Co mi zatím není jasné a ráda bych doplnila do své ,,mozaiky“…

15.7.2012 v Poradna 9

Dotazy:

Nejdříve bych ti chtěla poděkovat za dřívější pomoc a odpovědi na mé dotazy. Zas se mi jich pár převaluje nějakou dobu v hlavě a mě nezbývá než opět trochu plýtvat tvým časem. 🙂

1. Na jeden z mých dřívějších dotazů jsi mi odpověděla, že mám dobře vyvinutou intuici. Zajímalo by mne, zda ji mohu vyvíjet ještě více, popřípadě jak?

2. Už delší dobu jednou za čas pociťuji takový podivný pocit. Buďto je to něco úplně bezvýznamného a obtěžuji tě zbytečně anebo skutečně stojí za to vědět, co je to vůbec zač. 🙂 Každopádně se to projevuje takovým způsobem, ze kterého mám docela neutrální dojmy. Prostě se najednou cítím, jako by mnou proudilo neuvěřitelné množství energie najednou. A pak v sobě něco potlačím, nebo vyvinu nějaký tlak, ani netuším jak, ale vědomě. Jako by předtím byla energie rozložená na tenké pramínky a teď se spojila v jeden proud a tryskala ze mně. Mimoděk z toho vždycky mám pocit jako bleskosvod 😀 Každopádně si nemyslím, že by šlo o působení něčeho destruktivního, ale zajímá mě, co si o tom myslíš.


3. V mém okolí a to poměrně často doma prožívají ostatní lidé neovladatelné výbuchy vzteku a podobných špatných nálad. Je mi to nepříjemné, ale nemůžu s tím nic dělat. Sice mě to někdy taky popadne, to přiznávám, ale zdá se mi, že mě to opouští nějak rychle. A taky si nejsem jistá, jestli to tak úplně je, ale někdy se ty energie odrážejí na některých rostlinkách. Necítím se z toho úplně nejlépe, ale zase se mě to nijak moc nedotýká.(Krom toho už nějak neprožívám žádné smutky a deprese, pokud se na mě třeba někdo zlobí a tak, nějak to ke mně nedosahuje :D). Mohu ty energie nějak odstraňovat či se proti nim chránit bez pomoci nějakých speciálních pomůcek (které bych si třeba musela koupit v nějakém ezoterickém obchodě)?

4. Co se astrálních bytostí týče, nerozumím jedné věci. Démoni a podobné destruktivní bytosti jsou přeci nehmotné, že? Tak jak potom mohou hýbat hmotnými věcmi či vyluzovat zvuky, které slyší i nejasnoslyšící? A co se všech AB týče, jak můžeme cítit jejich doteky? Jen to moc nechápu a pořád mi to vrtá hlavou.

Doufám, že toho není moc najednou, ale nijak to nespěchá, tak odpověz až budeš mít chuť a čas. Předem díky a měj se krásně 🙂

L.H.

Odpověď:

Ahoj,

1. Intuice se cvičí tak, že se učíš jí naslouchat a co nejpřesněji identifikovat, co ti říká. Naopak ve chvíli, kdy na vnitřní hlas nedáš, intuice zakrňuje.

2. Může jít o reakci na energetické změny na zemi, nebo ti energii někdo posílá, nebo se takhle občas samovolně ,,dobíjíš“ – možností je hodně. Já mám posledních pár let něco podobného. – Cítím šílený nával energie zeshora, projede mi to hodně silně páteří a já si nemůžu pomoct, vždycky se z toho otřepu jako pes. – Nejde o nic špatného, znám víc lidí, kteří sledují něco takového a asi jich do budoucna bude přibývat.

3. Jestli chceš ochranu vyloženě aby na tebe neúčinkovaly výlevy konkrétního zuřivce, potom perfektně funguje tento návod:

,,Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?“

4. Ty nejsi necitlivá vůči energii. – Když tě zasáhne elektrika, což je energie, taky na to reaguješ. – Lidské tělo je vůči energii citlivé a stejně tak i uši. Když se na to zrovna nesoustředíš, slyšíš jiné dimenze o to lépe. A co příjemný pocit při chození v lese? – Magnetické pole zemské.
Nebo když cítíš v zádech něčí škaredý pohled? – Taky bys řekla, že pohled se nedá cítit, ale umíme to skoro všichni.
To se ti jenom zdá, že jsi obalená masem, které cítí jenom to, co je hmotné, ale ve skutečnosti jsi multidimenzionální bytost. Žiješ na devíti úrovních současně.

(Dodatek: Jak duchové hýbají předměty a ovlivňují hmotu je hezky ukázáno ve filmu GHOST / DUCH, ve kterém hraje Patrick Swayze)

Měj se pěkně 🙂


Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2012-07-15 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Presne takhle muj braska nechape, jaktoze vim, ze je nekde blizko a treba me i vidi, ackoliv ja jeho nemam jak videt- ale vim, ze tam je! :D

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-07-15 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také mám takovou nejasnost ohledně energií :D Někdy kolem lidí i zvířat vidím taková průsvitná vlákenka. Když dám ruce k sobě tak to také vidím a někdy ta hmota zůstane jenom tak 'viset ve vzduchu. Nevíte někdo, co by to mohlo být?

Ikona diskutujiciho Peter 2012-07-15 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zjistil jsem že mám taky svého rádce, sice se mi nijak nevizualizuoval, naprosto netuším jeho či její jméno atd., ale pokud se někdy rozhoduju a nevím si rady mezi vícero možnostma, a zeptám se jej, co by mi poradil, odpověď  anebo dokonce nápad v podobě další možnosti v asi tak dvou třetinách případů dostanu – a vždy se ukázalo že to opravdu bylo to nejlepší co za daných okolností udělat šlo. A vždy to funguje nejlépe venku  a když jsem osamotě, naopak po dlouhé době strávené v interiéru, zvláště mezi lidma, kontakt mizí. Ale myšlenky, jako Farah, jsem nezachytil, resp. kolikrát jsem byl přesvědčen, že ano, jenomže se pak ukázalo, že to bylo pouze zřejmě asi něco, co se mému egu (či něčemu) hodilo do krámu. A zase, jakmile jsem s lidma kde se necítím dobře (typicky žel to bývají rodiče, či lidi co mě shazují či prostě útočí/manipulují či připomínají špatné spolužáky), jakoby se "zaizoluju" ještě víc či až přehnaně, a myšlenky  (ty špatné) se mi cyklí až doblba a nemám sílu je nechat být, dokonce kolikrát nemůžu myslet už ani běžně logicky..Zdá se že jediný lék je les, samota.

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-07-15 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli je to pravda pro většinu lidí… ale z "vědeckého" hlediska jsem se jednou zajímal k čemu by  tohle šlo přirovnat a tam bylo něco o osmotickém vyrovnávání…

Ikona diskutujiciho Peter 2012-07-16 05:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ahoj Kecale, prosím tě pokud chceš vykání tak se ti omlouvám/koriguj mě (nevim).

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-07-16 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Můžeš tykat :-D

Ikona diskutujiciho Václav 2012-07-17 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: ..Nepřijde mi normální, že je někdo vysáván a někdo vysává ať už vědomě nebo nevědomě…Ano, tu svoji energii a moudrost má každý v sobě v podobě síly kundalini, která s námi-našim vědomím vždy byla a ona je absolutní pravdou-moudrostí v nás. ostatní energie jsou z vnějšku, ty nejsou podstatné.

Ikona diskutujiciho Peter 2012-07-17 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čau, tak půst si vyzkoušel bratranec, jel podle stranek www.pust.cz, stranky jsou skvělé, bratranec dosáhl, ale cca až po roce (dle návodů), až 21dnů, říkal že jej to ve finále velice posílilo fyzicky i duchovně, žel, nechápu, že přeto zůstal pořád vášnivým motorkářem, jí nadále věci jako párky atd…měl v té době zaměstnání kde to relativně šlo, (no, i když…dělal u hasičů na "horké lince", tj to jenom v podstatě přepojoval, a většinu dní v roce, mimo horké léto a vánoce atd. měl celkem vegáč..plus systém byl jištěn ještě) Ten týden a víc to je ovšem "generálka", 1denní půst 1den v týdnu to asi budu dělat taky, myslím že je to skvělý nápad..nojo, "odkud" se ty "naše" nápady vlastně berou:-D?pokud jsi cítil radost, já myslím skoro určitě že jsi dostal tuto myšlenku od svého spojence, ať už jsi to byl "ty sám" z nějaké vyšší dimenze, či prostě nějaký spřízněný duch či předek či bytost, co je prostě ráda když máš radost ty. To s těmi zvířaty včetně dravců, jo, rozumím ti, celkem máš recht, u člověka je to prostě jinačí princip.

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-07-17 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Tak ono prakticky můžeš jíst všechno co chceš pokud se nějakým způsobem – půstem čistíš… a jestli někdo má nutkání jíst párky ale pak dávat půst 21 dní nebo prostě delší aby se tělo vyčistilo… no mě by se do toho nechtělo :-D vím totiž že je to hrozná pakárna, nevím jestli to někdo snáší dobře… záleží na člověku, ale detoxikační příznaky jsou jak kopnutí do koulí, já při prvnim půstu trpěl zimnicí, bolestmi hlavy, velká slabost aj. – všechno to jsou příznaky toho, že se tělo čistí, až zmizí pak bude tělo čisté… jednou za týden nebo 3-4 dny za měsíc je asi nejlepší, neshodíš prakticky nic, již nadále bys neměl trpět nemocemi… záleží ještě na stravě, ale ten půst to jistí… pokud budeš třeba jednou nemocnej, tak ten půst akorát prodluž do doby než nemoc nezmizí…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek