Jak odvolat satanistický rituál?

18.11.2012 v Poradna 39

Vážení čtenáři,

Předtím než se pustíte do čtení této rady, je potřeba k tomu něco číst předem: Následující článek nezveřejňuji proto, aby někdo z vás dostal strach, nebo telecí manýry – tím myslím jen jediné: Za žádnou cenu nezkoušejte doma nic podobného.

Tento článek je do očí bijící příklad toho, jak podobné neuvážené pokusy s vyvoláváním temných sil končí. Mnohdy tragicky, mnohdy i schyzofrenií. Podobných případů je mnoho, liší se pouze v maličkostech, případ od případu. Není to rozhodně poprvé, co jsem tyto problémy s někým řešila.

Poučte se z toho, co je řečeno v tomto článku, zapamatujte si to a varujte před tím své děti a své kamarády. Tyto ,,hry“ jsou velice nebezpečné a fungují i bez toho, aby jim někdo věřil.

Pokud se v budoucnu setkáte s někým, kdo by měl nápad zkoušet něco podobného, důrazně ho varujte, předložte mu i tento článek. Následky mohou být velice zlé, horší než co je zde popsáno.

Dotaz:

Milá Aluško,

neobracela bych se k Tobě o radu, kdybych věděla, co dělat dál. Zkoušela jsem už skoro všechno (viz dále), ale nic nepomohlo… Takhle už nemůžu…

Celý problém začal asi před půl rokem, myslím to bylo v dubnu 2012, kdy ke mně přišel kámoš s tím, že někde na internetu našel návod na vyvolávání Satana (myslím to byl nějaký klíč ze Satanismu)… Dřív jsme se o magii nikdy nezajímali, tak jsme vůbec nevěděli, co všechno by se mohlo stát a jen z legrace jsme zatáhli žaluzky, na zem doprostřed pokoje jsme nakreslili myslím modrou křídou pentagram a doprostřed jsme dali a zapálili svíčku. Pak jsme začali říkat onen text. Sice ten den se nic nestalo, ale bylo to divné a zdálo se mi, že slyším nějaký šepot a hlasy.

Ani jeden jsme doopravdy nevěřili, že by se mohlo něco stát a ještě jsme si z toho dělali legraci a říkali jsme o nějakých divných praktikách spolužákům. Ale asi po měsíci se začaly dít zvláštní věci…


Strašně se nám oběma zhoršil průměr ve škole, i když jsme se učili třeba do půlnoci, prostě jsme nevěděli nic. A pořád nám byla hrozná zima i když už tou dobou bylo teplo. Mně se ještě zdálo, že pořád slyším nějaké hlasy, které nikdo jiný neslyšel, jakoby šeptání pořád stejných slov v cizím jazyce, který vůbec neznám.

A o prázdninách to začalo být ještě divnější: Ten kamarád odjel na dovolenou s rodiči, taky na tom nebyl psychicky zrovna nejlíp, ale vrátil se už po třech dnech s nějakou neznámou nemocí a skončil v nemocnici.

Já jsem se rozešla s přítelem, se kterým jsme byli skoro rok a měli jsme se rádi. To je další problém. Občas mám strašně divné představy. Třeba si najednou představuju, jaké by to bylo, kdyby mě někdo mlátil, nadával mi, třískal mě bičem a podobně. Občas to hraničí až se sado-masochismem, což byl jeden z důvodů, proč jsme se rozešli s přítelem, který toto absolutně nepochopil a než by se mi pokusil pomoct, radši utekl.

Je mi hrozně trapně, jak ti to tady všechno vypisuju, ale já fakt nevím, co s tím.. Jsem schopná se půl dne dívat na doopravdy odporné videa (určitě víš, jaké a na jakých stránkách myslím)… to jsem nikdy dřív nedělala a ani mě to nijak nelákalo.

Poslední dobou ani nemůžu pořádně spát, buď neusnu, nebo se mi zdají noční můry, kde mě nějaké příšery trhají na kusy, ve škole mám v lepším případě čtyřky a občas vůbec nevím, čí jsem a co dělám, jako kdyby mi mizely kousky paměti…..

Ten kamarád je na tom ještě hůř, teď je zase v nemocnici za pokus o sebevraždu a vůbec neví, proč to udělal a ani si nic moc nepamatuje.

Kdybych nebydlela ve městě, tak nemůžu chodit ani ven, protože mi příroda prostě začala vadit, bolí mě hlava jako kdyby mi v ní píchalo tisíc jehel….

Je mi 18, příští rok mám dělat maturitu, ale myslím, že ji neudělám, protože se toho s takovou ani nedožiju. Ta chyba mě bude mrzet celý život, ale teď už to nezměním.

Kdybys věděla jakýkoli ochranný rituál nebo cokoli, co by mi mohlo alespoň trošičku pomoct, tak prosím napiš. Já už doopravdy nevím…

Bohužel, ten návod na přesný rituál, už nikde nemáme, já si jen pamatuju, co tam bylo napsané jako návod (ten pentagram na zem, zastřít okna a zapálit svíčku) a poté jsme říkali slova: ,,In nomine (CENZURA)…“ I když je to tak dlouho, tak mi ty slova pořád hrají v hlavě. Myslím, že jsme je opakovali tak 15x, ale to na návodu nebylo, nás to pak jednoduše přestalo bavit.

Pokud s tímto už máš nějaké zkušenosti, napiš prosím, co by se dalo dělat… Je zajímavé, že návody, jak něco udělat, jsou, ale jak se toho zbavit už ne.. :/

Díky za odpověď,

anonymní

Odpověď:

Ahoj,
Ok, rozumím tomu.
Takže abyste byli v obraze: Satan existuje v podobě šesti černých padlých andělů. Tou latinskou větou jste je vyloženě oslovili všechny. – Jenomže vy jste je k sobě přivolali a už jste je neposlali pryč. V podstatě jste s tím dál už nic neudělali, takže účinky toho rituálu pořád trvají.
Bylo by dobré jako první ten rituál odvolat. – Jestli můžeš, přiveď kamaráda s sebou, buďte na to spolu za každou cenu.

Vraťte se zpátky do té samé místnosti, vezměte bílou křídu a nakreslete pentagram. – JENOMŽE ten pentagram nesmíš kreslit špičkou k sobě. Klidně ho udělej menší, ale tak, aby k tobě nesměrovala jeho špička. Když stojí na dvou nohách, je to symbol prapůvodní Bohyně. Je to symbol ochrany člověka.
Když je na špici, značí satana. – Symbol má duální význam a musí se umět správně používat.
K tomu kdo ho kreslí, ať směřuje takto: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/97/Pentacle_2.svg/220px-Pentacle_2.svg.png
Nakreslíte pentagram ve jménu člověka, ne ve jménu satana. Nezapomeňte ho orámovat kruhem, ale kruh malujte pravotočivě: ,,Co je pravotočivé a je levotočivé?“

(Zatemnit okna není potřeba, nechte světlo, dělejte to schválně ve dne a za světla. Tohle bude světlý rituál, takže temnota není žádoucí)

V původním rituálu byla svíčka. – Použijte i vy znovu svíčky, ale jinak. Místo jedné zapálíte hodně svíček do kruhu v lichém počtu. Postup bude následující:
Uděláte na zem symbol člověka. – Poté jeden z vás rozmístí pravotočivě (po směru hodinových ručiček) okolo vás a pentagramu svíčky. Musí to být lichý počet, stačí i obyčejné čajové. Doporučuji jich mít 45. Pokud neseženete tolik, stačí i 5, 9, nebo 23 je dobrý počet. Kruh udělejte okolo vás dostatečně velký.
Zapálíte jednu po druhé v pravotočivém směru. Až zapálíte poslední, dotknete se plamenem zapalovače plamene svíčky, která byla zapálená jako první.
Tím uzavřete kruh, který je velice silný. Ochraňuje proti všemu zlému, ale jakmile se svíčky zapálí, nesmíte z kruhu odejít, dokud to nedokončíte. Kdybyste z něho odešli, porušíte ochranu a zeslabíte účinek.

Ten návod na svíčky mám na webu i tady: ,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi
Ale pro vaši potřebu je nutné ten kruh udělat okolo vás a už z něho nevycházet.

Sednete si k tomu symbolu, tak aby ani k jednomu z vás nesměřovala jedna špička. Před očima je potřeba mít ten symbol tak, jak jsem odkazovala nahoře.

Potom oba, každý sám za sebe, dáte ruce k sobě, spojíte pouze bříška prstů. Dlaně se vzájemně nedotýkají, prsty mezi sebou mírně oddalte.
Když spojíš ruce tak, že se dotýkají jenom bříška prstů, zesiluje se ve vesmíru tvoje myšlenka. Takže vše co řekneš a na co myslíš v něm rezonuje mnohem silněji. Díky tomu má tvoje modlitba větší účinky. Takže v tu chvíli se musíte soustředit a nemyslet na nic špatného.

A místo lucifera oslovte ,,KONSTRUKTIVNÍ SÍLY VESMÍRU“.

Aby to bylo jednodušší, doslova oba nahlas řekněte:
,,Odvoláváme tímto všechny zlé bytosti, které jsme v minulosti přivolali. Žádáme všechno zlé, aby okamžitě odešlo z našich životů. Prosíme tímto konstruktivní síly vesmíru a všechny konstruktivní bytosti a anděly, aby nás ochraňovali před vším zlým. Moc Vás prosíme, odveďte od nás pryč všechny zlé bytosti a energie, které jsme k sobě v minulosti díky své nevědomosti přivolali. Prosíme, aby nyní vedly naše životy a naše kroky jedině konstruktivní síly vesmíru. Voláme tímto na pomoc konstruktivní síly vesmíru, aby nás navždy chránily. Prosíme naše vyšší vedení a naše ochranné anděly, aby nám pomáhali a stáli při nás každý den i noc. Děkujeme.“

Je nutné, abyste oba věřili tomu co říkáte, abyste to mysleli naprosto vážně a aby se vaše myšlenky upíraly jedině k naději. Jedině k tomu, že prosíte o pomoc a už nikdy nebudete nic zlého vyvolávat. Musíte u toho myslet konstruktivně.

Zopakujte to oba 5x a pokud budete chtít konstruktivním silám něco ještě vzkázat, můžete. Uslyší vás stoprocentně, doporučila bych, abyste se každý sám za sebe omluvil. Klidně řekněte, že jste byli nerozvážní, hloupí, udělali jste blbost, že jste to nedomysleli do konce a moc vás to mrzí, už to nikdy znovu dělat nebudete a už jste se poučili.. – Upřímnost je potřeba.
Nikam během toho rituálu nespěchejte. Buďte klidní, mluvte pomalu, soustředěně a prociťujte svoje slova. Uvědomujte si, co říkáte.

Zůstaňte v tom kruhu co nejdéle. Kdyby se dělo něco divného – třeba nával strachu, divné pocity, vítr, zima, hlasy, atd. Vydržte to, neopouštějte za žádných okolností ochranný kruh a buďte naprosto klidní. Můžete sedět v tichu a modlit se k andělům, k univerzální konstruktivní síle vesmíru – neoslovujte nic zlého, neoslovujte boha, myslete jen na to dobré a myslete svoji prosbu upřímně.

Vzkažte jim v duchu všechno co vás tíží, proste je o pomoc a držte pořád v rukách zesilující symbol. Teprve až když budete mít pocit, že jste se vyslovii ze všeho, že jste se omluvili za vše a až bude v místnosti klid, můžete svíčky sfouknout a kruh opustit. Měli byste vycítit sami, když přijde ta vhodná chvíle pro ukončení sezení. Měl by to být pocit klidu, úlevy, nebo radosti.

Oběma vám ještě doporučuji dělat každý den před spaním rituál se svíčkami podle toho, co je napsané na webu. – Už to nemusí být kruh okolo vás, ale ochranný rituál je pro vás dobrý opakovat. Opakujte ty samé formule, oslovujte spontánně konstruktivní síly a proste je o ochranu. Mějte k nim důvěru a vydržte, ať se bude dít cokoliv.

Také doporučuji zakázat si všechny hnusné věci, ke kterým máš sklony a už se k nim nikdy nevracet. Slib sama sobě, že se už nikdy na žádná hnusná videa dívat nebudeš, protože tím posloucháš temné síly, které to ti našeptávají. Musíš jim odolat.
Může se stát, že budou po odvolání trochu kopat kolem sebe, ale oba musíte být silní, vydržet a nepouštět se myšlenky, že vás chrání konstruktivní síla.

Já už skládala sliby a přísahy před anděly a konstruktivními silami, že budu vždy v životě jednat jen v dobrém, s dobrými úmysly, že budu pomáhat všem ku prospěchu dobra. – Od té doby, kdy jsem tyto sliby složila, je můj život už mnoho let úplně jiný, protože se tím řídím. Tím se mění moje myšlení, chování i energie a vše se zlepšuje, prosvětluje. Když někdo svěří svůj život pod vlajku konstruktivních sil, má skvělé ochrany i vedení, které se postupem času pořád zlepšují a zesilují.
Každý z vás může sám za sebe takto přísahat jen na konstruktivní sílu (kdykoliv). Hodně to posiluje, ale musíte se tím pak řídit, jinak slib neplatí. – Tresty za to nejsou, ale pak to samozřejmě nefunguje.

Pamatujte si, že všechno co se vám v životě děje, je jenom vaše dílo. Úspěch bude natolik dobrý, nakolik jste oba vnitřně silní a překonáte to.

Hodně štěstí
Alue

Kam dál:

• Další obrázky s fantazií: Zde

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Luboš 2012-11-18 03:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kamaratka rada vyvolava duchov a krvavu mery a parkrat mava/la(lebo sa jej to stavalo skor v obdobiach a este ked na to pomyslela) vidiny ludi ze sa lentak objavili vynimocne jej nieco hovorili a strasne sa bala malych deti ked sa objavily a ze to bolo dost psycho vidiet nieco co iny nie a nevediet ci je to prave alebo nie – potvrdzujem ze ritualy su zle a len hlupaci a nevedomci to spravia

Ikona diskutujiciho Ivo 2012-11-18 03:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neni to sranda, sam jsem znal dve holky co nezavisle na sobe zkousely cist jisty text v latine popripade v jinem starem jazyce, myslim ze ze satanske bible od La Veye. Jedna holka zazila hodinovy blackout po kterem mela porezane obe ruce z obou stran, opravdu osklive jizvy, posilala mi nekolik fotek svych rukou, neco takoveho si ani nemohla sama udelat. Druha slysela hlasy, akorat hodne intenzivne a rikali ji konkretni vece ktere pak delala, slo to s ni hodne z kopce, tak tak se z ni nestala schizofrenicka. Takze rozhodne nic destruktivniho nectete a pokud necemu nerozumite tak od toho jdete pryc a zbytecne neexperimentujte.

Ikona diskutujiciho Nilraem 2012-11-18 06:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek se mi moc líbil, chápu, že se tohle stává až moc často a proto se snažím také lidi, co znám varovat před chováním o kterém nic neví.

Ikona diskutujiciho dobry-jmena-uz-jsou-pouzity 2012-11-18 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zahrávat si s podobnými věcmi je ohromně nebezpečné, doufám, že se jim povede odvolávání a vše bude zase v pořádku.

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-11-18 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, tak to je teda hodně husté. Nechápu, proč mladí dělají takové blbosti, když s tím nemají zkušenosti a navíc tomu ani nevěří!  Asi to pro ně bylo vzrušující a chtěli si připadat jako v nějakém filmu, ale pak to tak bohužel dopadá. Ok, kdyby si řekli jdem vyvolávat duchy, tak to ještě beru, ale zrovna Satana…

Ikona diskutujiciho Anub 2012-11-18 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím říct, že nedávno jsem s jedním pánem řešil 5 negativních entit u něj doma. Byly to tři duchové a dva přízraky, hodně, hodně zlé. Vykašlali jsme se na rituáli, ale naopak jsme udělali tři prosté věci. Do každého z rohů místnosti jsme nasypaly sůl a pán po dobu 3 dnů několikrát denně poprosil Arch. Michaela a Gabriela o odvedení těchto zlých bytostí z jeho života. Děli se věci velmi, velmi zvláštní, ale co je podstatné, bytosti odešli a pán má už několik týdnů klid, zmizeli velké bolesti hlavy, únava, nemoc a celkově je mu lépe. Tak to jen kdyby někdo měl podobnej problém, tak má na výběr co se likvidaci "obtížného hmyzu" týče 🙂

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-11-18 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Woow, tak to je hnus. Doufám že je jim už líp, protože neudělat maturitu kvůli téhle události by byla věčná škoda.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-11-18 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je mazec. Jsem ráda, že když jsem byla menší a děcka po mně chtěli jít vyvolávat Satana, tak jsem řekla rázně NE. A to jsem prosím tehdy ani nevěděl,a co to Satan je. Miluju svou intuici.. a zdravý rozum. Jednou jsem zkoušela na škole v přírodě vyvolávat ducha naší mrtvé třídní učitelky.. Ale nic se nestalo (naštěstí).

Ikona diskutujiciho Michalka07 2012-11-18 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste jsem to necetla jen to co aluska upozornuje Hm.. strach s toho nemusim mit ale aluska ma pravdu nikdy to nezkouset

Ikona diskutujiciho Michalka07 2012-11-18 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mamka a ja jisme jednou mluvili s duchem ale ona ten duch prisel sam a mamka ho i dokonce nekdy videla.Proste Mamka zacala slyset hlas a mluvila s nim rekla i dokonce nase minule zivoty ale ona ten duch rekla ze vse rict nemuze byl to duch nase fenecky ja a mamka proste mi precely a pak jsi mi slyseli :D a mamka vzdy rikala ze je to moje setra a taky mi to tak pripadlo:D a ten duch rikla ze se v dalsim zivote potkame tak se tesim :D

Ikona diskutujiciho Jarda 2012-11-18 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

anonymní: Na tvém místě bych ten návod ještě zkusil dohledat. Přeložit a na základě toho zjistit čeho se ten člověk v tom rituálu dožaduje. S jakými vlivy souhlasil. Jestli to je evokace nebo invokace a jaký "principy a nástroje" se tam používají. Aby se dalo zjistit na jakou sféru jste se naladili a jaký potvůrky jí obývají a potom zkusit zjistit tu konkrétní entitu a její "profil" vlastnosti, cíle a způsob práce. Z toho se dá odvodit, co lze od tý potvůrky očekávat a jak s ní zacházet. Tím by se taky mělo vysvětlit co přesně se děje.

Ikona diskutujiciho Manticorus 2012-11-18 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna moje příbuzná, když byla mladší, vyvolávala s kamarádkama taky z legrace duchy…bydlí pořád s rodičema a když je sama doma, tak se tam posouvají věci, běhají tam stíny a bouchají dveře. Když má ale rodiče doma, nic se neděje a tak ji to nikdo nevěří. Jednou jsem jí byl doučovat matematiku a taky jsem to viděl…po kuchyňské lince přeběhl stín něčeho jako obrovské krysy a skočil do dřezu, kde také zmizel (dřez zašpuntovanej samozřejmě, takže opravdová krysa to určitě nebyla :D). Docela mě to tehdy dostalo.

Ikona diskutujiciho jarad 2012-11-18 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ono to funguje precizně.

Ikona diskutujiciho Fia, Cedrový Princ 2012-11-18 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se jednou v hněvu podařilo vvolat krvavé entity a bytosti temnot. Avšak díky přítelkyni, která je stvořením čistého světla alásky se je podařilo zahnat, navždy. Nebýt jí byl bych stále nemocen a zničen, troskou. Je vždy dobré mít někoho kdo vás miluje, neb světlo a láska vše vyléčí a v dokonalost mění.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-18 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: jen poznámka: Překládat zpětně větu není třeba. Je velice krátká v jednoduché latině a pouze volá bafometa, naštěstí se text ničeho víc netýká.

Ikona diskutujiciho Jarda 2012-11-18 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: aha, tak to by nemuselo být až tak zlý pokud neuzavřeli pakt. Mělo by být snadnější se toho zbavit.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-11-18 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se sanatskými rituály je to složité. Některé svým způsobem možná nejsou špatné. Ale opravdu všechny se obrátí ve zlém proti tomu, kdo je dělal a nerozumí jim. Nebo když je dělá jen tak ze srandy nebo aby někomu ublížil.

Ikona diskutujiciho Squeaer 2012-11-18 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zvané satanské rituály jsou špatné, ale Alue v tom co vykládáš o Světlonoši (Luciferus)je trochu zavádějící. Uznávám pár archandělů padlo a stalo se démony a ne slabými ale řikat že Satan je 6 padlých archandělů je trochu blbost. Luciferus odchazí do pekel oficiálně(děláno pro lidi) po boji s Michaelem. Pravda je ale ovšem jiná a tento velký boj a následný pád je jen divadlo pro svět. Pravda je že Luciferus  odchází na příkaz vyšší moci která je nad vším. Dále Luciferus pohrdá lidmi kteří mu podlehnou a obdivuje ty kteří mu odolají. A k tomu rituálů bych ještě  přidal i zbývající živly vodu zemi a vzduch. Kolem kruhu ze svíček ještě přidat jeden větší a do něj do každého 90° přidal atribut jednoho živlů (za oheň jíž zmíněnou svíčku, za zemi hrstku země ze zahrady nebo lesa(pozor na zóny odkud berete zemi měla by být čistá)za vodu misku s vodou a za vzduch fouknout na talířek avšak nezapomenut se soustředit na vzduch a nepřidávat nic jiného, je také dobré napsat název tohoto živlu(je jednou zda použijete češtinu, angličtinu, latinu, řečtinu nebo nějaký jiný, osobně bych použil češtinu je to silný a starý jazyk jeho kořeny sahají až k sanskrtu což Alue určitě ví)a umístit jej pod něj, a abych nezapomněl je dobré mít pod vším nějakou nádobu :). A k těm přísahám vyšším bytostem, taky jsem přísahal že budu chránit lidi před démony co chodí světem a že budu ony démony budu lovit. Takže o tom něco vím, pokud by někoho cokoliv ať se ozve 😉

Ikona diskutujiciho Kristýnka 2012-11-18 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám s tímto také nemilé zkušenosti. Moje kamarádka se zajímala o černou magii a mě do toho zatahovala. Nechci tady o tom mluvit, ale říkám vám, moje kamarádka z toho byla strašně psychycky na dně a nepřála bych to žádné živé bytosti –

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-11-18 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Tak tento postup se mi vůbec nelíbí! Měl bych velké obavy z opětovného vyvolávání temných bytostí! Člověk by musel projít dlouhým výcvikem, aby byl schopný vnutit těm bytostem svoji vůli bez cizí pomoci.

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-11-18 23:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se zeptat, co je mylšeno tím sledováním hnusných videí a filmů ? Můžte to prosím trochu zkonkretizovat ?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-19 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Ondřeji, jestli máš na mysli tento článek, tak jsi mě právě teď opravdu velice urazil, protože je to čistě moje práce. Děláš, jakobych snad měla tohle zapotřebí. – Kdyby to byl cizí článek, uvedu zdroj. Čekám na tvoji omluvu.

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-11-19 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:(21)Pro tento problém to důležité není, ale myslel jsem to, že by ostatní to mohlo varovat a upozornit. Myslel jsem si že těmi filmy jsou míněny někkteré horory a snaf, ale jen to předpokládám…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-11-19 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Myslím že to kde majú na sebe latex a robia bolestivé nechutnosti, niekoho pripútajú a šlahajú bičíkom.

Ikona diskutujiciho Cora Sheelin 2012-11-20 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drahá Aluško, velmi si vážím tvé práce, avšak je třeba jedna maličkost – svět nemůže být jen dobrým, každá mince má i svou druhou stranu, každý máme v sobě oba dva póly… Svět není o pozitivním a negativním, svět je neutrální a to jak jej my sami vnímáme, tak se stává pouze naším subjektivním zabarvením. Byť jen strom života má svou odvrácenou stránku, každá bytost má ji téže. Na nás je s těmito sílami se vypořádat a zneutralizovat je a nenechat se ani jednou z nich 🙂 Nebýt temnoty, nemůže být světlo. Světlo vzniká v temnotě, avšak je nebezpečné zkoumat tuto oblast, protože může skončit neblahým psychickým podepsáním se na člověku (začínaje úzkostmi, depresemi, schizofrenií a končí kdo ví kde). Tento svět existuje v rozmezí toho, co si sami připustíme, tam kde mu sami dáme hranice, kde a co si dovedeme představit a mohla bych pokračovat dál 🙂 Ke všem sférám i bytostem je třeba přistupovat jako k sobě rovným, nepohrdati a nepovyšovati se nad nimi, ale ani se nechat jim podříditi či zotročiti 🙂 Na odvrácenou stranu to chce hodně dobrého spojence i ochránce a hlavně mít pořádek sám v sobě (ti co se bojí, nevěří si apod. – radši vstup zakázán!), sama se tam chystám neb pouze cestu světlem shledávám dalším extrémem, stejně jako cestu temnotou… Hledám úzkou lávku zlaté střední cesty a to neutralitu 🙂 Přeji překrásný den a plno úspěchů do budoucna a web máš opravdu pěkný 🙂 S pozdravem Cora

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-11-20 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:(16) No jestli je jistá pověst pravdivá(což většina asi je, neboo aspoň její jádro)tak existuje jedna pověst podle které jistý mnich ve středověku upsal svoji duši ďáblu a ten mu za to vytvořil knihu, kde mimo jiné zakódoval děje budoucí. Ten mnich si však časem uvědomil co udělal a velmi prosil o odpuštění, až se nad ním údajně nebesa(nebo vesmír, jak chcete) smilovala a poslala anděly aby smlouvu sebrali z osidel zla, což se jim téměř na poslední chvíli podařilo. Ale než se to stalo, ten mnich žil ve velké bídě a strádání..

Ikona diskutujiciho Weri 2012-11-23 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nejhorší je, když si malá děcka na táborech a tak dál hrají na spiritismus, neví pořádně, co je duch a další a potom jsou z toho problémy. Doufám, že se toho ta holka zbavila…

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-11-30 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: je fakt, že na táborech je tohle docela oblíbené. Jeden tábor mám dokonce spojený s tím, že jsem měla tu čest vidět ducha…

Ikona diskutujiciho Nilraem 2012-12-12 01:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Přesně o tom se také zmiňuji. Upřímně jedině hlupák, který se snaží předvést či naprostý neznalec by šel do toho vyvolávat něco na co nemá, což je v dnešní době hodně časté. To, že by ses bál je samozřejmé, ale zkušený operatér tyto pocity musí naprosto ovládat. O tom je magie o sebeovládání a zdokonalení sebe sama, ne o zahrávání si s ohněm.

Ikona diskutujiciho tu-som-sva 2013-03-14 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi dobrý článek !!

Ikona diskutujiciho adyk 2013-07-28 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám dotaz- zabývám se satanismem už druhým rokem, jsem otcem tříměsíčního syna a satanismus rozhodně chápu dobře, není to o záměrném poškození jiných lidí, nicméně záhadou je, že se daří vše nezvykle dobře- syn je po všech stránkách zjevně zdravý. znamená to, že ty síly čekají na nejvhodnější dobu? a zadruhé, co když satanista může být velmi citlivý, empatický člověk- je to reálné?

Ikona diskutujiciho adyk 2013-07-28 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Codex gigas. Josef Flavius, 13.století.

Ikona diskutujiciho adyk 2013-08-01 22:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nejsem satanista,jsem pravý opak.četl jsem dnes večer  historii satanismu z netu a to z čeho se mi původně trhalo srdce a čemu jsem naivně uvěřil že je fikce… je mi upřímně líto všech těch rádoby satanášů, že žijí v tak růžových brýlích a krásných iluzích- a popravdě řečeno- viděl jsem reportáž zjevení o pekle při posledním soudu a nepřeji ho ani Hitlerovi a dokonce ani Stalinovi a dokonce ani císaři Neronovi!!!

Ikona diskutujiciho adam sobotka lennon hippy 2013-09-13 02:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Satanismus je velice křehká okultní věda,

Ikona diskutujiciho Daniel 2013-12-19 02:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyto akty je třeba zahájit i ukončit výrazným zvukem. Oni tak zpočátku neučinili. Zjišťovala jsi dál zdali jim tvá rada pomohla Alue? Nebo to pokračuje?

Ikona diskutujiciho Andreas 2014-04-23 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, a to sem chtěl zkusit z nudy vyvolat Bafometa :-) ještě že sem si to přečetl :-) díky!

Ikona diskutujiciho Bulruk 2014-09-08 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: BDSM nepleť se satanismem s tím nemá nic společného.

Ikona diskutujiciho Jakub 2014-11-18 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,vyrůstal jsem v black metalu a v odporu proti křesťanství a jehovistům a do teď to obojí nenávidim ale pochytil jsem spoustu věcí od táty strejdy o myšlenkách vedoucích k satanismu,měl jsem život hodně zlej,vroce 2012 jsem začal číst satanskou bibli od La Veye a protože jsem byl znechucenej celým životem tak jsem přešel na tohle od té doby jsem ve tmě viděl oči které mně pozorovali a viděl jsem i krvavé příšery,byl jsem z toho dost vystrašenej,studoval jsem to dál v tomto roce jsem začal s okultismem a hrozně moc jsem si přál slyšet svého dědu který je po smrti 3 roky a prásk:nejdřív se se mnou bavil a já s nim a hrozně jsem se lek potom se ten hlas začal množit,mi tě zabijeme mi tě zastřelíme a v jednom snu se mi zjevila rakev a z ní vystoupila bílá žena která byla dost studená a políbila mně zdálo se mi že jsem byl v temnotě a bičovali mně nemohl jsem se hnout bolelo mně to jakoby mně bičovali doopravdy a zdálo se mi že jsem šel k místu kde byla hustá tráva a za mnou byli lidi odhrnul jsem tu trávu a vůbec nic tam nebylo prostě prázdno a já začal ze snu brečet,zdáli se mi různé věci o černých dírách byl jsem svědkem vražd,mučili mně.Skončil jsem v Dobřanech tam se hlasy ztratili,přijel jsem domů a hned:my tě dostaneme mi tě zabijeme,za chvíli budeš chtít spáchat sebevraždu,skončil jsem v Dobřanech znova a už jsem doma a hlasy sem tam ale četl jsem o tom že je to vlastní projekce PAMATUJTE SI TOHO ČEHO SE BOJÍTE SE OPRAVDU STANE.Ono poslouchat starej českej black metal na deskách a kazetách nikomu neublíží ani si kupovat pentagramy a bafomety na krk ale rituály a zabývání se okultismem ano,mně to skoro zabilo,jak říkam ten kdo chce může si přečíst satanskou bibli ale nikdy ani nečíst enochiánské klíče protože jakmile dostanete hlasy tak jste v koncích já viděl i tváře a v noci mi ty hlasy houkali do uší o satanismu jedině číst ale nikdy né vyslovovat enochiánské klíče protože tohle neni žádná sranda ono kdyby to nefungovalo tak by to nikde psáno nebylo ale na druhou stranu křesťanství je podle mně blbost ale ten kdo si to nechává pro sebe mi nevadí ale ten kdo s tim otravuje každýho tak už ano,zažil jsem takový lidi,a v 17 letech jsem se věšel a prožil klinickou smrt a existuje život po životě ale to co je psáno v bibli pravda neni, NIKDY NEPROVÁDĚJTE ŽÁDNÉ SATANSKÉ RITUÁLY ANI NEPROVOZUJTE BÍLOU MAGII OBOJÍ MŮŽE BÝT SMRTELNĚ NEBEZPEČNÉ, NEBERTE TO NA LEHKOU VÁHU JE TO NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ S ČÍM SE MŮŽETE SETKAT Z MAGIE SI SRANDU DĚLAT MŮŽETE ALE NIKDY JÍ NEPROVOZUJTE

Ikona diskutujiciho dan 2015-08-23 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj příde mi jako bych neměl ochraného anděla protože se říká že každý má svého strážneho anděla ka ho asi nemam 🙁 vše co se mi děje je zlé.. Propadl jsem a vůbec před 5ti lety mi zemřela babicka a já se choval hnusne asi měsíc a příde mi že se mi zato jak jsem se choval mstí protože sem sní měl opravdu velký rodiny vztah víc než k mámě a bojim se že se mi vymstí i při opravkách a celých těch 5 let se mi život zhoršuje prosím poraďte

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek