Černá magie: Jak z ní ven

5.6.2021 v Spiritualita 7

Podělím se o své osobní filozofické pojednání o černé magii a o tom, jak z toho ven. To, co zde popíšu, jsem si utvrdil při hloubkových psychonautických zkušenostech a k tomuto pohledu na věc jsem dospěl.
Začnu ostře. Černá magie vládne tomuto dualitnímu světu, a to už pěkně dlouho. Začíná to být stále jasnější těm, kteří chtějí vidět svět v pravém světle, takový, jaký je. Vidí to už ti, kteří si strhávají pásku z očí, a jejich počet naštěstí roste.Všude, kam se podívám, vidím moc černé magie. Celý systém je jen o tom. Systém chce pouze to, abys mu sloužil a uctíval ho jako autoritu. Jako něco, co bylo Vyvoleno a co ti má vládnout.
My sami černou magii z naší nevědomosti podporujeme a toto hříšné semínko je v nás dlouhodobě zakořeněno. Lidstvo je v tom tedy pořádně chycené a ani o tom neví, protože nemá k dispozici skutečné poznání o světě. Poznání je před námi důkladně ukrývané.


Černá magie je o uctívání.
Uctívání přináší moc.
Černý mág chce být uctíván a chce mít moc nad svými uctívači. A samozřejmě uctívá i sám sebe.
Indičtí guruové jsou černí mágové, protože se nechávají velebit, a pokud nějakého náhodou uctíváš, jsi chycen do jeho sítě, jsi jeho kořist.
Všechna náboženství jsou výtvorem černých mágů, a podle mě jsou absolutně fenomenálním manévrem, protože jsou založeny na uctíváni té sféry, nad kterou má černý mág moc.
Cestou k uctívání je strach.

Marilyn Manson

Nejmocnější filozofií černé magie je podle mého vidění světa luciferianizmus. Lucifer je prvotní božstvo, které se oddělilo od zdroje vědomí – od toho nepopsatelného, které se nedá pochopit rozumem.
Je to primordiální Bůh, který se začal uctívat a nechal se uctívat těmi, co podlehli jeho svodu. Je to prvotní zlo, které padlo do bahna černé magie.

Lucifer je tarotový Mág, který padl do duality přes tarotovou velekněžku. Lucifer je biblický Adam, který se nechal svést Evou, která vznikla z něj samotného. Archetyp Adama je kromě toho vším tím, co padlo do světa duality. Je to i člověk, i samotné prvotní božstvo, které je uctíváno.
Lucifer – pravý Bůh náboženství – „vytvořil“ člověka v tom smyslu, že ho jako dokonalé bytí nepodléhající dualitě nechal padnout do světa duality, aby se stal jeho vládcem, protože Lucifer je pánem duality.
A jak šlo toto uctívání dál a pýcha Lucifera zaslepila, vznikl tu ten děsivý archetyp, který nazýváme Satan – jakýsi skrytý ohyzdný vládce, který se nechává (především) tajně uctívat.

Satan je nedokonalost, zdegradované luciferské stádium. Ti, co mají k dispozici hluboké okultní poznání, vědí, že Satan je pouze přechodné stádium ve světě duality. Ten, co chce být nejmocnějším černým mágem na světě, se podle mě musí stát luciferiánem.
Skutečný luciferianizmus musí jít přímo ke prvotnímu božskému zdroji, který se oddělil. Je to zbožštění mága. Je to Alchymické Velké dílo, kdy se z černé materie – temnoty, které vládne Satan – stane zlato – Světlo alias Lucifer – Světlonoš. Je to proces, při kterém se černý mág stane prvotním božstvem.
Odráží to tarotová karta Velké arkány zvaná Svět – karta Velkého díla, kdy se černý mág stane nebeským androgynním božstvem rovným Luciferovi.

Podle mého názoru se blížíme (nebo jsme již v začátcích) éry Světla, která je synonymem pro luciferiánskou éru. Je to období, v němž ti, co disponují mohutným okultním poznáním a vládnou světu, se zmocní dualitního světa a vyjdou nakonec na „světlo“. Budou otevřeně vládnout těm, kteří jsou nevědomí. Černomagické autority se stanou Bohem. Ono se to děje stále intenzivněji a je to už hrozně očividné. Já se vlastně divím těm, kteří to ještě nevidí – a ti budou bohužel těmi největšími otroky nové éry – aeonu boha Hora, o kterém hovořil britský mág Aleister Crowley.
Crowley velebil příchod nového aeonu, ve kterém bude vládnout vědomí Světla – solární vědomí – luciferské vědomí. Tím, že se nechal uctívat jako prorok, se postavil na úroveň černých mágů.

Papež v červených botách

Křesťanství je podle mého názoru skrytý luciferianizmus, který uctívá Lucifera přes osobu Krista. ,,Světlého“ Pastýře a Spasitele, který vede a kontroluje své ovečky – nevědomé lidi.
Kristus je Lucifer a tuto analogii lze najít i v Písmu, kde jsou oba ztotožněni s Jitřenkou.

Ani se nedivím, že křesťanství a jeho představitelé napáchali tolik škody ve světě, protože je to v jistém smyslu úžasný výplod prvotřídní černé magie.
Lucifer je „budiž Světlo!“. Je to jiskra v temnotě, zářivý výbuch ve tmě, Velký třesk. Je to prvotní staroegyptský bůh Atum či Atom – atom, který vznikl z Ničeho.

Nedávno jsem si uvědomil, že lidé vlastně uctívají atom a tato představa mě pobavila. Lidé uctívají iluzi vědomí – hmotný svět. Ďábel je pánem hmotného světa – on je tím atomem, který tvoří tento svět a který se nechává uctívat. Symbol atomu vypadá jako hexagram – symbol Boha, a není to náhoda.

Takže máme tu období, ve kterém nejmocnější – ti, kteří rozumí okultnímu poznání – mají vyhrát a nevědomí se stanou jejich předanými otroky. Dá se z tohoto otroctví – ať už ze sloužení tím nejmocnějším nebo ze samotného černomagického zbožšťování – vůbec dostat ven? Moje odpověď je, že dá.
Dá se to udělat v kterémkoliv okamžiku bytí. Revoluce vědomí by se mohla uskutečnit i hned teď, v tomto okamžiku, jak čteš tyto řádky, pokud bychom chtěli. Bohužel se ale blíží čas, kdy se nás tito černí mágové vládnoucí dualitnímu světu pokusí zotročit pomocí technologie – už se to děje a nabírá to ohromných ​​rozměrů. Pokud to dojde k tomuto bodu, tedy k zotročení technologií (jmenuje se to transhumanismus) (pozn.překl. spadá sem i přijmutí čipu do těla), možnost osvobození se, se minimalizuje. Tomuto je třeba zabránit co nejdříve.

Aby se člověk definitivně osvobodil, musí přestat cokoliv uctívat. Sám sebe i jiné. Tak se zbaví sebedůležitosti své, i ostatních lidí. ,,Přestat uctívat“ znamená nedávat moc černým mágům. Je potřeba přestat uctívat všechno a všechny.
Je potřeba se stát pokorným – pokora je cestou ke skutečnému zdroji vědomí, nepopsatelnému zdroji, který překračuje hranice duality a překonává vládu Lucifera a černé magie.

Lucifer pouze ukazuje cestu k dokonalosti, osvětluje ji, ale není skutečnou dokonalostí, je zaslepeností, proto nemá být uctíván. Pokud toto černý mág pochopí, černá magie pro něj přestane mít smysl a stane se tím, čím skutečně je. Nepředstavitelnou existencí. Stane se nebojácným tarotovým bláznem, který se směje sám sobě i nebeskému solárnímu disku – Světlonoši, který ho osvěcuje. Zbavení se uctívání a sebedůležitosti nás staví na úroveň nepředstavitelna, které se nepovyšuje, neponižuje, nepotřebuje vládnout ani sloužit, prostě existuje v harmonii se sebou samým.

Ubližování druhým, které je vlastně ubližováním sobě samému, protože jsme všichni jedno nepředstavitelné vědomí, skončí. A bude nastolena bezpodmínečná láska, která je tou nejvyšší možnou sférou bytí.

Autorem pojednání je Mário Oláh.
Aluška.org přeložila do češtiny ze ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho mif 2021-06-06 21:51:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já ti nevím (vím :-)). Magie není bílá, černá, světlepuntíkovaná, ba ani s odstínem svinibrodské zeleni. Magie je energie. Proč Lucifer? Proč otroci, proč mocní, proč nějaké uctívání Belzebuba (Baal Zevuv)? Láska je skutečně to nejlepší, co si pamatujem – chceš bojovat? Tedy bojuj, máš mé nejvyšší doporučení. Stát se pokorným odmítám.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-06-09 09:59:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáte Jakuba Sobka? Já ho kdysi objevila na youtube skrz videa na náboženskou tematiku. Má jich tam fakt hodně, snad o všech náboženstvích co jich na světě je. Nejdřív byl členem nějaké malé křesťanské církve, pak se stal mormonem a nakonec našel to pravé ořechové v satanismu. Takže se stal satanistou a založil si i svou komunitu. Zajímavé ale je, že víru v Satana vidí naprosto pozitivně, např. v jeho jménu jel sám pomáhat do nějaké vesnice v Africe, protože pomoc ostatním je základní satanská hodnota… tak nějak, dopodrobna se mi ho a jeho pohnutky zkoumat nechce.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-09 17:39:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je akorát zmanipulovanej užitečnej idiot 🙂

Mimochodem když chceš někomu pomoct, prostě mu pomůžeš – nepotřebuješ nic nad sebou a nic dělat ve jménu čehokoli. Tyhle pozéry nechápu a není mi to sympatické.

Ikona diskutujiciho iku 2021-06-21 05:35:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dík za tento článek.

Ikona diskutujiciho ivuška 2021-06-21 08:41:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pěkně, hezky, tento článek je perlou. Lidi se hodně probírají, ale spoustu lidí je pohodlných. Myslí si,že se ted všechno vrátí do starých kolejí a že svět bude stejný, jako v roce 2019. Černá magie je skutečná, funguje jim to, to je jasný. Ještě toho mnoho nevíme, je potřeba trénovat intuici, používat takové obyčejné situace v životě a pokoušet se důvěřovat tomu pocitu. . .ted něco mám udělat, nebo koupit, nebo říct. Dále se mi líbí ten závěr článku, kde se píše o tom . . .neuctívat nikoho, ani sebe. Přemýšlela jsem ,jestli já někoho uctívám. No, nakonec jsem si uvědomila, že je to Fredy Mercury. To je sranda, mrtvej zpěvák . Najednou mi to přijde směšný. Budu toho muset nechat. jinak krásně si užívejte slunečného dne. A kdo nadává, tak si vzpomente, jaká byla zima ještě v květnu. ahoj

Ikona diskutujiciho M 2021-06-21 12:24:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

clanok je pravdivy, lebo Olah je sam cierny mag, okrem tohto odstavca:

Křesťanství je podle mého názoru skrytý luciferianizmus, který uctívá Lucifera přes osobu Krista. ,,Světlého” Pastýře a Spasitele, který vede a kontroluje své ovečky – nevědomé lidi.
Kristus je Lucifer a tuto analogii lze najít i v Písmu, kde jsou oba ztotožněni s Jitřenkou.

on si myli krestanstvo s katolicizmom a inymi cirkvami. jitrenka je symbol anjelskeho postavenia, lebo Kristus aj Satan/Lucifer su anjeli, akurat ten druhy padol.

Ikona diskutujiciho Magdalena 2023-08-10 23:58:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Černá magie je spojena i s léky .Člověk omámený léky,drogami,alkoholem nemá před démony ochranu .Nevím proč je člověk který nepije alkohol vnímán v společnosti jako vadný. Nepít má být samozřejmostí.
https://odysee.com/@hrdinovesteckou:d/farmacie-leky-a-cerna-magie-1-cast:0

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek