Česká republika v soutěži Eurovize 2022: Totální destrukce a hnus

15.6.2022 v Symbolika 22

Eurovision Song Contest 2022, česky také Velká cena Eurovize 2022, byl 66. ročník pěvecké soutěže, která se konala v Turíně v Itálii. Toto číslo zřejmě není náhodné, jelikož byla celá soutěž od začátku do konce obrovským satanským rituálem plným temnoty, odkazů na satana, zednářství a MK-Ultra. A jak by se dalo očekávat, úplnou náhodou, nebo spíš z důvodu velké umělecké kvality, která jistě předčila všechna ostatní vystoupení, vyhráli soutěžící z Ukrajiny.Pro váš lepší přehled rovnou na úvod nabízím velmi dobře udělané shrnutí s českým titulky, kde je v rychlosti projetá celá soutěž i s upozorněním na temnou symboliku. Můj článek se netýká rozboru na celou soutěž – to už udělali jiní přede mnou – chci se vyjádřit k číslu, kterým se v tomto 66. megarituálu prezentovala Česká republika.

Před přečtením článku doporučuji se první podívat na shrnutí celé soutěže: Symbolika a černá mše pod rouškou show ve finále Eurovize 2022_Titulky_CZ

S velkou bolestí sleduji úpadek naší společnosti v podobě rozpadající se ekonomiky, loutkové vlády plné nekompetentních lhářů, státem zajišťované cenzury, zřízení ministerstva pravdy, propagace newspeaku a vymývání mozků. Děsím se dne, kdy začnou být kontroverzní prohlášení jako „jsem vlastenec, miluji Českou republiku, primárně mě zajímají zájmy České republiky a českého národa a nechci, aby na našich krásných státních památkách, které nám závidí celý svět, vlály cizí vlajky“. Zatím tím směrem jdeme. V této těžké době, kdy všichni napjatě čekáme, co se po*ere dalšího, je zrůdné vystoupení v Eurovizi nepěkný náznak toho, co na nás chystají.

Českou republiku prezentovala „česká“ skupina We are domi. Že jste o ní nikdy neslyšeli? Já taky ne. Doposud, jestli dobře počítám, vydali 5 písniček od roku 2018, na youtube mají slabých 5 tisíc odběratelů a navíc jediný Čech je zpěvačka. Klávesák a kytarista jsou Norové… Co tam sakra dělají??

Předvedli píseň Lights off, která v oficiálním videoklipu není špatně zazpívaná, ale live verze na Eurovizi je, slušně řečeno, špatná. Ještě než se dostanu k symbolům, házím do placu otázku: To se opravdu nenašel nikdo lepší, kdo by zvládl svou píseň zazpívat naživo alespoň relativně čistě? Na mě při poslechu tohoto vystoupení leze ostuda. Závěr písně, poslední věta, to si snad děláte srandu. Víc to už zprasit nešlo?
Když zůstanu čistě u zvuku, kromě velmi špatného pěveckého výkonu mi také dost vadí, že se Česká republika neprezentuje ČEŠTINOU. Už jenom na základě tohoto se domnívám, že ve skutečnosti vůbec nešlo o prezentaci kvalitního českého umělce, ale že tam strčili někoho, kdo bude ochotný skákat podle scénáře, obklopený satanistickými symboly a vyřvávat jak zaprodal duši satanovi, protože to jednoduše zapadá do konceptu 66. megarituálu eurovize. Nebo byl snad falešný zpěv a naprosto zmrvený konec součástí požadavků pořadatele?

Trio, kde jediný skutečný Čech je zpěvačka, nezpívá ani česky a celé je to falešně. Tak tohle má být česká prezentace? Neříkejte mi, že nikdo na zkouškách nezjistil, že to zpěvačka naživo nedá.

Text písně je také velmi růžovoučký:

Ztratila jsem svou duši, zapomněla svůj směr
Nejsou žádné chyby, které jsem neudělala
Změny bolí a já jsem sama
Ale lidé říkají, „Bože, jak jsi vyrostla“
Zkoušela jsem měnit zaměstnání,
pokoušela se měnit milence,
měnit nábytek, měnit povlečení

Změnila bych srdce, ale není šance
Tak zhasnu světla
Kde jsi teď, když mi chybíš?
Pluješ okolo v mé periferii
Kde teď jsi?
Provedu změny, udělám plán
Jsem malá, ale mocná, ano, dokážu to
Postavím pevnost, budu zdí
Budu královnou, neporazitelná
Opět jsem zůstala mimo kontrolu
Jsem daleko, ale slyšíš mě volat?
Kde teď jsi?

Píseň zpívá o zaprodání duše ďáblu. Odevzdání duše za slávu s sebou nese tvrdé následky, ale navenek umělec působí úspěšně („jak jsi vyrostla“). Umělec získá světskou slávu, ale ať pak dělá co dělá, cítí vnitřní prázdnotu a tu už nejde ničím zaplnit. Chyba, po které už není cesta zpět.
Naprosto neznámá skupina s pěti písničkami, o které předtím nikdo neslyšel ani nepsal, má najednou spoustu článků na netu o tom jak postupuje do finále soutěže a na Lights off má náhle milion a půl vidění. Takhle se uměle vyrábí hvězdy.

Symbolický rozbor vystoupení
Jako první mě zaujal samotný název interpreta, We are domi. Slovo ,,domi“ může mít mnoho významů, ale mně jako první naskočilo ,,We are dominated“ = Jsme ovládaní. Slovo „domi“ také může označovat pros*itutku.

0:08 Nápis: Česká republika, We are domi, lights off = Česká republika, jsme ovládaní, zhasnuto.
Vidíme černé slunce (Schwarze Sonne) se šesti liniemi a šesti díly = 66 (toto má na začátku každý interpret, všichni jsou tím označeni)

0:20 Zpěvačka zpívá o ztrátě své duše a ukazuje prstem pozor. Pak rukou ukazuje že není při smyslech a zakývá podle toho hlavou. Naznačuje tím, že je loutka bez duše. Nejedná sama za sebe.

0:35 Vidíme zrcadlový duální obraz, uprostřed okultní černé slunce (temné světlo=temná síla) a na obrazu socha Davida od Michelangela, po kterém teče black goo. Představuje člověka infikovaného temnou silou. (Více o black goo)
Black goo má v symbolice více rovin, může představovat odevzdání duše, posednutí temným duchem, vymytí mozku, očipování. Pokud jste viděli film Constantine, Satan je na konci filmu oblečený v bílém, ale nohy má upatlané od black goo a zanechává za sebou černé šlápoty:
Satanovy nohy od black goo z filmu Constantine. (obr.nahoře)

Také Billie Eilish je ve své písni, kde ukazuje své zaprodání temné síle, celá opatlaná black goo. Rozbor tady: Temné poselství písně ,,All the good girls go to hell“ od Billie Eilish

Dualita, zrcadlovost a souměrnost jsou velmi důležité, elita je používá pro zesílení svých rituálů a symboliky. Celý tento výstup je rituál. Už jsem to sice psala, ale zopakuji znova pro nově příchozí: V matrixu, když něco hrajete jenom jako, tak ve skutečnosti NEHRAJETE. Není rozdíl mezi hrou a realitou. Vše je řeč symbolů. Neplatí to pouze pro umělce, ale vztahuje se to celkově na všechny lidi. Nedělejte špatné věci, i když si myslíte, že je to jen virtuální realita, nebo hra. To vše má na vás vliv a to vše se počítá. Jakými symboly se prezentujete, v takové moci jste.

0:50 Černé slunce pak začíná vydávat výboje = začíná být aktivní, působí. Adam je v tu chvíli obalený dráty = zotročení lidstva, ztráta suverenity a svobody.

0:58 Se dráty mění na řetězy a David je pomalovaný temnou symbolikou: Hrobeček, ubývající měsíc, RIP – odpočívej v pokoji = smrt, nůž, Iónský sloup = napodobuje Pí zesilovač, hůře rozeznatelné ale přesto: blesk, bumerang, obrácené F (6).

1:00 Obraz je naschvál zdvojený = dvojitá dualita, maximální zesílení rituálu. Tady vidíme prostřelené srdce s nápisem DOMI, jedno oko,

1:01 Kamera jede směrem nahoru a vidíme, že David má na krku dva kříže = přišel o hlas. Už do ničeho nemůže mluvit, už nerozhoduje. Na čele má nakreslený obrácený kříž = třetí oko mimo provoz, ztráta spojení se svým zdrojem, plně v moci Satana. Dále má zvýrazněno jedno oko a na čele má náznak trnové koruny = náznak že byl ukřižován.

1: 05 David exploduje a rozpadá se na kusy znovu a znovu, další půlminutu. Zatímco Davidovi padá hlava, zpěvačka – nebo spíš to co ji ovládá – vesele křepčí na podiu a vypadá, že má z toho radost.

1:37 Návrat do fáze nakažení Davida black goo, poté následuje obraz s krajtou, která se mu vine kolem krku. Je to had našeptávač = ďábel.

1:49 Zpěvačka – nebo spíš to co ji ovládá – vítězně zvedne ruku se zaťatou pěstí. Zdůrazňuje tím, jak temnota zvítězila nad Davidem, který v klipu symbolizuje lidstvo, tedy spíše nás.

Dále se opakují obrazy. David je celý omotaný lepicí páskou, pak následují řetězy, v čase 1:59 blízký záběr na Davidům peni*, který je také obtočený řetězem. Pak se David opět rozpadá.

2:07 Záběr na pomalovaného Davida, který má pod jedním okem nápis OFF (oko je vyřazeno, mimo provoz) a pod druhým okem černé srdíčko. Pak se opět rozpadá a padá mu hlava. Zpěvačka u toho opět vesele křepčí.

Zajímavé je také užití fialové barvy. Fialová barva je barva nejvyšší čakry, symbolizuje duchovní svět, spiritualitu člověka. David je na zemi nasvícen do fialové (2:29), zatímco zpěvačka má také fialové doplňky. Poté David exploduje v ohni. = Jeho duchovní existence je zcela zničena.

3:07 Falešně „zazpívaný“ závěr: Where are you now?

Odpověď? Podle ukázané symboliky jsme asi v pěkné pr*eli.

Na konci klipu nezapomeňte ocenit LGBT+apache helicopter srdíčko. Abyste nezapomněli, že moderní společnost nefandí suverenitě, svobodě slova, ani tradiční rodině. Dneska propagujeme satanismus a práva něcosexuálů. Pokud jste ještě normální a nesouhlasíte s tím, bude potřeba vás napravit a vysvětlit vám, že vaše tradiční názory jsou špatné, protože jsou diskriminující.

A pokud jste pro dnešek těch blitků neměli dost, zde se můžete podívat na klip vítězů. Povšimněte si zejména velmi harmonického melodického zpěvu a vybrané symboliky, zejména šesti loutkových temných postav, které se celou dobu kývou na podlaze přesně podle počtu členů kapely.

Proč nám to ukazují tak okatě?
1. Elity musí lidstvu říct pravdu. Pokud lidstvo nereaguje, není to už jejich problém. Tak se vyhnuly následkům za své činy.
2. Neustálým stykem s těmito obrazy je populace už vůči temto obrazům otupělá, nereaguje na ně, považuje to za normu a začíná tyto obrazy přebírat, aniž by si to uvědomovala. Tím posiluje jejich moc.

Tohle není pěvecká soutěž. To je obrovský rituál, během kterého umělci odevzdávají své duše za potlesku nevědomé masy, která se raduje při pohledu na obrazy vyprávějící o totální destrukci. Podobných megarituálů, které se maskovaly jako umělecké představení, už proběhlo mnoho. Nemá smysl vzkazovat zpěvákům styďte se, že jste se zaprodali do takové zrůdnosti, protože oni už nejednají za sebe. Stali se loutkami, které se už pouze kroutí podle diktátu svého zadavatele.
Nemá ani smysl hořekovat nad českou prezentací a špatným výběrem umělců, protože tady o žádný umělecký počin ve skutečnosti nejde.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-06-15 08:46:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celá soutěž je čistou propagandou satanizmu, těch symbolů je tam hromady. Ty kteří to prokouknou a odvrátí se budou v pohodě. Ty kteří těm symbolikám nevěří a slepě jim vyjadřují svou podporu potleskem a skandováním jsou opravdu v pr*eli. A nejvíc v pr*eli jsou ti, kteří dobrovolně a vědomě přistoupili na veřejných vystoupeních k propagaci satanských symbolů. Satan už je mimo hru ale tihle odpadlíci mu stále svým vystupováním vzdávají hold. Celý je to nechutný, ale musíme vydržet až do konce a nevzdávat to, bude to stát za to. Ať si klidně užijí těch posledních pár minut slávy, cena za to ale bude vysoká.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-15 09:37:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě není mimo hru ani zdaleka, pořád má strašnou sílu.

Ikona diskutujiciho Květa 2022-06-15 10:51:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím že pro zpěváky a herce je to prostě práce nebo jim jde hlavně o to dostat se dál v kariéře. Ale nikdy mě nepřestane udivovat čemu jsou schopní se upsat. Ta mladá zpěvačka má před sebou celý život a udělá takovou botu pro něco co ani nemá skutečnou hodnotu.

Ikona diskutujiciho petr 2022-06-15 10:54:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuju za tento rozbor a tak dobře narovinu popsanou symboliku. Je toho hodně na zapamatování ale když člověk postupně načte víc článků tak se to začne skládat dohromady, občas už i sám něco vidím a rozeznám a mám radost že začínám vidět. Díky tomuto webu.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-06-15 10:58:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta síla je to, co tu po něm ještě zbylo. Nebylo by možný zahájit úklid při jeho přítomnosti. Nejdřív bylo nutný odstranit šéfa a pak teprve rozjet další čistku. Jeho přítomnost by všechno ještě víc komplikovala. Já i přes všechny ty propagandistický hnusy, který ještě pouštějí v médiích cítím, jak se každým dnem zlo na Zemi rozpouští.

Ikona diskutujiciho Julka 2022-06-15 12:07:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám pocit spíš opačný, že všechno to zlo na Zemi tak nějak eskaluje..

Ikona diskutujiciho Jantulka 2022-06-15 13:45:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Šéf nie je odstránený, akurát šéfinkova moc slabne. Ako prišiel hore, musí ísť aj nadol. Rovnovážne sily si to poistili, preto cítiš, že zlo sa každým dňom na Zemi rozpúšťa.
Tá pesnička je riadny hnoj.

Ikona diskutujiciho Jami 2022-06-15 13:44:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat na souvislost black goo s kamenem indočínit. Děkuji.

Ikona diskutujiciho adria 2022-06-15 15:13:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

domi může být taky „dominus“ tedy něco s římskokatolickou církví …

black go je napatlaná Shakira v této písni: https://www.youtube.com/watch?v=Dsp_8Lm1eSk
La tortura …

a taky tady ten fešný německý zpěvák Wincent Weiss, ten má krásný hlas, super písně některé … mno jo
https://www.youtube.com/watch?v=OfNHzZpIsJM

Ikona diskutujiciho Michal 2022-07-21 14:35:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Dominus není něco s církví, co vás v té škole učili? Dominus je latinsky pán a církev to používá pro označení boha, v českém překladu bible se místo toho objevuje slovo hospodin. Proč nepoužívají slovo bůh? Protože v bibli se opravdu v tomto kontextu nepsalo o bohu, ale o pánovi. A teprve nyní začíná lidem docházet, že ten pán byl ve skutečnosti Satan, ne skutečný bůh. Přeneseně Domi může mít mnoho významů, jedním z nich je Domina, žena přebírající roli muže a vládnoucí muži slabochovi.

Ikona diskutujiciho Marie 2022-06-16 09:02:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zpěvačka se jmenuje Dominika Hašková, je to dcera legendárního hokejového brankáře Dominika Haška, narodila se v cizině, proto umí dobře anglicky. Hašek se teď veřejně postavil proti Putinovi, takže něco v té rodině asi je špatně.

Ikona diskutujiciho Kateřina 2022-06-23 16:18:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Naopak, ukázalo se, co je kdo má v dnešní době ještě charakter a nepaktuje se s vrahy 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2022-06-16 18:46:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozbor je perfektní, všechno do sebe zapadá. Dívala jsem se na videoklipy ze soutěže a všechny nahánějí hrůzu. Navíc ti zpěváci fakt zpívají falešně. Ostuda. Nejvíc je mi líto, že takový odpad někdo poslouchá a že se tomu taky říká hudba, to si totiž označení „hudba“ absolutně nezaslouží.

Ikona diskutujiciho Petra 2022-06-16 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou přesně důvody proč už několik desetiletí absolutně nesleduji „moderní hudbu“, drásá to nervy, nemám to zapotřebí, nedívám se na videoklipy (to natáčejí nějací ujetí zfetovanci, bytosti které mi nemají co říci, jinak si to ani nedokážu vysvětlit), nemám televizi, nesleduji ani filmovou tvorbu a to právě pro použitou hudbu, která je hnusná. Tohle není a nemůže být norma. Na mne hudba působí docela silně, proto si raději dopřeji krásné a ničím nerušené ticho. Pokud se vyskytnu náhodou v prostředí kde je puštěné rádio, vždy vklidu požádám zda může být vypnuto, většinou je mi i vyhověno. Popřípadě sama odejdu. Pokud je to v autobuse a jedná se o řidiče, zacpu si aspoň uši a přetrpím to. Abych se vrátila k vlastní Eurovizi. Podle mého názoru takovéto podium a tohleto „nasvícení“ scény udělá sabat úplně z každého vystoupení a předpokládám, že i kdyby tam vstoupila Jeanette se svým křehkým zjevem a zazpívala svým andělským hláskem, znásilnilo by ji to také. Konkrétně mám namysli prostý zpěv bez nesmyslných rádobyzajímavých příkras https://www.youtube.com/watch?v=TjUhXbGdLYo nebo něco takového https://www.youtube.com/watch?v=pgIK7uF5qMY Ta druhá skladba má navíc překrásná slova, to je typ muziky, kterou bych teoreticky byla ochotna si popřípadě i pustit když už teda bych chtěla nějaké zvuky kolem sebe. No, nejradši mám klid a zurčení potůčku.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-16 20:32:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Porovnajte s Eurovision Song Contest 1964. https://www.youtube.com/watch?v=nPerRzO11IE

Úpadok civilizácie nastáva vždy pred príchodom nového veku. Nie je na tom nič podivné. Ide o to, či sa podarí prechod a hlavne komu. Bielym, alebo čiernym?

Ikona diskutujiciho vla 2022-06-19 00:41:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

? Česky to mohli mít, zas by tomu nikdo europ nerozuměl, to ukra měli ukra, stylovější. Jsme asi holt víc na západ, už delší dobu, takoví šíp do západu po kterém zpátky leze cosi jako po anténě .. Jinak, teda zajímavý, co v tom člověk může všechno vidět 🙂 .. já tam nic moc takovýho neviděl, i když chápu, jen bych neřek. Souhlas, s tím že to mohlo být lepší, víc na zpěv mín efekty .. rituál, jo .. velkej, joo .. za mě je to prostě takový pojetí, nic moc kompliko, aktuální, moder a bomba, blik, šup, překvap a dojmi, koho? ne kritiki, ale liditádečko, ještě zmíchaný. Vizuál nebyl špatný, písnička taky ne, trochu se to tlouklo, za mě průměr, černý rituál leda básnicky 😉

Ikona diskutujiciho Michal 2022-06-19 01:06:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě dorazila veřejná pozvánka na společnou ezoakci Karla Janečka a Petra Chobota. Najednou mnoho věcí zapadne dohromady.

Ikona diskutujiciho Šárka 2022-07-01 14:42:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tento web jsem narazila náhodou a asi úplně nejsem cílovka a raději se nebudu pouštět do debaty, jestli tam ta „satanistická“ znamení jsou, nebo je jenom ty a tví čtenáři chcete vidět. Ale nemůžu nezareagovat na hledání symboliky v názvu kapely a tomu, jak se tak malá kapela mohla dostat do eurovize.

Jejich zpěvačka se jmenuje Dominika (zkráceně Domi – takto si často Dominiky říkají) a je to dcera populárního českého hokejisty. Neviděla bych v tom žádnou protekci satanismu, ale protekci dětí slavných lidí. 😀

Ikona diskutujiciho Michal 2022-07-21 14:25:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„V matrixu, když něco hrajete jenom jako, tak ve skutečnosti NEHRAJETE. Není rozdíl mezi hrou a realitou. Vše je řeč symbolů.“
Vadí mi vaše nepřesné vyjadřování a omlouvám se že vás budu chytat za slovo. Ale, tuto větu jste zjevně zopakovala a podtrhla, protože nese pro vás důležité poselství. Pokud je něco důležité, tak si na tom dám záležet ne? Avšak důležitost poselství je degradovaná do nicoty špatnou formulací věty. Udělám rozbor a pak nabídnu správnou formulaci. 1) Chvíli mi trvalo, co myslíte tím „nehrajete“, protože to může třeba znamenat, že neprovádím hraní (což neimplikuje, že dělám něco jiného). Jenomže ve vašem případě to znamená, že nejen, že neprovádíme hru, ale zároveň implikujete, že provádíme reálnou činnost. Proč se nevyjádříte jasně rovnou a píšete to tak, že nejméně půlka lidí to nepochopí? 2) Píšete, že v matrixu platí uvedené pravidlo. Avšak, ono neplatí jen v matrixu, ale všude a dole napíšu proč. Proč to rovnou nenapíšete správně? 3) Není rozdíl – rozdíl je vždycky, když máme dvě věci, přinejmenším aspoň v jejich pojmenování, jinak by ty věci nebyly dvě, ale jedna. Správně by mělo být že v důsledku není rozdíl. 4) Vše je řeč symbolů – Toto tvrzení je tak obecné a nic neříkající, že si pod ním lze představit cokoli a nic. Takže podle mě zcela zbytečné, dokud jej významově nedoplníte.
Správná formulace: „V matrixu, ale i všude jinde platí, že když něco děláte jen jako, tak ve skutečnosti to není jen jako, ale odráží se to na formulaci skutečnosti. V důsledku proto pak není rozdíl mezi předstíráním a realitou.“
Když to takto přeformulujeme, tak vidíme, že je to jeden ze známých konů vesmíru. Kony jsou důležité a nutné je znát.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-21 18:22:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše je řeč symbolů a nic v matrixu není jenom jako. To je velmi konkrétní. Člověk který chápe téma série to vysvětlovat nepotřebuje. Oceňuji na vás že nad tím přemýšlíte a snažíte se to pochopit. Většinová populace si tu práci nedá. Jen tak dál.

Ikona diskutujiciho Elis 2022-08-04 16:49:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je hodně drsné… je pravda že ten falešný zpěv (btw v obou klipech) jsem slyšela i já, která absolutně nemá hudební sluch a hudbu téměř neposlouchám. Tu ukrajinskou píseň mi pouštěla kamarádka, že se ji hodně líbí ale spíval ji někdo jiný… upřímně i když mám takovéhle „rytmy“ ráda že v nich není hudaba, tak kdybych ji poslouchala tak moc jako ona tak se asi zblázním, není vůbec příjemná. A až mě udivuje jak jsou lidé otupělí. Když tohle někomu ukážeš, tak ti řekne že toho naděláš a vysměje se ti. (jako průměrnému spícímu člověku…). Je ro brutal…

Ikona diskutujiciho Mia 2023-05-28 15:10:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že je letošní česká skupina v Eurovizi Vesna to samé?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek