Jde otevřít energetické kanály v hlavě?

19.12.2011 v Poradna 5

Dotaz:

Ahoj,
nerad tě takhle otravuji. Ani nevím jestli jsi o tom už na svém webu nepsala (Ještě jsem ho neprošel celý. Máš ho fakt nadupanej), ale chci se zeptat, jestli nevíš jak otevřít energetické kanály v hlavě.

O energiích, esoterice, atd. toho vím opravdu spoustu, ale vše je to bohužel jen přečtené z knížek, žádná praxe.

Mám ten problém, že pokaždé když se snažím čerpat energii tak cítím jako by mi něco bránilo, nebo mě rozbolí hlava.


Dokonce jsem půl roku každý den poslouchal hemi-sync hudbu, ale nikdy jsem se nedostal dál než tělo spící, mysl bdělá, žádný tranz, nic takového.

Budu rád za tvoji odpověď.

Ani si nedokážu představit, jaké to musí být nádhera vidět energie a aury.

A mimochodem nádherně kreslíš.

Odpověď:

Ahoj,
Nic nejde hned a najednou. Tyto vědy nejsou jen o tom kdo má jaké schopnosti, jsou o správných vědomostech a schopnosti je používat v reálném životě. Ke všemu je potřeba postupně dojít a vždy když se o něco snažíš a cítíš, že je to bloklé, je první nutné dozrát a blok dořešit.

Pokud ti něco nejde, máš vždy několik možností:
1. Se bojíš a tím pádem se blokuješ sám
2. Je to znamení, že to co právě zkoušíš není pro tebe v tu chvíli vhodné a máš toho nechat
3. Ti nevyhovuje způsob provedení, jakým se snažíš něčeho dosáhnout.

Tak třeba komunikace s anděly jde mnoha způsoby, není jen jeden. Někomu jdou všechny, někomu třeba pouze automatické písmo, nebo karty.

Všechny tři body mají hlavní věc společnou (když něco nejde, děláš něco špatně a je potřeba najít jinou cestu) a nabízí stejné řešení. Musíš si najít jiný způsob praktikování, který ti vyhovuje a postupně si musíš odzkoušet, co pro tebe je a není reálné. Každému nejde všechno a první je potřeba si věci odzkoušet z mnoha stran.

Například pokud ti nejde práce s energií přes vizualizaci, počkej do jara až se stromy probudí a choď pracovat s energií k nim. Je to mnohem snadnější, silnější způsob a stromy ti pomůžou. Parádní návod najdeš tady:
,,Jak správně nasávat energii ze stromů?“

Jestli se snažíš o vidění energií, nemusíš se snažit je vidět očima. Můžeš je zkusit nahmatat konečky prstů, vycítit pocitově, nebo je zkusit vnímat myslí podle obrazů a představ, které ti přijdou. – Není jenom jeden způsob.

Nemám pro tebe návod na ,,otevření kanálů“. – Každý má otevřené to, k čemu je zralý a s čím je schopný pracovat. O všem si rozhodujeme sami.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Krasivija 2011-12-19 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je zajímavý článek. Ikdyž jsem vlastně jaksi tušila, že na všechno tohle existuje mnoho způsobů, a myslím, že i já vynaleznu něco, co poslouží jen mě. Vlastně stačí jen zapojet svou fantazii a intuici.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-19 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi tak daleko, ako tazatel, som došiel aj ja:(

Ikona diskutujiciho Vit 2011-12-19 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neodpustím si něco napsat k tomu ustání nárazu. Jako malý jsem mj. dělal to, že když mě někdo chtěl zvednout, vybral jsem si, jestli chci být zvednut, či ne. Když jo, tak mě bez problémů zvedli. Když jsem nechtěl, představil jsem si, jak jsem pevně spojen se zemí (jakoby zakořeněn), a nedokázali mě zvednout. Mohl jsem to libovolně střídat, nikomu jsem předem neříkal, jestli se nechám nebo ne, ale vždy to vyšlo.

Ikona diskutujiciho Přemek 2011-12-19 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s tím, že ktomu je potřeba hlavně vyzrálost a nějaké vědomosti, sou lidi kteří se tam pokusili dostat násilně a uvízli! (Patrně jim někdo pomohl)Vždy v tom skus hledat důvod proč to nejde? Pak třeba si uvědomíš že tě to chránilo. (před čím musíš vědět ty) 🙂

Ikona diskutujiciho Farah 2011-12-20 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud clovek teprve hleda, tak prvni-asi nejjednodussi-cesta je pres neco, co je Ti blizke nebo co Ti schazi a potrebujes, protoze bez toho jsi smutny, prazdny apod.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek