Dělala jsem černou magii a teď mám sebevražedné sklony, co s tím?

10.11.2011 v Poradna 39

Dotaz:

Ahoj,
nevím, jak začít, ani nevím, zda se takový dotaz hodí, ale přesto bych se ráda na něco zeptala. Ale začnu od začátku.

Vždycky jsem měla takovou tu typickou ukecanou povahu, všechno mě zajímalo, nikde jsem nemohla chybět atd. Mamka se hodně zajímá o magii, o různé víly, anděly, meditace. Mě to teda nikdy vůbec nezajímalo a ještě jsem se jí smála. Jenže pak mi povinně dala přečíst nějaké její knihy (a jakože jich bylo hodně za ty roky) a mě to taky nějak začalo zajímat. Začala jsem zkoušet různé věci, jako třeba astrální cestování (což se mi nikdy nepovedlo, bohužel), různé rituály a další věci.

Taky mě nějak začala zajímat černá magie a nebyla jsem z naší třídy jediná. Zkoušela jsem vyvolávat Satana, voodoo ..


Sice se mi nic z toho moc nepovedlo, ale hodně věcí se začalo měnit. Vůbec nic mě už nebaví, mám věčně depresivní náladu, kde je krev, to mě zajímá nejvíc, pořád si chci něco udělat a přemýšlím i nad sebevraždou, kterou bych už dávno udělala, kdyby nebylo mamky (tolik mi ještě zbylo citu k lidem). A pokud nemám depku, tak jsem strašně naštvaná na všechny a všechno kolem sebe, takže se často s někým hádám či někomu nadávám. .. Přece jen ta sebevražda … Myslím, že v astrále by mi bylo líp, mohla bych začít od znova, postupně se dostávat dál, ale ..
Nevíš, jak by se to dalo spravit?Třebas něco s těma andílkama nebo nějaké meditace

Předem děkuju za tvůj čas a odpověď.

Odpověď:

Ahoj,

Že se ti rituály nepovedly, si jenom myslíš. Je úplně jedno, o jaké praktiky konkrétně šlo.
Základní chyba je, že tě někdo do těchto nauk nutil. Kdo k tomu nemá přirozeně chuť, ten se tím nemá zabývat vůbec, protože to potom dopadá takto. Nikdy se nikdo nemá do ničeho nutit a u esoteriky a podobných věcí to platí trojnásob. Jestli jsi dostala za úkol povinně číst knihy, byla ti vzána svobodná volba rozhodnutí, vrhlo tě to do sfér, ve kterých jsi neměla co dělat a samozřejmě tě chytlo přesně to, čemu se má každý vyhnout. Pro tyto vědy musíš mít určitý cit a ten se nedá vynutit knihami. Ale teď už v tom lítáš, takže jestli to chceš vyřešit, nemáš na vybranou, budeš se tím muset zabývat dál, abys to vyřešila, ale jinak. Vím co s tím, ale je bezpodmínečně nutné to dodržet.

Tvoji změnu vnímání a chování sis způsobila sama černými rituály. Napojila ses na démony, kteří nyní ovládají tvoji mysl. Ty myšlenky, které jsi napsala, nejsou tvoje, jsou jejich. Je důležité to pochopit. Ten Satan, kterého jsi vyvolávala, i když si myslíš, že se nic nestalo, s tebou je, tím si můžeš být jistá. Sebevraždou se jen perfektně odevzdáš plně do jeho moci. Vážně to chceš? … O tom silně pochybuji.
Odděl svoji konstruktivní podstatu od destruktivního hnoje, který se tváří, že je tvojí součástí. Uvědom si, že černé myšlenky jsou vždy cizí a nepochází z tvého nitra.

Před sebevraždou tě důrazně varuji, přečti si tento článek:

,,Proč nesmíme nikdy spáchat sebevraždu? / DOPORUČUJI!”

Výborně je ukázáno, co se s tebou stane, když se zabiješ, v tomto filmu:

,,Jak přicházejí sny”
Podívej se na to ve svém vlastním zájmu.

Dále by sis měla něco počíst o magii zde:
pravda-o-magii

,,Pravda o magii”

To jsou první kroky.
1. Si uvědom, že sis to sama způsobila a že sebevražedné a temné myšlení není tvoje.
2. Si uvědom, že pokud ses do toho sama dostala, tak si od toho i sama odpomůžeš a chtít se zabít a začínat znovu je prvotřídní nesmysl, protože druhou šanci v tom případě nedostaneš. Tím si můžeš být jistá.
3. Si přečti ty články a koukni na film, abys pochopila souvislosti.

Až se s tím srovnáš, je nutné začít to řešit konkrétně.

Takže bude nutné PŘEBÍT DESTRUKCI, která tě teď ovládá, KONSTRUKTIVNÍ ENERGIÍ, aby ta první odešla.

1. Jestli máš, povyhazuj všechny křížky a kříže ve tvém dosahu.

,,Proč a jaký kříž je destruktivní?/ DOPORUČUJI”
Pokud máš v pokoji zrcadlo, zbav se ho, nebo ho zakryj dekou.

2. Každý den povinně půjdeš do přírody, najdeš si tam jeden strom, ten obejmeš a zůstaneš u něj tak dlouho, dokud nebudeš mít čistou mysl. Bylo by dobré, než začne vyloženě mrznout, dělat tento rituál:

,,Jak správně nasávat energii ze stromů?”
Moc času ti nezbývá, až začne mrznout, nebude to pro tebe proveditelné. Příroda je teď tvá hlavní naděje, protože hlavně tam se obrací destrukce na konstrukci. Až příroda usne zimním spánkem, její léčivé účinky se značně sníží, takže rychle dělej, dokud můžeš. Pak už se nebudeš totiž moci zouvat, ale zbudou ti jen procházky a objímání.

3. Každý večer zapaluj takto svíčky:

,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi?”
Pamatuj si, že veškeré aktivity, které ti doporučuji, nejsou magické, ale přírodní v souladu s Vesmírem. Podporují to, co je přirozené člověku tím, že využiješ správných postupů. Jsou to postupy naprosto bezpečné a lety odzkoušené, ale musíš je dělat s čistým srdcem a čistými myšlenkami, protože jejich princip je konstruktivní a ten je nutné dodržovat i vnitřně. Proto je nutné chodit každý den ke stromu, aby tě to pustilo.

U zapalování svíček se budeš modlit a doporučuji se modlit i u stromu. Pros bytost v něm, aby ti pomohla.
Výslovně ti doporučuji se modlit co nejčastěji to půjde, minimálně ráno po probuzení a večer před usnutím u svíčkového rituálu.

Budeš prosit ,,konstruktivní síly Vesmíru” (pozor! ne Boha, ne Ježíše, ale Konstruktivní síly Vesmíru!) aby ti daly sílu, ochranu a aby tě zbavily toho hnoje, který sis nabalila. Bude nutná značná dávka upřímnosti a pokory. Pamatuj si, že ta pomoc přijde, ale musíš o ni upřímně stát s čistým úmyslem. Na konci modlitby poděkuj. (Něříkej ,,amen”, ale ,,děkuji”.)
Modlitba má doporučený obsah, ale můžeš prosit také anděly, aby ti pomáhali a bylo by dobré se konstruktivním silám omluvit za své chování. Uvidíš, jak se ti uleví.
Pamatuj si, že jak dobré, tak i špatné síly tě slyší vždy, bez ohledu na to, co si myslíš. A vědí také, co máš uvnitř sebe, nevnímají jen slova, ale i úmysl a rezonanci tvé bytosti. Nikdy nejsi sama a bez posluchačů, to si pamatuj.
Všechnu černotu, co jsi dělala, viděly i konstruktivní síly a dobře si to na tebe pamatují, proto by ses měla při modlitbách omlouvat.

Dále si urči výslovný zákaz koukání na horory, sjíždění krvavých témat, poslouchání tvrdé hudby, chození venku přes otevřené kanály ( ano, i to je špatný rituál), zkrátka vyházej všechno, co člověka inspiruje k černým myšlenkám a vytlač to konstruktivními věcmi. Také si zakaž dlouhé ponocování, choď spát nejpozději do jedenácté hodiny. Ponocování patří destruktivním lidem, konstruktivní lidé jsou aktivní ve dne.

Kdykoliv jsi naštvaná, depresivní a máš chuť být hnusná a poslat celý svět do někam, uvědomuj si, že to nejsou tvé myšlenky. Nepřijímej je jako tvé, ale jako něco, co je ti podsouváno a bojuj s tím. Jsi ven, zapal svíčky, strč ruce pod ledovou vodu, pusť si hudbu, co tě ovlivní.. třeba Enya je skoro terapeutická.

Doporučené věci budeš dělat tak dlouho, dokud se znovu nestaneš sama sebou. Takže to závisí všechno jenom na tobě a nezapomeň v konečném důsledku odpustit své matce, že tě do toho natlačila. Částečně za to nese prvotní vinu, ale zodpovědnost máš za sebe vždycky ty, takže ona o tom nerozhodla, ty ses totiž nechala do toho vtáhnout a pochybuji že to byla ona, kdo ti doporučil vyvolávat Satana.

Až s tím pokročíš, neboj se napsat, kdyby ti něco bylo nejasné, nebo kdyby se věci odvíjely směrem, kterému nerozumíš. Můžeme to případně upravit podle toho, jak ti to půjde. Rozhodně se do toho ale pusť ještě dnes, každá minuta je drahá.

Hodně štěstí
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé”

Další obrázky andělů: ZDE

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bo 2011-11-10 06:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dík Alusko, veľmi jasné a konštruktívne, poučila som sa tiež. Pisatelke prajem odídenie ťažoby.

Ikona diskutujiciho :) 2011-11-10 07:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Články se zobrazují automatickým nastavením, Alue už dávno o půlnoci chrní.

Ikona diskutujiciho Farah 2011-11-10 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No u me to zrovna jeste nejakou dobu platit nemuze, ze bych v noci spinkala…svemu haji muzu dat ted max. 6hodin denne a ne vic, kdyz je teda skola od 9ti tak to posunu aby to sedelo…nicmene asi proto se to ve mne cuka, ze uz chci do PRAAAACE! :D

Ikona diskutujiciho Míša 2011-11-10 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujalo mě doporučen neposlouchat tvrdou hudbu. Já nevím jak ostatní, ale já právě z toho mám většinou skvělý pocit, euforii. Nikdy mě to ke špatným myšlenkám nenutilo.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-11-10 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Určitě se obě jako milovnice tvrdší muziky shodnem na tom, že i v tomto odvětví jsou významné rozdíly. Tak třeba nemůžeš srovnat Marylin Manson – Slipknot – Rammstein s kategorií Nightwish – Within Temptation – Freedom Call.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-11-10 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cerna magie to neni zadna sranda. Ono kdyz se clovek nejakym zpusobem oslabi/otevre tak pak do nej muzou vstoupit bytosti ktere za normalniho stavu maji zavrenou branu do lidske duse. Kdysi jsem moc neveril na excorcismus ale prozil jsem si ho sam na me vlastni dusi. Parkrat jsem se hodne opil a ma vule byla oslabena a vstoupil do me hodne silne negativni myslenky ktere za normaliho stavu nechodi. Ono jsem s tim pocital a vlastne jsem to udelal naschval aby vedel jake je posednuti a neni to nic prijemneho. Ty bytosti dokonce cloveka muzou ovladat zevnitr, clovek pak mluvi starodavnymi jazyky a bytosti uvnitr lidske duse pak maji tendenci nadavat na lidi,zdroj a protivit se zdroji a harmonii.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-11-10 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2. Nedelat.. oprava 😉

Ikona diskutujiciho Vepřík 2011-11-10 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

HEle Alue, ako môže byť kríž symbolom spasenia pre kresťanov a zároveň znakom smrti – z vesmírneho hľadiska?

Ikona diskutujiciho Hm 2011-11-10 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno som odprevádzala dušu mamy po veľmi dlhom blúdení v tejto zemskej realite. Pritom sme čistili aj môj  strach z ostrých predmetov a ublíženia niekomu drahému. Myšlienky  mi  imprintovala práve moja mama už v detstve. Nik nevedel s čím bojujem, trpela som.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-11-10 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: No, u mě to jde napříč všemi kategoriemi, ale uznejme, Slipknoty nemusím ani trošičku. Nejlepší je ale podle mě folkmetal, už kvůli tomu zaměření na přírodu. Abych řekla pravdu, nejlepší písnička, která mi dává vážne nejvíc energie je Inis Mona od Eluveitie. Zjistila jsem, že se líbí i spoustě lidem, co metal neposlouchají vůbec, asi má nějaké své kouzlo 😉 Vždycky mi ta písnička pomůže.

Ikona diskutujiciho Katrin 2011-11-10 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inspirující článek, asi se mi něco z toho bude taky hodit..

Ikona diskutujiciho Farah 2011-11-10 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Kdybych tohle cetla na FB, tak dam LIKE 😉 s tim pitim je to fakt, nez jsem se stala muslimka, pila jsem a fakt dost…no jednou tak sedim a civim do prazdna a tu slysim kluky: Hele ji je blbe, urcite to tu vohodi…typicky kecy, jo vsichni jsme meli upito, ale ja jen vedela, ze se mi chtelo zpivat nahlas nejaky nesmysly bez ladu a skladu :D ale tak jsem se pozorovala jeste se zbyvajicimi zbytky nadhledu, az jsem si rekla: zbytecna namaha hlasivek, jeste bych tamtem dala dalsi vtipne podnety a to nechcu.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-11-10 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Jo, alkohol je špatný. Nikdy se mi ale nestalo to, jak to povídáš o těch bytostech, a tak.

Ikona diskutujiciho Bo 2011-11-10 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Farah, odíď od škaredých tém, udržuješ si nedobrú "náladu" a ˇvydávaš von silné bububu, čo škodí všetkým, nám i vesmíru.

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2011-11-10 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na plochu zrcadla z postele nevidím a ještě jsem ho přelstila tím, že jsem ho zakryla svým velkým povedeným obrazem, z kterého vyzařuje cosi "jasného." Na horory jsem se nějak odnaučila, vlastně se to stalo poté, co jsem kdysi viděla Vymítač ďábla – Zrození. Od té doby už ani jeden. K tvrdé hudbě – dvě tři písničky skvěle zaženou vztek a pak si můžu v klidu užívat Enyu a podobné. Většinou mě nic hned tak nerozhodí, ale jakmile uvidím jednu osobu nebo vím, že je na blízku, okamžitě se v mé hlavě objeví myšlenky destruktivního charakteru a tak nějak to ve mě začíná bublat. U nihoho jiného se mi to nestává, nevím, čím to bude…

Ikona diskutujiciho Iv 2011-11-10 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Dobré a potřebné připomenutí zítřejšího zcela výjimečného dne, doplním čas 11 hodin dopoledne, velká šance a možnost podle videa na www.cestyksobe.cz k 11.listopadu 2011 – Brána k světlu… Společná rozhodující akce obrovského množství lidí celé planety? Hlavnímu hostu (Katce M.) věřím každé slovo… (Asi třicet minut hovoru). Tak hodně štěstí zítra a všechny další dny

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-11-10 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

TO uz melo byt 28.10 🙂 ted 11.11 to je dobry datum protoze mam svatek ;))) hehe. A pak to bude urcite dalsi a dalsi datumy hehe.

Ikona diskutujiciho Boi 2011-11-10 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Kríž pojali kresťania ako sa im to hodilo – "establishment" potreboval niečím strašiť ľud tak im nasľuboval spasenie utrpením a zvýraznil kríž.

Ikona diskutujiciho Hm 2011-11-10 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Šárka 2011-11-10 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zemřela mi dcera a já jí nevěřila. Měla stejné sklony. Od mé sestry dcera stále se snaží páchat sebevraždy. Spojily se v létě minulého roku – co se stalo se neví. Mé dceři se sebevražda povedla – od ségry dcera se sebevraždí dodnes. Co se to dějě?

Ikona diskutujiciho Adelaine Pierce 2011-11-10 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od kdy je tvrdá hudba negativní? To jsem se dost zasmála.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-11-10 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Na to Alue odpověděla už v pátém komentáři.

Ikona diskutujiciho Hm 2011-11-10 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Negativná hudba je keď vibrácie, ktoré sú s ňou spojené a sú do nej vložené,  od tvorcov samotných,ich osobnosti,  ďalších ľudí pri tom, situácia, účel, téma, prevedenie, prostredie, asistujúce "barličky/napr. alkohol, drogy/ majú disharmonické-iné frekvencie oproti srdcu človeka. To pracuje na rezonancii-frekvencii 7,5 Hz. Tak si myslím, že pokiaľ rock je blízko tejto frekvencie,

Ikona diskutujiciho Farah 2011-11-11 01:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Nemusim 😉 to, o cem jsem psala, byla jen reakce a rekla jsem jen neco ze sve minulosti…co bolo, to bolo 🙂 jakapak spatna nalada?

Ikona diskutujiciho Farah 2011-11-11 01:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a braska ma svatek a milacek narozeniny 😉 ted 🙂 to by chtelo nastolit pekny den a hlavne bez krece..take it easy. Jo a pak pokud je to v ramci moznosti v pohode a ne krecovite si udelat kazdy den necim vyjimecnym..vlastne to tak i samo o sobe je, staci si na to umet najit ten pohled.

Ikona diskutujiciho Bo 2011-11-11 08:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Farah 2011-11-11 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Povidani a hranice vyznamu slov…to je asi to, co nas ponekud v jistem smeru omezuje. Clovek rekne, ono to NEJAK vyzni…druha strana NEJAK pochopi a zpetna vazba? Ten, kdo rekl to nijak nemyslel, jak se to jevi navenek 🙂 takze spise volim konstatovani a nekdy surove suche sdeleni..i o tom negativnim. Jo snazim se myslet pozitivne ale kdyz maj prijit trable, tak na druhou stranu uplne prehlizet fakta neni dobre stejne tak nenni dobre se nechat jimi utopit.  Tyhle stranky se mi libi protoze je tu videt vicero pohledu, ktere maji co do sebe.

Ikona diskutujiciho Bo 2011-11-11 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Aja 2011-11-11 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška, prečo pri modlitbách nemáme spomínať Boha ani Ježiša? To nie sú konštruktívne sily?Ani nehovoriť amen?Už minule som sa ťa to chcela opýtať…díky

Ikona diskutujiciho Kiki 2011-11-11 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ted jsem si vzpomněla, když jsem před dvěma lety touhle dobou měla podobný myšlenky, bylo to jako sedět ve tmě a nevidět naprosto v ničem smysl…tak mě  z toho vytrhlo štěně, našla jsem ho jedné deštivé noci a ten pocit, že mě někdo aspoň trochu potřebuje mě z toho dostal…

Ikona diskutujiciho bigbiz 2011-11-11 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak proč se v modlitbách neobracet k Bohu, je mi celkem jasné a Alue se o tom v nějakém článku již zmiňovala. Ale s tím Ježíšem mě to taky překvapilo. Ale jelikož jsem tenhle problém nějakou chvíli studoval, tak si myslím, že je to takhle. Totiž pokud by jste se modlili k Ježíši, nebo ho spíš uznali, jako vašeho pána a spasitele, tak by jste vlastně uznali za pána Satana a ne Ježíše. A navíc člověk je svobodná bytost a představa, že nad ním je nějaký pán, kterého musí poslouchat, protože jinak bude zle, půsoobí už sama o sobě divně.

Ikona diskutujiciho Chantall 2011-11-18 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Necítiš to???

Ikona diskutujiciho Marpefi 2011-11-19 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No…provozování magie vede k duchovní svázanosti, kterou může rozvázat a osvobodit pouze Bůh…

Ikona diskutujiciho Lulu 2011-11-20 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Alue to na internetu nevysvětluje, ale nemá ráda křesťanství, zřejmě kvůli určitým konspiračním teoriím a také špatným zkušenostem s křesťany z její rodiny.

Ikona diskutujiciho Galedon 2012-04-04 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravim. Všichni tu bijkete na poplach co všechno musí a nemůže… nějak mi v tom chybí základní věc která je v takovém případě potřeba: vybrace lásky. Kam se  poděl klid, usmíření a odpuštění? Dle mého názoru by bylo daleko lepší si s těmi "černými psažéy" v klidu popovídat o tom, co vlastně hledají a proč do jejího těla vnikly. Alue, ted přímo k tobě: v jiném článku píšeš že nikdo není čistě hodný, ani čistě zlý, protože by to bylo porušení vesmírných zákonů. Chceš tímto svým pohledem naznačit, že se na bytosti jiné  než lidské zákony vesmíru nevztahují a mohou být tedy čistě zlí? Já říkám že se člověk od hajzlíků(universální pojem pro všechny nehmotné bytosti) liší jen svou zakotveností v našem časoprostoru. Nebo se mýlím?

Ikona diskutujiciho kraftwerk 2012-04-20 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Frekvencia 7,5 Hz ? To znamena 7,5 uderu za sekundu. Tu nieco nehraje. mozes prosim uviest zdroj tejto informacie ?

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-14 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já poslouchám Enyu skoro pořád!!! :D

Ikona diskutujiciho veronika 2014-02-10 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mám veliký problém před vánoci jsem byla na chatě u kamaráda a přišel k němu ještě jeden popíjeli jsme a oni mě najednou chytili za ruce a začali blekotat nějaký zaříkávadlo nvm už přesně co to bylo a nvm jestli to chci vědět ale pak mi bylo řečeno e to byla černá magie a že se může stát že budu chvilku špatně spát. ale ouha už skoro dva měsíce nespím jestli a noc naspím 2 hodiny tak je to moc a smůla se mi lepí na paty kam jen vkročím…

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-08-07 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, magii se venuji uz dlouho a mohu z vlastni zkusenosti rict, ze nic jako cerna a bila magie neexistuje.Zalezi na cloveku, jak tu silu vyuzije, zda s ni bude pomahat a nebo s ni ublizovat lidem. Zajimalo by zda nekdo z vas nekdo nekdy videl treba ducha nebo demona a zda jste okusili co umi a mohu rict, zr vyvolavat je vubev nemusite, jsou vsude mezi nami a bezohledu na to, zda je vyvolate nebo ne mohou mit na vas vliv a kdykoli se ukazat nebo vam ublizit. Duchy vidim a slysim asi odjakziva a ne vzdy je to prijemny zazitek. S demonem jsem se take setkala, ale zadne spatne myslenky nebo sebevrazedne sklony jsem nikdy nemela. Jde to, ze magii jako takove se nemuze venovat jen tak nekdo, je to pro lidi kreri jsou psychicky silni a jen tak se z necoho neslozi. Pokud takovy nejste ani s tim nezacinejte at se vam nebo lidem ve vasem okoli neco nestane.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek