Jak vidět aury a co znamenají jednotlivé barvy aury

15.1.2020 v Návody 12

Aura je energetická vibrace vyzařující obvykle asi jeden metr kolem našeho těla (a všech živých tvorů). Aura se může jevit jako pole které nás obklopuje, ale ve skutečnosti je to projev naší energie, která proudí uvnitř meridiánů i kolem nás. Energie (nebo„chi“) je to, co nás všechny spojuje. A protože Aura je výsledkem proudění naší energie, obsahuje díky tomu data o nás samotných i o našem zdravotním stavu. Lidé, kteří jsou schopni číst aury, díky tomu umí diagnostikovat různé potíže.Proč je Aura důležitá?
Informace, které Aura obsahuje, lze dešifrovat. Nejsnadněji podle její základní barvy. Barvy jsou různé frekvence vibrací světla.

Jak vidět Auru
Abychom mohli začít, musíme si najít nějaké klidné místo. Umělé světlo může začátečníkovi ztížit práci, takže je lepší jít ven. Ještě lepší je vyzkoušet si to při západu nebo východu slunce. Paleta barev je v té době lépe viditelná.

Za účelem vyblokování jiných barev a rušivých podnětů, musíte číst auru proti obloze, nebo proti bílé zdi, nebo proti poměrně velkému bílému papíru.
Nastavte ruku směrem k obloze / zdi / papíru, ale pohodlně – pokud je to možné. Zaostřete pohled v prostoru mezi dvěma prsty, nebo na okraji jednoho prstu.
Soustřeďte se pořád na stejné místo. Můžete začít pozorovat, že obrysy prstů začínají mizet, nebo si můžete všimnout průhledného kouře, který z ruky vyzařuje. Zachovejte soustředění ještě déle. To ještě není to, co chcete uvidět. Za pár sekund začnete vidět nebo „cítit“ barvy. – A máte to!

Cvičte denně po dobu 2-3 minut. Není nutné mít výsledky hned na první pokus, tak se nenechte odradit. Je též obvyklé cítit se unaveně po tomto cvičení.

Čtěte také: Naučte se vidět Auru: 4 cvičení


Co znamená barva vaší aury:

ČERVENÁ:
Pokud je barva vaší aury červená, vaše energetické hladiny se zvyšují pravděpodobně díky vitalitě, nadšení nebo hněvu! Červená je barva krve, kapalná životní síla. Je to také barva vášně a sexuálního vzrušení, také stimulátor chuti k jídlu.
Pokud je vaše barva aury červená, musíte najít způsoby, jak probudit a nasměrovat svou vášeň. Potřebujete flirtovat a zapojit se více do fyzických aktivit. Musíte se víc spojit se svým životem. Červená je také barva duchovní nadvlády.

ORANŽOVÁ:
Není náhoda, že si tibetští mniši vybrali tuto barvu jako dominantní barvu své víry. Oranžová stimuluje naši inspiraci. Přináší nám vstřícný postoj k životu. Oranžová v nás podporuje chuť žít a přitahuje více štěstí.
Pokud je barva vaší aury oranžová, pravděpodobně jste našli celou řadu způsobů, jak se inspirovat. Najděte způsoby, jak vyjádřit svůj životní optimismus. Buďte vděční za každý dar, který jste obdrželi. Otevřete se štěstí.

ZLATÁ nebo měděná
Je to barva, která vyrovnává sílu s výrazem vaší vůle. Jste naladěni na energii Slunce a rostete svou vnitřní sebedůvěrou a sebeúctou. Slunce se nemusí snažit, prostě svítí! To je to, čemu musíte rozumět. Nemusíte na sobě nic měnit. Jste dokonalá bytost.

ŽLUTÁ:
Žlutá je barva, která vyjadřuje nejaktivnější typ spirituality. Pokud je vaše aura žlutá, našli jste způsob, jak probudit své nadsmyslové schopnosti. Je zřejmé, že velmi toužíte po kontaktu se svým božským já.
Kouzlo a víra proudí ve vaší krvi a vaše aura jasně září. Jste tak blízko k dosažení vyššího vnímání!

ZELENÁ:
Pokud je vaše aura zelená, vaše srdce touží po rovnováze, stabilitě a čerstvém vzduchu. Přizpůsobujete se energetickým vibracím Země. Léčivé energie běží od vás a skrze vás. Musíte nechat věci jít a uzavřít mír s minulostí. Co se stalo, stalo se. Nechte své srdce naplnit rovnováhou a hojností. Najděte více způsobů, jak relaxovat a dosáhnout vnitřního klidu. Pravděpodobně byste měli začít meditovat, nebo začít s aktivitami, které vás spojují s přírodou.
Zelená nám pomáhá splnit naše sny a dosáhnout našich cílů. Uzdravujete ostatní tím, že jste v jejich blízkosti, a zároveň jim pomáháte uzemnit jejich energii.

TYRKYSOVÁ:
Tyrkysová je velmi zvláštní, ale mocná barva. Je to barva těch lidí, kteří jsou schopni vyléčit své vnitřní rány a najít emoční klid. Pravděpodobně jste ztratili důvěru k sobě – ​​a všem ostatním – kvůli traumatickým zážitkům z minulosti.
Je to barva těch, kteří přicházejí do styku s univerzálními léčivými schopnostmi a mohou smazat jakoukoliv ránu nebo trauma. Důvěřujte svému já. Důvěra v sebe zlepší vaše léčivé schopnosti a toto je první krok. Je to také barva moře.

MODRÁ:
Toto je ultimátní léčivá barva. Jste opravdový léčitel! I když všechny barvy lze použít v různých situacích, modrá je ta, která stimuluje léčivé schopnosti nejvíce.
Modrá nás uklidňuje a pomáhá nám dosáhnout lepšího uvědomění. Pomáhá propojit se s celým Kosmem.
Modrá nám pomáhá rozšiřovat veškerou naši sílu – ale jemnějším a stabilnějším způsobem.
Pocházíme z Božského Zdroje, takže je možné VŠE. Jak nám modrá připomíná, stáváme se stále více sebevědomí a připravenější čelit našim každodenním problémům.

FIALOVÁ:
Žádná barva nebyla nikdy spojena s magií více, než tato. Fialová nám připomíná, že můžeme dosáhnout všeho, ale nejprve musíme zjistit, co chceme. Také nám připomíná, abychom udělali krok zpět a pozorovali.
Fialová nám pomáhá pochopit, že všechno v našich životech je výsledkem našich předchozích akcí, které mohou dokonce překonat tento život. Může nám pomoci s našimi předky a získat přístup k jejich říši moudrosti.
Tato barva vám může pomoci dosáhnout vyššího vědomí a navštívit jiné říše. Jste Astrální cestovatel, ať už to víte nebo ne.

BÍLÁ:
Bílá aura obvykle obklopuje vše co existuje, živé bytosti ale dokonce i neživé předměty. Pokud jste schopni vidět bílé světlo kolem všeho co existuje, jste krůček od toho, naučit se vidět barvy aury – díváte se stejně, cvičení jsou stejná, ale počkáte, až se světlo zabarví. Často můžete vidět bílé obrysy i spontánně, hlavně když jsou lidé v pohybu. Jakoby za nimi jejich energie běžela v podobě bílého obrysu.
Bílá je univerzální barva, která v sobě skrývá celé spektrum vibrací. Pokud ji vidíte okolo bytostí i věcí, máte přirozený talent a nebude vám dělat problém žádný postup na vidění aury.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho sycho 2020-01-15 08:13:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, s jednou prevladajici barvou je to asi jasne, ale jak napriklad interpretovat slecnu na poslednim obrazku v clanku? Ma snad kouzelne inspirativni hlavu, velkou silu vule v zadech a ultimatne leciva prsa? 😀 tusim, ze to asi nebude uplne ono 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-01-15 08:50:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle obvykle stejně auru neuvidíš… pokud ji vidíš. To jsou jen ilustrační obrázky.
Obvykle vidíš jednu převládající barvu a není proto těžké ji určit.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2020-01-15 08:20:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, víš co mě napadlo? (Pokud bude ještě chvilku tento matrix fungovat :D) možná by nebylo špatné zvážit vylepšení tvých stránkek o #tagy (značky). Chápu, jak extrémně obtížné muselo být rozhodování o redukci rubrik z původního počtu na tento a určitě bych je takto nechal.

Napadlo mě ale, že by každý článek mohl dostat nějakou značku jako to dělají některé stránky https://devot-ee.com/assets/images/uploads/addons/387/tag_cloud__full.jpg aby lidé měli ještě možnost druhotného způsobu třídění článků. Já totiž tvé podrobné rubriky na předešlém webu používal často, byl to výborný způsob, jak si hromadně přečíst poznatky k jednomu konkrétnímu tématu.

Já totiž často ani nestíhám číst všechny tvé články, protože je spoustu dalších věcí, které musím sledovat a často si říkám, že se někdy „zbytečně trápíš“ (jestli se mýlím tak mě oprav :D!) protože ze sebe pořád vydáváš čtenářům každý den to nejlepší, až mi hlava nebere, jak to stíháš – přitom třeba ani nemáme přečtené super články, které jsou starší. Tohle eventuální rozčlenění by podle mě mohlo být výborné lákadlo, jak ještě více čtenářů nalákat i na starší články.

Je mi jasné, že to nebude levné a že by bylo extrémně časově náročné články ručně označkovat, ale chtěl jsem se podělit o nápad :). Česko a Slovensko je velké a podle mě si zasloužíš mnohem více čtenářů.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-01-15 08:54:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Místo tagů je nahoře seznam rubrik, mít oboje není potřeba. Případně je napravo vyhledávač podle klíčových slov. Tento web je dělaný moderně, pokud možno bez zbytečných činčurinek co by ho zahlcovaly. Byl by to obrovský box (zase by byl problém kam ho narvat ve verzi pro mobil) a značit 4000 článků tagy které bude nakonec používat jenom pár lidí občas, na to se můžu… Do starších nepřečtených článků je prolistuješ seznamem pod výpisem člnků, kde jsou nejnovější řazeny chronologicky.

Ty extra podrobné rubriky byly na staré stránce proto, že nefungoval vyhledávač. Ale tady funguje.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2020-01-15 15:19:40
Ikona diskutujiciho
sipka

To máš pravdu, že v minulém webu byla možnost vyhledávání rozbitá a tady funguje perfektně. A určitě je mi jasné, že by bylo na dlouhou dobu označkovat tisíce článků…. To byl chvilkový nápad – ty máš velké zkušenosti a jestli by to nakonec používalo málo lidí, tak to za to samozřejmě za takové úsilí nestojí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-01-15 15:23:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Vtip je v tom, že máš buď tagy, nebo máš menu… mít oboje je zbytečnost co zpomalí web a žere místo

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2020-01-17 21:46:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u toho vylepšování webu, tak já ti do toho taky nechci kecat, ale dneska udělám výjimku.

Na starém webu bylo dobré to, že když někdo do komentáře v těch kolonkách zadal email, nebo web, tak jej ostatní čtenáři mohli vidět a po kliknutí na odkaz se tam dostat. Čili byl to dobrý způsob likbuildingu (sebepropagace) skrze vlastní komentáře. Myslím, že takové věci i dobře propojují lidi, protože já třeba napíši komentář a někdo se chce o mě více dozvědět, tak klikne na můj web a zjistí kdo jsem a co dělám. Samozřejmě kdo nechce do komentáře na sebe dávat kontakt, tak by nemusel. Tak co říkáš? Šla by tato funkce zase přidat?

V opačném případě vidíš emaily a weby v komentářích jenom ty a je zbytečné je pořád psát.

Ikona diskutujiciho Luk 2020-01-16 16:55:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle článek mi padl zrovna jak jsem jej potřeboval 😀 jednou už jsem tu psal, že jsem začal vídávat jiskřičky, třeba když nějak konkrétně nad něčím přemýšlím, jako kdyby má energie někam vedla a měla dle toho také svou barvu, takže i popis barev aury mi přijde, že sedí dobře na ty jiskry, které jsem viděl v různých barvách. Takže, nejsem myslím jediný kdo už zmiňoval, že v tu ránu přišel tvůj článek přesně v ty dny, kdy jiní čtenáři potřebovali. Je to fascinující, možná je to jak talent být spisovatel 😀 a vychytávat, to co čtenáři chtějí číst, je jako malíř co vychytává okem zlatý řez v jeho tvorbě. Takže paráda, díky moc 🙂
A jaké to vůbec je, být takovým spisovatelem?

Ikona diskutujiciho kiana 2020-01-18 16:20:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super – už dříve tu byly články o auře, ale zrovna v době, kdy se mi nechtělo se na ní podívat. Teď se mi chtělo a viděla jsem jí skoro hned na ruce proti bílé zdi (nejprve pár mm bílé světlo okolo kůže a po chvíli barva cca 3cm okolo ruky – asi by to bylo pak i větší než jen 3-5cm kdybych se dívala dýl). Divné je, že já to sice umím, ale jenom, když se mi chce (jinak ne). Když se mi nechce a snažím se na sílu, tak mi to nejde (ale spíš to ani nedělám, když nechci). Takhle to mám skoro se vším.

Ikona diskutujiciho Václav 2020-01-22 10:41:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čakry – 1. čich, 2. chuť, 3. zrak, 4. hmat, 5. sluch, 6. mysl (mimosmyslové rozšířené vnímání), 7. duch (vibrační vědomí). kdo něco vidí mimo svůj rozsah zraku, pak jde o mimosmyslové vnímání, nejedná se o duchovní vibrační rovinu poznání zdroje, protože duch je zdroj a světlo jako jeden z elementů je nástroj. poznávat nástroj a zdroj jsou dvě funkčně odlišné věci, vedoucí k jiným – různým výsledkům -cílům.

Ikona diskutujiciho Zuzka 2023-07-25 11:28:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co znamená silná šedá aura?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-25 11:31:42
Ikona diskutujiciho
sipka

To je nízká energie.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek