Je hnutí AllatRa duchovní sekta? Znepokojivé svědectví

29.9.2020 v Poselství 61

Ukrajinské hnutí s názvem AllatRa je kontroverzní pro propagaci reptiliánů, jako ,,dobrých duchovních bytostí“, které údajně chtějí pomoci naší planetě. Je to naprostý opak toho, co celé roky psala alternativní média, jelikož každý kdo někdy slyšel slovo ,,reptilián“ věděl, že to mají být nebezpečné hadí mimozemské bytosti se schopností fyzické proměny, přechodu mezi dimenzemi, nebo se schopností vstupovat do lidí. Po mnoho let před nimi vycházelo jedno varování za druhým.Připadá vám to přitažené za vlasy? Realita je někdy mnohem horší, než by si člověk uměl představit.

Čtěte také:
AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla

AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhaleno. Ovládání lidí pomocí manipulace. ,,Pozvěte nás jako své spasitele”, žádají Annunaki

Je mezi námi mnoho lidí, kteří popisují zkušenosti s reptiliány vtělenými do lidí, i do členů vlastní rodiny. Problikávají jim hadí oči, nebo se jim protáhne hlava z lidské na plazí. Tito lidé jsou také velice zlí. Nic podobného v minulosti (10-15 let zpátky) nebylo, žádné podobné zprávy neexistovaly. A tyto zkušenosti pocházejí od nás, z České republiky a Slovenska.
Opakovaně dostávám maily od různých osob se stejným svědectvím o plazovi v někom, koho znají. Tito lidé jsou vyděšení a bezmocně se ptají, co mají dělat.

Reptilián

AllatRa útočí na tuto základní znalost, aby přinutila lidi myslet si pravý opak a přesvědčila nás, že reptiliánská rasa je dobrá. Když se lidstvo nebude bránit a začne plazí bytosti naopak uctívat, bude pro ně snadnější se mezi námi pohybovat a realizovat své plány.

Je šokující, jak se této skupině daří, přestože je zřejmé, že jde o manipulaci lidí, kteří se zajímají o esoteriku a duchovní vzestup. Nechytili vás na náboženství, na mainsteam, na lechtivé filmy, na alkohol, ani na zlo? Dostanou vás něčím jiným. Jako například hnutím AllatRa, které je už dnes na Ukrajině nechvalně známé pro skandály a kontroverzi, v Česku to však nikdo nepřekládá. Zkrátka se to propagátorům nehodí do krámu.

Jako autorka jednoho z mála nezávislých alternativních webů, který nepapouškuje a nehltá nesmysly New Age, cítím povinnost vás před tímto nebezpečným kultem opět varovat. Nevěřte tomu, že reptiliáni jsou dobří a chtějí spasit tuto planetu. Podle dostupných indicií je jejich planeta M55, ze které skutečně přišli (není to žádný Vamfim, nesmysl) zničená, vydrancovaná a proto přišli sem.

Není ani jisté, nakolik je nebezpečné sledovat pravidelně AllatRa materiály, nebo chodit na jejich setkání. Jediná jistota je, držet se od toho co nejdál. Je mezi námi mnoho lidí, kteří se s těmito reptiliány osobně setkali a viděli to samé, co ukazuje Žana z AllatRy. Toto není fenomén pouze daného kultu, je to problém, který zažívají obyčejní lidé a který se může zhoršit, pokud budeme reptiliány uctívat a přát si je tady.

Nebo si snad myslíte, že když se zničehonic schází svědectví lidí, kteří viděli to samé, že jde o jednu a tutéž nově vzniklou, doposud neobjevenou duševní chorobu? Něco takového je velice nepravděpodobné.

Na povrch vyplouvají první zkušenosti členů této organizace, nebo lidí, kteří s ní mají osobní zkušenosti.  Jak píše R. Edmonton ve svém příspěvku na redditu:

,,Člen mé rodiny je členem hnutí AllatRa (je z Ukrajiny). Je pro mě těžké říct, jestli je to sekta nebo ne. Myslím, že věci, které v AllatRa kážou, jsou absolutní mumbo jumbo hlouposti, a jejich skutečným mesiášem není Anastasia Novych (ona je údajnou „autorkou“ knih AllatRa), ale spíše ošklivý chiropraktik středního věku jménem Igor Michajlovič Danilov, který má kancelář hned u Kyjeva v Pechersk Lavra (to je velmi slavný klášter v Kyjevě).

Dotyčný člen mé rodiny mě tam dotáhl, abych navštívil tohohle týpka Igora. Ten byl velmi otrávený, že ho vůbec někdo navštěvuje. Podepsal nám pár knih a to bylo celé.

O něco později se tento můj rodinný příslušník také zúčastnil sešlosti spolku AllatRa v Kyjevě a ten byl plný podřízených žen, které Igora okázale uctívaly. Zdálo se, že můj rodinný příslušník tam není vítán, protože to byl muž.

V podstatě si myslím, že v AllatŘe jde o to, aby ženy uctívaly toho chiropraktika Igora. Některé z jeho knih na sobě mají obrázky nahých žen.
To je vše, co jsem z toho dostal za celé ty roky, co si můj člen rodiny pořád dokola pouštěl ty jejich pitomé nahrávky.

Může to vážně existovat jenom proto, aby tenhle Igor dostal hodně ženských, haha. Protože doposud se zdá, že to není velký finanční závazek (člen mé rodiny je tím stále posedlý), jako to bývá u většiny kultů. Většinu knih a audioknih můžete získat zdarma, takže mou hlavní otázkou je, jestli je to sekta, a jak generují zisk? Zatím jsem nezjistil, jak to dělají.“

Uctívání jakýchkoliv osob/entit znamená odevzdávání energie
Kdykoliv jste něčím nebo někým posedlí a uctíváte to/ho, nebo se k tomu modlíte, odchází vaše energie tímto směrem. Je AllatRa způsob, jak Igor získává ženy, tak jako to v minulosti dělalo a dodnes dělá mnoho vůdců sekt a kultů? Nebo jde o sběr lidské energie? Nebo je to synergie obou variant?

Rozdávání tisku zdarma je pro sekty běžné, někteří zámožnější členové na to vydají velké peníze a pro lidi zvenku je poté tisk snadno dostupný. Stejně to dělají i jehovisti.

Další příspěvek, autorem je anonym ze Slovenska:

,,Mám velmi blízkého člověka, který se na kultu AllatRa velmi aktivně podílí. Dal do toho peníze, medituje, pomáhá na projektech, věří v Boha. Velmi milá a inspirativní osoba. Téměř mě dostal na jedno z jejich setkání. Ale v mém srdci byl vždy hlásek, který říkal: ,,Buď opatrný“.
Protože to vypadá jako sekta, co rozdává zadarmo knihy. Vystupuje tam jedna osoba, která ví všechno, obklopená dobře oblečenými lidmi. Kde jsou slabí, chudí nebo nemocní? Po vyzkoušení jejich meditace a poté, co Zanna zamrkala svýma plazíma očima, to bylo pro mě jasné znamení. Vrátil jsem se proto zpět ke čtení Bible, později jsem učinil pokání ze svých hříchů a odevzdal můj život Ježíši, svému jedinému Spasiteli a Pánu.

Také mi dali nálepku na auto, na které byl jejich symbol a tvrdili mi, že když si to nalepím, tak to ochrání moje auto před nehodami.“

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020 

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-29 03:50:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak generují zisk – čiastočne možno predajom kníh ,,Anastasie Novych“ veď sa predávajú v kníhkupectvách v cenách do 23 eur a u duchovních lidiček majú úspěch. Síce sa dajú aj zadarmo stiahnuť ale asi o tom ľudia nevedia alebo chcú fyzickú knihu. A aký je účel Allatra hnutia to netuším a nemyslím že je to propagácia reptiliánov keďže väčšina ľudí o reptiliánoch ani nepočula alebo neveria že existujú a nedá sa propagovať niečo v čo ľudia ani neveria.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-29 09:49:31
Ikona diskutujiciho
sipka

to je past na duševně rozvinuté lidi co hledaj pravdu ale vzhledem k tomu že právě probíhá čistka na zemi od reptialianů satanistu se divím opět jejich nízké inteligenci proč neopustili planetu zemi už dlouhé měsíce je jasné že tuto planetu ztratili

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-29 09:50:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Prý už utíkali, někdy minulý týden.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-29 12:24:55
Ikona diskutujiciho
sipka

ale na to už je pozdě pro ně už nebude uniku celá planeta už je uzavřena nemohou uniknout ani šediváci ani reptiliáni 90 procent jejich základen tu na zemi je zničeno vojsky shaft a do vesmíru zdrhnout nemůžou se podivejte na oblohu kolik lodí je maskováno jako mraky talířovité mraky které nejsou vůbec přirozené jediny co ted mohou udělat je vzdát se a přežit pak dostanou nákou zapadlou planetku ve vesmíru daleko od nás a od všech lidí

Ikona diskutujiciho Vasyl 2021-01-06 17:20:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, allatra je lide které pracují na svém dobrém chování k druhém, není to sekta. Sekta je organizace, má své pravidla, v hnutí každý je volný, může svobodné se rozhodovat, a hlavně ze to jsou to lidé jak vy.
Společně můžeme změnit svět k lepšímu.

Ikona diskutujiciho anelie 2020-09-29 08:42:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavne ta jejich knizka AllatRa se neda cist. Nuda, nuda, nuda, rozplizly text o nicem. Nechapu jak to nekdo muze povazovat za klenot duchovni literatury.

Ikona diskutujiciho Dali 2022-02-04 12:31:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Napřed misí mít člověk v hlavě určité vědomosti, aby mu AllatRa něco dala. Nejsou-li, nic Vám to nedá. Hezký den.

Ikona diskutujiciho Rickie 2020-09-29 10:26:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa môjho názoru im išlo iba o zachovanie druhu na zemi a s tým súvisiaca propaganda, keď sa všetko prevali, je ich, alebo bolo podstatne viac a podstatne známejšie „osobnosti“.

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2020-09-29 13:36:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem jednou byla v novém knihkupectví a po době ztracené hledáním knih od DV jsem se šla zeptat prodavačky .vypadala jako milá hodná paní tak se jí ptám a ona se na mě podívala v to chvíli jsem si skoro nadělala do gati.Uplne ledový pichlavy pohled a oči jak tamta ježibaba .řekla že si mám raději přečíst něco jiného ale já už jsem zdrhala pryč porad jsem na sobě cítila ten jej pohled …. Doma jsem sebou Sekla udělalo se mi zle a jak sem se zvedla tak jsem si udělala takovou ochranu z krystalů ale bylo to hnusný už jsem tam nikdy nešla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-29 13:56:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se stalo něco podobného. Sedím v autě jako spolujezdec a jedeme pomaličku krokem podél chodníku, jak se řadíme, že budeme vjíždět na hlavní silnici. A já koukám ven mimo auto. A najednou těsně kolem našeho auta jde ženská, která vypadala na první pohled jako zlá čarodějnice. Měla strašně zlej výraz, seschlej obličej, bradavice, divný otrhaný hadry, na hlavě vrabčí hnízdo a strašně škaredě se šklebila. A nevím proč šla k našemu autu, proč vstoupila do silnice, když tam byl chodník… Už zdálky se dívala na nás a šla k nám. A podívala se přímo na mě, zblízka přes sklo tak ostře, ještě udělala škubavý pohyb hlavou směrem dopředu jak na mě vrhla ten pohled. A mně v tu chvíli normálně zabolelo srdce, sevřely se mi plíce a udělalo se mi asi na půl hodiny hrozně zle… A vůbec nevím proč se to stalo. Taky jsem se jí strašně lekla, ale logicky nebyl k úleku důvod, když jsem ji viděla zdálky jak k nám jde a věděla jsem o ní. Prostě na mě něco vrhla.

Ikona diskutujiciho Daniela 2020-09-30 21:11:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou se mi stalo něco podobného v cizině. Tak jak se Alue sevřely plíce, takhle bych to popsala. Bylo to v San Diegu v takovém velkém parku, který je dost vyhlášený u turistů a jsou tam takové uličky a hodně historických mexických budov a v nich několik muzeí. Šli jsme okolo jednoho a u dveří stál chlap asi z ochranky. Pamatuju si, jak jdeme kolem – já šla navíc blíže druhé straně cesty. Podívala jsem se tím směrem, uviděla jsem toho chlapa a sevřely se mi plíce, udělalo se mi úplně blbě a cítila jsem úplné zlo nebo jak to popsat. Hrozně mi připomínal agenta Smithe z Matrixu. Tak jsem možná viděla klona nebo nevím. Ale to, co jsem cítila, to nebylo podle mě z člověka. Jakobych v tu chvíli nějak telepaticky věděla, že on ví nebo tak něco. Přitom se na mě ani v tu chvíli nedíval. Bála jsem se otočit zpátky a podívat se na něho znova.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-29 14:32:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som zas videl vysokú ženskú, stála v autobuse a videl som ju len krátko no mala škaredo spálený ksicht a pozerala na mňa akoby mi telepaticky vravela čo na mňa čumíš, tak som potom už nemal odvahu viac na ňu pozrieť. Potom si išla sadnúť a keď som vystupoval ešte som na ňu pozrel a zrazu sa mi zdalo že vypadá vcelku normálne už nebola tak spálená. Či to bol reptil alebo v minulom živote mala nehodu alebo sa mi to len zdalo neviem, bolo to pred 10-15 rokmi a to som o reptilianoch a podobných veciach nič nevedel tak mi to rozum nebral.

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-10-03 01:54:35
Ikona diskutujiciho
sipka

No, já sem jedno video s tim Igorem a jeho „asistentkou“ Zhannou vidêla a bavili se tam o jejích reptiliánských očích a dêlali si z toho srandu. A přitom ty její oči byly opravdu hadí, fuj! Ten Igor mluvil jak v TRANZU, brrr. Měla jsem u toho videa divnej pocit!

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2020-09-29 14:56:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jedna věc , máme nepříjemnou učitelku a já si vždy do školy nosím různé kamínky a knížky o nich a tak a dost často v hodině nějaký kamínek držím je mi to příjemné (ale po nikom je nehážu 🙃)no a jednou na mě ta učitelka začala řvát že ty malá hnusná čarodějnice mě hrozně rozptyluje že v ruce držíš nějakej obarvenej šutr můžeš je laskavě přestat nosit s sebou. Podívala jsem se na ni (pomýšlela jsem si že by mohlo zrovna zahřmít k tomu hezkému deštíku)a ono zahrmelo a spustil se ještě větší liják než před tím učitelka zbledla a šla dál reptat blbosti k tabuli děkovala jsem přírodě snad ještě týden .😊

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-29 15:25:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto si ale nesmíš nechat od nikoho líbit. Je jedno že je dospělá a že je to tvoje učitelka. Klidně jí řekni že se k tobě bude chovat slušně, nebo to řekneš doma rodičům a ti si to půjdou vyřídit do ředitelny. Za tohle ji můžou vyhodit. Učitelka nemá ze své pozice právo být vulgární a osobně tě napadat. Mimochodem toto jsi doma řekla? To kdyby se stalo mně, tak bych to řekla mamce. Jednou si na mě totiž učitelka zasedla, šikanovala mě a já jsem z toho byla pár měsíců fakt špatná, nakonec jsem to řekla doma mamce, ta to šla vyřídit do školy a učitelku úplně srovnala, pak byla úplně jiná a naopak se ke mně začala chovat hezky.

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2020-09-29 15:39:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo doma jsem to řekla mamka prý ještě jednou nějaká maličkost co si ta učitelka dovolí a mamka chce jít ,,paní učitelce,,neudělat menší průvan do práce

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-29 15:43:15
Ikona diskutujiciho
sipka

To je fakt potřeba řešit. Aby ti učitelka nadávala do čarodějnice, to opravdu v pořádku není.

Ikona diskutujiciho adri 2020-09-29 19:00:25
Ikona diskutujiciho
sipka

to byla podle obranná reakce, protože se toho bojí – kamínek si spojuje s čáry máry (mno, je to trochu úsměvné, ale tak je to možné) … její obranou proti neznámému je útok. Tedy není to útok na tvou osobu, aniž by si to uvědomovala, snad si to nebereš osobně, že ne? není třeba nějaká křesťanka nebo něco?

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2020-09-29 20:07:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako asi je v jednom kuse má na stole kapesní Bibli a vodu s ukřižovaným Ježíšem na krku takže asi jo.A osobně si to neberu spostakrat se mi stalo že na mě někdo začal nadávat jako na čarodějku jen proto že si nosím kamínky je to i docela sranda to sledovat jaký malý kamínek vyvolá poprask.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-29 21:44:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobře, že si nebereš tyhle blbečky osobně… ale víš co, kdyby sis nenosila kamínky, najdou si na tobě něco jinýho co jim bude vadit. Někteří lidi jsou schopní závidět nos mezi očima.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-30 10:06:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Julike chceš si užít trochu srandy podle toho co píšeš je to fanatická křesťanka skus ji nakreslit na stůl pentagram a uvidíš co bude když pomali nerozdýchá kamínky uvidíme jestli snese tohle když sem chodil na základku tak někdo nakreslil pentagram na stůl když byl kroužek náboženství a učitelka naboženství se mohla zbláznit modlila se stříkala na to svěcenou vodu pak se to pokusila vydrhnout ono to nešlo málem u toho začala brečet skus to namalovat na její stůl uvidíš co se stane-

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-30 10:17:41
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 nebo křídou na tabuli 😀 a na to napsat ,,In dolor sit amet“ vypadá to jako latina ale neznamená to vůbec nic. Bude si myslet že je to zaklínadlo 😀

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2020-09-30 15:40:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za tip pozítří nás učí takže bude sranda jako už jednou se stalo že ji kluci nastrkali pentagramy na papírcích do všech složek a pak se během hodiny snad desetkrát modlila😄😄

Ikona diskutujiciho kešo 2020-09-29 15:33:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takéto oči mal týpek v prvej časti troj dielnej sérii Men In Black. Vtedy sme to v kine brali ako fikciu. Asi to nebolo ďaleko od pravdy. Nenadarmo sa hovorí, že sci-fi filmy sú pravdivé.

Ikona diskutujiciho kešo 2020-09-29 16:01:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu je zaujímavé video o reptiliánoch:
https://m.youtube.com/watch?v=zrV3Sz7tf0M

Ikona diskutujiciho jitka 2020-10-02 10:53:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má toto divadlo s tím něco společného?
https://www.ticketportal.cz/Event/Lecive_divadlo_Anastasia

Děkuji za info.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-02 10:57:25
Ikona diskutujiciho
sipka

To divadlo vypadá, že je založeno na ději knih Vladimira Megreho. To není AllatRa. Ale nebyla jsem tam, jenom říkám názor.

Ikona diskutujiciho Kris 2020-10-02 22:33:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tuto ženu, která je na obrázku jsem již viděla v krátkém filmu na videu „absolutně neuvěřutelné“ Jaroslava Chvátala. Ta paní tam na požádání měnila barvu svých očí i tvar zorničky. P. Chvátal ten film, který prý byl odvysílaný na jednom z hlavních programů ruské televize komentoval s tím, že ona není reptilián ale entita , která se jmenuje zofilián.

Ikona diskutujiciho lutom 2020-10-03 22:11:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Léčivé divadlo Anastasia: Gabriela Filippi. Před několika lety v rámci vánočního koncertu nádherně přednesla Anastassiinu modlitbu z knih Vl. Megreho. Od r. 2015 je ve skupině příznivců učení Ivanky Adamcové, taky zajímavá záležitost. Na youtubu k dohledání přednášky I. Adamcové, kořeněné množstvím zážitků ze života.

Ikona diskutujiciho Dana Husková 2021-11-28 15:12:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Čtu o tom, že G.Filippi přednesla Anasiinu motlitbu..ale to je jiná Anastázie, to není žádná Anastázie Novych, ale žena, která bydlí v tajze a jsou o ní napsány mnohé knihy , které napsal pan Megre. Tyto knihy jsou velmi přínosné a pravdivé, není to nic špatného…. zatímco Anastazie Novych..kdo je to? Nikde to nejde dohledat. A poté, co jsem viděla videa, kde představují umělé vědomí nemám pochyb o tom odkud vítr věje. Kde se vytratilo to božské vědomí, intuice a Boží vedení ? Jméno Anatazia se někomu moc dobře hodilo do krámu…je vidět, že zlo se umí velmi dobře maskovat za dobré věci.
Také k tomu, jak někdo určuje co je sekta: četla jsem, že do toho spadají všichni, kdo někomu dávají knihy a sešity. To je opět dogma. Jsem přes 20 let v učení Bruna Gröninga, kde je vše založeno na dobrovolných darech – a pak můžeme posílat lidem sešity, kde jsou uzdravení a pomoci z celého světa. Pomáhá to mnoha lidem k jejich vlastnímu uzdravení, což je důkaz Božího působení. Přednášky vedeme zdarma, vše je u nás nezávazné, máme knihy za dobrovolný dar a přece nejsme sekta. To jen k tomu, aby lidé uměli rozlišovat -k tomu je však zapotřebí srdce a intuice – ne rozum, který nás svádí k rozumovému úsudku, který je často od ega a řízen odspodu.

Ikona diskutujiciho Jarmila Bosnayova 2020-10-04 00:12:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zazila jsem podivnou situaci.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-10-04 09:36:44
Ikona diskutujiciho
sipka

No a jakou podivnou situaci. Nebo to byl celý komentář?

Ikona diskutujiciho Dalibor 2020-10-05 09:09:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem naletěl, ale po nějaké době mi to došlo.
Mám jen dotaz. V reakcích se mluví o Tean Swan. Ta žena je evidentně temná, o tom nepochybuji. Byla ale na rozhovoru u J. Duška nebo u Alžběty Šorfové. Znamená to, že něco není v pořádku i s Duškem nebo Šorfovou? To, co prezentují oni, je taky nějaká kamufláž?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-05 09:28:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Jarda Dušek má nekriticky rád skoro všechny a všechno. Je to jeho životní přístup a z toho logicky vyplývá, že si zve všelijaké hosty, se kterými člověk s určitým standardem výběru nebude souhlasit.
A Šorfová na destruktivních lidech rezonuje, protože dělá to samé.

Ikona diskutujiciho Jan 2020-10-04 16:38:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://youtu.be/zjKyIADQxAc?t=1660 – koukněte mezi jeho ruce 🙂

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-20 18:40:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi ve 30:45 Žanně probleskly hadí oči. Trvalo to jen zlomek vteřiny.

Ikona diskutujiciho Mikyn 2020-10-24 13:47:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás všetkých, v prvom rade chcem poďakovať autorke článkov, že sa kriticky vyjadruje k tejto téme. Buď požehnaná, je to veľmi dôležité. Nebudem chodiť okolo horúcej kaše, lebo na to nie je čas. Musím sa s vami podeliť o vlastné skúsenosti a zistenie, čo znamená slovo a symbol AllatRa. AllatRa je najväčší duchovný podvod v dejinách ľudstva. Ponúkne vám rôzne zrnká pravdy ako návnadu, aby vás ku sebe pritiahlo, no pri bližšom skúmaní súvislosť medzi týmito vecami a pojmamy je úplne nezmyselná. Všetko sa podivuhodne všade spája so slovom AllatRa. A teraz k podstate tohto slova, ktorého pôvod siaha až do starého Egypta. Všetci to pochopia, keď si prečítajú duchovne zjavený (nie vymyslený) príbeh z knihy „Zaviate doby sa prebúdzajú 3“ sekcia Egypt. Tento príbeh nám odkrýva túto veľmi dôležitú duchovnú etapu v dejinách ľudstva. Kedy bol vyslaný Vysoký vyslanec Svetla, aby osvietil a pozdvihol ľudský rozum. Myslím, že mnohí tušíte, kto bol týmto vyslancom. Áno, bol to archanjel Lucifer. Po Luciferovom páde a následnom páde ľudstva, ktoré sa začalo stále viac pútať len na rozum a pozemské si ľudstvo prirodzene zúžilo svoju schopnosť chápania a kontakt s duchovným svetom. A teraz vám zacitujem malý úryvok z tejto knihy:
„Tu v úzkosti pozdvihli svoje ruky a úpenlivo prosili Svetlo. Teraz však videli už iba pozemské slnko, pred ktorým sa rozprestreli mocné, takmer hrozivé perute Réa, ktorého trasúc sa vzývali, v strachu pred poruchami vo vesmíre, pred horúčavou, pred suchom, pred nákazami, nečasom. Trasúc sa prinášali obete, trasúc sa budovali sochy a chrámy. Stonajúc si vykonávali svoju každodennú pracu. Ré sa im zjavil a povedal: „Nasledujte ma a moju vôľu, a budete ako Boh!“ Ľudia sa podriadili jeho vôli. Jeho sľub sa však nesplnil.“
Z tohoto je úplne jasné, kto je „Ré“. Amon Ra, Amon Ré, skrátene „Ra“, „Ré“. Je to Lucifer, padlý anjel – Satan. Vyhladajte si na internete tento pojem a taktiež zistíte, čo je základným symbolom hnutia AllatRa. Zistíte, že je to ten istý symbol. AllatRa – „All at Ra“, kto nevie po anglicky, nech si to hodí do prekladača, ale znamená to „Všetko pri Réovi“ tzn. „Všetko pri Satanovi“.
Bol som aj v Egypte a symbol okrídleného Slnka som videl na vlastné oči v chráme Karnak v Luxore. Tento symbol nájdete napríklad na stránke: kemet.sk pekne vyfarbený. Ja som ho videl v reále, bez farieb, lebo tie sa nezachovali. Symbol otočeného polmesiaca nepoznám, ale vnímam to ako symbol smejúceho sa Satana. Úplne mi to pripadá ako úsmev – smiech. Prosím modlite sa za tieto pomýlené duše a zdielajte s nimi túto knihu – Zaviate doby sa prebúdzajú 3, nech môže byť, čím viac duší zachránených, odvedením od tohoto omylu.
Boh s Vami!

Ikona diskutujiciho David 2021-09-17 00:31:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Ra je slunce ne Lucifer.Alla je za nebo poza.Allatra znamená za sluncem.A jde o platenu za sluncem.Po našem Nubiru.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-09-17 14:05:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Alebo to tiež môže znamenať „za [bohom] slnka Ra“ vo význame ako: ísť za ním; nasledovať ho atp.

Ikona diskutujiciho Roman 2020-11-24 23:56:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten půlměsíc je znak jednoho ze třech měsíců obíhající naši planetu. Měsíc LELA se zřítil koncem 17.stoleti… Jeho oběh planety byl jen 7 dní a byl naším nejmenším.

Ikona diskutujiciho Helena 2021-02-20 15:32:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Pane Romane, myslíte, že pád Lely na Zemi, způsobil zkázu Velké Tartárie? A kdo za tím byl? Náhody neexistují.

Ikona diskutujiciho Radovan 2021-03-23 10:55:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den. Nic v clanku ani kometaroch pod nim nie je pravda a ma velmi daleko od pravdy. AllatRa je hnutie, nie sekta. Treba dat do vyhladavaca slovo sekta, co to znamena a rozumny clovek hned pochopi, zle AllatRa neni ziadna vetva ziadneho nabozebstva, nakolko ucastnici hnutia su roznych nabozenstiev. Ze nikto nikoho a do nicoho nenuti, ani nijak nezavazuje, kazdy ucastnik kona podla svojho presvedcenia a kona tak, ako on sam uzna za vhodne. Ze Igor Michajlovic nie je ziadny vodca, ale umny a vzdelany clovek, ktory moze svojimi nazormi iba pomoct, a ze rovnako niekto z vas, ked je vzdelany a umny, a hlavne, ze ak sam bude chciet, moze prispiet svojim kuskom do hnutia, kedze je to vsetko na dobrovolnickej baze a kazdy jeden clovek v hnuti je vitany a respektovany. Kopa ludi tu hodnoti knihu podla obalu, a to teraz nemyslim konkretne knihu AllatRa, ale celkovo hnutie. Ze nik z vas ziadnu knihu neprecital celu, ale hodnotit, aka na prd je, ako kazdy v hnuti je sektar a kazdy hovori blbosti, to viete. Rovnako ako v hnuti, tak aj v knihach sa hovori o tom, ze ma clovek cloveka respektovat, ze ma na zemi byt mier, ze sa mame zjednotit a spolupracovat a neviem, co je na tom sektarske a zotrocujuce. Preto vas prosim, pred tym, ako budete odsudzovat a hodnotit, najprv si zistite o hnuti nieco a neverte vsetkemu, co precitate. A teraz ku tym reptilianom. Je lahke si vymysliet a tvrdit to, co tvrdi autorka clanku. Ja by som chcel vidiet, q na zavaznoat obvineni, ze ako vie ona podlozit fakty, ktore tvrdi? Naprikad, ze planeta „M55“ je vydrancovana a prisli sem drancovat? Ze veci, ktore v hnuti AllatRa kazu, su citujem „mumbo jumbo hluposti“? Zjednotebie, spolupraca, laska cloveka k cloveku a zivot v mieri su „mumbo jumbo hluposti“? Tak priatelia, neviem ako to vidite vy, ale podla mna, clovek, ktory sa takto vyjadril, nie je celkom v poriadku. Este sa vyjadrim ku komentarom, ze neviete, kde hnutie vykazuje zisk. Hnutie nevykazuje zisk, lebo hnutie nie je ziskova organizacia, ale dobrovolnicka. Nie je zamerana ba zisk, a ludia v nej konajuci, konaju nezistne. Kazdy si hradi vsetko zo svojho vrecka, ako moze. Kazdy prispeje svojim kuskom, niekto da aparaty, niekto svojini schopnostami a volnym casom. Bol som ucastnikom jedneho rozhovoru nazivo vyselaneho na FB stranke AllatRa TV a vsetko sme tam boli dobrovolnici. Napriklad ja konkretne spolu s 4 CHALANMI (nie, nie su v hnuti same zeny), sme stali za kamerami prvy krat a ucili sme sa za chodu. Takze tak to chodi v hnuti. Tento komentar pisem preto, ze kopa ludi si zistuje o hnuti AllatRa informacie na internete, co je pochopitelne, a pri tom narazia na tento clanok, ktory je teda totalne zavadzajuci a sam neviem pochopit ludi, ktori sa vyjadruju o niecom, co absolutne nepoznaju. Preto ak je nejaka otazka, nejaky protiargument, rad o tom podiskutujem tu, otvorene, pretoze ako ucastnik hnutia nemam co skryvat, rovnako ako cele hnutie. Dakujem, ze ste venovali pozornost tomuto zdlhavemu clabku a nebojte, nie som reptilian, nevenujete mi pozornost a neodovzdavate mi energiu, reps nie viac, ako pri citani inych clankov a komentarov. Prajem vsetkym pekny den

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-03-23 15:00:32
Ikona diskutujiciho
sipka

… sekta, která si říká „hnutí“ :))) tady jde o symboliku a zkušenosti lidí, ne o to, jak si konkrétní „spolek“ říká nebo co o sobě tvrdí – nebo že účastníci jsou dobrovolníci(pochopitelně). strom poznáš po ovoci. měl by sis ten článek přečíst ještě jednou… očividně jsi ho fakt nepochopil, resp. pochopit nechtěl

já teda nejsem zas až tak „duchovní“ aby mě něco jako AllatRa zajímalo(popravdě, vstávají mi chlupy jen, když vidím na yt videa s popisky typu „SVĚT SE DOZVĚDĚL PRAVDU“), jen nesnášim překroucený informace.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-03-23 15:35:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Je v pohode, že to vnímaš inak a keď si z hnutia zoberieš to dobré, nemusí to byť na škodu. Hlavné je podľa mňa v akomkoľvek hnutí či náboženstve, neveriť slepo všetkému, čo to hnutie hlása, ale mať aj vlastný rozum. Je potrebné nachádzať tú svoju vieru, ktorá ma bude hýbať vpred, vďaka ktorej budem viac cítiť hĺbku života aj mať odpovede na rôzne otázky. Ja som ju napr. nachádzala najskôr v Biblii, keďže som bola k tomu vedená, dala som tomu šancu, no nemohla som ísť tou cestou, pretože s niektorými vecami som sa nestotožnila, nedávali mi logiku, napr. veriť v Boha, ktorý trestá. Potom som hľadala v rôznych ezoterických učeniach, raz som sa napr. zúčastnila stretnutia budhistov v meste, ale to mi tiež neprišlo ono, oveľa viac sa viem naladiť, keď som sama. A tak idem ďalej, keď aj nájdem niečo poučné v nejakom učení, zapíšem alebo zapamätám si to, ale myslím, že každý je až príliš jedinečný na to, aby sa mohol vo svojom vierovyznaní niekam zaraďovať a aj to čo prežíva a hlása jeden, nemusí rovnako pochopiť jeho nasledovník – vnútorné pocity a zážitky sú neprenosné. Preto sa nikam nezaraďujem a zatiaľ mám najbližšie k vierovyznaniu, ktoré sa približuje k viere našich predkov, pretože to, čo momentálne najviac potrebuje našu pozornosť a lásku je príroda, Zem (v konečnom dôsledku to ešte viac potrebuje ľudstvo). Tak to len také zamyslenie, že nie je zlé byť niekde zaradený, ale netreba zabúdať na kritické myslenie, keď niečo nesedí na tom učení, neprehliadať to, práve naopak, hľadať príčinu, prečo to nesedí. Na záver môjho komentára jeden citát, ktorý sa mi veľmi páči:

,,Človek je zvláštny tvor.
Uctieva neviditeľného Boha
a ničí jeho viditeľný prejav bez toho,
aby si uvedomil, že príroda, ktorú ničí,
je Bohom, ktorého uctieva.“
Hubert Reeves

Ikona diskutujiciho izairi 2021-03-23 18:11:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Radovan:
Nevím kde ses se svou vehementní obranou reptiliánské sekty Allatra vzal na stránkách aluška.org,ale myslím,že jsi někde špatně zahnul. Pěkný den.

Ikona diskutujiciho Radovan 2021-04-04 19:15:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana: Aku symboliku myslis? Daj konkretny priklad a vierohodne ho podloz, ako sa AllatRa vyjadruje negativne symbolikou. Tak napriklad biely kruh a polmesiac pod nim na ciernom podklade. Na internete si najdes material, kde bol dany symbol testovany na nehodovych usekoch s pozitivnym vysledkom, co sa tyka poctu aj nasledkoch nehod. Kludne si to mozes aj sam overit, vsetko je to oficialne.

Janka: Ja s tebou suhlasim, stale treba pouzivat takzvany zdravy sedliacky rozum 🙂 A tvoja cesta je sa nikam nehlasit, ak ti to sedi tak, my ostatni to mozme iba respektovat. No ja sa hlasim ako ucastnik hnutia a ked je hnuie ociernovane nepravdivo, tak chcem aspon mierovo poukazat, ze to nie je pravda. Samozrejme ludia veria, comu chcu verit. Ved v podstate je svet pekny aj vdaka tomu, ze sme ludia rozni. Ale kopa novych hludi vyhladava na internete informacie a narazia na zavadzajuce, ktore ich odradia. Bez toho aby citali knihy, ktore cloveku v ziadnom pripade nic negativne nedaju, prave naopak.

Izairi: Vies ako sa vravi, mysliet je ho*no vediet 🙂 A ked uz poukazujes na reptilianstvo, videl si vyvojove stadia ludskeho plodu? Cca v 7 tyzdni vypada ludsky plod velmi podobne jastericke, cize aj ty si bol „reptyl“ =)

Ikona diskutujiciho Alli 2023-01-29 04:19:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Co byste mi řekl k tomuto? Děkuji za odpověď. https://otevrisvoumysl.cz/tvoriva-spolecnost-creative-society-a-allatra-cesta-nebo-slepa-ulicka/

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-04-04 21:59:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je jar a zahradkari kdeco sadia mohol by sa urobit test Allatra symbolu k niektorym rastlinam symboly dat ci bude nejaky rozdiel rastu medzi rastlinami so symbolom a tými bez neho. Viem ze takyto experiment uz bol niekde medzi Allatra videami ale neviem ako údajne dopadol, nesledujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-04 22:56:36
Ikona diskutujiciho
sipka

můžu to zase změřit až bude nová várka symbolů

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-04-11 14:00:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak Allatra sa rozťahuje už aj na Slovensku. Som v zaprdlej dedine v starom dome a pošta tu až tak často nebýva tak ma prekvapilo že sa z ničoho nič objavilo niečo v schránke a bol to časák Allatra. Názov časáku Dobro je tam, kde ty a pod tým nápis je nás viac ako 99 percent. 99 % čoho? 😀

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-16 11:01:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veď už aj web manipulatori cz označil Allatra za sektu. Tam ju označili za proruskú sektu financovanú pravdepodobne putinom 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-16 11:48:12
Ikona diskutujiciho
sipka

To je naprosto neseriozní rychlokvašený web který píšou idioti bez potřebné kvalifikace, kteří se vyjadřují k věcem na které nemají žádné vzdělání ani zkušenosti – a vyhrožují žalobami těm kteří tuto pravdu uveřejní. Dokonce i o své odbornosti sami lžou. Nechápu proč tyhle blbečky někdo čte a proč jim věří. Takovej blog, kterej pojmenuju JEDINÁPRAVDA.CZ a budu mlátit čtenářům do hlavy představu že jsem ta která jim bude diktovat co je správné a co ne, si můžu založit taky. Tyhle voly tady už nezmiňuj, nehodlám jim dělat reklamu.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-16 14:32:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasně, len ma zaujalo že aj oni tvrdia že Allatra je sekta. Dal som to sem pre ľudí ktorí tvrdia, že Allatra sektou není.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-09-18 10:08:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Odporúčam však pozrieť si rozhovor so šéfredaktorom tejto stránky a jeho zamotávanie sa do vlastných výmyslov. Odkedy som to videla, prikladám podobným webom ešte menšiu vážnosť, než dovtedy, ten pán bol aj v rozhovore s Vávrom a zasa sa len zamotával, kto sa rozumie reči tela a aj fyziognómii, asi u neho nájde mnoho odchýlok.. Najlepšia časť od 20tej minúty.. https://www.youtube.com/watch?v=wsBC8Sh8CG8

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-18 10:14:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle prolhané chudáky zásadně nečtu a nic od nich neposlouchám, jsou to placení trollové, samozvané ministerstvo pravdy a ,,odborníci na všechno“, o kterých už dávno prasklo, že žádní odborníci nejsou.

Ikona diskutujiciho Pavlína 2021-11-10 23:56:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, moc tomu nerozumím. Tady píšete, že hnutí Allatra je špatné, ale u příspěvku o křížích, dáváte odkaz v podstatě na stránky tohoto hnutí.

Ikona diskutujiciho Daniela 2022-01-03 16:02:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliani nejsou spatni, ucili nas dlouhe roky jak zvladat emoce a ziji v podzemi. Kdo tady napachal nejvice skod byli aesirove neboli anunnaki jenomze ti byli na zemi taky vyslani jako experiment. To ze mimozemske civilizace nam berou energii to jim nemuzeme mit za zle, jako lide taky zneuzivame ruzne formy byti kvuli energii…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-03 16:19:43
Ikona diskutujiciho
sipka

tvl ještě se jich zastávej 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-03 17:09:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Daniela:
Takhle přesně mluví zlomený člověk, co vpustí kde co do svého života, jen aby nebyl za špatného…

Ikona diskutujiciho Alena 2022-01-08 17:33:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Som veľmi vďačná za tieto knihy. Ďakujem

Ikona diskutujiciho Dali 2022-02-04 12:37:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napřed misí mít člověk v hlavě určité vědomosti, aby mu AllatRa něco dala. Nejsou-li, nic Vám to nedá. Hezký den.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek