Jak snadno odhalit destruktivní energie ve vaší domácnosti

12.7.2022 v Energie 4

Přítomnost dobré a špatné energie může mít na náš život zásadní vliv. Buď nás pohání vpřed směrem ke skutečnému štěstí a naplnění svého osudu, nebo nás strhává do temnoty a chaosu. Existuje mnoho technik, které jsou schopny zlé energie z našeho domova vyhnat, například jednoduché vykuřování. Dnes si ukážeme snadný postup určený k detekci těchto energií.Při odstraňování zlé energie z našeho domova nebo kanceláře bývá někdy problém zjistit, kde se konkrétně nachází. Pokud se cítíte dlouhodobě  „mimo“, trápí vás napětí, zmatenost, deprese nebo fyzické bolesti, pak možná pociťujete účinky destruktivní energie. Ta může do vašeho života přicházet z různých zdrojů.
Ačkoli existují skvělé techniky, jak zlou energii vyhnat, je náročné provádět kompletní očistné rituály na každém společném prostoru v našem životě pokaždé, když se u nás projeví známky její přítomnosti. Navíc v době, kdy už se u nás projevují vedlejší účinky, není už tak trochu pozdě? Nebylo by lepší odhalit tuto energii hned na začátku a vyhnat ji dříve, než se usídlí?

Existuje přírodní „energetický teploměr“, který můžete umístit do svého domova či kanceláře a který zjistí, zda je prostor nabitý konstruktivně, nebo destruktivně. Nevyžaduje to nic jiného, než obyčejný citron.

Citrony mají jedinečnou schopnost zachytit přítomnost špatné energie. Pouhé umístění obyčejného citronu do místnosti může fungovat jako teploměr, který snímá energii v místnosti.

Když je citron v místnosti plné dobré energie, zachovává si svou nažloutlou barvu a pomalu postupně vysychá. Můžete tak časem získat  mumifikovaný citron. Na videu výše můžete dokonce vidět citronovou sušenku, které je údajně 10 let.

Pokud je v místnosti špatná energie, na citronu se začnou objevovat černé tečky, nebo zelená plíseň.

Rozmístěním citronů v různých místnostech nebo v pracovně můžete zjistit, kde se špatná energie vyskytuje a podle toho je cíleně čistit v případě potřeby.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-12 11:56:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Citron je dost vyjímečný a určitě nabušený pozitivní energií. Jeden trik s ním, když do rozříznutého napícháte několik hřebíčků a necháte v místnosti, jednak ji krásně provoní a perfektně odhání komáry, takže na spaní skvělá věc. Trochu jsem se zaseknul v 3D, ale bylo to nutný, protože finálko se nezadržitelně blíží a potřeboval jsem zřejmě ještě na závěr nasát poslední pokusy útoků záporňáků. Dávám nabíjet krystaly při úplňku, ale nevím, jestli tento úplněk je vhodný, možná k tomu tady někdo má víc informací. Jinak krátce k Perunovi, protože jsem jsem letmo prosvištěl komentáře v předchozím článku, tak to je takový chudáček a myslím si, že pro všechny zúčastněné i pro něj osobně by byla lepší varianta, kdyby ho Alue trvale zablokovala. Jinak na pátek 15.5.by měla proběhnout zásadní událost pro lidstvo pozitivního charakteru, takže se moc těším a nevím jak vy, ale pro mě osobně by tou nejlepší zprávou bylo úplné odhalení těch vyspělých bytostí, které nám teď obrovsky pomáhají, ale pořád ještě jaksi v tajnosti. Myslím, že si to už zasloužíme, čekáme už hodně dlouho.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-12 12:01:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Na měsíci krystal nenabiješ. Můžeš ho však čistit ve studené vodě.

článek o měsíci:
https://aluska.org/mesic-duchovni-ucinky-uplnku-a-novoluni-na-cloveka/

návod na čištění přírodního křišťálu:
https://www.alue.cz/prirodni-nebrousene-kristaly/

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-12 12:06:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď nevím, jestli jsem omylem nenapsal 15.5., to je zásadní datum hlavně pro mě, takže oprava, samozřejmě 15.7.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-13 16:29:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oba odkazy jsem prostudoval a čištění pod tekoucí vodou používám samozřejmě taky. Možná s tím úplňkem to tolik nefunguje, ale můj pocit je, že prostě zesílily. Tak kdo ví, co je vlastně nabíjelo:) Jinak při úplňku se já cítím velice dobře, mě spíš zajímal ten dnešní krvavý jestli tam bude nějaký rozdíl v energiích.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek