Dutá Země – Odkazy najdeme v architektuře i v přírodě (9.díl)

3.10.2017 v Záhady 2

Architektura:

Vědění o duté zemi bylo známo daleko dříve, než vyletěl první satelit, či kosmonaut do vesmíru. Byly to vzkazy od předchozích civilizací, ukryté v architektonických zprávách, které bohužel ne všichni dokázali přečíst. Takže si je předávali pouze zasvěcení ve starobylé architektuře, z pokolení na pokolení. Typický chrám, kde je zevnitř patrná skutečnos,. že žijeme uvnitř koule je Pantheon.


Není pouze ve Vatikánu, tyto stavby jsou rozesety po celém světě. Z venkovní strany má osm pilířů ve třech řadách (24), které podpírají pyramidu a kopule v jejíž vnitřní straně je otvor.

Poslední obrázek pořízený zevnitř Pantheonu lehce připomíná fenomén polární záře, tak jak ho známe z polárních oblastí, kde na nás zřejmě prosvítá jedno ze sluncí v exteriéru planety země.

Není to ale pouze Pantheon upozorňující na realitu naší existence. Před chrámem krále Šalamouna stály dva pilíře, tento fenomén se v architektuře objevuje po staletí, dokonce světové obchodní centrum (dvojčata NY) představovala dva pilíře chrámu krále Šalamouna. Tyto pilíře nesly dva globy, na jedné straně globus planety země a na straně druhé globus hvězdného nebe. Tedy vesmír jako kouli a zemi jako kouli. Což mimo jiné symbolizuje výběr, jenž je lidstvu dán.

V této fontáně je znázorněna černá hvězda s pásem zvěrokruhu.

Příroda:

Ve vesmíru platí základní pravidlo jak uvnitř, tak na povrchu. Jak v mikrokosmu, tak v makrokosmu. Je to jeden ze základních Zákonů vesmíru, (které najdete podrobně rozepsané v knize Svět za oponou). Další ze zákonů který platí zní, že vše důleživé je skryté uvnitř či pod povrchem, aby to bylo chráněno. To nejdůležitější a nejcennější proto nenajdete venku, ale vždy uvnitř.

Tak jako vesmír, i příroda nám ukazuje na svých výtvorech, že působení energií v našem světě vytváří podobné obrazy, jako je vnitřní uspořádání země.

buňka

Vejce svou vnitřní strukturou znázorňuje model duté země.

To nejcennější v jablku je jádřinec. Také schovaný uvnitř.

Toto je zralý physalis. (mochyně)

letokruhy

pavoučí síť

sršní hnízdo

vosí hnízdo

Komentáře

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2017-10-04 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akorát pořád nechápu, že když jsme uvnitř dutozemě, tak jak to, že vidíme hvězdy? Co ty lety do vesmíru? Všechno podvod?

Ikona diskutujiciho slovan 2017-10-08 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně Vám to došlo.Čekám kolik z dalších se probudí a nenechá sebou manipulovat.Buďte Divergentní :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek