Jsi tu proto, aby ses zúčastnil změny

13.1.2024 v Poselství 11

Svědectví 10 000 osob v hluboké hypnóze je téma, o kterém už byla řeč v předešlém článku 10.000 Osob v hluboké hypnóze popsalo shodné poselství o budoucnosti lidstva a skutečném důvodu, proč jsme tady. Následuje malinká rekapitulace, pokud jste na webu aluska.org noví:
10.000 lidí, kteří se navzájem vůbec neznají, v hluboké hypnóze popsali stejné svědectví. To znamená, že na nevědomé úrovni víme, co nás čeká a proč jsme tady. Celkový počet shodných svědectví je složený z více zdrojů, od více mediátorů a hypnotizérů. Nejvíce těchto informací pochází z hypnotických sezení badatelky Dolores Cannon, která probíhala mezi lety 1970-1990. Dolores Cannon (1931-2014) byla světoznámá regresní hypnoterapeutka. Svým klientům poskytovala QHHT  – techniku kvantové léčebné hypnózy.Při této metodě je klient uveden do hypnózy, kterou si po probuzení nepamatuje a musí se mu přehrát záznam ze sezení. Klient se během hypnózy napojuje na své vyšší Já a podle své potřeby zjišťuje, proč má problémy, které ve svém životě zažívá, nebo co je jeho životním posláním. D. Cannon o těchto terapiích vydala řadu knih.

„Jsi tu proto, aby ses zúčastnil změny.“
To je věta, kterou shodně proneslo 10.000 klientů v hypnóze QHHT. Pokud si pokládáte otázku, co tady děláte, pravděpodobně se vás tato věta velmi osobně týká.

Podle svědectví je aktuálně na Zemi vtěleno mnoho duší z doby, kdy vrcholila civilizace Atlantidy. Byla to úžasná doba, kdy lidstvo dosáhno vrcholu v technologickém rozvoji. Může to být důvod, proč právě nyní prožíváme neuvěřitelný rozvoj technologie. Mohou to tyto duše urychlovat? Kdybyste totiž současný chytrý telefon předvedli člověku před sto lety, pravděpodobně by si myslel, že je to nějaké kouzlo. Vyvíjíme umělou inteligenci, která umí na slovní zadání namalovat fotorealistické obrazy, nebo napsat článek.

Údajně je naším úkolem zajistit, aby se nezopakovala Atlantida a její destruktivní závěr, ale dnešní lidstvo na vrcholu svého technologického pokroku naopak vejde do Zlatého věku. „Jsi tu proto, aby ses zúčastnil změny,“ je jasná výzva k akci.

Mnoho lidí má pasivní mentalitu. Myslí si, že se něco stane samo, že za ně někdo něco vybojuje a zařídí, přitom si nevědomují, že o osudu celého světa rozhodují právě oni. Svou mentalitou a svými činy. V roce 2012 většina lidí zkrátka jen čekala co se stane. Málokdo aktivně vizualizoval přesun do vyššího stupně existence, meditoval, nebo na sobě aktivně pracoval. „The Event“ byl víceméně o dvou táborech lidí. Těch, kteří říkali, že se nic nestane a těch, kteří čekali na 5D. Jenomže pasivní čekání není rozumný způsob, jak zacházet se svým životem a omezeným časem, který máme.

Ve chvíli, kdy si ale uvědomíme, že jsme to my, kdo aktivně tvoří novou realitu, kdo svou rezonancí určuje, jestli patří do 5D nebo zůstane nízkovibrační, začínáme používat svou osobní sílu. Ideálně konstruktivně a aktivně.

Všechna starobylá i novodobá duchovní učení se shodují na tom, že jsme duchovní bytosti s dočasnou lidskou zkušeností a že naše mentalita určuje naši společnou budoucnost. Úkolem každého člověka proto je, pracovat na svých energiích a provádět menší lokální akce, které jsou v jeho silách.

Dalo by se dokonce říci, že mentalita, kdy člověk pasivně čeká, až přijdou ET, donesou mu technologie které vyčistí oceány a nainstalují mu do pokojíčku MedBed, je nízkovibrační 3D. Už jste někdy něco dostali zadarmo od státu, nebo od jiných lidí? Takové věci se dějí jen velmi výjimečně a pokud už se dějí, pak jste si je odpracovali, nebo něčím zasloužili. Málokdy je něco skutečně zdarma. Téměř všechno je potřeba si zasloužit a nějak se k tomu dopracovat. I životní změnu, nebo změnu své mentality, si musíte odpracovat. To se nikdy nestane samo od sebe, bez vynaložení snahy. Dává tedy smysl, že ani 5D nebude úplně zadarmo. Člověk by si ho měl zasloužit stejně, jako jakýkoli jiný pokrok – prací sám na sobě a svým konstruktivním životem. Kdo bude pasivně čekat, až se všechno stane samo, pravděpodobně zůstane ve 3D. Protože pasivita, nezájem a netečnost jsou nízké energie.

Slaďte se se svým skutečným vyšším Já, dejte najevo kým skutečně jste, nechte projevit svou vášeň, nápady a inovace. Zvyšujte cíleně svoji osobní energetickou rezonanci, očišťujte se od destruktivních vzorců jednání a myšlení. Učte se nesobecké lásce a přijetí. Pak se můžete stát rezonanční anténou, která sem přinese vysoce konstruktivní energie, které lidstvu umožní postoupit dál ve vývoji. Jsou tu dokonce i duše, jejichž úkolem je být přijímající anténou pro tyto vysoce konstruktivní energie.

Lidé rádi teoretizují co by šlo (v horším případě co by všechno nešlo), nebo vynášejí odvážné absolutní výroky typu „Nic se nestalo, nic se neděje, nic se nezměnilo“. Odpověď na tento způsob myšlení je jednoduchá: Co jsi udělal, pro změnu ve kterou doufáš, ty osobně?

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Iveta 2024-01-13 06:02:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🌅🙏 …..krásný konstruktivní článek…. 🕊

Ikona diskutujiciho Standa 2024-01-13 13:04:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím, a taky je velmi inspirující.

Ikona diskutujiciho sm 2024-01-13 14:58:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toť otázka. Svého času u nás před lety stavěli nový Decathlon, jezdil jsem kolem a říkal si, jak si někdo vůbec může kupovat věci na sport, když je všechno totálně a úplně v pr… . A vida, jak to dostavěli, parkoviště plné, zákaznící se rvou do dveří. Byla chyba u mě. Za tu dobu jsem se tedy, poučen, vypracoval do klidu metody >na háku<. A nyní se zase bavím tím jak všichni každou chvilku řvou: to už je fakt konec, to je hotovo, vymalováno. Absolutně mě nic nezajímá. Maximálně zemřu. A co? To je toho. Jenže, co je při aktuální existenci lepší? Být nespokojen, třeba chlastat, nadávat a díky tomu chtít změnu? Nebo být spokojen, místo jiných závislostí pěstovat jen tu pracovní, nestresovat se a tím vlastně udržovat stávající stav? Maličko si to protiřečí 🙂

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-13 15:40:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za zaujímavý pohľad na zmenu. Ak by sme boli presvedčení, že Atlantíďania bolo duchovne na výši, dalo by sa predpokladať, že nepotrebovali technológie. Pri tvorení myšlienkou nemá význam vytvárať technológie. To môže byť aj dôvod, prečo neexistujú žiadne pozostatky technológií Atlantídy okrem pyramíd a sfingy. Je ovšem treba brať do úvahy aj to, že existujú fyzické dôkazy o tom, že na rezanie blokov kameňa používali kotúčové píly a na vŕtanie okrúhlych dier jadrové vrtáky. Na výrobu umeleckých predmetov ako napríklad váz a misiek z kameňa, ktoré boli nájdené v desiatkách tisíc kusoch používali vysokoobrátkové sústruhy. Ak sa človek bude dobre pozerať, tak nájde stopy po týchto technológiách. Natíska sa teda otázka, boli naozaj tak duchovne vyspelí ako si o nich myslíme, alebo používali technológie?

Ikona diskutujiciho nagualista 2024-01-13 20:13:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek.
Už se těším na další.
Poznání, že člověk je tvůrcem, že může vědomě snít svou budoucnost, je darem ….

Ikona diskutujiciho Jarka 2024-01-13 20:47:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

sm: jojo pravda taky už to tak beru….kdysi jsem taky doufala, ale jak to vidím kolem dokola co se děje, tak si říkám to stejný „zemřu no a co“. Narodit se a zemřít je přirozené což hodně lidí nepřijímá samozřejmě se bavím o smrti.

Ikona diskutujiciho Fialka 2024-01-14 08:53:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

❤ nemám slov. prostě wow

Ikona diskutujiciho Květa 2024-01-14 08:56:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za takové články paní Alue. Vaše tvorba je tak zářivá a světelná, že mě pokaždé povzbudí a zažene temné mraky. Jsem velice vděčná že jsem vás našla a že se můžu v této energii občas ohřát. 🌷

Ikona diskutujiciho Juraj 2024-01-14 08:57:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

TOPka článok 👍 👍 👍

Ikona diskutujiciho ***** 2024-01-14 22:23:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Atlantidou to všechno začalo, byli to první rebelové a shodili na ně dolů jeden ze tří měsíců, který tehdy planetu obíhal. Tato destrukce se nemá tedy opakovat? Pád měsíce, potopa světa a doba ledová? Mimochodem, byl to již tehdy druhý měsíc, který spadl z oběžné dráhy dolů na Zem. Ten první spadl na mnou již zde v minulosti zmiňované, první známé místo osídlení této planety, které bylo tehdy osídleno ještě předlidskou civilizací. Já ho znám pod jménem Polaris, ale ve videu, které přikládám níže, je mu říkáno Daaria (a nebo také Artarktída, Hyperborea, Severie atd.). Ve videu není uveden pád prvního měsíce na tu Daarii, ale logicky se můžete zeptat kam měsíc Leľa zmizel, proč máme na obloze z těch tří původních nyní už tady jen ten jeden – poslední a proč už Daaria neexistue stejně jako Atlatida. Válka s Atlatidou a její výsledek tam oproti tomu zmíněn je. Ve videu je také ukázána tehdejší soustava tří měsíců, které tehdy obíhali Zemi. Polaris (Daaria) je ukázán jen jako místo, kde se tehdy nacházel ostrov, stejně jako ten od Atlantidy.
Ti, co přežili dřívější katastrofu, kterou Polaris (Daarii) postihl, se byli nuceni přemístit tehdy více na jih do prostoru dnešní pevniny, kterou osídlili. A tak vznikla později Velká Tartarie známá také pod jménem Velká Rasenie. Bílý člověk vzešel (pokročilým genetickým inženýrstvím) z tzv. velké (hvězdné) bílé rasy (Nephilim). Byli to tří až dvanácti metroví obři. Tato rasa nebyla schopná při přichodu na Zem ani dýchat její kyslík. Jejich původní těla totiž byla založena nikoliv na bázi kyslíku, ale na bázi síry. Z počátku, než-li sami sebe upravili a vytvořili si pro tuto planetu vhodná těla, museli zde nejprve nosit helmy. Jinak ostatní lidské rasy na této planetě jsou dílem jiných hvězdných ras. Egypt má jisté spojení s Atlatidou. Po té destrukci Atlantidy, to, co z ní zůstalo a přežilo, pokračovalo dále právě tam v tom Egyptě. Tajemství Egypských faraónů z něj později vynesl ven Mojžíš a je dnešním elitám, správcům této planety známo. Je to nyní jejich doba a proto před ostatními tají dějiny, které byli dřív před nimi. Jejich věk sahá zhruba do období 5700 let p.n.l. Proto jejich jimi už tak zmanipulovaná historie neukazuje vůbec nic ostatním, kteří nejsou jimi zasvěceni, nic z toho, co se tu na planetě dělo v období více, jak před šesti tiscíci lety a rovněž utajují před ostatními existenci hvězdných ras (svých nadřízených). Jsem tedy na tu změnu zvědavý.
https://www.youtube.com/watch?v=fED5DN94XJ8

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-15 12:04:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Povedal by som, že najdôležitejšie z toho rozprávania je: „byli nuceni přemístit se více na jih“. Život po veľkej katastrofe vždy začína pri rovníku. Hinduisti majú podrobný popis troch predchádzajúcich vekov pred naším. Bloky času označujú tým, že ich nazývajú katurgami, čo sa rovná 12 000 rokom „bohov“. Zdá sa, že ide o nesprávnu interpretáciu pôvodnej informácie a mala by sa interpretovať ako 12 000 ľudských rokov. S ohľadom na túto skutočnosť sa nasledujúca mytológia pripisuje indickému mudrcovi Markandeyovi, o ktorom sa predpokladá, že bol jedným z tých, ktorí prežili poslednú katastrofu. Výborne opisuje koncept dlhých časových úsekov skrátených kataklizmami.

Na počiatku existovala najvyššia bytosť: veľká, nepochopiteľná, úžasná a nepoškvrnená, bez začiatku a bez konca…. On je stvoriteľom všetkého, ale sám je stvorený a je príčinou všetkej moci. Po rozpustení vesmíru sa celé Stvorenie obnoví a opäť začína Krita Yuga a cyklus štyroch Vekov. Cyklus Yugas zahŕňa dvanásťtisíc božských rokov. Celých tisíc takýchto cyklov tvorí deň Brahmy.“ Na konci každého Brahmovho dňa prichádza „univerzálna skaza“.

Markandeya ďalej hovorí, že svet sa stáva extrémne hriešnym na konci poslednej Kali Yugy dní Brahma. Brahmani sa zdržia modlitby a meditácie a ich miesto zaujmú Sudras. .. ; všetci muži degenerujú a dravé zvery pribúdajú. Zem je spustošená ohňom, kravy dávajú málo mlieka, ovocné stromy už nekvitnú, Indra neposiela dážď; svet ľudí sa naplní hriechom a nemravnosťou. Potom je zem zmietaná ohňom a padajú silné dažde, kým lesy a hory nepokryje stúpajúca povodeň. Všetky vetry pominú; sú pohltené Lotosom plávajúcim na prsiach vôd, v ktorých spí Stvoriteľ; celý vesmír je tmavá vodná plocha.

D. A. Mackenzie, Indian Myths and legend, (London, Gresham Publishing Co., 1913) , strana 113.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek