Jak mě ošálil astrální výstup

14.2.2021 v Zážitky 26

Spím. Mám sen o tom, že jedu někam autem, do nějakého města v Čechách a nevím, kudy se tam jede. Najednou se cesta rozbíhá. Vidím nějaké značky, ale nechápu jejich význam a nestíhám si je prohlédnout pořádně.  Najednou ani nevím, jestli jsem na hlavní a mám přednost, nebo nejsem a dávám. Vyčítám si, že jsem byla nepozorná a nepodívala se dost rychle. Vlevo se asfalt měnil na polňačku, vpravo vedla cesta přes spletité vlakové koleje a byl tam semafor, který červeně blikal a zakazoval vjezd. Tak jsem využila toho, že jsem na cestě sama, neřeším přednost a vjela jsem do polňačky. Ale najednou byl přes cestu potok a já nevím co mám dělat.Lezu ven z auta a divím se, kde se na silnici vzal potok a najednou koukám, on je tam i les.
Přišel ke mně starý pán a zeptal se: ,,Kam jedete slečno?“
Ptám se na město, do kterého jedu. (myslím, že to byla Plzeň, nebo tak nějak)
Vysvětlil mi, že jsem na turistické stezce a trasa pro auta vede jinudy. Ve chvíli, kdy jsem mu poděkovala a sedla zpátky do auta, jsem se teleportovala do města, které jsem hledala. Stojím na kraji cesty podél bytovek a divím se tomu. Říkám si, že to je nějaký zvláštní skok v čase a nerozumím, jak jsem se tam dostala… že bych spala, nebo co?

Najednou všechno zmizelo a já zjišťuji, že sedím na bobku u sebe doma v obyváku. V krbu hoří oheň a všude je hluboká tma.
,,Určitě spím,“ říkám si a čekám, až se probudím. V lucidním snu totiž většinou vydržím asi 20 vteřin a pak mě to většinou pustí do těla a můžu si přelézt do astrálu. Sedím tam ve tmě a čekám, až se to stane. Ale vůbec nic se nedělo.

,,To je divné,“ říkám si. ,,Touhle dobou se mám vzbudit… tak že bych se probrala uprostřed spaní už v astrálním těle a nepamatovala si svůj výstup z těla? Co když je už tohle astrál? .. no dávalo by to víc smysl, protože se nebudím. Ale je to nějaký moc fyzický astrál.“

Vůbec jsem si nepřipadala jako duch. Seděla jsem na bobku a cítila, jak mě to sedění tlačí do sedinky. Stoupla jsem si a ucítila pod nohama pevnou zemi. Dokonce jsem i dýchala. To mě mátlo…. Jsem náměsíčná a ve spánku jsem odešla do obyváku? Co když jsem v obyváku doopravdy a všechno okolo mě je skutečné?

Sedím na bobku a zírám do krbu. Okolo mě je ticho a tma. Připadalo mi to velice skutečné. Přiložila jsem jedno polínko do krbu. Bylo těžké a krb zapraskal jako ve skutečnosti… Že bych tady fakt seděla v obyváku, místo abych spala v posteli?

,,Jestli je to astrál, měla bych vidět divné věci,“ napadlo mě, otočila jsem se a podívala jsem se ven přes prosklené dveře do krajiny venku, zatímco jsem dál seděla.
Pohled ven by odpovídal fyzickému světu, s pár pouličními světly… Najednou se po nebi prohnal poloprůhledný orb, jakoby tam zrovna procestoval nějaký duch.
Zamrkala jsem. – ,,Ha! Takže tohle není fyzický svět! V tom případě se proletím.“

Přistoupila jsem ke dveřím, otevřela jsem je a vystrčila ruku. Zvenku mě ofoukl mrazivý noční vzduch. Bylo tam tak minus 5. Úplně zmatená jsem zase zalezla zpátky a dveře zavřela. V astrálu mi totiž nebývá zima. Když už, tak jenom trošku, mírně a na chvilku. Toto bylo velmi intenzivní.

Sedla jsem zpátky na bobek a mudrovala. No dobrý, takže po nebi letěl orb, což ukazuje na astrál. Nebudím se, tak nejsem ve snu. Krb hoří jako v reálu a venku je sibiř, což by odpovídalo fyzickému světu  a možnosti, že jsem náměsíčná.

,,Tak to se asi neproletím týjo,“ došlo mi. ,,Nevím kde jsem. Co když vyskočím z balkonu a místo letu budu velmi překvapená a pozdě zjistím, že jsem se spletla a vyskočila doopravdy ve fyzickém těle? … Ta výška je akorát tak na zlomení nohy. To nemůžu riskovat…
Si představ ty novinové tituly: ,,Šílená Alue konečně dojela na ty svoje experimenty, vyskočila v noci z balkonu v mylném domnění že astrálně cestuje a zlomila si nohu, omegalul, tady je adresa nemocnice kam jí můžeme donést pomeranče“ 
Tak nebudu dělat nic, co bych nesměla dělat ve fyzickém těle, abych si náhodou neublížila.“

Sedím tak dál na bobku a zase mi to vrtá hlavou… jestli jsem v astrálu, tak mě to dřív nebo později kopne zpátky do těla. Ale jestli jsem v nějakém divném polospánku, pohybuju se tady fyzicky a mám u toho nějakou divnou haluz a vidím divnou věc plout venku po nebi, tak bych to měla zkontrolovat a vrátit se do postele, ať tu nesedím do svítání na zadku jak idiot.

Vstala jsem a přišla jsem do kuchyně, kde jsem zkusila rozsvítit hlavní stropní světlo.
*Blik*
Světlo svítilo jako normálně, i mě oslnilo, jak jsem byla zvyklá na tmu.
Překvapilo mě to, protože v mých snech se mi nikdy nedaří se světlem na elektriku. Buď si přeju den a rozední se, nebo když mám ve snu tmu, tak se v ní bojím a když se snažím rožnout, světlo svítí jenom trochu na začátku a pak postupně vyhasíná, až nakonec sedím v přízračném šeru. Jindy světlo nesvítí vůbec. V tomto jsou moje nepříjemné sny hrozně zlomyslné… A v astrálu jsem nikdy světlo nepotřebovala, tam se okolí rozsvítí silou vůle, i když na začátku, když vylezu z těla, můžu mít tmu, stačí si přát den a je to.

,,Ha! Světlo tady svítí! Tohle není sen… Ale počkat. V astrálu bych touhle dobou už měla mít dávno světlo… Tak tady jsem doopravdy? Sakra, tak co jsem?“

Obešla jsem další tři vypínače a rozsvítila jsem další světla. Zkoumala jsem, jestli svítí správně a jestli začnou zhasínat. Ne. Všechno svítilo normálně. Celý obyvák s kuchyní svítil a venku byla dál tma.

Rozhodla jsem se, že otestuju další věc na elektriku, jestli bude fungovat. – Pustím si rádio. Třeba uslyším něco zajímavého.
Přišla jsem k polici, kde mám mini soustavu na přehrávání hudby. Vtipné je, že ta soustava je velice stará, jeden reprák už ani nejde a asi před týdnem jsem z alzy objednala novou, která ještě nepřijela.
Ale teď vidím, že tam ta moje stará není. Je tam nějaká nová černá a místo starého spínače na malý čudlík tam má mačkací kolečko. Jako když se ve škodovce zapíná rádio, to je taky na kolečko.
Zkusila jsem to dvakrát zmáčknout, ale do přehrávače nešla šťáva a repráky ani neškytly. V tu chvíli mi to došlo.
,,Ha! Tak jsem v astrálu! Tohle není skutečný!“

V tu ránu *cvak*

Otevřu oči a ležím ve své posteli… dopr. Právě jsem prošvihla úžasnou příležitost tím, že jsem čtvrt hodiny chodila po obyváku a řešila, kde jsem.

P.S. Už vím, proč do toho rádia nešla šťáva. Nová sestava už dojela a kolečko na ní sice je, ale na on/off má samostatný čudlík. Není divu, že se mi to v astrálu nepodařilo zapnout, mačkala jsem blbý knoflík. A také to ukazuje, že jsem se ocitla o týden v budoucnosti, protože skutečně nové bedny dojely až za týden od tohoto zážitku.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2021-02-14 02:24:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 to mi něco připomnělo (akorát já bydlela ve 4. patře..):

Tento sen se mi zdál někdy kolem roku 2013-2014. Učila jsem se v té době mentálně cestovat (s učením jsem přestala, asi to dodnes neumím, ale tenkrát se mi pár pokusů podařilo).
Tedy jak jsem se učila astrálně cestovat, tak jsem vždy, když se mi to podařilo, vyskočila z okna, abych se proletěla a prozkoumala okolí. Většinou mě to po krátkém letu přeneslo do nějakého snu. Tedy jsem dělala pravidelně to, že jsem se zvedla z těla, šla jsem na balkón a skočila z okna. Jednou jsem jako obvykle v noci vstala z postele a šla jsem na balkón. Když jsem byla na balkóně, tak jsem se chystala skočit z okna, ale realita byla stejně reálná jako ve skutečnosti. Otevírala jsem balkónové okno, abych mohla vyletět, a už to mi přišlo podivné, že ho musím otevřít (a nemohu jít skrz). Tak jsem se na chvilku zarazila a začala jsem zkoumat, jestli jsem vzhůru, a nebo spím. Vše bylo naprosto stejné a nerozeznatelné od reality.
Pak jsem udělala nějaký myšlenkový pochod (nelogický), na základě kterého jsem došla k závěru, že skočím z okna a zkusím letět (a tak zjistím, jestli to je sen – namísto abych se třeba šla kouknout k posteli, jestli v ní leží moje tělo..). Sen to naštěstí byl (vyskočila jsem z toho okna..).
Poučení je takové – dávejte si pozor, abyste omylem nevyskočili z okna, když se učíte astrálně cestovat 😀 Sice to každý ví, a nikdo by neřekl, že by se to mohlo stát, ale když pravidelně skoro každou noc vyskakujete z okna, tak se to pak zautomatizuje, a když by se pak člověk jednou probudil a myslel si, že spí.. (a šel v polospánku automaticky k oknu..)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-14 08:10:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě matoucnější na tom je, že já jsem si i v AC: narazila nos o koberec jak jsem spadla z postele, natazila kebuli o strop jak jsem proti němu vyletěla a pozdě jsem zjistila že nemůžu skrz, tak jsem slítla na zem a musela jsem jít oknem, který jsem si musela otevřít postaru a samozřejmě jsem se několikrát rozpleskla i o okno… Zato jindy třeba jdu a dveře se přede mnou odhmotní.
Jak je člověk v AC a třeba na začátku nevidí, tak je tam přenesený lehce a procházet věcmi může, ale jak provedu techniku pro spojení se s okolím, přenesu se úplně a začnu vidět, tak tam mám hmotný svět a musím brát za kliky.

Ikona diskutujiciho Emily 2021-02-15 15:13:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem byla ve snu ve svém pokoji a tam jsem si všimla televize. Super reality check, protože mi hned došlo, že je to sen, protože já bych si v životě TV do pokoje dobrovolně nedala. Tak jsem se vydala nadšeně na průzkum, no a mimojiné jsem zkoušela, jak hmotné jsou zdi. A stalo se mi, že jsem pěstí udělala díru do stěny. Úplně jednoduše a bez námahy a vzápětí v ruce držela kable od elektřiny. Vážně netuším, proč jsem popadla zrovna ty kable. :DDDDD

Já se snažím vždycky všechen ten materiál, kterým procházím, rozevřít jako plastelínu. Ať už to jsou dveře, stěna, okno či strop. Takhle je to prostě jasný důkaz, že je to fáze nějaká. Někdy mi také nejde létat, nechápu proč, musela jsem lozit po okapech a vrátit se tam, kam mě nadvědomí z nějakého důvodu směrovalo.

Mimochodem, pixar pracuje na zajímavé pohádce. https://www.youtube.com/watch?v=xOsLIiBStEs

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-15 15:59:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně to nejde, já se o tu zeď praštím a pak musím jít dveřma 😀 Udělej kurz jak zplastelínit zdi v ac.

Ikona diskutujiciho myop 2021-02-14 08:40:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pocit, probudit se a nevědět na chvlíli, kde jsem, jsem zažil také. Ale u mne ten jev byl poněkud jednodušší. 🙂 Jednou jsem se v lese, kvůli počasí schoval do takového pěkného, mně do té doby neznámého, posedu, co mají lesníci. Dal jsem si batoh pod hlavu. Bylo to pohodlný a na nějakou chvíli jsem tam hluboce usnul. Když jsem se pak probral, uviděl jsem nad sebou ten pro mne neznámý, izolací pěkně zapolštářovaný strop. Kde to jsem? Tohle není můj strop. Pomyslel jsem si, když jsem otevřel ze spánku oči. Probudil jsem se na jiném místě, než-li obvykle spávám a ještě se kterým nemám nic zažitý. Mé oči začaly bloudit prostorem a trvalo mi to nějakou malou chvíli, než-li jsem si to, po tom spánku, uvědomil a došlo mi, kde to vlastně jsem a jak jsem se sem dostal.

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-02-14 11:28:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue,

ve snu manipuluje sen s námi , ale jako snivci máme schopnost manipulovat se snovou scénou, kterou si ovšem nejprve musíme uvědomit a bez mrknutí oka uchopit – např. vzpomenutím si na příkaz najít své ruce a zvednout je před obličej. Aby nás snová scéna znovu neulovila jako kořist , je důležité dále přepnout na periferní vidění. Na nic neupírat pozornost a jen přejíždět očima horizont a znovu juknout na ruce. Když jsem s touto velice účinnou prastarou čarodějnou technikou snění začínal, chodíval jsem ve snění s rukami před obličejem, abych na ně nezapomínal. V ten okamžik je snová scéna Vaší kořistí. Ve snění, pokud někoho potkáme si můžeme např. ověřit , zda jde o fantom, či zda osoba má živoucí energii , příkazem vidět. Zjistíme, že to, co energii má se rozsvítí a to, co energii nemá, ještě víc ztmavne. Pokračování zase příště.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2021-02-14 13:02:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se třeba stalo něco podobného, šel jsem spát a nešlo mi usnout ač jsem se snažil sebevíc a znuděně jsem převaloval v posteli a pak dále co si pamatuji je že jsem pak byl u PC a něco jsem řešil, kecal s přáteli po internetu a projížděl články novinky od tebe a další věci jsem dělal jak už to mám obyčejhně zautomatizované a nic divného a zvláštního pak jsem se ale zarazil venku je světlo nešel jsem před chvíli spát? Takhle do rána bych neponocoval. V tu chvíli to začlo jakmile jsem začal pochybovat tak venku najednou z minuty na minutu se stmivalo a stmívalo až se to ponořilo do absolutní tmy a stropní zárovka co mi v pokoji jasně svítila okamžitě praskla a i proud spadnul včetně PC a ocitl jsem v absolutní tmě a nevěděl jsem co dělat, po minutě mě došlo že důvod proč byla tma byla že jsem měl zavřené oči a jakmile jsem je otevřel, došlo mi že jsem celou dobu byl asi v polospánku a že jsem ty rutinní činnosti nevědomky vykonával v astralním těle. Dost mě to mrzelo že jsem si to neuvědomil dříve mohl jsem toho využít.

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-14 16:29:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé…

Ikona diskutujiciho Kraken 2021-02-14 18:35:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomáš Poutník popisuje alternativní realitu, což nebylo astrální cestování (od 1:18:20):
https://www.youtube.com/watch?v=_8_uUU6gagw

Ikona diskutujiciho Alena 2021-02-14 19:16:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle mě velice oslovilo. Myslela jsem si vždy, když jsem měla podobné stavy, že to jsou obyčejné sny. Třeba tenhle (sny si už dlouho zapisuju) : „Jsem po delší době přes noc doma sama, manžel je na chatě. A k ránu sen, že vstávám, velmi reálné…. budí mě nějaký divný hukot, koukám z okna ven a venku je veliký a silný déšť, kapky šikmo zprava doleva, velmi viditelné, jako „čárky“…pak jdu do předsíně a vidím manželovy boty. Divím se, že přijel asi domů dřív, měla být v noci dost zima…ale říkám si, že je asi v pohodě, že se mi chce hrozně spát…a odcházím do postele …
No a ráno, ve skutečnosti, nejsem si snem jistá, manžel doma není, koukám na radar srážek- a nic, zimní inverze, srážky v noci absolutně žádné 🙂 „. A jindy : „opět se v noci budím, koukám z okna, naproti v domě si hraje v osvětleném okně malá holka, skáče sem tam, říkám si, kolik má energie, takhle v noci, pak je tam o patro výš nějaký obchod, galerie, hodně lidí, pěkně prosvětlené to tam mají…No a pak se probouzím… 🙂
Nebo občas se jakoby probudím a někdo je se mnou v posteli, občas nějaké dítě, občas někdo známý, občas někdo cizí, vždy je to celkem příjemné, jen takové mazlení…:-)

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2021-02-15 04:17:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se naučila tak nějak ovládat svoje sny . Začínala jsem s maličkostma a tak ,spoustu snů si taky pamatuji .Jednou jsem si tak vykládala se sestřenkou a popisovala jsem ji sen ,který si pamatují. Přešla jsem k části ,ve které jsem ji potkala a dokonce jsme spolu mluvily. Ona naráz úplně zbledla a já se jí ptám, jestli je v pohodě a ona, že mě potkala taky ve svém snu a ta scéna byla úplně stejná jako z mého popisu…. doteď to tak nějak nechápu ,jak se nám to povedlo a jako důkaz mi hned donesla svůj zápisník snů a ukázala mi to .popis seděl úplně přesne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-15 08:17:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám teď rozjetou knížku, kde autor doslova tvrdí, že každý sen je cesta do jiné dimenze. Že technicky neexistuje rozdíl mezi lucidem, snem, astrálem.. že jsou to všechno světy, tedy i sny které nechápeme. Dál jsem to nečetla, tak mě to zaujalo že jsem se pak už nemohla soustředit dál. Sice jsem nad tím přemýšlela už dřív, ale připadalo mi to takové ,,až moc“, protože občas mám ty sny tak neskutečně debilní nebo absurdní, že mi představa že by to mohlo být něco skutečného, spíš nahání hrůzu. Nedávno jsem měla sen, kde jsem ani nebyla fyzicky, jenom jsem se na to pasivně dívala jako ve filmu, bylo to o dobytí nějakého města, pak uvěznění a týrání těhotné ženy poraženého panovníka, který u obléhání prchnul a pak si našel jinou babu a jeho původní žena tam rodila v hnusné věznici, bylo mi z toho úplně špatně, nedalo se na to dívat. Taky jsem se v tu dobu vzbudila. Ráno jsem si říkala nebylo to reálné, to byly jenom nějaké moje haluze, to mám z těch internetů nebo co.

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2021-02-15 16:02:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak se ta kniha jmenovala zní to dost zajímavě , ráda bych si ji přečetla.Napsala by jste mi prosím její název.
Mám ještě jednu otázku .
Dá se na někoho seslat duch nebo se připojí jen tak,mě totiž donedávna jeden pronásledoval.Napodoboval můj hlas ,pokud jsem někde byla a začala mluvit , tak mi po zádech přejela ledová ruka jako kdyby mě pohladil nějakým ohyzdným pařátem. Za mnou do pokoje se bál ,mám tam ochrany , ale díval se na mě přes okno (cítila jsem to pořád mi vnitřní hlas říkal ať zatahnu zalezu pod peřinu ,nebo uteču),taky mi nejspíš manipuloval sny (noční můry byly klasika ,nejlépe o trpících zvířatech ,lidech a o mém skrytém traumatu),nedávno se mi podařilo se ho zbavit , ale chce se vracet ,tak by mě zajímalo co mohlo být spouštěč. děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-15 16:39:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se to i poslat, nebo to může být něco vázané vyloženě na tvoje bydliště (Třeba mně doma pořád strašilo a nedávno jsem se dozvěděla, že v tom domě umřela moje prababička – a my jsme tam pořád honili duchy a říkali si co je, proč? Tak mám odpověď.) Dá se to chytit i v kostele, v nemocnici, nebo na hřbitově.
Zkoušela jsi ho vykouřit z domu ven? Mně to zabralo i na pořádné humusáky. Ale asi za týden je potřeba opakovat.
https://aluska.org/vykurovani-odvedte-ze-sveho-domova-zle-duchy/

Kdyby se vrátil a sáhl na tebe, tak se co nejvíc naštvi a křič ať vypadne z tvého domu a z tvého života. Když do toho dáš hodně vzteku a autority, tak podlehne a odejde. Nesmíš se ho ale bát, je potřeba být vzteklá a přikázat mu to. Je v tom nějaká síla, které nedokážou vzdorovat.

Kniha je to tahle:
https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/astralni-cestovani-539342?gclid=Cj0KCQiA1KiBBhCcARIsAPWqoSq8U_xZt9xrR0XPY0B2PvE0gzf3moY23use24irJp8LLsg9dsuupYUaAky7EALw_wcB

Nevím jestli je dobrá, jsem teprve na začátku a už jsem tam našla žblepty o karmě, takže asi bude potřeba si to profiltrovat, všechno asi pravda nebude. Doteď nevím, jestli s tvrzením že jsou všechny sny cesty do jiných dimenzí, souhlasím nebo nesouhlasím. Za mě je zatím pořád nejlepší knížka o AC ta od Radugy, kterou tady stáhneš zadarmo: https://aluska.org/wp-content/uploads/2019/09/cesty_mimo_telo.pdf

Ikona diskutujiciho peace 2021-02-16 10:57:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna dnes ráno se mi stalo něco podobného (přiznám se, že zatím jsem teda bohužel neměl čas přečíst celý článek, tak nevím jestli to tam třeba není vysvětleno). Potřeboval bych poradit jestli se jednalo o astrální výstup nebo lucidní sen. Většinou se mi tohle děje ráno když se probudím, ještě potřebuji spát a nějakou dobu to nejde. Pak jsem usnul. Najednou jsem byl kousek od místa kde bydlím, věděl jsem, že moje tělo spí a že bych si měl dávat pozor ať ho nebudím. Prostor kolem mě vypadal skoro identicky s normální realitou, akorát jak by teď měli být hospody zavřeny, tak byla normálně otevřena a byl tam můj tata, jeho kámoš hrál na kytaru a byli tam samozřejmě i další lidi, tak jsem se díval jak hraje. Pak jsem byl najednou za panelákem kde jsem bydlel (přesun si nějak nepamatuji) a tam jsem se bavil s přítelkyní. Byly tam prolézačky, které tam teď už fyzicky pár let nejsou. O co se jednalo AC nebo LS ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-16 11:13:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy je to těžko rozlišitelné, ale u normálního AC lezeš z těla vědomě a vědomě se přesouváš, takže víš že jsi vylezl ven a zkoumáš prostor.
Pak jsou ale AC která začnou normálně, ale když v procesu povolíš v ostražitosti, tak přímo v tom AC usneš. Do prostoru se ti vkradou snové obrazy a nakonec ztratíš úplně dbělost a spíš a pokračuješ ve snu.
A pak se ti stane, že spíš a najednou se probereš v AC spontááně, protože jsi při tom snu nevědomky cestoval a vědomí jsi nabral až někde na půli cesty, což se mi stalo v tom obyváku.
Tvůj popis vypadá na případ číslo dva. Začalo to jako spontánní AC a pak jsi pravděpodobně usnul. Druhá verze vysvětlení je lucidní sen.

Ikona diskutujiciho peace 2021-02-16 12:32:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, jak píšu stává se mi to docela často když nemůžu usnout. Asi nejvíc tragikomické bylo, když jsem v tom „neurčitu(AC/LS nebo co to teda je) seděl v křesle a čekal jsem až se moje tělo vyspí.
Jinak já zas četl, že sen je jen alternativní realita. Že v podstatě existuje „prostor“, kde jsou všechny varianty toho co se všechno může stát od minulosti po budoucnost. Tady naše fyzická realita je také odraz tohoto prostoru. A ve snu se přímo dostaneš do toho prostoru. Prý je ale lucidní snění nebezpečné, že pokud se dostaneš do takového místa v tom prostoru, který se už někde „fyzicky“ odehrává stejně jako náš svět, tak se tam prý kompletně přesuneš. Tím i prý vysvětluje proč tolik lidí zmizne beze stopy. Dokonce prý nějací mniši tohle dělají vědomě. Co si o tom myslíš? Já nevím co si o tom myslet…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-16 13:00:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Lucidní sen určitě nebezpečný není. Cestuješ mentálně nebo duší, ale fyzické tělo odkládáš v posteli, to si sebou nevezmeš – to bys musel cestovat i s tím tělem. Dá se krátce zvýšením rezonance odhmotnit a přesunout do jiné reality že tady nebudeš vidět, ale ve chvíli kdy tě něco vytrhne, se zase vrátíš zpátky sem, nedá se tam zůstat.
S možností alternativních realit souhlasím, ale podle mě to je podobné jako tvrzení s těmi dimenzemi. Jaký je v tom rozdíl, mezi jinou dimenzí nebo alternativní realitou? Pokud existuje sama o sobě jako varinata v nějakém pro nás běžně nedosažitelném prostoru, pak je sama pro sebe skutečná – tedy bychom jí mohli říkat i ,,dimenze“ a tím se oklikou vracím zase zpátky k tvrzení v té knížce. Že jsou to všechno světy. Tak pokud s tím vlastně souhlasím, tak jsem zděšená, protože jsem tam zažila tak šílené věci… a vždycky jsem se uklidnila tím, že to NEBYLO REÁLNÉ. 😀

Ikona diskutujiciho peace 2021-02-16 15:54:02
Ikona diskutujiciho
sipka

No to mě právě na tom trošku děsí ta reálnost, protože si pamatuju jednou jsem se chtěl z té reality dostat, byl jsem zrovna v nějakém autě, tak jsem se rozjel co nejrychleji do nějaké překážky. Že jsem tam v podstatě spáchal sebevraždu… může to mít nějaké následky a jaké? Trošku se toho bojím..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-16 17:24:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě to nemá žádné následky – ale zažila jsem sny co byly reálné, že jsem se v nich zranila a pak mě to bolelo i dva dny po probuzení, nebo když se k tobě přes dveře snaží dostat temná bytost a ty jí musíš včas zabouchnout dveře a probudit se. Prý jsou lidi co si takhle ze snu nějakou bytost přinesli, já jsem zatím pokaždé stihla zabouchnout a probrat se.

Ikona diskutujiciho Matěj 2021-02-16 13:59:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, mám příběh z dneška a otázku na něj : Věděl jsem, že sním a pořád jsem si říkal, že chci astrálně cestovat. Šel jsem po pláži a někdo mi radil co mám dělat abych astrálně vycestoval. Bylo tam dřevěné křeslo a měl jsem si ho prohlédnout. Bylo tam hodně záhybů vypadalo jako staromódní kožený a přitom bylo ze dřeva. Povrch byl uhlazený a asi z dubového dřeva. Pak jsem šel dál a pořád jsem poslouchal co mám dělat. Měl jsem si představit jak měním tu pláž a přidávám k ní prvky nadpřirozena. Ze dne byla tma, ze země vyrostli krásné svítivé fialové a růžové chaluhy a obraz se pořád ztmavoval a najednou jsem byl v těle, celé tělo mi brnělo a já jsem věděl co se děje. Řekl jsem si, že poletím dopředu, proletěl jsem zdí a zasáhlo mě bílé světlo a zvukové vjemy. Dost jsem se bál, protože bydlíme blízko hřbitova a já jsem si uvědomil, že jsem si nedal ochranu, tak jsem si přivolal anděla, ale asi tím jak jsem se bál, tak místnost zčernala a oběvili se zelené oči, a v tu chvíli jsem si řekl „Tak to ne, jdu zpátky.“ V mžiku oka jsem byl v těle zpět a už se mi nechtělo usnout. Nevíte co bylo to se zelenýma očima a kdo mi radil co mám dělat? Je mi 14 a začal jsem poslouchat binaurální rytmy na otevření třetího oka a proto asi 2x jsem skoro vycestoval ale moc tomu nerozumím ještě, mamka říkala, že si s tím nemám zahrávat a ségra říkala, že se jí to stalo, a že se nemohla vrátit zpátky, tak bych chtěl vědět váš názor, jestli můžu uvíznout v astrálu a už se nevrátit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-16 18:03:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Uvíznout a nevrátit se není možné. Problém je opačný, jak se tam udržet co nejdýl. Každá chyba tě kopne zpátky.
Musíš překonat strach a úplně si vyčistit hlavu od všech destruktivních myšlenek, protože tvůj strach ti to vždycky pokazí a kopne tě zpátky do těla a ještě si katastrofickými myšlenkami ty věci začneš v astrálu vytvářet – to jsou i ty oči. Na co pomyslíš, to se tam začne vytvářet. Musíš to dělat absolutně v klidu.
Zahrávej si, ale prostuduj si tuto příručku: https://aluska.org/wp-content/uploads/2019/09/cesty_mimo_telo.pdf
Je v ní všechno, zatím ji nepředčila žádná jiná tištěná kniha, co jsem na to téma četla.

Nikdy jsem si před AC nemusela stanovovat žádné ochrany ani volat anděly – to už je projev toho že se bojíš že nejdeš do bezpečného prostředí. Když nečekáš zlo, žádné zlo tě tam nepotká. Jdi tam s čistou hlavou, otevřený všemu jako naivní dítě. Jako do světa zázraků, kde není zlo ani bolest a pak to skutečně svět zázraků bude. Ale musíš tomu upřímně věřit, že tam jsi v bezpečí.
Mě nikdo v AC neublížil ani neohrozil. Největší nepřítel jsi ty sám sobě, pokud se bojíš.

Ikona diskutujiciho Matěj 2021-02-16 18:52:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, knihu stáhlou mám už asi týden, ale teď čtu jinou zajímavou knihu „Paranormální svět“ od Raymonda Moodyho, a určitě plánuji přečíst vaší knihu Anděl strážný. Osobně ji velmi doporučuji. Myslím si, že se do AC vydám někdy později až budu připraven. A k těm očím, chtěl jsem aby se mi zjevil anděl strážný, na žádné zelené oči jsem nemyslel, ale přesto se zjevili. No asi to byl jenom prostě panickej výplod mojí mysli, ale můžu tam narazit na někoho nebo něco, co by mě nechtělo do svého těla pustit, není to tak?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-16 19:24:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdo ti v návratu do těla nezabrání, patří ti a jste spojení. Naopak budeš mít problém se udržet mimo něj delší dobu.
Nedoporučuji tělo řešit/pozorovat a co nejdřív od něj odejít. Na blízko tě to vtáhne zpátky jako magnet, nebo to tělo začne reagovat na tvoje myšlenky, může se hýbat nebo začít vstávat a to taky není příjemný. Jak z něho vyjdeš, neohlížej se na něj a jdi pryč z ložnice, pokud to dokážeš.

Ikona diskutujiciho Marie Anna Eva 2021-02-26 08:36:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byla jsem jednou se synem na podnikové rekreaci a dostali jsme třílůžkový pokoj (později měl přijet ještě manžel). První noc jsem usnula a v polospánku jsem slyšela, že se venku spustil liják. No to bude začátek dovolené a usnula jsem. V pokoji jsme měli na jednu noc usalašenou jednu paní, která ráno měla dostat vlastní pokoj. No, neudělejte dobrý skutek, tak jsem s tím souhlasila. Časně ráno mě probudilo vycházející slunce a nutkání odskočit si na WC. Vstanu, udělám krok a švih, málem jsem přistála na zemi. Naštěstí jsem se zachytila za rám postele. Ten velký liják byl nacamraný manžel oné paní, který nepozorovaně vklouzl do našeho pokoje, ulevil si rovnou na podlahu, aby pak přilehl ke své paní. Ráno se nestěhovala ona paní, ale my. Nemohla jsem vedoucímu odpustit, že mě tak podvedl a zatajil jejího manžela. Zbytek dovolené jsem sledovala, kdo z nich je víc ožralý. Někdy vedl on, někdy jeho žena. Střízlivé jsem je neviděla ani při odjezdu. Takže, pozor na sny,ať do něčeno nešlápnete!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-26 08:48:58
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tohle je fakt moc :O

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek