Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty 4: Debilita

25.9.2022 v Matrix 79

Už jste se také pozastavili nad tím, jak může být někdo takový idiot, případně jak se mohl nějaký zcela zjevný idiot dožít vysokého věku bez úhony?
Naše doba se nese ve znamení zajímavých paradoxů. Na jednu stranu máme k dispozici úžasné vynálezy a jsou mezi námi velice inteligentní a šikovní lidé hodni obdivu, na stranu druhou je mezi námi spousta takových, kteří mají problém i bezpečně přejít silnici.Pokud znáte člověka, který je pracovitý, inovativní a velmi inteligentní, jisté je, že to rozhodně nebude humaton. Humaton může sice vypadat i velmi inteligentně, pokud zastává pozici někde, kde to od něj systém vyžaduje. Ale nakonec ho program prozradí ve chvíli, kdy po něm chcete něco, na co není jeho program připravený. Například položíte nevítanou otázku. Může se zaseknout a jako gramofon opakovat větu, která ani neodpovídá na vaši otázku, nebo se může naštvat, nebo se vám vysměje, případně se úplně odpojí a přestane vás poslouchat.

Obvyklé průměrné humatony ale většinou prozrazuje jejich hloupost při běžných činnostech. A kromě hlouposti je to také stádovitost.
Když řeknete deseti humatonům skoč z okna, nebo nech si píchnout pod kůži jed, deset humatonů skočí, nebo si to píchne. Hlavně pokud vás mají za autoritu. Toho byste docílili snadno, stačí si obléci bílý plášť s jmenovkou, nebo si v kravatě stoupnout za řečnický pultík a nechat se odvysílat v televizi. Když se u toho budete navíc tvářit, jakože tomu strašně moc rozumíte, úspěch máte zaručen, přestože melete naprosté nesmysly.
Když to samé řeknete deseti skutečným hráčům, zajdou na net, do knihovny, zjistí si o co jde, poradí se i mezi sebou a budou se vás ptát, proč po nich chcete nebezpečné hovadiny. Pak vás pošlou někam. Když na ně budete tlačit, namalují transparenty a sejdou se na náměstí.
To jsme ostatně v uplynulých pár letech viděli sami. Společnost se rychle rozdělila na ovce a myslící lidi.

Tato stádovitost a závislost na tom co jim kdo nakáže, je spojená také s infantilitou. Humatoni jsou přerostlé děti se závislou mentalitou. Nechtějí a ani neumějí myslet samostatně. Všechno jim musí poradit někdo jiný. Někdy nejsou schopní přijít sami ani na jednoduché základní úkony, na které stačí průměrný rozum, nebo si neumí sami najít svou otázku na googlu.
Když takový humaton na chvilku okusí svobodu myšlení, zjistí, že si s ní neumí poradit, neví co má dělat a časem se vrátí zpět, nebo k jinému typu mentální závislosti. Například odejde z kostela, ale místo aby začal jednat samostatně, upne se na člověka, který ho k tomu navedl. Místo kostelu má teď vás jako svého gurua, abyste mu řekl, kdy si může uvařit čajíček a kdy se má jít vykakat. Což je dlouhodobě neúnosný systém.
To vysvětluje dlouhodobý úspěch náboženství. Přestože se stačí zamyslet a přijdete rychle na to, jaká je to snůška nesmyslů, humatoni to nevidí a vidět nechtějí, protože toto přesně potřebují. Chtějí, aby se o ně pořád někdo staral a říkal jim co mají dělat. Jako malé děti.
Když mají problém, i pokud ho mají sami se sebou, svalí vinu na okolí a očekávají, že okolí jejich problém vyřeší. Odmítají a neumí si ho vyřešit sami, i pokud by dostali návod.

Tyto druhy humatonů se ke mně dostávají i přes poradnu, kdy mi občas chodívají zprávy od dospělých lidí, kteří se chovají, jakoby jim bylo 6. Donedávna jsem například několik let jednou za 1-2 měsíce našla ve schránce podivný mail od nějakého staršího pána, který si ve své hlavě vysnil, že je nemocný a že já ho léčím. A jednou za čas mi posílal zprávy, ve kterých mi  „hlásil“ jak na tom je, jakobysme si to dohodli. Říkal tomu „situační zpráva“. Pak z něho vylezlo, že mě vlastně chce a byl mnou tak posedlý, že když na mě myslel a náhodou blbě polknul při pití a zakuckal se, měl za to, že jsem mu to způsobila já (to samé pokud zakopnul nebo málem spadnul ze žebříku – byla to moje vina) a měl také nějakého známého, prý „psychologa“, se kterým mě řešil po večerech v hospodě a pak mi psal, co si o mě ten jeho psycholog myslí, na základě jeho vyprávění… Byly to neuvěřitelné bláboly.
Dal pokoj až když zjistil, že mám muže a že případy jako on, v případě že se vyhrotí, předávám policii. Do té doby odmítal pochopit, že vůbec nevím kdo je, nemáme spolu žádnou dohodu a už vůbec na něj nic neposílám.
To, co na první pohled vypadá jako zjevná duševní nemoc, je také dlouhodobá snaha vysávat ze mě energii jednak tím, že mi žral čas, žádal ode mě, abych se jím zabývala a zejména neustálým urážením mě a mého života se mě pokoušel zneklidnit, což je nejefektivnější způsob, jak někoho vysát.
To je další zajímavý paradox. Psychicky nemocní humatoni, kteří jsou vámi posedlí, si myslí, že když vás budou dostatečně dlouho urážet, ponižovat a vydírat, tak od vás dostanou co chtějí. Myslí si, že když si přečtete dostatečně velkou hromadu jejich psychokidů, získají nad vámi duševní kontrolu, jelikož vám tím postupně vysvětlí, že jste naprostý blb/kráva a začnete je poslouchat, protože oni přece vědí lépe než vy kdo jste a jak máte žít. To zřejmě funguje mezi humatony, ale na vědomého ani náhodou.
Jejich infantilní závislost je metoda, jak sát energii a protože je efektivní, je samozřejmě mezi nimi velice populární.

Měla jsem hodně zajímavý zážitek, když mi pod auto vlezl humaton. To si tak jedu, netuše zradu a najednou v obci, v zatáčce před kterou je přechod pro chodce, mi do silnice zleva vlezl děda. Dokud byl v levém pruhu před mým autem, dupla jsem na brzdu, máčkla klakson a pak už nezbývalo, než se modlit a počkat, jestli ho přejedu nebo nepřejedu.
Děda se vůbec nepodíval, nepoužil blízký přechod, vlezl do zatáčky pod jedoucí auto, neslyšel klakson a přešel i můj jízdní pruh. Když jsem zastavila, stál asi půl metru vpravo od mého auta. Protože za mnou nebylo žádné auto, zastavila jsem a začala na něj křičet, jestli se zbláznil.
Dědek se na mě otočil a měl úplně prázdný, dutý výraz s tupýma vodovýma očima. V jeho obličeji nebylo vůbec nic. Jakoby mu uši na stranách hlavy držel jeden drátek a kdybys zaťukal na lebku, ozvěna by mu vymlátila zuby. O to překvapivější bylo, že jsem v jeho výrazu poznala svého bývalého pronajímatele, který měl barák postavený hůř než ježibaba chajdu na kuří nožce a měl úplně ten samý tupý výraz. V podstatě vypadali jako bráchové.
Došlo mi, že se dívám na společný software, který ovládá oba charaktery a že jsou oba dva úplně stejně debilní. Přesně tak, jak to popisoval svědek v dokumentu o matrixu.
Dokument Chyba v Matrixu z roku 2021 popisuje zkušenosti probuzených


Protože humatona obsluhuje UI, je logické, že humaton nemá vlastnosti vědomého hráče. Proto nemá sny, ale neumí ani vizualizovat, kreativně myslet, meditovat, intuitivně vnímat, nevnímá energie a v zásadě nemá vlohy pro nic z toho, co byste nazvali paranormálnem či duchovnem. Pokud by se do toho chtěl ponořit, nikdy se nedostane dál, než za začátek a spíše skončí u dotazů, na které by měl průměrně uvažující člověk přijít sám a u konstatování, že mu nic z toho nejde. Nedokáže to použít a nakonec se pro něj tyto disciplíny stanou spíše zdrojem frustrace a zmatenosti, než že by je nějak smysluplně využil.
Důvod, proč humaton neumí nic domyslet je právě ten, že co si vyloženě nepřečte nebo neuslyší, na to sám nepřijde. Disponuje jenom nahrávkami.
Je to tedy zbytečné? Pro daného humatona ne, protože pokud s tím může někoho obtěžovat, může z něj krást energii. Proto humaton neodejde, ani když je požádán, aby šel pryč, nebo dal pokoj.

Nejsou samozřejmě všichni stejní, většina humatonů se těmto disciplínám spíše zasměje, nebo je ignoruje, nebo se zeptají, k čemu to je dobré vědět.
Když například vyšel seriál matrix, několikrát přišla zpětná vazba, že to je možné nebo zajímavé, ale tím, že se pro člověka v jeho běžném režimu nic nemění, je to vlastně jedno, že se s tím nedá nic dělat a tudíž je toto zjištění vlastně zbytečné… Zbytečné je určitě pro humatona, který samostatně nedokáže tuto znalost k ničemu použít.

Kombinace všech těchto vlastností umožňuje systému se dlouhodobě udržet. Všechny morální poklesky, úchylnosti a zvrhlosti, spojené s agresivitou vůči projevům morálky a dobrého charakteru, slouží nejen ke kradení energie, ale také k potlačení charakterových kvalit. Pokud se vás nepodaří přetáhnout na jejich stranu, tedy odmítnete převzít jejich vadný program, pokusí se to ve vás ušlapat a začnou být agresivní.
Zaprvé proto, že ve světle vašeho charakteru vyniká jejich ubohost a dále proto, že to systém nechce.
Právě silný charakter je totiž důležité pojítko k pravdě. Dokud uvažujete střízlivě a nepropadli jste do kolektivního šílenství, bude vám chování humatonů stále připadat divné, nelogické, zvrácené, nenormální. A toto chronické podezření je to, co vás může dostat k pravdě. Když si nenecháte vnutit představu, že vy jste ti vadní když očekáváte, že se ostatní lidé k vám budou chovat upřímně a slušně, logicky dřív nebo později dojdete k poznání, že něco je špatně se světem venku.

Jakýkoli humaton se může v jakékoli fázi stát agentem, tedy poslem systému, pro který odvede potřebnou prácičku, aby vás dostal tam, kde je potřeba. Jak ho poznáte a jak k tomu dojde, si odhalíme někdy příště.

konec série

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Danny 2022-09-25 08:55:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych dodala, že hromada těchto biorobotů-tupců si myslí, že jsou nejchytřejší a mají patent na to, co je správné.
Znala jsem ženskou (stredoškolsky vzdělaná, rodiče měli myslím i VŠ), která byla typický humaton – třikrát očko, byla by i pro čipy v ruce v zájmu „ochrany zdraví“, věřila situaci na UA tak, jak hlásaly média. A jednou povídala o tom, jak oni doma za socialismu sledovali jenom rakouskou TV, kde informovali pravdivě, na rozdíl od té propagandistické čs. televize. Takže ty komunist. kecy nikdy nežrali, protože nebyli blbí…. Já jsem se v té chvíli málem smála 😀 Tihle lidi si prostě neumí dát tu mozaiku dohromady.
Jinak tuhle ženskou úplně vytáčelo, když před ní někdo mluvil o těch „konspiracích“ a „dezinformacích“. To šlo úplně vidět, jak ji to štve – jednou si zrovna myla nádobí, když s tím kdosi zase začal, a to jste měli slyšet to třískání nádobí 😀 A taky mě strašně nesnášela – nevim, jestli kvůli povaze, nebo že jsem si taky o té k..vid šaškárně myslela svoje.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-28 17:55:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Mezi „komunistobijci“ je dost kvalitních humatonů.A úplně nejlepší jsou ty, co zahodili rudou knížku a v devadesátých letech vstoupili do Občanského Fora.Pamatuji mimo jíné na naší třídní, v řijnu jsem dostal za pět, když mě zkoušela z Klementa Gottwalda, no a po 17.listopadu přišla zjásaná s trikolorou na bundě.Co k tomu dodat více? Hlásala, že trikoloru nosí ti uvědomnělí.
A také jsem slyšel, že tehdejší stávkující studenti byli ve skutečnosti členové SSM..takže….
Listopad 1989 byl tehdy samé hurá, hurá, hurá…….a Havel na hrad!!!! O oblblí humatoni- v tramvaji jel chlap a na bundě zezadu nalepený papír a na něm „Já i moje manželka jsme pro Václava Havla“.

Ikona diskutujiciho Petr 2022-09-25 09:17:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ten expert se situační zprávou je extrém. Nechápu že má nějaký chlap pocit že chováním se jako kretén nějakou ženu zaujme po internetu. A že mu neupadnou varlata hanbou když se takto ponižuje.

Ikona diskutujiciho Will 2022-09-25 09:22:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě štvou lidi co dělají něco blbě už roky a stěžují si že to nefunguje. A když dojdu s řešením a řeknu že to spravím tak se ten člověk urazí že to jinak dělat nejde dá mi k tomu tři důvody proč to nesmím spravit a dál to dělá blbě. Tak si říkám jestli není v zajetí programu který postrádá flexibilitu a kdyby se něco změnilo tak by se narušil.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-09-25 09:32:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem ráda že v tom nejsem jediná. Pod celou sérii bych se podepsala. Zažila jsem hodně podobné věci a také jsem si říkala jak v tom ti lidé mohu být spokojení a proč se já mám cítit divně když mi to nepřipadá v pořádku. Těším se na nastíněné pokračování. Hodně mi to pomohlo urovnat si věci v hlavě a za jakýkoli další praktický tip a sdělenou zkušenost budu opravdu vděčná.

Ikona diskutujiciho hanka 2022-09-25 10:38:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky. Taky si říkám, proč se mám trápit reakcemi lidí na moje názory a vůbec na moji existenci. Asi se od toho úplně odstřihnu a přestanu o tom přemýšlet. Koneckonců, názory lidí, kteří jsou zblbnutí systémem, mi nic hodnotného nedají, takže je s klidným svědomím můžu přestat řešit.

Ikona diskutujiciho Danny 2022-09-25 13:21:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to mám stejně.
A paradoxně čím víc jsou mi názory a způsoby života humatonů jedno, tím s nima líp vycházím. A celkově jsem spokojenější a líp se mi dýchá. Už nemám potřebu se s nima srovnávat a cítit se méněcenná, stydět se, že nežiju jak oni a nezajímají mě stejné věci jako je, protože jsem pochopila, že s těma lidma nemám nic společného, jako by byli jiný živočišný druh. Tím pádem nejsem tak úzkostlivá ohledně toho, co si o mě myslí a jestli mě mají rádi. Už mě to nezajímá.

Celá ta série o matrixu vyšla v pravý čas. Už na mě začínala jít ze všeho – z dění ve světě, mého života – deprese, ale teď se cítím mnohem líp, protože jsem hodně věcí pochopila, a snad mám už definitivně jasno.

Ikona diskutujiciho Amigo 2022-09-25 13:30:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi hodně ulevilo. Už se s nikým nepřu, nehádám, nepřesvědčuju a ani neřeším kdo mi co proč udělal. V podstatě mi to odpovědělo téměř na všechny otázky ohledně naší společnosti a mám v sobě takový klídek.

Ikona diskutujiciho maro 2022-09-25 09:34:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co jsem si přečetl tyhle série o matrixu tak se mi hodně ulevilo. Už si neberu některý věci tak k srdci a tolik je neprožívám. Dalo mi to svobodu být nad věcí a neobracet pořád všechno proti sobě.Teď mi ty věci kterým jsem čelil dávají smysl a cítím že se s nimi už dokážu srovnat a uzavřít je.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-09-25 09:37:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím další pokračování, moc mě tyto články uklidňují a osvětlují moji minulost.

Ikona diskutujiciho Dracena 2022-09-25 09:40:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já jsem si říkala proč někteří lidé nemyslí a přitom dokážou fungovat… Dospělý život je hrozně složitý a přesto se v něm pohybují lidé kteří neumí vyřešit nejjednodušší běžné úkony při kterých je potřeba cokoli změnit nebo udělat jinak než je běžné.

Ikona diskutujiciho Silvana 2022-09-25 09:45:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já myslím že mají do určité míry nějakou svoji autonomii a jde s nimi naprosto v klidu fungovat. Jenomže člověk neví kde ani hodiny kdy se u nich neprojeví určitý spouštěč a pak se zachovají opravdu hrozně, mohou úplně otočit.

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-25 10:23:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ty kokos to jste už všichni takhle brzo po ránu vzhůru, při neděli … 😀 10 ráno a už tolik komentářů …

Ikona diskutujiciho hanka 2022-09-25 10:30:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se taky ulevilo! A mám velkou radost že série pokračuje.
Už při čtení první série jsem si uvědomila, že vlastně znám jen hrstku dospělých lidí. Většina lidí jsou totiž jen přerostlá děcka. Už jenom to, jak jsou urážliví, třeba stačí říct že nepřijdete na oslavu a máte problém, protože jste někoho urazili a celá rodina vám teďka bude vyčítat že jste sobci. Nebo třeba máte na něco jiný názor a nesmíte to říct abyste neurazili, protože pak vás dotyčný začne nesnášet. Takto se přece dospělí nechovají?? Copak jim to nedochází? Dospělí mají tu drzost stavit se do pozice starších a moudřejších, přitom jim úplně chybí sebereflexe. Připadám si jak z jiného vesmíru.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-25 10:45:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka není, co oni dělají, jak žijí…to bojovník vidí a nepotřebuje se utvrzovat v tom, co ví, to by se točil v kruhu Matrixu, ale jak s nimi žít. Přijde mi, že postupem času to ani nepůjde a dokud nebude skutečně nějaký záblesk, nebo katastrofa hodna pádu lidstva, postupem to nebude mít snadné nikdo z probuzených, pokud nepostoupí na další úroveň bytí. To je jako být v bílém a zároveň žít v septiku, protože někdo tam pořád háže „hovínka“ a lidi ne a ne přestat je produkovat. I kdyby se člověk odstěhoval, tak kde je civilizace, bude stále řešit stejné či podobné věci. Děti jsou nevychované, nemají ani jak vidět to lepší v lidech a až jim začne puberta, bude to daleko horší. Zatím se člověk všude možně dočítá, co na nás elita chystá, Q bude taky jen psyop a nikde není žádný návod, jak přežít s takovými „lidmi“. I když člověk mění sebe, tak pokud se neinspiruje zbytek, jako lidstvo se nikam nepohnou ani probuzení, protože jsme jeden a každý musí chtít spolupracovat. Pořád žijeme i v materiální rovině a pokud to padne, odneseme to všichni díky těmto blbcům, co ani nekoukají na to, zda jede auto. Stalo se mi několikrát, kdy ani mládež, nebo maminka s kočárkem nekouká, zda nejede auto..prostě tam vejde/vjede a já mám přednost, nevidíš ty pruhy? Myslel jsem, že lidstvo bude rozděleno rychlejší cestou díky očkování…počkejte toho nářku, až budou odcházet ve velkém. To si ještě užijeme, zatím jeden o druhém moc neví a žijí ve sladké nevědomosti.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-09-25 10:54:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čoraz viac mám pocit, že sú medzi ľuďmi v ich videní reality veľké priepasti. Jedni, tí, ktorí vidia, že sme médiami, politikmi atď. manipulovaní a sú nám podsúvané určité názory, nerozumejú tým druhým, že to nevidia, keď je to tak do očí bijúce. Tí druhí zasa nerozumejú nám.
Dnes viac ako inokedy predtým sme sa rozdelili do dvoch hlavných skupín: Tí, ktorí si myslia, že sú racionálni, nechali sa očkovať atď., prijímajú informácie v médiách hl. prúdu ako relevantné a tí tzv. „konšpirátori“, pritom aj konšpirácie sú len otázky, na ktoré sa človek pýta, pretože v danej veci je niečo, čo nedáva logiku. Napr. prečo nebol človek na mesiaci okrem prvého razu, veď technika odvtedy išla míľovými krokmi dopredu. To je podľa mňa normálna logická otázka, ale pre tú prvú skupinu ľudí je už položenie tejto otázky nepríjemné a tak ma len odsúdia aj s tou otázkou namiesto toho, aby sa nad tým zamysleli.
Bola by som zvedavá, či by otočili, keď by napr. začali takéto otázky klásť aj v tých ich médiách. Podľa mňa by zmenili názor podľa médií a to je celkom smutné, pretože to znamená, že nerozmýšľajú vlastnou mysľou, ale sú manipulovaní a ani si to neuvedomujú.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-09-25 11:38:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel jsem se dost poznal u této části: „humaton … neumí ani vizualizovat, kreativně myslet, meditovat, intuitivně vnímat, nevnímá energie a v zásadě nemá vlohy pro nic z toho, co byste nazvali paranormálnem či duchovnem. Pokud by se do toho chtěl ponořit, nikdy se nedostane dál, než za začátek a spíše skončí u dotazů …“

Tyto stránky čtu už deset let a za celých deset let jsem se vůbec duchovně neposunul. Přitom jsem pro to udělal docela dost věcí: dělal jsem intenzivně sungazing, nechal se odkřtít, chodil jsem ke stromům podle tvého návodu, koupil jsem si křišťál, snažil jsem se kurkumou odvápnit šišinku a nesčetněkrát jsem prosil svého strážného anděla, aby se se mnou sešel ve snu a přesto se to nikdy nepodařilo. Myslím, že jsem udělal dost opatření, aby ze mě nebyl humaton, ale vědomý hráč a zatím si spíš připadám jako to přerostlé děcko, jak píšeš ve článku a navíc jsem kvůli vidině duchovních schopností skončil před dvěma lety léčebně. Nechce se mi to jen tak vzdát, ale jsem už mnohem střízlivější a myslím si, že když už, tak svůj plný potenciál se mi poradří rozvinout jedině ve Zlatém věku, jestli se mi tam podaří převibrovat. Teď je mé myšlení příliš omezeno.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-25 12:56:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Zda-li se člověk moc neposouvá, mohou za to hodně bloky. Dokud je člověk nepořeší a nepostaví se jim, tak se nepohne z místa. Jestli nejde vizualizace, uber na levé hemisféře a přidej na pravé. Levá hemisféra, chlap, logika, hranice-omezení atd..pravá-žena, kreativita, cit.. Takže zkus se víc zaměřit na ženskou energii. Zkus najít ženský kolektiv, který za to stojí, pokud nemáš jako většina z nás přítelkyní :))) Prostě jde o to cítit tu energii a uvěřit tomu, co je i nemožné.
A určitě ses musel někam posunout, jen ti to nepřišlo. Kolik věcí člověk cítí a jak moc se podle nich člověk chová?
To je hlavně ten rozdíl, mezi námi a nimi. A taky je to díky kolektivnímu vědomí lidstva, která je na úrovni „opic“.
Proto se asi budeme muset odtrhnout od takového zavirovanému vědomí, aby nás to stále nebrzdilo.

Ikona diskutujiciho Danny 2022-09-25 13:08:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky žádné vlohy pro duchovno (nebo jak to nazvat) nemám. No dobře, kdysi jsem měla sen, ve kterém se mi snad zjevil můj anděl, a když jsem se před pár lety začala zajímat o anděly, víly, atd., tak jsem mívala často deja vu (ale to asi není nic zvláštního). Nespočetněkrát jsem taky zvala svého andílka do snu – nic. Když jsem si koupila krystal – nic. Kamarádka ho vezme do ruky: „jé, ty necítíš v ruce tu energii?“ „Ne.“
Byla jsem z toho frustrovaná, ale asi prostě pro některé z nás jsou ty dveře zavřené, a i kdyby jsme se přetrhli, nic s tím nenaděláme. Je to asi jak se vším – někomu stačí naznačit a hned ví, a někdo může mít za zadkem deset učitelů a stejně jsou člověku k ničemu, když pro danou věc nemá pořádné vlohy. Proto mě i ničí, když se dozvím o člověku, který tyto schopnosti má, ale nechce je 🙁 (já vím, že to není jednoduché mít tyto dary, ale já bych do toho šla)

Ale anděla strážného do svých snů pořád zvu. Naděje umírá poslední.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-09-25 13:37:36
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri: ženský kolektiv jsem zkusil, ale taky to nepomohlo. ale díky za nápad 😀
danny: tak vidím, že v tom nejsem sám. Ale jak říkáš, naděje umírá poslední, moc hezky napsáno.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-25 14:47:48
Ikona diskutujiciho
sipka

astrei 2022-09-25 13:37:36
jsou ženský, které mají převážně mužskou energii, takže pokud ses pohyboval v takovém ženském kolektivu…..
žena může vykonávat mužskou práci a přesto má v sobě ženskou energii; je potřeba si víc začít všímat toho co dotyčná žena mluví, jak se chová,….

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-25 17:42:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Danny:
Ne každý na schopnosti věří.. První krok je uvěřit, další je schopnost pustit do toho srdce a ducha. Být s tím jedno. Rozprostřít tam energie. Vnímat sebe a to druhý. A hlavně, chce se přestat všeho bát a otevřít svou mysl. Když je mysl zavřená, jak se člověk může něco zkoumat. To je jako zabouchnout dveře ale chtít poznávat svět. Když neudělám první krok, nepoznám nic.
Já na označení indigo děti/lidi nevěřím, vše je jen o tom, kdo jak trénuje a tím se jeho schopnosti rozšiřují. Nic není zadarmo a každý, kdo stovky životů trénoval se v dalším životě snáz orientuje ve věcech, které ještě teprve poznává a prostě to uvnitř jakoby umí. Proto opakuju, není třeba lidem závidět schopnosti, vše je většinou vydřený, ale každý může být jako ovce, někdo dělá děti po desítky životů, užívá peněz a slávy a pak jsou tu druzí, kteří na sobě dřou, neužívají si tolik, jako většina a druzí si myslí, že to dostali od pánaboha a na ostatní se nedostalo, nebo zapomněl a hned začne kolotoč sebelítosti. Proto mnoho lidí nic neumí..vše taky záleží na stáří duše, takže není třeba hned něco hatit. Když jsem mladá duše a chci umět velký věci, musím nejdřím poznat co je kolem mě a pak se pustit dál, do větších věcí.Aby si dala věci do souvislostí a věděla, jak vytvořit ty velké. Takže buď v klidu, jen to chce poznat i správné lidi. A naslouchat hlavně sama sobě. Ne pak poslouchat kdo ti co radí, protože stejně pak člověk jen může papouškovat co a jak to říkal tamten, ale zase plně nechápe proč, nebo podle sebe a svých energii by to udělal líp. To je asi jako když se chci naučit kreslit a jako neznalý bych se učil od karikaturisty. Co kreslí je zkreslené, ale dělá to podle sebe. Každý tvoří dle svých energii, nechá tam sám sebe. Proto je potřeba vnímat sami, jak bychom to chtěli a vždy musíme vidět obě energie tak, aby byly vyrovnané. Samozřejmě, že některé věci dle sebe vždy dělat nemůžeme, protože jinak dělat nejdou.

astrei:
Ono dost pomůže se někdy sejít s lidmi, kteří dělají do energii ( žádná reiki, rodinné konstelace apod!!!)Protože jak někdy člověk nemá srovnání a nepozná i vyšší uvědomění, nechá ho to dole a dá hodně se někam vypracovat. Prostě vše je o inspiraci a vnímání, koukej třeba hodně na scifi. I tam se člověk naučí rozšiřovat si uvědomění v tom, že je něco víc. Hlavně to chce používat emoce a jimi vnímat. Dost snižuje uvědomění i rodina, pokud je někdo člověk z chudé, zablokované rodiny, kteří se všeho bojí, tak i tohle má člověk v sobě a dá hodně se té energie zbavit a být odvážný a prostě vnímat víc, být tu hlubším pojetím, než jen poslouchat. Zatím se mi ovědčilo, že kdo používá srdce, umí i něco málo s energiema a duchovnem. Tak začni tam, odblokuj si srdeční čakru a tam začni vnímat. Netlač to tam zbytečně, ale nech to proudit i to sebe. Uvidíš rozdíl. Na tom se odpíchni.

Ikona diskutujiciho marmaris 2022-09-26 19:51:30
Ikona diskutujiciho
sipka

A nezkusil jste léčení tmou? Já to sice nezkoušel, ale prý se v tomto prostředí dějí s člověkem podivuhodné věci. Je na to dost odkazů.

Ikona diskutujiciho Q 2022-09-25 12:13:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělé články, jen tak dál! Držím palce!

Ikona diskutujiciho Uthred son of Uthred 2022-09-25 12:34:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu skvělé. Vždycky mě moc bavilo že se nebojíš napsat narovinu jak věci jsou.

Ikona diskutujiciho Gulliver 2022-09-25 13:36:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Předně moc děkuju. Už si nepřipadám divnej. A přestali mě štvát idioti. Pochopil jsem že mi to vadí protože to nechápu ale po tom co mi tyhle věci došly si řeknu jenom AHA. A přejdu to. Fakt úleva.

Ikona diskutujiciho Danny 2022-09-25 17:38:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„…Už jste se také pozastavili nad tím, jak se mohl nějaký zcela zjevný idiot dožít vysokého věku bez úhony?“… možná, že právě takovým blbům to ten matrix usnadňuje, protože ví, že pro něj nepředstavují hrozbu. Zatímco nám (potenciálním bojovníkům, vidoucím, jakkoliv to nazvu), kteří tento systém ohrožujeme, to dává krutě sežrat.

Ikona diskutujiciho veron244 2022-09-27 19:26:21
Ikona diskutujiciho
sipka

to bude praavda, mne sa celý život dejú zvláštne veci…dokážem si síce všetko zmanifestovat ale vzdy ked som blizko niecomu tak sa stane nieco necakane zle..proste nemam tu cestu otvorenu ale same prekazky..niekedy som si hovorila ze mi sibe…no po precitani tychto clankov to chapem.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-25 19:46:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oficiální NIvolič v Třebíči
cca 7 minut
https://www.youtube.com/watch?v=e6fnZjerAcY

jak reaguje matrix na „neznámé“ listiny…..

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-26 08:54:28
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě bych si dovolil „zašprtajzlíkovat“ – pavel zítko a robert šmuk v kadani – den druhý 24.9.2QZZ
Jedinec z volební místnosti ihned povolal strážníky, pavel zítko nato zavolal Policii ČR, s.r.o., a osvětová akce začala…
Na scéně kromě pavla zítka, roberta šmuka se opět objevuje tajemník MÚ Ing. Vaško v respirátoru.
video ke stažení ze známého úložitě https://1url.cz/SrGC2

Ikona diskutujiciho dodo 2022-09-26 08:46:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Humatona poznáte ľahko. Stačí dať otázku: Boli američania na Mesiaci?

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-09-26 11:51:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna tady a teď ten článek sedí. Já jsem dala v práci výpověď a končím 30.9. Kolegyně mi napsala ať si odpočinu a pak bych tam mohla chodit jen brigádně. Já ji na to odepsala, že už mám jiné plány a 12tky, svátky, víkendy a noční směny po jednom sloužit nebudu a taky s práci v sociálních službách končím. Ona mi odepsala, že kdybych vzala aspoň ranní, že se ty služby vykryji. Já ji na to nenapsala nic, protože nerozumí snad ani česky. Kolegyně je 3x vax. Takže nejen, že ti humatoni jsou opravdu tupí, ale působí “ skvěle“ ty jejich vaxcíny.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-26 13:41:22
Ikona diskutujiciho
sipka

No když dá někdo někde výpověď, tak asi bych mu úplně nenabízela brigádu na tom samém místě ze kterého jde pryč 🙂

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-26 16:49:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je to všechno složitější.Kdo se chce úplně odpoutat od systému, musí jít do vyhnanství někam do přírody.Pak se z něj stává poustevník a je sám.Problém je, že v dnešní moderní době nejsou podmínky ani pro to poustevničení.Každý les někomu patří, každý les je hlídán myslivci atd, čili hrozí buzerace lesní správou a policií a neklid.Poustevničit lze snad někde na Sibiři (kde je min 50 km mezi vesnicemi) či v jiných takových krajnách, ale v malé ČR to moc v klidu nejde.Co se týká, že se člověk duchovně neposune.Holt zřejmě, vidím to i na sobě, každému není z hůry dáno toto nadání a nebo prostě jsem člověk jiného systému, který není kompatibilní s většinou lidí.Nemám zřejmě ten správný spirituální „zásuvný modul“.To je jako ty staré televize, co měly barevný SECAM systém, také neuměly dekodovat barevný PAL systém.Sice nějak fungovaly, ale jen černobíle, tedy né tak jak by měly, nerozuměly jinému kódu.Každopádně vím, že se nějakému stínovému vedení této planety nelíbím, agenti v utajení a jejich poskoti mě pořád brutálně energeticky ničí.Čímž si mě samozřejmě vůči sobě ještě víc poštvávají.Jinak s tím Měsícem, zda tam někdo byl, je zajímavá otázka.Pozor na to, pokud někdo dělá rozbory, jak předměty vrhaly stíny a nakonec vyjde najevo, že to dělala blízká lampa ve studiu či v poušti a né slunce, tak humaton vyskočí z kůže a začne kousat jak hladový vlk 😀 (prostě naprosto debilní reakce). Ano reakce řízeného biorobota, který něco střeží (ale není si toho vědom).
Jinak příklad takové biorobotí maminky dnešní doby: Jde po chodníku, tlači kočárek, neustále čučí tupě do mobilu a vedle sebe ještě dva psi.To je pane klasika-úpadek.To jsem také nějaké takové, sice bez psů, viděl, jak vyjíždí s kočárkem pozadu nahoru dlouhé venkovní schody, co mají asi 100 metrů.Jako kdyby to nemohly někudy objet.Kdyby mě požádala o pomoc, tak asi v tomto případě bych jí vyjímečně řekl něco neurvalého od plic.Když nemyslíš, tak si to vyjeď sama, ty dutá hlavo.Biorobot přeci nemyslí, když dělají blbosti, tak jim pomáhat nebudu.Ona taková pomoc na 100 metrových schodech je dost časově náročná.A nebo to schválně zkouší aby prudily lidi a pak si následně mohly stěžovat, že jim nikdo nepomohl-i to je chování biorobota idiota-agenta provokatéra.Také zajímavé, kolik hodných lidí obecně někomu s láskou pomohlo a následně se se zlou potázali.Něco takového na diskuzi o karmě kdysi na lidech nemělo smysl říkat neboť zasvěcené diskuzní karmistky nevěděly co mají na to vůbec říkat a tak to začaly okecávat neskutečnými kidy, které by ani pes nesežral.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-26 20:17:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska mám nějak z něčeho špatný pocit, ale nevím, co se děje. Má to taky někdo?

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-27 14:37:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri: Já mám často pocity smíšené, jednou špatné, podruhé lepší, záleží jak si vysavači energie se mnou zrovna hrají.Divné pocity mám po mafiánských nočních můrách.Ale tak jistě, noční můry jsou útoky démonů, démoni nejvíce navozují strachy a nebo zlosti, paranoie.Mimochodem, jak se píše o únosech mimozemštany, tak já nevěřim, že se jedná o mimozemštany.Ne, jsou to démoni, je na to dost důkazů.Démon se může jednou vydávat za mimozemštana, podruhé za vodníka.Dělají si z lidí blby.Jinak samozřejmě, démoni mohou cestovat i vesmírem, kdekoliv.Dokonce někde kamera s IR přísvitem v nočním režimu zaznamenala tyto „ufony“.Dvě postavy šly po místnosti a byly na kameře bílo-průhledné, jako duchové.Jenže člověk v jiném stavu vědomí je vnímá jako hmotné bubáky s černýma očima, nicméně tvary hlavy na kameře přesně odpovídaly.Jenom přesně nevím, jak je to s tím unášením, podle mě unášejí jen jemněhmotné tělo, fyzické se dál válí na posteli.Do lidí někdy dávají čipy, slyšel jsem, že čipy jsou někdy jemnohmotné, jindy fyzické z neznámých materiálů.Někdy dokonce člověka oblbnou krycíma vzpomínkama v podobě snů.To znamená, že ho unesou, ale on o tom neví, jen se mu zdá nějaký sen.Jak říkám pořád, proč jsem po živých snech vždycky tak vysátý? Myslím, že je to jasné.V tom snu se vysátě necítím, až potom po vzbuzení do fyzické reality.V období, kdy mi bylo dlouhodobě zle, se mi zdál sen.Nějaký chlap říká, že vypadám jak kluk, který včera umřel.Já mu na to odpověděl, že se na umření také cítím.Najednou se ozval hlasitý smích několika osob, které jsem neviděl.To víš, že jo, fašouni astrální, jen šikanují.
asdf: Jak jsem se dostkrát zímnil o tvorbě bulvárních youtuberů pro mládež, to je typický kovaný humatonní scénář.Konzum, komerce, přízemnost, trapné vtípky, rošťárny na hraně kriminalismu, prostě šedé temno.A toho je plný internet i zahraniční.
Ano, kdyby humatoni neřešili, co si o nich myslí druzí, tak nebudou chodit po ulici oháknutý ve značkových hadrech, značkových kšiltovkách, značkové obuvi s různými LOGY, tak aby to všichni viděli.Taková humatonní zábava dnešní mládeže v parku, sedí na lavičce, něco chlastají, do toho křičí reproduktor na akumulátory, to je pro ně vyžití.Pokud tam nezanechají po sobě bordel, tak alespoň v pohodě.
Jenže humatonů je mnoho druhů.Já měl právě problémy s tím, když jsem se naučil rozumnět jedné skupině humatonů, které jsem měl okolo sebe, tak když jsem to uplatňoval před jinou, tak jsem vypadal jak úplný blb.Ta druhá skupina, co tíhne k vyššímu vzdělání či je nějak zvláštně intelektuální, je úplně jiná, než ta stokařská.Ale jediné co vím, že normální domluva není ani s jedněma, každá skupina humatonů je pro mě pitomá nějak jinak a o tom to je.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-27 17:39:35
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Já to myslel spíš energeticky, nebo to, co nás čeká… nemyslel jsem osobní energie, které mohou být narušeny.
Proto jsem to bral jako něco vážnějšího, zda to nevnímá víc lidí o budoucích dějích. Nemám z této doby dobré pocity. Je to prostě zatím dost v háji a ještě bude asi ještě hůř. bohužel.

Každopádně je toho tolik i v osobní sféře, kdy člověk zažívá energetické a jiné útoky, že je to jen o tom, kdo se podvolí a nechá se a nebo kdo bude ještě bojovat a tak nějak v tom vrávorání to ustojí do poslední chvíle, i kdyby měl být konec.
Zvláštní to doba. Několikrát se mi tehdy stalo, že jsem se taky nemohl vzbudit. Nemohl jsem ani otevřít oči. Nemohl jsem se pohnout, prostě jsem jen mohl houkat, jako sova. Takže mohou to být třeba nejen démoni, ale i vyspělá technologie. „A ty řeči o spánkové paralýze si strčte někam“. Jen upravená slova Nea :)) Asi něco jako DejaVu, které je údajně chybou mozku :)))
Jednou jsem měl zážitek, kde mě nějací démoni, nebo jiné astrální pošuci strkali ruce skrz žebra a bylo to brutálně hnusný, až jsem se musel vzbudit, díky čemuž je člověk silnější a víc se dokáže bránit na vědomé úrovni. Pak to samo ustalo během asi jedné vteřiny. Spousta lidí ani neví, v jakém bordelu tu žije, kdyby chtěli zjišťovat víc, asi by se zabili, nebo zbláznili.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-28 17:10:54
Ikona diskutujiciho
sipka

No, z toho co přijde…Tak na to raději už moc nemyslím, neboť mám svých problémů dost a asi bych se z toho totálně zjevil.Svět je řízen tak, aby se lidem nežilo moc dobře (o to tu právě jde), jsou akorát lepší a horší období.Jenže to všechno vedou elity nahoře a lidi vespod nemají šanci s tím něco dělat bez ohledu na to, zda jsou kovaný humatoni a nebo ne.Od devadesátých let tu máme trendy jako různé jógy, pozitivitu mysli atd……no a výsledky jsou kde? Samozřejmě nikde.Sr-čky dnešního světa jsou důkazem, že se tyhle duchovní propagace naprosto míjí účinkem „vyzařuju pozitivitu=ovlivňuju“ (kdo tohle nevidí, tak ho prosím o otevření očí).A nebo to jsou řízený podfuky na oblbování lidí za peníze.Kolik lidí se léčí různě u psychiatrů dnes a kolik se jich léčilo v 80-tých letech, kdy jsme tyhle duchovní propagandy vůbec neznali? V 80-tých pamatuju naprosto zdravou společnost (celosvětově).Pořád se nemůžu zbavit pocitu, že tu úřaduje tajná psychiatrická mafie, která má za cíl ZÁMĚRNĚ ničit psychicky lidi a následně odesílat k doktorům, je to přeci byznys, že jo? (chce to jen jednoduše selsky uvažovat).Už se také ukázalo (to jsem někde četl), že lidi, kteří třeba na pracovišti zažívali mobingy od kolegů, kteří byli údajně někým navedeni.To znamená, že kolega aktér šikany byl jenom pověřený herec, který to v některých případech dělal i nerad.A zase se řeší důsledky nakrmit pacienta práškama a né příčina zmírnění psychického tlaku na lidi.No jistě-proč také?.Tohle mafiánské tajné divadlo vypovídá jasně.
PS: Jogín může vyzařovat světlo a lásku, ale když mu vstoupí do cesty černý mrak, tak nikam nedosvítí.O tom to je.
Jinak tímto příspěvkem nechci říci to, aby lidi na sobě duchovně nedělali, ale aby se zbavili najivity z prolhaných duchovních propagand.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-28 18:39:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasně, o tom to je. Uvěřit, že lidé mají na výběr i ohledně alternativy. Viz. jogíny, léčitelé atd. Když to není vrah v bílém, tak alespoň někdo, kdo má jiné oblečení a konečně se „tváří přátelsky“. Kdo by se věčně nesmál, když by nemusel makat rukama a být někde zavřený–jogíni, kryšňáci atd..Teď když člověk viděl třeba čtení o tom Auroranovi, který blbne lidi, i když mi přišel, že docela ví, viděl jsem s ním asi jedno video..ale jeho charakter není uplně k tomu, aby pozvedl lidi k obrazu svému. Pořád mi příjde, že většina, co si hraje na duchovno, tak střídá ženský, jako ponožky. Ne nadarmo se říká, že ke konci časů si máme dát pozor na falešné proroky. Je jich jak hub po dešti a každý má zaručené info. Je to skutečně jen o tom, věřit sami sobě. Ne všichni, co ví víc, tak skutečně ví a chtějí pomoci. Je to tady divný divadlo. Asi nás vysadili na špatný planetě :))

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-28 18:46:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký čtení? Někdo toho magora rozmáznul písemně? Val to sem.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-28 19:48:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih:
Pokud reaguješ na můj komment, pokud ne, tak sorry za vnucování :)))
Za pravost neurčím, jen předávám dál :))) Zprávy z Galaxie…pozor na ně :))
https://ctrlv.cz/igAU
https://ctrlv.cz/yZc4
https://ctrlv.cz/gLiv
https://ctrlv.cz/FkC7

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-28 20:20:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za poslání výživnýho počteníčka. Myslel jsem si že se zasměju ale je mi z toho smutno. Za jeho bývalou manželku. Strašný. Je to na něm poznat že je šiblej a lže ale tohle je až moc velký svinstvo.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-28 23:36:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih:
Hele, odmítám tu na někoho házet špínu. Jak se říká, kdo je bez viny, ať hodí kamenem..ale člověk když stárne, měl by být moudřejší a nedělat už takový kraviny. Člověk, když je mladej, snese víc věcí…ale pokud je to pravda, je to celkem smutný a chudák žena, která mu důvěřuje. Pak zas nemají ženy nadávat na chlapy, když někomu začne po špatným vztahu věřit a on ji jen tahá za nos a ještě mu to prochází. Opravdu si člověk říká, co nás tu čeká, pokud se k sobě lidi chovají i v těchto těžkých časech takhle.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-09-29 08:58:05
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hrůza. Auroran od pohledu je křivej, ale podvádět nemocnou manželku je hodně přes čáru.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-29 12:43:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Z lide.cz pamatuju nějaké diskutující z duchovních diskuzí, mladý kluk, vyznavač Rasta s dredama a ten byl šíleně namistrovaný, uměl si udělat z diskutujících jedovaté ponižující legrácky, ale ono jich tam takových bylo víc.Pamatuju odtud také nakrátko ostříhaného blonďáka-zhulence od pohledu.To byli ty samozvaní duchovní mistři z lide.cz
Ale to už je asi tak 10 let nazpátek, bůhví, co je s nima dnes, pokud je neodrovnaly drogy, třeba se i nějak změnili.
Ale ten rok 2012 je opravdu něčím zvláštní, od té doby z lidí postupně mizí slepá duchovní nadšenost, nenechají se tolik unášet všeljakými “ duchovními mistry“, duchovno je vnímáno trochu jinak.

Ikona diskutujiciho asdf 2022-09-26 21:07:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste jedna vec mi prijde pro humatomy charakteristicka – delaji co nejvic kraval, snazi se co nejvic vystavovat, at uz primo ci prostrednictvim sveho majetku, proste „davaji o sobe vedet“, a to naprosto nevkusnym zpusobem at uz je to krik na ulici, hlasita hudba, jeceni deti ci rev spalovacich motoru. Jakoby nezili sami v sobe ale jen v ocich/myslich ostatnich. A nebo se matrix takto snazi zintezivnenim pusobeni na nase fyzicke smysly nas vic udrzet v sobe na nej nalepene… Protoze na to aby clvoek „vyhledl ven“ potrebuje v prvni rade (dlouhy a neprerusovany! opravdu to neni tak ze napr. hodina klidu je to same jako sedesat prerusenim rozsekanych minutovych useku) klid na mysleni a tribeni vnitrnich smyslu. To se v beznem kravalu opravdu neda… A soucasne tim nevyzadanym strhavanim pozoronosti na sebe vam ubiraji energii. To je nejspis i casty duvod proc tolik lidi kteri treba i jsou duchovne zalozeni a chteji se „probudit“ ma s timto takove problemy. Proste nedostatek duchovni energie, kterou vam nejaci humatoni (nepozorovane, kdyz na to nemate cit) pres den sezerou (a to nemluvim o sledovani televize, tam staci par minut, obzvlast reklamy a zpravy… a to nemluvim o vlezlych reklamach na internetu… opravdu to neni tak ze „to nevnimam a proto to na me nepusobi“) a pak se divi ze to nejde. Je to jako kdyby clovek chtel byt sportovcem ci narocne fyzicky pracovat ale nekdo mu neustale kradl jidlo a mel by stezi na to aby nejak prezil…

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-02 20:47:48
Ikona diskutujiciho
sipka

asdf: Toho jsem si také všimla (že humatoni jsou naschvál příliš hluční nebo na sebe neustále jinak upozorňují). Někdy ale působí ten faktor, že má člověk na nějaký kratší čas jako citlivější smysly, a to z něho matrix „dosaje“ energii, jejíž odebrání se jinak vyhnul. I tomuto lze ale zamezit pořízením si špuntů do uší. Pak se to přestane dít, když to pro matrix nemá smysl dělat.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-09-27 15:18:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všetci sme humatoni. Rozdiel je v tom že niekto je humaton z 20% a niekto z 90%. Keď žijete obklopený humatomni, musíte hrať ich hru, nemôžete byť úplne iný a aj nevedome preberáte ich programy. Preto aj skutočný človek je minimálne z 20% humaton. Neexistuje 100% skutočný človek, to by ho humatoni pomenovali Ježiš a rýchlo aj umučili.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-29 14:37:24
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosmac:
Jsem v nějakém stavu (etapě života), kdy typický humatoni se mi většinou straní, nezajímám je.Jenže ono to také nese nevýhodu abnormálního osamocení.Baví se mnou jen minimum lidí, ale ani oni se nedají nazvat přáteli.Další nevýhoda je, že nemám ani žádné známé, kteří by mi s něčím pomohli, kdyby byla potřeba.Ale já na lidi nikdy štěstí neměl, sice tehdy jsem tolik osamocen nebyl, ale stejně to byly známosti jen z určitých míst a né přátelé.Nejvíc mě baví ty obecné rady „udělej/te si přátelé“.Aha, asi jak, když nikoho nezajímám a lézt do zadku nikomu nehodlám-to bych mohl být taky krutě právem odpálkován.Takové rady mohou dávat snad jen lidi, kteří nemyslí a nebo jsou hloupí.Takové rady mě jen naštvou (asi to démonický matrix chce) Ale pravdou je, že zacílené osoby, jak jsem se tu už o tom tisíckrát zmínil, skutečně osamocené bývají-je to totiž součást psycho-destruktivního programu na devastaci osobnosti.Jenže to nevzdělatelní z řad ateistů nebo některých duchovních lidí, co žijí jen „svými čakrami“, nepochopí.Vůbec to není o tom, že bych se vůči lidem choval arogantně a to je odpuzovalo.To je o tom, že je nějak odpuzuji od pohledu.Pamatuju, že nějaká pokladní (asi 50 let) se jednou usmála na dredatýho frajera a když jsem za ním přišel na řadu já, tak se na můj úsměv a pozdrav zamračila a ani nepozdravila-takže kdo tohle neví, takto vypadá sociální devastace/deprivace vybraných jedinců, perfektní příklad.
Příklad jiných lidí někde z nějaké diskuze: Stěžovatelka psala, že nějaká prodavačka za pultem se usmívala na smradlavého bezdomovce a když za ním přišli na řadu ona s manželem, tak je ani nepozdravila (obdobný případ jako ten můj).Někdo jim na to odpověděl, že je asi někdo někde pomlouvá.No jistě, mě totiž napadlo totéž.A to je zrádné, terčem pomluv se může stát kdokoliv, ale oběť se o tom třeba nikdy nedozví.Policie ovšem nic řešit nebude, dokud oběť si tu svou pomluvu někde nenajde.Pokud je oběť pomlouvaná v uzavřené komunitě někde na FB, tak ani nemá šanci se najít.To by se jedině musely zakázat internety.
Ještě co řeší běžní humatoni, nikoliv já:
Opravdu již nejsem ve fázi, kdy by pro mě bylo podstatné řešit, zda je lepší ODS, KSČM, Piráti…..beru to tak, že každá strana má nějaké plusy i mínusy a každému člověku sedí něco jiného podle osobních vloh.

Ikona diskutujiciho Danny 2022-09-29 18:23:29
Ikona diskutujiciho
sipka

vap: „…Ale pravdou je, že zacílené osoby, jak jsem se tu už o tom tisíckrát zmínil, skutečně osamocené bývají-je to totiž součást psycho-destruktivního programu na devastaci osobnosti.“ – něco podobné už mě taky napadlo. Nechci ze sebe dělat chudinku, nejsem dokonalá, v komunikaci s ostatníma jsem nikdy nevynikala, ale není možné, abych měla takovou smůlu na přátele. Mně to ten matrix musí dělat schválně. Vždyť znám ještě introvertnější, ztraumatizovanější a zakomplexovanější lidi, než jsem já, a i ti mají nějaké přátele a milostný život.
A to „najdi si přátele“ a pod. mě taky štvou. Jedna věc je přitáhnout k sobě lidi tím, že budu milá, usměvavá, budu dávat najevo, že druzí mě zajímají, ale to ještě neznamená, že ti dotyční budou skuteční přátelé, se kterýma si budu rozumět. Kdo vymýšlí tyhle „rady“ nepočítá s tím, že někteří, jako my jsme na přátele náročnější a nerozumíme si s každým 😀

Ikona diskutujiciho Lu 2022-10-02 14:25:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mně to tak připadá, že je to spíše nějaké spektrum než dvě oddělené kategorie. Asi tedy jsem taky z nějaké části humaton, ale tohle dělení se mi nelíbí, na jedné straně „my lepší uvědomělí“ na druhé ti horší, kterými pohrdáme, protože např. se nezajímají o ezo nebo inklinují k vědě nebo náboženství a opomíjíme tak, že to není tak jednoduché to takto rozdělit, vždyť jsou to i naši příbuzní, kolegové, kamarádi, každý člověk je jedinečný a i tito „neuvědomělí“ mají nějaké svoje lidské kvality.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-09-28 03:07:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bývalý (se kterým bydlím) kdysi říkal, že žijeme v matrixu a že on se z toho už odpojil a projevuje se to u něj např. tak, že se nerozhlíží když přechází silnici a rovnou skočí pod jedoucí auto s tím, že ví, že auto zastaví (protože řidič nechce jít do vězení za neúmyslné zabití nebo to mít mnoho let před očima jako špatnou vzpomínku jak někoho přejel..). Takže se vždycky nerozhlížel a šel ať už tam něco jelo nebo ne a to považoval za známku svého probuzení/odpojení z matrixu 😀
Přitom ve skutečnosti se cítil dobře proto, že těm řidičům, kteří byli z jeho chování v šoku, odebral energii (ale zase riskoval svoje zranění nebo smrt). Na to zase říkal, že nechce chodit do práce, takže kdyby ho něco přejelo a on by zemřel, tak do toho otroctví alespoň už nebude muset chodit.
Já jsem se na takové přecházení moc netvářila (což byla podle něj asi známka „biorobotství“), ale už takto přecházet asi přestal. V jeho podání byla totiž svoboda a odpojení se z matrixu o „svobodě páchat bez následků zlo“ a nakonec začal tvrdit (když jsem se s ním chtěla rozejít), že se spletl a že se „probuzení z matrixu“ tedy věnovat přestane. Já jsem se s ním stejně rozešla (ale až za čas), takže se kvůli mně měnit nemusel; jestli se ale doopravdy vůbec změnil k lepšímu a nebo se to jenom snažil předstírat/nebo se o to jenom marně snažil, nevím (a je mi to vcelku jedno). Už jsem totiž zkušenostmi zjistila, že každá snaha na pochopení jeho „myšlení“ nebo chování je pouze ztrátou energie.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-28 08:37:55
Ikona diskutujiciho
sipka

To nebyl probuzený ale sebevražedný debil. Dobře že už spolu nejste. Ještě by tě zatáhl do nějakých průšvihů.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-02 20:57:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih: Nebo jedna holka na facebooku posílá všem svým přátelům lásku a u toho dá obrázek metatronovy kostky.. Tak si toho nevšímám, neřeším ji ani na ní nemyslím (ale jako ochranný symbol teď nosím slunce). Ona pak začala psát, že na ní asi něco posílám (max by se jí vrátila vyslaná destrukce díky tomu, že nosím tu ochranu), přitom jsem jí neřešila a ani jsem na ní nepomyslela.. Nevím, proč bych měla na někoho něco posílat, to by mě ani nenapadlo. Ale ta holka tedy že na mě taky něco pošle, no nevšímala jsem si jí a snad už jí to přešlo, protože už přestala prudit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-10-02 23:00:07
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 ano, asi zabralo to slunce. hodně dobrý. 😀 pěkně se odkopala.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-10-04 02:40:17
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé jak lidé slepě a hluše hledají všechno možné ve všem možném, mají potřebu používat symboly typu metatronova kostka, přitom stačí otevřít oči a ty správné symboly máme od počátku věků kolem sebe – slunce, příroda… a v sobě, naše vnitřní vedení. Pohani a prastaré přírodní národy věděli své. K čemu komu cpeš metatronovu kostku, ednoduše bohatě postačí tvé přání aby se mu dobře vedlo.

mimochodem, úžasná hudba: https://www.youtube.com/watch?v=uBQJx6m_mZM&ab_channel=Songleikr-Topic
(nebo jak pro koho, já trpim fascinací dobou vikingů:)

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-05 22:13:17
Ikona diskutujiciho
sipka

symbol slunce je dobrý (opravdu funguje) – vybírala jsem podle článku na alušce a našla jsem jako nejvhodnější toto:
https://gibjewels.com/cs/nausnice/16845-zlate-nausnice-slunce.html
(jsou malé, ale mají 11 paprsků a nikam se netočí, barva zlatá takže ideál)

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-09-28 10:54:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je teda možné že niektorí ľudia nemyslia alebo sú priam idioti a napriek tomu dokážu fungovať? Sú takí že nemajú svoje vlastné uvažovanie, sú takí už od narodenia, takí jednoduchší, všetko majú načítané z internetu a knižiek alebo telky a časopisov. Odjakživa takých poznám a kladiem si otázku ako to že sa im pomerne darí. Až tento článok si kladie rovnakú otázku ,,jak se mohl nějaký zcela zjevný idiot dožít vysokého věku bez úhony?“ Takže ako to je? Jedine teda že by ich matrix nejako podporoval a pomáhal im.

Ikona diskutujiciho LoneWolf 2022-10-09 19:39:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A humanoidi, si pod článkem notují. Kdo má uši, slyš. 369.

Ikona diskutujiciho varvara 2022-12-09 16:27:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem blbá vulgární kráva a chci aby to každý věděl.
IP: 89.24.51.63 PRAHA
mail: [email protected]

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-12-09 19:14:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem rád že to vím varvaro. Máš na srdci ještě nějakou hovadinu?

Ikona diskutujiciho varvara 2022-12-09 20:05:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem zakomplexovaná závistivá stará panna a můžu se posrat z úspěšných lidí.
IP: 89.24.51.63
mail: [email protected]

Ikona diskutujiciho varvara 2022-12-09 20:12:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem tak zbytečná a můj život je tak prázdnej že lezu po internetu a zvracím do diskuzí. Nic jinýho totiž neumím.

IP: 89.24.51.63
mail: [email protected]

Ikona diskutujiciho varvara 2022-12-09 20:21:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Jmenuji se barbora a můj největší životní úspěch je že jsem se ráno zvládla sama vykakat.

IP: 89.24.51.63
mail: [email protected]

Ikona diskutujiciho Will 2022-12-09 20:40:12
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 to néé… co to jééé… varvara je nějakej troll nebo co

Ikona diskutujiciho Q 2022-12-09 20:41:36
Ikona diskutujiciho
sipka

To je trapný. Že se nestydíš. Fakt. Najdi si psychiatra očividně ho potřebuješ. 🙄

Ikona diskutujiciho Jožo 2022-12-09 20:42:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Varvaro nikdo tady není na tvoje hlouposti zvědavý. Jestli máš potíže se stolicí navštiv lékaře a neobtěžuj nás s tím.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-12-09 20:51:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Barboro z tvých komentářů čiší těžká sexuální a duševní frustrace. Možná by sis mohla aspoň vytunit ten svůj poloprázdnej profil. Na jednu větu a vybějící fotku žádný kvalitní penis neulovíš. A jestli se chováš pořád takhle tak si radši pořiď psa protože s takovou šílenou bábou nikdo normální nevydrží. https://pokec.azet.sk/abadirka

Ikona diskutujiciho varvara 2022-12-09 21:03:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem vyšinutá hnusná bába s komplexem méněcennosti a bavím se tím že vyhrožuju lidem po internetu.

IP: 89.24.51.63
mail: [email protected]

Ikona diskutujiciho varvara 2022-12-09 21:12:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem odporná zlá bába a obtěžuju lidi po internetu.

IP: 89.24.51.63
mail: [email protected]

Ikona diskutujiciho kiana 2022-12-09 23:19:10
Ikona diskutujiciho
sipka

takhle se na trolly musí 😀

Ikona diskutujiciho Roman 2022-12-10 10:18:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem dělal za manželku správu diskuzí. Dotyčná varvara nás sprostě urážela, psala nám lži a pak nám začala vyhrožovat. Hned v prvním komentáři manželce vyčítala co si to vůbec dovoluje za někoho se vdát a být šťastná. V životě jsem tu varvaru neviděl a nemám chuť číst urážky od této zakyslé pražské vagíny.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-12-10 12:53:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobně si myslím, že se nejedná o ženu, ale muže. Prezentuje se ale jako žena, aby se neoznačil přímo a sám má problém se ženami.
A čím víc pozornosti taková osoba dostane, tím větší výsledek své práce uvidí. Takže lidičky, někdy je lepší takové lidi nechat být a přestat jim věnovat energii…Koho ve svém životě budeme chtít, toho, který je uvědomělý, slušný a empatický, nebo toho, který to všude jen rozhádá a lidi mu pak chtějí jen vysvětlit spoustu věcí, o které stejně dotyčný nestojí…
Čim víc takovýho člověka budete soudit, tim hůř se pak v diskuzích bude i chovat. A pod diskuzí je pak většinou vždy spousta hnoje i od diskutujících, takže se přestaňte lidi přidávat a věnovat svoji energii lepším věcem, teď jde skutečně o všechno a záleží na nás, jakou energii budeme chtít v novém světě stále podporovat.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-12-10 16:30:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Žárlivost na Alue že je vdaná odpovídá zapšklýmu ctiteli. V tom případě se okruh podezřelých dá snadno zmenšit na Miroslava a na Robertka Jerieho s hlavou jako kedluben. Ale může to být i stará lesba.

Silně mimochodem nesouhlasím. To že nikdo včas a dost rázně proti těm ludrám nezakročil dospěla situace minulej rok do stalkingu a napadení. Na internetu se pohybují diagnostikovaní šílenci úchylové a trestanci. Uvědomte si to a přestaňte se jich zastávat.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-12-10 17:21:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih:
Máš právo nesouhlasit, každý má svoji cestu, kterou prezentuje světu, jak vyjít s lidmi.
Jenže nemůžeme stále aplikovat stejnou techniku na každého člověka, protože jsme tak byli naučeni.
Někdy je lepší vyčkat bez reakce a někdy někdy rovnou zasáhnout. To není o omlouvání. Ale podívej, že když se tu objeví člověk, co chce někoho napadat, tak jak se zahnojí celá diskuze a on dosáhnul svýho. Pak tu lidé soudí druhé nelichotivými urážkami a jsou na stejný úrovni, jako ten útočník. Taky jsem tak často jednal a je těžký tohle ovládnout, protože chceme druhýmu ukázat, jak jedná a nastavit zrcadlo..ale o to nevidí, bohužel. Vidí stále jen sebe, jak mu ublížili a chce to i ukázat světu, co mu provedli, takže dokud nemá naše pochopení, škodit bude dál. Vždy mě život učil, že když někoho takhle stejně napadnu, útočník se bude chovat přesně tak, jak ho oslovím, protože když už je tak označen, tak ať je to právem. To samé pak nechám dopouštět sám na sebe, když někdo soudí mě a mě to raní. Protože to samé dělám druhým, to samé se mi vrátí. Rád se samozřejmě zastanu člověka, pokud je v právu, ale když pak vidím tu diskuzi, která se takhle rozvíjí, raději mlčím a nepřilévám benzín do ohně. Protože někdy musím cítit, že to není můj boj a když pak budu stále někoho bránit, tak z něho udělám někoho, který je neschopný se sám bránit a tím pádem ho vlastně snižuju a nemá mou plnou důvěru, že to zvládne. Stále je to jenom diskuze, takže takovýho člověka je lepší zazdít něčím, aby si to příště rozmyslel, nebo přestat takové lidi zveřejňovat. Protože pokud chtějí škodit, tak ne každý bude mit stále sílu psát nesmysly, který stejně nikdo nezveřejní. Myslím, že energeticky to tu takový lidé už neustojí a časem budou nucení buď absolutně změnit chování, dokud mají čas, nebo jim už nemusí být umožněno z energetického hlediska trvání zde na Zemi. Planeta už toho má taky dost a určité věci se změní. Je zajímavé, že dobrého člověka si nikdo dneska moc nevšimne, ale když potkáme idiota, hned o něm musíme mluvit a řešit. My víme, že je takové jednání špatné, ale jemu stejně nedojde..Takže kdo si pozornost zaslouží, dobrý člověk, který nepotřebuje řešit, nebo někdo, kdo škodí. Tím to myslím tak, že věci se skutečně mění a naše myšlení, které fungovalo dříve, nemusí fungovat v budoucnu. Pokud někdo škodí, je dobré ho v tom nechat buď samotného, nebo ho rázně zarazit. Ale urážkama mu jeho ego fakt nezkrotíme.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-12-10 21:05:06
Ikona diskutujiciho
sipka

koblih:
Prosímtě, jen abych to upřesnil. Vůbec nemám nic proti Tobě, píšu to spíš všeobecně lidem, jen reaguju na tvůj koment, nic víc.
Prostě mi příjde, že temnou stranou se zabýváme už tak dlouho a dávali jsme ji už tolik šancí a energie, že už skutečně není čas se ji věnovat a posílat ji jakoukoli energii. Teď musíme dávat energii skutečně jen tomu, co v životě chceme a nebrat ohledy stále na druhé. Pořád jsme tu byli my uvědomělejší pro druhé a zapomínali na sebe. Podivej, kolik NPC tu stále běhá a přitom jim člověk věnoval dost svý energie, aby se nenechali očkovat, aby udělali jiné věci lépe. Stejně si musí nějaké věci zažít a my jen máme právo upozornit na své hranice, pokud je překročí. Většina z nich se stejně neinspiruje vyššími vibracemi a raději zůstane tam, kde jsou, protože by to vyžadovalo osobní změnu. Musí něco zahodit, aby mohli zase něco příjmout. Tak jak říkala vědma, pár bitů ztratíš, pár jich získáš.(ve skutečnosti to museli uhrát na tohle, protože původní herečka zemřela). No a spousta lidí se bojí zahodit to, co nefunguje a trápí se, protože se bojí, že ztratí sami sebe a proto jsou hold někdy takový. Takové lidi neomlouvám, jen mám pochopení. Kdyby se někdo bránil určitými prostředky, které jsou za hranou zákona, taky budu mít pochopení, protože zde zákony nefungují a osobní život je přednější, než se nechat šikanovat, či být zabit. A pochopení neznamená, že takové věci toleruju.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-12-10 21:08:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Všichni začali první diskuzemi. To nejsou „jenom diskuze“. Nemocní jedinci si na internetu vybírají oběti pro svou trestnou činnost a diskuze je první místo kde si testují terén.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-12-10 21:12:07
Ikona diskutujiciho
sipka

A bohužel se to nesmí střílet. jinak by bylo hotovo už dávno.

Ikona diskutujiciho TobiasDeVil 2022-12-09 06:18:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Srovnání s Matrixem je trefné. V Matrixu jsou lidé uvězněni v kádích, jsou napojeni na imaginární virtuální svět a generují energii, která je z nich sklízena.
Mno nemyslím si, že je to v našem světě jiné. Lidé žijí v iluzi, a i zde jsou ovládáni „podprogramy“, které generují energii. Čím více „špatných podprogramů“ tím více energie. Jenže tato energie není primárně určena těmto lidem, slouží jen jako zásobárna pro entity, které z nich nakumulovanou energii sají. Čím více má člověk nainstalovaných „špatných“ (negativních) podprogramů (závislostí na cokoli), tím více energie generuje.
Problémem spíše bude, že si to lidé vůbec neuvědomují, nebo to nedokáži správně vyhodnotit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek