Jak s druhými lidmi mluvit o vašem duchovním probuzení

3.6.2021 v Psychologie 37

Když začnete sdílet vše co víte o systému s někým, kdo se ještě neprobral z pomyslného ,,spánku“, můžete se setkat s různými nepříjemnými reakcemi. Lepší je, uchýlit se k mírnému naznačování, než abyste otevřeně křičeli na všechny strany vše, co jste už zjistili. Každá situace je však jiná. Vyplatí se vědět, co před vámi zažili jiní, abyste kvůli tomu, co jste otevřeně sdělili, neztratili přátele, rodinu a blízké.Každý je na své vlastní cestě k probuzení a uslyší volání své duše v jiný čas. Existují lidé, kteří jsou již probuzení a ti se shlukují do skupinek. Když začnete nalézat lidi, kteří jsou vaše krevní skupina, toužíte mluvit o svých zkušenostech. Je dobré si tento druh rozhovoru vyhradit skutečně jen pro ty, kteří se do něj opravdu chtějí zapojit, jinak můžete litovat toho, že jste vůbec něco řekli.
Sdílení radioaktivních vědomostí s těmi, kteří nic nevědí, je chyba, kterou mnoho lidí dělá a přitom je možné se tomu vyhnout.

Typické reakce, které jsem dostala při snaze sdílet vědomosti s lidmi, kteří ještě nejsou probuzení, jsou silně věřící, extrémně konzervativní nebo jednoduše mentálně uzavření, jsou tyto:

Tupý výraz: světla svítí, ale nikdo není doma
Usínali když jsem na ně mluvila: stalo se mi to při více příležitostech
Hněv nebo obrana: ve formě strachu
Výsměch: typická egoická sebeobrana

Existuje několik důvodů pro tyto reakce. Většinu času má člověk, který věří systému, pocit, že má pod kontrolou svůj život, a cítí určitý druh svobody. Pokud byste chtěli ohrožovat tento jeho pocit bezpečí, jeho ego nastoupí a okamžitě vás zastaví v rozbíjení jeho křehkých mentálních nebo emocionálních vzdušných zámků.

Jak možná víte, jedním z prvních kroků duchovního probuzení je odsunutí svého ega stranou, aby bylo možné přijímat informace, které mohou skutečně úplně obrátit vaše vnímání reality. To vše je součástí změny a posunu vpřed, avšak ne každý je na to připraven současně, včetně ega, nebo menšího já.

Dalším důvodem, proč se může objevit reakce tupého pohledu a usínání, je spoušť v jejich hlavě. Kdykoli může pravda ovlivnit programování mysli, spustí se obranná pojistka a člověk může být zmatený, ospalý, nebo prostě nemusí opravdu slyšet, co říkáte.

Dokonce i průvodci (strážní andělé) dané osoby mohou spustit tuto pojistku, aby ji ochránili, protože z nějakého důvodu nemusí být vhodné/bezpečné slyšet to, co jim říkáte, v dané fázi jejich života.

Udělala jsem tu chybu, že jsem se s bývalým manželem podělila o všechno, co jsem mohla, v době mého probuzení v roce 2010. První témata, o kterých jsem se dozvěděla, byli duchové, astrální říše a to, co se stane člověku, když zemře.
Zpočátku se manžel choval, jakoby to, co jsem mu řekla, bylo zajímavé. Protože mu na mě záleželo a bál se, aby mě neztratil. Takže to hrál a choval se, jakože ho to zajímá.
A já jsem pak začala mluvit o Hvězdných duších a vzestupu. Nakonec ho všechno to předstírání přemohlo a psychicky toho na něj bylo už příliš moc.
Nakonec ho to strašně zranilo, protože byl zmatený, omráčený mou náhlou změnou a já jsem mu dala na strávení až moc informací naráz. Nakonec naše vibrace jako páru už stejně nebyla shodná.
Ale bylo by lepší, kdyby to pro něj nebylo tak mentálně a emocionálně matoucí. A já jsem se z toho nepoučila.
Protože jsem pracovala na svém vzestupu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, cítila jsem, že musím vysvětlit tyhle věci mému dospívajícímu synovi a mé matce, což byli dva lidé, kteří v mé rodině zůstali a se kterými jsem pravidelně komunikovala.

Když nastala situace, kdy jsme hlasovali o tom, že už nebudeme kupovat neekologické produkty s pesticidy, neměla jsem jinou možnost, než se postavit za to, v co jsem věřila. Když se mnou víceméně souhlasili, byla jsem z toho nadšená a vypustila jsem na ně o něco více informací.
Aby si zachoval svůj systém víry a nerozbil si svůj svět, došel můj syn k domnění, že jsem se asi trochu zbláznila. Začal se na mě velmi hněvat, protože byla ohrožena jeho realita.

Moje matka měla otevřenější smýšlení, ale přesto nechtěla slyšet nic o tom, o čem už předtím sama nevěděla, protože by to znamenalo, že by neměla svůj život pod kontrolou, nebo že existuje něco, o čem nic neví.

Programování mentálního matrixu běží velmi hluboko s myslích některých lidí a vy musíte vědět, kdy přestat s osvětou, abyste od sebe všechny lidi neodehnali. Je to respektování životní cesty někoho jiného, ​​ale také vám to brání být plně na své vlastní cestě.
Nejlepší je, upustit občas malé semínko pravdy. Například při sledování chemtrails byste mohli zpochybnit to, co vychází z letadla, aniž byste na otázku sami hned odpověděli.
Někdy také musíte dodržovat pravidlo, že o něčem nebudete mluvit, pokud nebudete přímo dotázáni.

Odvrácená strana této techniky však je, že pokud v sobě dlouhé roky držíte nevyřčenou pravdu, může se ve vás začít hromadit jako zaseknutá energie.
Když se mi tohle stalo po několika letech, kdy jsem se pořád ohlížela na ostatní lidi kolem mě, nakonec jsem musela učinit rozhodnutí, které bylo nejlepší pro mě.
Stále jsem tlačila na svou rodinu nové informace, které ospravedlňovaly můj styl života, který pro ně byl zdánlivě šílený. Nakonec to vyhnalo skoro všechny lidi z mého starého života.


Nejlepší je najít někoho, s kým byste si mohli otevřeně promluvit, ale musí to být někdo, kdo už je na cestě k probuzení. Nakonec je každá situace jiná a při rozhodování o tom, kolik toho prozradit v dané situaci, musíte použít směs intuice, zdravého rozumu, soucitu a bezpodmínečné lásky.

Musíte si také uvědomit, že ve vaší realitě někdy budete muset být hercem. Například pokud pracujete v přízemní práci, kde se zdá, že nikdo není vzhůru a konverzační témata zahrnují politiku, sport a prachy, můžete se cítit jako vyděděnec, pokud se pokusíte zapojit do debaty s nějakým metafyzickým příspěvkem.
Pouštět náznaky a zasadit semínko pravdy může být způsob, jak na to jít, pokud je váš šéf dostatečně otevřený, protože vaše slova nakonec stejně obejdou kolektiv šuškandou. Pokud jste v důležité pozici a potřebujete svou práci, je pravděpodobně nejlepší, když o určitých tématech nebudete mluvit vůbec.

Například, já a můj muž jsme pracovali v ropném průmyslu, v době kdy jsem se probudila. Nakonec jsem zjistila, že ropa není žádné „fosilní palivo“ a že Tesla měla před 100 lety mnoho patentů, kterými se mohla uvést do výroby zařízení na volnou energii. Když jsem o tom začala mluvit na vysokých úrovních ve vedení, setkala jsem se s patriarchální agresivitou a můj manžel mě požádal, abych už znovu nemluvila o volné energii a podobných nesmyslech.
Připomněl mi, že ropný a plynárenský průmysl platil naše účty a umožnil nám mít tu životní úroveň, jakou jsme měli.
Netrvalo dlouho a rozhodla jsem se vystoupit z tohoto odvětví a žít jednodušší životní styl.
Nemohla jsem muže přemluvit, aby odešel do důchodu, a to byla další část příčiny našeho odloučení.

Je mnohem lepší upustit jenom pár drobků s náznaky a neztratit důvěru lidí ve vašem okolí. Díky tomu jim naopak můžete být k dispozici ve chvíli, až začnou zpochybňovat vše kolem sebe. Po spuštění procesu probuzení se většina lidí i tak učí sama prostřednictvím knih a internetu, takže nemějte pocit, že je vaší odpovědností probudit je návalem informací. I když přijde den, kdy bude vše známo a viděno, bylo by pro mě i mou rodinu emocionálně nejlepší, kdybych se jich nemusela stranit.

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Petr Zdarný 2021-06-03 06:06:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ukazovat triquetru jako odraz, znázornění veličiny plynoucího času v Matrixu je asi složitější než-li někomu ukazovat čáry za letadly. 🙂 Proč některá letí na modré obloze a nic za nimi není a za jinýmy dlouhá čára, která zůstává věčně na obloze a postupně se roztahuje? To jsou technický věci, který lidi vidí. Každý se zamyslí. Astrální svět taky těžko vysvětlíte někomu, kdo se s ničím z něj ještě ani vůbec nesetkal a nic nezažil. Každý je s věcmi jinak daleko a má svůj pohled. Každý také jinak nový věci přijme. Někdo chce a druhý ne. Někdo se probouzí a jiný hold ne. V umění osvěty je třeba dokonale ovládat um taktnosti a člověk musí umět býti dosti předvídavý. Kdo to moc neovládá, ten mnoho lidí neosvítí.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-06-03 11:55:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Petr Zdarný:
A FČELA dělá super MET. Těm inteligentním to dojde,psala jsem to už i tady,i na tadesco.

Ikona diskutujiciho Petr Zdarný 2021-06-03 22:14:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Holt jsem se ráno asi ještě úplně neprobudil. 😀
Ale ,,D“ mi tam zní stejně vyrázněji, jak to ,,T“ 😉 Slovem holt se na něco poukazuje, něco potrhuje, tedy právě zvýrazňuje. Češtín velký špatný, to mě zase až tak moc nebere. Je lepší třeba celý život psát hold namísto holt než-li, být tou spící ovcí a vzdávat hold součanému systému.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-03 22:50:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo aha.. tak až teď mi konečně došlo, co ta šifra měla vlastně znamenat. Taková kravina a já si tím lámu hlavu půl dne tvl.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-06-03 23:14:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Petr Zdarný:
Gratuluju,došlo Ti to😉.Ale máš pravdu,co záleží na jednom písmenu. Lepší být probuzený s blbým písmenem,než spící se správným. Asi mně to rozčiluje proto,že všichni v komentářích pořád vzdávají poctu 😀i když ve skutečnosti chtěli říct něco úplně jiného.¯\_(ツ)_/¯

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-06-04 08:43:54
Ikona diskutujiciho
sipka

i don’t get it please explain

Ikona diskutujiciho Lukáš 2021-06-03 08:01:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně takto se bohudík ale i bohužel chovám.
Nikomu to netlačím na sílu. Dávám lehké náznaky a otázky. Málokdy se někdo chytí.
Ale překvapil mě kamarád. Ten mi jen řekl „že toho víš více než říkáš?“
A staly jsme se ještě důvěrnějšími kamarády.

Tím, že jsem jiný jsem se ale odloučil od davu. Někdy je to těžší, ale jsem rád za tuto cestu.

Ikona diskutujiciho Hana 2021-06-03 08:21:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě v tomhle tak trochu štve jedna osoba z přítelovo rodiny, je strašně hodná, ale absolutně spící co se těhle věcí týče…třeba jsme jednou při společném večeru u tv řešili co za hnusy přidávají do ochucených vod a limonád, a ona jen “no a co, tak to tam je no…” 🙁 zastává se politiků, konkrétně nejvíc Babiše, jak už z té koronavirové situace musí být unavený a že by chtěla vidět ty chytráky co na něj nadávají, kdyby byli na jeho místě. Nechala se naočkovat a má dobrý pocit že má v sobě teď obranné látky proti covidu, okolnosti už moc neřeší. Vládních opatření se taky zastávala, že to má chránit obyčejné lidi. Takže v určitých věcech je hodně naivní. Jednou řekla že VÍ, že žádný bůh ani posmrtný život neexistuje…zajímalo by mě jak člověk dojde k tomu, že má v sobě absolutní jistotu že něco takového nemůže existovat? Pojem introvert jí bohužel taky moc neříká, takže každý kdo toho moc nenamluví je uťáplá baba. Je taková že jde hodně s davem. A kdybych před ní začala řešit světové celebrity co za slávu a prachy upsali svojí duši ďáblu, že jsou to satanisti a mají videoklipy plné satanských symbolů, tak to teda nevim nevim…no ale beru to jako takovou výzvu, trochu někomu po kouskách ukázat pohled na svět i z jiného úhlu, a doufat, že se nad tím malinko hlouběji zamyslí.

Ikona diskutujiciho nirvana 2021-06-04 01:40:10
Ikona diskutujiciho
sipka

ale tak… kazdy at si na sve „vyvojove urovni“ 🙂 kazdy ma jiny zivot, jinou situaci, jiny udel, od toho se pak odviji dusevni rozpolozeni… at si kazdy dela co chce a vsem bude nejlip. jinym zase lezou na nervy ti, co porad vsem cpou, ze jsou na nebi chemtraily a tak dal. holt kazdy podle sebe, na tom neni co nastvani. ona se uz, praveze, hloubeji zamyslela a tohle jsou jeji nazory na situaci – to chce respektovat, ne ponizovat, pokud je clovek opravdu tak „duchovne vyvinuty“… ovsem ne kazdy je taky takovy flegmouš jako ja, no

Ikona diskutujiciho Džony Nanotermiti 2021-06-04 08:31:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano – to znamená : “ Prší tam tak SI vem deštnik ! “ Je tam uprostřed takovej mráček.

Ikona diskutujiciho Hana 2021-06-04 18:28:05
Ikona diskutujiciho
sipka

To máš určitě pravdu, trochu nešťastně jsem ten komentář podala…rozhodně nikomu nic nevnucuju, nejsem nějaká prudká povaha, že bych šla do konfrontace, to spíš naopak držím se hodně zpátky. Prostě mě jen vnitřně tak nějak užírá když někdo zaujme odmítavý postoj co se těchto věcí týče, asi bych na tom měla zapracovat a naučit se to respektovat aniž bych měla blbý pocity. Ale je to hodně těžké, kor když si člověk moc přeje aby se svět změnil k lepšímu…

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-06-03 08:35:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádherný článek.Poučný pro dnešní dobu. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Zina 2021-06-03 12:11:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych k tomu chtěla říct,že jsem si všimla,že se lidé přestali držet za ruku když spolu někam jdou a to je špatně a taky by měli spolu jíst u stolu a z lásky když jsou milenci a vkládali si jidlo vzájemně do úst a mezi tím se líbali a brali lásku čistě a ne jen přes sex,protože pravá láska je čistá a taky té lásce chybí něha.

Ikona diskutujiciho Vladka 2021-06-03 16:54:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja jsem sef vsech slonu v porcelanu uz leta.Ted jsem korunovana sloni kralovna.Rozhodla jsem se nemasirovat(jsem zatim jeste maserka a kosmeticka) klienty ockovane proti C.Vesmes jsou to lidi hluboce spici..Takze ten naraz nepochopeni byl monstrozni.Asi jsem precenila sve dusevni sily.Klienti mi chybi..byli jako moje rodina..Na druhou stranu pokud skutecne mohou ohrozovat me zdravi..a ja to vim..tak byla hloupa..vedet a nedbat..Nestykam se ani s ockovanymi cleny rodiny a prateli.Jsem hodne spolecensky a vesely clovek.Neodhadla jsem..ze se budu citit .jak se citim..je mi proste v tehle chvili smutno.Vim,ze jsme v zestupu..ze Cabala stena v posmrtnych krecich..a pred nami zarna budoucnost.. ..muzes mi Alusko nebo Vy ostatni ..tady poradit ..jak se s tim vyporadat a hodit se do klidu..Asi jsem byla neprobuzeny matrixovy hledajuci..nevim..jinak by mi to tak nevadilo..diky za pomoc..clanek bodnul

Ikona diskutujiciho asdf 2021-06-04 03:27:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Buď v klidu a netrap se tím, protože přece děláš správnou věc. Důvod k neklidu by byl nechat se strhnout davem… A očkovaným je dobré se vyhýbat, kdoví co z nich teď poleze za mutace a jedy. Po mRNA vakcíně je z nich továrna na toxické spike proteiny. Pořád doufám že jsou nebezpeční jen sami sobě, ale kdo ví…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-04 06:30:48
Ikona diskutujiciho
sipka

zprávy jsou špatné… asi je to všechno vážně pravda

Ikona diskutujiciho emily95 2021-06-04 13:17:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám očkované všude kolem sebe, i mezi nejbližšími (a bude to ještě horší, když to teď otevřeli všechno pro mou věkovou kategorii). Zrovna u přítele jsem si to dost vyčítala, ale nenadělám nic, když ani nehledí na logické argumenty a naivně si myslí, že může věřit vědcům, kteří se ani nechovají podle toho, jak by měli. Netrápit se tím, to se řekne snadno, ale když vím, že člověk, co mi byl nejbližší, je tak zmanipulovaný a kdoví, co s ním bude… Ne za pár dní, ale za měsíce, rok… Do toho okolí mě tlačí do toho, abych s ním nepřerušila kontakt, ale to by mě akorát ničilo. To, že se vcelku vyznám v biochemii, tomu taky moc nepomáhá.

To přerušení kontaktu trochu pomáhá (dokud mám aspoň někoho podobného smýšlení okolo sebe a nejsem úplně sama), do toho si opakovat, že nemohu za to, jak se někdo jiný rozhodl. Snažím se představit si, v jaké situaci ti lidé jsou, sice je mi z toho smutno, ale aspoň to trochu chápu… No a pak mám kapku naděje, že snad někdo se z toho vyhrabe, nebo se najde způsob, jak jim pomoci. To je asi jen moje zbožné přání, ale i tak, ten pocit naděje mě drží nad vodou.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-06-09 09:49:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám veľa blízkych, s ktorými aj žijem v jednej domácnosti, už zaočkovaných a tiež mi je z toho smutno, pretože sú rôzne názory odborníkov a neviem, čo bude, ale čo urobiť, keď si to ľudia sami zvolili. 🙁 Najviac ma znepokojuje názor virológa Luca Montagniera, známeho svojím postojom proti očkovaniu, ktorý sa vyjadril, že očkovaní proti Covid zomrú. Niekde som našla informáciu, že do dvoch rokov, ale neviem, čo presne zaznelo z jeho úst. My, čo sa dostávame k týmto alternatívnym informáciám sa prirodzene bojíme aj za tých, čo sa k nim nedostávajú a myslia si, že keď prekonali vakcináciu je aj bude všetko v poriadku a kiež by to tak aj bolo. Som rada aspoň za priateľa, ktorý je striktne proti očkovaniu tak ako ja.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-09 17:35:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Obdržela jsem stejné zprávy, nejpozději do dvou let šlus. Napsala sis už na tadesco na návod proti spiku? Jestli ne, tak to rychle udělej a začni dělat: https://tadesco.org/bleskovka-carstena-na-kterou-vsichni-netrpelive-cekate/

Ikona diskutujiciho Jana 2021-06-09 21:05:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Áno, ďakujem, mám ten návod. Len som o tom produkte č.1 nepočula predtým a ani neviem nájsť info o dávkovaní (knihu nemám), všade je písané len o vonkajšom použití.. Ale skúsim to, i keď denne sa mi to asi nepodarí. No tak nejak stále dúfam, že budúcnosť nebude taká strašlivá (teda tie dopady vakcinácie).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-10 08:08:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to beru denně. kdyby něco nebylo jasný, tak napiš soukromě.
Základní info najdeš tady i bez knihy: https://aluska.org/dmso-kompletni-a-prirodni-detoxikace-organismu/
jsou tam dvě přednášky… dávkování jedna malá čajová lžička do 2dcl vody ráno, nemusí být plná

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-06-10 13:11:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Z 5G byli taky všichni vystrašení a nakonec se nic nestalo… Není možné, že to s nákazou spike proteiny může být také tak, že se zbytečně nastrašujeme a nakonec zjistíme, že očkovaní nic nevylučují?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-10 13:14:32
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 😀 Nic se nestalo? Byl jsi někdy v centru Brna v poslední době?

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-06-10 16:22:54
Ikona diskutujiciho
sipka

No, čekal jsem, že začne nějaké masové umírání, ovládání mysli… A zatím nic takového nepozoruju. Myslíte si, že to teprve přijde?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-10 17:39:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Známí z Brna, nebo ti co se Brnem v nedávné době pohybovali, měli nebo mají akutní zdravotní problémy, když se pohybují poblíž těch antén. Nevolnost, akutní migréna, horečka, krvácení z konečníku, nespavost atd. – To není ,,nic“.

Ikona diskutujiciho Džony Nanotermiti 2021-06-03 20:56:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🌈⭐🌞🌜🌛🧴🌝🌩❄🌊 ——— ❤🧡💗💓💖💋💋

Ikona diskutujiciho nirvana 2021-06-04 01:34:11
Ikona diskutujiciho
sipka

tento komentář musí být od vskutku osvíceného člověka, neb mu absolutně nemůžu pozorumět.

Ikona diskutujiciho klara 2021-06-03 23:03:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, tak žijem už vyše 30 rokov a je to čoraz ťažšie, pretože mám tendenciu vyhýbať sa ľuďom – nie tým cudzím, tých stretávam rada, skôr rodinným kamarátom a podobne. Bola som celý život diplomatická a v jednom momente pred cca 12- timi rokmi som pochopila, ako mi to nerobí dobre tutlať (moju) pravdu a rozhodla som sa žiť pravdivejšie. Mám našťastie zopár veľmi dobrých priateľov, s ktorými sa bez problémov môžem rozprávať takmer o všetkom, ale spočítam ich na prstoch jednej ruky. O to viac si to vážim. S väčšinou tých ostatných mám vzťahy len zo slušnosti, resp. máme nejaký spoločný záujem, hobby… Niektorých mám naozaj rada a nechcem o nich prísť, hoci poznám ich názory a tak tieto veci s nimi nepreberám vôbec. Manžel sa tiež občas tvári, že ho to zaujíma, ale ja iba niečo spomeniem a potom už o tom nerozprávam, pretože (ako inak) viem, že ho to v skutočnosti až tak nezaujíma, dokonca viem, že ho to niekedy až desí. S deťmi je to lepšie – sami prichádzajú za mnou, pretože tieto témy im nie sú vôbec cudzie, majú ich v sebe, prídu, keď ich niečo zaujíma a potom sa o tom bavíme, kým necítim, že už majú dosť. Myslím, že toto je hlavný dôvod, prečo sa TU cítim trocha nekomfortne – stály pocit, že je nutné sa pretvarovať alebo mlčať.

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2021-06-04 01:02:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vladko, přesvědčovat a lámat neprobuzené nemá cenu,zbytečně strácíš mnoho svých životních sil. A životní energii je potřeba v tomto čase ,,proměn“ využít víc pro sebe . Já jsem podobně takto stratil hodně energie,ale měl jsem tu výhodu,že jsem pomocí přírody dokázal rychle regenerovat.Měl jsem své ,,posvátné kouty“ -Prostory- jak v lese,tak i na své zahradě a ty mi vracely sílu. Bůh Otec manipuluje především s Prostorem. A v tomto Prostoru pak působí jeho druhá polovina,tvůrčí živá síla Matky . Skus si takový posvátný,živý koutek někde najít.Bude to tvůj ,,Prostor Lásky“.Tam se vypovídáš,tam můžeš žádat i o pomoc. V takovém Prostoru nejsi nikdy sama,takový Prostor slyší i chrání, takový Prostor předává tvé poselství dál.V takovém Prostoru požádáš a dostaneš,co budeš nejvíce potřebovat,v něm tě mohou navštívit i tvé Světlé duchovní bytosti.Nemusíš je vidět,ale budeš je cítit svým způsobem. Takto jsem to měl já,u mne to funguje. V takovém Prostoru jsem žádal o pomoc a dostal jsem svého ,,neviditelného Duchovního Průvodce“. Velmi mi pomáhal po dobu pěti let a strasti se rázem změnily,začaly se dít až neuvěřitelné věci a nové možnosti…Tohle je má zkušenost. Nikdy nejsme ůplně sami,Neztrácej Vůli.Vůli a ůsilí pro svůj směr .Nezlomná Vůle je hned po energii Lásky to nejdůležitější pro náš plnohodnotný,svobodný život.To vše je v Tobě,to vše je jen uvnitř nás. A tam venku skus vytvořit svůj Prostor.Tak podobně přece tvoří i Bůh Otec se svou Bohyní Matkou.Prostor ,co rodí vše živé. Je především v přírodě,Ráji na Zemi.Je v Bio,není v technogenním. A času je tak málo..

Ikona diskutujiciho marmaris 2021-06-04 02:38:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Nalezne-li urozený člověk svou dobu, povznese se; nenalezne-li ji, odejde a nechá růst plevel.“ Lao c´.

Ikona diskutujiciho aťa 2021-06-05 18:12:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimla som si, že tí vakcinovaní sú ako zmanipulovaní. Sú hrdí, že majú v sebe dve vakcíny. Z rozhovoru dvoch za vakcinovaných žien som sa dozvedela, že sa im zmenili chute, že majú taký „zmenený“ žalúdok. Nemôžu jesť napr. kečup, kyslé uhorky, horčicu. Žalúdok je dôležitý!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-05 19:13:37
Ikona diskutujiciho
sipka

mutuje jim dna + rna, samozřejmě se to neobejde bez podivných projevů

Ikona diskutujiciho anelie 2021-06-08 14:13:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Anebo taky jak s lidmi mluvit o vašem duchovním pobláznění:-)

Já osobně to mám naopak. Když si čtu maily s duchovní tematikou, co jsem psala kamarádovi před dvaceti lety, tak mám chuť strčit hlavu do písku a dělat, že jsem to nebyla já. Mám dokonce pocit, že tato duchovnost na mě měla neblahý vliv a teprve tím, že jsem se naučila (nebo spíš se postupně učím) se tím více méně nezaobírat, jsem začala konečně pořádně žít. Jinak mé duchovní nastavení je pořád stejné, to se ani změnit nedá. Nebo možná jsem prostě jen dospěla.

Ale za mě, čím míň se člověk v sobě vrtá a myslí na svůj duchovní rozvoj, tím líp pro něj. Nebrat sebe a duchovní rozvoj tak vážně to je můj recept. Mě spíš napadá, že je to moje „ego“, (to, kterého se ti duchovně osvícení snaží zbavit), které mi pořád podsunuje myšlenky na můj duchovní rozvoj, už mě to úplně sere, že místo toho, abych situaci normálně lidsky prožila, tak ji pozoruji, posuzuji, obracím a prohlížím si ji ze všech stran…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-08 20:11:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Tam je asi problém, že někteří lidé vnímají duchovno jako cestu k nějaké zásadní přeměně, ale ve skutečnosti je duchovno cesta sám k sobě a vnitřnímu míru – tedy spíš jde o lidský prožitek než strojenou záležitost.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-06-09 09:53:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, to co píšeš, dává smysl, ale třeba ta paní v tom článku, nemám z ní moc pocit, že by ji to její duchovno přivedlo k vnitřnímu klidu a míru, naopak se tam píše o vzestupu do jiných dimenzí apod… K vnitřnímu míru se dá dojít i bez okultismu, víry v duchy, informací o chemtrails apod.

Na druhou stranu, ona zásadní přeměna u mnoha lidí v minulosti i v současnosti nastala… není to ale něco, co by se dalo přivolat či naplánovat.

Ikona diskutujiciho jarca 2021-06-20 03:50:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc za článek, který mi pomohl pochopit to, proč neprobuzené je po roce a půl falešné a z jejich strany nepochopené tzv. „pandemií“ neustále probouzet, informovat a vysvětlovat, co se opravdu děje.
Je to PŘEHLÍDKA ztraceného času. Dělala jsem chybu a spáče – v dobrém úmyslu – jsem zahltila informacemi, které jejich mozek nepobral…..Taky jsem jich o pár přišla. Co se dá dělat Život jde dál a já vím, že nejlepší je nechat každou duši, ať si jde svou vlastní cestou…….

Ikona diskutujiciho Martin 2021-06-20 11:15:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Probuzení lidé, většina lidí si myslí, že je to nějaký kurs, který se dá zvládnout s vědomím téhle reality. Ano, určité fragmenty
pohltí vědomí, ale to je jenom začátek nekonečna, které nemá statickou rovinu. Je to proces všeho co múže člověk pochopit a uvědomit si, ale opírat se o zkušenosti a interakci téhle reality nikam nevede. Tak jako věda, z pozice fyzikálních vlastností Země, fauny a flóry hodnotí celý vesmír. Celoživotní návyky, které tvoří každou osobnost člověka, nelze odbourat jen tím, že něco pochopíme. Kdo pochopí kauzalitu a její rovnováhu ve všech úrovních v kterých se pohybuje, stane se jiným a možnosti, které nebyli před tím viditelné jsou obrovské, z fyzikální i duchovní ůrovně. Je to adekvátně dlouhý proces v závislosti na způsobu života, jaký člověk vedl. Tím nechci nikoho soudit ani nutit, jsou to letité zkušenosti, jako strom u cesty.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek