Jak se stát jasnovidcem

17.2.2020 v Návody 13

Pro většinu lidí je jasnovidectví zahaleno tajemstvím. Lidé cítí, že se jedná o dar, který byl přidělen jen několika málo vyvoleným lidem. I když to je pro některé lidí skutečně snadnější než pro jiné, každý člověk je schopen rozvíjet svou vlastní jasnozřivost. Intuice člověka často nakopne, když projde traumatickým zážitkem. Většina lidí se ale nenaučila, jak intuici nadále rozvíjet, protože obvykle nepřicházejí do styku s tímto vzděláním ve svém každodenním životě a v médiích, která konzumují. Naštěstí stále více médií otevřeně diskutuje o mimosmyslových schopnostech, tarotu, interpretaci snů a podobných disciplínách, což poukazuje na vývoj našeho vědomí. Zájem o duchovno obecně stoupá (zatímco kostely se vyprazdňují) a vědomosti jsou díky moderní době velmi snadno dostupné každému, což je skvělé.Pokud chcete rozvíjet své schopnosti, zde je několik způsobů, jak můžete začít. Rozvíjení jasnozřivosti vám může pomoci učinit bezpečná rozhodnutí ve vztazích a v práci, protože můžete získat vedení z duchovního světa, kde lineární čas neexistuje a odpovědi jsou tudíž na dosah ruky.

1. Vyřešte destruktivní emoční vzorce
Každý den byste měli věnovat určitý čas tomu, abyste rozebrali své vnitřní pocity, urovnali si myšlenky a věnovali pozornost sobě a svému vnitřnímu světu. Naučit se dobře rozumět sám sobě a chápat kdo jste, je klíčově důležité umění pro rozvoj mimosmyslových schopností, protože tyto většinou přicházejí z nitra a pokud se v nitru nevyznáte, nebudete jim rozumět.

Posaďte se na klidném místě s deníkem. Zeptejte se svého vyššího já, co potřebujete vědět o svém duchovním vývoji. Poslouchejte a napište, co vám přijde na mysl.

Dalším krokem při zpracování vašich emocí je uzdravení vašich minulých traumat, která ovlivňují vaše reakce na okolí a způsob rozhodování v současnosti. Jakékoliv zlé zážitky z minulosti, pokud nejsou neutralizovány a nadále vás ovládají, v současnosti přitahují další nepříjemné zážitky. Je to potom uzavřený kruh.

Pomocí zapisování do svého deníku se zeptejte svého vyššího já, jaké zkušenosti je potřeba uzdravit. Zeptejte se, jak vás tato traumata ovlivňují dnes.

Proces uzdravení se z minulosti je základem dalšího jasnovidného vývoje, protože duševní traumata jsou jako bloky a přes tyto bloky neproudí energie, po které toužíte. Aby člověk mohl rozvíjet svou skutečnou spiritualitu, musí se prvně uklidnit a vyřešit vnitřní boje. Pokud to neudělá, bude neustále bojovat nejenom sám se sebou a svým okolím, ale bude prožívat konflikt a boj i v duchovním světě, protože bude přitahovat destruktivní energie a entity, které se živí na aktivních traumatech a destruktivních mentálních vzorcích. Ve výsledku toto ,,destruktivní duchovno“ plodí lidi, kteří jsou buď úplně mimo realitu (,,Jsem vtělený Ježíš“), nebo jsou ovládaní a traumatizovaní zlem, ze kterého se můžou i zbláznit (Když se energetický parazit denně přežere destruktivní energie, nabere takovou sílu, že může hostitele začít ovládat. To se však nikdy nestane člověku, co má všechny švestky srovnané a v pořádku!!). Lidé, kteří se dají na duchovno a nemají zpracovaná traumata, také volí zkratky a destruktivní řešení v podobě placených zasvěcení a braní drog. Tomuto se vyvarujte, to není žádný duchovní vývoj.

Další důležitá součást tohoto procesu je pochopit, jak každá zkušenost – i nepříjemná – přináší důležitou lekci, na které se učíte. Přestaňte problémy vnímat jako důvod proč nenávidět sebe i celý svět (nebo proč se vzdávat), ale jako ,,propleskávací“ lekce, které vám razantně ukazují, co je potřeba zlepšit a dělat.

2. Stravujte se zdravě
Šišinka mozková spolu s hypofýzou (podvěsek mozkový) jsou vstupní branou do jiných světů. U většiny lidí bývají tyto žlázy oslabené. Chcete-li se stát jasnovidcem, můžete určitá jídla použít k odvápnění šišinky mozkové.
Nevíte jak? Přečtěte si seriál Šišinka mozková 1: Jak odvápnit šišinku a proč je to tak důležité

Vyvarujte se hlavně fluoridů, alkoholu a zpracovaných potravin. Jezte rostlinnou stravu bez éček a konzervačních látek. Čím více bude vaše strava výživná, tím lépe. Vhodný je jablečný ocet, syrová zelenina, chlorella, spirulina, maca, česnek, citrony a alkalická voda.
Kvalitní strava harmonizuje systémy vašeho těla, aby spolupracovaly, aby vaše energie mohla správně proudit a interagovat s prostředím. Stáváte se silnější anténou a můžete se naladit na potřebnou stanici s jasnějším spojením.
Držte se dál od rafinovaného cukru a mírněte se s moukou. Tím se změní způsob, jakým energie protéká vaším tělem, mimochodem se tak i zlepší se vaše trávení. Dobré trávení bylo dříve dokonce považováno za nejdůležitější součást duchovního vývoje.

3. Meditujte
Zkuste meditovat jednou za týden, obden, nebo každý den a sledujte, jaký to má vliv na vaši schopnosti přijímat poselství od Vyššího Já. Pravděpodobně zjistíte, že v době kdy budete meditovat často (díky tomu že obracíte pozornost do svého nitra), budete mít celkově lepší příjem, než bez meditace.
Staré přísloví „praxe dělá mistra“ platí i zde. Přemýšlejte o tom tímto způsobem. Čím více cvičíte biceps, tím silnější je sval. Je to stejné i s meditací. Čím častěji záměrně pronikáte do této energie a použijete tuto část svého mozku, tím snadněji obdržíte důležitou zprávu z vyšších dimenzí.

4. Čtěte knihy na tohle téma
Když budete číst knihy na téma jasnovidnosti, komunikace s anděly, spojení s vyšším já a využití intuice, bude to mít několik účinků. První je, že získáte cenné rady, dozvíte se třeba i návody a dostanete inspiraci. Další efekt bude, že to posílí vaše vlastní zážitky, protože na co soustředíte svoji pozornost, to se vám pak děje.
Pamatuji si, že když jsem četla knihu o astrálním cestování, byla jsem z ní tak nadšená, že jsem cestovala z těla skoro obden. A když jsem se jako malá zajímala o kontakt s anděly, mluvili se mnou nejvíce právě ve chvíli, kdy jsem seděla nad knihou na toto téma a četla ji.
Zásobte se proto tématickým čtivem. I internetová média se počítají. Místo čtení bulvárního výlevu na téma kdo je tlustej, komu při vystupování z auta vykoukly kalhotky a komu na párty vyjelo prso, můžete cílit svoji pozornost a vědomě si vybírat, nad jakým obsahem budete trávit svůj čas, kterým médiím budete věnovat pozornost. Zamyslete se nad tím, jaká média sledujete, co vám dávají a jestli je to kvalitně strávený čas, jestli jsou to myšlenky, které využijete a kterými chcete naplnit svou mysl.

Vhodná tématická kniha je například Anděl strážný, který je k dispozici v e-shopu Alue.cz

5. Starejte se dobře o své tělo
Cvičte, hodně spěte, jezte pravidelně a nepřemáhejte se do bodu absolutního vyčerpání. Když cítíte že vám něco trochu je, řešte to včas šetrnou prevencí a ne že začnete akutně řešit zdraví, až když to hoří.
Potřebujete být zdraví, protože pouze zdravé tělo je schopné rezonovat na vysokých frekvencích a díky tomu tyto vysoké frekvence (v podobě vedení z vyšších světů) přijímat.
Pokud vaše tělo strádá, je nemocné a plné toxinů, nepůjde vám nic, protože nemoc je destruktivní útvar energie, který infikuje váš systém, nastane nesoulad a nebudete schopni se spojit s vysokými frekvencemi, pouze s těmi nízkými, o které však nestojíte, protože matou a zavádějí do slepé ulice.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-17 13:18:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stalo se v astrálu:
Byl jsem v autobusu plném duší,
najednou se ozval hlas Karla Gotta
zpívající krátkou melodii beze slov.

Ikona diskutujiciho Bříza 2020-02-18 13:22:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už na to myslím pár let a u tohohle článku mě to napadlo zase, když jsem četla tu pasáž o opuštění destruktivních vzorců – otázka zní ,,JAK?” 🙂
Vím, že v sobě mám léta nezpracované křivdy, které mě negativně ovlivňují. Ale jak konkrétně se jich zbavit? Na jednu stranu často čtu, že je potřeba kontrolovat svou mysl, vybírat si myšlenky.. když mi ale přijde myšlenka na trauma z minulosti a já ji zaženu, vyměním.. tak to trauma tam vlastně žije dál, jen potlačený, a časem taková myšlenka nejspíš přijde znovu.. když to trauma tedy budu řešit a tou myšlenkou se zabývat, tak teď, když na ni myslím, mě oslabí, zdeptá.. a jednou zas přijde. Jak to trauma tedy zahojit jednou provždy? Když myslet i nemyslet na to, nejspíš nic nepřináší?
Byla bych Ti Alue moc vděčná za nějaký návod, protože roky přemýšlím, co s tím..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-18 14:01:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Návod jak se vyléčit z duševních traumat je kniha Svítání. Objednávej rychle, skladem jsou poslední 3 a do nového dotisknu nebude k dispozici. https://www.alue.cz/p/svitani-alue-k-loskotova/

Ikona diskutujiciho Veronika 2020-02-19 07:21:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu ti závidím, mně se astrální cestování nepodařilo. ☹️ Určitě jsem něco dělala špatně, ale nevím co.

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-19 18:57:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus požádat své vyšší Já o takovou zkušenost.

Ikona diskutujiciho Honzík 2020-02-21 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý návod od Alušky.

Samozřejmě jsou i jiné cesty jak se dopracovat k nějaké formě jasnovidectví. Doporučuji https://viteznamysl.cz, což je novější název Mezinárodní školy kontroly stresu a ovládání mysli, známé jako Silvova metoda.

Jedním z jejich neúspěšnějších kurzů je Trénink intuice jehož jsem absolventem. Trénujeme to co už umíme, nebo spíše jsme uměli, než to z nás rodiče a škola vytloukli. A právě tento dvoudenní kurz nás to znovu ve dvaadvaceti (přibližně) cvičeních naučí v podobě několika technik. A po jeho absolvování nezbývá než novou dovednost doma cvičit a cvičit. Normálně má člověk z pěti případů čtyři jen jedinou trefu a ostatní je špatně. S pomocí rozvinuté intuice je možné tento poměr otočit – z pěti případů čtyři dobře a jednou špatně.

Já osobně mám nejraději techniku Intuitivní tok. Za léta jejího používání mám ve svých intuitivních denících 3640 případů, úspěšnost asi 85%. S intuicí jsem zdravější, necítím se nikdy sám a nebojím se. Protože vím co a jak.

K tomu ještě maximálně stručně následující:
Instinkt – mají i zvířata – slouží k zachování biologického druhu a k hledání partnera či partnerky.
Intuice – stejně jako instinkt, plus odpovídá na otázky, pokud si je položíme.
Jasnovidnost – stejně jako intuice s tím rozdílem, že odpovídá na otázky aniž si je položíme.

Blíže o tom v knize Na cestě domů. Kniha není jenom nějaké povídání, ale obsahuje i konkrétní techniky i návody. Dovolil jsem si ji napsat sám a distribuci dělám také jen já.

Tento článek však není reklama na moji knihu.

Mějte se stále lépe a lépe.

Ikona diskutujiciho Lucie 2020-02-28 13:55:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Knihu Svítání jsem už nestihla. Neni k prodeji třeba jako ebook? Nebo za jak dlouho bude dotisk? Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-28 13:59:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Druhé vydání knihy Svítání určitě bude, počítám v řádu pár měsíců. Chci ho doupravit a udělat novou obálku.

Ikona diskutujiciho Michal 2020-04-29 03:43:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den. Moc děkuji. Ať se Vám daří.

Ikona diskutujiciho Michal 2020-05-03 01:58:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden z nejpozitivnějších a „duchovně“ nejpřínosnějších článků, co jsem kdy četl.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-05-03 09:34:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

máš tam nějaké přesmyčky ve slovech –
*také volí zkrtky a destruktivní řešení v podobě placneých zasvěcení a braní drog.*

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-03 10:06:19
Ikona diskutujiciho
sipka

dikec 🙂

Ikona diskutujiciho Pavlina Šmídová 2021-01-12 23:31:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den chtěla bych se stát jasnovidkou dekuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek