Jaká je moje úloha v globálním duchovním probuzení?

11.5.2023 v Poselství 9

Jaká je moje role a proč jsem tady? Někteří lidé spíše přemýšlí o tom, jakou roli by měli hrát během tkolektivného duchovního probuzení, zatímco jiní více uvažují o svém osobním účelu během současné inkarnace.
Než jste se rozhodli sem přijít, byli jste v jednotě se svým Zdrojem. Zatímco jste tam byli, uzavřeli jste spousty dohod s různými dušemi. Vlastně jste si chtěli nabrat spousty super úkolů, protože se vám všechny zdály dosažitelné. Na druhé straně to všechno vypadá jako velký dobrodružný quest, nic není problém. Ale jak jste potom zjistili, tato inkarnace je velká výzva a nic není tak jednoduché, jak se to původně zdálo. Největší problém je, že nevíte kdo jste a začínáte od nuly.Smlouva o duši
Některé z věcí, na kterých jsme se dohodli před inkarnací, zahrnují to, kdo jsou naši rodiče nebo opatrovníci, do jaké socioekonomické situace se narodíme a jaký energetický podpis budeme mít díky tomu, že jsme se narodili v určité době, v určitém znamení.

Každé z těchto znamení zvěrokruhu obsahuje specifickou energii, protože vaše početí a vývoj ovlivnily trochu jiné kosmické energie. Ty se promísily s vaší původní Zdrojovou energií. Vaše osobní energie je ve výsledku extrémě jedinečná, jako sněhová vločka. Žádný člověk na světě není stejný jako vy. Není ze stejného zdroje, nemá vaši historii, nemá vaši povahu, nenarodil se ve stejnou dobu na stejném místě. Jste jedineční, stejně jako všichni ostatní.

Jste jedineční, ale jste také součástí kolektivního lidského vědomí, které nás všechny propojuje a ovlivňuje.

Jaká je moje role?
Vše, co jste v této inkarnaci udělali, bylo součástí vaší role, a to včetně každého strádání a bolístky, stejně jako každého okamžiku štěstí a blaženosti. Každá volba, kterou jste v životě učinili, vás dovedla tam, kde jste nyní, a pokud čtete tento článek, pak je pravděpodobné, že svou roli již aktivně hrajete.

Někteří lidé si nejsou jisti, co jejich role obnáší. Mají pocit, že by měli dělat něco konkrétního, ale nejsou si jisti, co by tou rolí mohlo být. Možná se srovnáváte s úspěchy jiných lidí a možná máte pocit, že neděláte dost. Ujišťuji vás, že VŠICHNI hrajeme v tomto probuzení obrovskou roli, a i když jsou některé role větší než jiné, ŽÁDNÁ ROLE není méně důležitá. Každý z nás plní pozici, na kterou se hodí a pro kterou má správné předpoklady. Jste tam kde jste, protože tam zkrátka patříte a jste pro tu pozici vhodní.

I drobný akt, který by vám mohl připadat bezdůvodný, může mít obrovský smysl, protože se od něj řetězí další události. Někdy jenom stačí přijít někam o 5 minut později, abyste nevědomky zachránili spoustu lidských životů, protože se na váš pozdní příchod mohou nabalit další akce jiných osob, které díky vám nebudou tam, kde by jinak byly a nestane se jim to, co by se jim jinak stalo. Nikdo vám nepoděkuje, ani vy to nevíte. Ví to jen váš Zdroj, který vám dává znamení a který vás schválně zdržel, aby jiným pomohl. Připadáte si bezvýznamní, nedůležití? – Z pohledu vašeho zdroje vypadá celá situace úplně jinak, protože vidí to, co vy nevidíte a nevíte.

Nebo třeba máte malinký blog, nebo malinký youtubový kanál. Je tam pár lidí. Máte čtenost nebo sledovanost 20 lidí za den. Možná jste zklamaní a toužíte po velkých číslech. Možná jste ale z těch desítek zhlédnutí změnili život někomu, kdo měl sebevražedné sklony. Možná jste někomu pomohli usnadnit jeho duchovní cestu tím, že jste ho povzbudili k jinému myšlení a díky tomu se zachoval jinak, než by to udělal bez vašeho ovlivnění. A na tuto změnu se nabalují další změny. Nakonec můžete mít skoro až globální vliv, ale vůbec o tom nevíte. Důležitá není kvantita, ale kvalita. Pokud je váš obsah/příspěvek oduševnělý a smysluplný, má vyšší hodnotu, než bezduchá blbina, kterou viděl milion lidí.

Pouze VY znáte všechny smlouvy duše, které jste uzavřeli před inkarnací na tuto planetu. Také se snažte nad tím nadbytečně nepřemýšlet, protože je velká šance, že už hrajete přesně tu roli, na které jste se dohodli, i když máte pocit, že je toho ještě hodně.

Jak měnit kolektivní vědomí
Vaše činy a myšlení se spojují s kolektivním vědomím a buď ho snižují, nebo zvyšují. To má pak vliv na kompletní jednání celého lidstva. Kdykoli meditujete a vysíláte emoci lásky a sounáležitosti, kdykoli jste šťastní nebo děláte dobrý skutek, zvyšujete kolektivní vědomí lidstva.
Možná si říkáte, že to je kapička v oceánu. Pozor, síla vědomí a síla vůle je u každého člověka jiná. Hodně záleží na zdraví vaší šišinky mozkové, na vaší schopnosti se soustředit a vizualizovat. Pokud toto vše máte plně funkční, je vaše vůle, a tedy i váš příspěvek do kolektivního vědomí, významný.

Jaký je můj životní úkol?
Mnoho lidí zajímá, proč se rozhodli inkarnovat právě zde, v tomto konkrétním okamžiku. Někteří lidé jsou zde jednoduše proto, aby sdíleli své znalosti s ostatními a pomohli lidstvu přejít do Zlatého věku. Jiní jsou empaté, kteří hrají velkou roli v posunu kolektivního vědomí. Někteří lidé se sem jednoduše přišli naučit vařit nebo být tesařem, jiní se chtěli podílet na gradující situaci jako takové.

Mnozí lidé dostávají každý den signály od svých duchovních průvodců a strážných andělů prostřednictvím synchronicit, jako je 11:11, 1:23, 4:44 atd… Kdykoli tato čísla začnou přicházet do vašeho života, uvědomte si, na co myslíte nebo co máte na mysli, když se tyto synchronicity objeví, protože je pravděpodobné, že vás vedou k vašemu životnímu záměru.

Opět platí, že pouze VY víte, co je ve vaší smlouvě. Podívejte se, jakým směrem se váš život ubírá, a pokuste se tyto zkušenosti využít k tomu, abyste zjistili svůj životní záměr. Všechno, co jste zažili, vás dovedlo tam, kde jste nyní. Tyto zkušenosti nejsou náhodné, protože vás neustále vedou k vašemu životnímu záměru.
Nebojte se zeptat blízkého přítele, jaký by mohl být jeho názor na váš životní úkol. Někdy může být odpověď od jiného člověka zřejmější, protože je možné, že nezaujatý člověk na vás uvidí něco, co vy sami nevnímáte, nebo to považujete za samozřejmost a nic významného.
Základem je, abyste při dotazování se u druhých lidí používali svou rozlišovací schopnost, protože odpověď je ve vás celou dobu. Pokud zazní něco pravdivého, měla by ve vás pravda intenzivně vnitřně zarezonovat. Pokud zazní nepravda, ucítíte spíše protitlak, nechuť, vnitřní nesoulad.

Podívejte se také na vztahy ve svém životě a zjistěte, kam vás vedou. Jaké lidi vyhledáváte, koho obdivujete, jakými lidmi jste se již cíleně obklopili, s kým si rozumíte, jaká povolání vás fascinují? To vše jsou vodítka.

Čtěte také: Jak najít svůj životní cíl

Jak bude vypadat vaše životní bilance?
Jak dokládá mnoho lidí, kteří prožili zážitek blízké smrti (NDE), až přejdete na druhou stranu, provedete životní revizi, při níž znovu prožijete svůj život v panoramatickém 360 stupňovém pohledu na vše, co se ve vašem životě stalo. Pak uvidíte svůj život očima všech, kterých jste se dotkli, z jejich perspektivy.

Někteří lidé ve svém životním přehledu uvidí, jak chodí do práce, vracejí se domů a sedí před televizí v lehátku s dálkovým ovladačem v ruce… Toto je váš scénář? Proto jsme se rozhodli vtělit sem? Přišli jsme sem, abychom se přes den stali ekonomickými otroky a v noci byli zhypnotizované televizní zombie? Chceme se takto vidět v našich životních recenzích?

Vaším cílem je zažít v životě co nejvíce věcí, které pomáhají obohatit vašeho ducha. Některé z těchto věcí mohou přinášet smutek a bolest, což vám umožní duchovně růst tím, že se z těchto zkušeností poučíte.

Kdosi kdysi prohlásil, že jakmile spermie oplodní vajíčko, začneme umírat. Před tímto okamžikem jsme byli naživu.

Přijde to k vám samo
Váš čas zde na Zemi je vzácný. Vybrali jste si, že tu chcete být. Máte poslání, roli a životní cíl a ten nezahrnuje náboženství ani sledování televize. Může to být tak jednoduché, jako „prostě být sám sebou“, nebo to může být tak složité, jako žít podle každodenních očekávání vašeho okolí a neustále se přizpůsobovat jiným lidem… Možná že i přizpůsobování se po určitou etapu vašeho života může mít význam pro vaše celkové poslání, například abyste si některé věci ujasnili, nebo máte být v určitém odvětví, abyste někomu pomohli, přestože vás to tam nebaví a časem odejdete. Jste dokonalí přesně takoví, jací jste, a směřujete směrem, kterým máte jít.

Pokud si ještě nejste jisti, jaká je vaše role nebo účel, příliš se tím netrapte. Přijde to k vám samo, až přijde ten správný čas, až k tomu uzrajete. Ke své životní roli nebo účelu jste vedeni každý den.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Standa 2023-05-12 06:26:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při čtení těchto a podobných článků z tohoto webu vyzařuje velká síla a snaha pomoci člověku duchovně růst. Přesně takhle to vnímám od samého zrodu tohoto skvělého portálu a připadám si stále jako školáček, kterého Alue vede za ruku. A je to fajn, protože se zde člověk dozví spousta věcí mezi nebem a zemí, popsané způsobem, které pochopí i nezasvěcený. Velmi oceňuji také hledáček v záhlaví, dle kterého je možno se dopátrat k požadovanému tématu a znovu jej prostudovat.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-12 08:30:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Stando, jsem ráda že moje práce ve tvém případě přichází na úrodnou půdu a že tu jsou lidé, kteří to skutečně umí ocenit. ❤ Právě pro vás to dělám.

Ikona diskutujiciho Q 2023-05-12 08:31:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek jako moravské víno. Výživný a potěšil mě. díky za tebe

Ikona diskutujiciho Evik 2023-05-12 09:46:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, moc děkuji za tento článek. Mám slzy v očích….něco takového jsem přesně potřebovala.
Už mnohokrát jsem si říkala, proč jsem vlastně tady…jaký je můj úkol…dodnes to pořádně nevím, ale díky tvému článku vím, že tu nejsem nadarmo…znamení 11:11 dostávám skoro každý den 🙂
Děkuji a přeji jen to nejlepší! Krásný den

Ikona diskutujiciho Eva 2023-05-30 10:58:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alusko, moc ráda čtu tvé články, pomáhají mi v každodenním životě.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-05-12 10:49:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle články o duších, jaký máme smysl, z kama jsme přišli, popř. proč jsou někteří z nás tacoví a druzí makoví, mám nejradši. Čas od času si potřebuju připomenout, že tu nejsme jen tak pro nic za nic.

Někdy mám taky pocit, že marním život, když nedělám osvětu, nemotivuju davy lidí, ale asi to tak má být. O tom, jestli jsem někoho v něčem inspirovala, nevím, ale já sama jsem inspirovaná a motivovaná něčím a někým v jednom kuse. Asi jsem z těch, co mají nabrat vědomosti a ne je rozdávat. …Zatím.

Ikona diskutujiciho Pavel 2023-05-12 12:13:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-12 20:38:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi tento článek moc líbil 🙂

Ikona diskutujiciho Gréta 2023-05-13 10:14:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek ,moc semnou rezonuje a přesně něco takového jsem potřebovala slyšet.
Poslední dva roky vidím číslo 33,prvně jsem si myslela že to je jen náhoda ale,to číslo bylo všude.
Znamená mysl,tělo a duch a přesně o to se snažím ,uvést svůj život do rovnováhy, můj život byl hektický a nevyvážený,dost lidí jsem na této cestě ztratila ale ,mělo to tak být.
Vrátila jsem se k věcem a činnostem které jsem dřív milovala a zavrhla je pro nedostatek času ,tohle číslo mi ukázalo nový směr,za ty dva roky co toto číslo výdám je můj život úplně jiný.
A díky tvému článku vím přesně že jsem tam kde mám být .

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek