Naučte se vidět Auru: 4 cvičení

26.8.2019 v Návody 38

Pro většinu lidí je docela snadné se naučit, jak vidět první vrstvu aury. Můžete vidět aury kolem lidí, zvířat a rostlin jako světle modré halo kolem jejich fyzických těl. S troškou cviku se můžete naučit, jak uvidět éterickou vrstvu aury, zhruba za 30 minut. Následující tutoriál vysvětluje, jak toho dosáhnout.Pro podrobnější vnímání specifických barev aury bude většina lidí potřebovat více praxe. Někteří lidé však mohou okamžitě rozlišovat různé barvy v aurickém energetickém poli. Schopnost vnímání energie a aury závisí na správném fungování třetího oka, správněji řečeno šišinky mozkové (více o šišince mozkové a vidění třetím okem píšu v knize Anděl strážný).

Začínáme
Abyste mohli vidět auru, musíte si nacvičit trochu jiný způsob vidění. Protože naše oči a mysl nejsou tak dobře uzpůsobené k vidění energie naším běžným centrálním pohledem, musíme k vnímání energií používat periferní vidění. Malé děti jsou mnohem otevřenější vidět aury a energie, ale jak rosteme, obvykle tuto schopnost ztratíme, protože nás nikdo nepodněcuje k tomu, abychom v tomto směru rozvíjeli naše vnímání. Tento druh pozornosti ztrácíme, protože naše mysl takovým informacím obvykle nevěnuje žádný význam. Nejjednodušší způsob jak vidět aury, je proto oklamat vaši mysl pomocí periferního vidění. Trénink je snadný.


1. Nácvik periferního vidění

Nejlepší je cvičit to na velikém monitoru. Mobily jsou obvykle příliš malé.
Držte hlavu v normální pozorovací vzdálenosti od obrazovky počítače.
Zaměřte své centrální vidění na černou tečku mezi dvěma (červenými a modrými) kruhy:

Potřebujete větší náhled? Klikněte SEM a obrázek si přibližte.

Uvolněte se a vyprázdněte svou mysl. Nesnažte se nic násilím vidět.
Brzy začnete vidět pohybující se halo kolem modrého a červeného kruhu.
Halo kolem červeného kruhu bude domodra a halo kolem modrého kruhu bude dočervena.
Jakmile to uvidíte, držte oči pořád na tečce uprostřed. Použijte své periferní vidění, abyste sledovali pohybující se halo.
Chvíli to trénujte, dokud si tento druh vidění přirozeně neosvojíte a nepochopíte, jakým způsobem se tedy vlastně máte dívat. Někomu stačí pár minut, někdo si vyhradí více času.

Je důležité říci, že tímto cvičením rozhodně nevidíte energii okolo kruhů. Jednoduše vidíte kontrastní barvy kolem, což je přirozený jev, když sledujete různé barvy periferním viděním. Toto cvičení vám však pomůže cvičit váš periferní zrak a zaostřovat s ním na konkrétní místa, takže jakmile uvidíte energii živých objektů, budete si moci udržet svou koncentraci. Technika je to pořád stejná.


2. Sledování energie na vlastních rukách

Ujistěte se, že jste na místě s dostatečným světlem, ale ne příliš ostrým. Příliš mnoho světla nebo přímé sluneční světlo se nedoporučuje a také praktikování této techniky ve tmě se pro začínající nedoporučuje. Později budete schopní vidět energii za jakýchkoliv světelných podmínek, ale začínejte zlehka.
Cvičte před neutrálním pozadím. Ideální je bílá zeď, nebo černé pozadí. Bílou zeď máme skoro všichni doma, ale mně se vždycky zdálo jednodušší použít černou desku a koukat proti ní, barva vystoupí rychleji.

Posaďte se, uvolněte se a natáhněte ruce tak, aby vaše dlaně byly před očima ve vzdálenosti asi 40 centimetrů.
Dotkněte se vzájemně ukazováčky. Zaměřte svůj centrální zrak na místo jejich doteku.
Oddalte ukazováčky asi 5 centimetrů od sebe, přičemž pořád držíte centrální pohled na stejném místě, tam kde se předtím prsty dotýkaly.
Nyní zkuste zaměřit svůj centrální zrak na neutrální bod v dálce, jako byste se dívali na něco v dálce… Ano, i když máte blízko před sebou bílou zeď, dívejte se ,,jakoby do dálky“.
Teď použijte své periferní vidění a kolem vašich prstů a dlaní uvidíte světle modrou energii.

Pokud se vám cvičení podařilo, měli byste vidět přesně tohle.

Udržujte tento typ pohledu a hrajte si. Pomalu dejte prsty k sobě a pak je znovu oddalte. Měli byste vidět, jak se energie na vašich prstech spojuje. Když prsty zase odtáhnete, uvidíte mezi nimi linii energie, která spojuje bříška prstů. Když dáte jednu ruku trochu níž a druhou výš, spojující linie se bude podle toho naklánět.

Poté co nemáte problém udržovat toho zaostření a koncentraci, můžete se pokusit udělat totéž v úplné tmě. Stále budete schopní vidět energii.

 

3. Sledování energie na obloze

Probíhá debata, zda je výskyt tohoto jevu založen na skutečném vidění energie, nebo je to jen vedlejší účinek vidění odrazu světla na částicích ve vašich očích. Tento jev se nazývá entropický fenomén modrého pole a vědecké vysvětlení je, že tečky jsou bílé krvinky pohybující se v kapilárách v oku. Nicméně tato technika je také prospěšná při rozvoji vašeho periferního vidění a koncentrace, ať už věříte spíše na vědecké vysvětlení jevu, nebo to pokládáte za pránu. Navíc je to krásný zážitek.

Takhle vypadá entropický fenomén modrého pole. Ve spirituální verzi vysvětlení jevu, je to energie nulového bodu, nebo prána.

Musíte to cvičit venku. Může být slunečný, nebo i zamračený den. Je důležité, aby obloha nebyla až příliš jasná. Pozdě odpoledne je nejlepší čas na cvičení této techniky.
Lehněte si, nebo si pohodlně sedněte a relaxujte.
Podívejte se do nebe, ale nezaměřujte svůj zrak na žádný konkrétní bod. Jen se dívejte do dálky.
Soustřeďte se na své periferní vidění.
Na obloze uvidíte vířící malé bílé – a někdy i černé – tečky. Každá tečka se samostatně pohybuje, takže můžete sledovat každou zvlášť.

Osobně se mi toto cvičení zdá natolik jednoduché, že ani nepoužívám periferní vidění a nevšimla jsem si, že by měl někdo jiný problém tuto energii vidět. Určitě si to zkuste. Nemyslím si, že jde o pohybující se bílé krvinky právě z toho důvodu, že se to nedá vidět v interiérech oproti zdi, jednoznačně tedy vsázím na spirituální význam jevu.

 

4. Vidění vlastní aury

Postavte se před velké zrcadlo v místnosti s neutrálním pozadím.
Nejlepší je být u toho nahý, nebo si obléct něco v neutrálních barvách, jako je bílá, béžová, nebo světle šedá.
Použijte periferní vidění a podívejte se na svůj odraz někde v bodě asi 10 centimetrů nad pravým ramenem. To by měl být váš ústřední bod zaměření zraku.
Uvidíte svou auru / éterickou energii kolem vaší hlavy.
Nepohybujte očima pryč od zaostřovacího bodu. Sledujte svou energii pouze pomocí periferního vidění.

Stejným způsobem můžete sledovat auru ostatních lidí, zvířat, nebo rostlin.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-26 01:18:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já znám lidi kteří pránu vůbec nevidí.

Osobně taky vsázím na spirituální vysvětlení, mám s tím krásné zkušenosti. Venku se na ty tečky(obzvlášť vyloženě v přírodě)dokážu nádherně zaměřit a vidím je doslova „3D“, jsou všude v prostoru kolem mě a zdá se pak, že se pohybují pomaleji, jen se na ně umět pořádně zaměřit. Je to pak malinko jako kdybyste se přenesli do jiné dimenze, je to krásné, ale vyžaduje to velkou koncentraci a někdy mě z toho začne i bolet hlava:) lidé to často vidí jen „2D“ proti nebi, ale když se na tu energii dokážete takhle zaměřit(a třeba ji i poprosit, aby se vám víc ukázala), dá se venku vidět skoro všude a vidíte, že je to fakt energie v prostoru, ne nic ve vašem oku. Že je to před vámi a kolem vás, ne ve vás. Vždy mezi to natahuju ruku:) Těžko popsat, nutno zažít:) já to teda někdy vidívám i v místnosti, zrovna dneska jsem to pozorovala v nemocnici, bylo tam toho plno. A i kdyby to byly bílé krvinky, tak jsou moc hezké:)

Ikona diskutujiciho zdeněk 2019-08-26 07:09:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to vidim jen ve “3D”. Prosté jde poznat ze každá tečka je jinak vzdálená, každá žije jinak dlouho. A taky jsem si všiml, že když se na nem chvíli dilvu tak pak na obzoru, kde je les nebo kolem stromů vidím energii. Pouze bíle, bez nějaké další barvy. Každopádně je zajímavé pozorovat sílu té emergie jak koresponduje s pocity, které mám v těch lesích, když jsem tam na vycházce. Nad tím lesem, ve kterém je mi nejlépe vidím i obrazce, ale nedokážu je zatim nijak identifikovat, spíš jako obrysy něčeho, možná složitější geometrické tvary.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-08-26 09:36:17
Ikona diskutujiciho
sipka

jjj tu energii kolem lesů vidím taky. Akorát že ji vidím zlatou. Nejlíp to jde když se člověk uvolní a relaxuje. A taky když jdu ven bosky.

Ikona diskutujiciho Milča 2019-08-26 07:20:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek. K práně… já si říkala co to vlastně celý život vidím 🙂 .

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-08-26 09:27:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím proč, ale já vždycky vidím tyrykysovou barvu kolem předmětů ale hlavně kolem lidí a je to přesně tato barva z obrázku ve článku: https://aluska.org/wp-content/uploads/2019/08/how-to-see-aura-exercise-two-768×402.jpg tahle barva. Občas vidím bílou nebo žlutou, ale dominuje ta tyrkysová skoro furt. Co to znamená?

Ikona diskutujiciho Jirka č 2019-08-26 18:26:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Co vím, tak lidi vidí „barvy“ různě, tj stejnou věc můžou různý lidi vidět v různý barvě. Takže barvy jsou subjektivní, pro každýho jiný. Pokdu je to pravda, tak jediný co jde říct je to, že to, co se barvou liší, jsou různý vrstvy nebo složky aury, energie, co každá z nich znamená bys musela pro sebe objevit sama.
Nevím, já barvy obvykle nevidím vůbec.

Ikona diskutujiciho Štěpánka 2019-08-26 09:47:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty tečky na nebi jsou skvělý! A nemyslím si, že by se krvinky pohybovaly tak rychle jedna přes druhou, to by musely mít motůrek, spíš by se měly pohybovat jedním směrem podle toku krve… akorát mám problém s tím, že když vycentruju zrak přes bílou zeď na imaginární bod v dálce, že vidím ruce dvojmo, ale to asi tak musí být, že?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-26 15:57:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo kdyby to byly krvinky, tak by šly v konkrétních pevně daných cestičkách, jenomže tohle valí chaoticky…

Ikona diskutujiciho Hana 2019-08-26 10:43:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energii nulového bodu také vidím, i moji bráchové 🙂 všimla jsem si toho jevu už před několika lety, pak jsem si našla na internetu co že to vlastně je…já to vnímám jako takové hodně jemné jiskřičky mrštně se míhající v hojném počtu po celé obloze. Čas od čas vidím periferně i takové trochu jiné jiskřičky poletovat kolem sebe, stává se mi to třeba když jsem v práci u pc a na něco začnu myslet, někdy i doma.Vždy je to jen na krátký okamžik, kdy se mihne pár perleťových jiskřiček v mém periferním vidění a pak zase zmizí..Jakmile se na ně chci zaměřit očima přímo, zmizí také.Jinak auru bohužel vidět nedokážu, jen takový ten tenký světle zářivý obal co se vine kolem předmětů, rostlin, stromů, i kolem svých rukou jsem to už pozorovala. Nejlépe to vidím, když jsem v takovém tom klidném rozpoložení, kdy jen sedím, koukám do blba a rozjímám.Dělám to čas od času ve volných chvilkách v práci.Sedím naproti oknu, kde mám výhled ven na stromy a oblohu, takže pak jen koukám jakoby skrz do dálky za ty stromy a po chvilce vnímám ten éterický obal, nebo jak to nazvat, co se vine kolem listů, větví..a nezáleží na počasí, vidím to ať je obloha modrá nebo zamračená.

Ikona diskutujiciho Tereza 2019-08-26 11:41:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve vší účtě k informacím v článku… Já se dneska krásně pobavila! 😀 Jako malá jsem venku ty tečky viděla pořád a všude! Byla jsem na 3 vyšetřeních na očním, protože když jsem to tenkrát řekla mamce, že to vidím a že mě baví to pozorovat a hrát si s tím, tak začala šílet, že mi něco je… Věkem to odešlo a vidím to až zase poslední dobou, když jsem alespoň 20 minut sama venku.
Takže žádná vada, žádná nemoc! Ale úplně normální energie 🙂
Díky, Aluško, víc takových článků ❤️

Ikona diskutujiciho Robert 2019-08-26 13:45:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle vidí každý, jenže jsme debilizací národů učení si toho nevšímat a otupět/znecitlivět. Takovéhle návody pak jsou jen o tom, jak si opět všimnout toho, jež vidíme přirozeně již od nepaměti. Nevidění je jen silné podvědomé blokování/filtrování, tedy zautomatizovaná ignorace.

Si pamatuju, jak jsem ve 14ti bydlel u jehovistů a šli jsme na návštěvu k paní, která zcela přirozeně vidí auru i duchy a to od dětství. Trpěla/trpí sociální fóbii; prostě nedokázala vyjít z domu mezi „normální“ lidi. Tak jsme si povídali, jak vidí aury, fantómy zesnulých, ale jako malou ji návštěvoval i jednorožec. Jehovistka s kterou jsem přišel, se snažila si s ní povídat o bibli, ale paní se pořád vracela pohledem a pak na konci setkání řekla, že ji udivuje jak velmi jemnou mám auru (oproti ostatním?). A to jsem ještě žral mrtvoli, čuměl na televizi, hrál videohry, žral junk-food, ale nechlastal a nekouřil i nefetoval, prostě (většinou) slušňák, který se ale rád podívá na pěkný holky :-). Nyní jsem vegan.
No a pak je směšné, když jsem přes internet, někým kdo chlastal(a přitom šou*tal?) označený za zkouřenýho démona. A další se pak přidávají s tvrzeními, jako že jsem psychopat či schizofrenní. A pak bych zjistil, že to psali lidé, který fakt nemaj „co“ mektat, jelikož jsou… mnohem hrubší a temnější (nevegoši). To teda pěkně děkuju.

Ikona diskutujiciho Václav 2019-08-26 15:03:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidět aury znamená být od něčeho vzdálen. je to objekt. Vše co je vnější, tím nejsme. Všechny elementy, včetně světla, jsou pouze nástroje-tělo ducha. Duch je život, který pohybuje s elementy. Pokud ale s elementy pohybuje lidské ego, je to nepravda-iluze. Rozlišit, zda s elementy pohybuje duch či ego nemůže ten, co vidí pouze objekty. Musí nejdříve vnímat ducha. Protože jenom duch dovede rozlišit co je od ducha a co od ega. Vidět přes adžna čakru- třetí oko je iluze, vnímat-rozlišovat přes čakru sahasráru je vnímání přes pravdu-absolutno, nikoli přes relativitu-iluzi. Proto je vidění aury vzdálení se od svého ducha, čili je to vzdalování se od pravdy. Pro toho, kdo hledá a probouzí v sobě kvality ducha je to cesta někam jinam-vně, mimo svou podstatu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-26 15:55:44
Ikona diskutujiciho
sipka

V překladu: nejde mi to, neumím to, tak prohlásím že je to zbytečné, ba dokonce špatné vidět. Vašku mno… tak asi jsi na špatném webu. Možná by ti spíš víc sedly hovínky.cz 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-26 18:51:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic proti tobě, ale zapni trochu selský rozum. Kdyby ti fungovala šišinka mozková jak má, viděl bys VŠECHNO. Vidět tyhle věci je lidská přirozenost, jen to má drtivá většina z nás na této planetě ve vypnutém stavu. Neni na tom nic špatného ani nepřirozeného. Že to někteří zneužívají, jsou na tom postavená vylhaná náboženství/oblbovačky typu New Age a že to někteří blbě poberou už je věc druhá. Ale každý holt má nějaký pohled…

Ikona diskutujiciho Václav 2019-08-27 00:54:38
Ikona diskutujiciho
sipka

potkal jsem člověka, který takto koukal na aury. že si zkusí podívat se mi na třetí oko. tak to zkusil ale řekl, že ho tam nechci pustit. což je pravda. ale viděl pouze tu vnější oblast. jeho agja byla vyčerpaná, taky měl i psychické problémy s kterými se léčil.kdo si neumí ochránit svoje čakry, může se probourat do kolektivní mysli-ega. to není oblast kolektivního vědomí. tou je sahasrára, fyzicky to není šišinka, ale limbická oblast. proto je dobré chránit si svůj subtilní systém před neoprávněným ovlivňováním.

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-08-26 17:56:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pěkný. Tu světle modrou energii okolo rukou vidím a teď jsem zkusila na chvíli vystrčit ven ruku proti obloze, sedím u počítače, který mám u okna. A vidím na obloze ty bílé tečky, lítají různými směry. To krvinky v kapilárách nebudou. Auru musím ale potrénovat a najít vhodné pozadí. Někdy se mi doma stane, a to má za následek, že se úplně po tom otočím, kdy se na mžik přede mnou objeví hejno jiskřiček, které se rozsvítí bílomodrým světlem jako světlušky a pak to zase zhasne.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-08-26 18:04:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Václav:
jo aha,takže ty probouzíš kvality svého ducha,a proto
auru vidět nechceš
(možná ani nesmíš)
Hm vida a já myslela,že je to přesně naopak,že právě tím že takové věci cvičím probouzím kvality svého ducha.
Jinak ty tečky
(spíš tedy kuličky)
na obloze jsou super. Je zajímavé pozorovat jak létají,jako by každá spěchala za nějakým posláním a nebo mě napadlo že to vypadá jako mrňavoučké létající talíře 🙂

Ikona diskutujiciho Václav 2019-08-27 13:24:09
Ikona diskutujiciho
sipka

vidět, slyšet, cítit, chutnat, hmatat i myslet jsou věci, které jsou člověku dány. jsou to nástroje (1.-6. čakra) ducha . duch-7.čakra je řídící čakra těch smyslů. pokud nebudeš mít poznání 7.čakry, pak jenom rozvíjíš tzv. mimosmyslové vnímání, bez toho, aby člověk poznal další evoluční krok a tím je právě ta sahasrára. mimosmyslové vnímání naopak zabraňuje dostat se k duchovnímu poznání a místo toho rozvíjí ezoteriku. to blokuje tu sahasráru a dobývat se tam nemá cenu, protože dokud nepřestaneš s tou ezoterikou, bude sahasrára vždy více či méně zablokovaná. jsou tam přirozené obranné mechanizmy. to je dané, to jsem nevymyslel já. a že to tak funguje si může každý ověřit. pokud v této čakře cítíš nic, tlak, teplo, brnění, vize, pak čakry nejsou vyčištěny a vždy tě to odkloní do kolektivního ega. takže ano, myslela jsi špatně.:)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-27 14:27:02
Ikona diskutujiciho
sipka

to je dobrej blábol 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka č 2019-08-26 18:44:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napřed opět díky za článek.
Doplnil bych ho pár postřehy :-).
Jednak, opravdu to nejde snadno a každému.
Druhak, jak už píšu nahoře, podle toho, co mi jiní lidi říkali, je vnímání barev subjektivní – ty barvy jsou jenom způsob, jak nám naše vyšší smysly přeloží svoje vjemy do nám srozumitelných pojmů. Takže každý tu barvu může vnímat jinak. Zdá se mi to logický, tím spíš, že já většinou auru nevidím, ale jenom „vím“ – vím, že někde něco je, nějaká aura kolem něčeho, rostliny, člověka, kamene, nevidím to. Abych i viděl, musel bych se snažit, soustředit se na vidění, nebylo mi příjemný to dělat, takže většinou nevidím, jen vím, že něco je.
A třetí věc je možná ta jediná důležitá – než to někdo začne cvičit, rozvíjet, ať si sám napřed odpoví, jestli aury opravdu vidět chce a potřebuje. Protože to, co pak začne vnímat, nemusí být – skoro určitě nebude – vždy příjemné. Docela banální a nejméně závažný příklad toho třeba je, jaká bída je mít aktivní vnímání energií a pokoušet se koupit něco poživatelného v supermarketu. A samozřejmě jsou i horší a důležitější věci. Oči jde zavřít, s těmihle smysly, když už je probudíte, je to o dost těžší.

Ikona diskutujiciho Cytrin 2019-08-26 21:07:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Funguje energetický krystal stále i když byl chvíli pod studenou vodou, kvůli umytí? Nebo je to varování jen kvůli tomu kovu? Díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-27 08:30:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Energetické krystaly s kovovým poutkem se nemají namáčet kvůli korozi poutka. Nekovové s vrtaným průvlekem normálně do vody můžou.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-08-27 17:35:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vida Aluško je to jen ezoterika a napojování se na kolektivní ego. Hm,to mi tedy vysvětli jak můžeš už 13 let vést tak úžasný web,a jak jsi mohla napsat 3
naprosto skvělé knihy když máš aktivované třetí oko
a ne tu „úžasnou“
čakru sahasrára?
Václave podle toho že Duch je život bych to typovala na křesťanství,ovšem podle těch čaker spíš na hinduismus,
nebo budhismus,možná všechno dohromady. Asi bys vážně měl zauvažovat jestli sis nespletl web,protože na tomhle webu se žádné náboženství
a žvásty s tím spojené nepěstují.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-27 18:27:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíš je zajímavé, jak někteří lidé dokážou svou duševní nemoc prezentovat sebevědomě a udělat si z toho ještě i výhodu a poučovat ostatní. To jsi totiž nečetla, jaké hnusné komenty jsem mu zahodila do spamu… zbytek už sem ani dávat nebudu, je to humus.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-27 19:57:53
Ikona diskutujiciho
sipka

„To jsi totiž nečetla, jaké hnusné komenty jsem mu zahodila do spamu… zbytek už sem ani dávat nebudu, je to humus.“ – cože to fakt?!:O chm! nechápu. a ty komentáře v ruštině už vůbec ne, lol. neměla bych mentální sílu na to ty věci muset i jen trochu číst:/ nevím, co si tihle lidé o sobě myslí(ale ono kdo je duševně nemocný, tak je holt nemocný, no), jak ti může někdo napsat hnusný komentář!! možný je očividně všechno. že někdo kecá kraviny někde na odpadním fóru typu zpovědnice ještě i „chápu“, ale že nějakej mentál napíše i sem na blog.. heh

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-27 21:05:59
Ikona diskutujiciho
sipka

ruských spamů tam mám 715.. a to jsem je nedávno třídila. nedá se to.

Ikona diskutujiciho Václav 2019-08-28 06:41:36
Ikona diskutujiciho
sipka

všechny moje příspěvky jsou tady zveřejněny, jiné jsem nikdy nepsal. takže to jako fakt není tyto pohádky o nějakých poslaných mých spamech. spíš jde o záměrnou manipulaci diváků. tak asi tak…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-28 07:02:02
Ikona diskutujiciho
sipka

houby 🙂 … nebo to je nějakej druhej vašek

Ikona diskutujiciho Jirka č 2019-08-28 09:38:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Druhýho Vaška bych nevylučoval, já jsem pro jistotu už taky Jirka č. :-).
Jinak Václav, domnívám se, se snaží nám ukázat rozdíl mezi tzv. duchovní cestou a – nevím, chybí tady vhodná slova – magií. Blbě se to vysvětluje, takže chápu, že se do toho zamotává. Navíc si myslím, že většina lidí potom, co toto vysvětlení pochopí zjistí, že tzv. čistá duchovní cesta je vlastně nezajímá. Takže tyto informace jsou jak těžko uchopitelné, tak hlavně zbytečné.
Blábolů je v esoterice mraky. Tohle snad není čistý blábol, ale pokus vysvětlit něco, co není pro většinu lidí stejně k ničemu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-28 12:23:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že většina lidí jde po senzaci, bez hlubšího pochopení kontextu.. no a pak se diví, že padají do pastí a že jim nic nefunguje.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-08-28 20:00:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem to, co psal Václav asi z 1/2 pochopila, kdysi jsem o tom četla knihu, ale toto si musí každý zažít sám (ani tou nejlepší knihou to podle mě nejde „předat“). Ale nevím přesně, jak to Václav myslel a jestli se např. snaží si násilně otevřít 7. čakru, tak to je „horší“ než učit se vidět auru. To mluvím o té druhé polovině, kterou jsem nepochopila. Takže bych to uzavřela tak, že o tomto je (pro mě) zbytečné se bavit, protože si v tomto tématu nejsem moc jistá a nechci psát bláboly.

Ikona diskutujiciho Cytrin 2019-08-28 09:19:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo Miroslav obecný pod novou přezdívkou 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-28 12:21:43
Ikona diskutujiciho
sipka

taky mě to napadlo…

Ikona diskutujiciho Monika G 2019-10-08 10:22:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím 🙂 pěkný článek. Mám dva dotazy 🙂 Co když se mi ten modrý kruh u prvního cvičení chvilkami splyne s bílým pozadím a prostě ho nevidím a pak se zase objeví při zaostření ?
Jinak kolem kruhů to vidím pěkně i s mrkáním se to více zintenzivňuje bez nějaké větší snahy, tak budu trénovat dále 🙂
A chtěla bych se ještě zeptat, když jsem viděla u kamarádky za hlavou na pravé straně bílé světlo v podobě bílého fleku na s odlesky do modra, co by to mohlo značit? A proč ji vidím jen na pravé straně a ne tedy okolo? Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-08 10:29:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdo vidí energie jen periferně a jedním okem mu to jde líp než druhým. Nenech se tím vůbec rozhodit, všichni nejsme stejní a nefunguje nám všechno stejně dobře/blbě/rychle.

Ikona diskutujiciho Pavel 2020-07-16 15:31:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych se zeptal: zkoušel jsem popsaná cvičení a díval jsem se periferně na svoji ruku proti bílé stěně a kromě první vrstvy aury se mi po chvíli v zorném poli objevila i žlutá/žlutozelená plocha energie, která pulsovala = objevovala se a mizela. Zbytky této žluté jsem viděl na stěně ještě chvíli po tom, co jsem dal ruku pryč. Chci se zeptat, jestli to byl nějaký optický klam nebo o co se mohlo jednat? Díky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-16 15:49:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla by to být další energetická vrstva, člověk obvykle není jedna barva, ale je složen z několika, které se prolínají a mění.

Ikona diskutujiciho неправильно понятый 2021-07-23 20:22:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě jsi mne naučila, jak vidět svoji auru. Díky, Aluško. 🙂
V lednu jsi napsala tento článek a podle jeho návodu mi to tenkrát moc dobře neklaplo (a já přitom techniku periferního vidění využít jinak dovedu)
https://aluska.org/jak-videt-a-posilit-auru/
Pomohlo mi teď nějak to s tím rozpojováním ukazováčků. Uviděl jsem to krátce už naproti té bílé zdi tady za stolem u monitoru hned potom, když jsem zkusil na obrazovce cvičení 1 a okamžitě jsem viděl u modé koule červené halo a u té červené naopak modré. Ale měl jsem tu auru kolem prstů na té stěně problém udržet – jaksi zaostřit. Nejlepší je asi lehnout si u toho na záda do postele a zkoušet to v leže naproti bílému stropu. To už byl výsledek podstatně dost lepší. Vidím kolem svých rukou takovou zeleno-modrou tyrkisovou záři.
Pránu znám odjakživa a vidím ji všude sotva na ni jen pomyslím. Ale až do teď jsem nevěděl, co to je a že se tomu tak říká ,,prána“. Nikdy mne ani nenapadlo dávat před sebe ruce, abych ji viděl. V některém prostředí jde vidět lépe na jiném hůře. Nejraději mám ale modrou oblohu. Nirvána má pravdu. Dá se na to dívat v různých intenzitách. První stupeň bych posal něco jako takový objevující se a mizející vybledlejší bublinky. Když už je to intenzivnější jsou to takový objevující a mizející jiskřičky v prostoru. Jsou i o něco macatější než-li to znázorňuje ten pohyblivý obrázek a jsou prostě všude kolem vás. Jednou. když jsem se také pokoušel ,,na sílu“ zvyšovat tomu na intenzitě, tak mne také začala u toho bolet hlava. Podotýkám ale, bylo také zrovna v kombinaci s pivem. Používám ho v přírodě na klíšťata – ty nesají totiž krev člověka, který ho v sobě má. Maximálně se mohou přichytit jeho kůže. Pokud totiž klíště nasaje přecijen tu kontaminovanou krev (bylo-li rychleji na člověku a začalo sát dřive než-li se on dostal k tomu pivu a vypil ho) doslova ho to zmrazí – je z toho naprosto nehybné a doslova z člověka pak odpadá.
V té práně já ale vidím kromě těch jiskřiček ale ještě něco dalšího. Také se mi to tam tak stále objevuje a mizí. Přezdívám tomu blesk a nebo také vlákno a nebo prasklina. Vypadá to trochu v prostoru jako „u“ ale velmi hrbolaté, vlnité, klikaté a nepravidelné s trošku vystupijící zahlýmy konci. Připomíná to prasklinu v ledě nebo niť rybářského vlasece. Prostě stejná taková ,,hmota“ v prostoru, jak ty bubliny, popřípadě jiskřičky – jenom prostě takový klikyhák. Objeví se a trošku si v tom prostoru zaplave, pak zmizí – jak ty jiskry a pak se zase objeví a tak stále dokola. Už jsi něco takového někdy u někoho taky zaznamenala, ALu?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek