Jednoduché postupy pro spirituální ochranu

11.9.2019 v Návody 5

Dobrá energetická ochrana je důležitá a má vliv jak ve fyzické, tak i v duchovní rovině. Zde jsou tři jednoduché postupy, kterými se můžete podle potřeby chránit.1. Čištění Aury
Opakované očištění aury je velmi dobrá metoda, která posiluje vaše sebeobranné schopnosti. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout. Vybíráme si postup individuálně, podle toho jaké potíže řešíme. Jestli se chceme ,,preventivně“ zharmonizovat, nebo jestli řešíme něco závažného, či akutního. Každá situace a míra problematičnosti si vyžaduje jiný přístup. Preventivní očisty jsou dostatečné i s pouhou vizualizací a meditací, na řešení akutních potíží už potřebujeme různé pomůcky.

Jednoduché očištění aury
Pohodlně se posaďte, zavřete oči, zhluboka dýchejte a uvolněte své tělo i mysl.
Poté se zaměřte na oblast srdeční čakry (mezi bradavkami ve středu hrudníku).
Pomocí svého mentálního zraku tam uvidíte malé (asi 5 cm průměr) Sluníčko. Uvědomujete si, že je to žhnoucí centrum univerzální lásky.
Cítíte, jak toto slunce energeticky očišťuje celou oblast hrudníku.
Poté se sluneční světlo rozšiřuje pomalu do všech částí těla, která harmonizuje a naplňuje světlem, až nakonec celí záříte jako slunce, až po špičky prstů.
Měli byste to vizualizovat (řídit) a zároveň pozorovat vnitřním zrakem. V procesu proto můžete rozpoznat některé blokády nebo útvary, na které sluneční energie musí působit déle, než postoupí na další místo.
Až se vám to podaří, dál dýchejte zhluboka a pomalu. Pociťujte vnitřní harmonii, lásku a bezpečí, ve kterém se nyní nacházíte.
S vědomím, že tato energetická ochrana je stále přítomna, se vrátíte zpátky a otevřete oči.

Pokud z toho uděláte svoji denní rutinu a budete to provádět každý den jednou brzy ráno a jednou před spaním, vaše schopnost sebeobrany se během měsíce zesílí.


2. Ochrana ve spánku

Nejzranitelnější čas je doba, kdy spíte. Proto je dobré udělat si ochranu naší ložnice nebo alespoň postele. Opět na to existuje velké množství metod, které můžete použít.

Postavte se a natáhněte svou dominantní ruku (Obvykle tu se kterou píšete. Ideální je, když je to levá ruka, protože je spojena s pravou hemisférou, takže vám to bude silněji fungovat) před sebe, s nastavenou dlaní.
Vizualizujte a zároveň prociťte, jak ze středu vyší dlaně vychází paprsek jasného zlatého světla, který jde k protější zdi ve vašem pokoji.
Pravotočivě udělejte jeden kruh ze zlatého světla na všech obvodových zdech a poté pravotočivě obkružte zlatým světlem všechna okna a dveře.

Tato ochrana vydrží do východu slunce pokud to uděláte během noci, nebo dokud slunce nezapadne, pokud to uděláte během dne.

Zajímají vás další jednoduché návody pro energetickou ochranu na noc?
Přečtěte si také Jak ochránit vaši ložnici před temnou energií


3. Modlitba

Pokud cítíte, že potřebujete ochránit, ale nemáte nic po ruce, je málo času, nejste soustředění na pořádnou vizualizaci nebo vám vizalizace nejdou, nebo si nemůžete zrovna teď vybavit pořádný návod, nezapomeňte na sílu modlitby. Je rychlá a účinná.

Poproste svého strážného anděla, nebo Konstruktivní duchy Vesmíru, aby: Na vás dohlédli, aby vám poslali energii, která vás bude chránit před vším destruktivním, aby vás vedli a aby byli přítomní v situaci, kterou teď procházíte.

Na konci prosby jim poděkujte. Nepoužívejte ve větách zápory a neříkejte ,,amen“. Po takové modlitbě, pokud máte dobře cvičený duchovní zrak, můžete vidět proudy bílého až zlatého světla, které přicházejí zeshora a obalují vás, nebo vás vnitřně pročistí a poté zahalí. Také můžete vidět svého anděla, jak se zjeví ve vaší blízkosti a můžete cítit tlak na třetím oku, nebo hlazení na hlavě. To jsou všechno projevy toho, že vaše modlitba zabrala, že konstruktivní duchové vyslyšeli vaši prosbu o pomoc a jsou s vámi.

Pokud narazíte na problém, se kterým vám tyto způsoby nepomohou, pak jste s největší pravděpodobností vy (nebo vaše prostory) již pod destruktivním, magickým nebo démonickým vlivem a je třeba tyto vlivy odstranit. Takové metody již patří mezi náročnější a je potřeba k tomu vědět celou řadu zákonitostí. Najdete je vysvětlené (i s návody) v knize Anděl strážný, nebo se můžete chránit Energetickým krystalem, nebo přírodním křišťálem. Mnohdy je při řešení problému také nutné změnit svůj způsob myšlení, způsob života, nebo změnit okruh svých přátel. Patří sem i zbavení se destruktivních zlozvyků. Teprve poté je možné začít budovat svou ochranu pomocí jednoduchých vizualizačních technik.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-09-11 01:35:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

☺❤🌻

Ikona diskutujiciho niky 2019-09-21 19:58:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, když někdo rozbije zrcadlo u mně doma, těch 7 let smůly padne na něho? Anebo, co když se zrcadlo rozbije samo, že třeba člověk přijde z práce a vidí, že je rozbité, protože spadlo, ačkoliv, když odcházel, bylo ještě celé, je potřeba to v takovém případě řešit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-22 08:39:09
Ikona diskutujiciho
sipka

když se samo rozbije, řešila bych to. když ho rozbije někdo jiný u mě, řešit by to měl on

Ikona diskutujiciho niky 2019-09-22 14:49:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, ještě mě napadlo, jak bylo v jednom dílu seriálu Věřte nevěřte, že žena rozbila zrcadlo a kamarádka jí poradila, že když nechá ty střepy na zemi a neuklidí je sedm hodin, tak že se vyhne těm sedmi letům a bude mít smůlu pouze těch sedm hodin. Myslíš, že by to mohlo fungovat?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-22 15:58:34
Ikona diskutujiciho
sipka

neřídila bych se podle populárního seriálu v televizi

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek