta energie je tak odporná, že se na to jednoduše nedalo koukat.

Danilov je očividně vůdce sekty ,,mezinárodní duchovní hnutí AllatRa“, dělá povídací videa v ruštině, kde si zve i hosty. Někteří lidé jsou z jeho zbožňování už tak mimo, že dokonce píšou články o tom, že je to Reinkarnace jakéhosi dávného boha (článek zde v angličtině). Těžko říct na jakých houbách jedou, nebo jestli je to na Danilovův pokyn, aby v očích svých oveček vypadal víc hustě.

Rozhodně ani všechny ty knihy nebudou dílo jednoho reptiliána člověka, ale bude to výsledek spolupráce celé skupiny. Danilov je pravděpodobně pouze mluvčí a Novych je pseudonym. A teď se konečně dostáváme k jádru pudla.

Interview s reptiliánem
Bylo mi posláno následující video. Naštěstí se nemusíte dlouho trápit s jeho sledováním, protože rozhodující záběry jsou v čase 1:00 až 1:15 – klidně si to přetočte.
Pokud jste citliví, důrazně doporučuji si záznam pouštět pouze s nějakou ochrannou pomůckou po ruce, protože mně osobně se při prvním zhlédnutí udělalo opravdu fyzicky zle a musela jsem to vyčistit. Pokud nechcete riskovat a nic doma nemáte, dole jsou obrázky, z těch tak silný hnus už nejde.

Na videu je vůdce sekty hnutí Danilov, na stole má bibli knihu AllatRa. Po stranách Sedí Taťána a Žanna. Danilov zmiňuje, že v nějakém videu už tyto dvě kreatury byly a dostal prosbu od diváků na základě předchozího rozhovoru, aby Žanna mrkla. Žanna první mrkne lidským víčkem a na druhou žádost mrkne REPTILIÁNSKÝM BOČNÍM VÍČKEM. A dělá to vícekrát, i později, například v čase 01:05:10

Kdo skutečně stojí za sektou AllatRa a Danilovem? Kdo zařídil globální věhlas? JSOU TO REPTILIÁNI!!!!!


Žanna mrkala i v jiných rozhovorech. A ještě se u toho směje, jak jsou lidé blbí. Tuhle slizkou ještěrku nikdo ve studiu nepřetáhl cihlou po hlavě, naopak! Dělají z ní celebritu! My si nejenže hřejeme hady na prsou, my je oslavujeme a uctíváme! V diskuzích se najdou i takoví vymydlenci, co píšou jak viděli vnitřním zrakem její překrásnou duchovní auru. – Evidentně netuší, co je Žannina oblíbená svačinka – a ne, salát to opravdu není.

Zhanna (Žanna) mrká na mnoha dalších setkáních a očividně si to užívá!
https://www.youtube.com/watch?v=B5Ux5YUMyGo
https://www.youtube.com/watch?v=jyAv9B67tIk (v čase 02:50)
https://www.youtube.com/watch?v=UTZV0-8T7mA

Ti, kteří překládají videa a články tohoto odporného reptiliánského hnutí by si měli uvědomit, že podporují likvidaci lidstva, rozšiřují reptiliánskou moc a za tento prohřešek proti lidstvu a Konstruktivní síle Vesmíru, budou platit. Zlo se lidem nikdy neodměňuje, i když mu posloužili, i když mu odevzdali duši.

Temný měsíc, který zničí lidstvo
V reptiliánské bibli s názvem AllatRa je údajně také nauka o symbolech. Je snad jasné že to bude stejná snůška hovadin, jako celá knížka a celé tohle hnutí. Ale pokud by náhodou někoho zajímalo, co ve skutečnosti představuje symbol AllatRa, ukážeme si to.
Tohle je oficiální vysvětlení symbolu AllatRa, pochopitelně zavádějící:


Vlevo je kruh vykládán jako symbol duše a duchovního světa, uprostřed AllatRa a symbol vpravo má být symbol Allat, což je samozřejmě konina.
Kruh ve spojení s měsícem může představovat také slunce, ale pozor, měsíc v úplňku má tvar kruhu, takže neberte symboly izolovaně, ale dívejte se na celek a společnou souvislost. Slunce je světlo, měsíc je temné světlo. Na měsíci by nebylo nic tak špatného, ale je potřeba chápat, že se bavíme o měsíci tak, jak je vidět v přírodě, o jeho přirozené podobě. To znamená úplněk, nov, srpek, déčko.
Jakmile se měsíc otočí naležato, tak jak je nakresleno v symbolu AllatRa, představuje temnotu, zhoubu a je pro listvo jednoznačně destruktivní. Všechna náboženství nebo spolky, které mají ve znaku ležatý měsíc, jsou pro lidstvo likvidační!!
Když uvidíte na nebi ležatý měsíc, je to velice zlé znamení, mimochodem ležatý měsíc už byl několikrát vidět, nejenom na obloze v ČR. Podle oficiálního vysvětlení samozřjemě není možné takový měsíc spatřit a přece jen se objevil (máte to ve druhém díle seriálu Jemen).
Když se pak znovu podíváte na celý symbol AllatRa, je vám jasné, že jde o symbol temného měsíce, přinášející lidstvu zlo a smrt. A pokud tato sekta lidi učí, že smrtonosný ležatý měsíc se jmenuje Allat, tak klidně. Tím jen potvrzují, že mají v zájmu nás zničit.


Celá tahle blamáž dává dohromady perfektní smysl. Začne to nevinně neznámou ruskou autorkou, která je najednou strašně slavná, přestože její knihy stojí za houby. Je v nich ale nějaké speciální kodování, na které se lidé chytnou a začnou tím být posedlí. Pseudonym byl zvolen chytře, někteří lidé si totiž začali plést Anastasiu Novych s Anastasií z Tajgy (Zvonící cedry Ruska). Tím se opět využil další podprahový předobraz ,,Je to Anastasia, takže to bude gut!“, nehledě na to, že symboliku AllatRa na oficiálním webu doprovází slovanská symbolika a autoři jsou z Ruska – no všichni víme, že jakmile je někde pojem slovanství, zapomenuté vědění slovanů a dochované ruské anály, tak to lidi žerou, protože odkud odjinud než z východu tahle data máme čerpat? Tvůrci AllatRa to ví a vyloženě toho využívají. To že někdo mluví Rusky, z něj ale automaticky nedělá našeho kamaráda. – Pak se objeví Danilov, který už má v podvědomí lidí připravený předobraz vševědoucího gurua Senseie ze Šambaly. Lidé ho zbožňují a budou ochotně poslouchat všechno, co řekne. Dostanou do ruky reptiliánské učení AllatRa, které se jim představí jako převratná kniha co změní svět. A pak, když jsou už úplně zdebilizovaní, se udělá telka a podstrčí se jim roštěnka Žanna, která v každém rozhovoru mrká plazím víčkem a debilně se směje klidně dvě hodiny v kuse, jakoby předtím něco kouřila.
A lidi jsou s tím v pohodě, klidně rozhovory překládají a mají to za duchovní učení nového věku. Protože reptiliáni jsou přece ta hodná vegetariánská rasa, co nás tady má zachránit a která nám přišla říct pravdu o světě a Vesmíru, že jo.

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Verča H. 2019-10-24 08:22:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No. Ty. Krááso. 😲 to jako fakt? To už musíme být jako lidstvo v pěkné pr… Omlouvám se Aluško za takový peprný komentář, normálně takto nepíšu, ale jsem z toho fakt v šoku, že už to jedou takhle veřejně. Tuhle „paní“ Anastasiu, ani ten humbuk kolem těch knih jsem do teď neznala, ale po přečtení tohoto článku, mi něco řeklo, že už jsme vážně v zadní části těla, pokud se děje toto všechno. 😥

Ikona diskutujiciho Tom 2019-10-26 21:18:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Však co Verčo, vždyť lidstvo to táhne do pr… už od starého Říma. Stačí si přečíst třeba Tacituse, tam je to vidět. Zvláště, když se vyjadřoval on sám k minulosti. Musel bych ti ten odstavec najít a přepsat to doslova. On sám již před více jak dvěma tisíci lety sám napsal, že lidé z dřívějších dob byli tak mravní, že nepotřebovali žádné zákony, a potom popisoval, kdo první napsal v Řecku a pro Římany zákony, a jak je časem upravovali. No a s reptilama to dotáhneme tak akorát přesně tam, jak píšeš. Ale třeba to video s reptilem viděl pan Grigar a pošle tomu chlápkovi do Ruska za ten svůj klub Syfilos to svoje ocenění Zblutej balvan … či jak se to všechno jmenuje. Určitě jim to v Rusku udělá radost.

Ikona diskutujiciho Lukas 2019-10-27 22:32:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož ale na rptilianku je pěkná 🤔😃

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-28 08:17:17
Ikona diskutujiciho
sipka

to je jenom převlek, reptiliáni ve skutečnosti nevypadají jako lidi

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-10-29 17:32:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějaké video s onou ruskou dámou jsem viděla před pár měsíci a bylo mi to jasné a myslela jsem si, že to musí být jasné skoro všem. Až teď zjišťuju, že web Aluška je jeden z mála, který to vnímá podobně jako já, takže díky za potvrzení (y) a přeju mnoho dalších jasnozřivých vhledů 😉

Ikona diskutujiciho Pali 2020-02-22 19:59:23
Ikona diskutujiciho
sipka

No zaujimave su vase pocity.Som rad ze su ludia ktori diskutuju negativne a aj pozitivne lebo to nam ostatnym dava moznost pochypovat o vlastnych nazoroch a tim aj nadalej badat a hladat odpovede.Osobne moj nazor je taky ze allatru mam rozcitanu do polovice a zatial nemam s tou knihou problemi.Priam naopak je tam popisane ako je vytvarana nasa spolocnost a ako zmyslame.Ono vsimli ste si niekedy macacie oci?Na pohlad vyvolavaju strach ale to este neznamena ze ma moze macka ohrozit.Ono ak nie ste sami sebou tak ste ovladatelni kim kolvek ak ste duchovne silni ani diabol vas nepremoze.Vid priklad zivot Jezisa.Zamyslite sa.Co by na to video a vsetky informacie ktore tu mame povedal prave on?Jednz vec je ista.Z tohoto sveta nikto zivy neodide tak coho sa stale bojime?Dvolezite je zamysliet sa sami nad sebou a prebudit tu driemajucu lasku a snou sa nechat viest na svojej ceste zivotom.Prajem vam vsetkym vela stastia pri spoznavani a pochybovani.Este jedna na zaver otazka.Kto som ja?A ako zistim ci ma nieco ovlada alebo nie.Ked idem vecer spat a neda sa mi zaspat.Kto chce spat a kto kladie odpor?Som clovek a citim ze mam dusu ale ako si mozem byt isty ze ju mam ked nieje hmotna?Mozem len verit ze nech som ktokolvek alebo cokolvek mam byt prave tam kde som.Je to stanovend vesmirnym poriadkom.Nic sz nedeje a neodcita na danom mieste nahodne.Tak krasny zvysok dna 😉

Ikona diskutujiciho David 2021-02-11 18:05:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak takoví lidé kteří jen poslouchají druhé, hodnotí a v reálu jsou jen loutky systému mají vytvořit svět v lásce aby se to tady změnilo? Že se nestydíte, proto je tento svět stvořen aby ti co jsou jen loutky druhých neumí přemýšlet za sebe necítí svojí duši nemohly do vyšších světů. Tím jak se chováte jen ničíte tento svět a nahráváte elitě která vás má jen abyste na ně makaly za otrávené jídlo a pomíjivé věci. Kdo cítí svojí duši pochopí zbytek jsou mrtvoly na programu. Kdo vám řekl o Anunacích kdo financuje videa o mimozemštanech a určuje kdo je dobrý kdo špatný na tom byste se měly zamyslet Elita vám vštěpuje co si máte myslet jak žít po čem toužit jen slepí to nevidí.

Ikona diskutujiciho Viman 2019-10-24 08:49:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A říká se to i o Tean Swan.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-24 16:32:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Tea Swan je hnus. pust si video. též z toho jde kentus.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2019-10-24 23:13:35
Ikona diskutujiciho
sipka

https://gurumag.com/the-gucci-guru-inside-teal-swans-posh-cult/

Teal má sektu v Costa Rice…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 08:41:26
Ikona diskutujiciho
sipka

díky, zkusím to přeložit

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-10-29 17:51:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně! Teal Bosworth / Swan / Scott je dokonalá nádherná žádoucí žena (fyzicky), ale zevnitř je to tak odporná bytost, že nechápu, jak ji může někdo dlouhodobě vnímat jako nějakou moudrou učitelku – stačí se podívat na ty ošklivé obrazy, které s potem v tváři matlá 🙂 (Jo, také jsem si před lety prošla krátkým obdobím obdivu k Teal Swan a kamarádka mi velmi rychle otevřela oči – měla pravdu, holka vnímavá, jsem jí za to dodnes vděčná – ponaučila jsem se) <3 Bravo všem, kteří to vidí! (y) Nepotřebujeme žádné speciální brejle (viz film They Live), abychom věděli, kdo je kdo. Stačí používat ten nejcennější nástroj, který máme pořád u sebe – lidské srdce <3 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-29 18:21:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo tobě se fakt líbí? mně připadá, že má obličej jak chlap 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-10-29 22:00:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Premýšlal som ktorá žena je najkrajšia (z tych známych) a napadla ma Teal Scott Swan. Neviem prečo práve ona, rozhodne ju nemám v láske. Neviem či má obličej jak chlap ale vraj najkrajšia žena je chlap (chlap prerobený na ženu) – to bolo v nejakej komedii 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-30 09:12:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo kam jste dali voči lidi, však má maskulinní bradu jak Schwazenegger 😀 malý oči, úzké rty, křivou tvář a do toho ještě blbě vytrhaný obočí! 😀 Taková Eva Longloria, to je aspoň pořádná estrogenová baba.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-30 12:03:13
Ikona diskutujiciho
sipka

že má Teal obličej jak chlap musím souhlasit… 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-30 13:10:11
Ikona diskutujiciho
sipka

https://media.gettyimages.com/photos/portrait-of-a-cross-dresser-picture-id570438443?s=612×612

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-10-30 16:17:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimnite si že Teal je príťažlivá hlavne vo videách, nie je to o tom že by bola dokonale krásná ale i o jej vystupovaní, hlase, obliekaní, odhalené ramená, to je niekedy viac ako nejaké blbé výstrihy, toto proste Teal umí. Ale keď sa to tak vezme, Teal Bosworth je chlap, inkarnovaný Sai Baba, zvrhlík čo zneužíval naivných študentov, študentky.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-10-24 08:55:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško díky moc za
článek,já o tomhle
ještě neslyšela.
Jinak jsem to četla už v noci,a udělalo
se mi divně už
z obsahu toho
článku.Prostě jak ten destruktivní
hnus popisuješ,
a to video jak ona tam mrká tím
reptiliánským víčkem FUJ.
Nechápu jak v tomhle mohl někdo
vidět zářivou
duchovní bytost,vždyť je to
jak bazilišek,se
divím že se nezačala olizovat.
A ten obrovský
zájem lidí,ale třeba
jsou tam nějaká
podrahová data co
lidi ovlivňují? Něco
jako hypnoza,přece
není možné aby lidi
byli kór tak blbí?
Hm ale ano je.
Ležatý měsíc jsem už párkrát viděla,a
Panna Maria na takovém měsíci
stojí,to myslím o
něčem vypovídá.

Ikona diskutujiciho Zlata 2019-10-25 03:43:16
Ikona diskutujiciho
sipka

… a to je ještě z Teal i mnoho – jak si říkají ezoteriků paf, divím se, že to nepoznají, oni první by to přeci měli poznat ?!? a nacítit, že tady něco nehraje a přesto….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 08:40:22
Ikona diskutujiciho
sipka

lidi nepoznají nic, je jedno čím se zabývají, nedělá to z nich nadlidi, i když se tak snaží prezentovat

Ikona diskutujiciho Solara 2019-10-27 22:32:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Teal „labuť“ Swan je už hodně provařená tojo 🙂 Danilov je opravdový hnusák-opět tojo a když jsem si pustila ono videjo,tak si říkám „Cestyksobe 2.0“ 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-28 08:18:08
Ikona diskutujiciho
sipka

jj, vymývárna mozku pro předuchovnělé co potřebují utéct do imaginárního světa před svými problémy :-/

Ikona diskutujiciho EVA 2019-10-24 12:20:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ZDRAVÍM ALUŠKO,DĚKUJI TI ZA UPOZORNĚNÍ.kNIHU JSEM ČETLA ALE NEDOČETLA .VŮBEC JSEM JÍ NEROZUMĚLA A NIC MĚ NEDÁVALA.TED NEDÁVNO JSEM POSLOUCHALA JEJICH VIDEA A PŘIZNÁM SE ŽE JSEM TAKÉ CÍTILA NĚCO CO SE MNOU NEREZONOVALO.BYLA JSEM PŘEKVAPENÁ S JEJICH POVÍDÁNÍ.ALE NĚJAK MĚ TO NEOSLOVOVALO.A DNES JSEM NAŠLA TVŮJ ČLÁNEK,ZA KTERÝ TI MOC DĚKUJI.VĚŘÍM TI .DOUFÁM ŽE MĚ NĚJAK NEUHRANULY .VÍCE SI JE NEPUSTÍM DĚKUJI ZA INFO.

Ikona diskutujiciho Mirko 2019-10-24 13:53:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je skvělý a dobře poodhaluje praktiky temných sil , ovšem myšlenka autora , že i bible je doslovně odpudivá , tak to jsem se trošku pousmál,pač to je zas druhý extrém . Křestan nejsem , ale bible nám odhaluje různé pravdivé taktiky nadzemských sil , poukazuje na bezpodminečnou lásku v novém zákoně a odhaluje různé okultní , jiné praktiky , které nás mohou taky poškodit . Jinak děkuji za článek .Mirko Uccello Polevic

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-24 15:29:37
Ikona diskutujiciho
sipka

*autorka… a pousmívám se taktéž

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-24 16:33:01
Ikona diskutujiciho
sipka

zkuste místo bible knížky od Alušky.
jen nápad.

Ikona diskutujiciho Aneta 2019-10-25 00:39:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Byla.jsem.na Lanzarote měsíc a půl v dubnu a květnu a přesně takový ležatý měsíc tam tehdy byl

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-10-24 14:08:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, díky moc za článek, děsivé.
Hele mě to nedá, ale ve článku se vyskytli dvě věty, co mě prostě zajímají…
„Evidentně netuší, co je Žannina oblíbená svačinka – a ne, salát to opravdu není.“
„Protože reptiliáni jsou přece ta hodná vegetariánská rasa,“
Tím chceš říct, že jedí lidi? Já vím, že je to možná blbá otázka, ale tyhle dva úryvky mě zarazily fakt donutily k zamyšlení, co tím chce Alue říct?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-24 15:30:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Žerou lidské maso a nejraději mají malé děti. Proč jinak myslíš, že jich má anglická královská rodina, Vatikán a Hollywood takovou spotřebu?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-24 16:01:12
Ikona diskutujiciho
sipka

mně se líbí, jak to Aluška vždycky řekne jednoduše ve 3 větách… 😀

Ikona diskutujiciho Andrej 2019-10-29 02:31:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Niesme nikto, IBA ĽUDIA.
Prosím nechápme sa tak že žijeme vo svete plnom VYVOLENÝCH, kadejakých astrálnych RÁS a „nás“ OBYČAJNÝCH ĽUDÍ.

Všetci máme jasný aspekt nášho vnímania REALITY. TEDA SKUTOČNOSTI V SKUTOČNOM PRIESTORE a čas je už len na našich pretvoreniach.. Tým sme jedinečný, tým ako málo vieme a ešte menej budeme ak chceme skutočne poznať SKUTOČNOSŤ.
Veľa z nás sa vníma príliš, SKUTOČNE príliš jedinecky a patrioticky.
Sme tady snúška rás, a to o čom píšete je len na NÁS. 🙂

Ikona diskutujiciho MIli 2019-10-24 14:17:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vďaka Aluška za článok aj za vysvetlenie. Knižku som dostala, otvorila a odložila, že sa snáď niekedy prinútim si ju prečítať. Je fajn, keď sa mi dostalo potvrdenia, že nechuť ju čítať, nie je moja lenivosť. ale má to svoje opodstatnenie 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-24 14:38:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem z toho byla taky v šoku, že to v tom videu, kde jí řekl, ať mrkne, takto veřejně ukázali. A ještě k tomu bez vysvětlení – to se jim podobá (reptiliáni totiž zjistili, že člověk si nějaké vysvětlení vždy podle svého světonázoru vymyslí a tomu pak věří, protože pochází od něj – zatímco kdyby např. z poloviny zalhali „my jsme reptiliáni a jsme hodní“, tak by se lidé ptali „a jak to, že když jste hodní, udělali jste to a to..“). Zatímco takto si část lidí udělá svoje vysvětlení „v dobrém“ a to pak brání z principu, že je jejich.

Tohle vysvětluje hodně věcí – já četla knihu Sensei ze Šambaly a kniha se mi líbila (sice byla o ničem, ale připadalo mi to jako příjemné odlehčené čtení). Obal knihy jsem neviděla, protože jsem jí měla v pdf. No a v době, kdy jsem knihu četla, jsem si řekla, že když je ten Sensei tak duchovní, určitě umí i telepatii a telepaticky jsem ho oslovila. On v knize psal, že když se někdo vymyká tomu jejich ideálu ctnostného člověka, tak ho z Ruska na dálku napadne (že to umí). Co jsem ale nečekala bylo to, že poté, co jsem Senseie telepaticky oslovila, mě napadl kolega v práci, který dělal v minulosti bojová umění, „ze srandy“ tak, že se mě sice ani nedotkl, ale udělal mi velké energetické zranění. V práci byl jeden takový destruktivní kolega, který se mě snažil sbalit (stejně jako další holky). Šla jsem po práci s kolegy do hospody (to bylo ještě v době, kdy jsem chodila do hospody) a tento kolega tam přišel taky. Po cestě do té hospody (sešli jsme se až na místě, takže po cestě jsem šla sama), jsem se pokusila telepaticky komunikovat se Senseiem. V hospodě se mě potom ten kolega ptal, co čtu a o čem to je, tak jsem mu řekla, že ta kniha popisuje (mimo jiné) bojová umění. A on řekl, že v minulosti dělal nějaké bojové umění a pak po mě prostě skočil, ohnul mě a nějakým rychlým chmatem jakoby seknul rukou zezadu za mojí hlavu, ale těsně před krkem se zastavil. Udělal to tak rychle, že jsem to nečekala a byla jsem v šoku. Myslela jsem si, že do něj vstoupil Sensei, se kterým jsem se snažila před chvílí komunikovat, protože jinak se ten kolega choval normálně. On pak řekl, že to byla sranda. Tento kolega kouřil každý den marihuanu, tak byl v tu dobu asi ještě k tomu pod vlivem, ale po marihuaně jsou lidé spíše pomalejší, zatímco on jednal v tu chvíli hodně rychle. Nechápala jsem, proč by na mě Sensei útočil, jestli mu připadám zlá? Doma jsem pak cítila, jak mi z toho místa, na které ten kolega jakoby zaútočil, odtéká energie. Ve snu se mi pak zdálo, že ležím na zemi ve velké kaluži krve, která mi vytékala zezadu z krku (z toho zraněného místa). To místo na krku mě pár dní i docela dost fyzicky bolelo a neměla jsem vůbec energii, v depresi jsem ležela v posteli. O pár dní později v práci jsem se tomu kolegovi už vyhýbala, ale on za mnou přišel a OPĚT na mě ze srandy jakoby zaútočil nějakým bojovým uměním, ale tentokrát na břicho (že se těsně před břichem zastavil). Cítila jsem energetické zranění, ale menší. Když jsem šla z práce, tak jsem telepaticky oslovila Senseie a řekla jsem mu „ty zmr*e, ještě jednou na mě zaútočíš, a zabiju tě – to dokážu i takto energeticky zraněná, pokud mi nevěříš, tak to zkus a uvidíš“ (a myslela jsem to vážně). Od té doby jsem měla klid, kolega už na mě neútočil naopak se mi omluvil (a kolegu z práce zanedlouho vyhodili kvůli tomu, že tam ukradl nějaké peníze, já z té práce po čase sama odešla, protože to místo bylo velice destruktivní). Knihu Sensei.. jsem normálně dočetla, ale v té době jsem si nedala 1+1 dohromady, že to reptiliáni umějí vstoupit do člověka pod vlivem alkoholu/drog a konat skrze něj. Reptiliáni to dělají tak, že tomu člověku zároveň i vloží vysvětlující myšlenku dle jeho vibrace (takže konstruktivním lidem konstruktivnější myšlenku, prostě vysvětlení „na jejich vlně“), aby si myslel, že koná ze své svobodné vůle a že to je jeho rozhodnutí (např. si ten destruktivní kolega mohl pomyslet „tuhle holku nemůžu sbalit, tak se jí alespoň pomstím“ – toto bych cca odhadovala na jeho celkem běžný myšlenkový pochod, a zároveň v tu chvíli souběžně s myšlenkou reptilián nachvilku přebral jeho tělo a „ze srandy“ na mě zaútočil). Já od té doby dodnes nosím zezadu na krku přívěšek – ochranu proti vysávání energie. Nějak jsem se potom dozvěděla, že to místo vzadu na krku, na které ten reptilián zaútočil, je důležitý bod na těle (je to ten největší obratel vzadu tam, kde končí ramena a začíná krk).

Pak se ke mě za delší čas dostala kniha Allatra, která měla dvě zajímavé kapitoly (jinak byla nudná a nepodařilo se mi jí dočíst celou, což se mi stane málokdy, protože i když je kniha nic moc, většinou jí dočtu). Jedna z těch kapitol popisovala přesně to, co jsem viděla poté, co mi vystoupila energie kundalini – a to jsem nikde jinde nenašla. Knihu jsem četla až několik měsíců po svém zážitku, ne před. Energie kundalini je ale taky reptiliánský princip a já v té 5. dimenzi potkala býv. ilum – takže ta kniha v jedné kapitole pravdivě popisuje reptiliánskou 5. dimenzi která je trochu mimo matrix. Už jsem i možná zjistila, co přesně u mě tenkrát způsobilo stoupání kundalini energie, ale jistě to nevím, tak o tom nebudu psát. Druhá z těch kapitol, co mě zaujala, byla o duši a to nemám ověřeno, co se tam psalo (a už jsem to i zapomněla). Pak v těch knihách (Sensei a Allatra) byly i věci, se kterými nesouhlasím. Ten symbol ležatého měsíce a nad ním slunce prý znamená temný měsíc a Saturn, četla jsem to myslím tady na Alušce. Je to destruktivní symbol.

Více lidí sem vkládalo odkazy na videa toho pána se dvěma asistentkami a i když jsem se na to chtěla podívat, tak po chvilce jsem ztratila pozornost a nemohla jsem se na to soustředit (zkoušela jsem to víckrát a pokaždé stejný výsledek: tělo čumělo do blba směrem na obrazovku a já byla „mimo“ = pryč z těla). Já když vidím reptiliána, tak utíkám pryč z těla (automaticky), takže je poznám. Buď dostanu panický záchvat že jsem naprosto paralyzovaná strachem a nebo se snažím v panice co nejrychleji opustit tělo kamkoliv pryč (nejčastěji obojí najednou).

„že je to Reinkarnace jakéhosi dávného boha“
– někteří reptiliáni vystupovali v dávných dobách jako bohové

„důrazně doporučuji si záznam pouštět pouze s nějakou ochrannou pomůckou“
– pustila jsem si včera večer před spaním, chtěla jsem pak ještě uklidit pár věcí a vyčistit si zuby.. Ale opustila jsem tělo a probudila jsem se až ráno. Bohužel nevím, jaké sny se mi zdály (kde jsem po opuštění těla byla). Zjistila jsem, že mám slabé nadledviny, a tak po větším stresu odpadnu (=usnu) a z reptiliánů mám hrůzu (u mě je to reflex získaný zkušeností).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-24 15:49:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně to zranění za krkem co popisuješ, jak jsi ho pak i viděla ve snu, se mi udělalo, když jsem poprvé viděla ten film s tou hnusnou Žannou. Jak mrkla, tak jakoby z ní něco vyšlo, zamáčklo mě to do křesla (hodilo to se mnou jak kdyby na mě něco skočilo) a udělalo se mi fyzicky hrozně špatně, jako když máš pocit že tě chytá infarkt, taková slabost, nemůžeš dýchat. Lehla jsem si do postele a držela křišťály, ale byla jsem tam krátce, podcenila jsem to, takže jsem vstala a cítím, jak mám pořád něco za krkem a pořád je mi těžko, jak kdyby tam byl nějaký parazit nebo co, cítila jsem to fyzicky jako zlý těžký dusivý pocit. Dala jsem si za záda na to místo kartičku TM, na hrudník vepředu energetický krystal a do klína na holou kůži himálajský křišťál, abych měla jistotu, že to stáhnu. Za 10 minut jsem byla OK a další práci na článku jsem dokončila obložená, jinak bych ho napsat prostě nemohla. – A rozhodně to není náhoda!

Nechápu, jak mi tu hnusnou knížku někdo mohl poslat, jestli se tam fakt píše, že Sensei napadá lidi, co mu nesednou! Vždyť je to černá magie :O !!!

Určitě to byl ,,Sensei“, jednoduše použil vyhuleného primitivního dementa co byl blízko tebe, do kterého bylo snadné vstoupit. Už jenom to, že si dovolí takto se chovat k ženě ukazuje, že opice je vyvinutější než on. To si nenech líbit, k ženě se takto nikdo chovat nesmí a je úplně jedno, jestli je to třeba kamarád – no ten by se tuplem měl chovat slušně a měl by tě chránit!

Opravdu se nestačím divit a zírat !

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-24 19:02:02
Ikona diskutujiciho
sipka

No právě jsem pak zjistila, že to místo za krkem (zhruba u toho obratle) je bod, kterým reptiliáni a egregory vstupují do lidí. Do mě snad ještě nikdy nevstoupili (tedy alespoň doufám, nevím o tom), a právě proto se mi to místo přes toho známého z práce snažili jeho fyzickou rukou energeticky narušit. Jakmile bylo narušené, tak jsem tam pak cítila tlak atd. když se mě něco pokoušelo ovlivnit, a takto jsem to (mimo jiné – ještě jsem o tom někde i četla na internetu, ale bohužel už nevím kde) zjistila.

Včera než jsem usnula, mi právě po shlédnutí videa (pouze začátku videa, jak mrká), bušilo silně a nepravidelně srdce (trochu jsem se i bála, že mám infarkt nebo tak něco), za krkem jsem byla OK, protože tam nosím tu ochranu. Pak jsem usnula ani nevím jak.

Sensei v knize psal, že napadá „zlé“ lidi, ale hl. v allatře měl striktní pravidla kdo je dobrý a kdo pravidla nesplní je asi podle něj (dle knihy) zlý. Já ho oslovila v dobrém (chtěla jsem se s ním kamarádit/popovídat si, nic jsem proti němu neměla), ale on se se mnou vůbec nebavil, rovnou na mě zaútočil. Navíc jsem si ho dle knížky nějak představovala a ta energie, která na mě zaútočila – to bylo úplně něco jiného. Tak jsem pak nevěděla, jestli to byl Sensei nebo někdo jiný. Ptala jsem se ho, jestli si myslí, že jsem destruktivní – že sice kouřím, ale jinak snad nic špatného nedělám. Nikdo mi ale neodpověděl – stále se se mnou po tom prvním útoku nebavil, ale rovnou na mě pak zaútočil znovu. Tak jsem se naštvala a odpověděla jsem mu jeho řečí, které asi jediné rozumí (zahrozila jsem mu tedy bojem), a tomu už rozuměl. Po tomto jsem se s ním samozřejmě už bavit nechtěla, ale pak mě oslovil on sám a to mi jenom krátce řekl, že nechce, abych četla jeho knihu (takže mluvit umí). Tak jsem mu řekla, že autorkou knihy je přeci Anastasia Novych a s ní jsem se také předtím pokusila o telepatický kontakt, ale nemohla jsem jí najít (telepaticky, jako by neexistovala). Řekla jsem mu, že už o kontakt s ním nestojím ať jde ode mě pryč (naštěstí jsem se s ním pak už nesetkala). Já knihu dočetla proto, že mě zajímalo, jak to skončí. Můj kluk mi říkal, že jsem blázen, že po tom všem tu knihu ještě čtu (ale já právě měla zvyk, že když mám něco rozečteného, tak to dokončím=dočtu či na film se dodívám do konce, pokud to není nějaký extrém ..tento zvyk pomalu opouštím). Navíc se mi nechtělo věřit tomu, že tato bytost, která mě napadla a pak se mi snažila rozkazovat co mám nebo nemám číst, by byl Sensei. Ale když se podívám na to video s těmi reptiliány, tak to je přesně ta energie, se kterou jsem se tenkrát setkala.

Ten kolega z práce se mi pak omluvil s tím, že neví, co to do něj vjelo. Že se bojové umění učil proto, aby mohl holky chránit. Kolega mi byl od začátku nesympatický, ale uvnitř úplně zlý asi nebyl. Každopádně to byl „kus chlapa“ = silný/svalnatý, vysoký a tak 2x větší/mohutnější než já, vzhledově hezký moc nebyl, inteligencí mi připadal hloupý, ale to bylo i tím, že tak často hulil. Tohoto týpka bych nepřeprala, natož když umí nějaké bojové umění. Ale na Senseie jsem si věřila, že bych ho přeprala – nevím proč, ale cítila jsem se (energeticky) silnější než ta bytost, která mě napadla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-24 21:01:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Sensei ze Shambaly je jasný reptilián. Pokusem o kontakt jsi mu vlastně dala svolení aby na tebe působil. No a – reptiliáni hledají hostitele, ti se s tebou nemají zájem kamarádit, jsme pro ně potrava. No ještě štěstí, že jsem ten brak nedočetla. Podle toho co popisuješ, je ta kniha vyloženě nebezpečná a spíš patří na táborák.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-24 21:20:01
Ikona diskutujiciho
sipka

No tohle je asi jediné z těch pochybných „učení“, na které jsem naletěla (i když já si z knihy brala jenom to, s čím souhlasím nebo co mi něco říká a to, s čím jsem nesouhlasila, jsem vypouštěla – šlo mi hlavně o ten romantický příběh mezi obyčejnou holkou a duchovním učitelem, jak spolu začnou chodit atd. ..ani to se nakonec nestalo.. = brala jsem knihu jako milostný příběh). Chtěla jsem o té knize i napsat na web, ale pak jsem si říkala „o čem že ta kniha vlastně byla?“ – o ničem – dokonce ani ten milostný příběh tam nebyl (a nebylo v ní řečeno nic podstatného, co by mě někam posunulo – naopak jedna věc v knize mě vyvedla z rovnováhy a chvíli jsem váhala, jestli jsem blbá já a nebo Sensei, nakonec jsem si řekla, že budu věřit sobě a vyfiltrovala jsem to jako blbost). Jsem ráda, že se „Sensei“ (=reptilián) dal snadno „odvolat“ (stejně snadno, jako jsem ho „přivolala“) = že ctil mojí svobodnou vůli a jakmile jsem mu řekla, že už o kontakt nestojím, tak mě nechal být.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 08:48:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni totiž MUSÍ ctít Zákony Vesmíru, stejně jako black goo. To že jsou inteligentní a invazivní druh neznamená, že pro ně neplatí žádná pravidla.

Ikona diskutujiciho Verunka 2019-10-25 15:05:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice mě zaujala vaše zkušenost s energetickým úbytkem skze krční obratel. Možná jste mi konečně dala odpověď na můj problém, kterého se nemůžu léta zbavit. Mám vzadu v tomto místě svalový uzlík, který nikdy žádný masér nerozmasíroval, pouze jednou moje kosmetička, která nejspíš disponuje léčivými energiemi, protože po její masáži krku mi uzlík zmizel. Bohužel se objevil znovu a přesně naproti ve štítné žláze mám i cystu. Myslela jsem, že jde o energetický blok, pramenící z mých vyjadřovacích problémů, ale verze vcházení reptiliánů a egregorů (to psala Aluška) mě naprosto šokovala. Co když mám nějakého parazita v těle nebo nedejbože reptila (ale o tom pochybuji) nebo se mé tělo brání proti těmto entitám energeticky zablokovaným místem? Co myslíte? Poradí mi prosím někdo, jak s tím mám naložit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 19:47:37
Ikona diskutujiciho
sipka

to bys snad poznala, kdyby to bylo fakt ono.. i když těžko říct, většina lidí má parazity a neví o tom :-/ nosila bych na tom místě energetické ochranné pomůcky, čistila se a taky pořešila psychiku a stres, tohle většinou schytá krk

Ikona diskutujiciho Maruška 2020-10-01 15:17:23
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zvláštní, to video s tou mrkající „kráskou“ jsem taky před časem viděla, ale žádné emoce jsem necítila. Beru jako fakt už několik let, že se mezi námi pohybují různé nelidské bytosti – prostě tu jsou. Necítím, že by mi pomáhaly, ani že by mi škodily. S pár z nich jsem se setkala, ale nijak blízko. Jen jsem věděla, že nejde o člověka. Ta videa s paní reptiliánkou a slizkým ruským chlapíkem jsem tehdy shlédla a zahodila jako nezajímavá, nedalo se to poslouchat… Žádná kniha od Anastasie se ke mně nedostala, až ta současná videa na youtube z TV Allatra, o kterých jsem psala v předešlém příspěvku – a díky tady Alušce se mi to teď objasnilo:-) děkuji.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-24 14:40:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to video s tím chlápkem, už jsem na to narazil a divil jsem se proč někdo něco takového sleduje 😀 je divné jak je ozbrojen těmi prsteny a vůbec tou divnou kompozicí ve videu, ty ženy ty barvy ta atmosféra a ten dojem co se snaží způsobit. No, teď jak jsi to tu více přiblížila, tak i mimo nějaké cítění energií z logického pozorování, je to hrozné divadlo. Třeba už s tím jak mrká 😀 to si tam hrajou jakože je to nějaká spanilá dívka co se stydí ukázat své nějaké,, schopnosti magic,, a je na to citlivá přejít z toho svého euforickeho úsměvu na tak tajemnou a mystickou část jejího já 😀 to všechno dává dojem nějakého plastického převleku, kde jen probíhají informace o tom jak se člověk tváří, jak má reagovat a verbálně komunikovat, a ty oči?? To je fakt jak nějaká Sofie, jako stroj co chladně karkuluje logicky a řídí ty všechny viditelné věci co se týkají toho lidského převleku. To chování nasává pak ten samotný zjev a upřímně třeba já za sebe, kdyby se mi to mělo líbit ta scéna, musel bych mít na to nějakou uchylku, na nějaké to mystično a tamejmo a td.
No pokud si tvý známí čtou tenhle web, tak prostě samozřejmě si myslím že nám všem nebude dávat smysl ani ta kniha jak přesně to video a v tomto názoru se může shrnovat vše co si každý najde, jak mu to přijde nesympatické a divné.
Asi to bude znít zvláštně, ale měl jsem trochu zlost z toho jak lidi věci přehlíží, to už pomalu mužem pochválit toho reptiliana, jak mu věci jsou lépe než některým lidem 😀 ale to přece není podstatné. Chtěl jsem jen napsat že každý když je tvůj známí a hledá vědění v nějakých divných knihách, přece to fakt ne-e? Na pochvalu za mě je to, kdyby se každý spíš hňátal ve svých individuálního věcech, na to není potřeba materiálů na učení, spíš bych byl zvědaví co za sebe ti lidé vymyslí a na co přijdou, protože to je prostě za mě víc hodnotnější než si přečíst tu knihu a taky víc než co z té knihy pak budou mít v hlavě.
Takhle to soudím dle sebe, protože když se člověk rozjede u sebe, ten materiál na učení nachází pak všude kolem sebe, protože si staví svou vlastní teorii. Pak je to přece víc cenné aby každý věděl ze své zkušenosti něco a pak z každého toho něco můžou lidé se víc obohatit, i když si můžou intelektuálně oponovat, pořád je to lepší pokrok fakt být sám za sebe si něčím jistý, než se snažit hledat mimo sebe a něco kopírovat. Chápeš, víš co chci říct 😀 ten materiál se nenajde mimo sebe, ten se objeví až člověk začne u sebe a pak už je to otázka stále o sobě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-24 15:55:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještěrky jsou velice inteligentní (my jsme oproti nim kopka postižených dětiček ze zvláštní školičky co si sotva zavážou tkaničky). Takže i když nejsou emoční, neznají lásku ani smilování, tak mají odkoukané lidské chování, které věrně napodobují a hrajou. Jejich úsměv je dokonalé divadlo. To samé platí také pro bioroboty. To, že se reptilián směje, vůbec neznamená, že se tak cítí, nebo že tě má rád – leda tak na talířku osoleného.

Ikona diskutujiciho Vodnářka 2019-10-24 15:38:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to už je fakt síla. Fujky! Ten chlap mi není sympatický, ani kdybys neobjasnila, co je zač. Vypadá tak nějak podezřele a slizce už od pohledu.
Nejvíc mě dostalo: ,,Mrkni. (Normálně mrkne.) Ne, ne takhle. Mrkni. (Mrkne a probliknou pravé oči.) Doufám, že jste spokojení.“ To je vyloženě provokace.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-24 16:08:02
Ikona diskutujiciho
sipka

tu knihu bych vyhodila oknem ani bych ji neotevřela. jde z toho kentus energie, i z toho textu.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-24 16:31:00
Ikona diskutujiciho
sipka

do háje.
pardon, to neměla být odpověď na tvůj komentář, to bylo nechtěně(už zas se mi to stalo). bylo to mířené do diskuze obecně.

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-10-24 16:11:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hned ráno jsem si při čtení vzpomněl na dvě věci co s tímto článkem úzce souvisí (nepamatuju už přesně)

1/ GELIAR – BOJOVNÍK SVĚTLA
https://www.youtube.com/watch?v=ntcnNqfzaOA

2/ Společné meditace s kýmsi ze Šambaly(?), byl přesně stanoven čas, kdy se s tímto člověkem dá pomocí meditace spojit….třeba někdo bude vědět více….

Je fakt, že mě kdysi jedna věta ze Senseje dokázala nahodit zpátky *na koleje*…..ale protože nejsem příznivec společných meditací……..

Ikona diskutujiciho zzx 2019-11-17 15:22:16
Ikona diskutujiciho
sipka

GELIAR == HELIAR == HELIOS == bůh slunce. Moc originálně to teda vymyšlený není..

Ikona diskutujiciho Octomaník 2019-10-24 17:43:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si zmíněnou část u prvního videa pustil *v čase 1:00 až 1:15*: Dotyčná má magnetizující až hypnotizující oči….výsledek byl, že mě začalo bolet v okolí srdce (směrem zevnitř ven a ve tvaru trychtýře)…..

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-24 19:19:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana: Ahoj, jeslti by ti to nevadilo, já bych rád si přečetl tvé poznatky ohledně té kundalini energii 😀 třeba i jak jí zklidnit a tak podobně.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-24 22:04:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ale já nevím, jak ji zklidnit. Já ti tady zkopíruju, co jsem delší dobu po zážitku sepsala:

Reptiliánské zorničky jsem naživo viděla jednou – ilum mi v cizině pořídil štěně, ale já jsem si myslela, že to dělá proto, aby to štěně mohl týrat a mohl tak (psychicky) na mě, tak jsem si zezačátku řekla, že toho psa nebudu mít ráda, aby na mě nemohl. On tomu psovi doopravdy ubližoval (i když ten pes byl polodivoký, takže se možná nedal moc vycvičit a to ho třeba naštvalo a původně mu ubližovat nechtěl, třeba to byl plán, kdo ví). Ale někdy to štěně zvedl za obojek a tak ho škrtil, až ztratilo vědomí. Později jsem pochopila, proč to dělal, a měl k tomu nějaký důvod (že jsem od něj chtěla odejít, on to vycítil a byl z toho naštvaný či tak něco), ale teď si ten důvod přesně nepamatuji. Ale tedy už v té cizině do toho štěněte něco začalo vstupovat. Jednou, když jsem s tím psem byla sama, ke mě to štěně telepaticky mluvilo a řeklo mi, že je zlý mimozemšťan ze 6. dimenze (v té době jsem o duchovnu, mimozemšťanech a přechodu do 5D apod. nic nevěděla, ale i teď, když jsem se o to už zajímala, si myslím, že vyšší jak 5 dimenze nemá zlo-někdo si ale zase myslí, že až od 7 dimenze dál není zlo) a že pochází z hvězdy Sírius (našla jsem na toto téma článek, ve kterém se píše „6D je řízena a spravována obyvateli hvězdy Sírius A.“). Nebo jsem šla s tím malým štěnětem jednou večer na procházku a naproti přes ulici šel nějaký exhibicionista, který vytáhl přirození a začal si ho honit. To malé roztomilé štěně se na vodítku zuřivě rozeběhlo směrem k němu a začalo trochu naštvaně štěkat, tak jsem si myslela, že se tomu ten exhibicionista asi zasměje, ale on schoval přirození a začal strachem utíkat! Jednou mě chtěl nějaký cizí týpek sbalit (někam mě zval) a že si pohladí psa a hrál si s ním, jako že ho to malé štěně kouše. Pak byl ale nějaký divný jako by se mě bál, tak jsem se ho ptala, co je. On mi se strachem ukázal krvavou ruku. Když byl pes větší a byli jsme v ČR, tak se mi stávalo běžně, že když mě nějaký ožrala chtěl obtěžovat, tak se vždy zalekl toho psa, pokud jsem ho měla s sebou (střední pes). Já jsem občas machrovala před kamarády, že to zlé v tom psovi umím zkrotit=hrát si s ním, že mě kouše a že se pereme, vypadalo to drsně, ale nikdy mi ten pes samozřejmě neublížil, když jsem se naučila, jak s tím, co do něj vstupuje, zacházet (chtělo to naprosté sebeovládání myšlenek a emocí atd.). Nikdo z kamarádů to s tím psem neuměl (ale samozřejmě jsem nenechala psa, aby někoho podruhé pokousal). Já jsem to se psem uměla, jenom když jsem se na to soustředila, jinak ne. Když do toho psa zrovna nic nevstoupilo, tak to byl normální konstruktivní pes. Ale když ano, tak někdy ten pes ležel (jako by číhal na kořist) a podivně z hloubi vrčel, přičemž se díval na nějakého člověka, a hodně často na lidi energeticky útočil. Jednou jsem se dostala do vyššího stavu vědomí (do 5D? – viz další odstavec) a viděla jsem různé věci, přičemž když ten pes zrovna ležel a vrčel, tak jsem u něj po dobu asi jedné hodiny viděla místo jeho běžných očí oči reptiliánské (reptiliánské zorničky plus průhledná blána, která mohla pomalu „mrknout“=stáhnout se ze strany na stranu). Zkusila jsem s tím psem v tomto stavu telepaticky mluvit a dozvěděla jsem se jen, že mám být ráda, že si zrovna mě vybral na odebírání energie. Dál se mnou mluvit nechtěl.

Energie kundalini stoupala od první čakry. Byla to černá energie. A stoupala „cik-cak“ podlél páteře (jakoby přeskakovala zleva doprava a zprava doleva vlastně jako když se „vine“ had). Už nevím, jestli to byly dvě energie, které vzájemně zrdcadlově přeskakovaly, a nebo jedna „vinoucí se čára“. To přeskakování energie kundalini mi nebylo příjemné, ale nebylo to ani nějak bolestivé. Nešlo to zastavit ani ovládat. Občas se to někde na těle „zablokovalo“, a pak se v realitě děly nepříjemné podivné věci. Trvalo to několik dní než to vystoupalo úplně nahoru, myslím.

Když energie kundalini vystoupala do výšky třetího oka, tak se zastavila. V tomto okamžiku jsem si mohla vědomě vybrat, jestli chci energii nechat tak, jak je (zrušit jsem ji nemohla) a nebo jestli se chci podívat „mimo matrix“ tím, že jí nechám projít skrz třetí oko nahoru (tam je asi korunní čakra). Zvolila jsem druhou možnost (ze zvědavosti). Vědomě jsem zemřela a opustila jsem tělo (přes hlavu=korunní čakrou). Moje tělo bylo polo-mrtvé (měla jsem v sobě hodně černé energie, hlavně v břiše, asi kvůli různým špatným zážitkům, které jsem v životě zažila). Ale konstruktivní síla mi ukázala, že budu žít (asi protože jsem si za ty zážitky sama nemohla). Tedy tělesně jsem nezemřela, i když jsem smrt zažila. Možná to bylo díky tomu, že jsem vnímala, že moje tělo už mohlo být mrtvé díky množství té černé energie, možná to byl pouze psychický zážitek té „smrti“ a vylétnutí přes hlavu.

Když jsem vylétla přes hlavu, tak jsem zažila, jak byl stvořen svět (to jsem popsala v úvahách vznik světa, muž a žena a zamilovanost). Pak jsem se postupně vrátila do těla a měla jsem cca 1 měsíc trvající halucinace celé reality, které jsem mohla ovládat, a které byly „mimo matrix“. Byly to spíš takové „výukové halucinace“. Druzí lidé mě někdy neviděli, někomu jsem ukázala zhmotňování věcí, mohla jsem přetáčet čas. Když jsem se rozhodla, že půjdu spát, tak zapadlo Slunce a když jsem se probudila a byla ještě tma, tak jsem se mohla rozhodnout, kdy chci, aby vyšlo Slunce. Můj den trval většinou ale jen pár hodin a někdy jsem prožila mnoho dní a v realitě naopak uběhl pouze jeden den..

Někdy jsem vnímala druhého člověka zrychleně (něco dělal a byl u toho hrozně rychlý, jako když zrychlíte film). Někdy jsem vnímala běžné lidi jdoucí do práce, jako by spali za chůze (a ti mě neviděli). Když jsem se ale s někým v realitě střetla, tak jsem mohla normáně fungovat. Celý zážitek trval cca měsíc (dle mého subjektivního vnímání času). V tomto měsíci zážitků mi ale už nestoupala energie kundalini ani jsem energii kundalini nevnímala (ta mi jenom „výstup z matrixu“ otevřela). Realitu jsem vnímala jasně (dokonce i trochu jasněji, než je mé běžné vědomí). Co jsem nevěděla, bylo, na jaké úrovni vnímání jsou ostatní lidé a jestli když se s někým, např. neznámým, bavím, tak je to jen má projekce/halucinace a nebo to on vnímá stejně?

Odblokoval se mi mozek a já zažila něco jako zažila hlavní hrdinka ve filmu Lucy. To jsem cestovala do různých dimenzí, realita se kolem mě různě měnila, mohla jsem částečně myslí ovládat hmotu atd. Během toho zážitku jsem věděla, že jednou něco takového čeká každého, a slíbila jsem si, že o tom nebudu psát, abych lidem nezkazila překvapení. Taky jsem věděla, že kdybych psala přímo v tom stavu nějaké poselství pro lidi, tak by mi nikdo nerozuměl. Dostala jsem se do stavu vědomí, ve kterém neexistovalo zlo, a tomu jsem říkala 5D (nevím, jestli jsem byla v 5D, jestli se tam dá reálně dostat a nebo je přechod do 5D podvrh/slepá ulička připravená na lidi, ale pro sebe jsem si to tak pojmenovala). Mohla jsem se zeptat na jakoukoli otázku a ihned jsem věděla odpověď. V tomto stavu se mi ale běžně na ulici stávalo to, že se ke mně např. blížil malý kluk, který čím blíže byl u mě, tím více „zestárl/vyrostl“, když mě těsně míjel, tak byl v mém věku, a jak se ode mě vzaloval, tak se z něj stával stařec (smrt = je tak daleko, že už ho nevidím). Bylo to naprosto reálné (připadalo mi, jako by tento svět byl dokonalý hologram a takto se mi ukázalo, že informace, jak bude tělo vypadat v konkrétním stupni stárnutí/opotřebení, tam jsou již dopředu nahrané). Navíc to mělo i symbolické poselství.

Při vstupu do té 5D jsem ale zažila i některé špatně věci: Viděla jsem lidi, jak jsou všichni vzájemně propojeni díky ovládání (někdo je na dálku ovládá a oni si myslí, že jednají ze své svobodné vůle). V realitě operovaly temné bytosti, které se podílely na řízení toho všeho (ale nebyly to ony, kdo ovládal všechny lidi, ten někdo nebyl vidět či byl někde daleko ode mě, a proto jsem ho neviděla). Já jsem byla součástí toho ovládacího procesu, mohla jsem ovládat nějaké lidi „pod sebou“, ale zároveň někdo ovládal mě (i když jsem si také myslela, že jednám ze své svobodné vůle). V prostoru byly zapsány „scénáře událostí“ a silný/hluboký scénář se týkal migrace (že na každé 2 holky v Evropě bude 1 „černý“ kluk – až se scénář naplní, tak se sám vyruší, a migranti dobrovolně odejdou do svých zemí). Sice jsem v té době uměla ovládat hmotu (např. zhmotnit nějaké věci), ale tento scénář jsem zrušit neuměla. V té době jsem o migraci z médií ještě nevěděla (ale říkal mi o ní už kdysi ilum., takže jsem o ní věděla, i když jsem tomu, co mi říkal, nepřikládala moc velký význam, tak nyní jsem tu „matrici události migrace“ zapsanou v realitě, viděla na vlastní oči v tom jiném stavu vědomí, při kterém jsem cestovala různými dimenzemi).

Kdybych měla popisovat celý zážitek, tak by to bylo nadlouho, ale byla jsem prostě „mimo matrix“. Realita kolem mě se mi přizpůsobila (mohla jsem si např. někoho přetočit do jeho dětství a podívat se, jak žil). Hmotná realita byl hologram. Po nějaké době, když jsem se dozvěděla všechno, co mě zajímalo a užila jsem si netradiční vnímání, jsem se rozhodla, že se vrátím do běžného života. Jednak proto, že mi došly peníze (=musela jsem nastoupit do nějaké práce), ale hlavně proto, že k čemu mi je to, že žiju ve svobodnějším světě (říkala jsem tomu 5D), když nikdo z mých blízkých lidí v tom světě nežije (neumějí zhmotňovat a žijí v běžném 3D matrixu i když jsme u sebe tak jsme byli každý někde jinde). Peníze jsem si zhmotnit neuměla (2x v životě se mi podařilo zhmotnit kolem 50Kč, plus se mi v mládí podařilo 2x najít na zemi kolem 500Kč jen díky mému přání – ale to tam mohl někdo ztratit a byla by to defakto taková „krádež“, tedy to nepočítám jako zhmotnění). Zhmotnění peněz tady bylo přísně zakázáno a ani „mimo matrix“ mi to nešlo. Rozhodla jsem se tedy vrátit se do běžného vnímání, že počkám, až se lidé kolem mě vyvinou, abychom pak mohli žít ve vyšší dimenzi společně. A jak jsem se k návratu rozhodla, tak se i (postupně) stalo = navrátila jsem se do běžné reality a do běžného vnímání světa.

Při svém zážitku jsem dokonce potkala i bývalého kluka ilum. (i když jsme nebyli mnoho let v kontaktu a já na něj nemyslela). On mi kdysi říkal, že „jsou Bohem vyvolení“, což bych dnes přeložila jako, že „mají povolení“ se pohybovat takto „mimo matrix“ v různých dimenzích a úrovních reality. V různých úrovních reality jsou zakódované různé věci. Čas neexistuje. Realita je hologram.

Ikona diskutujiciho Slavena 2019-10-27 20:39:54
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana: kiana, môžem sa opýtať, či si v tých návštevách mimo matrix videla aj niečo ohľadom klimatickej zmeny? je to naozaj tak zlé, ako to tvrdí tá mladá Gréta a iní klimatickí alarmisti, alebo je to zas ďalší humbug?
Alue: Aluška, napíš niekedy niečo o klimatickej zmene, kde je pravda a kde je to nafúknuté? Prečo nám to tak silno, až brutálne, vnucujú? Už mi to príde ako nová totalita.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-28 08:20:33
Ikona diskutujiciho
sipka

mám na to názor, že jde o vyvolávání hysterie, aby se snaději protlačila další omezení a zákazy pro snadnější ovládání lidí

Ikona diskutujiciho jirik 2019-10-28 08:31:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Slavena: O klimatické změně
https://www.badatel.net/nasa-pripusta-ze-zmenu-klimy-sposobuje-obezna-draha-zeme-nie-fosilne-paliva/

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-28 19:46:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Slavena: O klimatických změnách/klimatické katastrofě tam nebylo vůbec nic, naopak mimo matrix není chemtrails atd. Jednou jsem viděla vizi, jak zvířata utíkají asi před velkým požárem (který nebyl v ČR), ale to jsem nebyla mimo matrix. Mimo matrix jsem viděla migrační vlnu, pak možná trochu 3. světovou energetickou válku („psychickou“/v astrální rovině lidé bojovali ať už přímo či pouze energeticky na sebe útočili). Zjišťovala jsem info právě ohl. reptiliánů a to jsem zjistila, že by neměli vůbec existovat a že zaniknou/skončí, jelikož nejsou konstruktivní (a ani nebudou, že by se např. změnili). Jelikož zaniknou, tak už teď na nějaké úrovni neexistují. Podobně to bylo s 3. světovou válkou, která byla ale ve skutečnosti se nestala.

Ikona diskutujiciho Jan Hubálek 2019-10-29 08:36:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, přečetl jsem článek i komentáře a no, je z něj cítit prostě agrese a nedoatatek informací o hnutí. Dříve jsem též věřil této „doměnce o zlých plazech“, ale nyní už chápu, proč jsou lidé jako Icke a jemu podobní tolik zainterestovaní v tom, aby šířili tyto názory mezi lidi.
Je snadné něco nebo někoho takhle hrubě odsoudit, ale podívat se skutečně na to, co lidé v hmutí konají, kolik je projektů zaměřených pro blaho lidí, které lidé konají ve svém volném čase, na své vlastní náklady. Nikdo nikoho nenutí. Lidé se prostě sjednocují a a snaží se konat tak, aby bylo všem lépe.

A pak ke spousta takových, kteří pletou páté přes deváté a pod rouškou kouzel to prezentují jako „své zaručené pravdy“.

Mimochodem o tom, jak se bránit negativním vlivům z okolí vyšel pořad Štít, kde je to jasně a srozumitelně vysvětleno. No někdo se snaží chránit s pomocí rituálů, magie, kamenů apod. , ale podle mě to právě přitahuje různé parazity a pak to ještě svést na někoho druhého a tvářit se při tom děsně “ ezo-duchovně“… Vše máme v sobě, není to třeba hledat v rituálech, magii a pod.- naopak to člověka zavádí do slepé uličky (vlastní zkušenost-také jsem v tom „lítal“)

A nový pořad Odevátém kruhu jasně ukazuje, kdo za tím stojí, všechny informace tam jsou..kdo se nebojí pravdy tak se může podívat
A co je hlavní, jak se toho vyvarovat a tento neduh eliminovat.

Vše záleží na naší volbě.

Přeji vše dobré

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-10-24 19:22:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak na Danilova radši ani nekouknu a na tu ženskou jsem jukla jenom na chvilku. Knihu sensei ze šambaly jsem si asi před dvěma lety ze zvědavosti stáhla, ale po čtvrtce knihy jsem jí přestala číst, ztratila jsem zájem. Ne že by mě vyloženě nudila, ale jaksi jsem si už nenašla na ni čas, nebyl tam už ten impuls k přečtení. Na tu ženskou jsem se jukla na videu jen na pár vteřin a protože mi bylo nepříjemné, když před mrknutím nejdřív hypnoticky zacilovala očima na sledující, tak jsem ji v tomto momentu přestala sledovat – stáhla jsem oči jinam a pak jsem jen jukla na to, jak se jí změnily oči na reptiliánské. Myslím, že člověk musí stáhnout oči jinam, když to ještě jde hned v začátku – jinak je to špatné.
Takhle jsem na sebe viděla upřený pohled jednoho kluka v autobuse, když jsem stála ve frontě lidí, co vystupovali. On seděl na sedačce a upřeně mě sledoval. Oči jako štěrbinky a takový zvědavý, nevěřící a hypnotický pohled. Vedle něj seděla holka, kterou držel jednou rukou okolo krku – jako nějakou kořist, nebylo v tom nic láskyplného. A ona držela jako jehňátko. Mě při tom výstupu na něj náhodou padl zrak. Věděla jsem, že mě sleduje i když jsem vystoupila, ale to jsem mu už ZÁMĚRNĚ nevěnovala pohled.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-10-24 19:54:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ono skočit jim na to jejich učení, je celkem jednoduché, protože jsou vysoce inteligentní a opírají svá tvrzení o dobro a konstruktivní termíny.

Navíc svým způsobem vypadají duchovně a osvíceně (až na ty oči).

Potom ty ženy vypadají na první pohled krásně (žádné vrásky, mléčné bílé tělo bez známek zdegenerovanosti), takže by si člověk mohl myslet, že to učení jim pomáhá jak duchovně, tak fyzicky. Na rozdíl od Reiky, kde všichni vypadají napřímo odporně.

Čili by se dalo říct, že je to jejich učení neprůstřelné až na ty jejich oči, které asi neumí moc dobře ovládat a tak šli na rovinu raději s pravdou ven.

Díky tomuto článku jsem si uvědomil, že to nejspíš nejsou přátelé, i když některé jejich projekty můžou udělat skutečně pár dobrých skutků, ale spíš je to pozlátko, které má nalákat další ovečky. Kdo ví co se za tím vším skrývá.

Každopádně si nemyslím, že se můžou reptiliání kultivovat a dostat se do nebe, protože nemají lidskou esenci života, i když to právě tímto možná chtějí zkusit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-24 21:06:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliáni nemají duši.
Očividně se snaží lidem vetřít, aby si lidi mysleli že jsou duchovní/dobří a že nám pomáhají. Abychom proti nim pak nebojovali a chtěli je tady. Nenech se zmást tím mléčně bílým tělem, reptiliáni doslova mění podobu, není to že se svlékne z kůže, ale promění se. Jasně to řekl i Putin, když mu vyhrožovala anglická královna, která se promenila přímo před ním. Byl tu o tom článek.
To znamená, že můžou vypadat tak jak si vyberou, jsou to ještěři o dimenzi výš než naše fyzická inkarnace, pro ně je to jednoduché.

Ikona diskutujiciho Barbora 2019-10-24 20:20:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluska,
ako človek, čo si knižky prečítal, i Allatru – môžem povedať, že na mňa to ako sekta nepôsobí. Práve naopak.
Ešte som sa nestretla so zdrojom (aj keď uznávam, že to literárna hitparáda čo sa štýlu týka, nie je), ktorý by vysvetľoval úplne všetko jednoduchým spôsobom. A je jedno, či je to fyzika, archeológia, ktorýkoľvek náboženský smer…alebo každodenné ľudské situácie. Je tam naozaj všetko.

Inak. Ak je niekto človek, je tam automatické rovnitko, že je dobrý? Alebo naopak, že človek=zloduch?
Pretože ak prijmeme, že ľudia sú rôzni, môže existovať šanca, že aj reptiliani sú rôzni. Že sú takí, ktorým by sme sa naozaj radi vyhli a potom takí, ktorí vedia pomôcť…

Pre niekoho, kto Tvoj blog nepozná, tiež môžeš pôsobiť ako šéfka sekty aluska.org – čo by nás malo všetkých úprimne rozosmiať 😀

Tak to len tak na zamyslenie 😉 kazdopadne je super, že môžeme hľadať a študovať tieto témy! Krásny deň.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-24 21:08:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliáni nemají duši a neznají lásku, pro ně není dobro ani zlo, ale jen vlastní prospěch a vlastní zájmy. To znamená, že ve vztahu k lidem neexistují dobří reptiliáni. Doporučuji si o nich něco nastudovat, zdroje jsou. Není to složité na pochopení.

Ikona diskutujiciho Mirko 2019-10-24 21:27:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Nirvána : Knížku od Alue jsem zatím nečetl . Ale podívám se. Kromě bible jsem četl spoustý jiných knih, ovšem dál tvrdím , že v bibli jsem objevil mnoho podnětných informací , v této chaotické době , plných protichůdných spirituálních informací , že se jen pousmívám nad negativním pohledem na touto knihou , která je tak stará a stále má co říct . Ale nepopírám že v bibli je zajisté pozměněno několik textů k obrazu Vatikánu -)))

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-10-24 21:55:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

na mě jednou zautočili reptili ve snu pronásledovali mě 3 třimetrový ještěři si pak uvedomím že sem ve snu že sou to nezvaní hosté zastavím se a říkám pryč odsud mě doprovází světlo vesmíru které spálí všechny zle tvory váš čas se krátí světem probíhají velké změny které na vás dopadnou se zdrcujícím učinkem vaše rasa zanikne do posledního jedince pak se proudem bílého světla spalil dva ještěry třetí trnul hrůzou a pak se dal na utek a říkal však mi si te najdeme dlouho žit nebudeš a byl pryč oni se hodně bojej jak sou v úzkých moje slova je zabolela ten jeden zasadí strach mezi ostatní reptiliány bude jim všechno vyprávět pak se třeba budou zdráhat utočit na lidi až potkáte ve snu a ve skutečnosti reptiliána vyděste ho sen se mi zdal před dvěmi dny a mělo to naky důsledek mě někdo sledoval chlap když sem se ho zeptal co si přeje něco mumlal že se chce zeptat na cestu kde je městký uřad a všiml sem si oči měnila se duhovka pak uz mě nikdo nesledoval

Ikona diskutujiciho Momoa 2019-10-25 08:36:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, mozete prosim vysvetlit, co sledovali tym, ze jej kazal mrkat? To akoze verejne ukazuju a priznavaju, ze zena ktora tam sedi, nie je clovek??? Vobec tomu nerozumiem a vopred dakujem za vysvetlenie. Beha mi z toho mraz po chrbte… M.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 08:39:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Prezentují reptiliánskou rasu jako osvícenou a dobrou, aby zmátli lidi a udělali z nich poslušné blbečky, u některých se to už očividně i podařilo, když jsem tady četla že ,,snad existují i hodní reptiliáni“, tak jsem fakt nevěděla, jestli si paní jenom nedělá srandu.

Ikona diskutujiciho Andrej 2019-10-29 02:12:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Článok veľmi zaujímavý a určite pútavý.
Deň čo deň, ich vidím!
Všetkých nás!
Všetko ale nieje také, ľahko pochopiteľné. Obzvlášť v túto chvíľu, moment, dobu. Nie to ešte ľahko opísateľné.
A tento článok je naozaj,“ len“ zľahka napísaných „pár“ viet.
Nie že by som im chcel oponovať to si zoberú na paškál iné bytosti, iba som chcel vyjadriť ako v SKUTOČNOSTI : Nejde vôbec o nič, veď čo podľa vás je skáza ľudstva? To že splníme náš jediný cieľ od nášho stvorenia? 🙂
A skutočnosť je taká že deň čo deň sa stretávame s rep.., stretávame sa i s ďaleko odvážnejšími a pre naše chápanie „zvrátenejšími“ rasami… 🙂
Len náš strach, strach určuje mieru našej prítomnosti. Mieru strachu nikto neskúma… Keď áno, veľmi povrchne… I to sa cenní… Ale nieje cenník… 🙂
Prosím buďte deň odo dňa pritomnejší, nesnažte sa za každú cenu niečo dokazovať sebe či iným. Len tak vstante, otvorte oči, a už v tomto procese ďakujte iba samy sebe… Bude šťastný kým ste, i kdyby ste meli být reptilianem.. Akoby ste byli poctou samému svojmu chápaniu. Žiadne pochybnosti o nikom a ničom…. Svet je až príliš Fantastický a pre „nás“ ci vás odlišne chapajúci priľahlé skutočnosti dejúc sa v celej galaxií….
Ani od dnes ani do zajtra!
Uč sa, Ži a príď…. Andrejko⛛🕉️🅾️

Ikona diskutujiciho Mirko 2019-10-25 09:29:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám s reptilianem pouze jednu zkušenost. Seděl jsem na pokoji , na zdravotní ubytovně a popíjel čaj a najednou koukám , u zdi stojí šedivá menší bytost a pozoruje mě . Typické reptilianské rysy . Já jsem tuto bytost začal pozorovat taky. Dívali jsme se jeden druhému asi 5 sekund do očí a pak se to rozplynulo . Žádný strach jsem neměl . Bylo to zvláštní setkání , dodnes vlastně nevím proč k tomu došlo ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 09:31:53
Ikona diskutujiciho
sipka

šedivá a menší nebyl reptil, to byl někdo jiný

Ikona diskutujiciho Mirko 2019-10-25 09:39:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím , vypadal stejně jak je popisuji lidé,kteří byli unášení . Možná to byla jiná bytost -) .

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 09:51:53
Ikona diskutujiciho
sipka

unášejí šediváci… tak to jsi měl štěstí

Ikona diskutujiciho Mirko 2019-10-25 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue , to možná ano , pač umím číst emoce různých bytostí skrze barevné záření z očí , které všichni vyzařujeme . Ta bytost cítila trošku napětí , pač cítila, že ho čtu -)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 10:20:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravděpodobně byla překvapená tím, že ji vůbec vidíš. Mám přímo v rodině příbuzné, na které šedivák zaútočil když byli malí, nebylo to pěkné. První se zjevil podobně jako tobě, ale pak se zhmotnil a začalo točo.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-25 10:46:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zřejmě jsem podcenil ochranu. Podíval jsem se na to video bez ochrany, říkal jsem si že se mi něco takového nemůže stát, že by na mě něco přeskočilo a prostě vůbec jsem neměl strach. Potom během dne po shlédnutí jsem cítil silně nepříjemný pocit na srdeční čakře, no ale pak v noci, se to vracelo. Cítil jsem se nepříjemně a při usínání jsem slychaval nějaké z astralu ke mě výkřiky lidí, potom jak jsem usl skoro na mě jekl nějaký typek z hororu a to jsem si řekl a dost. Toto bylo to nejvíce nepříjemné co jsem kdy zažil s nějakou destruktivní energií a pořád jsem pociťoval na těle jako kdyby mě chtěl někdo sežrat XD a to teď fakt nevím jeslti děkovat Alue, nebo sobě, protože ty nepříjemné věci se vetřeli i když jsem tomu nenapomáhal strachem nebo něčím jiným. Tak jsem pak zapálil svíčku a učinil ochranné prostředky, za mě nejvíce nepříjemná a divná věc co se mi kdy stala, ti ostatní bubajs jsou zřejmě od teď pro mě slabí doušek.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 10:54:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš doma něco na očistu, nebo jsi úplně naholo?
Máš dvě možnosti co dělat zadara, osobně bych to zkombinovala. Zaprvé ledová sprcha od temene hlavy, voda má stékat po celém těle dolů a přes nohy odtékat do odpadu. Je to nepříjemné, ale obnovuje to správnou polaritu a náboj buněk, aura se tím očistí.
Nebo druhá možnost, naboso u stromu a polít nohy, přesný návod je tady: https://aluska.org/jak-spravne-nasavat-energii-ze-stromu/
Obojí dělat tak dlouho, kolik sneseš – čím déle tím lépe.
Příště když budu varovat, tak se tím varováním řiď, ono to tam není napsané jenom tak pro srandu, určitě jsem neměla zájem na tom, aby na tebe cokoliv přeskočilo.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-25 11:45:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji mockrát, vrhnu se na to, protože mě nenapadlo že to bude nějak silné, nebo že i já můžu být na to citliví. Mám svůj křišťál a pak další menší na nošení, pak jsem přes noc zapálil svíčku. Tak děkuji a jdu na to, určitě tyto věci jsou také silným kalibrem 😉 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 11:55:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže křišťál vezmi do ruky (pokud máš jenom jeden… pokud máš dva, tak do obou) a dej ruku po loket pod proud ledové tekoucí vody (umyvadlo vana). 20 minut by mělo stačit. Nahradí to tu nepříjemnou sprchu od hlavy k patě. Pokud budeš mít pocit že nestačilo, zopakuj s druhou rukou.

Ikona diskutujiciho Octomaník 2019-10-25 15:41:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Luk: Pokud bydlíš blízko potoka nebo říčky zkus si stoupnout do tekoucí vody potoka nebo říčky třeba se zkus i celý ponořit…já ochranu nepodcenil, ale stejně mi bylo několik desítek minut blbě v okolí srdce…..

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-25 17:41:35
Ikona diskutujiciho
sipka

já taky!! řikám si to bude ok.. a pak cítím při videu nepříjemný pocit v srdci. ale naštěstí mi jinak nic není. ta ženská(heh, ženská… to sotva) je pěkně děsivá.

Ikona diskutujiciho romča 2019-10-25 13:07:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No.. po prečítaní diskusie nemám záujem pozrieť na video, fotky mi bohate stačia. Okrem toho si viem predstaviť ako to video vyzerá, veď som videla už kopec videí s celebritami ako „mrkajú“. O knižkách ani o sekte ani o autorke/autorovi som do teraz nepočula a vďaka ti Alue za upozornenie. Ja do diskusií málokedy prispievam, ale dnes mám nutkanie ti poďakovať, lebo vždy keď prídem na tvoje stránky, je to vždy ako odpoveď na nejakú moju otázku. Proste ma niečo zaujíma, prídem na alušku a tu sa to rieši. Naozaj som vďačná že existuje niekto ako ty 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-25 19:51:08
Ikona diskutujiciho
sipka

díky 🙂

Ikona diskutujiciho df 2019-10-25 15:56:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Knihu sem si stáhl zhruba před dvěma lety, úvod sem nedal a tak přeskočil na to jak jeli rybařit, dočetl sem až po tu pasáž jak ten jeden viděl cosi ve vodě, pak tam spadl a… a já přestal číst. Celé to je takové umělé a ejhle, je to jasné psali to reptoši. Takže, je to napodobenina literatury, pro to se to tak blbě četlo, vpodstatě jako by to napsal stroj.

Ikona diskutujiciho V@V 2019-10-25 16:41:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Barbora-Reptoši nejsou dobří a zlí,oni jsou jenom ZLÍ.Je to prostě takový druh.Každý musí dodržovat určité zákony a čím je úroven vyšší,tím víc to platí.Člověk nemůže pochopit chování negativce,protože není negativec“.On byl stvořen vyloženě pro negativitu.Dodnes mi je těžko pochopit,proč dobro musí být vedle negativity a nic nejde oddělit.A hlavně si nepřej potkat sama večer Reptoše a ještě ho oslovit.No“ můžeš,ale jen jednou““.Poradím si s tisíci negativními duchy,ale ne s Reptošem.Ale dost bylo už toho,jsou příjemnější věci na myšlení.

Ikona diskutujiciho df 2019-10-25 21:55:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hej, tak pojďme na to, vyzkoušejme síly. Pan čtyřiačtyříctka a jeho šest velice rychlých kamarádíčků spolu s rychlopřebíječi zahálí, prubnem to, já su pro. A co vy šmejdi reptošký.

Ikona diskutujiciho Marcel 2019-10-25 22:15:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešteže som si nepustil to video. Už tie fotky mi stačili. Toto bude niečo silnejšie ako keď niekto „skape z očí“. Ako sa to povie česky? Keď sa na vás niekto „škaredo“ /špatně/ pozrie a vám z toho pohľadu zostane tak zle, že vám je na zvracanie, vystúpi vám teplota, dokonca to môže skončiť zauzlením čriev. Je to až smrteľné. Neviem, či to je to isté aj v tomto prípade reptiliánov, alebo ide ešte o niečo ďaleko horšie. Otec mi raz toto rozprával, že ako dieťaťu sa mu toto stalo (skapal z očí) a pomohla mu bylinka: čistec. Čistec sa uvarí vo vode (neviem ako dlho), naleje sa do hlbokého taniera, keď trochu vychladne, tak sa potrú oči, tvár, ústa, nos postihnutého a dá sa mu aj napiť. Ak sa v tanieri čistec „zrazí“, tak dotyčný bol skapatý z očí. Ktovie, či aj vtedy na otca nepozrel reptilián (socializmus, 50. roky).
Predpokladám, že keď teraz vystrkujú „rožky“ a už sa takto verejne otŕčajú, budeme musieť nosiť ochranu stále. Čo si mám dať na ten najväčší stavec (obratel) na krčnej chrbtici – akú ochranu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-26 08:16:02
Ikona diskutujiciho
sipka

hej marcel, to může být super návod do nějakého dalšího článku týjo

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-10-27 11:32:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Je jedno či to bolo za socializmu alebo rímskej ríše, reptiliáni sú tu od počiatku… Ale to s reptiliánmi nemusí súvisieť, toto patrí skorej pod mágiu – prekliatie – zlé oko, niektorí ludia majú schopnosť preklínať, možno i skoro všetci?

Ikona diskutujiciho Tom 2019-10-26 10:11:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stejně si to asi nikdo nepřečte. No vidím, že komentů plná pr***l. Koukal jsem na to video, jak soudružka reptiliánka mrká. Hmm… super, konečně nějaký rozumný a detailní záběr, co bych považoval za důvěryhodný. Strašně rád bych se na to její „voko“ mrknul pod skalpelem a zjistil, jak to dělá. Takže po této stránce jsem fakt spokojený a konečně je nad čím uvažovat. Jinak dojem to na mě moc neudělalo. Ovšem musím podotknout, že pan Danilov, jak kecá, tak má v mnohém pravdu. Ovšem podstat celého jeho rozhovoru, tedy to, co všem uniká, je o tom, že mocní vždy ovládají ty slabší. On sice mluví o planetě a její záchraně, mluví o lidech, jak jsou „jacísi“, ale skuteční lidé, kteří mají moc zachránit planetu, jsou právě ti mocní. Nějaký idiot, někde ze spodku pyramidy, nikdy nebude rozhodovat o tom, jestli továrny vychrlí miliony tu plastů, sraček do moří a do vzduchu, CO2, případně o podobných věcech. Rovněž dělání debilů z lidí, prostřednictvím školství, TV a knih, je rovněž zásluha těch mocných. Takže o čem je vlastně řeč? Za všechno jako můžeme my dole? H****o tak akorát. Celý život nepozoruji nic jiného než to, jak tito vševědoucí kreténi hází lidem klacky pod nohy po celý život. A dělají obyčejný život čím dál horší a horší, Ale vinu za to hází na obyčejné lidi. A to jsem nedávno četl, jak naši politici budou v nějaké mateřské školce zkoušet LGBT výchovu, bourat „staré stereotypy“ a podobné sračky. A to je od koho? Pochopitelně od těch mocných, opět a zase. Takže já bych soudruha Danilova i s vertikálně mrkající soudružkou, kterou bych stejně nepřefiknul, poslal stejně do prdele, ovšem ze zcela jiných důvodů, než Alue. Se omlouvám za slovník, ale slušněji mi to jaksi nešlo popsat. Prostě další „chytré“ rady (myslím to video), a vlak plný sraček se valí vesele dál. Popravdě nechápu, proč to říká nám… asi nás chce nalákat.

Ikona diskutujiciho zzx 2019-11-17 16:25:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Vpodstatě jsi to vystihl, zlo tvoří vertikální hierarchii podřízenosti, a reptiliani nebudou vyjímka. Spíš to vypadá že si ani nedovedou představit že by to šlo jinak, a podle toho pak vypadají ty jejich „dobré“ rady…

Ikona diskutujiciho Veronika 2019-10-26 10:41:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně reptiliánů se dá najít na internetu hodně, ale i po prostudování různých zdrojů stále chyběla docela zásadní část skládačky, aby to všechno dávalo smysl. A právě tu část teď dávají informace z pořadu O devátém kruhu (ABOUT THE NINTH CIRCLE, О ДЕВЯТОМ КРУГЕ).
Ano, sledování je v tomto případě opravdu náročné a člověk se necítí dobře – protože jsou naprosto otevřeně popisována zvěrstva páchaná lidmi z vysokých politických i církevních pozic a z show businessu. Dokonce jsou jmenováni.

Je fajn, že otevřeně uvádíš, žes nedočetla knihy ani nesleduješ pořady. A je jasné, že nemusí oslovit každého. Ale proč potom bez nastudování podstaty vytahovat malé části z kontextu a tak kategoricky je odmítat (to je ještě mírně řečeno 🙂
 )? Pokud se informace neshodují s tím, jaké člověk doposud měl, tak už není potřeba studovat dál?

Možná, že kdybychom jako lidé začali dávat dohromady naše kousky poznání a pochopení, místo vzájemného osočování drželi při sobě, začali v sobě podporovat a projevovat skutečnou lidskost, tak by to vyřešilo spoustu problémů a nedorozumění nejen mezi námi lidmi.
I to je část z informací, které AllatRa předává. 

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-27 00:30:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se koukla na část pořadu o kterém píšeš, když jsem hledala jejich pořad, který by vysvětlil to její mrknutí na veřejnosti. V tomto pořadu vysvětlení nebylo, ale na začátku, když se vcítíš do té asistentky, která to čte z tabletu (a čteš jí myšlenky), tak zjistíš, že ona odhaluje některé „profláknuté“ reptiliány pro „vyšší dobro“. A to, jak se tváří soucitně/zdrceně je na začátku proto, že je jí líto těchto reptiliánů odsouzených na smrt, respektive SEBE, protože reptiliáni mají na nějaké úrovni společné/kolektivní vědomí. Oni neumí soucítit s nikým (ani se svým druhem), ale ač jsou to vysoce individuální bytosti, tak všichni na nějaké úrovni tvoří jeden celek (=jakoby jedna bytost). Takže když obětují jednoho reptiliána, na nějaké úrovni to pocítí všichni (to, co se mu stane) = jako by obětovali sebe.

Po čase jak to četla se s tím už nějak vyrovnala, protože pak už jen hrála soucit atd. ale uvnitř necítila nic. Na začátku se ale docela odhalila, protože se jí daly přečíst myšlenky. Také si v jednu chvíli pomyslela, že to, co v této televizi dělají, je, že si „udržují“ svou farmu (masa) jako dobrý hospodář. Ten „pán“ oproti tomu nemyslí po celou dobu nikdy na nic a jenom hraje. Ty dvě asistentky také většinou nemyslí na nic, čím by se prozradily jejich záměry, tady to byla jenom chvilka.

Ikona diskutujiciho Robert 2019-10-26 10:42:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, mne sa stačí na toho Danielova iba pozrieť a všetko je jasné. A keď otvorí ústa, je čitateľný ako kniha s veľkými písmenami. Neskutočne strojený, neautentický človek, ktorý má niečo za lubom. Pre pobavenie dobré. Našťastie ma reptiliani už neprekvapia, už som si ich študoval a žmurkanie vo mne nevyvoláva zlé pocity, aj keď viete o čo ide. Netreba im pridávať energiu strachom a obavami.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-10-26 10:56:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

po vás reptoši nepůjdou z několika důvodu neutočí na lidi kteří se umí bránit sou inteligentní a zvažuji každý krok rači si vyberou nakou energeticky slabou obět tu sežerou rádi protože se nebude umět bránit
důvod 2 proč na vás nebudou utočit doslova se vyhejbaj lidem jako je aluška a všichni ostatní tady protože byste svoje zažitky ohalovali světu a tím riskovali jejich utajení
důvod 3 co by se stalo s reptiliánem kdyby se jako bytost z někým jako jste vy zjevil hrozilo by mu smrtelné nebezpečí vy jste pro reptiliany zakázaným ovocem myslím že to mají i zakazaný od svých nadřízených akorát mám zkušenost kdy 3 reptiliani mě napadli ve snu a nedopadli dobře porušili rozkaz pravděpodobně pak mě další den jeden pronasledoval sledoval kam jdu a co všechno dělám tak sem ho zeptal co potřebuje on se mi podival do oči a ty se měnili ja sem roztahl usměv a znova sem říkal co potřebujete a on něco začal mumlat kde je městky uřad tak sem ti řekl a už mě nesledoval

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-10-26 18:28:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško chci se
zeptat jestli můžeme vzít křišťály a dát ruce
pod proud ledové
vody i když nemáme
aktuálně problém
který bychom museli takhle řešit?
Víš myslím takové
očištění od různého
humusu co se na nás různě nabaluje
a my se po nějakém čase cítíme divně.A já
třeba neumím pracovat s energiemi ani si
vizualizovat energ.
ochranu,tak mě
napadlo tohle.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-26 21:12:39
Ikona diskutujiciho
sipka

to záleží na tobě, jestli chceš preventivně něco dělat… když máš pocit že máš, tak jdi do toho

Ikona diskutujiciho V 2019-10-26 20:57:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono to video může být klidně CGI animace, a dnes je to nerozeznatelné jestli je realné či PC grafika.

Ale pro všechny kdo nezáte doporučuji film They Live – Oni žijí. Jestli reptiliáni existují o tom ať si rozhodne každý sám.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-27 00:13:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se nakonec koukla (už předevčírem) na část jednoho videa (kde nikdo nemrkal). Musela jsem se přemáhat, abych u toho neodpadla, protože ten ?muž? mluví pomalu a než se vyžvejkne co chce říct, tak to zabere minimálně 5 minut (jedna jeho myšlenka). Navíc tento „týpek“ je mi ještě mnohem mnohem víc nesympatický než ten bývalý kolega, o kterém jsem tady psala.

V jednom videu bylo vysvětlení jejich plánu: nejdřív dával za vinu lidem, že jakýmsi nevědomým souhlasem souhlasí s tím, aby se děly zlé věci a že tudíž „karma“ padá na lidi.. (podle mě to absolutně není pravda, pouze jeho přání a manipulace) No ale dál tam říkal, že ŠEDIVÁCI podle něj stvořili lidi na práci a hodní ANNUNAKIOVÉ je pak zachránili a chránili je po dobu 24 000 let. A nyní ochrana annunakiů končí a ti zlí šediváci se sem vrátí a vyhladí nás, pokud nepožádáme o ochranu jakési annunaki o kterých neupřesnil, jak vypadají atd. (jelikož jí nechal mrknout, tak tím naznačuje, že je mimozemšťanka a snaží se dělat videa jako že jsou dobří, takže si asi máme domyslet, že to oni jsou ti hodní annunakiové). Nakonec říkali, že ti annunakiové by nás tak rádi chránili, ale vláda řekla, že NE. A oni prý musí ctít svobodnou volbu naší vlády a tak má většina lidí tuto vládu přesvědčit, aby nás dál mohli annunakiové chránit.

Takže:
1.) pokud už někdo stvořil lidi k práci, tak to byli annunakiové = asi reptiliáni? (to snad všichni ví dle textů na internetu)
2.) šediváci pracují pro reptiliány (to snad už všichni ví)
3.) „pán“ říkal, že za ten BLAHOBYT, který jsme tu doposud měli (=podle mě myslí současný systém), mohou annunakiové, kteří nás chránili a pomáhali nám ho vytvořit = v tomto alespoň mluvil pravdu, že za nelidský naprosto nesmyslný a „mimo“ systém můžou reptiliáni
4.) kdyby nás chtěli nějací dobří mimozemšťané před něčím zlým zachránit, tak by prostě zachránili ty lidi, kteří k tomu dali sami za sebe (každý má svobodnou volbu) vědomý souhlas – rozhodně by neřekli „ty chceš zachránit ale já tě nechám zemřít, protože támhle jakýsi politik řekl, ať nikoho nezachraňujem“ – samozřejmě že od nich nikdo zachránit nepotřebuje, protože pokud by nás napadli šediváci, bylo by to na jejich příkaz viz bod 2 (pokud mě někdo chce zachraňovat před něčím, co sám naschvál na mě nastražil, tak není dobré se nechávat od někoho takového „zachránit“, protože to je nějaká past – proč by to jinak vytvářel aby pak mohl „pomáhat“..)

Jejich „vysvětlení mrkání“ je úplně mimo = lži.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-27 07:51:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže v podstatě tím reptiliáni říkají, že si přejou, aby je lidé vědomě pozvali na svou planetu jako své bohy a spasitele. Zaprvé mi to připomíná proroctví o falešném mesiáši, zadruhé je to tak zatraceně dobře vymyšlený zlý a podlý plán… 🙂 upřímně věřím tomu, že se najdou dost hloupí lidé, co tomu uvěří a pozvou je. Osvěta bude nutná!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-27 08:21:06
Ikona diskutujiciho
sipka

víš ještě kde bylo to video na které jsi koukala? – udělám pokračování článku

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-27 11:40:55
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana: No to si děláš p.del ! to tam fakt říkali?! boha jeho ! ten shit mi začíná seriózně lézt na nervy, jak mohou mít tu drzost ! to je sprostý. a to je přesně důvod, proč se nechci nikdy nechat ukolébat udičkama a stát se jen bezmocným, kontrolovaným ovčanem. Každopádně to, co tam říkali, je velice dobře promyšlená snůška neuvěřitelně blbých keců. a lidi jim to budou samozřejmě žrát, že jo, protože sami jsou slepí a hluší… achjo. lidé na této planetě byli modifikováni, to ano, ale nikoliv stvořeni reptiliány. to reptiliáni byli stvořeni(konkrétně 6 padlými anděli), lidstvo existovalo dřív než oni a jakožto druh jsme mnohem lepší. stejně tak tato planeta byla stvořena 6 padlými, nikoliv reptiliány, ti se sem začali cpát teprve pak. to jsou všechno kompletní lži a překroucené nesmysly. jediné, co řekli správně je, že lidé mají svobodnou vůli, kterou by oni měli respektovat – ovšem pokud si je sem zdejší populace bude dobrovolně zvát jakožto spasitele, potěš koště :)) když vidim, co se děje, vždycky si řikám, že musim máknout na svém poslání… vždyť ostatní rasy si z nás a téhle planety dělají normální cochcárnu! to se mi nelíbí už delší dobu.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-27 11:56:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, tak jsem zjistila, že to bylo přímo v tom videu „about ninth circle“ úplně na konci, začíná to v 56. minutě, ale trvá mu, než myšlenku sdělí. https://youtu.be/k3YIOR662UE?t=3417 (dá se nastavit automatický překlad do čj) Já to video asi pak přetočila na konec a spletla jsem se, že to je nějaké jiné, když mluvil o něčem jiném, ale bylo to přesně toto, co jsem viděla.

Tak jsem se na to podívala ještě jednou a pár věcí mi uniklo: on tam říká, že s annunaki máme aktuálně smlouvu (asi aby nám vládli?) ale lidstvo tu smlouvu začíná porušovat, takže hrozí, že annunaki budou muset odejít. Že lidé obviňují annunaki, že lidem berou energii a využívají je (což je podle mě pravda, pokud annunaki=reptiliáni) a lidé prohlašují, že chtějí ukončit smlouvu s annunaki. No a pak teprve začne vysvětlovat, že nás zotročili kdysi zlí šediváci a jakmile annunaki odejdou, tak nás před nimi přestanou chránit a tito zlí šediví mimozemšťané nás napadnou (=vyhrožuje).

Opravdu je to, co říká, „výživné“:
– „..lidé začínají říkat, že vědí o smlouvě s annunaki..“ – a významně se podívá do kamery, ten pohled nelze přehlédnout
– (a předtím říkal) „..nevím, kdo jim tento nápad implementuje..“ – „..že lidé chtějí, aby annunaki opustili tuto planetu“ (toto se podle mě vztahuje k sobě i když to rozdělil tou první větou s významným pohledem)
– „..annunaki jsou obviňováni, že lidem odebírají energii a vykořisťují je..“ „..takže lidé začali vyjadřovat svojí vůli, že chtějí zrušit smlouvu s annunaki“
– „..před 24 000 lety, je úžasné, jak rychle lidé zapomínají (moje pozn. „takže ty nejsi člověk, když si to pamatuješ?“), byla lidská rasa otroky malých šedivých mimozemšťanů, kteří mají nenasytný hlad, nemají duši, jsou velice inteligentní a jsou v technologickém pokroku mnoho času před lidmi. Tito mimozemšťani jedli lidi, není to vtip, lidi pro ně byli pouze tělesnou potravou, jako jsou pro nás krávy atd. (moje pozn. tady už sám sebe zase zařadil mezi lidi, protože řekl „pro nás“). Je to jedna z nejhorších ras ve vesmíru. Lidé proti nim byli bezmocní stejně jako jsou bezmocní dnes ve snaze se sjednotit a požádat annunaki o ochranu. Annunaki jsou jedna z nejvyspělejších ras ve vesmíru. Lidé mají svobodnou volbu a annunaki dali lidem absolutní svobodu a nezasahovali do lidských životů. Annunaki ochraňují milióny planet. Na biliónech planet žijí lidé podobní lidem na Zemi (v něčem se trochu liší, např. mají kratší nos nebo delší uši), ale všichni mají společnou věc a to přítomnost duše. (moje pozn. pak mluví o „bez ohledu na to, v jakém těle se zde někdo manifestuje, všichni mají asi strážné anděly“ jestli jsem dobře rozuměla – takže tím vysvětluje, že když říká „nás“, myslí tim někdy všechny bystosti s duší/s anděly?) ..Ale bohužel i když malá frakce lidí na Zemi veřejně řekne, že ví o smlouvě s annunaki a chce, aby annunaki opustili tuto planetu, tak annunaki budou nuceni to udělat, takový je zákon. Ale jde o to, že jakmile annunaki opustí tuto planetu, tak sem přijdou tato zlá stvoření (moje pozn. podle mě je jasné, že myslí šediváky). Takže elita udělala výpočet, že sem pak přijdou, ale elita bude prostředníkem mezi těmito bestiemi a lidmi. A tito mimozemšťané potom zastaví klimatické změny na Zemi, je to vyspělá rasa, takže to dokážou. Ale annunaki by toto také dokázali! (moje pozn. jak by ne, když ty „klimatické změny“ = chemtrails, haarp atd. – stačilo by to prostě přestat produkovat) Ale klimatické změny se dějí jenom proto, že se k tomu lidé rozhodli. Věřte mi, naší nečinností a bezcitností jsme tyto kataklizmata zavinili (moje pozn. tím podle mě myslí lidi). Řekněte mi upřímně: je toto lidstvo hodné budoucnosti? Elity se rozhodly obětovat běžné lidi šedivákům a zaseli do jejich mysli pochybnosti o annunaki a o jejich ochraně, přičemž celé lidstvo bylo pod ochranou annunaki po 24 000 let a najednou je to špatné být ve svobodě? (moje pozn. „svobodou“ tedy myslí asi tento systém na Zemi..) Ano, zabíjíte se navzájem, ano i Satan má právo na existenci, není toto nejvyšší svobodou lidského druhu? (moje pozn. „wtf“) Že můžeme dělat to, co chceme. (moje pozn. ano, toto už svoboda je, ale zde na Zemi člověk nemůže dělat to, co chce) Já si myslím, že to je to nejvíc, co může Bůh dát lidem, jako jsme my (moje pozn. tím „my“ myslí reptiliány nebo koho? Když mluvil o svobodě zabíjet a o svobodě existovat i bytostem jako je Satan) a pokud se změníme, dá nám Bůh lásku také (moje pozn. aha, tak pod pojmem „my“ myslel reptiliány a další zlé bytosti, že když se změní, Bůh jim dá také lásku) k naší svobodě ZDE.“

Ikona diskutujiciho Lenka 2019-10-27 11:24:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to…??? https://tadesco.cz/zapojite-se-do-telepatickeho-experimentu/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-27 16:14:47
Ikona diskutujiciho
sipka

raja tehdy očividně nevěděla co to je allatra, asi ani neznala knížku

Ikona diskutujiciho radek 2019-10-27 16:49:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se mě před nějakou dobou ptal kamarád, co si o té problematice Allatra myslím, tak mi to nedalo a podíval jsem se na jejich oficiální web …a najednou toto: viz obrázek “ strážce “ nebo “ předdveří Šambaly “ atd …, našel jsem to asi do 10 sec a hned mi bylo jasné …on nad tím strávil X měsíců … jenom jsem ho na tyto symboly upozornil, ať si udělá obrázek sám …
Myslím, že zneužití jména od autora Vladimíra Megreho je taky pěkné svinstvo …

Každopádně je výrazný pozitivní zlom u mrkacího videa, poněvadž asi se nestalo, v naších moderních dějinách, že by reptiliánská entita přiznala barvu …, zřejmě jim byl položen nůž na krk … , jinak by nikdy barvu nepřiznali … !!!
Dle mého názoru je to obrovská vypovídající hodnota, že už nelze nic zamlčovat …
Se Srdečným pozdravem Radek …

Ikona diskutujiciho radek 2019-10-27 17:06:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš a k Novému Testamentu:
I kdyby byla celá Bible špatná, nadosmrti si stejně budu pamatovat Ježíšovo podobenství, které mě zasáhne přímo do srdce i po tech staletích … a řekl svým učedníkům: „Mějte se na pozoru před nepravými proroky, přicházejí k vám převlečeni za ovce, ale uvnitř jsou draví vlci. Poznáte je po jejich ovoci. Copak se sklízejí z trní hrozny nebo z bodláků fíky? Tak každý dobrý strom nese dobré ovoce, ale špatný strom nese špatné ovoce. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce ani špatný strom nést dobré ovoce. Každý strom, který nenese dobré ovoce, bude poražen a hozen do ohně. Poznáte je tedy po jejich ovoci.“

Matouš 7,15-20

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-28 12:14:24
Ikona diskutujiciho
sipka

radek: bible je špatná, ale jsou v ní střípky pravdy. tak, jako v každém náboženství. aluška nabízí pravdu uceleně, bez udiček.

Ikona diskutujiciho Ladka 2019-10-27 23:06:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer, musím říct, ze je ten pohled velmi manipulativni, nepříjemný, zlý.
Allatru jsem kdysi koupila, ale leží doma a nejde se do ni podívat.Uz chapu proč. Nicméně od té doby cítím jakousi stagnaci. Okamžitě vyhazují a jdu čistit.

Ikona diskutujiciho Bystrik 2019-10-28 10:30:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemozeme vediet co je v skutocnosti pravda. S kazdym clovekom rezonuje nieco ine, adekvatne k jeho stupnu vyvoja.

Vyberte si z toho co chcete ale ja sa riadim podla svojej duse a toho co s nou rezonuje. Dusa je stara a je mudra. A tym nevravim ze sensei je 100% pravda, len nepoznam inu knihu, ktora obsahuje tolko informacii

Ikona diskutujiciho Bystrik 2019-10-28 10:41:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A este treba poznamenat, ze v dnesnej dobe je mozne technicky uplne vsetko. V priamom prenose je mozne zmenit vyzor cloveka, zamenit ho za uplne inu osobu, technologia hologramu je velmi pokrocila…. tak zmenit viecka je uplne trivilana zalezitost…

Co ak je Senseiove ucenie pravda? Zijeme v dobe, kedy sa konecne ludstvo prebudza a hlada odpovede a neuspokojuje sa s odpovedami davu…a to nie je Archontom povoli, pretoze stracaju svoje ovecky a zdroj svojej sily…

Budem sa znovu opakovat, treba pocuvat hlas svojej duse

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-28 19:27:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, dá se to (mrknutí) vytvořit technikou až po natočení videa (při úpravě videa), ale jelikož se to nachází v JEJICH videích (předpokládám že i v originálních videích na jejich youtube kanálu), tak proč by to oni sami dělali? Allatra TV by nejprve naprogramovala náhodně do dlouhých videí, jak jedna z osob podivně mrká tak, že by to bylo téměř neznatelné. A když by se lidi začali ptát, tak by pak naprogramovali zase digitálním trikem, znovu mrknutí přímo na kameru jakoby na povel. A to bez vysvětlení. Nedává žádný smysl, proč by to dělali. Ještě když píšou „duchovní“ knihy – proč by si dělali z lidí srandu? Pokud by to byl vtip, tak by snad maximálně do týdne přišli s vysvětlujícím videem typu „předchozí video vyšlo 1. dubna a to byl Apríl..“ – ale nic takového se nestalo. Nebo si myslíš, že Allatra TV lidmi natolik pohrdá, že si sama dává do videí grafický filtr, aby si z lidí dělali „dobrý den“ či podivný žert – dalo by se potom věřit jejich knihám?

Nebo by to mohl být marketingový tah – ale v tom případě by sice tato „taktika“ přinesla pozornost, bohužel ale mnoho lidí, kteří četli jejich knihy = platící zákazníci, by jejich knihy kupovat přestalo. A sice by měli větší světový „věhlas“, ale duchovní tématika má své čtenáře a když to někoho nezajímá, tak si knihu nekoupí, i když viděl ve videu „šou“ s mrkáním. Takovýmto marketingovým tahem by měli možná trochu větší sledovanost na youtube (jenom trochu větší proto, že lidé se spíš podívají na sestříhaný krátký úsek s mrkáním, který sestříhal jiný youtube kanál, než aby to hledali v původním hodinovém videu..), ale co se týče peněz za knihy, tak tohle není dobrá vizitka.. Neznám člověka, který by chtěl dát reptiliánům peníze koupí jejich knihy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-28 20:17:01
Ikona diskutujiciho
sipka

prdlajs photoshop ve videu, kdo koukal pozorně tak si všiml, že jsou v článku odkazy na mnohé další rozhovory a všude mrká… různé zdroje, různá místa, stejná slizká bestie, stejně mrká.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-28 21:21:41
Ikona diskutujiciho
sipka

mrkaj všechny stejně. už jsem jich viděla víc, když to neni fake, je to vždy skoro stejný(stejně hnusný). viz. Miley Cyrus
btw. jo, možný je všechno, to ale v žádném případě neznamená, že bychom si měli říct „možné je vše“ a nemělo by se o tomto mluvit.

Ikona diskutujiciho Bella 2019-10-28 10:59:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blíží se „Vánoce“ aka Saturnálie a jde to na té energii poznat. Mohla by jsi dávat to varování (slabší povahy nepouštět video apod.) častěji? Hlavně u toho nejnovějšího článku, normálně se mi udělalo z fotky toho vymydlence co se zaprodal ďáblu fyzicky zle. Třeba že bys příště hodila jen odkaz na tu fotku, ale nevkládala to tam? Ještě neumím takové podněty hned spláchnout. Ale chápu důležitost o těchto skutečnost lidi informovat. Pro tebe to taky musí být náročné takovou nepříjemnou tématiku zpracovat do podoby článku.

Ikona diskutujiciho El 2019-10-28 15:10:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sama dokladujete aku moze mat zlo podobu, naproti nemu je dobro pretoze vesmir je vyvazeny. Kde vidite jeho povodcu??

Ikona diskutujiciho Ivo 2019-10-28 21:40:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer vespolek 🙂
Rád bych se s vámi podělil o vědění, které jsem nalezl v knize knih bibli kralické, která jako jediná unikla pokusům o přepsání a cenzuru RKC, jenž po staletí pronásledovala boží lid, jenž střežil Písmo svaté v neporušené podobě inspirované Bohem:
https://www.youtube.com/watch?v=Eyt1qqEm-1s
Takzvaní reptiliáni/drakoniáni nejsou mimozemšťané ve smyslu z jiné planety, nýbrž z jiné dimenze(nebe). Jsou to oni známí padlí andělé v čele s Luciferem(satanem), který je ovládá, jsou v něm propojeni na úrovni vševědomí, také známému jako Akášická knihovna.
Zj 12:9 a ten veliký drak – ten dávný had, zvaný ďábel a satan, který svádí celý svět – byl svržen. Byl svržen na zem a jeho andělé byli svrženi s ním.

Existují jak na fyzické, tak duchovní dimenzi, vedou svět do záhuby NWO, jako chovného koncentračního mega tábora otroků a potravy zároveň, neboť oni odpadli od boží lásky, jenž dává život, proto musejí přežívat na energii lidí, kteří mají duši a božího ducha.
Gn 2:7 Hospodin Bůh pak z prachu země zformoval člověka a do jeho chřípí vdechl dech života. Tak se člověk stal živou bytostí.

Šediváci jsou buď padlí andělé nižšího řádu nebo reptiliány(anunaki) zotročená rasa, popřípadě jimi stvořená rasa bezduchých služebníků(klonů). Tito budou použiti jako hrozba Země, kterou budou lidé zastrašeni, aby mohli reptiliani přispěchat na záchranu lidstva. Tito si pak budou nárokovat vládu nad lidstvem pomocí NWO.
Zj 16:14 Jsou to duchové démonů, kteří konají divy a vycházejí ke králům země a celého světa, aby je shromáždili k bitvě toho velikého dne Všemohoucího Boha.
Zj 13:4 a lidé se klaněli draku, který dal té šelmě moc; klaněli se i šelmě se slovy: „Kdo je podobný té šelmě? Kdo s ní může bojovat?“
Zj 13:15 Bylo jí dáno, aby obrazu té šelmy vdechla život, takže obraz šelmy začal mluvit a nechal zabít všechny, kdo se mu neklaněli.

To však bude zkráceno příletem Ježíše Krista:
Mt 24:22 Kdyby ty dny nebyly zkráceny, nezachránil by se vůbec nikdo. Kvůli vyvoleným však ty dny budou zkráceny.
L 17:24 Jako když blesk ozáří krajinu od jednoho konce oblohy až po druhý, tak se objeví Syn člověka ve svůj den.
Zj 19:20 A ta šelma byla zajata a s ní ten falešný prorok, který před ní dělal divy, jimiž svedl ty, kdo přijali znamení šelmy a kdo se klaněli jejímu obrazu. Ti dva byli zaživa uvrženi do ohnivého jezera hořícího sírou.

Věčný život, to je oč tu běží, někdo tomu říká vyšší dimenze, bible tomu říká nová neposkvrněná Země v nebi:
Zj 21:1 Potom jsem uviděl nové nebe a novou zemi. Neboť první nebe a první země pominuly a moře již nebylo.

Jak se tedy dostat do nebe a přežít konec světa???
1pa 28:9 A ty, Šalomoune, synu můj, poznávej Boha svého otce a služ mu celým srdcem a z duše rád. Neboť Hospodin zkoumá všechna srdce a všechna hnutí mysli rozpozná. Budeš-li ho hledat, dá se ti nalézt. Opustíš-li ho, navždy tě odvrhne.
1j 5:12 Kdo má Syna, má život, kdo nemá Syna Božího, nemá život.
J 14:6 „Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

Více informací:
https://www.proc-krestanstvi.cz
https://www.youtube.com/watch?v=J-H2B1iv-aA
https://www.youtube.com/watch?v=EZ1vj_kDQ0A
https://www.youtube.com/watch?v=tK8K7CHdAx8
https://www.youtube.com/watch?v=2afWOtKhvi4&list=PLrNVBYIWg5glvqJWC_AuMvTHywV90wlUg&index=18

Klid a mír všem a buďte s Bohem 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-28 22:00:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bude to znít blbě, ale šla jsem kvůli něčemu na youtube a youtube mi „doporučilo“ (dle mých minulých sledování videí) nějaké starší video od Allatry. Chtěla jsem se kouknout jen na kousek, protože v tom videu vypadají oba dva jinak – trochu příjemněji, víc normálně (hl. ta holka), ale hned v úvodu mi pomohlo s něčím, nad čím delší dobu přemýšlím, jeho info (4:58-5:26), tak jsem se dívala beze zvuku (pouze s titulky) dál. A pak jsem začala cítit skvělé pocity i ta holka odpadávala že nemohla mluvit. Nakonec jsem se zasekla na tomto videu a shlédla ho celé (byla jsem v dobrých pocitech a najednou byl konec videa, uběhla hodina a nijak jsem se u toho nenudila i když místy vůbec nemluví jen se blbě uculují jako by spolu něco měli mi to trošku přišlo, ale možná ty pohledy mysleli jinak). U většiny jsem nepřemýšlela nad tím, co říkají (většinou blbosti), ale přepnula jsem se do své druhé osobnosti a oni ve videu říkají, že člověk má nevědomou osobnost a pak ho řídí vědomí, takže možná nemám více osobností ale je to podle nich přirozené to nevím, každopádně jsem zažila něco zvláštního.
https://www.youtube.com/watch?v=8ZiJsC11UDc

Ikona diskutujiciho kiana 2019-11-05 22:50:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem udělala průzkum, pokud to někoho zajímá: Začalo to tak, že když jsem překládala konec videa 9. kruh, tak se mnou chvíli telepaticky mluvil ten pán (Danilov): nejprve mi s překladem v něčem trochu pomohl a pak mi řekl, že o něm budu psát v dobrém (či něco v tom smyslu, že ho budu vychvalovat). Tak jsem si říkala, co to je za blbost – negativní reklama je taky reklama, ale ne v tomhle případě. Nedávalo mi to smysl, ale chtěla jsem se soustředit na překlad, a tak jsem svou mysl na chvíli „zablokovala“, abych žádnou telepatii nevnímala. Později mi youtube nabídlo to jejich starší video, tak jsem se ze zvědavosti že vypadají jinak/trochu lépe chtěla na kousíček kouknout a přetočila jsem (asi nudný) začátek trošičku dál aby už o něčem mluvili a to bylo rovnou na tu část, která mi pomohla s něčím, na co mi nic jiného nepomohlo. (Video mi pomohlo asi pouze dočasně, protože když nejsem pod vlivem videa nebo se na to nesoustředím, tak je vše při starém.) No ale když jsem chtěla (během času v minulosti) ten svůj problém nějak vyřešit, tak jsem si v duchu říkala „kdo mi s tímto pomůže, toho budu vychvalovat“ apod. Takže pak mi došlo, jak to myslel – že ta telepatická zpráva naopak naprosto dávala smysl a to do blízké budoucnosti. Po shlédnutí celého videa (toho jejich staršího) jsem si říkala „jak je možné, že by to byl reptilián a tak dobře mi poradil – co když se mnou telepaticky mluvil systém a předtím mě napadl také systém, protože je ten Danilov pro systém nebezpečný?“ nebo „co když to byl člověk nebezpečný pro systém, a tak ho zabili a nahradili reptiliánem?“ (On totiž v tom starším videu dal i docela funkční návod, jak se ze systému osvobodit – který jsem nikde jinde nenašla, dokonce i v knihách psal opak.) Tak jsem to prozkoumala a zjistila jsem, že je to asi doopravdy reptilián. Reptiliáni už vědí, že přestanou existovat (díky bovis energii/vzestupu, illumináti lidi se naopak obrátí na konstruktivní cestu, tedy někteří) a reptiliáni si vypočítali, že když dají lidem pravdivý návod (jak se osvobodit ze systému) oni sami, tak to nejvíce oddálí jejich konec. Každopádně to obalili spoustou zbytečných keců a lží, takže se to v tom „jejich učení“ špatně hledá (když by někdo četl všechny jejich knihy a shlédl všechny jejich videa, aby narazil na jeden pravdivý úsek..).

Co ještě nevím, je mé přepnutí do jiné osobnosti/vnímání. Kdysi jsem se do té osobnosti krátce přepnula když jsem se podívala na fotku u článku „Umělec v Peru vztyčil sochu reptiliánského boha..“ – nejdřív mě vzhled té sochy vyděsil (že jsem se bála), ale pak jsem si najednou říkala, že jsem do něj zamilovaná a že to je bůh. Když jsem se podívala na tu fotku za pár dní tak ve mě vzbuzoval zase odpor. Teď jsem se na ní dívala znovu a necítila jsem u toho nic, ani strach/odpor ani dobré pocity – už to ve mě nevyvolávalo vůbec žádnou reakci. Na to jejich starší video jsem se dívala jenom jednou a zatím jsem si ho od té doby znovu nepustila – takže tam to nemůžu porovnat „po čase“.

S Danilovem/Senseiem/reptiliánem apod. jsem nijak nekomunikovala mimo to, co jsem tu popsala. Jejich učení a videa mě už nezajímají (kromě toho jednoho – to jsem si i stáhla, abych se mohla přepnout do druhé osobnosti a prozkoumat to). Tenkrát jsem u toho článku s fotkou sochy reptiliána nenapsala do komentáře svůj zážitek/jiný pohled, který trval tak 5-10 minut v té druhé osobnosti, která měla vůči fotce sochy reptiliána dobré pocity, protože jsem se za to styděla.

Ikona diskutujiciho Lukáš 2019-10-28 22:23:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, až skutečně nastoupíš na duchovní cestu, budeš se za tento článek stydět a za to, kolik lidí jsi uvedla svou nevědomostí v omyl, ale negativní reklama je taky reklamou. Přeju ti vše dobré 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-29 08:00:11
Ikona diskutujiciho
sipka

A hele, je to přesně tak jak jsem psala, že se najdou lidi, co tomu fakt budou věřit.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-29 12:15:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele Lukáši, já bych chtěla vidět tvoji duchovní cestu 🙂 mimoto „duchovním“ má být a je člověk odmala, to je lidská přirozenost, jen je ve spoustě lidech otupená tímto systémem. jo a – místo „negativní“ používej destruktivní, aby nám bylo jasné, co jako myslíš. kdybys byl tak „duchovní“ jak říkáš a opravdu se vyznal, moc dobře dávno víš, že negativní je ve skutečnosti pro člověka konstruktivní. ale to neva, po takovém komentáři od tebe moc nečekám… není to Aluška, kdo by se měl stydět. nejhorší je, když je někdo necitlivý(jak já říká „slepý, hluchý“)a pouští se z nějakých důvodů do „duchovna“. pak velice snadno skočí na každou udičku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-29 14:20:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mi připadá divné, že se někdo jakoby v nějaké fázi života ,,dá na duchovno“, jakoby to byl challenge a nebo ,,zjistí že cesta k osvícení je láska“ – jakože předtím to snad nevěděl a neměl rád nikoho? Není divu, že si pak lidi dělají z duchovna srandu, však to ani nedává smysl. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.

Ikona diskutujiciho Alex 2019-10-28 22:39:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=CKlM82LJfTI alebo https://www.youtube.com/watch?v=zzxv9py5I5w

Ikona diskutujiciho Lukáš Moudrý 2019-10-29 09:25:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj lidi – na mě kniha Sensei ze Šambali a celkové hnutí AllatRa působí velmi dobře. Před pěti lety jsem onemocněl vyhřezlými ploténkami, následně si přečetl knihu Sensei ze Šambali a Osteochondroza pro profesionálního pacienta a tohle vše mě nadchlo natolik, že jsem kliniku pana profesora vyhledal. On mě přijal vyléčil a od té doby se těším plnému zdraví. Poté jsem se více zajímal o znalosti z knih. Poznal jsem vše co je v nich napsané a musím říci – že vše co je v nich napsané je pravda. Stačí přečíst, vyzkoušet v praxi a poznat. 🙂 Ahoj Lukáš Moudrý – pokud jsou další otázky, klidně mě najděte přes FB.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-29 12:10:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Lukáš: já zas „zkoušela v praxi“ to, co radí lidem Aluška a fungovalo to skvěle 🙂 a umím díky tomu SAMA poznat, co je hnus a co je dobře. třeba AllatRa je hnus 🙂 zkoušet v praxi? noooo, to bych si pomohla. velice špatný pocit v srdci už jsem měla při sledování toho divně divného videa, nedejbože se tomu nějak věnovat dál. to víš.

Ikona diskutujiciho Renka 2019-10-29 09:47:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drahá Alue, kde je Pravda? Odpoved nepozna hlava, nie su to myslienky, ktore kruzia okolo hlavy. Pre mna je odpoved v kazdom z nas. Mojim komentarom chcem podporit vsetkych, ktori maju stale v sebe pocit, ze Pravda je inde, aby sa tomu pocitu otvorili a navnimali ho. Nie hlavou, ktora pysne odpovie, ja viem, ale cez cit. Lebo tam je Pravda, tam je komplexna odpoved, tam je to skutocne. Z miesta lasky k cloveku, bez potreby robit z ludi nepriatelov, nie rozdelovat, ale spajat. DOkazat cestne, uprimne odpovedat sam sebe na otazky: Kto som? Aky je ciel a zmysel mojho zivota?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-29 09:56:54
Ikona diskutujiciho
sipka

… určitě ne čučet na videa s reptiliánem.

Ikona diskutujiciho Renka 2019-10-29 10:09:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Mojim cielom je stat sa evolucne laskavejsou bytostou. Uvidiet svetlo aj v cloveku, ktory vo mne vidi tmu, neodpovedat agresiou, ale pochopenim. Dat sancu, aby sa v cloveku prejavilo to dobre, lebo sme dualni. Najvyssou hodnotou, aku tu mozeme sirit, je Laska. Spajat ludi, najst pochopenie. NIe je to lahke, kazdy den sa potkynam, som matka 3 deti, ale snazim sa. Konam, robim, ako dobrovolnicka, denne prekracujem Vedomie. A denne pocuvam mnozstvo ludi, ktori hladaju. Maju v sebe vela nezodpovedanych otazok. Kazdy mame volbu, suhlasim s profesorom Danilovom, ze je to najvyssi prejav slobody. Slobodne si zvolit. Ako sa spravam, ako konam, co sirim. V zivote som urobila veci, za ktore nie som nadsena. No rastiem, denne dospievam, nielen fyzicky, ale predovsetkym duchovne. Cez lasku. Inak sa to ani neda. Je mi jasne, ze aj ty hladas, vela ludom pomahas, robis to najlepsie, ako vies. MOzem sa ta uprimne opytat, co je tvojim cielom zivota?

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-10-29 09:51:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,musím Ti
něco napsat ke
komentáři od Lukáše: Takže až
nastoupíš na
duchovní cestu a
budeš o tom vědět víc abys to mohla
předávat lidem,tak
za a) budeš mít
skvělý a velmi
úspěšný web
s duchovní tématikou (ale i s tou světskou)
za b) napíšeš pár
nádherných knih
na duchovní téma,a
budou tam i super
rady do běžného
života. Svým webem i knihami
pomůžeš tisícům
lidí,ale nebude to
lehké,protože ne všem kteří Ti budou
kdo ví proč psát
bude zhůry dáno.
Lukáši doufám že je
to pochopitelné a
nebo ne?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek