Chtěla jsem poslat příteli energii, ale zmizela. – Kam odešla?

26.9.2012 v Poradna 13

Dotaz:

Drahá Alue
Tvůj web už navštěvuji hodně dlouho a proto, se tu nebudu rozepisovat, jak úžasná podle mne jsi, a jak je krásné co děláš pro ostatní.

Chci ti sdělit svůj zážitek, který se mi stal, na základě tvého návodu jak pracovat s energiemi. Vždy mě zajímaly věci mezi nebem a zemí, vidím auru,vykládám karty, a pracuji s kyvadlem..ale s přenosem energií jsem neměla dosud žádnou zkušenost.
Tak jsem si řekla, že to zkusím podle tvého návodu.

Uvolnila jsem se a už jsem viděla tunel zářivě zlatého světla z nebe mířící přímo do mé hlavy…pořád jsem si říkala ,,Nic se neděje …super“ … A najednou to přišlo…Jako by do mě udeřil blesk!!! Takovou sílu to mělo! Před očima mi začaly problikávat bílá světla, něco jako blesk od fotoaparátu, úplně jsem cítila tu energiii, jak mnou proudí…Bylo to jako by mnou procházel elektrický proud.. Páni, to bylo něco.


Můžu říct, že jsem takhle nasávala asi 20 minut a bylo to něco nepopsatelného…Pak jsem si nechala energii přesměrovat do rukou… Ruce a prsty mě doslova brněly tou silou energie :-))
Potom jsem si řekla, že bych mohla poslat energii mému příteli, který vedle mě spokojeně oddechoval a jelikož bylo horko, spal bez vrchního dílu pyžama.

Nejprve jsem se ho zeptala, jestli mu mohu energii poslat a dostalo se mě souhlasu. A jelikož ležel vedle mě, přímo se nabízelo, poslat mu energii dotykem.. Položila jsem své dlaně na jeho záda a představila jsem si, jak energie z mých rukou proudí do jeho těla a celého ho naplňuje…a tady najednou nic…a během chvíle byla energie pryč:-(((

Nevím, co se stalo, ale jsem si skoro na 100% jistá, že on tu energii nedostal…co jsem udělala špatně…? Prostě mě pomaličku ta energie během asi tří čtyř minut úplně zmizela, aniž bych cítila, že ji skutečně nasává.

Ráno jsem se ho zeptala, jestli v noci něco cítil, jelikož on na tyto věci moc nevěří a asi by mě měl za blázna. Je to hrozně přízemní člověk, který co nejde odůvodnit, vůbec nebere v potaz…
Byla bych ráda, kdybys na své stránky napsala třeba postup, jak postupovat v případě posílání energie dotykem, jelikož posílání na dálku mě příjde už jen z principu hodně obtížné..Děkuji moc

Měj se krásně,

L.

Odpověď:

Ahoj,
Vím, že ty jsi cítila, že tu energii nedostal, ale podle tvého popisu logicky vyplývá, že ji dostal. Ba dokonce ji přímo vycucnul. Nebudeme shazovat nebo pomlouvat tvého přítele, není to fér, ale čím více konstruktivní a uvědomělý člověk je, tím víc energie sám vyzařuje a taky ti ji vrací. Naopak čím víc destrukce a neuvědomění, tím více takový člověk energii saje.
Také mám zkušenost, že pokud člověk nevěří na nic výš než hmota, neřekne ti že něco cítil, i kdyby musel lhát. – Protože přirozeně mezi materiálním a zkoumavým člověkem vzniká taková tichá tahanice o pravdu. Jeden se snaží přesvědčit druhého, že to co zkouší jsou bludy a druhý se zase snaží ,,spasit“ toho prvního, protože cítí, že ten první o něco důležitého v životě přichází.
A pokud je člověk materiální, tak i když něco cítí, tak tomu v zásadě nevěří a nepřipustí si to k uvědomění.
Proto se ho na to ptát je vážně zbytečné. To by musel být trochu všímavý a být otevřený myšlence, že může něco divného cítit a nemusí to být nutně chřipka, nebo hnačka. – Vidíš jenom to, co chceš vidět.

Návody na posílání energie druhým lidem jsem nedala a nedám je, protože to nepodporuji. Ve chvíli kdy začneš léčit vědomě druhé lidi a začneš jim posílat energii, mohou tě začít vysávat, ba co hůř na sebe můžeš přebrat jejich problémy, nemoce a energetické deficity. A já nebudu ze zásady učit lidi něco, co by se při nesprávném zacházení mohlo obrátit proti nim. Já tady navíc povětšinou řeším spíš problémy vzniklé díky tomu nesprávnému zacházení.

Přesto si zasloužíš upřímnou gratulaci, protože jsi evidentně moc šikovná. – Přirozený talent. Podobné napojování nejlépe funguje lidem s dobře fungující vizualizací a čistým nitrem. Můžeš být na sebe hrdá a příště zkus energii poslat stromu. Uvidíš, co se bude dít, rozhodně to dopadne mnohem lépe. Stromy totiž energii vrací.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2012-09-26 05:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádhernej článek a ještě nádhernější citlivá odpověď :o)

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-09-26 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný článek, avšak mě nejvíc rozsekal nadpis :DDD

Ikona diskutujiciho Revl 2012-09-26 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jn pěkný článek. jen mě tak napado čistě teoreticky. Můžou se proudy energie křížit, nebo v určitém bodě splynout v proud. podobně jako u vody? A nevyvolá se při křížení negativní energie? No já jsem cvičení s energií skusil a v mém případě to fungovalo, což mě potěšilo.

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-09-26 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Asi tak :D

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2012-09-26 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný článek, i když ohledně léčení energií se asi úplně s Aluškou neshodnu =). Zkus se podívat do knížky Léčení pránou od Choa Kok Sui, je tam docela stručný "návod", i když já se ho nikdy otrocky nedržím, nejlepší je vzít si jen to, co potřebuješ. Je pravda, že se po léčení energií mohou vytvořit energetická pouta mezi tebou a pacientem, což někoho odradí, ale není to tak vážné, existuje spousta jednoduchých způsobů, jak je zpřetrhat, popř. časem sama zmizí. Nemohu posoudit, jestli tvůj partner energii dostal, ale je tu možnost, že by ji nepřijal. Něco podobného jsem párkrát zažil. Nechci psát, že tomu, kdo na to nevěří, to nemůže pomoct, ale někdy se to stane. Řekne ti, že chce, ale je to spíš něco jako "taková blbost a naivita, radši řeknu ano, ať mi dá pokoj". Jednoduše si před tebou nevědomě uzavře energetická centra. Já věřím, že když ke mně někdo přijde na léčení, má to svůj důvod a něco si navzájem jsme schopni předat. Pokud se po každém léčení očistíš (opět je několik způsobů), žádné riziko ti nehrozí. A pokud léčíš s Láskou, často ucítíš, že žádnou očistu nepotřebuješ, protože energie prostupuje tebe i pacienta a nežádá si žádné energetické "úroky".

Ikona diskutujiciho pavel 2012-09-27 00:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Špatně ji nasměrovala, ale mohu ji ubezpečit, že někam došla, někomu taky potřebnému. Energie se nikdy neztratí. :D

Ikona diskutujiciho pavel 2012-09-27 01:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když máš přízemního přítele, proč s ním jsi? :D

Ikona diskutujiciho pavel 2012-09-27 01:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš opravdu, že stromy lidskou energií potřebují nebo vyžadují? To je to samé jako jeden člověk mi řekl že dává energii kamenům. Považoval se za gurua. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-27 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Je zcela evidentní (a každý rozumný člověk si to doufám uvědomuje), že stromy naši energii nepotřebují, ale abychom energii co nejvíce znásobili, je nutná vzájemná výměna. A pokud něco od stromu chci, musít první dát já, aby mi on měl co vrátit. – O tomhle mi přijde naprosto zbytečné vést diskuzi, protože je to jasné.

Ikona diskutujiciho pavel 2012-09-27 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Je to jasné, ale asi jen tobě. :D

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2012-09-27 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:: V kamenech se ukrývá tisíciletá moudrost, proto vzájemná výměna energií je prospěšná nejen člověku. Všechno je propojené, nepřijde mi jako výhoda, když kameny a stromy si nechají svoje a já si taky nechám svoje. Ani pro jednu stranu. Duše stromu a duše člověka se chovají trošičku jinak. V šamanismu se s kameny můžeš i spojit. A to spojení je vždy prospěšné pro obě strany (záleží, jestli jsi ochoten si z toho něco odnést), někdy jsou kameny na nás naštvaný, tak ti třeba poví, abys je přemístil =).

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-28 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Pavle, v tom případě, pokud danému tématu zatím příliš nerozumíš, není od tebe moc fér, psát mi podobné nakyslé komentáře. Speciálně v případě, když se to tady na webu dá všechno dohledat. Všechna data jsou tu v článcích popsaná opakovaně, jenom si to prostudovat.

Ikona diskutujiciho Lucinka 2012-10-01 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpověď na otázku proč s přítelem jsem..Je to složité, ale věřím že jsme se potkali s nějakého důvodu aby jsme se od sebe navzájem něco naučily,a jelikož jsem ještě nezjistila a dotostala to, co jsem se anučit měla jsme spolu.To že je přízemní a o takové věci se nezajímá, neznamená že je horší člověk než kdokoliv jiný.momentálně jsme v takovém vztahu že rozchod by nám ublížil a nepomohl..Pokud se v budoucnu ukáže, že už si nemáme co dát, i rozchod nebude bolet a vyplyne to ze situace…Ale momentálně to neplánuji….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek