Co nám vzkázali mimozemšťané v roce 1977?

4.9.2013 v Zajímavosti 15

Mám pro vás dnes zajímavý vzkaz, nejenom na pouhé zamyšlení.

26. listopadu v roce 1977, naboural ,,někdo“ vysílání hlavních zpráv v anglii, aby předal lidstvu následující poselství. Udělejte si sami vlastní názor na to, jestli je toto poselství pádné a pravdivé, nebo ne.

Je tady i hezky vidět, že lidstvo perfektně vystihuje staré dobré přísloví o házení perel sviním. Protože co udělali s tímo vzkazem? Řídili se snad podle něj? Udělali něco pro zlepšení? Dbali na tato varování? – Samozřejmě, že ne.

Je až neuvěřitelné, jak aktuální je i v dnešní době poselství z roku 1977. Jakoby nám ho nadiktovali včera.

(V odkazovaném videu je autentická zvuková stopa, obraz je pouze ilustrační.)

Vrillon ETI, 1977 Television Hijacking Incident (czech)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qMFlp4EX08c#at=293


K tématu

Nenechte se zmást, lidé z povrchu a jiných planet už to zkoušeli přes naše média víckrát, akorát je těžké tyto záznamy dohledat. Ráda bych někdy dostala do ruky jeden záznam… Třeba ho někdo máte, či vyhledáte:

Tuším se to stalo v Německu. Do televize přišla ,,zvláštní“ skupina lidí, a tito lidé řekli, že jsou z povrchu planety. Publikum nevěřilo… Proběhla tam debata, když tito lidé předali podobný vzkaz lidstvu.

Dostali i otázku, jestli znají budoucnost. – Že prý ano.

Moderátor se ironicky ptal: ,,A jak teda umřu, když víte co se stane?“

Řekli mu: ,,Pane, nechtějte to vědět.“

,,Ne, já to chci vědět.“

,,Zemřete zítra při autonehodě.“

,,To je nesmysl! Já autem nejezdím a zítra je volno, takže kam bych jel!“

Druhý den na to moderátor skutečně zemřel. Dostal nějaký záchvat (možná infarkt, či něco podobného) a po cestě do nemocnice ho sejmulo auto. – To se ví, protože to bylo v novinách v souvislosti s televizní předpovědí.

Máte tento záznam někdo? Ten by totiž také dost stál za pozornost…


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho aves passeria 2013-09-04 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tedy pokud by někdo dohledal ten německý záznam včetně dokumentu potvrzujícího to, že ten člověk opravdu zemřel, a pokud by se dala ověřit pravost těch dokumentů (ono zfalšovat se dá kde co), tak bych tomu i věřila….

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-04 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Maju pravdu, ale Zem ide zatial stale k horsiemu…. Je pravda, ze ludia maju este malicku sancu…. Ale ked sa pozeram na tu "modernu" civilizaciu, niekedy dosť váham či vôbec chcem aby sme postupili na vyssiu uroven… Mozno by bolo lepsie keby ludia vyhynuli…

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-04 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už zase ten OSUD… Ten člověk druhý den fakt zemřel. Proč? To nemohl změnit svůj osud silou svobodné volby? Já totiž tím pádem nechápu jednu věc- jestliže jsme si naplánovali před narozením trpný osud, tak jak můžeme vědět, že naší planetě není tak samo naplánována zkáza?

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-09-04 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Mně stačí takovéto tvrzení, takové věci obvykle pravé jsou, jen jsou strašně kontrolované a lidé jsou nehorázně pesimistyčtí ohledně pravosti takových záznamů.

Ikona diskutujiciho jjj 2013-09-04 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neda sa mi spustit video…cenzura??

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-09-04 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je evoluce abychom prožili je potrebna zmena transformace/vyšši inteligence/

Ikona diskutujiciho Echo 2013-09-04 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Achjo…jak to můžou lidi jen tak přehlídnout? To jsou slepí? Radši zavřeli oči nad něčím tak jednoznačným? Co ještě chtějí víc než otevřené varování? I kdyby to byl podvod-což nebyl-to varování je na místě, když vezmeme v potaz tehdejší situaci stále ještě na pomezí další světové války. Jako by ani nechtěli pomoct. Doufám, že něco se ještě zachránit dá.

Ikona diskutujiciho Gray 2013-09-04 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ale no tak. Každý den se dějí zázraky, důkazy lidskosti. Každý den překonáváme své hranice a objevujeme krásu světa. Ta není někde na obláčku, ta je přímo tady, vidět ji a být si ji vědom, to je to umění. :-) Kolik tisíců brethariánů např., žije na této Zemi v přítomnosti, jednotě a z lásky. A mnohem více, jen se o tom nemluví. Z TV, novin, a médií se nikdy nedozvíme to, co by nás podpořilo.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-05 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Samozrejme sa na svete deju aj dobre veci, ale su takmer neviditelne pri tom mnozstve tych zlych… Ano, existuju ludia co ziju v pritomnosti – ale tak isto aj ludia, ktorych je ovela viac, co bezdovodne zabijaju – a tym nemyslim len ludi, ale napriklad aj zvierata…

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-09-05 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mrazí mě z toho.

Ikona diskutujiciho Gray 2013-09-05 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: No tak, neřekla bych, že zrovna já žiji ve světě, ve kterém zavírám oči před "zlem" – když už to tak chceš klasifikovat, ale to by bylo na delší diskuzi. Pokud však o ni budeš mít zájem, uvedla jsem tentokrát na sebe e-mail.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-06 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: E-mail nefunguje 🙁 pise ze predvoleny klient nie je spravne naistalovany…. a neviem ci tam zijes alebo nie, ale zlo existuje tak ci tak – dnes som videl decka jak isli po meste cela trieda asi zo skoly, a to bolo nieco neskutocne, uplne jak zvierata, az ma zamrazilo…. Nechcem byt zly, ale niekedy sa necudujem Illuminatom ze nas chcu znicit…

Ikona diskutujiciho Vojta 2013-09-09 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3/Jsou věci v životě dané a ty člověk sám změnit nemůže.Je to splet umluv,karem a dalšího.V životě je dost hlavních křižovatek,kde se rozhodujete sám kudy půjdete a nespočet drobných cestiček,kde se činy projevují daleko později.Říkám tomu strom života.

Ikona diskutujiciho jarad 2013-09-12 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

video je pravdivé… tyto informace najdete i ve straém tisku který potom vyšel a následně tyto informace publikoval…bylo to několik novin…a v té době takové technologie nebyly…. video je pravdivé.)

Ikona diskutujiciho Metju 2013-11-17 07:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Ano ale ten moderátor ten svůj osud nemohl změnit… prostě dostal záchvat a to se prostě už stává no

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek