Dutá Země – Duté vnitřní planety, Měsíc a Černá hvězda (7.díl)

17.9.2017 v Záhady 34

Všechny planety v našem vesmíru jsou duté a mají dva polární otvory, stejně jako země. Těmito otvory procházejí siločáry vytvářené nábojem černé hvězdy. Vnější vesmír i vnitřní ,,modelový“ vesmír který vidíme my uvnitř duté planety, je koloidní. To znamená, že každé těleso má náboj a nikdy se nemůže srazit jedna planeta s druhou.

Na obrázku níže můžeme vidět velice zajímavý snímek z ledna roku 1998, který zachytil Hubbleův teleskop v režimu který zachycuje ultrafialové světlo. Ve zdroji obrázku ZDE se můžete dočíst, že toto světlo v okolí pólů rotuje ve výšce tisíců mil nad oblaky. Věda tento jev vysvětluje jakýmsi energetickým větrem ze slunce, který rotuje takto na pólech planety, což je naprostý nesmysl.


Na obrázku níže vidíte Jupiter, kde se děje to samé. Snímek kde je vidět záře, zachycuje magnetické pole na Jupiteru. Důvod, proč můžeme na severních a jižních pólech planet vidět tato energetická pole je prostý. Skrze otvory proudí nepředstavitelné množství energie, je tam velice zesílený, anomální magnetismus.

Toto je velice krásné video, které by vás mohlo zaujmout. Opět zachyceno Hubbleovým teleskopem v režimu ultrafialové světlo. Ukazuje snímky na severním pólu Jupiteru. Zdůrazňuji, že nejde o viditelné světlo, ale o snímky které zachycují magnetické pole.

https://www.youtube.com/watch?v=hPC9pLZ51S8

Toto je Mars. Všimněte si, že stejně tak jako Země, má i on ledy v okolí pólů: (obrázek níže)

Jak v makrokosmu, tak v mikrokosmu.

Pojďme se podívat podrobněji také na Měsíc:

Měsíc má zemskému povrchu nejblíže. Tento útvar má asi 450km v průměru, je také dutý jako ostatní planety a jak je vidno pouhým okem, okolo své osy se netočí. Jedna strana je viditelná ze Země, druhá strana je stále natočená směrem k černé hvězdě.

Jak je vám asi jasné, všechny planety uvnitř duté Země, včetně slunce, rotují okolo černé hvězdy v pravotočivém směru.

Podle níže zobrazeného schématu se může pohybovat výška oběžné dráhy měsíce okolo 2200 – 3000 km nad povrchem Země. Vnější kružnice představuje dutou Zemi, uprostřed (H) je černá hvězda a v prostoru mezi nimi rotují planetky, Slunce i Měsíc. Jde o pohled shora.

Černá hvězda je tím, co v naší realitě nazýváme hvězdným nebem. Pokud vezmete v potaz dutou zemi, tak je centrem gravitace, máme ji nad hlavou a na atomové úrovni nás nabíjí nábojem, který nás přitahuje k zemskému povrchu. Její povrch je porézní a světélkující dojem hvězd utváří atmosféru hvězdného nebe. Její průměr je okolo 1000 km. Důvod, proč místo černého míče vidíme rozprostřené hvězdné nebe, pochopíte z následujího obrázku:

Stejně jako paprsek světla se zakřivuje v závislosti na tvaru, i pohled je ohýbán dle tohoto schematu. Z tohoto pohledu je vidět naše hvězdná obloha. Přemýšleli jste někdy nad tím, že „hvězdy“ nezačínají hned s horizontem, ale o trochu výš?

(pokračování příště)

Komentáře

Ikona diskutujiciho ;Kaia 2017-09-17 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatím mě tato série přesvědčila,že je Země dutá,ale rozhodně ne o tom,že MY žijeme uvnitř. Spíš si myslím,že žijeme na povrchu a ti lidi(jak je ty nazýváš lidmi z povrchu) jsou vlastně lidi zevnitř duté Země.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-17 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Zkus sama sobě zodpovědět otázku, proč máme pořád stejnou oblohu? Pokud pluješ nějakým vesmírem na nějaké planetě ve tvaru kružnice, měla by se obloha dost měnit a hvězdy které jsou různě vzdálené od sebe, by měly měnit vzájemnou vzdálenost a měly by se i různě překrývat podle momentální polohy planety. Jenomže ve skutečnosti vidíš pořád jedno a to samé plátno, stejný vzoreček a podle ročního období ho vidíš jednou posunutý víc tam, podruhé jinam, ale jinak se výhled na hvězdy nemění, hvězdy jsou od sebe vzdálené pořád stejně…. Jde o to, že to nejsou hvězdy, ale otvory v černé hvězdě, proto nemění pozice a jsou pořád stejné. A to, co občas spadne na zem jako meteorit, jsou úlomky z této černé hvězdy. Dojem poblikávající hvězdy, zase způsobuje rotující energie uvnitř černé hvězdy.

Ikona diskutujiciho Jane 2017-09-17 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu. Teorie duté země je velmi zajímavá a úplně jsem se nad ní nadchla. Pak jsem se s ní svěřila ale kamarádce, která má velkou intuici a řekla mi, že cítí, že země je kulatá a jsme ve Vesmíru, přesně tak, jak nás to učí ve škole. A pak mi řekla, abych se podívala z okna ven na krajinu do dáli, že je to jemně vždy do oblouku a to svědčí, že je Země kulatá. Kdybychom byli jakoby naruby a celý vesmír by byl uvnitř tak bychom viděli i další státy a země rovnou na jediný pohled. Ale my vidíme jen horizont, který se zaobluje. Nevím jestli je to ode mě srozumitelné, každopádně taky to stojí za úvahu. Takže se už ztrácím v tom, jak to je :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-17 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Ahoj, to je přece nesmysl, nemůžeš vidět nějaké další státy, nemáš nekonečný zrak. Navíc je uprostřed černá hvězda, skrz tu přece nevidíš.

Ikona diskutujiciho PájaB 2017-09-17 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: ahoj všem, jen bych rád trošinku osvětlil jak s námi komunikuje intuice. Ona totiž neříká 100% pravdu. Říká nám na co jsme v tu chvíli připraveni a co je v tu danou chvíli pro nás pravda. Svojí dceři jsem to vysvětloval následovně: Je ti 12 a zeptáš se intuice: On je úžasnej, miluji ho, mám si ho vzít? Odpověď intuice zní NE. Je ti 25 a zeptáš se intuice,  On je úžasnej, miluji ho, mám si ho vzít? Odpověď intuice zní ANO. Stejná otázka, jiná odpověď. Kdo VÍ pochopil, ostaní pochopí…. přeji pěkný den ;-)

Ikona diskutujiciho Katie 2017-09-17 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také přemýšlím, jak to vlastně je, ale dutá země mi začíná dávat smysl  :-) Jinak na dnešek se mi zdál o tobě Aluško sen  :-) Bylo to velmi milé poznat Tě ve snu. Podaly jsme si ve snu ruce a já měla radost ,že Tě konečně poznávám. Bylo to hodně živé, měla jsi vřelou a teplou ruku  :-)

Ikona diskutujiciho Tomáš 2017-09-17 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, letěla jsi někdy letadlem? :-)

Ikona diskutujiciho Krucifix 2017-09-17 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aby se nakonec neukazalo, ze je to matrix a lidsky mozek je naprogramovan a udrzovan tak, abychom na skutecnost ohledne vesmiru a planet neprisli…Snazime se prijit na smysl zivota, ale smysl je jediny – neco se naucit, neco si odpykat, neco si odnest v dusi do jine dimenze. Jen me napada, zda nemame kazdy svuj vesmir, zda tento web neecistuje jen pro me a mam predstavu, ze jej nekdo tvorii, nekdo cte, ale to vse je iluze – treba ne :-) Zivot je fajn. Honza Krucifix

Ikona diskutujiciho Kuník 2017-09-18 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám k tomu další, podle mého názoru zajímavou připomínku. Nejde jen o dutou zemi, ale i o ostatní informace, které nám předkládáš. Když je zkusíme poskládat tak, aby do sebe zapadly, alespoň mně to nesedí.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-18 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  To je hezké, dělo se pak ještě něco? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-18 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: ,,Jak jsme mohli něco takového udělat? když žijeme vevnitř?

Ikona diskutujiciho martin martin 2017-09-18 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Zvlastni, zrovna vcera se mi Alusko o tobe taky zdal sen O_O  taky jsme si podali ruce a predstavili se, bylo to super. Mela si pootevreny dvere do bytu a ja te zahlidl, kdyz jsem sel okolo, pak jsem se rozhodl zaklepat :-)

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-18 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Tož já sa přidám, taky, sice je to delší čas co se mi to zdálo, ale jeli jsme v limuzíně…..asi z nějakýho rautu.

Ikona diskutujiciho H 2017-09-18 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ačkoli to považuji za naprostou kravinu, je to zajímavé čtení. 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-09-18 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Kdybychom byli jakoby naruby a celý vesmír by byl uvnitř tak bychom viděli i další státy a země rovnou na jediný pohled."

Ikona diskutujiciho LucTuc 2017-09-18 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Lol a to já pak jsem co když pro tebe neexistuji ? :D A co když ty neexistuješ a píšeš o tom aby jsme se já udržel ve svém vlastním vesmíru a neměl bych ani ponětí, že ty a ostatní skutečně neexistují.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-09-19 01:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jednodušší vysvětlení by bylo, že země nikam neletí a že nas blbě učí toto, než ze země je dutá.

Ikona diskutujiciho Firzen 2017-09-19 05:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ehm, obloha se meni. Jenze samozrejme zalezi na vzdalenosti hvezd. A ty jsou (krome Slunce) tak daleko, ze je jejich pohyb z naseho uhlu pohledu skutecne nepatrny. Ale meni se nas vyhled na oblohu v prubehu roku prece. Zkusil bych trochu vic pozorovat. :-)

Ikona diskutujiciho Firzen 2017-09-19 06:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě by mě Aluško zajímalo, jak do teorie duté Země zapadají odlesky družic na oběžné dráze, které lze pozorovat. A co třeba GPS? Jak to funguje, pokud je Země dutá?

Ikona diskutujiciho Miroslav 2017-09-19 07:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Marbet 2017-09-19 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už si radši nemyslím o naší Zemi a vesmíru vůbec nic. Těch informací je strašně moc, ze všech stran proudí různé a nové informace, pak jsou tady i konspirační teorie a pak informace o duté Zemi, někdo tvrdí že jsme uvnitř, jiní tvrdí že jsme na povrchu, a já už vůbec nevím, co si o tom všem mám myslet. Ve všem mám hrozný guláš a připadá mi, že na všech teoriích je určitě procento pravdy a pak i věci, co třeba vůbec nesedí. Asi je Vesmír už celkově na mé myšlení a představivost moc velký, tak nad tím vůbec nepřemýšlím a nepřikláním se k žádné teorii. Nechávám si vše pomyslně otevřené a věřím, že čas jednou ukáže, co je pravda a co ne :-)

Ikona diskutujiciho Katie 2017-09-19 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: U Tebe stál tajemný muž.Vypadalo to,jakoby Tě hlídal :-)  No a pak jsem musela odejít a vy také :-) Pak to bylo také zajímavé,ale jen si pamatuji na úryvky.A dnes se mi zdálo,jak se na obloze zjevují lodě mimozemšťanů :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-19 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  … tak to asi nebyl jenom sen 🙂

Ikona diskutujiciho Katie 2017-09-19 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: je to možné, přišlo mi to velmi reálné :-)  Jedna malá věc mi přiletěla i před čelo,kde je šišinka a myslím si,že mě chtěla číst,ale já se snažila být v klidu a nedat na sobě znát strach  a věděla jsem,že musím mít klidné a hezké myšlenky a pak to odletělo :-) Pro mě prostě zajímavé :-)

Ikona diskutujiciho Katie 2017-09-19 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Že by jsme měly v jeden večer podobně stejný sen?  Zajímavé  :-)

Ikona diskutujiciho martin martin 2017-09-20 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Asi byl nejakej seznamovaci cas :-)

Ikona diskutujiciho Michaela 2017-09-20 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se priklanim spise tomu ze jsme na povrchu. A tocime se kolem Slunce. Tak jak je nam to oficialni vedou predkladano. Kdyby planety byly vsechny natesnane uvnitr Zeme a navic i se Sluncem a jakousi cernou hvezdou,musela by byt Zeme obrovska (vzhledem ke slapovym silam by se rozpadla a nas roztrhala na kusy). Navic ostatni planety jsou dost hmotne, takovy system by nebyl stabilni. A uz vubec nemluvim o akumulaci tepla ktere by nikam neutikalo protoze by je slupka nasi planety nepustila dale.

Ikona diskutujiciho Miroslav 2017-09-21 08:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Príťažlivosť je zabezpečená nejakou odpudivou silou čiernej hviezdy. To by odpudilo aj obiehajúce planéty a Slnko, a spadli by na Zem. Odpudivá sila ich rotácie by tomu tiež napomohla.

Ikona diskutujiciho Michaela 2017-09-21 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě napadl jeden dotaz – ten náboj který nám dává černá hvězda a který nás udržuje na povrchu planety (pokud to není gravitace) je jaké povahy? Elektromagnetické?

Ikona diskutujiciho pajano 2017-09-21 21:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vydržte, maximálně do 7 let a budete vědět vše.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-09-24 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Matematika selže v případě že máš vedle sebe na střeše 10 vrabců a jednoho zastřelíš. Kolik jich zbyde? BTW nic proti, já se taky přikláním k tomu že žijeme na povrchu.

Ikona diskutujiciho Tom 2017-09-27 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je Země opravdu dutá, tak si myslím, že je úplně jedno, jestli žijeme uvnitř, nebo vně. Resp. pokud budeme pracovat s tím, že prostor je uvnitř ohnutý, tak nemáme jak ověřit, že jsme skutečně uvnitř (tedy alespoň ne technikou založenou na hmotě). Přijde mi to celé jenom jako diskuze o tom, z jaké strany je správné se na celou věc dívat a podle toho pak má pravdu Pepa, který se dívá zprava, nebo Karel, který se dívá zleva, ale oba dva vidí stejnou věc.

Ikona diskutujiciho Matej 2017-11-03 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak je zem naozaj duta tak ako je mozne ze ked stupam do kopca na neaku horu tak klesa atmosfericky talak. V pripade ze by sme boli dnu tak na vrchole hory by mal byt tlak najvacsi nakolko som viac v strede planety a tlaci na mna vacsia masa atmosfery.

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-11-22 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice jsem se pro teorii duté země nadchla, tak jsem jí přednesla doma a hned jsem přes držku. O_O

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek