Jak ochránit vaši ložnici před temnou energií

8.6.2019 v Návody 20

Tématikou ochrany vašeho domova a ložnice jsem se již zabývala mnohokrát, ale dobrých rad není nikdy dost. Zde je několik tipů, které pomáhají chránit vaši ložnici.

Proč je ochrana ložnice důležitá?
Během spánku se člověk dostává do úrovní vědomí, kdy je senzitivnější a může prožívat energetickou realitu a nehmotné světy, které se projevují u něj doma, aniž by to za bdělého vědomí vnímal. Je důležité udržovat energii v ložnici čistou a ochráněnou před destruktivními bytostmi, protože pak budete mít klidnější spánek, hezčí sny, ráno budete odpočatější a přirozeně i zdravější a s lepší náladou. Pocity strachu a úzkosti, které lidé často zažívají když se v ložnici zhasne, mohou být často také způsobeny destruktivními bytostmi či energiemi, které dotyčný sice nevidí očima a nevnímá vědomě, ale cítí je nadvědomě a jeho tělo je proto ve střehu.



Jednu třetinu života strávíme v posteli. Místnost, ve které je naše postel umístěna, je doslova náš chrám. Zde obnovujeme svoji energii, před spaním žádáme konstruktivní síly Vesmíru a anděly o vedení a ochranu, nebo děláme jiné spirituální a meditativní rtuály, o kterých víme jen my a nikdo jiný. Z toho důvodu potřebujeme znát věci, které nás posílí a poskytnou nám ochranu před destruktivní energií.

V některých obdobích našeho života býváme oslabení (starostmi, stresem, nemocí), tudíž i zranitelnější vůči špatným energiím. Úzkost, starost, bolest, strach i smutek oslabují přirozené ochranné biopole naší bytosti.

Čtyři rohy
Umístěte do každého rohu vaší ložnice jeden křírodní křišťál a nechte ho tam natrvalo. I malý, slabší nebo levný je lepší, než tam nedat vůbec nic. Čím větší a silnější křišťály použijete, tím bude vaše ochranné pole silnější. Přírodní křišťál je mistrovský krystal, nejsilnější a nejvhodnější pro člověka. Přírodní křišťály mají také schopnost přitahovat energii, na které rezonují a tím posilují konstruktivní sílu u vás doma. Mějte křišťály vždy tam, kde trávíte mnoho času. Uplatnění najdou i v pracovně.
Nezapomeňte, že takto rozmístěné křišťály potřebují čas od času vyčistit od energie, kterou postupem času pochytaly. Čistěte je intuitivně, kdykoliv budete mít pocit, že je to potřeba, nebo že ochranné pole oslabuje. Může to být každý týden, nebo jednou měsíčně.

TIP: Kvalitní přírodní křišťály určené pro práci s energií a léčitelské postupy, najdete v e-shopu Alue.cz. Každý křišťál byl ručně vybírán a individuálně změřen. Na výběr je ze tří základních druhů, podle jejich původu: MadagaskarHimálajBrazílie


Spací polštář
Existuje více metod, jak vytvořit spací polštář. Základní způsob vypadá následovně: Sežeňte si dva stejné kusy červené látky, ideálně z bavlny. Tři strany sešijte k sobě, čtvrtou nechte otevřenou. Poté polštářek naplňte sušenou Mochnou (Potentilla). Je to malá bylina s hezkými žlutými kvítky. Lidová moudrost praví, že má moc chránit spícího člověka před zlem.


Říká se jí také ,,pětiprstá tráva“. Ale zbytečně to s nacpáváním polštáře nepřežeňte, aby zůstal pohodlný a měkký. Čtvrtou stranu zašijte. Poté polštářek schovejte pod váš vlastní polštář, nebo ho zasuňte pod povlečení na polštáři. Spací polštářky s mochnou mají zlepšovat spánek  a léčit jeho poruchy. Také mají zahánět zlé energie a duchy.

Anděl strážný
Vždycky než půjdete spát, zapalte si jednu bílou (nebo stříbrnou pokud máte) svíčku. Zapalování svíček je základní rituál, který spaluje a neutralizuje destruktivní energii, proto jsou často využívány při ochranných a očistných rituálech. Oheň má očistný, transformující charakter.
Postavte se a poproste svého strážného anděla, aby vás chránil. Řekněte svému andělovi co vás trápí, nebo kdo vás obtěžuje a poproste, aby do toho snesl svoji léčivou konstruktivní energii, aby vám pomohl vše úspěšně vyřešit. Pokud svého anděla přesně nevnímáte, mluvte do planeme vaší svíčky, jakoby to byl on. Pak ho poproste o klidný spánek a poděkujte mu (žádné ,,ámen“, stačí obyčejné ,,děkuji“). Poté uhaste svíčku a jděte spát s důvěrou, že je váš anděl strážný s vámi, že vás miluje a bude vás během noci chránit.

Dřevěné uhlí
Potřebujete jen tři kousky obyčejného dřevěného uhlí, které se například prodává na grilování. Nebo ho můžete sebrat na zahradě z vyhaslého ohniště, pokud tam nějaké zbylo. Je to velmi starý postup, který praktikovaly přírodní ,,čarodějnice“ a bylinkářky.
Dřevěné uhlí položte na čistě bílý talíř pod vaši postel. Přes noc by mělo uhlí neutralizovat případnou destruktivní energii.
Je to docela vtipné, když si vzpomenete, že se používá živočišné uhlí při onemocnění střev, aby neutralizovalo toxické látky… Uhlí to samé dělá i s energií. Když pak ráno vstanete, vezmete tři uhlíky a umyjete je v umyvadle pod ledovou tekoucí vodou, tím jste se zlé energie nadobro zbavili.



Pentagram
Tento symbol má duální charakter. Stojící na špičce symbolizuje ďábla (kozlí hlavu s rohama), ale stojící na dvou špičkách symbolizuje člověka (Jak vysvětluji v článku: Jaký je skutečný význam pentagramu? ).
Když stojí na jedné špičce, člověku ubližuje a přivolává na něj temné síly. Když stojí na dvou špičkách, má symbolickou podobu člověka a naopak začne člověka chránit. Pozor na tento zásadní rozdíl. Můžete si s ním tedy pekelně zavařit pokud nevíte jakou má mít orientaci, nebo se naopak s jeho pomocí můžete chránit.

Vždy když chcete použít pentagram, používejte nebo vizualizuje jeho ochrannou formu, jejíž orientace vypadá takto:


Nikdy nepoužívejte jinou formu než je pentagram stojící na dvou špičkách a už vůbec ne záměrně, už vůbec ne proti druhým lidem. Nikomu nesmíte ublížit vědomostmi které jste zde načerpali, protože by se to ve zlém obrátilo proti vám.

Postup pro ochranu ložnice pentagramem je jednoduchý. Vždycky než jdete spát, zavřete dveře od vaší ložnice, podívejte se na ně a nakreslete si konstruktivní pentagram v mysli na dveře. Můžete si pomoct tím, že budete ve vzduchu kreslit pěticípou hvězdu svojí silnější rukou (kterou máte na psaní, dominantní).
U toho říkejte, nebo myslete na to, že chráníte tento vstup do vaší ložnice a že tudy může projít pouze konstruktivní, dobrá energie. Pěticípou hvězdu nakreslíte vždy třikrát. To samé uděláte u každého okna, které je v místnosti. Okna a dveře jsou symbolické průchody do vaší ložnice, proto se každý ochrání zvlášť.

Je to dobrý rituál, pokud jste někde na cestách, nemáte vůbec nic po ruce čím byste se chránili a máte obavu z duchů, nebo nepříjemných bytostí. V jejich éterické dimenzi je váš ochranný pentagram zarazí a nebudou moct projít k vám do místnosti.
Pamatujte na to, že účinek postupu je pouze na ten jeden večer kdy jste ho dělali. Pokud se budete chtít stejně chránit i daší den, musíte to celé udělat znova.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019



Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-08 01:05:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jů:) ten úvodní obrázek je hezký… je to velice podobné pravým vílám. U mě doma by to asi nějaké ochrany chtělo, měla jsem něco zlého u postele. Od té doby naštěstí nic a spí se mi docela dobře, ale stejně mi tam v té místnosti pořád není nějak dobře a radši někdy zůstávám v obýváku.

Ikona diskutujiciho Ferko 2019-06-08 07:32:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásní článok gratulujem Ochrana sa vždy zíde ped tímy astrálními
potvorami A určite sa tie spôsoby použijú Veľké ďakujem co pre nás robíš
Aluško 😉

Ikona diskutujiciho armag 2019-06-08 10:37:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U toho pentagramu, lepší je to nepouživat, protože, jak asi tak může někdo poznat, zda stojí na špici nebo ne. To záleží jen na tom, ze které strany se na to někdo bude dívat, popřípadě, k jakému směru bude vztahovat vrchol.

Jinak pokud si chcete zachovat dobrou energii v ložnici, tak největší vliv na ni má to, kdo v ní spí…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-09 09:01:39
Ikona diskutujiciho
sipka

je to tam úplně jasně nakreslené armagu, pokud teda nejsi nevidomý… pokud jsi nevidomý, tak se ti omlouvám

Ikona diskutujiciho armag 2019-06-09 10:56:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože je tam nakreslena ta postava. Ve chvíli, kdyby tam ta postava nebyla, tak nevíš, co je vrchol, tedy nepoznáš orientaci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-09 11:21:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Podlaha je tam, kde má postava dvě nohy a na těch nohách stojí. Můžeš si tento složitý pokus z fyziky sám vyzkoušet. Poznáš to tak, že když si stoupneš na zem, tak na té zemi máš nohy a to je dole. 😀 😀 😀 😀 😀

Ikona diskutujiciho armag 2019-06-09 21:29:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale duch, který do místnosti přilétá shůry už to vidí opačně, protože tito se drží u stropu místnosti, takže ten pentagram vidí obráceně. Právě proto si myslím, že užívání pentagramu není moc vhodné.
Je to symbol, který je až moc propojený s provozováním magie.
Ty ho orientuješ nohama na zem, že duch, který je u stropu to vidí obráceně, protože asi v tom pentagramu nekreslíš i tu postavu, aby to bylo vždy jednoznačné.

Jinak třeba woo-do používá to, že se pod nebo na práh dává tušám cihlový prášek nebo něco podobného.
Nebo se používá to, že se na práh a na parapety vyznačí runy. Ty jsou narozdíl od pentagramu vždy jednoznačné. Jen si člověk musí vybrat správné znaky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-10 08:06:10
Ikona diskutujiciho
sipka

orientaci symbolu dává jeho tvůrce. bylo to tu už vysvětlené mockrát a je to vysvětlené i v odkazovaném článku

Ikona diskutujiciho michal 2019-06-08 20:52:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, zase pěkný článek, díky moc. Ale zaráží mě, že doporučuješ dát 4 křišťály. Vždyť jsi psala, že sudá čísla jsou destruktivní…. 3 by použít nešly protože by chránily jenom část místnosti, takže myslíš že by jich bylo lepší použít 5?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-09 08:56:41
Ikona diskutujiciho
sipka

postupů je víc, tato varianta se čtyřmi opravdu existuje… čím větší a silnější křištály máš, tím efektivnější je ochrana místnosti, používáme to už roky

Ikona diskutujiciho Gallifrey 2019-06-09 00:40:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super clanok, dakujem. Chcem sa opytat, kam maju smerovat hroty kristalov, ktore su polozene v rohoch spalne. Maju smerovat von zo spalne, ci dovnutra? Ci je to jedno? Dakujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-09 08:55:21
Ikona diskutujiciho
sipka

pokud stojí, nebo mají stojánek, tak postavit. pokud to nelze, tak si změř sever a namiř jejich špičky přesně na sever 🙂

Ikona diskutujiciho Marcela 2019-06-10 09:08:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám v ložnici přístupný pouze jeden roh, v ostatních třech jsou skříně…. mám křišťály umístit do skříní, nebo zvenčí skříně? Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-10 09:34:57
Ikona diskutujiciho
sipka

pod, nebo za skříň

Ikona diskutujiciho Richard Král 2019-06-24 07:18:04
Ikona diskutujiciho
sipka

mám taky dotaz, když mam vestavěnou, ale nemá spodek? čistě lino, může být?:)

Ikona diskutujiciho Marcela 2019-06-11 07:34:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No právě že ani pod skříň ani za ni se nedostanu. Všechny jsou až do rohu a na „soklu“, bojuji doma o centimetry 🙁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-11 07:45:07
Ikona diskutujiciho
sipka

tak vymyslet jiný návod

Ikona diskutujiciho lenka 2019-06-11 22:41:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně,by v ložnici nemělo být zrcadlo …žádné…

Ikona diskutujiciho Amia 2019-06-20 07:57:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Srí yantra z himalajskeho křišťálu? Byla by dostačující? Třeba tato http://www.mineral-blaha.com/pyramida-vybrousena-z-kristalu-shri-jantra/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-20 08:12:45
Ikona diskutujiciho
sipka

můj názor je, že to nic dělat nebude, ale jestli má někdo opačnou zkušenost, ať se o ni klidně podělí 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek