Dokument o náboženství Wicca: Dobře maskovaný Satanismus

11.7.2022 v Paranormální jevy 46

Následující článek je překlad britského dokumentu na téma Wicca. Dokument popisuje jak Wicca vznikla, kdo byl výstřední zakladatel tohoto náboženství a jaké byly klíčové momenty v jeho historii. Dokument obsahuje celou řadu velmi silných zjištění a prohlášení, která jednoznačně poukazují na to, o čem Aluska.org píše už nějaký ten pátek: Že čarodějnictví je ve skutečnosti nejnižší stupeň satanismu. Dokument mě zaujal natolik, že jsem se rozhodla ho pro vás přeložit.Moderní pohanské čarodějnictví známé pod názvem Wicca je jedno z nejrychleji rostoucích náboženství celého světa. Věří v božstva, sílu přírody a schopnost sesílat kouzla. Wiccané říkají, že ve skutečnosti neuctívají ďábla, i když si to mnoho lidí myslí. Pojďme se seznámit s Geraldem Gardnerem, který náboženství Wicca založil.
Dokumentem nás provádí profesor Ronald Honey, historik a znalec britského pohanství, který Wiccu studuje již přes 20 let. V dokumentu nalezneme pravdu o tomto magickém tajnůstkářském náboženství.
Jak výstřední angličan Gardner znovuvynalezl čarodějnictví, jak se stal první světově známou čarodějnickou celebritou a jak během tohoto procesu vytvořil nové světové náboženství?

Hodně lidí si myslí, že je Wicca tajemná a nebezpečná, ale je to pravda? Už toto náboženství studuji dvě dekády a na žábu jsem se ještě neproměnil.
Moderní čarodějnice jsou většinou městské bytosti a na rituály odchází do přírody. Dneska jsem se sešel se skupinou Wiccanů, kteří jdou vykonat obřad do svého posvátného háje Queens Wood. Setkal jsem se tam s vysokou wiccanskou kněžkou Kristinou.
Kristina vysvětluje, že Queens Wood je pro Wiccu velmi posvátné místo, protože se zde provádějí rituály už po mnoho let. Můžeme pozorovat skupinu Wiccanů oblečených do černých hábitů, jak vykonávají poklidný magický obřad v lesíku.
Profesor Ronald událost komentuje jako roztomilou událost, při které si skupina lidí užívá hezký čas v přírodě. Dokument tak začíná světlou stránkou náboženství, která na první pohled nepůsobí podezřele, jenomže ve chvíli, kdy se profesor zaměří na zakladatele Gardnera, začíná to celé nabírat úplně jiný směr.

Wicca vypadá jakoby navazovala na velmi staré tradice ale ve skutečnosti je to moderní náboženství, které vzniklo ve 30. letech 20. století. V roce 1938 Gerald Gardner, kterému bylo v té době 52 let, přišel se svou ženou na jižní pobřeží Anglie, kde měl strávit penzi.

Toto je Highcliff. Archetypální konzervativní anglická komunita s vlastním vesnickým kostelem, Rotary klubem (to jsou satanisti a mají centra i v ČR), a před 75ti lety se tu děly velmi podivné věci. Highcliff bylo centrum nudistů. Gerald se scházel se svými kamarády na zahradě za svým domem v Highcliff, kde si s nimi užíval volný čas.
Dokument ukazuje fotografie Gardnera a jeho kamarádů jak hrají nahatí tenis, ale bůhvíco se tam všechno dělo. Gardner měl totiž doma svou vlastní temnou místnost kde si sám vyvolával fotografie. Asi fotil i něco, co nechtěl, aby mu vyvolávali cizí lidé.
Gardner byl podivný člověk. Měl kozí bradku, rozčepýřené stojící bílé vlasy a měl na rukách tetování. Svým zjevem dost vystupoval z davu. Bylo na něm od začátku cosi podivného. V roce 1938 se našel, když objevil čarodějnictví.

Následuje zápis z Geraldova deníku: „Měl jsem zavázané oči, byl jsem chycen zezadu a bylo mi řečeno: Dám ti heslo.“
Gerald prohlásil, že se svléknul do naha, odebral se do místnosti plné čarodějnic, které byly také nahé a pak jim bylo dáno tajemství k dávnému magickému náboženství.
„Byl jsem prostrčen dveřmi, pak do kruhu a pak zaznělo slovo WICCA.“
Wicca… Witch. Čarodějnice stále existují.

Od té doby až do své smrti Gardner zasvětil celý zbytek svého života Wicce. Byl v televizi, novinách, napsal knihy a pořádal čarodějnické seance. A hlavně do toho zapojoval další lidi aby si to nevzal do hrobu. Ale co za muže v letech 1930 dobrovolně přijme rozhodnutí stát se čarodějem?

Gerald Gardner na obrázku nahoře

Dokument se dále zabývá dětstvím Geralda. Tvrdí, že byl Gardner nechtěné dítě a nikdy nechodil do školy. Údajně měl astma, bronchitidu a byl poslán s chůvou na východ kvůli svému špatnému zdraví. Rodina si pak pro něho nikdy nepřišla. Gerald se brzy stal velmi zcestovalým člověkem. Začala ho fascinovat kultovní magie a ta ho přivedla k západnímu okultismu. První šel ve šlépějích Connana Doyla a po nastěhování do Highcliff navázal kontakty s místními Svobodnými zednáři, okultisty a intenzivně se zabýval magií. Navštěvoval New Forest a tam provozoval magické rituály… ale co to vlastně znamená, když se někdo nazve čarodějnicí?

Gerald řekl, že po svém zasvěcení on a jeho coven začali chodit do New Forest (do lesa) a prováděli magii. Tak založili tradici, která trvá dodnes.

Profesor se pak v dokumentu účastní dalšího čarodějnického rituálu, při kterém se zaříkává, zatímco se čarodějové drží za ruce a chodí v kruhu. Kouzlo má být léčivé…


Představte si, že byste takové věci dělali v roce 1393. Gerald by připadal místním lidem jako šílenec, pokud by znali pravdu o tom co dělá v lese… Ale byla to šílenost, nebo jen navazovali na tradice? Středověké čarodějnice v minulosti sesílaly kouzla a léčily.

Gerald Gardner se rozhodl, že otestuje sílu své magie na něčem velkém. Na něčem skutečně nebezpečném, co ještě před ním nikdo v historii nezkusil. Rozhodl se, že s pomocí svého covenu (coven je skupina čarodějnic, spolek) zasáhne do historie a zastaví postup Hitlerova vojska. Hitler totiž za mořem vyhrožoval invazí do Anglie. Když zrovna nekouzlil, byl Gardner také členem místní domobrany. Takže se rozhodl, že nezastaví Hitlera nějakým rezavým bajonetem, ale magií.
V noci v roce 1941 se Gerald Gardner a jeho coven sešli v lese, aby vykonali magický rituál proti Hitlerově invazi. Následuje citace z Gardnerova zápisů:
„V noci jsme se vydali do lesa na místo, kde byl vztyčen Velký kruh.“ (Kruh je pro čaroděje silové místo, které se vytváří rituálně a platí pro něj pevně daná pravidla, aby fungoval jak má. Silnou magii nejde dělat jenom tak někde a pro skutečné praktikování magie je vždy nutné být uvnitř magického kruhu. V dokumentu tato podstatná informace chybí.)

Profesor v dokumentu navštíví New Forest, slavné místo v lese, kam chodíval Gardner se svým covenem a kde se odehrála ta velká věc. Právě v New Forest údajně Gerald se svou skupinou vytvořili nejsilnější magický vír energie, jaký doposud historie čarodějnictví poznala.

Hitlerovy výhružky byly pro Geralda ideální důvod pro demonstraci síly Wiccanské magie: „Vytvořili jsme obrovský magický vír a ten jsme nasměrovali určeným směrem proti Hitlerovi.“
Utvořili obrovskou magickou sílu a když dosáhla svého vrcholu, čarodějnice které na to měly citlivost, ho na vlastní oči viděly.
„Byl učiněn příkaz: Nemůžete přejít moře. Nemůžete přejít moře.“
Pak spěchali k ohni, zvedli energetický vír a poslali ho německému vrchnímu velení a dokonce i samotnému Hitlerovi.

Profesor říká, že se při vyprávění o tomto silném výkonu, který čarodějové podali, úplně chvěje a potí. Že se cítí nepříjemně. Ptá se místního Wiccana: „Ten výkon asi pro ně musel být strašlivě vyčerpávající?“
Ten mu odpovídá: „Ano byl, protože tito čarodějové nebyli úplně mladí a pro většinu z nich to bylo naprosto vysilující. Vyčerpalo je to opravdu strašně. Podle slov Gardnera krátce po rituálu sedm členů jeho covenu zemřelo.
Byla to jejich vitální síla která to dokázala. Bylo to pro ně důležité a byli ochotní položit život za tuto velkou věc, pokud to bude nezbytné.“

Hitler skutečně nepřišel a britská vláda se začala cítit být ohrožená velkou silou magie. Krátce po Geraldově velkém magickém výkonu byla spiritistka Helena Duncan stíhána za své okultní aktivity. Duncanová přilákala pozornost úřadů v roce 1944, když provozovala seance v Portsmouth a začala pozůstalým odpovídat na otázky ohledně lidí, kteří byli zabiti během války.
Byla velice dobrá a znepokojila tím národní bezpečnost. Gerald se toho ale nezalekl a navíc na to nebyl sám. Spojil se s Alesteyrem Crowleym, který byl nechvalně proslulý svou temnou magií. O Crowleym se vědělo, že vědomě přešel na Satanovu stranu a tato pozice sluhy temna mu vyhovovala. Gerald jeho práci znal a také se snažil provozovat jeho kouzla v začátcích své magické cesty, ale více ho zajímala světlá strana okultna, zatímco Crowley byl jednoznačně orientován na temno.

Profesor nás ve svém dokumentu dále bere do Glastonbury v Londýně, kde je staré knihkupectví. V jeho sklepě je svatyně a jsou zde uloženy okultní spisy, které popisují, jak vyvolat mrtvé, získat nadpřirozené schopnosti a mluvit s anděly. Je to tradiční bezpečné místo, kde se okultisté dlouhodobě scházejí a kde se mohou v případě potřeby také schovat…

Fotografie nahoře ukazuje záběr z wiccanského festivalu Beltan Fire festival, který se pořádal ve Skotském Edinburghu. Pokud vás to zaujalo, podívejte se také na tyto záběry z téhož místa, které jsou nevhodné pro přímé vložení: sem, sem, sem, sem.

Gerald se ale neměl zájem schovávat, chtěl přinést Wiccu k masám, takže šel do médií. V roce 1958 vystoupil v pořadu Panorama na BBC, kde byl představen jako vědec a čaroděj.
V čase 23:30 je ukázán Gardner, jak neklidně pořád mrká očima a vypráví o tom, že většina čarodějnic jsou velmi mladí lidé a někteří jsou staří. Ještě před pár lety se schovával se svým malým covenem v lese jako místní podivín a nyní vystupuje v médiích. Jak to dokázal?

V polovině 40. let 20. stol se vrátil do Londýna plný zápalu do šíření kultu Wicca. Ale musel být opatrný. Bylo bezpečné mluvit o okultních věcech ve sklepě pod knihkupectvím, ale čarodějnictví bylo v té době mimo zákon. Bylo zakázáno veřejně se prohlašovat za čaroděje. Bylo to v té době velmi riskantní vyznání. U moci byli ortodoxní křesťani, ale Gerald udělal kompromis a vydal svou první knižní prvotinu, která se tváří jako fikce, ale ve skutečnosti popisuje základy Wiccanské rituální magie. Pro neznalé to byl prostě smyšlený příběh, ale pro čaroděje to byl návod. Příběh byl hrozný a nebyl to žádný bestseller, ale byla to první kniha o kultu Wicca. Kniha v roce 1951 zaujala dokonce i Winstona Churchilla, který se začal o magii zajímat a uspořádal pro okultisty podporující kampaň. To dalo Gardnerovi možnost se odhalit jako čaroděj a začít o svém kultu mluvit otevřeně.

Začal do svého učení přebírat hodně prvků z lidového anglického čarodějnictví a také z moderního šamanismu, doslova kradl jako straka. Například pentagram, který se stal pro Wiccu typickým, přebral od Svobodných zednářů. Tento mix mnoha vlivů zapříčinil, že měl Gerald velmi rozrostlou sbírku magických předmětů.
Abyste je mohli vidět, musíte se vydat na dosti nepravděpodobné místo Costa Del Sol ve Španělsku. Zde je jedna z největších sbírek Wiccanských artefaktů na celém světě. Majitel John je sám Wiccanský kněz a ukazuje profesorovi sbírku:
27:50 Geraldova magická hůlka pro vytváření magického kruhu
28:00 Geraldův rituální nůž který má falickou rukojeť (vypadá jako pínis), takže asi sloužil k jistým „rekreačním účelům“
28: 20 Geraldova rituální koruna s trojitým měsícem (temné světlo)
28:30 Geraldova rituální koruna s rohy. Údajně symbolizuje bohyni a boha.

Existuje ale ještě další artefakt, který je příliš cenný na to, aby byl u Johna ve sklepě. Má údajně hodnotu více než milion dolarů. Je to Wiccanská bible, vlastnoručně psaná kniha stínů od samotného Geralda Gardnera. Je v ní vše, co se Gerald naučil. Popisoval zde své praktiky a také své zkušenosti. Popisoval věci, které dopadly dobře, ale i ty, které dopadly špatně.
Nejsou tam jen popsané rituály a postupy. Je v ní položen základ nového náboženství, které chtěl za každou cenu natlačit masám do hlav. Nechtěl dopustit, aby Wicca zemřela spolu s ním, takže svých dalších 10 let zasvětil šíření Wiccy mezi lidi.


V roce 1954 vydal prvního skutečného průvodce pro Wiccany. Začalo se o něm psát v novinách a mnoho lidí prohlásilo, že praktikuje černou magii a uctívá satana. Gerald byl pozván do BBC, aby se vůči nařčení ohradil. Pořad sledovaly miliony lidí.

33:10 Ukázka z pořadu:
moderátor: Je pravda, že součástí pravidel v kultu je tancovat nahatý?
Gerald: Ano
moderátor: Proč to tak je?
Gerald: Protože je to dobrá tradice, kterou nařídila Bohyně. Aby vaše magie fungovala, musíte u toho být nahatý.

moderátor: Četl jsem vaši knihu a chci se vás zeptat na jednu věc. Jestli jsou popsané rituály ve skutečnosti obří se*uální orgie?
Gerald: Ne. Nejsou, ani v nejmenším.

moderátor: A co se stane poté, co vztyčíte magický kruh?
Gerald: Pak většinou samozřejmě začneme tancovat, pak uctíváme Boha a pak samozřejmě záleží na tom co chcete dělat. Když chceme dělat magii, tak děláme magii.

20 milionů lidí vidělo tento pořad. Ve větší publikum Gardner ani nemohl doufat. Považoval to za svou svatou misi. Splnilo se mu jeho přání, dostal Wiccu mezi lidi. Stal se z něj čaroděj-celebrita. Jeho kult se začal rychle rozrůstat a chodily mu stovky dopisů od nadšenců, kteří se chtěli stát Wiccany.
Pořadu na BBC se účasnila také členka Geraldova kultu jménem Louis (záběr v čase 35:09).

moderátor: Řekněte nám, kolik máte let?
Louis: Je mi 29.
moderátor: A jste dědičnou čarodějkou? ( jestli to má rodově)
Louis: Nemám čarodějnické předky, ale už několik let praktikuji čarodějnictví.
moderátor: Co vede lidi k čarodějnictví?
Loius: Žijeme ve velmi mechanizovaném věku, ve kterém mnoho lidí ztrácí povědomí o své příslušnosti. Čarodějnictví je přivádí zpět k životu v harmonii s rytmy a ročními obdobími Země.

Když v 60. letech přišla společenská revoluce, bylo to k prospěchu Wiccy, která byla v souladu s novými trendy, takže se dalších 20 let šířila populární kulturou. Vznikly filmy jako Wiccanský muž, který dával divákovi nahlédnout do světa pohanského čarodějnictví.
Po smrti svého vůdce čekaly Wiccu jenom dva směry. Vzkvétat, nebo zahynout. I v dnešní moderní Anglii má Geraldova moderní radikální Wicca, toto feministické ekopřátelské magické hnutí, své místo. Tam kde byly kdysi čarodějnice zatýkány a pohřbívány, dnes mohou být otevřené a hrdé.

Moderní Wicca 21. století je zjevně vzdálená od svých původních kořenů v New Forestu. Nadcházející sčítání lidu předpokládá odhalení, že je to jedno z top deseti největších britských náboženství. Pořádá své vlastní kampaně a festivaly.
Wiccani tlačí na vládu a chtějí prosazovat práva svých členů. Šli jsme se podívat, jak moderní Wicca ovlivňuje společnost a mluvili jsme s policistou Andrew Party, který je mluvčím policejní pohanské komunity. Pohraniční policista Adam Commend zase zastupuje pohany ze své kanceláře. Tito dva policisté říkají, že Wicca je jediné čistě anglické náboženství, které bylo dáno světu.

„Stávají se případy, kdy jsou do domu zavoláni policisté a díky neznalosti nevědí, jestli například na místě nalezený rituální nůž byl použit k sebeobraně či útoku, nechápou co tam dělá magický oltář a normální policie si je nejistá, jak s takovými lidmi má zacházet. Chceme, aby pohanská komunita měla stejné zastání, jako každý jiný běžný občan.“

Wicca také postupem času zařídila, aby byl Wiccanský pentagram uznán jako oficiální symbol tohoto náboženství. Nyní smí být Wiccanským pentagramem označen i vojenský hrob, pokud voják vyznával toto náboženství.
A Wicca vůbec nevypadá, že by hodlala ve svém vlivu na společnost ubírat. Naopak nabírá na síle a velmi rychle se rozrůstá o nové členy.

Profesor se na závěr ptá mladých Wiccanů na festivalu, co pro ně Wicca znamená… Pro každého něco jiného. Jde vidět, že tito lidé skutečně nechápou, co doopravdy uctívají. Uvěřili pohádce o lásce k přírodě o sebenalezení a svobodě.

Shrnutí
Co si vlastně člověk z takového dokumentu má vzít? Za mě jsou to následující body:

1. Gerald Gardner byl nudista, zřejmě také úchyl, se zjevnými psychickými problémy.
2. Název kultu Wicca není ledajaký název, je to HESLO, které Gardnerovi sdělil démon.
3. Při velkých obřadech dochází ke ztrátám na životech, protože temná síla nepracuje zdarma a za smlouvu s ďáblem se platí duší.
4. Systémová podpora Wiccy je ukazatelem toho, že je kult v souladu s plány temné strany, která měla moc nad médii.
5. Není to koníček, je to NÁBOŽENSTVÍ, které má jasně daná pravidla a zvyky. Čaroděj musí být prvně do kultu zasvěcen a musí uzavřít smlouvu s temnými bohy. Aby jeho magie fungovala, musí ctít pevně daná pravidla kultu.

Důvod, proč Gardner chtěl Wiccu rozšířit dřív než umře, je prostý. Zlí duchové to tak chtěli, aby pochytali co nejvíce duší. Součástí závazku čarodějnice také je, přivádět do tohoto náboženství novou čerstvou krev, mají to uzákoněno ve svých spisech. Tato informace ale v dokumentu chybí. Lovci hlav se vyskytují prakticky ve všech sektách a náboženstvích a Wicca není jiná. Někdo přece musí dělat náplň do mlýnku na maso, aby se nezastavil.
Když píšu, že je magie jedna a že je temná, mám na mysli toto okultní náboženství. V dokumentu je to pouze naznačeno, ale když seženete skutečné učebnice, zjistíte, že bez zasvěcení (iniciace), bez uskutečnění smlouvy, bez spolupráce s bohy a bez řádně vztyčeného magického kruhu nemůžete provádět skutečnou magii. Pokud to děláte, tak jste jenom hobby patlal a žádná skutečná čarodějnice.

Normálně se to lidem venku neříká, aby se chytili na lákavou udičku. Čarodějnictví se navenek tváří nevinně a zkouší působit jako skupinka lidí s mimosmyslovými schopnostmi kteří prostě milují přírodu a chtějí ji uctívat, ale realita je úplně někde jinde.
A ještě jedna důležitá poznámka, smlouva se nedá vzít zpátky. Jakmile jednou iniciaci provedete – a můžete ji provést sami i bez covenu – pak jste navždy jejich sluha.

Magie je skutečná, čarodějnictví je skutečné, funguje to, je v tom síla a je to velmi nebezpečné. Nic takového jako hodná bílá čarodějka neexistuje, i když se nám to tak snaží média prezentovat.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Diana Catalina 2022-07-11 08:57:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, dvě chybky, které chci napsat, než na to zapomenu.
Nemohl chtít zastavit Hitlerovu invazi v roce 1914.
A googlila jsem ten Rottary club a bylo mi to opraveno, správně by to mělo být Rotary. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 11:56:26
Ikona diskutujiciho
sipka

díky, spraveno

Ikona diskutujiciho Perun 2022-07-11 10:58:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak urcite, vsechny magicky systemy jsou satanismus, krome systemu kterej prezentuje Aluska, to neni satanismus. Jasne, rozumim. Aby ses nedivila, az te nekdo zacne prohlasovat za satanistku.

Ikona diskutujiciho Květa 2022-07-11 12:11:24
Ikona diskutujiciho
sipka

A hele. Potrefená husa se ozvala.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 12:13:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška.org neprezentuje žádný politický ani náboženský směr, ani systém víry. Článek je založen na překladu dokumentu. Pokud mi budeš vyhrožovat, upozorňuji tě, že mám tvoje data a začnu si je zakládat pro případné trestní oznámení. Nemám zájem, aby mě kdokoli urážel, nebo poškozoval mé jméno, za to že dělám dobře svoji práci a za to že dělám kvalitní překlady. Tvůj komplex méněcennosti není můj problém, takže si ho řeš a nesvaluj vinu za svoje psychické problémy na autory alternativních webů. My nejsme tvoje rohožka.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-07-11 12:18:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Chudáčku malej usoplenej. Internet není pro slaboduché tak by sis ho mohl odhlásit v zájmu vlastního klidu.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-07-11 12:23:38
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 😀 😀 Takový dementy bych taky chtěla v práci mít aspoň by nebyla nuda. Co je vůbec ten perun zač?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 12:36:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Perun je přejmenovaný troll Ramon Dexter, stará firma která dělala problémy už před mnoha lety na starém osud.cz
Bydlí v Touškově u Plzně. Mám jeho jméno, adresu, ip, mail. Protože v roce 2013 koupil u mě na shopu knížku. Kdyby mi chtěl dělat problémy, rovnou to podám. Po tom co jsem si vloni zažila už se s těmi slintáky párat nebudu.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-07-11 12:48:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha. Dexterek.. toho si z osud.cz pamatuju. A to už je přitom hluboká historie. Tehdy taky vypouštěl jednu perlu větší než druhou.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-07-11 12:57:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si ho poguglil a našel jsem jeho ksicht. Na to že se dá tak snadno najít je docela dost drzej. Ty jim teda ležíš hodně v žaludku. Zřejmě poslední kvalitní alternativní web u nás tak můžou závistí prasknout žaludi.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-07-11 12:35:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za tak skvělý článek a výklad. Spousta věcí co mi nedávala smysl mi při čtení konečně zaklapla dohromady jak skládačka. A poslední dobou se s pohany druidy a čarodějnicemi roztrhl pytel. Budu si na ně dávat pozor. Nechci dostat problémy. Předpokládám že ta agrese tady v diskuzi nebude jediná trefená husa co zakejhá.

Ikona diskutujiciho Roman 2022-07-11 13:00:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasné. Pochopil že má ban tak si dal nový jméno a myslí si jaký je anonym tak to zase zkouší. Myslel jsem si že po tom co jsme to utřeli jak sopel pod článkem o pomluvách z myšlenekočemkoliv už odtáhne ale je jak žvýkačka na botě.

Ikona diskutujiciho makrela 2022-07-11 13:06:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týjo ale to s tím nudismem je nová informace pro mě. Vždycky jsem jenom četla že Gardner byl zakladatel a že se mezi mágy jeho směru říká „gardnerovci“, nikdy ani slovo o tom že měl tak rád holou kůži. Taky jsem až tady našla vysvětlení co vlastně to slovo wi*ca znamená. Skoro se ho bojím i napsat když vlastně pochází od démona. Nechci tím nic vyvolat.
Takže si vlastně úchyl vyrobil náboženství aby mohl pořád koukat na nahatý ženský. To je fór. A dneska lidi ze sebe dělají velký Wic*any a mají pocit jak je to cool se svlíkat u ohně a přitom vzdávají hold starýmu úchylovi.

Ikona diskutujiciho Laco 2022-07-11 13:07:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak. A všetok dojem exkluzitivity a majestátnosti, ktorý roky Wicca pracne budovala, je v prachu jedným prekladom.

Ikona diskutujiciho Trabant 2022-07-11 13:18:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No fuj. Wicca vůbec není to co jsem si myslel. Je ale pravda že jsem nikdy hlouběji nepátral jak to je a anglicky až tak dobře neumím abych třeba takovej dokument dal sám bez překladu. Přitom je to tam už od roku 2017.

Ikona diskutujiciho Květoň 2022-07-11 13:26:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlasuju za návrat kuriozitek. Docela mi ty žvásty některých mozkově nedostatečných chybí. Dneska jsem se dobře zasmál. To je neuvěřitelný jak to mají někteří v hlavě otočený naruby.

Jinak dnešní překlad úplně super.

Ikona diskutujiciho Amigo 2022-07-11 13:33:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu děkuji. Čtu tento web asi 4 roky a je pořád lepší. Mám pocit že kdybych neměl možnost si tady kdykoli vlézt tak bych byl úplně jinde. Těch podvodů a lží je tolik. Tolik! Podle mě není v silách normálního člověka všechny ty lži a pasti prokouknout sám.

Ikona diskutujiciho Jirka 2022-07-11 14:24:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Opět dík za článek. Na tomhle kultu mi vždy něco nesedělo, ale nevěděl jsem co, základní všeobecné informace zní docela hezky. Takže dík za fakta.
Ono by vlastně stačilo to základní: členství začíná zasvěcením, které je nejasné – komu a čemu se zasvěcují. A nevratné. Tím konec a stop a pryč do toho, aspoň za mě.
Nicméně, nekritizoval bych je za věci, které nemusí nutně být špatně. Nudista a úchyl je pro vás jedno a totéž? To snad přece jen ne. A to, že movitější pán měl vlastní temnou komoru a sám si vyvolával fotky, neznamená vůbec nic, to bylo v tom čase běžné.
Smrt řady lidí po tak velkém rituálu sice vypadá děsivě, ale opravdu ji lze vykládat i jako dobrovolnou oběť vlastní životní síly. Byla válka, v r. 1941 H. chystal ofenzívu do Anglie, důvody proč do toho tenkrát nešel jsou pro historiky dodnes poněkud nejasné a Angličani měli všechny důvody se toho bát a snažit se proti tomu něco dělat.
Dál mě jen napadá – a co tedy moderní druidové? Tam je taky něco špatně?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 14:33:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Ústřední postava kultu, které by ses zasvětil při iniciačních rituálu, je Bohyně. V dokumentu to není řečeno. To bys musel přečíst nějakou bichli pro čarodějnice kde jsou jejich návody. Mohla bych nějaké jmenovat ale radši to nedělám protože si myslím že kdyby se tyto manipulativní – a volné dostupné – učebnice dostaly do ruky někomu kdo je duševně slabší tak by té manipulaci mohl podlehnout a udělat si iniciační rituál což by bylo zcela v rozporu s důvodem proč vůbec tyto špinavosti překládám. Účel je lidi varovat a ne je na to navádět. A ty knihy jsou některé strašně vyčurané, když člověk neví, tak do toho spadne snadno.

Moderní druidové jsou to samé, akorát používají jiné názvy. Uctívání bohů a magická praxe indeed.
https://kolovrat.pohanskaspolecnost.cz/strom-druidu-v-cechach-strucne-predstaveni-soucasnych-druidskych-uskupeni-v-cr/

Ikona diskutujiciho Diana Catalina 2022-07-11 15:11:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jn, Wicca je fakt hodně lákavá. Musím se přiznat, že nebýt Alušky, taky bych se někam nachytala. Když jsem byla úplně na začátku postupného probouzení, zašla jsem do antikvariátu a hned mě zaujala kniha, která na sobě měla pentagram špičkou nahoru. Hned jsem po ní sáhla, nacházela se v nejspodnějším regálu, ale jen co jsem se jí dotkla, zamotala se mi hlava. Ano, mám nízký tlak, ale u něj se motá hlava při pohybu nahoru, a ne naopak. Tak jsem si prostě řekla, že bych ji číst neměla.

Taky jsem si vzpomněla na všechny ty lidi, co na jednu stranu používají pentagram špičkou nahoru, ale na druhou stranu jsou obklopeni lebkami, křížy a podobnými věcmi. Vědí tihle lidi vůbec něco o symbolice? Mám o tom dost pochybnosti.
To jsem si takhle jednou dala na discordu status „People using 666 are boring.“ Na to se mi ozval jeden kluk (který měl ve jméně obrácený kříž, 3 šestky a pentagram, ale ten konstruktivní), že teda to číslo není nudné, že je šíleně cool. Tak jsem mu řekla, že ten pentagram má špatně a měl by být špičkou dolů, když už teda trvá na tom, že bude používat destruktivní symboly. Prý „no a? To je jedno, moje jméno už 666 má, takže je zlý bez ohledu na hvězdu.“
Eh… Jsou lidi, kteří prostě symbolice nikdy rozumět nebudou. Ale celkem mi vadí zneužívání konstruktivních symbolů sektami. A taky že když si vezmu konstruktivní pentáč, tak mě považují za satanistku, a já se přitom jen chráním… Vyrobila jsem si ale jiný náhrdelník, který budu radši používat místo toho. Je to „obojek“ s devíticípým sluníčkem a dvěma měsíci po stranách. 🌒☀️🌘 ☺️ A pentagram už budu používat jen na ochranu dvěří a oken, radši.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 18:57:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Pentagram je ochranný symbol, ale byl zneužitý a to ho problematizuje. Je dobrý, ale když se jím označíš, můžeš být neprávem spojována s čarodějnictvím. Takhle bylo zneužito hodně symbolů. Sova – původně moudrost, ukradli ji pro sebe zednáři. Ze slunce se odvodilo černé schwarze sonne. Z pravotočivé svastiky se udělala destruktivní levotočivá atd.

k tomu měsíci… mám pro tebe dáreček: https://aluska.org/mesic-duchovni-ucinky-uplnku-a-novoluni-na-cloveka/
není to taky dobrý symbol, bohužel

Ikona diskutujiciho Diana Catalina 2022-07-11 20:36:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Ah, vskutku. Je to škoda, vždycky jsem měla za to, že měsíc představuje a posiluje ženskou energii a slunce zase tu mužskou. :/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 23:14:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo to se říká.. ale logicky víc sedí polarita světla a temnoty. A proč je lidem z měsíce blbě když má symbolizovat ženský princip. Proč je to umělá dutá družice. Proč jsou na něm mimozemské základny. Je to vysílač.
Taky jsem četla knihy jako rudý měsíc a četla články o tom jak měsíc souvisí s ženstvím ale neodpovídá to na otázky proč je měsíc umělá družice a proč je lidem z měsíce blbě. Musela jsem kopat mnohem hlouběji abych na to přišla.

Ikona diskutujiciho Perun 2022-07-11 15:35:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Muzu se zeptat, co jsem si v roce 2013 objednaval za knizku? Fakt si nevzpominam….

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-07-11 18:52:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdo si nepamatuje co dělal před devíti lety a nikdo nepočítá s tím že to Alue bude archivovat. Ale očividně je to užitečné při obraně před plzeňským ovádem. bzzzzz 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2022-07-11 19:18:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na toto jsem narazila v pubertě v nějakém mainstream časopisu pro teens to propagovali (byl o tom článek). Vypadalo to lákavě a cool, ale zároveň jsem nějak sama zjistila, že v tom je ukryté zlo, a tak jsem s ničím takovým nezačala (a ani jsem se o to nezajímala). Ale bylo mi to líto, že to vypadá dobře, ale že se tomu raději musím vyhnout, protože mi na tom něco nesedí (a takových věcí tu byla spousta – řekla bych, že skoro samé pasti). Zajímalo by mě, jak je to s kvantováním (kvantová vlna atd.). To nedělám ani nezačnu, protože mám jiné zájmy, ale jako jediné mi to připadá trošku v pohodě (oproti jiným „směrům“). Úplně v pohodě mi to ale asi taky nepřipadá (taky jsou na to kurzy a některé techniky jsou přímo „čarování“ např. s hůlkou a to mi připomíná magii). Na jednu stranu každý člověk něco takového nevědomě dělá přemýšlením, zaměřováním pozornosti a vysíláním pocitů. Na druhou stranu toto je technika, která se vyvinula z pozitivního myšlení a afirmací. Podle mě je v tom část, která když se dělá konstruktivně, tak je to v pohodě (např. práce s energií, abych sama sebe uzdravila, když jsem nemocná). Ale je v tom asi i další část, která mi připadá jako potlačování něčeho, co se děje, na sílu. Podle mě je (energetický) boj dobrý jenom když je nepřítel, který útočí, ale v ostatních případech je třeba lepší jít do podvědomí a prozkoumat, proč se co děje, tedy to řešit pomocí uvědomění a z toho plynoucích následných rozhodnutí (a ne kvantovou vlnou).
https://www.youtube.com/watch?v=IWMdMmq1XhQ&ab_channel=Kvantov%C3%A1Terapie

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 20:29:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvantování nemám tak zmapované. Zatím. Vloni jsem sjela celý kanál paní která se zabývá kvantovým vědomím. – Všechna videa byla bez výjimky o tom jak myslet a tím si uspořádat život. Nenašla jsem tam žádnou magii, ani nic špatného. Je to zejména psychologická věc.
To co jsi poslala ty, mi připadá jako jiná metoda, protože pán mluví o jiných věcech a dělá úplně jiné věci. Tato nesrovnalost a přitom stejný název, mě mate. Rozhodně bych nechodila nikam, kde lidé takto padají na záda, to není normální a je mi úplně jedno, jak to kdo okecá.

Před čím ale jednoznačně můžu varovat, je kvantový dotek matrixu. Známý na tom byl a asi rok po absolvování byl hrozně domýšlivý a vykládal, že si umí všechno zkopírovat. A že nic už nepotřebuje, že si všechno umí nakvantovat… ale v reálu zůstalo jenom u slov, když měl průšvih tak sháněl věci jako každý jiný normální člověk. V té době mi slíbil, že mi něco přeprogramuje. Nevěřila jsem tomu že něco umí a řekla jsem že jo.. myslela jsem si že to je sranda a že je to jenom nevinný pokus. ALE NEBYL.
Vzal mě za ruce a řekl že nemám nic dělat, tak jsem jenom čekala a přísahám že zavřel oči a jak se uvolnil a držel mě za ty ruce, tak jakoby mi zeshora přes hlavu postupně padla dusivá těžká hutná váha. Jakoby deka. V životě se mi nic podobného nestalo. Zastavila se v úrovni srdce a jak se zastavila tak on řekl: „bylo by dobré, kdyby ses tomu přestala bránit“
Šokovalo mě, že to hned poznal! Řekla jsem, že nic nedělám, ale uvnitř jsem byla podělaná strachem a byla jsem hrozně vděčná, že to moje imunita zastavila sama beze mě. Vlastně nemám žádnou dobrou zkušenost s tím, když na tebe kdokoli jakkoli „léčivě“ sahá. Jenom samé zlé zkušenosti a to se přitom takovým lidem vyhýbám.

Pak mi bylo řečeno, že jsem měla víc štěstí než rozumu, protože na mě poslal viditelnou temnou zlou energii, kterou vyblokoval můj systém automaticky, prostě to nepustil dál do těla. Takže nevím jak je to s tím kvantováním, ale kvantový dotek matrixu funguje a je to pěkné svinstvo!!

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-11 22:32:50
Ikona diskutujiciho
sipka

A za jak dlouho ses z toho dostala? Hádám, že sis to ze sebe musela nějak odstranit. Teď si vem, kolik takových žen naletělo a nemůže se z toho třeba dostat. To je celej život zničenej a nevěří si tuplem. Pak jdou zase k dalšímu, aby jim pomohl a je to ještě větší pomsta, než předtím. Pokud jde o kvantový dotek, věřím, že každý dotek ke vlastně kvantový. Záleží jen na člověku, jaké má uvědomění a tím ti to zvýší vibrace a rozšíříš si prostor díky tomu, že duše procítí, co vše je vlastně možné. Proto se říká, rozšířit si prostor..což je uvědomění na exponenciální úrovni. Čím víc je v prostoru, tím víc je spjaté s okolím a vnímá daleko víc.
Takže pokud se budeš stýkat s hodně fajn lidma a třeba podáš si ruku s uvědomělejším člověkem, můžeš si tím taky polepšit..ale je lepší nejdřív procítit, co je to za člověka a až pak mu podat ruku…Osobně si ruku s kdekým nepodám :))) Má to své důvody a musí být hoden :)) Proto, když se budem stýkat se zametrixovanejma lidma, tak budem věčně zavirovaný, protože každý nějak naslouchá a dává pozornost/energii tomu, co a jak kdo říká a analyzuje to.
Stejně nám zbyde, přestat jim naslouchat uplně a dávat pozornost jen domu důležitému, co chceme..alespoň, než se to přežene.
Ještě hádám, že pokud tohle praktikoval, vše mělo milion pravidel a nařízení? :)) Takhle totiž agent Smith přemýšlí, jako stroj.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-11 23:18:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic mi z toho nebylo. Dala jsem si hned poté na tělo kartičku tm a byla jsem v pořádku. Můj organismus tu energii prostě vyblokoval. Nebo to byl některý z nastavených štítů proti zlu a černé magii. Rozhodně jsem ale byla zaražená tím jak ta energie byla fyzicky tělesně citelná. To bylo něco mimořádně silného. Jak kdyby tě namočili do vody, taková hustota.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-07-12 01:33:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Já kvantování dělat nebudu, ale bývalý se kterým bydlím se o to začal zajímat a byl na nějakém semináři. Tak furt kvantuje (ne na mě) např. svoje jídlo, a proto by mě to zajímalo. Já souhlasila s tím, že vyzkouším, aby na mě poslal vlnu jak se u toho padá dozadu a cítila jsem „kvantové pole“ (opravdu takové energetické pole – nebylo to vyloženě zlé, ale ani úplně konstruktivní, protože kdyby to bylo konstruktivní, tak bych to alespoň minimálně z nějaké části vnímala jako svojí součást/byla bych s tím propojená, ale toto bylo samostatné oddělené pole – myslím tím, že konstruktivní energie je se vším propojená a ne oddělená), které se na mě jakoby snažilo napojit, až mi to zatemnilo vědomí, takže jsem začala padat, ale nepřipadalo mi to nějak prospěšné (=jako něco, co bych chtěla), takže jsem mu pak řekla, že to zkoušet už raději nebudu. Pak mi ještě udělal kartičku s dobrým záměrem, kterou jsem zkusila držet (měla by něco dělat pouze pokud se drží), a cítila jsem se při tom dobře, jenže pak jsem dostala náhlý průjem, a tak jsem jí raději přestala používat.

V tom videu to vlastně řekl – že když někdo pošle kvantovou vlnu, tak když jde jedna vlna „proti“ jiné vlně (např. přirozené vyzařování daného člověka), tak dojde k vyrušení/zhroucení (=člověk spadne). Když naopak jedna vlna podporuje druhou, tak se původní vlna zesílí (v takovém případě by spadnout přeci neměl), takže to s tím padáním mi nepřipadá ok. Navíc na tom semináři dělali něco s kruhem, co by mohla být magie, ale zase např. ochranný magický kruh mi připadá v pohodě. Bývalý se mi zdál od té doby, co začal kvantovat, celkově trochu konstruktivnější (asi protože se zabývá konstruktivními záměry, které kvantuje=posílá do svého jídla a svého pracovního oblečení). Jenže přímo ve chvíli, kdy zrovna kvantuje, mi to bývá většinou energeticky nepříjemné, ale jenom když je ve stejné místnosti (když je ve svém pokoji, tak vůbec nevnímám, že něco takového dělá, takže mi to je jedno). Taky mi bývá bývalý energeticky nepříjemný i když nekvantuje, takže to nemusí souviset s kvantováním (on totiž předtím dělal „moc přítomného okamžiku“ od E.Tolleho, což mi začalo být nepříjemné, když se soustředí na tu přítomnost – nevím co v mysli dělá, ale cítím z něj v tu chvíli takovou nepříjemnou prázdnotu). Tohle dělal/dělá pravidelně, takže pravidelně vždycky cítím, kdy zrovna dělá tuhle techniku přítomnosti, což dělá asi i přímo u toho kvantování. Nakonec jsem na internetu zjistila, že E.Tolle se přátelil s Oprah Winfrey, která byla obviněna z obchodování s dětmi (ale ona to popírá jako konspirační teorii).
https://www.news24.com/drum/celebs/oprah-winfrey-addresses-human-trafficking-allegations-in-her-own-words-20200529
https://www.washingtonpost.com/nation/2020/03/18/oprah-winfrey-qanon-conspiracy/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-12 09:48:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli kvantová vlna není kvantový dotek matrixu, akorát pod jiným názvem stejná metoda.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-07-12 16:16:23
Ikona diskutujiciho
sipka

No, zrovna to jdu napsat – že jsem ještě včera v noci zjistila/vygooglila, že kvantová vlna je kvantový dotek matrixu, který se přejmenoval.. (i bývalý mi to ráno potvrdil, že to je ono)
https://www.youtube.com/watch?v=Xc5XP1KJoM0&ab_channel=Kvantov%C3%A1Terapie
Když jsem bývalému řekla, že to je matrixová (špatná) metoda, tak z něj pak šla silná destruktivní energie. Pak odešel do práce, ale ta energie tady zůstala (nebo částečně zůstala) a bylo mi z toho špatně, ani krystal nepomohl (a vykuřovat každý den nebudu – ale když mu nebudu do ničeho kecat, tak se ta energie snad zase ustálí na snesitelnější úroveň). Toto kvantování/kvantové pole má ale o trochu méně destruktivní energii než ta metoda, kterou dělal předtím (jakýsi destruktivní přítomný okamžik), takže když začal s kvantováním, byla jsem ráda, že se jeho energie trochu zlepšila (ne že by byla konstruktivní, ale bylo to menší zlo). Taky dělal hoponopoono a to má taky docela destruktivní energii (jednou jsem zaslechla, jak si něco mumlá na záchodě a bylo mi z toho úzko, takže to bylo něco destruktivního, tak jsem se ho zeptala a on že když je sám, tak si pro sebe pravidelně odříkává nějaké formule z této techniky „je mi to líto, omlouvám se, odpusť mi“). Já bývalého považuju za ztracený případ a jenom jsem ho přemluvila, ať si nedává vakcínu (chtěl si jí dát), aby na mě nevypouštěl doma spike proteiny. Mohla jsem si ušetřit spoustu starostí, jelikož mi potom, co jsme spolu začali chodit, řekl, že začal pracovat pro illumináty a jestli pro ně budu taky pracovat? Řekla jsem mu samozřejmě že pro illumináty pracovat nikdy nebudu, ale nevěřila jsem tomu, že by pro ně on pracoval, jelikož jsem si myslela, že je nezná (já jsem mu vyprávěla něco málo o illuminátech, do té doby o jejich existenci kromě několika článků, které četl na internetu, téměř nevěděl) a že si jenom myslí (dosáhl prý osvícení), že pro ně díky nějakému stavu který prožívá pracuje, ale po čase jsem zjistila, že se změnil (nebo odhalil) do destruktivity, a tak je u něj asi možné skoro vše (kdybych mu totiž tenkrát věřila, tak bych s ním okamžitě přerušila kontakt a to by mi ušetřilo hodně problémů). Rituál s růží jsem si na něj udělala, ale čekám na základní příjem, abych mohla bydlet sama (možná se načekám, ale kdybych si platila z jedné výplaty sama nájem, tak bych měla jen na nájem a na jídlo, a pokud by mě např. vyhodili z práce, tak bych neměla na zaplacení dalšího nájmu). Jednou jen tak z ničeho nic řekl, že se těší, až bude rozpuštěný v Centrálním Slunci (jelikož tadesco a podobné weby prý nečte, tak nevím, jak na něco takového přišel). Jindy si ale myslí, že je pracovníkem světla, který bude aliancí odměněný. Po několika letech (co jsem poslouchala jeho řeči a přemýšlela jsem nad tím, co a proč říká) jsem dlouhodobou analýzou přišla na to, že z jeho úst vychází pouze manipulace a že je dobré přistupovat k tomu tak, že se mu otevírá pusa a z ní vycházejí zvuky, které nemají žádný význam (toto jediné moje zjištění mu vadilo, že už ničemu co řekne, nevěřím a ani mě to nijak neovlivňuje). Takže se zase začal chovat normálněji a mluví pokud možno bez manipulace, abych mu zase začala věřit, ale jelikož jsem na toto už párkrát nalítla (a vždy ve chvíli, kdy jsem si řekla, že možná není tak špatný a nezaslouží si ode mě tak tvrdé odsouzení a nezájem, začal opět ihned manipulovat), tak u mě má smůlu už navždy a názor na něj nikdy nezměním (i kdyby se doopravdy zlepšil/změnil, tak si bude muset najít jiné kamarády, protože ode mě už nikdy žádnou šanci nedostane).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-12 16:34:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Alespoň jsme se zorientovali v těch nesmyslech.

Jaké centrální slunce? V centru je jenom černá hvězda, Slunce ji obíhá a není pro nás žádnou hrozbou. Bůhvíco četl.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-07-13 00:32:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky si myslím, že v centru je černá hvězda a nevím, co četl, snad ne tohle: Zasvěcení na dálku PLAMEN CENTRÁLNÍHO SLUNCE 😀 ty zasvěcení jsou snad na všechno i zasvěcení na světlo hvězd tam bylo jako související produkt (to zasvěcení se mi vyhledalo, když jsem zadala do vyhledávače „centrální slunce“)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-13 08:56:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm… objednám si plamen centrálního slunce a světlo z hvězd k tomu dostanu za příplatek asi. Někteří lidi jsou strašně blbí.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-07-13 22:39:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukám démoni si udělali další pastičku na lidi a docela dost rafinovanou je až neskutečný kolik lidí se na to chytlo já si nemyslím že ti lidé jsou nějak nebezpeční že by byli schopni na někoho uvalit kledbu si nemyslím akorát se démoni krmí jejich energii a nehnou pro ně prsten takže ve finále pokud se na někoho budou snažit uvalit prokletí vše se mine učinkem demon přeci energii co nabral nebude vydávat na obyčejného člověka ale využije jinde globálně

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-07-18 08:19:44
Ikona diskutujiciho
sipka

jani udělej to takhle budeš mít možná trochu problémy nejdřív odstran ten pentagram, potom vem tu sklenici sebou a dones ji k potoku tam dannou sklenici otevři a vylej jí i z obsahem do potoka a představ si že odchazí z dané osoby veškerá seslaná zla energie prázdnou sklenici potom vyhod někam do popelnice

Pokud bys chtěla vědět víc doporučuji si na tu čardějnici počíhat aspon zjistíš kdo to je

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-18 09:54:53
Ikona diskutujiciho
sipka

tak to v žádném případně jani nedělej, jinak se od té černé magie umažeš a začneš ty problémy mít taky. na prokleté předměty se nesmí sahat. nepleť se vůbec do cizích záležitostí, je to zbytečné.

….. pavel je tady místní expert na dělání si problémů

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-07-18 11:13:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Šlo mi jen o záchranu toho člověka takový člověk pod tou kledbou trpí ve všech oblastech jeho života chtěl sem danému prokletému člověku pomoci přerušit temný rituál a zachránit mu tím život , ale na druhou stranu aluška má pravdu může to být nebezpečný muže to na tebe přeskočit ale ne v takové síle jelikož tato kledba je určená danému člověku a né tobě

Ano udělal sem si pár problému a dokázal sem si i kolikrát pěkně zavařit to uznávám

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-18 11:16:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Tím že demontuješ cizí volt si ten hnus vezmeš na sebe. Takže nepomůžeš ničemu.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-07-18 14:26:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za rady, ja som ten pohár videla len na fotke, partner s kamarátom to našli a žiaľ sa toho asi obaja aj dotýkali, ja som sa to dozvedela až potom. A ja taktiež volím radšej opatrnú stratégiu, s ničím takým neísť do bližšieho kontaktu, len to z úzadia sledovať a mapovať. Veď stačilo, že som na ten pohár večer myslela a hneď som v noci mala nočné mory. Pavel, tvoj spôsob riešenia podobných situácií ti asi musí dať v živote zabrať, už som si pár tvojich rád prečítala a treba uznať, že ti odvaha nechýba, len pozor na to 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-18 16:41:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Však taky pavel už párkrát dostal za to pořádně přes prsty. Naposledy když rozbíjel kladívkem sochy bohů… A nepoučil se.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-07-17 17:36:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímalo by ma, k akému smeru by som mohla zaradiť zaváraninový pohár, ktorý sa našiel zahrabaný neďaleko v lese a boli v ňom klince, vlasy a nejaká tekutina. Na inom mieste na kopci za dedinou už roky mapujem do zeme vyrytý pentagram, ktorý tam niekto pravidelne chodí obnovovať, je to zvláštne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-17 17:50:13
Ikona diskutujiciho
sipka

černá magie. ta sklenice je na prokletí někoho koho nemá ta čarodějnice ráda. – nesahej na to!

Ikona diskutujiciho Michal 2022-07-21 15:25:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pár poznámek pro osvětlení skutečností.
Nudismus neimplikuje satanismus, ikdyž nudismus osobně nemám rád. Jde o to, jaké motivy se za nudismem skrývají.
Zasvěcování neimplikuje něco špatného. Jde o to, jaké motivace jsou za zasvěcením.
Uctívání přírody a přírodních sil neimplikuje něco špatného a už vůbec ne satanismus. Jde o to, jaké jsou za tím motivy.

Z mého pohledu je Wicca náboženství (a to přesto, že o sobě tvrdí že náboženstvím není) uctívající přírodní síly a zneužívající je ve svůj prospěch. Tedy to hlavní co v článku nezaznělo a mělo zaznít je to, že hlavním rysem, který z Wiccy činí náboženstvím chtonickým (nebo chcete-li satanistickým) je 1) zneužívání přírodních sil a živlů a 2) činění to ve svůj prospěch. Ctění si přírodních sil je naprosto v pořádku, jde ale o motivaci.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-07-31 10:01:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi zvláštny človek ten G.G (ale trebárs len obyčajný úchyl a podivín) a aj to slovo Wicca je veľmi zvláštne, také snové, podľa gematrie má myslím dokonca konštruktívnu hodnotu. Našťastie mám dojem že záujem o wiccu už opadol, to letelo tak pred 10 rokmi, tiež som na to narazil ale vyzeralo to ako niečo určené hlavne pre ženy čo chcú pobehovať po prírode a hrať sa na čarodejnice tak som sa o to viac nezaujímal.

O tom že je lidem z měsíce blbě som ešte nepočul. Údajne mesačné svetlo má veľmi nízke bovis energie ale nepočul som že by sa niekto sťažoval. Ja nezaťahujem okná a si ho nechávam na seba svietiť a není to síce zrovna príjemné ale dá sa na to zvyknúť.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek