Duchovní vliv slunečních erupcí a geomagnetických bouří

24.12.2023 v Zprávy 12

Sluneční erupce, geomagnetické bouře a upgrady DNA, známé projevy duchovní evoluce. Z Vesmíru přicházejí vlny kosmické energie, aby harmonizovaly a pozvedly naši DNA. Nikdo přesně neví, jaké budou výsledky. Některé velmi divoké alternativní teorie dokonce zmiňují, že pak lidé budou vidět ve tmě, komunikovat telepaticky a umět fotosyntetizovat jako rostliny. Co je na tom pravdy, ukáže jedině čas, nicméně události jako sluneční erupce a elektromagnetické bouře mohou mít významný vliv na lidi: mentální, emocionální, fyzický i duchovní.Sluneční erupce
Sluneční erupce je náhlý záblesk jasu, pozorovaný poblíž povrchu Slunce.
Zahrnuje velmi široké spektrum emisí, při kterých se uvolňuje až 6 × 1025 joulů energie (zhruba ekvivalent 160 000 000 000 megatun TNT)
Vzplanutí jsou často doprovázena výronem koronální hmoty. Vyvrhne mraky elektronů, iontů a atomů přes sluneční koronu do vesmíru. Tyto mraky obvykle dojdou na Zemi 1-2 dny po události. Sluneční erupce jsou způsob, jakým slunce uvolňuje nahromaděnou energii.

Jak sluneční erupce ovlivňuje naše zdraví a pohodu
Sluneční erupce jsou děje kosmického počasí, které mohou mít významný dopad na naše těla i mysl, které se s nimi musí vyrovnat. Mohou ovlivnit naše kognitivní funkce, smysl pro rovnováhu, centrální nervový systém, emocionální a psychickou pohodu i chování.
Na hlubší úrovni mohou také sloužit k tomu, aby nás transformovaly na buněčné úrovni, bouraly nefunkční mentální vzorce a podporovaly konstruktivní změny v našich životech, často i na podvědomé úrovni. Tento vnitřní posun s sebou může vynést na povrch i potlačený strach a skryté emoce.

Jak poznáte že je vaše tělo ovlivněno geomagnetickými bouřemi

1. Bolesti hlavy nebo migrény, včetně pocity tlaku v hlavě.
2. Pocit dezorientace, rozrušení nebo nevolnosti.
3. Únava nebo vyčerpání.
4. Nevolnost nebo nepříjemný pocit v žaludku.
5. Rychlý nebo nepravidelný srdeční tep, bušení srdce.
6. Hypertenze (vysoký krevní tlak).
7. Návaly horka.
8. Tinnitus (zvonění v uších).
9. Závratě, nervozita nebo vertigo.
10. Poruchy zraku.
11. Zmatek, dezorientace, zapomnětlivost nebo ztráta krátkodobé paměti
12. Poruchy spánku, jako je nespavost, brzké nebo pozdní probuzení nebo pocit osvěžení
13. Živé nebo stresující sny.
14. Pocit stresu nebo úzkosti.
15. Podrážděná nálada nebo deprese, smutek, žal, zoufalství.
16. Zvýšená citlivost nebo pocit přetížení.
17. Máte pocit, že jste ztratili pojem o čase, nebo že den utekl jako voda.
18. Technické a telekomunikační poruchy, poruchy počítačů, výpadky internetu.

Na tomto místě je velmi důležité připomenout, že se mnohokrát stává, že se projevy nemoci zaměňují za vnímání sluneční erupce. Pokud jsou vaše potíže intenzivní a pokud se opakují nebo chronicky táhnou, rozhodně v takovém případě vyhledejte lékaře, nebo léčitele, nebo detoxikačního praktika, zjistěte příčinu vašich obtíží a začněte stav harmonizovat. Zdravé tělo se umí vyrovnat se stresem i zatížením, i se sluneční erupcí, aniž by ho to omezovalo v normálním provozu. Proto tyto projevy spíše představují varovný prst. Ve vašem těle existuje nerovnováha a oslabení, které byste měli řešit. I v případě, že se vaše symptomy skutečně kryjí se skutečnými slunečními erupcemi, je nepodceňujte a rozhodně vyhledejte pomoc a radu specialisty.

Geomagnetické bouře
Geomagnetické bouře mohou mít dopad na naše životy, i když si to přímo neuvědomujeme. Někteří lidé věří, že tyto bouře, podobně jako sluneční erupce, pro nás mohou být prostředkem k přijímání energie a pomáhají nám přejít k vyššímu duchovnímu a energetickému stavu, známému jako „světelné tělo“.
Tyto bouře mohou také pomoci při transformaci a proměně DNA, ale jde o postupný proces. Geomagnetické bouře jsou tedy příležitostí k růstu a duchovnímu vývoji. Připomínají nám, že nejsme odděleni od vesmíru, jsme jeho součástí, máme potenciál překonat fyzická omezení a dosáhnout vyššího stavu vědomí.

Jak poznáte že je vaše tělo ovlivněno geomagnetickými bouřemi
1. Bolesti hlavy nebo migrény.
2. Dýchací potíže.
3. Poruchy spánku (nespavost, přerušovaný spánek, neodpočatost i po prospané noci).
4. Pocity mravenčení v hlavě (spojené s aktivací korunní čakry).
5. Podrážděná nálada.
6. Chaotičnost, roztěkanost, ztrácení věcí
7. Zkreslení času, pocit že čas uběhl rychleji nebo pomaleji, než ve skutečnosti uplynul.
8. Zvýšené povědomí o jiných dimenzích.
9. Zvýšená paranormální aktivita, včetně vidění nebo vnímání duchů.
10. Náhlé, nečekané vhledy nebo odhalení.
11. Zažijete Mandela efekt
12. Poruchy technologie nebo telekomunikačních zařízení.

Pro zdravotní symptomy platí stejné, jako pro sluneční erupce. Pamatujte, že zdravé tělo si umí se zátěží poradit. Pokud máte vážnější obtíže, vyhledejte lékaře, nebo léčitele a stav řešte, nepodceňujte to. Není nic hrdinského na tom proležet dva dny, trpět a není to ani moudré.

Jak se lépe vyrovnat s kosmickým počasím
1. Udělejte si slanou koupel pro úlevu od stresu.
2. Věnujte se uklidňujícím aktivitám, jako je meditace, jóga, pletení, společná deskovka, nebo procházka.
3. Doplňte hořčík.
4. Dodržujte pitný režim.
5. Jezte zdravé potraviny.
6. Omezte kofein a alkohol.
7. Dopřejte si relaxační vůně a aromaterapii.
8. Cvičte klidová, relaxační a dechová cvičení.
9. Rozhýbejte se jemným cvičením, ale nepřehánějte to.
10. Buďte v přírodě
11. Dopřejte si pauzu a vyvarujte se toho, abyste na sebe byli příliš tvrdí.
12. Myslete konstruktivně a používejte afirmace.
13. Vyhýbejte se destruktivním lidem a situacím plným dramatu.

Vesmírné počasí není dobré jen pro planetu Zemi, je dobré také pro vývoj duše. Během vlivu vesmírného počasí se zdá, že naše těla vynakládají spoustu energie na asimilaci nových fotonových energií, a zároveň absorbují spoustu nových energií.

Během geomagnetických bouří produkuje epifýza nadbytek melatoninu, což pomáhá vysvětlit, proč se během těchto bouří často cítíme unavení. Je to také způsob, jak zjistit, zda je vaše epifýza zvápenatělá, nebo ne. Pokud jste se cítili neobvykle unavení během jakéhokoli významného kosmického počasí, pak vaše epifýza funguje perfektně.

© aluska.org 2023Komentáře

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-24 05:53:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bude zrejme trocha inak: Zahrnuje velmi široké spektrum emisí, při kterých se uvolňuje až 6 × 10 na dvadsiatupiatu joulů energie (zhruba ekvivalent 160 000 000 000 megatun TNT)
Nič sa nedeje, len sa v tom treba vyznať, aby to človek neopisoval s chybami. Veľa článkov má takéto chyby pri jednotkách kde sa používajú horné, alebo dolné indexy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-24 15:01:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Přiznávám, opsala jsem jen čísla. Jsem naprosto mizerný matematik.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-24 16:00:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto unikátní námět pro všechny lidi, neboť většina populace v současnosti vůbec nechápe, co se s nimi děje. Článek nás ale ujišťuje, že se nacházíme na správné cestě, a že výše popsané nepříjemné zdravotní symptomy a vnější události jsou vlastně k našemu prospěchu. Takže nyní víme, co probíhá na naší planetě a co máme dělat. Jsem velmi překvapen. Pojednání je navíc zpracováno na vysoké úrovni a Alue za to patří velké díky.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-12-24 18:48:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za December bolo pár takých nepríjemných nocí čo sa ani nedalo spať a ak som aj na chvílu zaspal tak som mal akési ťažké sny. Aj tá noc predtým, čo vyčínal ten Pražský inteligent z fakulty. Som nemohol spať, divná bolesť hlavy, nie silná ale intenzívna, nedalo sa ani ležať, musel som vstať. Tak možno okrem iného, ak teda bolo ,,niečo vo vzduchu“ aj z toho mu asi tak hráblo, lebo napísal: ,,Zvoní mi v uších… jako nějaký zas*aný světlušky. Chtěl jsem si vyrvat uši“. Neviem či boli vtedy nejaké slnečné erupcie, geomagnetické búrky ale búrka tuším tú noc bola, jemne sa blýskalo, víchrica, výpadky prúdu, tak to mohlo byť aj tou zmenou počasia alebo som proste len vypil moc kávy – mal by som si do nej dať citrónovú štavu, jak tu niekto radil že je to vraj dobré na bolesť hlavy.

Ikona diskutujiciho nagualista 2023-12-24 21:30:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všem přeji kouzelný štědrý večer.

Erupce ze Slunce, způsobí také otevření mezi-dimenzionálních portálů, kdy se otevře průchod realitami. Postoupíš, zůstaneš, propadneš ? Jasné je, že žádný mesiáš nepřijde…. jsme to my sami.

Ať jsou šťastné všechny bytosti

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-25 16:48:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Drahý nagualisto, mluvíš mi ze srdce.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-26 12:36:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže byť a mohlo by to nastať pri prechode tejto existencie singularitou. Neodporúča sa prechádzať cez steny, alebo skúšať, že hmota má iné vlastnosti ako obvykle, aby niekomu neostala náhodou ruka, alebo noha v stene keď tento jav za chvíľu pominie. Dalo by sa to pripodobniť javu aký bol vidieť vo filme Philadefia experiment.

Ikona diskutujiciho Jana 2023-12-25 12:34:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem ako vy ľudia, ale ja som tento mesiac pociťovala asi prvý raz závrate toho typu. Bolo to 2x s niekoľkodenným rozostupom, prvý tuším okolo 10.12. Dokonca mi bolo na vracanie, pripisujem to práve tejto zvýšenej aktivite a som zvedavá, čo ešte príde.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-12-26 10:35:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sluneční bouře slušně to se mnou mává ten pocit ani neumím popsat byl sem zde na zemi ale moje vědomí bylo uplně někde jinde dokonce a mám takovy pocit že se prolínají reality, nevíte někdo jak je to s těma erupcema dál

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-12-26 14:06:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obdobie maximálnej slnečnej aktivity má trvať od novembra 2024 až do februára 2026. Takže ešte to len prichádza. To by mohlo vyradiť z prevádzky celý internet na obdobie niekoľkých týždňov až mesiacov. Inak to asi moc pociťovať nebudeme. To je ako morská nemoc, ktorá je len dočasná, keďže človek z tej lodi nemá ako utiecť, zvykne si.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-12-27 14:50:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ozaj to slovo Duchovní nemá byť s ý? Teda aspoň po slovensky by to bolo s tvrdým. Duchovný vplyv slnečných…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-28 08:51:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je Český web.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek