Astrální projekce: Cestování v podobě ducha

24.9.2019 v Paranormální jevy 5

Většina z vás už dříve slyšela o této úžasné schopnosti některých lidí, kteří se dobrovolně (nebo nedobrovolně či spontánně) dostanou duší ven ze svého těla a ocitnou se v duchovní formě. Říká se tomu astrální cestování, nebo astrální projekce.Co je astrální projekce/cestování
Představte si, že se osvobodíte od fyzikálních zákonů která platí pro naše hmotná těla. Představte si, že létáte nad městy nebo vesnicemi jako pták, snadno procházíte zdmi jako duch, procházíte se v lese nebo hlubokém oceánu, cestujete na vzdálená místa, na která byste se nikdy nemohli dostat, navštěvujete své blízké včetně jich zemřelých, nebo dokonce cestujete do minulosti a sledujete historické události, jako je stavba pyramid, posvátné obřady druidů, nebo dokonce nahlédnete do budoucnosti.

Až do posledních dvou desetiletí byl přístup k těmto datům považován za nemožný z důvodu nedostatku spolehlivých zdrojů a strachu cestujících o tom mluvit. Doba se však změnila, takže dnes se k tomu můžete dostat i bez členství v nějakém spolku a můžete se dozvědět podrobnosti přímo od lidí, kteří astrálně cestují. To je na dnešní době krásné. Dnes si odpovíme na několik základních otázek spojených s AC.

Dokážou to všichni?
Teorie zní jednoduše a praví že ANO, ale praxe může být dost těžká. Astrální projekce je přirozený dar, který má každý člověk, protože všichni máme astrální tělo (kromě dalších těl) a ve spánku všichni pomocí tohoto těla cestujeme po celém Vesmíru. Rozdíl je v tom, že někdo to dělá vědomě a pamatuje si to, zatímco jiný člověk prostě usne a neví, že u toho cestuje, ani si neuvědomuje sám sebe. Ráno pak neví že cestoval, ani si kolikrát nepamatuje, jestli se mu vůbec něco zdálo.

Astrální projekce je schopnost, kterou se můžete naučit, podobně jako když jste se v dětství učili vstávat a chodit. Je to podobně těžké. – Schopnost „vstát a jít“ v astrální rovině. Zvládnutí této techniky vyžaduje trpělivost a čas.

Je astrální projekce bezpečná?
Ani tato odpověď není jednoduchá, protože v astrálním světě se můžete setkat naprosto se vším co existuje i neexistuje. Okamžitě se tam zhmotní vaše myšlení. Můžete tam být jako v ráji, ale může to také být příšerné peklo. Záleží na tom, jak myslíte a jak moc vás děsí to, co je ve vás. Můžete si z astrálu přinést úžasné duchovní zážitky a poznání, nebo taky pořádné trauma. Je to jeden z mnoha důvodů, proč ne každý dokáže cestovat. První musíte zvládnout svou vlastní mysl a svůj strach. Očistit se od zla a destrukce. Jinak to nepůjde, nebo to nebude nic hezkého.

Je možné zemřít v astrálním světě?
Pravděpodobnost je stejně vysoká, jako že můžete umřít ve spánku. Vědomé AC toto riziko nijak neovlivňuje. Naopak když jste v astrální rovině, jste v lepším kontaktu se svými spirituálními schopnostmi, takže máte intenzivnější léčivé schopnosti a obvykle po návratu do těla cítíte, jak jste osvěžení, jak vám to udělalo dobře. Jako kdybyste jeli na krátkou dovolenou.

Dá se tam zaseknout a už se do těla nevrátit?
Odpověď zní ne a spíše budete mít většinou opačný problém, tedy že se budete vracet zpátky dřív, než skutečně chcete. AC má totiž pravidla a když nastane nějaká chyba, okamžitě se proberete v těle.
Párkrát se mi sice stalo, že jsem se chtěla vrátit dřív a nešlo mi se spojit, takže jsem si lehla ,,do“ fyzického těla a plácala se tam. Nakonec stačilo jen v klidu ležet, nechat to přirozeně vyvinout a maximálně pár minut počkat, než se těla nakonec spojila.

V astrální rovině se s velkou pravděpodobností setkáte s pravdou o zázraku života, vrátíte se obnovení, svěží. Už jste někdy slyšeli o všech těch lidech, kteří měli zkušenost se smrtí? Tyto zkušenosti jsou velmi podobné astrálním cestám a všechny směřují ke stejnému poznání: Život je dar! Když se vrátíte do těla, máte pocit, že jste v šoku, ale dobrým způsobem! Poznáte pravdu a změní vám to život.

Je možné se během astrálního letu setkat s démony nebo zlými bytostmi?
Samozřejmě se můžete setkat se zlými entitami, ale to se většinou nestane, pokud máte čistou mysl a konstruktivní energie. Případně se to dá zvrátit. Démoni rádi způsobují strach, protože je to jejich zbraň a když ovládáte svou mysl, snadno se jim vyhnete.

Nedávno jsem byla v AC a procházela se neznámým městem. Byla noc a svítily lampy. Na vrcholku domu na střeše jsem koutkem oka zahlédla podezřelý stín, jakoby tam na mě někdo číhal. Ale protože to bylo AC, věděla jsem, že mu můžu dát jakoukoliv formu, protože je to svět velmi plastický. Zaměřila jsem svou mysl na něco hezkého a zavolala jsem na ten stín. Pozdravila jsem ho jménem své kamarádky. Když pak seskočil ze střechy, byla to naprosto neškodná bytost, která měla její podobu a v klidu jsme si popovídaly… Pokud bych byla vyplašená a dostala ze stínu strach, ze střechy by seskočilo něco úplně jiného. Tímto způsobem se dá všechno, co se nám v AC nelíbí, neutralizovat. Stačí jen ovládat svou mysl.

Pokud jste však někdy experimentovali s černou magií, pak máte problém a AC vám buď nepůjde, nebo bude hrůzné. V AC vás totiž mohou napadnout bytosti, které na sobě máte nalepené.

Jak dosáhnout Astrální projekce
Pár návodů najdete na webu aluška.org (například ZDE) a další ještě přijdou. Zatím nejlepší zdroj na toto téma jaký jsem kdy našla, je kniha Cesty mimo tělo, která obsahuje i pokyny pro pohyb v astrálu, ne pouze techniky na výstup. Takže je výborná i pro pokročilé, kteří se chtějí dostat dál, za hranice své ložnice a skutečně to začít ovládat. Vystoupit z těla je jedna věc, ale udržet se tam je už úkol zcela jiný.
Celou knihu si můžete zdarma stáhnout v pdf: Cesty mimo tělo, Michael Raduga

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-09-24 21:37:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se občas stane, že astrálně cestuji (alespoň si to myslím). Ve směs tam nic necítím, jako třeba když někdo popisuje, že v ráji cítil blaho. Občas mě tam někdo nahání, ale vesměs mu uletím : )

Nevím přesně k čemu je astrální cestování dobré, i když třeba u mě dochází samovolně. Kromě nějakého vzrůša mi to nic nepřináší.

Ikona diskutujiciho Lamir 2019-09-29 10:56:28
Ikona diskutujiciho
sipka

V astrálním světě se dá zjistit všechno. Hlavně to jak funguje hmotný svět. Jakmile se to naučíme hmotný svět je pro nás hračka.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-09-24 22:16:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tady je jasně vidět že každá naše myšlenka má vlastní vědomí což je trochu riziko protože hlavou běžně deně prolitne i 1000 myšlenek všech druhu a každa ma z nich samostatny vědomí vesmír tohle podle mě moc dobře nevymyslel z jednoho vážneho důvodu lidská mysl býva rozštěkaná litá od jedné věci ke druhy a co když omylem zaletne ke zle myšlence omylem pak vytvoří temnou bytost která pak utočí jak na něho tak na ostatní lidi vždyt všechny myšlenky uhlídat nejde to astralní cestování je někdy mazec ale doporučuji ho provádět o víkendech kdy má člověk volno a klid přes všedni dny ho nedoporučuji člověk je zavalen starostmi z práce a ma více negativnich myšlenek nejlepší je sny vypnout požádat síly vesmiru aby ste přes všední dny astralně necestovali během spanku

Ikona diskutujiciho Mm 2019-09-25 11:31:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Aluško, když je to tak super. Jak často to děláš ty? Děkuji s pozdravem krásného dne mm

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-25 11:34:08
Ikona diskutujiciho
sipka

jak se mi chce

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek