Co znamenají vaše erotické sny?

5.11.2011 v Zajímavosti 12

Milí čtenáři,

velice mě zaujal článek, který nedávno vyšel na serveru, kde by to člověk normálně vůbec nečekal… Určitě je nás většina, kterým se občas nebo pravidelně zdají postelové scény, mnohdy docela kuriózní. Možná, že tento článek leckomu napoví, proč se mu zdá zrovna ta či ona nemravnost. Pokud nenapoví, berte to jako zajímavé zpestření programu a možnost k zamyšlení. Překousněte ten mírně trapný úvod, u kterého se možná leckdo začervená, ale řekněte si: Není to náhodou stejně pravda? Tak jaké pak copak? (Pánové pro dnešek odpustí, že je tento článek určen přimárně ženám.)


Co znamenají vaše erotické sny?

Kromě toho, že si svá nemravná snová dobrodružství krásně užíváte, z nich také můžete vytěžit zajímavá fakta o sobě! Takhle:

Vy, krásná a žádostivá, se v rozevlátých šatech procházíte rozkvetlou zahradou. Najednou se vedle vás objeví muž. Ve tváři se nápadně podobá Johnnymu Deppovi, ale některé rysy má i z kolegy, který vás už delší dobu přitahuje. Klekne před vámi, líbá vám ruce, vyznává lásku. Pak vás vezme do náruče a v posteli s nebesy se s vámi něžně (nebo drsně) pomiluje. Tenhle příběh má ale trapně nevyhnutelný konec: probudíte se. Sny podobného typu si užívá každá žena. Ať už se v hlubinách spánku osaháváte s Bradem Pittem, nebo flirtujete s pumpařem, neobjevila se tahle představa ve vaší hlavě náhodou. Sexuální sny totiž prozrazují vaše tajné touhy a úzkosti. Podvědomí používá tyhle syrové snové zážitky k uvolnění emocí, které se v bdělém stavu bojíte vypustit ze stáje svého mozku. Možná si ani neuvědomujete jejich skrytý smysl. Ve skutečnosti totiž snové divočení v objetí svalnatého postelového přeborníka nemá se sexem téměř nic společného. Ovšem takové “nevinné” poletování mezi oblaky nebo kartáčování vlasů často mívá sexuální podtext. Divíte se? Ale je to tak. Přestože se půlnoční fantazie a každodenní zážitky u každé ženy liší, výklad nejčastějších erotických snů bývá v podstatě stejný. Prozradíme vám, jak je rozkódujete, hned jak se zítra ráno vykulíte z postele.

Milujete se s někým vysoce nepravděpodobným
Máte sny, ve kterých z vás při pohledu na plešatého šéfa nebo nejlepší kamarádku tryská žhavá láva? Užíváte si s někým jiným, s kým by vás to normálně ani nenapadlo? V pořádku. Možná se trochu děsíte, že v sobě skrýváte erotické touhy, o kterých jste dosud netušila. Že po šéfovi nebo kamarádce toužíte i ve skutečnosti, jen si tuhle skutečnost nedokážete přiznat. Omyl. Vysvětlení vás nejspíš překvapí: Snový milenec nebo milenka vás přitahují určitými vlastnostmi, které byste chtěla mít vy sama! Možná toužíte dosáhnout takového úspěchu jako kapitán vaší kanceláře nebo obdivujete kamarádčin pohotový smysl pro humor.

Máte sex s celebritou
Vaši ložnici navštívil nějaký filmový krasavec. Třeba roztomilý Jude Law, nezkrotný Gael García Bernal nebo rocková hvězda typu Anthonyho Kiedise. Hurá! Sex s celebritou může účinkovat jako sladký koktejl, který vám mozek namíchal jako překvapení na noc, ale často se za ním skrývá víc. Pokud zrovna s nikým nechodíte, podvědomí vám připomíná, že na vás venku čekají skvělé vyhlídky, a radí vám, po jakém typu muže sáhnout. Jestliže jste zadaná, mohou vám sny naznačovat, že toužíte po něčem, co vašemu příteli chybí. Ale i naopak. Pokud jste s partnerem šťastná, mozek vás prostě jen utvrzuje, že jste našla muže hvězdných kvalit. Prostě toho pravého!

Chcete se milovat, ale nemáte kde
Vám i vašemu příteli se touhou zapalují džíny, ale ať hledáte, jak hledáte, nenarazíte ani na volnou telefonní budku. Máte pocity úzkosti – chtěli byste, ale nemůžete. Takové sny se často zdají ženám těsně před rozchodem nebo po něm a naznačují, že mezi vámi a partnerem prudce klesla vzájemná důvěra. Nebo za vaším snem stojí marná snaha něco na vztahu změnit. Podobné noční můry vás ale mohou pronásledovat i v případě, že s přítelem spokojeně plníte byt skříňkami z IKEA. Možná před vámi stojí překážka nebo zlom, kterého se bojíte – váš partner například odjíždí na delší dobu na zahraniční stáž, případně spolu čekáte dítě.

Pozorují vás lidé – při sexu
Přímo ve chvíli, kdy se chystáte vybuchnout slastí, zjistíte, že vzdycháte na jevišti nebo uprostřed přeplněné místnosti. A všechny oči samozřejmě probodávají pohledem vaše a partnerovo nahé vzrušené tělo. Vysvětlení existuje dvojí. Pokud vám milování v davu dodává sebevědomí, nejspíš se ve skutečnosti bojíte, že lidé vašemu vztahu s přítelem moc nefandí. Kamarádky nemůžou vašeho milého ani cítit? Začali jste spolu chodit ještě v době, kdy někoho měl? Možná máte výčitky svědomí. Jestliže vás sex pod světlem reflektorů pro změnu naplňuje třeskutě výbušnou vášní, nejspíš se jen chcete pochlubit ostatním svým žhavým sexuálním životem.

Podvádíte partnera
Vzrušující bokovku si ve spánku vychutnáte pravděpodobně v období, kdy ve vztahu děláte nějaký zásadnější krok. Třeba se s partnerem stěhujete do jednoho bytu nebo jste se zasnoubili. Jakékoliv pochyby nebo nejistota se pak objeví ve vašich snech. Neznamená to, že byste svého rozhodnutí litovala, jen zpracováváte zcela normální obavy. Možná máte podvědomý strach, že se tím zříkáte stovek dalších potenciálních milenců nebo že váš partner není ten pravý. Pokud za zavřenými víčky pozorujete zálety své drahé polovičky, nejspíš se ve vztahu cítíte trochu opuštěná. Možná váš partner moc pracuje nebo nebere vztah tak vážně jako vy. Nebo ho podezíráte z nevěry.

Kdy sníte o sexu?
Se sexem skutečně souvisí, pokud se vám zdá:
* že létáte
* o muži s falickým předmětem (holí, mečem, baseballovou pálkou)
* o koních, hadech, plazech
* že máte hodně dlouhé vlasy

zdroj: http://www.jenprozeny.cz/

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Co mě zaujalo” – Zde

Další obrazy Davida Delamare – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2011-11-05 05:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vzdycky zajimave pozorovat vlastni podvedomi tim, co se objevi ve snech a porovnani s tim, jak se to nasledne odrazi v realite. Me uz se trikrat stalo, ze jsem potkala ve snu nekoho, koho jsem mela brzy potkat v realu a dopadlo to tak, ze jsme spolu chodily :O

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-11-05 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vraj to čo sa sníva,sa podla japonského príslovia nikdy nestane.

Ikona diskutujiciho Arien 2011-11-05 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To bych chtěla vidět. Pokud jsi někdy viděl hřebce, měl bys vědět, že to je anatomicky nemožné:-)

Ikona diskutujiciho Vepřík 2011-11-05 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vážne neviem Alue, taký sen som nemal už niekoľko rokov.A ty – máš ich často? No nehanbi sa, porozprávaj niečo dráždivé..

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-11-05 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle Freuda souvisí každý sen se sexem :o)))i sen o sexu :o) prý se sexem souvisí i sen o jízdě na kole :o) Já tyhle sny neřeším :o) užívám si je :o)

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-11-05 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se jednou zdálo že jsem lítala. Ale jenom trošku, pak mě tahle schopnost vytratila :D

Ikona diskutujiciho Vit 2011-11-05 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:: Tak to je to japonské přísloví špatné. :D

Ikona diskutujiciho Alenka 2011-11-05 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se pořád zdá o tom, že ho někomu kouřím, není vidět, kdo to je. Jsem si jistá, že to má nějaký symbolický význam, ale ve snáři jsem to nenašla. Nevíte prosím někdo, co by to mohlo znamenat?

Ikona diskutujiciho bobek 2011-11-06 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7 – a nedáváš si večer k posteli lízátko a nemáš tam ráno jenom tyčku? :-)

Ikona diskutujiciho Martinka 2011-11-07 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: taková sodoma gomora :D

Ikona diskutujiciho eros- 2011-11-08 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co nám říkají erotické sny?že se nám zase posralo něco na mozku,a musí to ven píčou.

Ikona diskutujiciho Olina 2011-11-10 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by mi přišlo docela ponižující… Nemáte pocit, že Vás někdo ponižuje, nebo chce po Vás něco, do čeho se Vám nechce???

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek