Jak předcházet rizikům při astrálním cestování?

19.10.2013 v Poradna 16

Dotaz:

Zdravím Vás Alue, jmenuji se Karolína a je mi 15 let. V noci na dnešek se mi stalo něco zvláštního. Probudila jsem se asi ve 2 hodiny ráno a nemohla jsem vůbec usnout, tak jsem jen tak ležela a čekala, až se spánek dostaví sám, jenže místo toho jsem jakoby snila, ale byla jsem vzhůru.

Četla jsem toho hodně o tak zvaném “AC” a myslím si, že tohle bylo ono.

Nejdříve jsem uslyšela podivný zvuk připomínající hřmění a pak jsem si myslela, že jsem se znovu probudila a sedla jsem si na kraj postele. Najednou jsem jen tak, zničeho nic svalila na zem. Necítila jsem žádný náraz, ani bolest.

Chvíli jsem se tak válela po podlaze a pak jsem si sedla zpět na postel, tentokrát na roh postele. Před sebou jsem měla skříň a jakoby jsem se doslova teleportovala a stála jsem těsně před ní. Sáhla jsem si na ni oběma rukama a cítila jsem, že se jí dotýkám.


Napadlo mě, že se mi konečně podařilo dostat se do AC, ale začala jsem mít strach, tak jsem se chtěla vrátit zpět do mého těla. Lehla jsem si zpět a přála si, abych se vrátila a ještě oddělená od těla jsem se podívala na pravou stranu postele a zdálo se mi, že si vedle mého těla lehl nějaký černý stín a sleduje mě. Snažila jsem se ho ignorovat. Pak už jsem se probudila zpět ve svém těle.

Proto bych se vás chtěla zeptat, zda je možné, aby mi mohli ukrást tělo a vlézt do něj, když budu mimo své tělesné schránky? (Chtěla bych totiž v AC pokračovat)

Taky bych se chtěla zeptat: Jak se můžu před takovými bytostmi chránit a jak jim zabránit v tom, aby mi mé tělo neukradli?

Jak si můžu k sobě přivolat svého strážného anděla?

Předem mockrát děkuji za odpověď a přeji krásný den. 🙂

Karolína

Odpověď:

Dobrý den,
Při AC je nutné absolutně vyblokovat svůj strach. Když se v astrálu bojíte, přivoláváte si na sebe ty černé stíny, které vám cestování mohou znepříjemnit.
V teorii o AC se píše, že je možné ukrást tělo, nebo znemožnit návrat duše do těla. Jenomže já osobně jsem nikdy takovou zkušenost neměla a že jsem se kolikrát vyděsila až hamba, hlavně v začátcích… Také neznám případ člověka, kterému by se to stalo.
Osobně si myslím, že v tom by musel být nějaký jiný vliv, který by to umožnil, ale jinak naše tělo je naše. A pokud dokážeme cestovat spontánně, aniž bychom tlačili na pilu, tak je to přirozené a dobré, není důvod se toho bát.

Jen vás varuji, nepřehánějte to s cestováním. Já měla období, kdy jsem cestovala po Vesmíru každou druhou noc. Pak se mi stalo, že jsem nebyla schopná poznat, jestli spím, nebo jestli jsem v reálu. Seděla jsem třeba ve škole a najednou si říkám: jsem tady? nejsem? spím? nespím? – týjo já vubec nevím!” .. A různě jsem se štípala, nebo zkoušela gravitaci, abych se ujistila, že nespím.
Zkrátka když se cestuje až moc, stírá se realita. Jednou za týden to není problém, ale každou druhou noc už se člověk začne odpojovat myslí od téhle reality, všechno považuje za lucidní sen, nebo projekci a to mu komplikuje život.

Ano, náš svět JE PROJEKCE, ILUZE, ale nemůžeme si tady dovolit to, co ve snech. Já třeba ve svých snech úplně běžně vyskakuji z oken budov a odlétám pryč jako pták, když se mi ten sen nelíbí a chci někam jinam… Na tohle bacha!
Jinak návratu do těla a kradení těl se nebojte, to se u normálního AC opravdu neděje.
Jestli máte strach z nějakých vnějších vlivů, proste před spaním své vyšší vedení a svého osobního anděla, aby v noci byli u vás a dohlédli na vás. Na vaše sny i případné cesty.

Důvod proč jste spadla a válela se po zemi je ten, že neumíte své astrální tělo pořádně ovládat, to se musíte postupně naučit. Začátky bývají občas podobně zmatené.

,,Jak si můžu k sobě přivolat svého strážného anděla?”
– Pomyslete na něj a bude u vás.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Komentáře

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-10-19 03:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek přesně na zavolanou. Bojuju poslední dobou s podobnými zkušenostmi. Totiž, většinou, když sním, zachovávám si značnou míru vědomí – neučila jsem se lucidně snít, prostě se to stalo. No, a někdy se děje něco, s čím si ve snu neumím poradit. Tak použiji vůli, abych se probudila. Samozřejmně vystresovaná a polekaná.

Ikona diskutujiciho LALA 2013-10-19 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už  je tu o tom téma..

Ikona diskutujiciho Tereza 2013-10-19 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím skákáním z oken budov jsem dělala už jako malá a dělám to do teď skoro v každém snu 🙂 Lucidní sny mívám každou noc, naučila jsem se je i dobře ovládat. Jednou jsem zkoušela přes sen komunikovat i s dědou. Bylo to takové všelijaké, ale jsem si jistá, že za mnou do toho snu opravdu přišel. :-)

Ikona diskutujiciho Lysnyt 2013-10-19 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim berte s rezervou, pretoze "vnutorny hlas" kazdemu napovie.

Ikona diskutujiciho Cherryna 2013-10-19 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo tak tohle vysvětluje řadu věcí. Kolikrát se mi ,,zdálo" že jsem spadla z postele a ještě se kutálela po koberci. Myslela jsem si ale že jsem už probuzená, nespím, akorát měla zavřené oči. Pak jsem se lekla a řekla jsem si že ty jsi ťunťa proč padáš z postele jako malé dítě :D. Nakonec když jsem se snažila otevřít oči a dostat se zpátky na postel, tak mě to hodilo zpět do těla, které si spokojeně chrupkalo na posteli a řekla jsem si pak jen, že to byl sen. Teď už vím že to asi fakt sen nebyl.

Ikona diskutujiciho Orbia 2013-10-19 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem se po dlouhé době taky dostala do astrálu, bohužel násilím. Myslím, že to dneska nějak ovlivňoval úplněk. Nicméně mě nějaký démon vytáhl z těla a já s ním pak za pomocí andělíčků bojovala, ale byl pěkně silný, znemožnil mi vrátit se do těla. Na nějaký čas. Pak jsem to myšlenkama a napojením se na svoji rodinu prolomila a koplo mě to zpátky. Mám za to, že mi úplněk oslabil energetickou ochranu a já debil si zapomněla jako pokaždé před spaním požádat o ochranu andělíčky, sice jsem pak prosila už v astrálu ale bylo už pozdě. Když jsem se zpocená jako myš se silně bušícím srdcem probudila požádala jsem o ochranu archanděla Michaela (vřele doporučuji volat si při napadení v astrálu přímo jeho, protože některé bytosti jsou příliš silné na ochranného anděla) tak ten mě po zbytek noci ochránil. Ale můžu říct, že už nic takového nechci zažít. To radši vůbec necestovat. Takže si dávejte v astrálu pozor a žádejte o ochrany. Sice mi nikdo tělo neukradl ale silné bytosti jsou schopné návrat do těla na nějaký čas zablokovat. A co se toho ukradení těla týče…už se o to jednou jedna bytost pokusila, ale nezdařilo se jí to.

Ikona diskutujiciho Celestine 2013-10-19 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj vsem,

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-10-19 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zvláštne, lebo ja sa väčšinou dostanem len do takého stavu AC mysľou, ale ovládať vlastné telo mám dosť problém 😛

Ikona diskutujiciho Venëa 2013-10-19 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vždy poprosím jednoho "duchovního průvodce" (nebo anděla, já nevím, ale připomíná mi spíše elfa… nebo něco jiného), aby "obsadila" mé tělo po dobu mé nepřítomnosti a nic se tam už nemohlo "vecpat" a druhou poprosím, aby mě provázela, aby se mi nic nestalo.

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-10-20 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já zkouším AC pořád, ale ještě se mi to nepovedlo, vždycky buďto najednou zjistím, že strašně napínám svaly anebo se mi to už skoro povede a já jsem z toho tak nadšená a rozrušená, že mě to zas hodí zpátky… ale stalo se mi taky, že jsem sice tak úplně necestovala, ale zároveň jsem nebyla ani úplně v těle a nemohla jsem nic dělat, tak jsem prostě šla spát :D ale chtěla bych, aby se mi to už konečně podařilo…

Ikona diskutujiciho Katarina 2013-10-21 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek mi totálně vyrazil dech.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-10-23 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak dneska se mi povedla divná věc. Jsem spala, probudila se, vstala – a stála skrz postel a nemohla pohnout rukama, jež jsem měla v pozici jak když jsem spala na břiše. Tentokrát jsem byla v klidu a přemýšlela, zda sním nebo cestuju. Postel byla prázdná. Zkoušela jsem se různě pohnout s velmi mírnými úspěchy, zato jsem se samovolně vznášela směrem ke stěně čím více jsem chtěla pohnout rukama :D Přemýšlela jsem, zda jí projdu. Inu, zanořila jsem se do stěny, zatmělo se a já se probudila v posteli, obrátila jsem se na druhý bok a spala dál. Tohle bylo dost v pohodě.

Ikona diskutujiciho Katarina 2013-10-23 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes večer jsem měla něco na způsob snu večer jsem se probudila ale nemohla jsem vstát z postele a viděla jsem vedle mé postele stáli dva muži v černé kápi a ruce měli nad mou postelí jako by kolem mě udělali nejaké pole kvůli kterému se nemohu hýbat a tak jsem si vzpoměla na to jak jsem četla tento článek a ty komentáře kde psali že si volají na ochranu anděli a začla jsem myslet na ty anděli a zlo bylo pryč. po chvíli jsem zjistila že jsem ani nespala ale ani nebila vzhůru.dost mě to viděsilo co to bylo? prosím o odpověd protoze se dost bojím protože to nebylo poprvé.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-11-02 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat jestli je dobré AC provádět ve 12letech? Docela se toho bojím ale chtela bych to zkusit…bojim se ze bych se nevrátila zpět do svého těla. Ale nerozumim moc tomu, ze se mohu podivat do DALEKÝCH krajin- je v Astrálním světě stejný čas jako v normálním světě? Byla bych ráda aby mi někdo na můj e-mail ([email protected]) nebo sem poslal nějaké podrobnější informace o AC.

Ikona diskutujiciho anonym 2017-01-15 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na obranu proti bytostem existuji zaklimadla staci si je najit a zapamatovat.nechce se mi je vypisovat 🙂

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-01-16 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den potřebuji pochopit co to znamenalo pokoušela jsem se astrálně vystoupit z těla a najednou jsem se ocitla na silnici ležela jsem a vidím auto seata to auto je bývalého přítele a svitil na mě a já se nemohla pohnout snažila jsem se plazit přes silnic abych mu utekla a pak cítím jak letím přímo do těla sen to určitě nebyl že ne? nevím co to mělo znamenat prosím napište jestli jste prožili něco podobnýho co já děkuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek