Jak zacházet s kyvadlem?

15.11.2012 v Poradna 15

Dotaz:

Krásný dobrý den Alue
Jsem začátečníkem v práci s kyvadlem. Zatím jsem se všude dočetl, že mám vždy své dotazy směřovat ke svému Vyššímu Já. Ale už se mi dvakrát za sebou přihodilo to, že na místo komunikace s Vyšším Já, komunikuji s Cherubíny a Sarafy. Tyto informace čerpám z knihy Cesta ke svobodě – záznamy duše od Robert E. Detzler z tabulky která je pomůckou při práci s SRT.
Má otázka zní: Můžu požádat tyto bytosti, Cherubíny, Sarafy o pomoc při řešení očisty mých bloků, programů a negativních energii, a nebo mám tyto své problémy směřovat jak se všude píše, svému Vyššímu Já?
Snad jsem svoji otázku zkomponoval pro Vás dost srozumitelně. Za Vaši brzkou odpověď předem moc děkuji a s přáním krásného a pohodového dne se s Vámi loučím.
V.P.Odpověď:

Dobrý den,

Kyvadlo není vhodný ani spolehlivý pomocník, protože s ním může pohybovat kdokoliv, kdo se může označovat za kohokoliv. A mnohdy tomu nepomohou ani nejlepší ochranné a očistné rituály. Často potom nízké entity ovlivňují mysl kontaktéra a škodí mu, nejen špatnými radami a odpověďmi, ale i energií, protože se na něj napojují.
Moje rada pro vás je jednoduchá: Odložte kyvadlo, není to pro vás dobré.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Nezařazeno“ – ZDE

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adelaine 2012-11-15 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hah, no to je zajímavé řešení.

Ikona diskutujiciho pavel 2012-11-15 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kyvadlo je hlavně určené v situacích, kdy si člověk není něčím jistý a potřebuje aby jeho podvědomí za něj řeklo ano nebo ne. V podstatě rozhoduješ tím kyvadlem sama a s nějakými duchy to nemá nic společného. Nejspíš čteš hodně zavádějící knihy a tak je raději vyhoď.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-11-15 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, já s kyvadlem pracuji už přes tři roky a je to skvělý pomocník 🙂 I když teďka spíše používám už taroty 🙂 Nemyslím si, že by se skrze kyvadlo napojovaly jiné bytosti a kdesi cosi.. Kyvadlo pouze odráží podvědomí toho, kdo se ptá, jeho myšlenky, přesvědčení… Prostě jeho nitro 🙂

Ikona diskutujiciho angelswings01 2012-11-15 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravda. Já když se na kyvadlo ještě spoléhala, tak jsem tomu moc nevěřila a udělla ajsem dobře. Mým největším nepřítelem jsem byla já, protože podvědomě jsem to prostě naváděla na nějakou stranu jak se mi to hodilo 😉

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2012-11-15 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobře, že to tady je, já s kyvadlem pracuji celkem často… ale podle mého 🙂

Ikona diskutujiciho Ev 2012-11-15 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som si chcela kyvadlo kúpiť ale teraz som zistila že to nebude dobrý nápad 🙂

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-11-15 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se nikdy do kyvadla nechtělo, tak teď už vím, proč :-) Ne, vážně – vždycky mi přišlo, že se bude hýbat tak, jak budu chtít já sama. Případně možná kdokoliv jiný, kdo bude zrovna poblíž, což není zrovna záruka spolehlivosti :-)

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-15 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No :), tak to zas neviem odkiaľ máte vy[2]:[3]:, ale v prvom rade je rozhodne pravda, že s ním môže hýbať ktokoľvek, ktorý sa vydáva za kohokoľvek. A to by snáď mal vedieť každý, kto s kyvadlom pracuje. (Stáva sa to najmä tým, ktorí kyvadlo používajú veľmi často a potrebujú ho k práci, ako napr. liečitelia. Tam sa fakt tých bytostí hemží mnoho, takže niektorá neodolá a „pohrá sa“ s ním, a potom naozaj vychádzajú bludy.)

Ikona diskutujiciho Ufinka 2012-11-15 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já pracuju s kyvadlem už cca 5 let…a je pravda že na kyvadlo se mohou napojit bytosti , energie….neb cokoli jiného….co nechceš…vždy se pomodlím zapálím svíčku poprosím oha a naděly o ochranu a ptám se na jednoduché nekomplikované otázky typu ano/Ne…v průbehu se vždy ptám s kým mluvím a jestli jsou semnou nějaké bytosti energie co ovlivńují mne nebo kyvadlo..pokud ano..poprosím o odvedení těchto bytostí energíí a rozpuštění v lásce a světle…vždy prosím o komunikaci s bytostmi světlými pozitivními…nemám s tím žádný problém…je to o tom co má člověk v hlavě, a to taky přitahuje…Pokud pracuji s tabulkou, tak je třeba si dávat už pozor, jelikož na tabulku se negativní bytostli lepí jak vosy na med….moje první zkušenost z tabulkou byla natolik hrůzná že jsem měla hodně dlouho bobky na kyvadlo sáhnout…Vyšlo mě něco ve smyslu…běž do garáže a vem si jed na jrysy…BRRR..každopádně doporučuju něco přečíst a řídit se intuicí…běžně komunikuji se svým andělem strážným Baclonem. a je to v poho…při všem i u toho platí…všeho s mírou, ale nemůžu tvrdit že kyvadlo je věc, které by se člověk měl bát :-)

Ikona diskutujiciho Bed 2012-11-16 00:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kyvadlo – barlička starej duchovnej cesty. Je to mágia fuj.

Ikona diskutujiciho Simona 2012-11-16 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukejte,je to zajímavé

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-11-16 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pod nadpisom "Jak zacházet s kyvadlem?" som čakal návod na použitie kyvadla, tešil som sa že sa s tým blbým kyvadlom konečne naučím niečo robiť, ma trocha dorazilo že si len napísala že sa kyvadlo neoplatí používať a že ho máme odložiť. Ale je to tak, kyvadlo neni spolahlivé. Mne sa kyvadlo nechce ani točiť 🙁

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-16 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Asi tak 🙂

Ikona diskutujiciho Ufinka 2012-11-17 23:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem chtěla doplnit….pokud se někomu kyvadlo netočí nereaguje…je dobré jej..podle typu krystalu také nabíjet..já mám ametyst a ten se nabíjí při měsíčním světle jelikož na slunci ztrácí barvu a žloutne, zatímcotřeba křiš´tál se nabíjí na slunci…Pokud chci kyvadlo očistit..jde to dobře udělat nad zapálenou svíčkou a poprosit o očištění anebo jen podržet pod proudící vodou, či nechat ležet v osolené vodě

Ikona diskutujiciho Babil 2014-03-25 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kazdy, kdo sem pise negativni komentare  to ma v sobe a nesmi se divit ze mu to nejde… Kyvadlo spravne funguje jen tomu kdo chce a kdo tomu veri. Musi se otevrit a zjistit si jake otazky a vlivy tomu muzou skodit, google to jisti 😉

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek