Jak se zbavit sexuálního démona / DOPORUČUJI

30.3.2016 v Poradna 17

Dopis:

Milá Aluška,

Potrebujem radu v niečom čo ma trápi od šestnástich rokov. Dnes mám 22. Ešte nikomu som sa s tým nezdôverila, ale už som skúsila takmer všetko a nič nezabralo. Aspoň to o čom som vedela. Začnem od začiatku.

Od malička som bola skôr samotárske dieťa, deťom som veľmi nerozumela ani oni mne. Preto som väčšinu dňa snívala o lepšom živote. Žila som v mojich predstavách, obyčajný život pre mňa nebol veľmi zaujímavý. Už keď som bola malá, pamätám si ako sa ma niekto niekedy dotkol. Neviem či to boli anjeli alebo duchovia. Pamätám si aj to, že som sa bála tmy, doteraz sa niekedy bojím.

V šestnástich som sa zaľúbila do chlapca, ale on nebol zaľúbený. Trpela som depresiou a mala som samovražedné sklony. Ešte som nič o anjeloch nevedela, ale keď som sa modlila, cítila som ako mi niekto držal ruky.

Mám problémy s rodičmi, nerozumejú mi, od malička som preto bola trestaná, za to že sa prejavím. Nemohla som ani ukázať, že som smutná alebo nahnevaná, ihneď na mňa kričali a vysmiali ma. Doteraz mám strašné pocity viny a úzkosti. Doma už nebývam tretí rok. Tu začalo moje potláčanie emócií a pocitov. Moji rodičia nevedia pomôcť sami sebe, nieto ešte mne. Neviem, ktorá z vecí tú bytosť privolala, tak som sa snažila opísať možné korene problému.

Tu sa dostávame k problému, v šestnástich rokoch a v depresii som videla jeden horor (Americká kliatba) a strašne som sa začala báť tmy. Mala som otvorené dvere celú noc. V dome máme veľa zrkadiel. Aj ja mám jedno v izbe (teraz je už zakryté). Som pokrstená, ale kostol neznášam od malička.

Raz v noci niečo strašne buchlo, ako keby niečo spadlo z poličky. A vtedy som cítila ako mi niekto lezie po posteli.


Najprv som si myslela, že je to sen. Bohužiaľ nebol. Neviem čo je to za bytosť, ale asi je to sexuálny démon alebo nejaký duch.

Vtedy som nevedela, že je také niečo vôbec možné. Stále som dúfala, že sa mi to iba sníva. Priebeh si poriadne nespomínam. Spomienky na to mám hmlisté.

Neviem prečo prišiel za mnou. Ale nechce odísť. Snažím sa ho zbaviť, ale čím viac sa snažím tým viac otravný je. Najhorší je pocit toho poníženia a pocity viny. Cítim ako sa ma dotýka skoro stále keď idem spať alebo keď som sama. Potom nasleduje vzrušenie, najdlhšie som sa bránila asi mesiac. A to potom v noci veľmi bolelo. To už nehovorím o emocionálnej bolesti.

Najprv ma napadajú erotické myšlienky alebo predstavy. Je to veľmi nepríjemné. Neviem, čo mám robiť.

Viem, že som ho niečím privolala, ale čiernej mágii som sa nikdy nevenovala, ani nikoho nevyvolávala. Prosím každý večer Konštruktívne sily vesmíru o pomoc a aj anjelov, ale nič nepomáha. Nechcem pôsobiť ako obeť, snažím sa ho zbaviť, ale už je to neúnosné zaspávať so strachom, či príde alebo nie. Nikomu som to ešte nikdy nepovedala, spím s dvoma babami na izbe. Povedali, že niekedy v noci robím divné zvuky, je mi to strašne trápne a ponižujúce.

Neviem, či to pomôže, ale ešte som s nikým nič nemala a v šestnástich som si povedala, že sa už nechcem nikdy zaľúbiť. Teraz už viem, že to nebolo najlepšie riešenie. Odkedy sa to prvýkrát stalo pribrala som 30 kíl, ktoré aj keď na chvíľu schudnem sa hneď vrátia.

Chcela by som sa Ti poďakovať, čo pre nás robíš a ďakujem za to, že odkrývaš kúsky pravdy. Tvoje stránky mi veľmi pomohli v každej oblasti môjho života a si svetielko na mojej ceste. Ďakujem

s pozdravom K.

Odpověď:

Ahoj K.,

Je mi moc líto čím si procházíš a omlouvám se že jsem se k tobě dostala až teď.

Tyto bytosti nechodí jenom když provozuješ černou magii. Démoni zkrátka hledají destruktivní energii, díry v auře, hledají oslabenou a nalomenou psychiku. Čím víc trpíš, a čím větší máš deprese, tím víc jsi pro ně v jejich dimenzi viditelná a snadněji napadnutelná. Naopak čím jsi spokojenější a čím více konstruktivní energií záříš a čím víc lásky máš sama k sobě, tím hůř na tebe můžou, nebo vůbec nemůžou.

Takže nejde o to jestli jsi něco udělala špatně, jde o to že jsi dlouhodobě myslela destruktivně. A nikdo neříká, že jsi na to neměla právo. Já si doma zažila kde co, a vím že prostě NEJDE myslet konstruktivně když tě doma fakt trápí, nebo týrají, když ti někdo doma umírá před očima, nebo když tě někdo šikanuje a když jsi opuštěná. Jak máš být spokojená, když nemáš ani základní klid…? Zkrátka život je někdy opravdu těžký a zlé věci se stávají i dobrým lidem. Takže to neber jako svoji vinu a svoje selhání, je to jednoduše následek toho, jak jsi myslela.

Já takto na dálku nevím jestli je ta potvora u tebe nalepená nonstop, nebo chodí jenom na noc a také nevím jakou má sílu. Dejme tomu že když je u tebe takhle dlouho, tak sílu mít bude. Pro začátek začni dělat návody které ti doporučím. Některé budou fungovat víc a některé méně, záleží na kvalitě provedení, na síle tvé víry a vůle (tvá víra v nápravu a uzdravení je základ pro jakýkoliv úspěch!!!!!) a také na síle té bytosti.

Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy

Vykuřování funguje nejlépe na duchy co jsou zakotveni na určitém místě. Je to výborná prevence. Pokud by to chytalo tu mrchu co k tobě chodí na noc, mohla by oslabit, nebo pár dnů nepřijít. Ale jinak je to návod spíše na lokální problém. Určitě to ale nevynechávej, preventivní očisty prostoru jsou důležité, navíc když v tom kouři pobydeš, začne to vytahovat duchy i z tebe a pak bys to mohla klidně vyvětrat.

Odstranění destrukce z určité místnosti

Toto je opět návod na lokální problém, ale když ho správně provedeš, mělo by to místnost na určitý čas ochránit.

Jak se ochránit před destruktivními energiemi

Toto je výborný návod, který můžeš dělat každý večer než půjdeš spát. Mělo by to zabránit útokům.

Velmi silná je i jiná verze tohoto návodu, kdy seženeš přesně 54 čajových svíček, uděláš z nich kruh, ty si vlezeš do jeho středu a kolem sebe je postupně zapálíš jedním plamenem až nakonec spojíš 54. a 1. svíčku. Na to je potřeba fakt zapalovač, to sirkou nejde…

Když pak z toho kruhu nic nevystrčíš, ani prst, je to ultimátní ochrana, přes kterou na tebe nemůže vůbec nic. Je to ale limitované tím, že ty nesmíš ven a nesmí ti ani jedna zhasnout. A je na to potřeba větší prostor… Pokud je to v tvých silách, můžeš se tímto způsobem chránit, když po tobě něco bude zkoušet lézt.

Můžeš se v počáteční fázi útoku schovat do kruhu a pak jen sledovat co ten démon na to řekne. Může se začít vztekat, dupat, bouchat do nábytku… Může nad tebou kompletně ztratit moc a to je chvíle kdy ty posílíš, zvedne se ti sebevědomí a zvýší se tvé šance, že se ho zbavíš. Protože první ty musíš mít víru ve své schopnosti se ho zbavit. Když si nebudeš věřit, on toho bude zneužívat a nikdy se ho nezbavíš. Takže jednej, chraň se, nenech se od něho pořád takto zneužívat, ukaž mu komu to tělo patří, že není jeho ale tvoje… Využij této své znalosti a zkus si to, když uvidíš že teď ztratil sílu a výhoda je tvá, situace se v tvé hlavě změní. – A to je zásadní, musíš změnit svoje myšlení, zmobilizovat ho na obranu.

Ani jeden z těchto návodů nefunguje permanentně, všechny chrání tebe nebo určený prostor jenom na určitou dobu, ale čím víc se budeš chránit a čím víc se budeš energeticky čistit, tím víc bys měla mít energie ke zdolání problému a ta bytost by měla oslabit, až nakonec odejde.

Velmi dobré je sehnat si kvalitní velké nebroušené křišťály

Křištál: Kde a jaký sehnat

Křišťál: Možnosti použití a údržba

Sehnat takové křišťály je těžké, budeš muset fakt hledat. Neber žádné broušené prcky, ale aby měl alespoň 15cm a nezlomenou špici. Ty silné stojí minimálně pár tisíc kč, ty za pár stovek jsou slabé, to neber, to je na nic…

Krystal by měl brnět nebo štípat když ho vezmeš do ruky, měla bys něco prostě cítit. V opačném případě není pro tebe a nemá smysl ho kupovat. Takže vybírat rukama…

Když budeš mít dva takové krystaly – nebo alespoň jeden! – můžeš s nimi provádět parádní očisty:

Chytneš oba krystaly do každé ruky, nebo oběma rukama ten jeden a strčíš ruce pod ledovou tekoucí vodu. Stačí pod kohoutek a ideálně aby voda tekla od loktů směrem dolů k prstům a ty držíš krystal špičkou směrem k odtoku, čili pryč od sebe. Tohle z tebe vysaje všechnu temnou energii a vysaje to z tebe i všechny bytosti. Musíš ale vydržet minimálně 10-15 minut a voda musí být opravdu ledová. Teplá nefunguje.

Bez krystalů se to dá dělat také, pouštíš na sebe ledovou vodu. Není to tak silné, ale taky to pomůže, záleží ale na tom jak je ta bytost silná…. Buď jde voda od loktů po prsty, nebo od vršku hlavy pouštíš ledovou vodu na celé tělo (čili slabší a silnější verze… do sprchy můžeš i s krystalem, opět pustíš na sebe zeshora ledovou vodu, nastavíš se tak aby voda tekla dolů po ruce přes krystal a jeho špička směřuje dolů, od tebe…) … Ledová voda vytahuje destruktivní energie a nemoci pryč z těla. Můžeš to vyzkoušet i bez krystalů v případě útoku. Není to nic příjemného, ale když je krize, člověk vydrží ledacos. Jakmile na tebe půjde, dej po ledovou tekoucí vodu alespoň ruce. Mělo by to oslabit nebo zmizet. Nauč se dávat automaticky ruce pod ledovou vodu kdykoliv máš pocit že na tebe něco cizího leze.

Zkus se naštvat. Není to pouze moje zkušenost, to zjistilo už vícero lidí. Když máš dlouhodobě problém s démonem nebo poltergeistem který se tě nechce pustit, někdy pomůže se naštvat. Musí to být silný vztek, extrémní vztek, takový, že kdyby se před tebou zjevil fyzicky tak neváháš a jednu bys mu hned vrazila. Nesmíš cítit žádný strach. Kdo se bojí, ztratil moc. Nesmíš se bát, musíš se strašně naštvat. Naplnit se vztekem tak, aby nezbyl žádný prostor pro strach.

Prožít si tento maximální vztek a nahlas začít nadávat. Klidně sprostě. V zásadě je potřeba vynadat tu do zmetků a zcela nekompromisně ho poslat někam, klidně do pekla. Klidně mu řekni ať chcípne a táhne. Klidně mu řekni ať se ti zjeví, ať ho můžeš skopat. A mysli to vážně, dej ruce v pěst a mysli na to jak ho strašně nesnášíš a jak bys mu strašně ráda pořádně vrátila všechno to zlo co ti způsobil.

Tento maximální vztek je obrovsky silná energie, kterou když prudce uvolníš a zaměříš, bude jako laser. Nic se tě neudrží, pokud umíš svůj vztek použít jako zbraň.

Já toto jednou použila spontánně na ducha který mě týral skoro týden. V poslední den udělal doma vítr a běhal po baráku. A mě v tu chvíli úplně pustil strach, strašně jsem se naštvala že jsem se už několik nocí nevyspala a ten zmetek z toho má srandu a energii. A rozhodla jsem se že mu dám co proto. Běžela jsem za ním a začala na něho řvát ať táhne, že už ho mám plné zuby. A že jestli něco chce tak ať se mi ukáže, že mu takovou natáhnu, to bude koukat…. A on toho najednou nechal a pak jsem slyšela jak kolem mě běžely těžké dupavé kroky pryč, směrem na půdu a nahoru… a od té doby už jsem vlastně nikdy neměla s duchy problémy, protože jsem se naučila, že je potřeba umět je poslat pryč. Jasně a nekompromisně říct NE, TÁHNI, JÁ TĚ NEBUDU KRMIT. A oni za mnou pak přestali chodit, protože jsem se naučila se účinně bránit.

Zkus mu vynadat, jsem si jistá že za ty roky v sobě musíš mít potlačeno tolik vzteku, že když ho pustíš, musíš mít dost energie na to, abys ho zahnala. Ale potřebuješ na to samotu, prostor a vše zásadní se odehrává ve tvé hlavě a ve tvém srdci. Nejde předstírat že se zlobíš a žádat ho ať jde pryč. Musí to být bytostné, živelné, emoční, musíš opravdu být naštvaná a vůbec necenzurovat svůj vztek.

Musíš to taky brát tak, že tělo je teď tvoje, tys ho dostala a ne ten démon a i ten pokoj je tvůj prostor a ne jeho a nikdo nemá nárok tebe nebo tvoje tělo jakkoliv obtěžovat a zabírat ho proti tvé vůli. Takže zařvi a chraň své teritorium a svůj chrám, což je tvé tělo, ale i tvůj domov, nebo pokojíček ve kterém spíš. Je to celé tvůj prostor, který nikdo nemá právo narušovat, pokud mu to nedovolíš. Takže to nedovol a buď ostrá. Vytlač ho silou své vůle.

Neboj se dupnout si a zařvat TOHLE JE MOJE, TÁHNI! protože máš na to právo. Naopak když se bojíš, jsi bezradná, nevíš co dělat a tak nic neděláš, je to prakticky tichý souhlas. Tyto bytosti nemají větší sílu než je síla tvé vůle a tvého já. Nemohou ti ubližovat, pokud k tomu nedáš tichý souhlas. Právě proto vztek funguje. Ty tím vztekem na úrovni své bytosti, tím že si prožiješ to velké NEDÁM, MOJE, učiníš rozhodnutí. A přes něj se taková bytost už nedostane. Ale musíš mít opravdu silnou vůli, nebát se, nepochybovat o sobě. To co děláš si musíš plně uvědomit, nic nejde předstírat, jinak to nebude fungovat.

Je to vlastně i to, co říká Ježíš v knize Evangelium Esejským – nevím jestli jsi to četla, nedávno jsem ho dávala jako seriál na net: Evangelium esejských

Ježíš tam taky říká, že tělo je chrám a že my jsme pán toho chrámu, ten si musíme chránit a opečovávat. Jakmile pán opustí svůj chrám, vznikne volný prostor, do kterého pak vstupují nemoci a Satan. Je to ten samý princip, co ti vysvětluji… Je to stará pravda.

Proto ty potřebuješ znova obsadit naplno svůj chrám. To znamená přijmout své tělo jako svůj aktuální kabátek a majetek, je to dar konstruktivní síly Vesmíru tvé duši pro tento život a nikomu jinému to tělo nepatří. Podle toho o to tělo pečuj a podle toho si ho chraň.

Chraň si svůj poklad před cizími bytostmi, před bytostmi které ti ho chtějí zabírat a brát ti energii. Ty jsi majitelka a ty rozhoduješ o tom co se s tím chrámem bude dít a máš absolutní právo určit, kdo tam bude a kdo tam nebude. Takže když ve vzteku démona vykážeš ze svého chrámu, on nemůže jinak než tě poslechnout. Takže uvolni vztek a jdi do toho naplno.

Máš všechno co potřebuješ pro nápravu tohoto problému. Klíč k nápravě jsi ty. Nikdo jiný. Vše ostatní jsou pomůcky, které ti pomohou, ale ty jako paní domu musíš učinit to velké rozhodnutí a ty musíš na úrovni své bytosti říct NEDÁM.

Velice ti doporučuji, pořídit časem i energetický krystal:

http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/

To proto, že tyto krystaly chrání před podsouváním cizích myšlenek. Neustále dodávají člověku konstruktivní energii, tím zahušťují jeho přirozené energetické ochrany a tím se i oslabuje nebo časem i odstraňuje vliv cizích bytostí.

Ale ty máš sílu se ho zbavit i sama za sebe. Když já mohla jako malá třináctiletá holka vyhnat vztekem poltergeista z domu, ty můžeš vztekem vyhnat sexuálního démona.

Pořádně a několikrát si tento mail přečti, dokud plně nepochopíš a neuvědomíš si sílu, jakou ve skutečnosti máš. A až tu sílu pojmeš do svého vědomí, obrať tu sílu plně proti té bytosti. Zaplň celý prostor svého chrámu a vykaž z něj nekompromisně pryč všechny podnájemníky. A uvidíš, že před uvědomělou ženou se taková bytost neudrží a uteče.

s pozdravem
Alue

Reakce:

Ahoj Aluška,

Ďakujem za všetko. Keď som ti napísala prvý mail, veci sa dali do pohybu.
Hneď včera som skúsila vytvoriť ten kruh zo sviečok, ale urobila som to tak, že som všetky sviečky zapálila po jednej a potom som plameň pospájala s vonnou tyčinkou. Nič sa neudialo. Len som videla a cítila strašný prievan. Bolo to ako keby tam bola stena a niekto do nej narážal a podľa toho sa sviečky chveli. Čo bolo zvláštne, niekto sa mi dotkol ruky, v tom kruhu. Kryštál som si kúpila. Ale zatiaľ som nenašla taký dokonalý, aký si popisovala. Večer som si dala ruky pod tečúcu vodu s kryštálom. Brneli mi ruky.

Snažím sa vizualizovať ochranu, akú si popisovala na svojich stránkach, ale cítim taký tlak. Každy článok, ktorý si mi odporučila som už prečítala aj v minulosti a velmi mi pomohli, ale ako si vravela, sú to len dočasné riešenia a nevydržia večne.

Keď príde ten démon alebo čo to je, vidím modro-zelený kruh a strašný tlak v hlave. Keď ich volám, postará sa o to, aby so Keď prvý krát prišiel, som mala poriadny záchvat plaču a niekto ma pohladkal po líci. Je možné, že to bol anjel? V tejto súvislosti by som sa ťa chcela spýtať, či je možné, že anjeli so mnou komunikujú dotykom?

Evanjeliá má veľmi zaujali. Ale v poslednej dobe mi najviac pomohol tvoj článok o farebných svetielkach. Začala som vidieť podobné veci v devätnástich a nerozumela som im. Keď sa na nich sústredím večer, nič nepríde a spím celú noc, zase potom citim ako ma niekto drží za líce. Cítim ako zo mňa odchádza stres a napätie.

Vydymenie trocha pomohlo. Energetický kryštál mám tiež v pláne kúpiť.

S tým hnevom si mala pravdu. Trpím hirzuitizmom a psoriázou na hlave, nie je to až také zlé. Hlavná psychická príčina hirzuitizmu je potláčaný hnev. Všetky moje zdravotné problémy a nadváha začali v šestnástich. Myslím, že to nebude náhoda.

Po tom, čo si mi odpísala som celú noc nespala. Asi päť krát som si musela dať ruky pod ľadovú vodu s kryštálom. Veľmi mi to pomohlo. Veľmi rýchlo to pomôže pri útoku. Baby tiež nemohli zaspať. Je mi ich ľúto. Ani nevedia, čo sa deje a chcem ich ochrániť. Aj teraz je to veľmi otravné. Je to ako keby ti niekto celý čas sedel z trucu na hlave. Celú noc som si opakovala, že je to moje telo a moja duša. Mnoho vecí som si uvedomila. A to prešiel iba jeden deň! Ďakujem!

Budem veľmi rada, ak tento mail pomôže luďom, ktorí prežívajú niečo podobné ako ja. Neželám to nikomu, ani najhoršiemu nepriateľovi. Existuje mnoho literatúry na zbavenie sa upírov, duchov z domov, a pod. No keď som hľadala pomoc s mojím problémom, na českom a slovenskom webe som nenašla nič.

A na zahraničných fórach sú len príbehy ľudí. Riešenie som hľadala a väčšinou som natrafila na divné rady od reiki špecialistov alebo na divné kresťanské praktiky, ako exorcizmus. Ale literatúra k tomu v podstate neexistuje.

Rozumiem tomu, že som silnejšia ako to čo mi nedá pokoj. Som si vedomá toho, že všetko je v mojej hlave. Ale s hnevom mám obrovský problém. Veľmi ťažko sa mi niekomu hovorí, že sa na niekoho hnevám. Alebo ma ľahko ľudia doteraz využívali, lebo som to dovolila. Viem, že musím na sebe zapracovať, ale už aspoň viem, kde mám začať.
Ďakujem Ti za všetko, veľmi si mi pomohla a veľmi si vážim Tvoju pomoc. Ďakujem.

Už teraz je všetko lepšie, keď som sa niekomu zdôverila.

K.

Odpověď Alue:

Ahoj,

Je to možné aby s tebou anděl komunikoval dotekem, mě moji andělé hladí před spaním a často taky když píšu články na web a nějak se jich to týká. Nebo při poradně… Zkrátka je to možné.

Děkuji za dovolení k použití textu a jsem ráda že už takto krásně pracuješ a posouváš se. Příloha s krystalem mi nedošla, ale jsem moc ráda že máš takový který ti funguje a cítíš to na sobě. Nezapomeň ho po každém útoku vyčistit pod tekoucí vodou, špičkou dolů, aby neztrácel sílu a za pomoc mu děkuj. Je to bytost, když dostane vděk a péči, o to lépe pomáhá.

s pozdravem
Alue

Reakce:

Ahoj,
Ďakujem za všetku pomoc. K útokom už nedochádza. Vôbec. Cítim sa slobodne. Ďakujem za všetko.

S pozdravom K.

Komentáře

Ikona diskutujiciho :) 2016-03-30 08:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mazec jeste bych ale resila, ze si myslim ze ty problemy ma z toho jak se k ni chovali dlouhodobe rodice a pokud v sobe bude mit porad vsechno to zklamani, tak to nebude mit takovy efekt. Musi mit rada sama sebe apod, tak bych i doporucila trebas tvou knihu Svitani. Je supr ze nekdo vi, ze kdyz je ti ublizovano nejde se citit skvele, protoze mnoho "duchovnich" s tim nesouhlasi a veskerou vinu stejne hazi na tebe…

Ikona diskutujiciho Lucie 2016-03-30 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je neskutečně super číst tu poslední reakci o tom, že k útokům už nedochází..:) Při čtení jsem měla skoro až mráz po zádech, nedokážu si představit, že bych něčím takovým procházela. Přeji slečně K. hodně síly.. 🙂

Ikona diskutujiciho Petra 2016-03-30 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem četla o vykuřování, vzpomněla jsme si na mé předešlé. Prosila jsem o očistu celého domu a večer nám chytl komín :D usazeniny, nu byl to randál a druhý den ho museli vyčistit =) je to síla

Ikona diskutujiciho Morell 2016-03-30 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(nezlobte se na mě…)

Ikona diskutujiciho Namasteen 2016-03-30 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem ráda, že to slečna zvládla 🙂 Úplně se mi u té její poslední reakce zamlžily oči. Já jsem takhle párkrát vztek použila intuitivně. Prostě mě to už dožralo, to jejich věčný pochodování a bouchání (chvíli mi taky dost nepříjemně lezli do snů, ale to byla moje chyba) a naštvala jsem se, že to je můj prostor a já chci klid a jestli se neumí chovat slušně, tak ať táhnou. A musím říct, že to vždycky zabralo hodně dobře. Ale je fakt, že ne každý tuhle reakci pochopil. Když už jsem ji tedy někomu říkala. Občas to někdo pochopí stylem, že když je to duše a ještě ke všemu tak trochu ztracená, že potřebuje soucit atp. Jenže většinou se to vezme za špatnej konec.

Ikona diskutujiciho Ameline 2016-03-30 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohromně se mi líbí tvoje reakce, Aluško. Fakt… Strašně mi z nějakého důvodu připoměla Pratchettův "Svobodnej národ", kde se v závěru hlavní hrdinka utká s protivníkem, co jí leze do hlavy, využívá jejích vlastních výčitek, pocitů méněcennosti a strachu, ale jí se podaří najít oporu sama v sobě a zvítězit… Vůbec, přijde mi, že knížky s Toničkou (Svobodnej národ, Klobouk s oblohou, Zimoděj a Obléknu si půlnoc – Pastýřovu korunu jsem ještě nečetla a trochu se toho bojím, vyšla posmrtně, dokončoval ji někdo jiný a… prostě by to bylo strašně definitivní si ji přečíst) jsou vynikající inspirativní průvodci ve vyspívání mladého člověka, obzvláště, pokud se trochu motá kolem jemnějších realit…

Ikona diskutujiciho mija 2016-03-30 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky mam posledni dobou problem ohledne destruktivni enrgie, ale nevim, jestli to neni ve mne.. prosim koholi o radu, vysvetleni. pred mesicem se mi ztratilo pouzdro s potrebami do skoly (jsem na umelecke, takze to vyjde na hodne), tyden na to jsem ztratila cepici, dalsi tyden se mi z krku bez povsimnuti urvaly kameny, ke kterym jsem si vypestovala cit, ale nikde jsem je nenasla. uz predtim mi cim dal castej nektere "utikaly" dohromady mohly stat cca 1000kc. dalsi tyden to byla zase cepice, dalsi tyden (predminuly) mi ukradl mobil clovek, ktereho bohuzel znam, protoze chtel videt smsky ze zarlivosti. minuly tyden se mi ztratila penezenka a dneska 500 kc a urvaly se dalsi 2 kameny…nic z toho se mi nevratilo. takze to jsou jen vydaje a vydaje a ani to nemam pomalu cim zaplatit…

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2016-03-30 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo ví, možná ho částečně v sobe přijímaš jako partnera(dokud nedostaneš strach), protože on se ti tak postupně nenapadne vnutil do tveho vedomi. V tom případe by ti mohlo pomoci k preorientovani se najít partnera lidsky tělesného ☺ a pro lásku k němu a důvěru kterou do vašeho vztahu vkládá, snadněji bojovat s timto demonskym spojením, které má zrejme v tobě své astrální nitky, protože při každém kontaktu se vytvari tyto nitky silnější či slabší. Vyhodou je ze tyto nitky slabnou az mizi, kdyz nedochazi ke kontaktu. Jak se říka, že s mamkou máme nejsilnější spojeni, tak já říkam nejsilnější nitku ☺. Pěkný den, Petr a hodně štěstí při hledání partnera, protože hlubsi porozumeni s partnerem ti muže by velikou silou. Partnerské začátky mají na to dostatečný potenciál. Jsou casto krasne.

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2016-03-30 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: hm, já laik si myslím, že tomu možná věnuješ moc pozornosti, nech to plavat a to i uvnitř sebe. To období přejde a tohle spiknutí okolnosti nemůže mít takovou trvalou silu! Leda že by si ho svou vírou treba i paranoidni ?dostatečně živila.  To se mi tak jednou stalo s mobilem, mel jsem v něm něco moc pro mě duleziteho a tak sem na něj dával po delší cas velký pozor. Po nějaké době az sem polevil v jeho částem hlídání, sem ho okamzite ztratil. A co jiného sem na to řekl,  než,  že. . Sakra..pak nasrane kurva..!?Já to věděl,  že o něj prijdu..Sam sem si to nastražil!( teda asi.. aspoň castecne) Navíc sou tady nekdy síly, které obcas cíleně chtějí v tobe vytvorit pocit zmatenosti, bezradnosti, ale to většinou,  když do něčeho intenzivneji konstruktivne zasahujes, proste pretvaris veci dle sve vule a to jinak nez je tu zvykem..s intuicí a tak.. mas jina rozhodnuti a to je důsledkem.

Ikona diskutujiciho Martynko 2016-03-30 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi budu za idiota, protože otázka nemá ani tak duchovní podstatu, leč mne nyní napadá, tedy funguje nějaký návod jak snížit vliv na blbce, který nám také ničí život nejenom za zády a jednají třeba o nás bez nás, ano myslím tím politiky, vedoucí, mistry, ředitelé a podobně…

Ikona diskutujiciho Lussy 2016-03-30 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aule prosím tě nemohla by si sem dát nějaký odkaz na ty správné křišťály?  kde bych si mohla nějaký koupit? Děkuji

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-03-30 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm svíčkovým ochranám: lze zapálit jednu svíčku a obejít s ní ostatní, aby to bylo z jednoho plamene? Nerad používám zapalovače (technologie) u rituálu, takže při práci se svíčkami to tak dělám.

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-03-30 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Držím ti palce, zažívala som to zhruba pred rokom, bola som v štádiu ze som DVa krát utiekla z bytu, inokedy sa mi stalo ze som zostala ležať v posteli ako prikovaná asi rok som spávala pri zapnutím svetle, je pravda ze vtedy ked sa mi to dialo som bola veľmi slabá…postupne som presunula posteľ inde, malujem si byt sama svojou energiou, a zaobstarala som si psíka to mi pomohlo Asi najviac, odvtedy je to omnoho lepšie….nadobudla som vačšiu silu a ten pocit ze tam nie som úplne sama mi pomáha

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-03-30 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takisto som ich mala aj v snoch videla som ako ma niekto hádže od roha  k rohu po celej izbe…a pomáhal mil archaniel michael

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-31 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Oblepit hubu lepicí páskou a zavřít do kumbálu… :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-31 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Dá se svíčka použít místo zapalovače, i s ní uzavřít kruh a pak ji sfouknout.

Ikona diskutujiciho Adriana 2017-06-17 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám také stavy už 4 roky chodí mi to do sna aj keď som v polospánku príde to 3:30 ráno a vyhodí má z tela do pol pásu a hlavou po chrbte mi ide po celom chrbte a spolubývajúca spala vedľa mňa jej stiahol perinu a počula chrcat ho a že aj ja som chrcala keď mi chodil po chrbte hlavou.aj teraz som si dala soľ do okien a dverí v izbe a on prišiel ráno a v sne som sa postavila videla izbu zobrala pohár z vodou a spadol mi pohár na zem tím pádom sa soľ rozpustila videla som špinavú vodu a pak som stála oproti nemu mám ľudskú podobu muža a ja som mala svoje palce v jeho ústach a povedal že mi zoberie dušu či chcem ísť s ním a ja som sa deň predtým modlila svätému Michaloviec archanielovi proti démonom a dal mi silu povedala som demonovi že BOH mi daroval život a Boh mi ho aj vezme pak som sa videla ako nevesta pri satanovi a zmenila som sa na nindzu a zbila som ho to bol koniec a ešte sa mi stalo pak za 2 dní že som volala v sne veskyni kvôli budúcnosti a mi začala hovoriť že som citlivá preto že som bola lienka v minulom živote atď a potom mi začala hovoriť a zdraví tak som zobrala papier a pero a písala som na papier že zdravie a šťastie a počula som že Šatan má nad týmto moc nad zdravím a šťastím a pak má niekto zobudil zo sna a by som nepokračovala v písaní a videla som satana sa hnevať že mu to prekazili Boh mu to prekazil.a pak som nevedela spať zaspala som ráno o 6 hod znovu a videla som dvoch ľudí čo má držali ruky otočili na a prikovali mi zlato na chrbát a videla som ruku z neba ako odtrhla kúsok zlata z toho a zobrala si to k sebe .a ešte mám viac toho ale to by bolo na článok dlhi zasa som strašné vyčerpaná bojím sa spávať jednu dobu mám pokoj a zase sa to vráti po čase.mam bielu šalviu svätému vodu atď a na chvíľu pokoj a zase odznova strašné nie si sama

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek