Diskarnáti: Jak je poznat a jak se chránit

6.7.2023 v Bytosti 10

Diskarnát je lidská duše, která původně byla člověkem. Z různých důvodů po smrti fyzického těla nepřešla do světla a uvízla v astrálním světě. Někteří diskarnáti jsou neškodní, zatímco jiní způsobují problémy, například straší na nějakém místě, nebo přilnou k žijícím lidem. Tím mohou způsobit, že se u jejich oběti rozvinou nemoci, jak z ní vysávají životí energii. Také mají schopnost manipulovat s jejími myšlenkami. Ve srovnání s jinými temnými entitami spadají do skupiny, kterou je celkem snadné odstranit.Proč diskarnát zůstává v astrální rovině a nepřejde dál?
Důvodem může být jejich emoční připoutanost k domu kde žili, nebo ke konkrétní nemovitosti natolik, že ji prostě odmítají opustit. Může tam žít jejich milovaná osoba, možná tam vyrůstali v dětství, žili tam celý život, nebo ten dům celý život velmi těžce spláceli a zkrátka se s ním nehodlají rozloučit.
Lpí na své minulosti a na hmotném majetku a nedokážou se od toho oprostit. Možná mají pocit, že tam musí něco chránit, nebo střežit.
Mohou být připoutaní k nějaké osobě. Důvody mohou být sobecké a materialistické, podobně jako v případě domu. Může to být i strach tuto osobu opustit, úzkostná potřeba ji chránit a být jí nablízku, ale může v tom být i pomsta.
Někteří si neuvědomují, že jsou mrtví. Mohli náhle zemřít při nehodě nebo nečekaným způsobem. Dostali se do prostoru, který se podobá fyzickému světu, bloudí v něm, postrádají znalosti nebo schopnosti určit kde jsou a neví co s tím mají dělat. Zacyklí se v nějaké obvyklé rutině, takže se pohybují na svých obvyklých místech, poblíž známých lidí a nerozumí, co je jinak.
Říká se, že to mohou být i ateisté. Nevěřili v žádného boha, žádné nebe, ani na žádný svůj vyšší Zdroj a prostě na tuto zkušenost nebyli připravení. Věřili, že zemřou a dál nic nebude. Dostali se tak do situace, na kterou nebyli připraveni a připravili se o možnost postupu sami. Nemají představu o tom, co by měli dělat, a zaseknou se.
Nebo se vědomě rozhodli a prostě se odmítají pohnout dál z jakéhokoli jiného důvodu.

Média a senzibilové mohou diskarnátům pomoci, pokud o to stojí. Těm, kteří nevědí, že jsou mrtví, lze jednoduše říci, aby hledali světlo a šli za ním. Zpravidla tam půjdou. Lze jim také říci, aby šli ke svým předkům, duchovním průvodcům nebo ke komukoli, kdo tam na ně čeká.

Jak zajistit, abych neskončili jako diskarnáti?
Váš posmrtný život bude pravděpodobně vypadat tak, jak si ho představujete a vaše nebe bude takové, jaké si ho přejete. Když přecházíte, můžete jít klasicky za světlem a setkat se se svými předky. Můžete jít do nebe, nebo můžete podniknout novou inkarnaci. Nebo se můžete vědomě rozhodnout, že ukončíte proces reinkarnace a vrátíte se zpět do svého zdroje, mimo matrix. Prostě v něco věřte a prozkoumejte včas tématiku. Pak nebudete překvapení.
Zůstaňte věrní sami sobě a nenechte se příliš připoutat nebo posednout zdejšími materiálními věcmi. Tento život je pouhou kapitolou. Jste věční a existujete i po smrti fyzického těla. Velký náskok mají lidé, kteří umí astrálně cestovat, protože přesně vědí, jak vypadá astrální prostředí a umí se tam pohybovat.

Jak se chránit před diskarnáty
Můžete si kolem sebe vizualizovat energetický světelný vír se záměrem, aby vás chránil před vším, co není z lásky a světla a co se snaží zasahovat do vaší svobodné vůle a energií. Požádejte své duchovní průvodce, aby vás chránili ze všech stran. Nemusíte vír vidět ani cítit, aby byl účinný, stačí si představit, jak by vypadal, a použít svůj záměr.
Můžete tento vortex umístit i kolem svého domu, pozemku, vozidel, blízkých, domácích mazlíčků a dokonce i kolem svých elektronických zařízení. Můžete také požádat svého duchovního průvodce, aby vstoupil do vašeho domova a uzavřel všechny portály duchů, které jsou otevřené kdekoli ve vašem domě, na vašem pozemku a kdekoli ve vaší blízkosti.

Pokud potřebujete dostat diskarnáta pryč z domu, použijte vykuřování. Návod jak vykuřovat je ZDE a TADY seženete vše, co pro vykuřování potřebujete. Při očistném rituálu promluvte na duši, která vám tam chodí a vysvětlete jí situaci. Že je po smrti, ať se s tím smíří, že má hledat světlo a jít za ním, že má přivolat své duchovní průvodce, aby ho odvedl do nebe.
Rozhodně nikde nekropte svěcenou vodu, ta na diskarnáty nefunguje a pouze zvyšuje destruktivní energii v prostoru.

Pokud vás diskarnáti obtěžují tím, že vyhledávají vaši pozornost a obtěžují vás protože vědí že je slyšíte, je potřeba být pasivní a ignorovat je. Čím více se budete poddávat tomuto záhrobnímu světu, tím víc jich za vámi bude chodit a časem z toho budete opravdu hotoví. Preventivně vykuřujte domov, chraňte se energetickými pomůckami a nezvěte si duše zemřelých do života, protože jich přijde hodně a budou vážně otravní. Haste tedy jen to, co vás pálí a pamatujte, není vaše povinnost každého zachránit.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Ren 2023-07-06 08:01:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, prosím,kde najdu nějaké materiály k tomu, jak vědomě ukončit reinkarnaci a vrátit se ke svému zdroji? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-06 08:47:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslechni si rozhovory s Nerudou, vysvětluje tuto problematiku hodně podrobně. Shrnuto jednou větou: Po smrti budeš chápat co se děje, proč se to děje a vědomě se proto rozhodneš, že tam znova nejdeš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-06 08:48:45
Ikona diskutujiciho
sipka

tu je 1. díl: https://aluska.org/wingmakers-1-pravda-o-lidstvu/

Ikona diskutujiciho armag 2023-07-06 20:33:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Tím se zabývají knihy mrtvých. Co se týká návratu přímo do zdroje, tak tím se zabývá Tibetská kniha mrtvých.
Zároveň, ale existují autoři, kteří tvrdí, že to bílé světlo po smrti je vlastně past, která chytá duše a vrací je zpět.
Tak si vyber – pravdu totiž můžou mít oba.

Ikona diskutujiciho Unknown 2023-07-07 09:05:18
Ikona diskutujiciho
sipka

armag: Nie, nie je to pasca. To biele svetlo – to si TY.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-07-07 15:12:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Povedal by som, že armag je asi najbližšie. Biele svetlo znamená ísť k zdroju. Zdroj je najvyšší stvoriteľ a teda Boh.
Nie je možné vidieť Boha a byť na žive. Je to uvedené v Biblii v knihe Exodus [33:20] A on povedal: „Moju tvár nemôžeš vidieť, lebo niet človeka, ktorý by mňa videl, a ostal by nažive!.“

Ikona diskutujiciho AaQby 2023-07-07 17:21:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Dělá mi velkou radost, když mohu tvé pravdy ponechat pouze tobě, dodo.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-07-06 10:42:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obávam sa, že mimo matrix sa nedá ísť, pretože matrix je celý vesmír. Nie je možné ísť mimo vesmír nech by tých vesmírov bolo aj nekonečne mnoho. Je možné prejsť ale do inej dimenzie. Zdrojová dimenzia je tá prvá, kde sú všetky duše uveznené v podobe programu, ale nedá sa to chápať ako vezenie, skôr ako zhromaždište (úschova). Záleží ovšem na tom, čo je vnímané pod pojmom matrix. Niekto by mohol povedať, že matrix je to, čo vidí v televízii.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-06 12:03:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to relativní pojem, záleží na kontextu. Ale to máš stejné jako kdybys řekl že bůh je ve všem, nebo že vše je jen iluze.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-07-11 17:15:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slovo diskarnát jsem dosud neznala. Možná i proto, že na tyhle entity jsem zřejmě necitlivá (nebo mám i štěstí). Na rozdíl od inkarnátu, což je jetel, který zkrášluje krajinu až neuvěřitelnou sytou barvou květů, když se vyseje na pole. Okouzlující pastva pro oči 🙂 A ještě zvýší kvalitu půdy. Je možné, že ty duchy a podivnosti nevidím/neslyším/necítím třeba proto, že je moje pozornost zaměřená právě na vnímání krás rostlinstva ? Už od dětství.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek