Děkovné dopisy čtenářů + speciální pozdrav od ,,Vepříka“

21.11.2012 v Čtenáři 11

Vaše děkovné dopisy jsou pro mne osvěžující. Stále více píšete, jak vám stránky mění život, že jste v mnohem spokojenější, že se vám mnohem lépe daří a že na ně často chodíte hned ráno pro konstruktivní nakopnutí do nového dne.

To jsou samozřejmě věci, které se velmi dobře čtou i poslouchají. Kdybyste mi o tom nepsali, asi bych si nemohla uvědomit, kam až vliv těchto článků sahá.

Mám z vás radost a s o to větším nadšením a zápalem se budu snažit do budoucna. Dnes předkládám jen několik nejkrásnějších dopisů z nedávné doby, které mě nejvíce oslovily. Velice děkuji i za ty, které zůstaly jen v soukromé korespondenci a na internet nešly… Vážím si každého z nich.

1. Neuvěřitelná je pro mne představa, že si někdo přečte celé mé stránky 3x, při takovém množství textu. Ale proč ne? Už mi došly dopisy, kdy si někdo přečetl za jeden den mou knihu dvakrát, což je také úctyhodný čtenářský výkon, na tolik stran.

Ahoj Alue,
píšu ti, abych ti poděkovala. Dneska jsem seděla, poslouchala si písničky a přemýšlela. A ono mě jen tak napadlo, že vlastně od té doby co znám tvoje stránky a mám je asi třikrát přečtené se toho změnilo strašně moc. Ono je hrozně vtipný když se ohlídneš do minulosti a najednou si uvědomíš strašně moc věcí co se ti přihodily a usoudíš, že se ti dokonce i změnil život. Vidím ho teď úplně jinak. Zbavila si mě takového toho ,,zaslepení“, které nám dala společnosti a strhla si mi brýle z očí. Fakticky se teď na věci dívám úplně jinak. Dokonce už i dokáži cítit energie.

Třeba v noci, když ležím, tak najednou jako bych spadla do nějaké jiné dimenze nebo čehosi :D…Najednou jako kdyby ztuhl vzduch a zpomalil se čas a prostě v mém těle se otevřou vždycky jakoby kanálky a já cítím ten jiný svět. Strašně divně se to popisuje, ale ty určitě víš co tím myslím :D. No a třeba úplně cítím občas, jak se o mě pokouší špatné energie, tak to rychle zaženu a jdu spát…budu muset asi udělat něco s tím zrcadlem co mám v pokoji 😀 No ale hlavně víc cítím ty dobré energie.


Prostě když třeba natáhnu ruku, přepnu si jakoby vnímání, tak jsem schopná cítit takové jak kdyby balónky, které naráží do mé ruky a kolikrát se mi už stalo že mě rozvibrovaly končetiny, zrovna ted když to píšu tak mi brní nohy :D. Co je ale nejdůležitější je to, že vždycky když jsem třeba v nesnázích, tak myslím na své andělíčky a žádám je, aby mi pomohli a nikdy, ale fakt nikdy se na mě nevybodli.

Takže ti ještě jednou fakt děkuji a přeji hodně štěstí do života :). Nikdy nepřestávej dělat to co děláš, zachránila jsi tím strašně moc ztracených duší :).

2. Takový dopis mi ještě asi nikdy nepřišel. Moc si toho vážím, děkuji!

Zdravím Tě, Alue.
Připadá mi to tak zvláštní. Tvoje stránky znám už skoro od počátku, i když tam moc nechodím, spíš vůbec, ale přesto mi nějak utkvěly v mysli… A zrovna dnes, nevím proč, mě tak napadlo, že se na Alušku podívám. Víš, nikdy jsem to tam neměla moc ráda. Ne kvůli tomu, že by se mi nezdálo něco z toho, co píšeš, ale vyloženě kvůli Tobě. Čímsi jsi mě pokaždé tak (odlehčeně) „naštvala“… A dnes znovu. Říkám si – prostě tu holku nemám ráda, jen nevím proč. Zajímalo mě, jestli to je tedy Tebou nebo mi jen něco zrcadlíš.
Našla jsem si na youtube nějaká Tvá videa, abych slyšela Tvůj hlas a viděla Tě v pohybu. A vida. Stalo se, co bych nečekala – zaplavila mě vlna sympatie a jakési spřízněnosti… A všechno mi to došlo – že Ti možná něco závidím – to, co já nikdy nedokázala – tvořit, jít si za svým a dotáhnout něco do konce, ať už je to napsat knížku nebo cokoliv. Je to jednoduché. Pro mě velmi přínosné. A za to Ti naprosto upřímně děkuji!
Ať se Ti i nadále daří všechny Tvé záměry a s tímto mailem posílám i nepopsatelnou vlnu sympatie a radosti 🙂

3. Mám radost, že pouhý zájem o články, tolik mění vaše životy a způsob myšlení. Děkuji!

Milá Alue,
Odmala jsem duchovně zaměřená a poslední roky na sobě dost intenzivně pracuju. Nedávno jsem zaznamenala jakýsi rozkol ve mně. Žila jsem temnotou. Pak jsem nějak zabloudila na Tvoje stránky a jako temný člověk jsem je brala spíš jako srandu. Jenže jsem pak chodila víc a víc. Začala jsem v sobě objevovat světlou stranu…Samozřejmě nejen kvůli Tobě, ale i vzhledem k mé životní situaci v jaké jsem nedávno byla. Nevím jak to popsat.
Jakoby o mě usilovaly obě strany a já nevěděla pro jakou se rozhodnout. (souvisí to asi s Transformací) Dovolila jsem rozvinout v sobě pozitivitu. Jenže jsme lidi a už ze své podstaty se v nás snoubí světlo i temnota…nemůžem tomu uniknout. Pokud oba principy v sobě přijmeme, můžeme dál růst… Vnímáš to taky tak nebo si o tom myslíš něco jiného?
Svět se mění. Někteří lidé se mění. Ti, co chtějí. Co chtějí na sobě pracovat… a hlavně VIDĚT!
Kdo chce, může poznávat skryté pravdy Života. Pravda je všude kolem nás a v nás…v našem nitru. Intuice je neomylná.
Změna už probíhá. Cítím to. Čím dál tím silněji. Rychlý spád to mělo (alespoň u mě) teď v létě a v říjnu začne mazec…
Díky, že jsi mi dopomohla k otevření další (překvapivé) komnaty mého Já!
A.D.B.

4. Mám velikou radost, že jsou mezi čtenáři nejen bratři Slováci, ale že tu máme také čechy žijící v Americe, nebo v Německu.

mila alusko,
pisi bez apostrofu, jelikoz bydlim v zahranici a nemam ceskou klavesnici. na tento mail necekam odpoved, takze muzes jenom uvolnene cist. chci podekovat tem nahore, ze me privedli na tve stranky, rekla bych nahodou, ale nahoda prece neexistuje.

dala jsem do hledace na googlu – capillan test .- a vyskocila prvni v poradi tvoje stranka i s komentari k tomuto tematu. po snazivem precteni tvych kompetentnich odpovedi ztvarnenych do pekne davky humoru, jsem si rikala „ta zenska je sakra sympaticka“.

predstavovala jsem si, dle odpovedi, starsi zkusenou damu v letech! dostala jsem chut se dozvedet vic a tak jsem presla na levy panel a klikla na videa, kde jsem te poprve mohla videt. jake to prekvapeni!!! mladicka blondynka s dlouhymi vlasy s rozzarenym usmevem na tvari. no reknu ti – spadla mi pekne celist a spontanne prohlasila „no teda klobouk dolu!“ myslim, ze budu nyni casto brouzdat na tvych strankach, abych cerpala z tveho umeleckeho dila.

taky se moc tesim na tvou knizku – svet za oponou. zatim nevim jak to udelam, nebot klasicky penezni prevod z nemecka ve valute na ceske konto je komplikovany, ale kde je vule, tam je i cesta, ja to casem nejak vymyslim.

alusko preji ti na tve ceste zivotem mnoho pozitivni energie, dekuji za tu jez si mi dala prostrednictvim tvych stranek a hodne hodnych lidi kolem tebe!
moc zdravi k.w.

5. A nakonec specialita. – Tento focený pozdrav poslal stálý čtenář, který zde vystupuje pod přezdívkou ,,Vepřík“. Moc mě tím potěšil, podobné fotky bysme rádi s Vendelínem dostávali častěji. (Vendelín je ústřední postava mého občasného loutkového seriálu, který můžete vidět v rubrice ,,Filmy pod Alue“ pod označením ,,Alutyjátr“. Pokud je neznáte, doporučuji podívat se od prvního dílu, protože na sebe navazují.) Pozdrav od kolegy vepře, Vendelína velice potěšil. – Máte doma také nějakého čuníka? Pošlete nám pozdrav, budeme rádi 🙂

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2012-11-21 06:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle jsi ty, Vepříku? Ne, už nemám chuť tě sežrat, jsi nějaký zelený :-D

Ikona diskutujiciho vlaja 2012-11-21 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dakujem ze Si

Ikona diskutujiciho mg 2012-11-21 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako kedysi hovorili bratia Rusi:"Začem bukvi, vsio jasno".

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-11-21 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak trochu se poznávám v tom 2. dopise. Nedá se říct, že bych ti něco záviděl, ale vidím nejen u sebe jinou věc.

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-11-21 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidíš, ty Vepři, jak jsi slavnej.. :D

Ikona diskutujiciho Farah 2012-11-21 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem byla nakupovat dárečky a protože jsem do poslední chvilky neměla absolutně páru, čím bych někoho potěšila, tak jsem zavítala do velmi inspirativního obchůdku zvaný Horoskop 🙂 Najdou se tam solné lampičky, svíčky…prostě hodně věcí. Mezi tím vším: žlutá prasátka a moje reakce: Aaaah Vendelínovi sourozenci! :D

Ikona diskutujiciho pavel 2012-11-21 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Často nesouhlasím s tím co taky píšeš, ale každopádně vypadáš hezky. 🙂

Ikona diskutujiciho Babe 2012-11-21 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cha! Předvedu všechna svá prasátka! :D

Ikona diskutujiciho malé srdce 2012-11-21 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se dívám na toho Vendelína, mohli bychom udělat takovou soutěž jako byla ta pasáž v mém oblíbeném filmu Amélie z Montmartru s tím trpaslíkem:-) Trpaslík putoval po celém světě a v každém tom jednom státě, ho letuška vyfotila a potom ty fotky posílala Amélii nazpátek pro jejího skleslého tátu, který uvěřil, že trpaslík oživl:-)To by byla báječná soutěž:-)Prostě bychom vyfotili prasátko ( a třeba i živé )s nějakým pozdravem pro Alušku z různých koutů světa a vyhrála by nejkrásnější fotka s nejhezčím pozdravem. Ale kde vzít to prasátko?

Ikona diskutujiciho pavel 2012-11-22 03:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Babe je samo krásné prasátko. :D

Ikona diskutujiciho Michalka07 2012-11-23 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

TY jsi prasatko z 5D dimenze jak jsi zelenej a kitickovanej :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek