JAK SE OCHRÁNIT PŘED DESTRUKTIVNÍMI ENERGIEMI / DŮLEŽITÉ

25.3.2010 v Návody 21

Následující návod je určený na ochranu před destruktivními vlivy. – Působí jak na ochranu před temnými bytostmi, tak na ochranu proti nebezpečným lidem, kteří vás navštíví, nebo na vás působí jakkoliv na dálku.

Způsob ochrany přes tento návod má dva druhy, jeden je náročnější pro těžší případy (Tím rozumějte útoky silných temných bytostí, útoky temných mágů. – S těmi se normálně člověk vůbec nesetká.), druhý je jednoduchý pro klasické používání.

Popíšu pouze ten druhý způsob, který je použitelný pro každého.

Ten kdo by se ocitl v ohrožení temných sil tak velikém, že by snad první způsob potřeboval, ten již metody ochrany zná, má schopnosti a pokud je někdo tak moc nebezpečný pro systém, umí si poradit sám. Proto je zbytečné první metodu popisovat.

Princip je jednoduchý. Zapálená svíčka má sama o sobě schopnost odstraňovat nedobré energie ze svého okolí. – V kostce řečeno, stahuje je k sobě a likviduje. – To v případě, pokud odděleně zapálíte jednu, nebo více svíček.

Pokud je spojíte do kruhu jak jak vám popíšu, jejich účel se mírně změní.

POZOR!

ZAPALOVANÉ SVÍČKY VŽDY MUSÍ MÍT LICHÝ POČET!!!!! (např.: 3,5,7,9)

Tak jako růže v kytici musí být liché a nikdy ne sudé, stejně to platí se svíčkami. – Květinářka vám sváže sudý počet květin pouze v případě, že kytici budete pokládat na hrob při pohřbu. – Sudý počet květin a svíček symbolizuje smrt.

– Vesmír je duální, na to nikdy nezapomeňte! – Tak jako vám lichý počet svíček pomůže k životu a ochraně, tak vás sudý počet svíček může ohrožovat.

Svíčky si vždy přepočítejte, i kdyby jste je nespokojovali do kruhu a zapalovali jentak, sudý počet přivolává neštěstí, pamatujte že lidová moudra a pověry nevznikly jentak nadarmo!

_____________________________________________________________

Postup univerzálního způsobu ochrany přes svíčky:

Používá se v případech, kdy jste v kontaktu s člověkem který na vás nedobře působí, saje z vás energii, ubližuje. – Lze zapalovat v noci, pokud vás navštívily temné, nebo podezřelé bytosti, pokud jste měli noční můru a chcete zahnat strach, pokud cítíte, že vám někdo něco nedobrého posílá, lze zapalovat preventivně v případě, že cítíte, že by to bylo dobré udělat.

Je vhodné je používat při práci s energiemi, meditacemi nebo u podobných cvičení, pokud se bojíte, že by na vás mohlo působit něco nedobrého.

Zapalujte svíčky, které stojí na bezpečném místě, nehrozí jejich převrhnutí apod. – Ve chvíli kdy svíčky zhasínáte, jejich ochrana mizí. Pokud tedy potřebujete ochranu při spánku, buďte opatrní s umístěním svíček, vhodné jsou čajové vložené v kalíšku.

Ochrana svíček po jejich zhasnutí postupně slábne. Rychlost slábnutí se odvíjí podle toho, jestli se nacházejí na velice destruktivním místě, nebo jestli na ně působí silné temné vlivy.

– Pokud je místo v pořádku a destruktivní energie nejsou silné, ochrana svíček se vytvácí postupně delší dobu, pokud je temný vliv velice silný, ochrana po zhasnutí svíček mizí téměř ihned.

Pokud v uzavřeném hořícím kruhu svíček jedna zhasne, kruh se přeruší a jeho ochrana mizí.

1. Do kruhu postavte LICHÝ počet svíček. (jejich počet by neměl být 1. sudý, 2. neměl by obsahovat číslo 6, nebo čísla, která šestku schovávají. (př: 51: 5+1=6!) Pokud svíček zapálíte 51 – tedy skrytou šestku, ochrana slábne, protože na ni mají vliv temné síly.


2. Svíčky zapalujete PRAVOTOČIVĚ JEDNÍM PLAMENEM!

– Účelem je zapálit bez přerušení všechny svíčky tak, abyste vytvořili pravotočivý uzavřený kruh, který způsobí právě slibovaný ochranný efekt.

Tedy pro jistotu ještě jednodušeji řečeno:

Cvakněte zapalovač a zapalujte do pravotočivého kruhu jednu svíčku po druhé.

Až zapálíte poslední svíčku, dotkněte se plamenem zapalovače plamene svíčky, kterou jste zapálili jako první. – Tím uzavřete kruh.

Pokud vám během zapalování plamen v zapalovači zhasne, nebo pokud budete moc funět a jednu svíčku sfouknete, musíte zapalovat znovu. Nemusíte vyloženě všechny svíčky zhasnout, ale musíte opět jejich plameny do kruhu pospojovat.

Udělala jsem jednoduchý nákres v malování. Pokud jste to nepochopili z popisu, možná vám pomůže obrázek:

Červené šipky ukazují směr zapalování svíček, žlutá tenká linka naznačuje nepřerušený kruh, který pomyslně vytváříte zapalovačem.

Při zapalování můžete poprosit Anděly / Konstruktivní síly vesmíru / Ochranné bytosti / Boha nebo jakoukoliv jinou světlou sílu se kterou se spojujete o ochranu. Můžete při zapalování prosit o ochranu i samotné svíčky.

– I ony obsahují energii, která reaguje na vaše myšlení. – Modlitbou ochranný účinek zesilujete.

___________________________________________________

Související články:

Jakpracovat s Energiemi – Kompletní návod, 9 dílů

– Návod obsahuje také rady, jak využít práce s energií na vlastní ochranu jak před destruktivními energiemi, tak i před lidmi a různými bytostmi.

Jak si pomoci při nedostatku energie?

– Obsahuje další články, které se zabývají přenosem energií a ochranou.

Další obrázky Zvířat najdete TADY

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kyra 2010-03-25 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobré, vím, že to zase smažeš, ale úplně mi naskočilo, že vlastně v různých filmech vždycky když je něco temného nebo se má něco stát, tak zafouká větříček a svíčka zhasne nebo se to dělo i při vyvolávání duchů v mnoha případech.. to asi aby něco zlikvidovalo ochranu.. takže tohle mi jde dohromady Aluško 🙂 jsi úžasná a držím ti palce

Ikona diskutujiciho Antarra 2010-03-26 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, tak zrovna tohle se mi v současné době dost hodí…vyzkouším, aspoň pro ten lepší pocit.

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-03-28 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zvláštní, že celý život mám averzi k sudým číslům a vždycky jsem tíhla ke všemu lichému:) Akorát je to opět návod, který mi intuitivně dost sedne, bohužel na netu je x návodů na podobné svíčkové ochrany a velká část z nich doporučuje naopak za každou cenu sudý počet svíček, nejlépe dvě.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-28 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ahoj, sudá čísla všeobecně nejsou špatná čísla. Sudý nikdy nesmí být počet pouze u zapálených svíček a květin. – znovu opakuji a cituji z článku: ,,Květinářka vám sváže sudý počet květin pouze v případě, že kytici budete pokládat na hrob při pohřbu. – Sudý počet květin a svíček symbolizuje smrt."

Ikona diskutujiciho 101% Cocotte 2010-04-11 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, pocházím z částečně křesťanské rodiny, a tak se mi automaticky článek spojil s adventním věncem před vánoci. Je dobré zapalovat jen věnec s jednou svíčkou uvnitř kruhu, nebo to taky není dobrý nápad? 🙂 Obvykle totiž zapalujeme postupně všechny čtyři svíčky.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-12 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ano, adventní věnec, pokud chceš zapalovat, by měl mít jen jednu svíčku, popřípadě pět. – Vánoce, co by svátky ďábla holt počítají se sudým počtem svíček, abychom si je zapalovali na smrt.

Ikona diskutujiciho Kovy 2010-09-11 01:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

chtel bych se zeptat jak se projvuji utoky silnych zlych magu ? jinak dekuju aluš a držim ti palce tvuj web mi pomohl

Ikona diskutujiciho Haw 2011-04-07 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: vánoce jsou svátky ďábla? :D

Ikona diskutujiciho Daemon 2012-03-19 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak si poradím, ale vysvětli mi – každé číslo, jak jsi uvedla, může mít skrytou šestku.. 3+3=6.. 9-3=6.. Nevím, nějak to nechápu.

Ikona diskutujiciho Foxie 2012-06-24 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ne všechna čísla v sobě mají ukrytou šestku – to bys musela mít 33 svíček, aby platilo že 3+3 je šest, nebo 93 svíček, aby platilo, že 9-3 je šest atd. Pokud zapálíš 3 svíčky, máš prostě tři svíčky a žádná šestka v tom není 🙂

Ikona diskutujiciho DeeRnRx) 2012-07-21 06:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj  Alue

Ikona diskutujiciho Václav 2012-08-05 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:levý kanál minulosti, citový-chladný když je poškozen, je ještě více chladný. je potřeba ho zahřát ohněm. naopak pravý kanál-racionální, budoucnost, je teplý, při poškození je přehřátý. tady jej musíme naopak ochladit, třeba vodou, tělesným zklidněním, nekritizováním atd.

Ikona diskutujiciho kikus 2013-01-12 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rada by som bola,ak by ste mi niekto napísal ten prvý spôsob pri tažkých prípadoch leb pravdepodobne mám taký prípad…;) Ďakujem,hádam pomôže…

Ikona diskutujiciho Kattie 2013-04-27 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Michal 2014-02-12 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue a hezký den přeji všem,

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-04-09 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mám dotaz ohledně počtu svíček-do ted jsem zapalovala lichý počet svíček v každé místnosti,tudíž po součtu všech hořících svíček v bytě vychází sudé číslo. jak se to vlastně počítá–celkový součet svíček v bytě anebo jen na místnost? jsem zvyklá mít zapálené 3 v obýváku, většinou 1 v kuchyni(ale někdy i tři v kuchyni tzn 6celkem ) .díky za odpověd

Ikona diskutujiciho vrchy 2014-08-31 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aaluško zdravím tě udělal sem si ten svíškoví rituál jak zde popisuješ :-)ale jak poznám že byl rituál úspěšní nebo jak se to projevuje? díky moc za odpověd :-).

Ikona diskutujiciho Klára 2018-03-17 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue proč píšeš, že můžeme poprosit "Boha" ??? Vždyť si prostořečíš.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-18 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:   Tento článek je z roku 2010. Bylo mi tehdy 17 a chtěla jsem čtenáři nechat volnost ve výběru. Na nepřesnost v textu si vyhrazuji právo, protože já před osmi lety nejsem já teď.

Ikona diskutujiciho Ondřej 2018-03-31 03:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když svíčky zapálím do kruhu na jednom místě, udělám vše dle pokynů a poté svíčky postupně rozmístím ve stejné místnosti do většího kruhu, neporuší se efekt? Jde o to že když je zapaluju po celé místnosti, zapalovač postupně začne tak pálit že to nejde, proto bych to rád dělal takhle. :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-22 01:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: "Vánoce, co by svátky ďábla holt počítají se sudým počtem svíček, abychom si je zapalovali na smrt." Toto je stejně tak odporné :-(

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek