Andělé zachránili život mojí sestře a zařídili, aby mohla přijít na tento svět

11.1.2021 v Bytosti 12

Mohou nám andělé strážní zachránit život? Mohou se v krizové situaci zjevit a promluvit k nám přímo? Do jaké míry mohou tito andělé přímo ovlivňovat náš život a osud? Možná budete překvapeni, co všechno je možné…
Následující článek je volný překlad příběhu, který na svém youtubovém kanálu vyprávěla slečna Hailey Reese v roce 2017. Stalo se to v Americe před mnoha lety.Moje sestra se narodila v době, kdy jsem měla pouze 4 a půl roku. Ten den jsem jela s mamkou autem zpátky domů z veletrhu. Mamka byla těhotná pouze 29 týdnů, takže jí do plánovaného porodu zbývalo ještě dost času.
Byl pěkný červnový den, konkrétně 19. června… Jeli jste tedy domů a měli jsme drobnější autonehodu, kterou jsme nezavinily.
Když se to stalo, tak jsem brečela a křičela, ale mamka se zdála být relativně v klidu. Nebyla to smrtelná autonehoda a všichni účastníci z toho vyšli bez zranění.
Takže jsme opustily auto a za chvilku u nás byla záchranka a policie. Takže jsme hned měly veškerý potřebný servis, což bylo skvělé.
Ptali se mě, proč tak křičím, báli se, že se mi něco při nehodě stalo, ale nakonec zjistili, že mi jenom prasknul balónek a byla jsem naštvaná, protože jsem si ho zrovna vezla z toho veletrhu. Takže mně nic nebylo. Ale protože byla mamka těhotná, tak nás pro jistotu vzali do nemocnice, aby ji zkontrolovali.

Čtěte také: Vešla jsem do království víl. Bylo to úžasné!

Tak jsme spolu odjely do nemocnice (a tam se moje sestra pak narodila). Vzala si nás na starosti doktorka Anna, která mamce provedla ultrazvuk. Při tomto vyšetření všechno vypadalo normálně.
Doktorka už se chystala ultrazvuk vypnout a uzavřít vyšetření s větou, že je všechno v pořádku, ale pak se zarazila a řekla: ,,Ale ne. Ale ne… musíme to dítě hned dostat ven, tohle není dobré. To není dobré!“

Ukázalo se, že placenta, která měla vyživovat moji sestru, odumřela. Doktorka nevěděla, jak dlouho už je placenta mrtvá, nevěděla jak se to stalo, ale byla si jistá, že pokud se to miminko hned nevytáhne, tak umře, protože nedostává výživu.
Mamku hned odvezli na sál a provedli jí císařský řez. Sestra byla ještě příliš malá a neměla vyvinuté plíce. Narodila se příliš brzy. Takže mamka svoji dceru vůbec neviděla, protože ji okamžitě ve spěchu odnesli do speciálního boxu, kde ji napojili na přístroje. Nebyla to nemocnice specializovaná na předčasně narozené děti.

Mamku odvezli na pokoj aby se zotavila a v tu dobu už do nemocnice přijela i babička s dědou. Mamka byla hrozně vyděšená a měla hroznou smůlu na zlou sestru, která jí udělala ještě větší dusno. Já jsem ji přímo nepotkala, ale mamka mi vyprávěla, že ta sestra byla otřesná a hrozně zlá. Když vzpomínám na to, co mé mámě tehdy řekla, tak si jenom říkám, jaká to byla příšerná lidská bytost.

Mamka měla čerstvě podvázané vaječníky, protože u nás v rodině jsou problémy s vaječníky už po několik generací. A tenhle zážitek s předčasným narozením mé sestry, byla pro mamku pověstná poslední kapka.
Takže mamka ležela na pokoji po podvázání vaječníků a do pokoje přišla tahle zlá sestra. Podívala se na mamku a řekla: ,,Nikdy bych si nenechala podvázat vaječníky jako vy. A máte hodně, hodně nemocné děcko.“

Mamka začala brečet a hyperventilovat, protože svoje dítě ještě ani neviděla. Všechno se seběhlo hrozně rychle. Ještě před chvíli byla na veletrhu se svou čtyřletou dcerou a všechno bylo v pořádku, najednou autonehoda, najednou se ocitne v nemocnici. Tam jí řeknou, že její dítě nedostává z placenty výživu, najednou má císaře, dítě ani nevidí, nikdo jí neřekne jak se to dítě má a pak přijde tahle baba a toto jí řekne, v její nejzranitelnější chvíli.

Poté, co se moje rodina trochu uklidnila, se moje babička vydala na chodbu nemocnice, aby trochu vypustila páru. Bylo toho na ni moc. I ona měla problémy při narození své dcery a teď musela sledovat, jak se tohle stalo i mé mámě – její dceři. Byla to velice traumatizující situace.

Babička se posadila na židli v chodbě a začala se intenzivně modlit. Prosila boha o pomoc a vysvětlovala mu, že její vnučka nutně potřebuje být zdravá, prosila ho o pomoc.
Pokud nejste věřící, nechci vám tady nic vnucovat, jenom popisuji ten příběh, jak se stal.
Babička se modlila o zdraví a o život své vnučky, když najednou do chodby vešly dvě ženy a posadily se na židle, hned vedle babičky.

Když přišly, neříkaly zprvu nic, ale jak se vedle babičky posadily, otočily se k ní a řekly jí: ,,Neplakej. Malá bude v pořádku. Byla ochráněna.“
Moje babička byla překvapená a ptala se: ,,Cože?“
Jedna z žen položila ruku na její rameno, usmála se na ni a řekla: ,,Bůh je dobrý.“ Pak obě ženy odešly.

Když se babička rozkoukala, protože ji to samozřejmě šokovalo, chtěla za ženami ještě jít a zeptat se jich na pár věcí, ale ty ženy úplně zmizely.
I když je to už dost let, moje babička si je do dnešního dne skálopevně jistá tím, že to byli andělé.

Kdyby to nebyli andělé, tak kdo jiný by to byl? Kdo by věděl, čím si právě prochází, co prožívá, v jakém strašném stresu je? Jestli to byla nějaká šílená souhra náhod, tak to byla maximálně potřebná souhra náhod, protože to babičce dodalo velikou naději.

Ale to není všechno, tenhle příběh má ještě fascinující dohru.
Moje mamka se před pár lety spřátelila s někým, kdo sám sebe nazývá ,,duchovním rádcem“.
Tato žena zkrátka mluví se svými duchovními průvodci a pak jejich vzkazy tlumočí lidem, kteří k ní chodí pro pomoc a pro radu. Je spíš něco jako senzibil, ale ona sama o sobě říká, že je ,,duchovní rádce“.

Moje mamka je její kamarádka a jednou ji pozvala k nám na oběd. Tato andělská rádkyně vůbec nemohla vědět o tom, čím si mamka prošla při narození mé sestry, protože jsme jí o tom nikdy nic nevyprávěli.

Takže jsme společně seděli u stolu a tato paní se najednou zarazila a oči se jí zalily slzami.
Mamku to překvapilo a ptala se jí, proč pláče.
Ona se podívala na moji mamku a řekla: ,,Julie. Tvoje dcera Julie..“
A mamka na to: ,,Co? Co je s ní? Je v pořádku?“ V tu chvíli ji totiž nenapadlo, že by se mohlo jednat o záležitost starou řadu let, myslela si, že je to něco aktuálního.
Andělská rádkyně řekla: ,,Andělé jí zachránili život!“
,,Co tím myslíš?“ Ptala se mamka.

A ta paní řekla mé mámě: ,,Když ti odumřela placenta, neexistoval by žádný způsob, jak by to mohla přežít. Takže k ní sestoupil anděl, vytáhl ji ven z tvého těla a dal jí všechnu lásku a výživu, které potřebovala do doby svého narození. Pak ji vrátil zpátky do tebe.“

Tohle je pro naši rodinu asi nejúžasnější věc, kterou jsme kdy v rodině zažili. Je to tak úžasné a něžné.

Další věc, nad kterou přemýšlím, je otázka, co kdybychom se nikdy nepřipletli k té autonehodě, která nás poslala do nemocnice? Pak by tady moje sestra pravděpodobně nebyla. Myslím si proto, že celá tato záležitost, včetně autonehody, byl zázrak.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nini 2021-01-11 06:16:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný příběh…kdo ví, kolikrát člověk za život takhle potká anděly a ani o tom třeba neví. Mně se před lety stalo (když jsem dostala čerstvě řidičák a bála jsem se řídit), že jsem měla zaparkované auto u nádraží, a když jsem couvala, trochu jsem drkla do auta vedle mě a hrozně mě to vyděsilo, kvůli tomu cizímu autu. A pamatuju, že okolo nikdo nebyl, ale najednou se tam objevil nějaký starý pán a ptal se mě jestli jsem v pořádku a uklidňoval mě, že to nic není, takže mi vlastně pomohl, abych nabrala odvahu se vůbec zase rozjet domů. To cizí auto na sobě nemělo ani čárku. Ale bylo to zvláštní, vážně se tam jen tak objevil, když jsem si byla jistá, že tam vteřinu předtím nikdo nebyl. Kdo ví, jestli to byl jen hodný děda, ale v očích měl takovýto dobro a zanechal ve mě zvláštní pocit, v dobrém smyslu

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-11 12:08:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo no keď je človek na tom psychicky blbo niekedy sa objaví anjel? najčastejšie v podobe nejakého starého človeka a prihovorí sa vám. Lenže človek jak je natom psychicky zle tak si myslí že je to nejaký otravný človek, tak ho ignoruje alebo je na neho zlý aby sa ho zbavil. Až neskôr to človeku dôjde že to bol anjel. Ale to neni tvoj prípad píšem to len tak všeobecne…

Ikona diskutujiciho anelie 2021-01-11 08:38:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký příběh, taky věřím, že nám andělé takto pomáhají. Ale moc nechápu tu větu na konci příběhu, kde se píše, že“ k tobě sestoupil anděl, vytáhl dítě z tvého těla, aby mu dal svou výživu a lásku, a pak ji vrátil do tebe“ To moc nedává smysl,a si tam mělo být „a pak ji vrátil k tobě“.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-11 09:05:11
Ikona diskutujiciho
sipka

V příběhu je doslovně řečeno, že dítě bylo vyňato z těla a pak do těla vráceno. Prostě zázrak.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-01-11 17:38:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, děkuji. Já jsem ten příběh pochopila tak, že vynětí těla způsobili andělé tím, že došlo k té malé autonehodě, na jejímž základě šla žena do nemocnice, kde jí zjistili mrtvou placentu, muselo okamžitě dojít k císařskému řezu (vynětí dítěte z těla) a oddělení od maminky v inkubátoru, a pak navrácení k mamince.

To je asi už menší zázrak než ten, o jakém mluvíš ty, ale pořád došlo k záchraně lidského života, protože jinak by se třeba mohlo stát, že by se na odumřelou placentu přišlo příliš pozdě.

Jinak já jsem se zase narodila z placenty, která podle lékařů byla „stará“ a dokonce si ji dodnes zakonzervovanou prohlíží medikové, aby viděli, že i taková placenta mohla vyživit dítě:) A fakt je, že jsem se taky narodila předčasně, zhruba za stejnou dobu jako to miminko z příběhu. (Na co si jenom při psaní komentáře nevzpomenu, haha)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-11 19:01:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak může být ,,stará“, to je nějaká medicínská hatmatilka, pro netypické složení, či vzhled?

Ikona diskutujiciho anelie 2021-01-12 08:14:26
Ikona diskutujiciho
sipka

To je spíš hatmatilka mojí mamky, jak to tehdy pochopila:-) Že mě málo vyživovala.

Ikona diskutujiciho Kallis 2021-01-11 13:07:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se stala kdysi zvláštní věc. Seděla jsem na lavičce a jen tak odpočívadla, nasávala jarního slunce a najednou u mě stála paní se psem. Pohladila jsem ho a paní mi říká, že on pozná dobré lidi. Sedla si ke mě a říká :“Dávejte si pozor na muže, doteď jste na ně moc štěstí neměla. Vy jste dobrá duše. A dávejte si pozor na záda, vaše staré zranění může ještě dělat neplechu.
Tak jak já už musím jít. Však se ještě potkáme. Ne hned, ale potkáme.“
Byla to moc hodná paní, ale tohle setkání bylo velmi zvláštní. Od té doby jsem ji nepotkala.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-11 13:13:30
Ikona diskutujiciho
sipka

jééé 🙂

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-01-11 17:40:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejprve reklamace mého nezveřejněného příspěvku o Sluneční soustavě a Měsíci. Že bych ťal do živého a je zde cenzura ? Andělé strážní jsou a hlídají nás. Mě zachránil několikrát před smrtí. Naposled při sjíždění 20% klesání na kole. Jel jsem z Prašivé, úzká asfaltka. Začalo šustit z předního kola. Jel jsem 50tkou a začal proto brzdit až do zastavení. Zeslezu z kola, obhlídnu ho, párkrát s ním třísknul o zem, zkoušel ohýbat rám a na nic nepřišel. Tak se znova rozjedu, ale po así 5 metrech najednou během okamžiku přední kolo prázdné. Tak naštvaný sundám plášť, vyndám duši, no duší. Duše má po obvodu uvnitř šef od výroby. Přes půl obvodu se roztrhnul. Jezdím hodně na kole, tak už vím, že píchnutí není náhoda, ale že anděl zachraňuje před nehodou. Alespoň mě. Dokonce jednou v noci při návratu domů jsem porazil zadní kolo zboku, duši jsem vyměnil s tím, že to opravím až v práci. V plášti na straně, v té měkké části, ne v dezénu byla díra jakoby po hřebíku, trčel z ní kord. Na duši jsem se v té tmě nedíval. A po práci jsem chtěl duši zalepit, ale nenašel jsem tu díru, nebyla nebyla ani v plášti.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-11 19:03:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli myslíte ten dlouhý příspěvek, tak ten nejenomže byl uveřejněn už odpoledne (přesně 13:05), ale ještě jsem vám na něho i odpovídala. Měl byste si věci první zkontrolovat než začnete někomu rušit kružnice. Nikomu jste do živého neťal.

Ikona diskutujiciho orox 2021-01-21 08:50:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek, který mi připomenul moji dávnou příhodu s andělem strážným. Pracovala jsem v 18ti za barem a jednou jsem se tam po skončení akce opila do němoty. Z posledních sil jsem asi ve tři ráno, v jedné z nejhorších čtvrtí ve městě, došla na zastávku nočního autobusu a tam jsem usnula na lavičce. Nevím jak dlouho jsem spala, ale najednou na mě promluvil do snu hlas, „vstávej, už ti to jede“ probudila jsem se a kolem me nikde nikdo, ticho, ani auto, proste nic…za par vterin, na konci dlouhe ulice se v dalce objevila svetla autobusu. Byla jsem v soku. Jeste jsem se rozhlizela, abych podekovala, ale doslo mi, ze ten kdo me budil, jeste nemohl ten autobus videt… v tu chvili jsem vedela, ze to byl muj andel strazny a jen buh vi, co by se mi ten vecer stalo, kdybych do toho autobusu nenastoupila. Cely zivot citim, ze nademnou nekdo drzi ochranou ruku, ale tohle bylo naprosto jasne a skutecne..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek