Jsou mezi námi pozemští andělé?

12.1.2016 v Poradna 12

Dotaz:

Zdravím
Jmenuji se Nikola (16) a našla jsem vaše stránky tím způsobem, že jsem zadala na google „Vesmíre, dej mi znamení“
a už to bylo.
Moc se mi vaše stránky líbí a miluju všecko, kde se píše něco o přírodních dušičkách. Myslím tím nehmotné bytosti (astrální bytosti, atd)
Chtěla jsem vám vaše stránky moc pochválit. Zase mě něco naučily a tak.
Co se týče mého dotazu je takový vlezlý, ale … Chtěla bych znát váš názor na tzv. „otherkiny“. Nesnáším ten název, protože ti lidé ze sebe udělali sektu, ale spíš se ptám na např. elfí, vílí, andělské ..(apod) duše, které se inkarnují sem na Zem do fyzických těl.

Víte o tom něco?
Popřípadě, znáte někoho takového?
Děkuji za odpověď 🙂


Odpověď:

Ahoj,
Děkuji za milý dopis 🙂

O pozemských andělech jsem kdysi napsala sérii varujících článků. Víru že jsem někdo jiný/elementární/z jiné planety považuji za nebezpečnou, protože se tito lidé potom cítí, že jsou něco více než ostatní a začínají si na tom zakládat. Je to velmi příjemné pro ego, ale zhoubné pro další osobnostní rozvoj. Dost takových lidí jsem poznala, pár měsíců jsem v tom během puberty taky blbla, takže z obou stran chápu jak je to problematické a jak je lehké do toho spadnout a už se nevyhrabat… Kor když většina lidí co toto tvrdí nic takového nejsou, jde jen o nálepku jak se cítit líp, když nejsem stejný jako všichni ostatní.

Rodí se sem duše z jiných planet, ale pro elementární a andělské bytosti by to byla opravdu obrovská výjimka, protože oni mají na světě jiný úkol. Lidská těla jsou určena lidským duším, pokud je v plánu potřeba nějak lidstvo dovzdělat, jsou k dispozici různí duchovní učitelé, staré zkušené duše, duše z jiných planet a jim podobní. Elementární a andělské bytosti plní svoji úlohu na nehmotné rovině a nemají tak velkou svobodnou volbu rozhodnutí jako lidé, proto se sem za normálních okolností nerodí. Oni si nevybírají jiný úkol, než jaký je jim určen.

Sama jsi v podstatě řekla, že se tito lidé staví často do pozice, která připomíná sektu.
– Takové bytosti tady jsou, ano, ale problém je že každý druhý kdo se začne zabývat duchovnem se automaticky za něco takového považuje, protože je to IN… Kdo na to není dost vyzrálý, se tím chlubí a pak na to dojede. Kdo vyzrálý je a ví to, se tím nechlubí. Takových je ale absolutní minimum.

Zažila jsem jednu moc milou holku, která když jsem jí tímto otevřela oči byla úplně vyřízená, místo hezkého odpoledne celé 4 hodiny plakala, protože na to co jsem jí řekla neměla argumenty, sfoukl se jí vzdušný zámek a ona se najednou opět cítila strašně méněcenná. Tak se opět ukázalo, že šlo jenom o komplex méněcennosti, o problém a neschopnost přijmout se takovou jaká jsem. Přitom to byla moc krásná holka, inteligentní, s nádhernou postavou, blondýnka, oči modré jako studánky, krásný hlas, dobře oblečená… Nikdo by na první pohled neřekl, že bude mít tak obrovské duševní problémy.

Je mi těchto lidí líto, ale jinak než ukázat pravdu se jim pomoct nedá, jedině tak – když si to uvědomí – si začnou opět hledat cestu k sobě a učit se skutečné sebelásce a sebeúctě.

Nálepka není řešení, je to jenom dočasný útěk od skutečného problému.

s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ykka 2016-01-12 01:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím sebepřijetím mám asi taky trochu problém, i když spíš opačný, mám někdy problém porozumět lidem, cítím že sem nepatřím a podvědomě se neustále snažím hledat nějaký smysl toho všeho, jediné co mě naplňuje je pozorování světa, dění na něm, lidí a jejich chování, přírody, cestování..

Ikona diskutujiciho lissabonka 2016-01-12 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ja mám taký zaujímavý zážitok – bavili sme sa s kamarátkou, na tému krídel a o tom kdo každý ich má a tak…

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-12 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď počujem pozemský anjel – beriem to ako osobu,ktorá je mi niečim blízka. Môže byť z rodiny, z branže. Nemusím ju poznať, ale ona mi fandí. Môže tá osoba byť aj mrtva a možno som ju nikdy nespoznala osobne, ale mám v sebe jej  "ducha". Vysvetlím :  napr. moja vášeň pomáhať, ísť do Afriky ku biednym, starať sa o nich.Pred cca 7 rokmi mi povedala paní vidiaca, že mojim takým anjelom strážnym je Matka Tereza.  Takže rozumiem tomu tak, že ona je akýsi duchovný guardian. Mám ten náboj, ktorý bol nosný u nej.  - V rozprávkach sa hovorilo, že máme "sudičky".  Stoja u Teba keď sa narodíš a idú a strážia ťa po tvojej ceste.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-01-12 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele, já mám zas doma "čarodějku" (aneb když si člen tvé rodiny myslí, že je čaroděj a schází se s ostatníma čarodějkama, vidí duchy a mluví s anděly…). Už dost dlouho se mu snažím říct, že to může umět každý…:D

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-01-12 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Přemek 2016-01-13 00:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také mám tu tam pocit, že některá dámy mají křídla… ;-)

Ikona diskutujiciho Vojta 2016-01-13 08:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lide co jsou na téhle planetě inkarnovaní a cití se že tu nepatří nebo většinou nechapou ruzné procesy a pravidla na této planetě patří mezi duše z jiných světu (projektoři) jsou tady aby se naučily lidske procesy a naopak sem taky přináší jiné myšlení.

Ikona diskutujiciho Lucy 2016-01-13 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"každý druhý kdo se začne zabývat duchovnem se automaticky za něco takového považuje"  :) – to je IN – je to krásné srovnání toho, že jak tito lidé vystupují v diskuzích a pilně dávají ty nejsprávnější názory druhým, vše ví, hádají se s druhými, ale přitom neví, nic neví. Protože kdo ví…?

Ikona diskutujiciho Vojta 2016-01-13 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak Alue taky patří mezi projektory

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-13 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Luci, oni ví, oni si pamatujou. A sakra im tu nie je sčasto veselo…, cítia, že to má aj inú podobu. Inde.

Ikona diskutujiciho Vojta 2016-01-14 00:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Jo v tom s tebou souhlasím. Celá naše sluneční soustava je už v paté dimenzi a tahle planeta se uměle udržuje ve třetí aby nás to všechny neroztrhalo a pomalu se tu propouštějí silnější frekvence pro urychlení našeho vývoje. Jo je to tu solidní experiment :-D

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-04-17 03:16:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý… Mně je třeba fuk, co mám za duši. Jen chci dělat co mám ráda, bydlet tam kde to mám ráda a mít koho pomazlit a to je celé. Vždyť je fuk, odkud moje duše pochází, ne? Plán se tím nějak nemění. Kašlat na nějaké nálepky pozemského anděla, k čemu mi to je? Radši vybuduju SAMA SEBE. Vždyť sám se sebou toho člověk může dělat tolik! Proč nechtít být lidskou duší? Jde o nejdokonalejší bytost ve Vesmíru. Já jsem hrdá.

Aluška.org si mě našla sama, zajímá mě to tak nějak přirozeně protože je to prostě zajímavé a odpovídá to mému cítění ohledně toho, že existuje něco víc než hmota na kterou jde sáhnout. Moct mluvit na anděla strážného je přeci super. Film Matrix to celé krásně dokresluje. Jen mi přijde funny, že já tyhle věci vidím a chápu a pak to někomu ukážu a on to vůbec nechce. Holt každý máme jiné zájmy. Nicméně u nás v rodině stejně ani není možné „věřit v nic“ díky prababičce léčitelce. Kdyby „nic neexistovalo“ tak by ona asi tak těžko mohla léčit přes fotky. Uměla se i „napojit na hodně staré duše“ a chtěla po nich rady, vždy pak mluvila hodně hlubokým hlasem a někdo musel zapisovat co říkala, ona si to totiž nepamatovala. Prostě výměna těl. Ale když tohle většině lidí řeknu, vysmějí se mi 🙄 jak taky jinak. Nejsou na odpojení připravení, brání svou vlastní psychiku… Když se tehdy babička ptala, kdo bude další léčitel v rodině, tak řekla, že to bude někdo, kdo bude žít v domě kde jsem momentálně já. Tak nevim no. Já jako určitě ne. A navíc nechápu, jak by mohla vidět takhle moc dopředu.

Ale stejně pořád věřím, že Alue nemá lidskou duši. Sama to říkala 🙃 Ale je to fuk. V tomhle životě je člověk. A jsem moc ráda, že ji tu máme.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek