Jak rozpoznat pravé křišťálové dítě

6.3.2022 v Spiritualita 5

Křišťálové děti jsou typem hvězdných dětí. Není snadné je rozpoznat, ale v mnoha ohledech vynikají. Jsou to velmi mírumilovní lidé a jsou zde proto, aby nás ostatní navedli na cestu k odhalení naší vnitřní síly. Níže najdete popsány typické projevy, které vám pomohou rozpoznat, zda je někdo ve vašem životě skutečným křišťálovým dítětem.Jsou velmi citliví a starostliví
Záleží jim na lidech v jejich životě, a když se stane něco špatného, opravdu je to zasáhne. Jsou to skvělí lidé, kteří by pro své blízké udělali cokoli. Křišťálové děti jsou opravdoví přátelé.

Obvykle jsou docela shovívaví
I když by to mnoho lidí považovalo za slabost, hvězdné děti jsou známé svou shovívavou povahou. Mohou být až příliš shovívavé a jsou známé tím, že dávají provinilým lidem novou šanci za šancí.

Jsou mnohem moudřejší než většina ostatních
Hvězdné děti jsou na svůj věk poměrně dost moudré. Jsou to lidé, ke kterým si většinou chodíme pro radu. Prostě vždycky nějak vědí, co říct.

Mají magneticky přitažlivou osobnost
Zjistíte, že vás hvězdné děti přitahují, jakobyste byli můra, co ji to v noci táhne k žárovce. Nemusíte přímo chápat, proč to tak je. Je to proto, že vynikají těmi nejlepšími vlastnostmi a energiemi. Mají krásnou auru, která je tak otevřená a lákavá, že jí mnoho lidí zkrátka nedokáže odolat.

Starají se o planetu
Tito lidé se vždy snaží nějak pomáhat světu. Vědí, že se potýkáme s vážnými problémy, a aktivně prosazují změny.

Většinou jsou poměrně nebojácní
Většina hvězdných dětí je statečná, nebojácná. Dokážou téměř cokoli, na co si vzpomenou. Jistě, některé věci jim mohou připadat děsivé, ale i tak se s nimi dokážou snadno vypořádat.

Milují zvířata
Hvězdné děti jsou často obklopeny zvířaty. Opravdu milují a váží si každého tvora na této zemi. Se svými domácími mazlíčky si vytvářejí mnohem silnější pouto, než většina lidí a také s nimi rozmlouvají.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho mike 2022-03-06 09:24:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dakujem za pekny clanok alue, usmev.

Ikona diskutujiciho Marek 2022-03-06 09:45:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

súhlas,len si dovolím doplniť,že ak ten krištáľ vybrusia do diamantu dosiahnu dokonalosť

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-03-07 03:21:14
Ikona diskutujiciho
sipka

až na to, že křišťály jsou ve skutečnosti mnohem hodnotnější než diamanty, tedy spirituálně

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-03-07 03:20:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Off topic, ale… dneska jsem došla k pro mě zajímavému uvědomění.

Myslím, že takzvaný bůh existuje. A že slyší každého z nás, akorát, že každý z nás se k němu modlí dle své nátury; i ti, kteří se k němu nemodlí. Každý z nás je ve spojení s vesmírem skrze své myšlenky, ať už chce nebo ne.

Ikona diskutujiciho Marek 2022-03-07 11:29:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana,diamantová aura je vyššie štádium krištáľovej.tak som to myslel.je to cieľ každého z nás.Takto to vnímam ako krištáľový,ale môžem sa mýliť samozrejme.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek