Hexagram: skutečný význam symbolu a jeho využití

14.9.2020 v Symbolika 19

Hexagram je geometrický útvar, který vznikne superpozicí dvou shodných rovnostranných trojúhelníků, navzájem otočených o 60°. Sjednocením obou trojúhelníků vznikne šesticípá hvězda. V jejich průniku se nachází pravidelný šestiúhelník. Hexagram má šest os souměrnosti.Hexagram (někdy také Davidova hvězda, Šalamounova pečeť) je destruktivní symbol
Skutečný význam hexagramu musíme hledat v dávné minulosti. Hexagram je starobylý symbol, který se ve středověku používal při různých okultních rituálech (v černé magii, astrologii, alchymii, v kabale…). A dodnes se používá.

Hexagram je jeden z nejvýznamnějším symbolů satanismu, protože znázorňuje číslo 666


Hexagram obsahuje šest špic, šest trojúhelníků a uvnitř je šestistranný hexagon. Jeho rezonance proto znamená 666

Číslo 666 je číslo satana, jehož význam je vysvětlen i v Bibli:

“Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména. Zde je zapotřebí moudrosti. Kdo tomu rozumí, ať spočte číslo té šelmy, neboť je to číslo člověka. To číslo je 666.”
Zjevení 13,16-18

Hexagramy hojně nalezneme v nejednom náboženství. Například Římsko-katolická církev hexagramy s oblibou používá.

Hexagram používal papež Benedikt XVI.:

Hexagramy jsou vyobrazeny na kostelech:

Hexagram je také velmi důležitý hinduistický symbol.


V Islámu je hexagram znám jako Šalamounova pečeť. Král Šalamoun používal hexagram k ovládání zlých duchů a démonů, protože se vyznal v černé magii.

Hexagram je rovněž důležitý symbol sionistů. V roce 1897 byla v Basileji založena Světová sionistická organizace. Vzápětí se hexagram stal hlavním symbolem sionismu. Sionimus zaujal Rothschildy, proto je sionismus úzce spojen se Svobodným zednářstvím.

 

Písmeno G, které se v symbolu Svobodných zednářů vyskytuje, představuje Genocidu.

Hexagram má využití v černé magii při přivolávání Ďábla a jiných démonů. Rohatá ďáblova hlava má tvar hexagonu a svíce nebo plamen nad jeho hlavou znamená vědomosti, osvícenost (ďábel je velice moudrý a velice inteligentní), rovněž je to odkaz na jeho jiné jméno ,,Světlonoš“. Dávejte si pozor na lidi a na bytosti, kteří sami sebe označují za nositele světla, posly světla, světlonoše atd., protože je to jedno z jeho jmen.

Někdy je ďábel vykreslen také v obráceném pěticípém pentagramu bez louče nad hlavou. Pentagram stojící na špici nese téměř stejnou symboliku jako hexagon, rezonančně je na tom úplně stejně.  Někdy bývá ďáblova hlava označena na čele dvojitým křížem s nekonečnem. Slováci zpozorněte:

Je to náhoda? Ale samozřejmě, že není. Dvojitý kříž byl Slovensku určen záměrně, pro co nejsnažší destrukci jejich národa a krajiny.

Hexagram a Izrael
Jak je možné, že se hexagram nachází na vlajce Státu Izrael? Samotní židé to údajně neví a říkají, že to není vysvětleno v Bibli a nikde to ani není oficiálně jednoznačně vysvětleno. A že pojem ,,Davidova hvězda“ ani nemá nic společného s Davidem. Je to záhada? … ale není.

Většina dnešních Židů se řídí naukami Talmudu (soupis rabínských diskusí týkajících se židovského zákona) nebo Kabaly (druh židovské mystiky, černá magie).

Také je potřeba říct, že u zrodu Izraele (v roce 1948) stála židovsko-zednářsko-luciferiánská rodina Rothschildů (jedna z nejmocnějších a nejbohatších rodů na zemi). To vysvětluje, proč se na vlajce státu Izrael nachází tento destruktivní okultní symbol. Pokud se podíváme na budovu Nejvyššího soudu v Izraeli (kterou financovali právě Rothschildové), u vchodu nalezneme malbu, na které jsou vyobrazeni Rothschildové se Shimonem Perezem (9. prezident Izraele) a Isaacem Rabinem (6. a 11. premiér Izraele)…

Na střeše Nejvyššího soudu lze spatřit pyramidu se vševidoucím okem (další důležitý zednářský symbol). Uvnitř budovy a v jejím okolí lze spatřit mnoho okultních předmětů/symbolů. (na videu je to pěkně vidět i zde)

Takto vypadají oblíbené náhrdelníky členů rodiny Rotschildů:

V izraelském měste Eilat, můžeme spatřit zednářskou pyramidu na veřejném místě:

Hexagram není židovský symbol a už vůbec to není symbol židovství. Skutečným židovským (biblickým) symbolem je sedmiramenný svícen, jehož zhotovení, jak uvádí Bible, přikázal Hospodin Mojžíšovi na hoře Sinaj (Exodus 25,31).

 

Hexagram nemá nic společného s biblickým králem Davidem. Je to symbol satanismu a židovsko-sionistické nadvlády nad světem. Hexagram vždy sloužil (a dodnes slouží) k propagaci a uctívání satana.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020 / použité podklady: 1., 2., 3.,

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-09-15 12:44:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hexagram s ďáblem uprostřed se dá nalézt i na na vládní budově v Petrohradu! Někde najdu fotku

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-09-21 13:49:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je to co je na vládní budově v Petrohradu

https://i.ibb.co/SsdC5RX/hexagram-petrohrad.jpg

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-21 16:42:03
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 nádhera.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-16 10:05:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A nemohol byť hexagram s diablom na budovách myslený práve ako ochrana proti diablovi? Na starých budovách např. Notredamme bývali bežne vyobrazený démoni ako ochrana. Kedysi sa vravelo že klin sa klinom vybíja a tak sa to i praktikovalo. Netvrdím že to fungovalo, napokon ani tomu Notredamu to nepomohlo a neochránilo ho pred diablom podpalačom.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-16 10:43:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jak slováci, ale v česku když použiješ slovní přirovnání ,,vyrážet klín klínem“, znamená to, že na situaci která je zlá aplikuješ ,,řešení“ či reakci, která danou situaci ještě víc zhorší, protože je naprosto nevhodná, nebo neadekvátní. Něco jako dát si na alkoholovou opici dalšího panáka, to je vyrážení klínu klínem.

Ikona diskutujiciho rudo 2020-09-20 07:59:40
Ikona diskutujiciho
sipka

na SK som sa stretol skor s pouzitim vyrazu v zmysle
klin klinom ze ucel svati prostriedky a ze to moze byt jedine alebo jednoduche ucelne risenie

neberie sa negativne ale je to skor vyhovorka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-20 10:01:14
Ikona diskutujiciho
sipka

účel světí prostředky má jiný význam – říká, že i když uděláš něco zlého za dobrým záměrem tak to omlouvá ten špatný čin
vyrážet klín klínem znamená dát špatné řešení na něco, co je už teď špatně

Ikona diskutujiciho rudo 2020-09-20 12:14:55
Ikona diskutujiciho
sipka

alue ja viem vyznam obich, len ti pisem ze ten klin klinom sa pouziva v zmysle ospravdelnenie podobne ako ucel svati prostriedky

som slovien uz od svojho narodenia tak viem ako sa to pouziva

Ikona diskutujiciho mif 2020-09-17 20:29:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nesouhlasím. Hexagram je grafickým ztvárněním teze Herma Thota Trismegista „co nahoře, to dole“. Možná i symbol dvojjakosti ženského a mužského principu (duality). V žádném případě symbol zla (to by mohl být i pentagram, který nosím na krku a který je daleko starším symbolem /nelekej se, cípem nahoru :-)/). Nelze generalizovat.

Ikona diskutujiciho qwe 2020-09-19 19:13:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mif. Presne tohle mi vrta hlavou. Sesticipa hvezda je taky pudorys média by,… Nezda se mi to rozdeleni na dobre a spatne symboly. Spis se to o tom, co si tam kdo vlozi. Prece treba sova je proste ptak, ne zly sxmbol, atd.atd.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-19 19:30:58
Ikona diskutujiciho
sipka

sova – použitá jako symbol, představuje moudrost – ale také se zneužívá
https://aluska.org/totemove-zvire-sova-symbol-moudrosti/

Ikona diskutujiciho Jan 2020-09-19 21:00:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

.. zajímavé je , že
V čínské klasické „Knize proměn“ představují trigramy 8 možných kombinací čar plných (——–) a přerušovaných (— —) uspořádaných ve 3 liniích,
hexagramy pak 64 možných kombinací těchto čar uspořádaných v 6 liniích

Ikona diskutujiciho Jan 2020-09-19 21:17:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jen jako doplněk k těm trigramům viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlajka_Ji%C5%BEn%C3%AD_Koreje

Ikona diskutujiciho rudo 2020-09-20 07:57:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

slovensky znak, dvojkriz

zda sa ze dvojkriz bol nanuteny agentanmi satana = CYRIL METOD

a v minulosti bol najme symbolom NITRIANSKEJ oblasti

kto pozna trochu NITRU, vie aka je tam priserna energia

a je jasne preco povodne srdce slovienskej rise muselo byt dvojkrizom usmrtene

https://sk.wikipedia.org/wiki/%C5%A0t%C3%A1tny_znak_Slovenska

Ikona diskutujiciho Josef 2020-09-20 20:38:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Ještě se vracím k tomu Gasudarja Andromeda. Stejný hlas a vulgární projev má taky jistý Igor Jurečka. To jen že takové lidi opravdu nemusím. Jak se říká žalovat se nesmí nemá ale hlásit se to musí. Fandím a zdravím. Josef

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-21 07:15:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Igor není Gasudarjon, to víme jistě.

Ikona diskutujiciho Maulina 2020-09-21 07:42:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No kdo by čekal,že se tady bude citovat z bible :-D.A já myslela,dle předchozích článků,že symbol křesťanství,což Bible bezpochyby je, je zde zavržen.Jak vidno někdy se hodi…Ano v Bibli se píše o pokrytcích.Hexagram je možno vidět i v kostelích,tak jako jiné okultní symboly např.slunce,pyramida apod. To jsem tu psala posledně taky,pro některé zvídavé lidi nic nového.Proto opravdovy Křesťan jako já,do kostelů NECHODÍ,Boží chrám je moje tělo ,jak je psáno v Bibli ,jako Křesťan držící se jen svatého Písma v Bibli se vyhýbam tmářům a okultistům z římsko-katolický církve a jiným církvím,tak jako sektám, který zneužívaji jméno Ježíše Krista a matou lidem palice.Stále hodně lidí nepochopilo rozdil mezi náboženstvím,Vírou a Křesťanstvím.Jsou lidé, ktrým to katolická nebo jiná sekta pomotala v hlavách a tím pádem zavrhují i křesťanstvi,ale pak se jim hodí citace z Bible.No ještě že tu Bibli máme že…:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-21 09:07:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Bible je silně destruktivní, zlá a manipulativní kniha. To však neznamená, že v ní nemůže být napsané nic užitečného, že v ní nejsou indicie. Takže ne pokrytectví, ale tvoje podsouvání něčeho, co nikdo netvrdí (ani já) a pak vyvracení toho, co sis vymyslela, přitom to nikdo netvrdí.

Ikona diskutujiciho Sisi 2020-09-21 16:55:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My Slovieni sme mali len pozitívne symboly. Dvojkríž je vlastne RUNA Moreny. Morena je čistá energia Zimy keď príroda oddychuje. Naše symboly boli zneužité mnohokrát aj Svastika čo v preklade znamená Nebeský pohyb. Runu Moreny nám zachovali v znaku Štúrovci.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek