Co ve skutečnosti dělají léčivé symboly / 4. díl / Symbol Boží světlo: Rozbor

12.3.2018 v Spiritualita 31

Aby se autorka pojistila proti tomu, že by nějaká její věrná ovečka začala skuhrat, že si ublížila tímto satanistickým rituálem, napíše si tam pěkně, že může dojít k návratu odloučené temné energie zpět do těla, která může člověka i zabít. Upřímně by mě zajímalo, kolik lidí už autorka tímto rituálem zabila, nebo jestli si to tam napsala jenom proto, aby to znělo víc hustě. To se už asi nedozvíte. Vraždu prostřednictvím duchovna vám nikdo nedokáže a já to určitě nebudu zkoušet, abych vám ,,odměřila“ jak moc velký sajrajt to na vás vrhne. Předpokládám, že hodně velký.

Pokud by popsaný rituál skutečně odváděl pryč destruktivní energie, mělo by se vám na místě ulevit a pokud by odváděl bytosti, tyto bytosti nemají co chodit po pokoji a nemají tam co lomozit. Je tedy naprosto jasné, že se daným rituálem přivolává ďábel a aby to ovečce nepřišlo divné, dopředu se jí řekne, že cokoliv nepříjemného souvisí s procesem čištění.

Dále je zde popsáno pálení čaker. To znamená pouze jedinou věc. Pokud na vás někdo zrovna provádí, nebo vy sami na sobě provádíte magický rituál a začnou vás pálit základní energetická centra, znamená to, že přicházíte o energii, že něco poškozuje váš energetický systém, že do něj vstupuje něco co tam nemá být a že vznikají blokace. Pálení čaker popisují lidé po zasvěcení do reiki a tohle je úplně stejný princip. A úplně stejný průšvih. Bohužel na to zatím není veřejnosti běžně dostupná náprava, toto poškození proto může být pro mnoho lidí fatální a doživotní.


Aby bylo dílo likvidace člověka dokonáno, doporučuje dále autorka rituál opakovat tak dlouho, pokud nepřestanou čakry pálit, dokud vás nepřestanou bolet vnitřnosti a dokud nepřestane praskat v místnosti. Když to uděláte, jednoduše se tak vysílíte a poškodíte, že přijdete o všechny zbytky poslední ochranné energie co jste měli a teprve poté na vás mohou temné bytosti udeřit plno sílou. Abyste na to nepřišli, autorka řekne, že to je určitě bordel, co se vám jenom vrátil zpátky, ale logicky je to naprostý nesmysl.

Zaprvé, satan nemá tolik času na to, aby bydlel v každém druhém, to co mají normální lidé na sobě (pokud tam vůbec něco mají), v žádném případě není tak silné aby vám to ublížilo natolik, jak se v rituálu popisuje. Může ale přijít, když ho ,,správně“ aktivujete a vyvoláte, což právě tento návod dělá. Ono praskání po pokoji není odcházející bordel, ale přicházející bordel. Všechno vám tam kniha popisuje otočené naopak.

Zadruhé, opravdu se děje, že se může vrátit co to jste čistili, ale ne okamžitě. Například když vykouříte dům, někdy se může stát, že se duch zhruba po týdnu nastěhuje zpátky. Rozhodně vás však nepřišel zabít za to, že jste ho předtím vyčoudili, stačí ho jen vyčoudit znova. Také se mohou temné bytosti do člověka vrátit ve chvíli, kdy odloží to něco, co ho chrání, nebo odejde z dosahu něčeho, co ty bytosti odstíní a odpuzuje. Ale rozhodně se na to neumírá, když jsou lidé na své energetické parazity zvyklí, je to jako obout si staré prošlapané boty. Věci se prostě vrátí zpět do starých kolejí, rozhodně se na to neumírá. Postupy na odstranění zlých energií mají nějaký doběh a prostě nějakou tu chvíli trvá, než z vás dodaná ochrana opadne. Není tedy možné udělat takový rituál a do pěti minut padnout na krovky, protože to tak rychle přestalo fungovat. Jednak je to blbost, zadruhé by to byl návod absolutně k ničemu a proč byste ho tedy měli dělat, když ničeho nedocílí a vrací se to hned zpátky?

Zatřetí, ten komu záleží na vás a vašem zdraví, vám nedá do ruky návod, který by vás mohl ohrozit na životě, jak jsem vysvětlila v prvním dílu. Je tedy naprosto jasné, komu tato autorka a tato kniha slouží, a k jakému účelu to celé je. I kdyby si to vymyslela, je to tvrzení velmi ostré a jednoznačné.

Je nutno mít na paměti, že temné bytosti fakt nejsou hloupé. Jsou bohužel velice inteligentní, plánují dopředu a moc dobře vědí, jak si člověka vybrat, strhnout na svou stranu a pojistit tak, aby nic nepoznal a ještě jim přivedl další duše na hostinu. Proto není nijak divné, pokud nějaký další terapeut řekne, že má s daným symbolem výborné zkušenosti – a hlavně – že ho distribuuje a prodává dál svým klientům, nebo dává při masážích nemocných lidí pod lehátko aby je symbol ,,nabíjel“. Dokonce jsem našla nějaký eshop, kde paní symbol nechala udělat ve zlatém provedení a tvrdí že když to není zlaté, tak to dost nefunguje. (Což je naprostá blbost, správně nakreslený symbol funguje i tužkou na oči nebo uhlíkem z krbu) Uznejte jak je to geniální. Takhle když se občas někomu splní jeho přání, zůstane pravá podstata problému neodhalena a následná sklizeň dušiček je ohromná. Je pro temné bytosti výhodné, aby občas vyslaly trošku energie zpátky, nebo vyslyšely nějakou prosbu, zejména na začátku, když poté budou sklízet nonstop. V tom množství energie se tato minimální ztráta pro ně, dá akceptovat.

Protože vše na tomto světě dá duální charakter a dvojí význam, rozebereme si symbol i ze symbolického úhlu pohledu. Není zajímavá pouze slovní invokace, zajímavý je symbol jako takový. Opět se vám omlouvám, že vám ho sem takhle napřímo cpu a že se na to musíte už zase dívat, ale pro jeho symbolický rozbor je to nutné, abyste viděli o jaké konkrétní linie jde.

Chci vás dodatečně upozornit, že tento symbol posílá destruktivní energie i bez slovní invokace a funguje tedy i když se na něj díváte, takže opravdu obrázek stáhněte mimo vaše zorné pole, pokud ho zrovna nepotřebujete vidět, abyste rozklíčovali symboly, ze kterých se skládá. Nenechte ho, aby na vás pasivně zářil delší dobu, případně si po tomto článku jděte umýt ruce ledovou vodou, nebo použijte jiné ochranné pomůcky, pokud máte.

Horní část obrazu ukazuje jasné a velké A. Písmeno A podle gematrie, má základní hodnotu a základní rezonanci čísla 6. Ověřit si to můžete zde: gematrix.org. Další písmena se překládají přidáváním další šestky. B je 12, C je 18, D je 24 a tak dále. V symbolice se překládá AAA jako 666. (Třeba úspěšná a známá firma aaaauto, pravděpodobně věděla, proč si to dala do názvu. Šestka je i číslo hmoty.)

Obraz tedy otevírá rezonance čísla 6, která vše zaštiťuje.

Pod ním vidíme čtyři obloučky zrcadlově postavené, rozdělené dělicí čárou a ještě podtržené. V překladu do symboliky by se to dalo do českých slov přeložit jako rozdělení buněk a jejich otočení o 180 stupňů. To znamená likvidaci lidské bytosti až na buněčné úrovni, nebo rozrušení buněčné koherence na základě tohoto energetického obrazu. Je to obrovská prasárna na lidstvo a dávat tohle někomu pod masážní lehátko bez jeho souhlasu, jak jsem někde četla, by mělo být trestné.

Spodní část obrazu poté uzavírají dva zámky, pro upevnění a uzamčení prodělaného likvidačního procesu. Zámky jsou dva, protože žijeme v duálním světě. Můžete je chápat jako uplatnění principu duality, nebo je můžete chápat jako jeden pro hmotu a druhý pro energii. Člověk se skládá z obojího, není pouze jedno, nebo pouze to druhé. Spodní zámky jsou pojistka, abyste se z toho už nedostali ven.

Upřímně nevím jistě, jestli je tento symbol produkt nějakého channelingu a jestli ten channeling udělala vyloženě Koubová, když ten symbol prezentuje ve své knize. Nevím ani, jestli to třeba sem dotáhl nějaký černý mág, který moc dobře věděl co dělá a Koubovou pouze použil, aby se vliv temných sil u nás posílil. Ani to nebudu zjišťovat. Účinek tohoto symbolu, je však naprosto jasný a jak už jsem předtím psala, je divné, že je k tomu dodaný i přesný postup kresby. Nezasvěcení tyhle věci neznají a že by to někdo dokázal stáhnout od ďábla z channelignu přímo sám? Mno, leda by to napojení po letech praktikování této černé magie měl tak kvalitní a tak silné, že by do něj ta bytost vstoupila přímo a namalovala to za něj… Což je možné, ale takto posednutých lidí je velmi málo. Nebo je to odněkud přinesené. Těžko říct. Nepodařilo se mi dostat na žádné zahraniční zdroje, ze kterých by to mohlo být převzaté. Je tedy možné, že jde o boudu ušitou speciálně na nás, čechoslováky.

Důležitý je i název symbolu BOŽÍ SVĚTLO. Všichni bohové všech náboženství jsou jedna a tatáž bytost, jaká, snad nemusím blíže vysvětlovat, byly tu o tom celé série a mnoho článků. Jak má něco název ve kterém figuruje slovo ,,bůh“, mějte se na pozoru, neznám případ, kdy by to nebyl podvod. Toto slovo používají i lidé, kteří mají sice dobrý záměr a netuší jak to je, ale poznáte podle toho, že jednoduše ještě nedosáhli potřebného stupně vědomostí a uvědomění. A pak je otázka, proč se od nich něco učit, když ještě neví co je vlevo a co vpravo, když se teprve rozkoukávají a teprve se ukáže, jakým směrem se vydají. Jestli prohlédnou, nebo se nechají něčím zaslepit. Uvědomění si toho, kdo je Bůh a kdo jsou všichni bohové světa, považuji za důležitý základ, na který když člověk nedojde, pořád bude zmatený. Když na to včas dojde, může na tom solidně stavět a nenechá se jen tak něčím zblbnout.

Připomínám i, že další názvy satana, nebo ďábla, jsou světlonoš, nebo posel světla. Ještě má další jména v latině a jiných jazycích, která se často nějak vztahují ke slovu světlo. Jak se někdo nebo něco podezřele ohání slovem ,,světlo“, buďte pozorní, protože tím může ukazovat, za koho ve skutečnosti kope a komu slouží.

Ona podobnost se světlem se možná odkazuje na symboliku černého slunce a saturnu, o které již byla řeč v předešlých sériích, které najdete v rubrice Symbolika. Ať je to jak chce, ďábel má to slovo rád a nechává si tak říkat. Pravděpodobně i proto, že to na lidi funguje a že to vypíná jejich kontrolní a obranné mechanisny: ,,Je to přece o světle, tak co by na tom mělo být blbě?“

My lidé a obecně všechny živé bytosti, jsme bytosti které lační po světle. Člověk je světelná bytost, i sám vyzařuje světlo. Milujeme světlo a sluníčko, protože bez sluníčka není život. Když zakryjete vyklíčený hrášek krabicí, vytáhne se jako žížala a bude hledat jakoukoliv mikroskulinku, jen aby se dostal ke světle. A tak není divu, že ďábel má to slovo rád. Ví totiž, že nás tím snaději oblbne. Ví, že bez světla nepřežijeme, že světlo je energie, světlo je život, světlo je naše potrava. Přece se nebude představovat jménem, podle kterého bychom ho snadno poznali. Není to žádný idiot, je jasné že použije něco líbivého, abychom měli pocit, že je nám nakloněn a že je na naší straně, aby si získal naši důvěru. On se tak i na začátku prezentuje. Dobře ví, co na lidi platí a na co slyšíme.

Na stejném principu stojí obecně i mediální manipulace, která hodně používá erotická témata, aby přitáhla naši pozornost. Ne náhodou je po celém světě známé a ustálené slovo sex. Média, i temná síla moc dobře ví, že lidská bytost je přitahována vším okolo erotiky, rozmnožování a sexu, protože je tak podvědomě nastavená. Potřebuje se přece množit, aby dále přežila a tak je magicky přitahována vším sexuálním a každým cecíkem z plakátu. Člověk za to nemůže, je to tak dáno v jeho živočišném nastavení a není na tom nic špatného. Člověk doslova musí být přitahován cecíkem, aby se zajistilo další potomstvo. Špatné je to ve chvíli, kdy se pro někoho sex stane smyslem života na úkor morálky a jiných hodnot, nebo kdy se sexem manipuluje s veřejností prostřednictvím reklamy. V základu satanistické ezoterické učení tantra na tomto principu přitahuje své oběti. Všemožné duchovní světelné terapie fungují na podobném principu, vědí že potřebujeme světlo abychom žili, podvědomě jsme k tomu slovu přitahováni a nečekáme v tom zradu.

Má to ještě druhotný efekt, lidé jsou po té vší manipulaci s podvědomím kolikrát tak zblblí, že už ani neví, co je dobré a co špatné, co je normální a co není normální. Takže například přestávají masturbovat ze strachu že je to hříšné, nebo ze strachu že tím přijdou o energii. Nebo naopak v rámci duchovna souloží se vším, co je svolné, když manipulaci podlehnou a stanou se tím posedlí.

Závěrem: Erotika ani světlo, nejsou špatné. Jsou to dva konstruktivní tvořivé principy, které nám zajišťují přežití. Tento princip je však často využíván proti nám, abychom se snadno a nepozorně nachytali na věci, o které bychom jinak nejevili zájem.

Hledala jsem zkušenosti lidí s tímto symbolem. Narazila jsem na článek z roku 2008, který napsala paní, která se považuje za léčitelku a na svém webíku nabízí bambilion certifikovaných služeb, včetně reiki. Tak je vám už asi jasné, odkud vítr fouká. Ta si knihu prý doslova přitáhla jako magnet, přečetla ji s nadšením a do roka po přečtení začala mít velice závažné duševní potíže, které jí nedovolovaly normálně přes den fungovat. A tak prosila o pomoc a vzpomněla si na knížku od Koubové. Podle ní pak použila návod na odvedení duše do světla, protože jí nějak bylo podsunuto, že je na ní přisátá duše mrtvého a že všechny problémy jsou od něj… (parádní kamufláž, aneb jak dostrkat člověka k tomu aby se ještě více propojil s těmito ďábelskými energiemi a začal pro ně dělat, ale zároveň svalit vinu na někoho jiného, kdo možná ani neexistuje) Údajné odvádění provázely slzy a na konci výkřik. Poté potíže ustaly. Dotyčná paní od té doby nadšeně používá daný symbol a nadšeně doporučuje tuto knihu, protože se domnívá, že jí pomohla. Na tomto příkladu lze jasně vidět, jaké lidi si to vybírá, aby metodu šířili dál a že způsoby, jakými se to dělá, mohou být velmi rafinované. Když člověk necítí energie a nezná symboliku, nechá se namotat snadno.

….. Možná to někoho překvapí, ale léčitele ze sebe neuděláte tím, že půjdete na deset seminářů a napíšete si to na webovky. Léčitel buď jste anebo nejste, stejně tak senzibil, nebo jasnovidec. To vám žádné zasvěcení nedá. A pokud necítíte destruktivní knihu když ji chytnete do ruky, je to jasný výsledek. Buď nejste senzibil ani trošku, nebo jste destruktivní. Jiné možnosti nejsou. Naneštěstí pro vaše budoucí klienty, na to málokdo přijde.

Pak jsem taky našla jakýsi článek z ,,poradny“, kde se někdo ptá na daný symbol, protože ho poprvé viděl na konkrétním ezo webíku. Autorka webíku, jelikož necítí energie a nezná symboliku, neuměla odpovědět nic lepšího, než říct paní ať si s tím dělá co chce, že si to má intuitivně zařídit a že se to opakuje třikrát podle vzoru boží trojice (a zase jsme u Boha), že symbol boží trojice sama používá, než začne dělat cokoliv duchovního…

Nejsem si jistá co přesně myslela symbolem boží trojice, po zadání tohoto hesla to googlu vyskakuje v prvních pozicích tohle:

Tento symbol rezonuje na 666 a 666 je v něm symbolicky také zcela zjevně ukryto. Je to velice destruktivní znak a jestli to fakt někdo používá předtím než začne dělat ,,cokoliv duchovního“, tak je to fakt super. Tam se určitě půjdu léčit.

Aby toho nebylo málo, dotřetice přidávám tentokrát citaci z internetové diskuze. Nevím, jestli se tomu zasmát, nebo spíš plakat:

,,Ahoj lidi. Pracujete se symbolem Božího světla ? Symbol mi byl předán na Reiki 2. stupeň, ale nebyla jsem do něj zasvěcena.

Použila jsem ho poprvé pár dní po zasvěcení do R2. Pomocí něj jsem odstranila jedné spolupacientce s jejím souhlasem nikotin z krabičky cigaret a naplnila je léčivou esencí.

(Chtěla se odnaučit kouřit). Za hodinu si šla zapálit a vrátila se s tím, že půlku cigarety už nedokázala dokouřit. Udělalo se jí špatně.

Symbol jsem použila úplně samostatně, bez ostatních symbolů R2. Ale ještě jsem použila oslovení JÁ JSEM

Máte nějaké jiné zkušenosti ? Dál ho používám pro řešení svého zdravotního problému, ale ještě v kombinaci s jinými metodami.“

Že je někdo až tak mimo realitu, že se domnívá, že by mohl energetickým působením odstranit nikotin z cigaret, to mi hlava totálně nebere. Ale naopak dává velmi smysl, že se z cigaret, poté co je takto proklela, stal naprosto nekouřitelný hnus. Podobné zkušenosti mám s kávou. Pravotočivě zamíchaná chutná lépe a jemněji. Levotočivá je méně dobrá a více hořká. Přitom je z totožné konvičky, jen opačně zamíchaná. Energie má na chuť potravin velký vliv. A je také důležité, kdo co vařil.

Osobně nedávám jídla, která vařili destruktivní nebo naštvaní lidé, takže skoro nemůžu chodit do restaurací, nic mi tam často nechutná a ještě je mi zle, přestože fyzicky jídlu nic není a je uděláno chuťově dobře. Dlouho jsem si myslela, že je něco se mnou špatně a že asi trpím směsicí chronických zdravotních problémů. Po většině jídel mi bylo těžko, odpadávala jsem únavou, dělalo se mi zle na zvracení, běžně jsem mívala průjmy ve dvě ráno, tak bolestivé a křeče tak ostré, že jsem nemohla ani dýchat.. Ale pak zázračně veškeré mé zažívací a zvracecí potíže ustaly, když jsem začala jíst výhradně mnou uvařené jídlo. Když je to ode mě, nikdy nemám problém, ať je v tom naházené cokoliv. Jak to vařil někdo jiný, je to jako hrát ruskou ruletu a většinou mi z toho není dobře… Dobrý tip pro vás, pokud se v tom poznáváte. Začněte si všechno vařit sami, je možné že jste zcela zdraví a zkrátka jen přecitlivělí. Úplně jsem také vysadila alkohol, skoro nepiji kávu a omezuji se v nadbytečných cukrech… a teď zpátky k tématu:

Pokud něco po podobném energetickém léčení zhořkne a zfujtajblovatí, je přece naprosto jasné o jakou metodu se jedná a co se s těmi cigaretami stalo. Organismus to poznal a odmítl ten humus nasávat. Tělo bylo v tomto případě chytřejší, než jeho majitel.

Symbol Boží světlo existuje ještě ve druhé, ZESÍLENÉ variantě, která plní naprosto stejný účel.

Daná silnější varianta vypadá takto:

V pátém díle konečně pokročíme k novému symbolu.

(pokračování příště)


© Alue K. Loskotová, www.Aluska.org

Líbí se vám tento článek? Napište mi svůj názor do diskuze a nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli. Děkuji!

Komentáře

Ikona diskutujiciho Karloon 540 2018-03-12 05:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, také jsem přemejšlel proč použiva Satan oznaceni posel světla. Podlemě to vychazí z jeho plánu, v první fázi udělá bordel, zblbne lidi tak aby byli naprosto bezbraný proti temnejm bytostem a lidstvo pokoří. Pak příjde jako velký mesiáš, přinášející SVĚTLO a spasení do našich životů a pak je to jasný, kdo ho bude vzívat a odevzdá se mu bude v jeho světle "spasen" ten kdo to neudělá ten skončí v "pekle"  bezbranej proti temnejm bytostem. Tím že si Satan podmaní lidstvo, tím si podmaní celou planetu i veškeré stvoření co je na ní i s lidma, nejdokonalejšíma bytostma ve vesmíru, pak by to byla pouze jeho hra a on by tuto hru hrál a utvářel jak se mu zlíbí. To na čem vzájemně spolupracovali světlé bytosti aby toto stvoření vzniklo by najednou patřilo pouze jemu a o toto si myslim Satanovy jde.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-12 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jemu vůbec nejde o hmotu. On potřebuje duše. Jestli jsi četl knihu Anděl strážný, je to tam popsané. Hmoty stvoří kolik bude chtít, ale duše neudělá, to je jeho problém.

Ikona diskutujiciho Katka 2018-03-12 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluska chcem sa spytat na symbol triskel 3 keltske kruhy ci su bezbecne  ako tetovacka.Dakujem.

Ikona diskutujiciho misa 2018-03-12 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluškooo,

Ikona diskutujiciho misa 2018-03-12 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět tu bylo zmíněno spojení slov "já jsem". Kdysi na kurzu reiki u paní E.M. //EVA MELZEROVÁ, Praha-Aluško asi její plné jméno neuvádět?// (mívala reklamu v časopisech regenerace a regena, tam je velká koncentrace těchto reiki mistrů)jsem dostala celou knihu A4 s channelingy, jmenovalo se to vzpomínám hovory o já jsem. Vzpomínám, že byl "čanelingován" (řeknu jméno raději česky, bylo psáno v angličtině) pan svatý žermén. Pravděpodobně to čanelovala tato paní a nechala pro své žáky vytisknout. Čanelingů tam bylo mnoho, jejich tématem bylo – já jsem bla bla bla bla. Vždycky věty tzv. kladné tvářící se povzbudivě. Tak teď nevím, co si mám o tom myslet. Paní vypadala, že je duchovně hodně daleko a vysoko, skromná, ale je reiki mistr.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-03-12 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Humus. Je to šílené 🙁 jinak ten druhý symbol se jmenuje triquetra, je často propagovaný na různých ezo a pohanských stránkách jako ochranný symbol, který napříč kulturami symbolizuje buď svatou trojici nebo trojjedinou bohyni nebo narození/život/smrt nebo trojí podstatu světa. Články se hodně podobají, původ je údajně keltský a symbol vždy prezentují jako dobrý.Mně se teda nelíbí a nikdy jsem ho nepoužívala, ale dostupné informace jsou ty, které jsem napsala.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-12 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Vidíš no, ale když to hodíš do googlu tak mezi základními symboly reiki ti to nevyjede.

Ikona diskutujiciho Karloon 540 2018-03-12 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi sis ten prvni komentář špatně vyložila nebo jsem to možná špatně napsal. Samozřejmě že jde o duše, tím že udělá ve světě bordel, nechá lidstvo pokořit a padnout a pak se ukáže jako jediný spasitel tím si přece získá ty duše které se mu ještě s vděčností odevzdají, (tak jak to dělají křesťané, sláva přišel vykupitel, modleme se, buť vůle tvá atd. atd. ) . Samozřejmě s ovládnutím lidstva se  podmaní v této dimenzi i zdejší život na zemi, jeho vývoj, čily vývoj celé planety, i ta je přece živý organismus. Takhle to bylo myšleno a nepopírám že tou hlavní prioritou jsou právě již nahoře zmíněné lidské duše.

Ikona diskutujiciho Veronika 2018-03-12 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,tvé informace jsou naprosto dokonalé a v mnohém totožné v Rozhovorech s Íšou na SVCS.Najdeš je v archívu pod sekcí Evoluce.Doporučila bych ti poslechnout si obzvlášť dnešní rozhovor,který má hodně společného s tvými posledními příspěvky.Ale všechny rozhovory stojí za to si poslechnout.Nic nenutím,jen dávám tip.Veronika

Ikona diskutujiciho Markéta 2018-03-13 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue, s triquetrou (ten druhý symbol)jsem se setkala před kostelem Nejsvětější Trojice v šumavské obci Srní. Je tam umístěná v kameni přímo před vchodem do kostela. Přišlo mi hodně zvláštní, že pohanský symbol je hned vedle toho křesťanského. Tady ale asi jen jiným způsobem vyjadřuje Sv. Trojici. Na Šumavě se od pradávna pohybovali keltové. Tak je někdo právě takto připoměl.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2018-03-13 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s těmi cigaretami mi připomělo příhodu, jak ségra připevnila magnetkami na ledničku obrázek lebky. PO chvíli jsem si všimla, že mi to jídlo z ní nechutná. A ke konci dne jsem ledničku obcházela obloukem. Takže, pokud někdo chce držet dietu…

Ikona diskutujiciho Haneli 2018-03-13 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, děkuji za tvou osvětu v mnoha oblasrtech. Jen k těm symbolům. Hledala jsem nějaké přírodní přípravky na boreliózu. A uvažovala jsem o této firmě http://www.eshopdiochi.cz/bioinformacni-pripravky.html Pak jsem, ale viděla jejich znak a připadal mi dost "šílený" a šla raději hledat jinam…jaký máš na to názor? Pokud to můžeš zveřejnit nebo jen soukromě. :-) Hana

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-14 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Diochi jsem nikdy nepoužívala, ale na druhou stranu mi připadá divné že mají znak z rohů…. nezměnili ho nově? Dřív jsem si nevšimla. Nic bych si od nich teď nekoupila.

Ikona diskutujiciho Jana 2018-03-14 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako dobre Alue, ze pises seriu clankov o symbolike. Osobne by ma zaujimalo, ci aj ine symboly, nazvane 'keltske', ako je napr symbol "4 svetove strany" su destruktivne alebo nie. Inak mozem potvrdit, ze zalezi na tom, kto pripravuje jedlo. Vsimla som si to v jednej pizzerii, kde mali dvoch kucharov a pizza od kazdeho z nich bola chutovo uplne ina. Hned som vedela, ktoru kto pripravoval. Osobne obcas pri priprave jedla dakujem Zemi za tie dary a predstavim si v rychlosti, napr paradajky, ako rastli a svietilo na ne Slnko a Zem im dala vsetko potrebne pre mna ako konzumenta. Musi to byt ale zo srdca, preto si myslim, ze takto podakovat za jedlo raz za cas je hodnotnejsie ako mechanicky pri kazdej priprave.

Ikona diskutujiciho Haneli 2018-03-14 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tak to netuším, já je zaregistrovala až před měsícem 🙂

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-03-15 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4)Aluško, na googlu tento symbol v rámci reiki nenajdeš, protože ten se dává při zasvěcení jako "bonus", nepatří k základním reiki symbolům. :-?

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-03-15 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Jeejda, tak to nevím, Veru, ale na mě nepůsobí Isa vůbec dobře. Tak třeba si Aluška kousek poslechne a řekne nám svůj názor :-)

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-03-15 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Diochi mně vnutila paní, u které jsem byla na akupunkturu a byly to vyhozené peníze.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-15 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-15 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: já jsem se na ní taky chtěla kouknout ale zadala jsem asi špatvé slovo a vyskočil na mě znak pakistánské zpravodajské služby:-DDDDDDDD

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-03-15 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Aluško, mockrát děkuji za potvrzení mé intuice!! :-)

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-03-15 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:Tak to je síla! :-)  :-)  :-)

Ikona diskutujiciho Jan 2018-03-15 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Blázni vzdyt je to znak pro BIOHAZARD.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-16 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: nojo:-) teď už chápu smysl současného mega hitu – točítka spineru…zase kýbl s*aček:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-16 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  tyjo ale že nás to neťuklo hned, já si říkala že to odněkud znám :D  :D  :D … jdu jim do firmy napsat proč to tam mají, třeba odpoví.

Ikona diskutujiciho Veronika 2018-03-16 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Díky Aluš za odpověď,taky mi ten hlas zpočátku připadal ne moc příjemný,no vydržela jsem a poslechla si všechno.Ono nejde hodnotit podle toho,že ta paní absolvovala SRT,taky se vyvíjí a dochází k dalším zkušenostem a jiným pohledům.Mě připadá důvěryhodná,ale taky se můžu mýlit.Chce to poslechnout si vše i odpovědi na otázky posluchačů,pak to dává větší smysl.Díky za názor Tvůj i Daisy :-).

Ikona diskutujiciho Haneli 2018-03-16 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Tak to je něco, bylo to povědomé, ale to mi nedošlo, že to je znak pro biologické nebezpečí. Varují své zákazníky aspoň symbolicky. No jo, vedou to nějací inženýři :-) (opravdu jo, koukala jsem do rejstříku)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-17 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Uvidíme jestli/co mi z firmy odpoví na dotaz o logu. Tohle je fakt luxusní fail. :-D

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-03-17 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem hledal sešity ze střední školy a hned jak jsem jeden otevřel, vzpomněl jsem si na tuto sérii. Za tu dobu jsem na to uplně zapomněl, ale hned jak jsem to uviděl se mi vše vybavilo. Aluško, kdysi se mi zjevil symbol i s postupem nákresu. To mi připomnělo tady tento symbol, nakreslil jsem to očividně v té době do tohoto sešitu. Mohu ti symbol poslat, vyjádříš se k tomu?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-18 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: mno pokud k tomu bude co vyjádřit :-)

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-03-20 01:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„A pokud necítíte destruktivní knihu když ji chytnete do ruky, je to jasný výsledek. Buď nejste senzibil ani trošku, nebo jste destruktivní. Jiné možnosti nejsou.“

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek