Jak okouzlit předmět a vložit do něj svou vůli

13.11.2020 v Návody 14

Dnes se dozvíte návod, pomocí kterého můžete vytvořit talisman, nebo jiný předmět pro vaši osobní potřebu, který vám pomůže při vašem záměru. Co konkrétně si přejete a v jakém směru potřebujete pomoc? Okouzlení je jednoduchý postup, jehož síla nezávisí na složitých rituálech, ale pouze na energii praktikujícího a síle jeho myšlenky. Okouzlení je praktické a nese osobní otisk.V historii i v současnosti se tato metoda nejvíce používala nebo používá při:
– Vytvoření talismanu, který přináší štěstí, nebo zahání smůlu.
– Vytvoření talismanu, který nám pomůže najít lásku. Tento způsob hledání lásky byl ve středověku velmi populární.
– K odehnání zla. Matky rády vytvářely okouzlené talismany, aby tak zahnaly noční můry u svých malých dětí.
– Talisman, který nám pomůže uspět, ať už pracujeme na čemkoli.

Seznam je teoreticky nekonečný, protože možnosti jsou nekonečné. Pokud máme dost silnou energii a sílu vůle, můžeme do svého talismanu uložit jakékoli přání. Vždy je u toho potřebná vaše osobní energie.

Co potřebujeme:
K okouzlení předmětu jsou zapotřebí čtyři základní ,,věci“:

1. Vaše silná vůle
Musíte věřit tomu co děláte. Čím víc budete věřit ve své schopnosti, tím lepší bude výsledek. Musíte mít jasnou mysl, přesně vědět co chcete a být připraveni toho skutečně dosáhnout.

2. Soustředění
Myslete jen na svůj záměr a na nic jiného.

3. Silná energie
Vaše aurické pole musí být co nejsilnější a nejzdravější. Musíte být zdraví tělesně i duševně. V klidném rozpoložení. Naberte energii v přírodě a urovnejte své myšlenky.

Pokud byste se o to pokoušeli když se necítíte dobře, chytá vás chřipka, málo se soustředíte, moc tomu nevěříte, sobě nevěříte, nebo máte nedostatek energie, který se projevuje tělesnou únavou a pochmutným depresivním myšlením v kombinaci s problémy se spánkem, návod by vám nefungoval.

4. Předmět, do kterého uložíte přání
Je lepší vybrat si něco malého, co se dá nosit u sebe. Je lepší, když vám předmět vzhledově připomíná to, co do něj hodláte nakodovat.

Pravidla, která musíte ctít a brát na vědomí:
Protože okouzlení předmětu může být extrémně všestranné. Dobře si rozmyslete, co si přejete.

Je lepší to provést v době dorůstajícího měsíce, výsledek by měl být silnější.

Vaše přání v předmětu nevydrží nahrané navždycky, protože energetické otisky časem slábnou. Jednu věc můžete opakovaně okouzlit, ve chvíli kdy máte pocit, že je v ní už spotřebována předtím vložená energie.

Nikdy však nepoužívejte předmět, který již byl dříve okouzlen a nyní je rozbitý, roztrhaný nebo jiným způsobem zničený. Rozbité věci vyzařují špatnou energii (feng shui je ani nedoporučuje mít doma, protože zadržují čchi) a díky tomu by talisman neměl sílu.

Nedoporučuje se nechat váš speciální předmět bez dozoru a nedávat ho do ruky žádným jiným lidem. Mohl by být odcizen, nebo by mohl nasát cizí energie, které by vaše okouzlení vyrušily. Pamatujte, že to děláte sami pro sebe, abyste měli pomůcku a je lepší o tom nikomu neříkat.

Okouzlený předmět by měl mít stanovený čas začátku funkce a čas ukončení funkce. Před začátkem si to ujasněte a zahrňte to do svého přání. (Dejme tomu, že si například okouzlíte přívěsek, aby vám přinášel štěstí do života a přejete si to na celý rok 2021. Díky tomu víte, že na začátku 2022 už je váš přívěsek vybitý a můžete do něj vložit jiné přání, nebo s ním přestat zacházet jako se speciálním amuletem, protože už se vybil.)

Vaše přání se musí týkat pouze vás. Nesmí zahrnovat žádné jiné osoby a nesmí zasahovat do svobodné vůle jiných osob. Pokud byste postup proti někomu zneužili a porušili tak Zákony vesmíru, může to sice fungovat, ale napáchané zlo by se dříve nebo později obrátilo proti vám v podobě nemocí, neštěstí a smůly. Nikdy nevztahujte svou vůli na druhé lidi, už vůbec ne bez jejich svolení.

Vaše přání formulujte bez záporů a bez předpon ne (například nechci, nedělat, neměl, nebyl…).

Jak okouzlit předmět: Postup pro začátečníky:

Vyčistěte svou mysl.

Nastavte svou mysl pouze na své přání. Myslete pouze na tuto jednu věc. Svou větu mějte připravenou předem, v případě nutnosti si ji napište.

Vezměte svůj předmět do rukou.

Nadechněte se zhluboka a pomalu vydechněte směrem k předmětu. Tento proces se nazývá „párování“. Naplňujete tak předmět svou osobní energií.

Nyní si představte jasné světlo, které má barvu, která je spojená s vaší vůlí a charakterem vašeho přání. (Například zdraví-zelená, štěstí a radost – žlutá, láska – růžová… vyberte intuitivně. Pokud si tím nejste jistí, koukněte sem: Kouzlo barev: Jaké energie přitahuje vaše oblíbená barva?)

Toto barevné světlo vás obklopuje. Představte si, jak toto světlo nadechujete a plníte ho svým přáním.

Poté pomalu vydechněte, zatímco z vás vychází světlo, naplněné vaším přáním. Vydechněte světlo směrem k předmětu.

Opakujte celý proces ještě 8x (Celkem to uděláte 9x).

Mluvte, šeptejte nebo zpívejte své přání, které otiskněte do předmětu.

Váš talisman je hotov. Noste ho u sebe, nebo si ho dejte na noc pod polštář, nebo ho berte do ruky podle potřeby. Záleží na tom, jaký jste mu dali úkol a k čemu vám bude sloužit.

Jak okouzlit předmět: Postup pro pokročilé:
Jedná se o prvky, které se používají k posílení vašeho okouzlení.

Začněte vytvořením posvátného prostoru. Bude to prostor, kde jste v bezpečí a který bude jenom váš a pro vás. Například namalováním kruhu z bílé křídy, nebo z 54 zapálených svíček. Vždy postupujte pravotočivě a nezapomeňte kruh uzavřít.

Zapalte si byliny a pryskyřice, které souvisí s typem vašeho přání. (Například pro přání související s láskou použijte růže). Může to být vykuřovadlo na uhlíku, vonné františky, nebo tyčinky. Poslouží i aromalampa s éterickým olejem.

Obklopte se krystaly, nebo si k tomu zapalte svíčky. Pokud si vyberete svíčky, nezapomeňte na jejich lichý počet a sladit barvu s barvou vdechovaného světla. Pokud takové svíčky nemáte, zapalte bílé, jsou univerzální.

Zapojte do svého přání prosbu ke Konstruktivní síle vesmíru, svému strážnému anděli, nebo oslovte své vyšší Já. Nezapomeňte na konci poděkovat za pomoc.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 = aston405 2020-11-13 19:12:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smím zde komentovat pod původní přezdívkou? 🙂

A chtěl jsem se zeptat: Není termín „okouzlit“ v tomto případě nešťastný? Přecejen, magie čili kouzlení je proti přírodním zákonům…. A zde jde očividně o jakýsi energetický otisk místo magie.

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-11-20 14:18:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lze nějakým způsobem předmět okouzlit již trvale?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-20 21:50:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Černou magií to jde. Třeba tím že se do předmětu zakleje zlý duch. Takhle pak vznikají ty prokleté předměty, jako křeslo do kterého když si sedneš tak umřeš a je pořád vražedné i po stovkách let… Ale způsobem popsaným v článku to samozřejmě nejde, protože stojí na principu zanechání energetického otisku, který se časem vyruší okolními vlivy.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-20 22:54:23
Ikona diskutujiciho
sipka

ty aluško, o co, že znáš spoustu postupů a návodů, které dát na net vůbec nemůžeš(?) 😀 to ti závidím… ne ani proto, že bych je chtěla zkoušet v praxi, ale proto, že mi tyhle věci přijdou hrozně zajímavý 😁

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-11-23 00:48:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Černou magií to jde? Určitě to musí jít i jinými způsoby, vždyť i ty umíš dělat energetické krystaly které září již trvale

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-23 08:43:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty se ale nevyrábí v ruce, nebo myšlenkou. Na to je technologický postup.

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-11-29 14:57:05
Ikona diskutujiciho
sipka

To zní jak kdyby technologickej postup byl silnější než myšlenka..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-29 18:58:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím vyvrtáš díru do kamene? Myšlenkou, nebo nástrojem?
Čím se spíš přestěhuješ? Tím, že o tom budeš přemýšlet, nebo tím že si zabalíš a přemístíš se?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-29 20:14:12
Ikona diskutujiciho
sipka

😂 jasný.. protože všechno dobrý přeci vzniká silou myšlenky… lidi, zapojte základní zdravej rozum, probůh.

Ikona diskutujiciho Zuzana 2020-11-21 14:48:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, měla jsem jeden předmět, který by odpovídal tomu, že by mohl být očarovaný. Jen mi vrtá hlavou, kupovala jsem tu cukřenku na trzích co se konaly při příležitosti svatováclavských slavností v Louňovicích, prodávali tam lidé, co se živí vyráběním keramiky. Po několika měsících, kdy mě pronásledovala smůla a nemoce, navštívila mě kamarádka, před kterou jsem tak napůl nevážně řekla, že je to od doby, co ji mám doma. Měla jsem ji již připravenou že ji vyhodím. Jí se líbila tak jestli si ji prý může vzít. Po nějaké době jsem navštívila já ji. Koukala na mě trochu s obavami, jak se budu tvářit když mi řekne, že se jí zbavila, historie se totiž opakovala. No nemohla mi vyčítat, že jsem ji nevarovala.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-22 12:41:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcelo by to návod ako rozoznať prekliatiu vec, lebo človek môže mať i viacero ,,podozrivých“ vecí a prekliata môže byť jedna ale ako zistiť ktorá. Na to návod neni, dokáže to zistiť možno nejaká veštica aj to len niektorá. Možno aspoň urobiť zoznam predmetov, ktoré bývajú najčastejšie prekliate, väčšinou to býva nějaký menší ozdobný suvenír, krabička a podobne.

Ikona diskutujiciho Ada 2020-12-20 21:43:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm tak ja si skusim okouzlit svuj retizek abych zvládla prijimacky na skolu

Ikona diskutujiciho Elis 2022-08-03 21:23:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chtěla bych se zeptat. Mohla bych použít přívěsek na kterém je kousek žíní koně? Asi ne že, je tam už jeho energetický otisk. Nebo to nevadí? Je pro mě důležitý a chtěla bych aby mi přinášel zdraví, případně štěstí, ale nevím jestli by to bylo s rímhle možné…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-08-03 22:02:15
Ikona diskutujiciho
sipka

To je jako chlup, to ničemu nevadí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek