Jste napadáni ve spánku?

12.8.2020 v Paranormální jevy 24

Když spíme, jsme mnohem citlivější na energetické změny a bytosti, které se kolem nás pohybují. Naše logika se vypne, odpoutáme se od hmotného světa a vstoupíme do světa astrálního a snového. Naše mimosmyslové vnímání se zostří.Starověcí Egypťané věřili, že naše tělo má v sobě několik smrtelných a nesmrtelných těl. Jedno z těchto těl se jmenuje ,,Ba“. Ačkoli se často překládá jako duše, není to celá pravda.
Ba byl zobrazován jako pták s hlavou člověka. Ba byl připoután k tělu, ale propuštěn po smrti, nebo během spánku.
Egyptští mágové a čarodějové používali své Ba k cestování mezi světy a komunikaci s duchy, nebo při praktikování rituálů. Vše, co Ba vidí nebo zažije, se překládá do pocitů.
Zdá se, že egyptské tělo ,,Ba“ bylo jiné jméno pro astrální tělo, které se během spánku odpoutává od fyzického těla a cestuje po vesmíru.

Existuje mnoho projevů, podle kterých poznáme, že jsme napadání během spánku. Zde jsou některé z nich:

Neustálé noční můry, obvykle zahrnující stejné postavy
Noční můry jsou považovány za aurický otisk destruktivních myšlenek a energií. Naše brilantní vědomí dokáže „překládat“ tyto otisky do duchovních poselství během spánku. Tento mechanismus se nazývá snění.

Vaše Aura je vaše energetická matice. Duchové jsou energie a mohou interagovat s vaším silovým polem a vytvářet tak změny ve vašem energetickém systému. Duchové však nemohou snadno ,,hacknout“ nebo obejít váš ochranný energetický systém, protože je velmi pokročilý a odolný.

Kontakt s nepříjemným duchem je „uložen“ v archivu naší mysli a čeká, až se v režimu spánku „přehraje“ a podvědomě zpracuje. Naše vědomí u toho používá symboly a různé archetypy, k „překladu“ této zkušenosti. Jinými slovy, používáme symboly k vyjádření energie.

Noční můry, které  se opakují v rámci stejných vzorců (zahrnují stejné bytosti nebo lidi, imaginární či existující) jsou obvykle znamením, že jsme něčím napadeni.

Gmork z nekonečného příběhu

Probouzíte se během „čarodějné hodinky“
Jak jsem již popisovala ve svém nedávném článku Čarodějná hodinka: Proč se nám stávají divné věci v čase 3:00 až 4:00 ráno?
Čarodějná hodinka je doba mezi 3.-4. ráno. V tuto dobu je lidské tělo fyzicky nejslabší a tudíž mnohem citlivější a náchylnější na paranormální zážitky všeho druhu, příjemné i nepříjemné.

Během této hodiny se opona mezi duchy a lidmi ztenčuje. Díky tomu duchové snáze cestují do naší dimenze a setkávají se s lidmi podle svého výběru. Je to čas, kdy dochází k většině „návštěv“. Můžou to být i příjemné návštěvy zemřelých příbuzných, nebo dost nepříjemná setkání se zlovolnými bytostmi.

Pokud se probudíte během této hodiny, pravděpodobně vás navštívily nějaké entity a vyrušily vás. Ne všechny entity jsou samozřejmě škodlivé, ale některé z nich mohou být nepřátelské a vaše aurické pole to moc dobře ví. Proto vás vaše aura upozorní tím, že se probudíte, protože nabytím plného vědomí ztrácíte citlivost a otevřenost vůči světu duchů a jste proto odolnější a pro ně nedosažitelní.

Dostanete se do spánkové paralýzy a vnímáte během ní zlé energie
Spánková paralýza je stav, při kterém se náhle probudíte z hlubokého spánku. Na několik sekund je naše tělo zcela nepohyblivé (kromě dechu, ten pracuje automaticky), ale naše vědomá mysl je naprosto bdělá. Není to nebezpečný stav a po krátké době odezní, dokonce čím více jsme během této doby klidní, tím rychleji mozek aktivuje centrum pohybu a opět se budeme moct pohybovat. Dá se na to zvyknout.

Pro většinu lidí je však takový zážitek naprosto otřesný, hlavně pokud to zažívají poprvé a neví co se děje. Mohou se během této doby setkat s různými duchy, kteří je mohou i napadnout. Duchům pro přímý kontakt s námi stačí jen velmi malé úsilí, protože při spánkové paralýze je naše astrální tělo zcela aktivní a citlivé.

Pokud se probereme do spánkové paralýzy a vnímáme přítomnost zlého ducha, tato entita na nás pravděpodobně zaútočila už před několika minutami, nebo na nás skočí v tu chvíli, kdy si jí všimneme. Náš ochranný systém reagoval tak, že se nás snažil probudit, ale z hlubokého spánku to tak rychle nejde. Mozek potřebuje na zapnutí všech režimů určitý čas, proto se náhle probouzíme v nepohyblivém těle.

Pokud se vám to stane, že se nemůžete hýbat ani křičet, něco černého na vás skočilo a snaží se vás to škrtit a dusit, nebo vám způsobuje bolest, musíte si uvědomit, že proti tomu musíte bojovat ne fyzicky, ale mentálně a astrálním tělem. Zatímco fyzické ruce jsou nepohyblivé, můžete bytost chytit astrálníma rukama a odtrhnout ji od sebe. Astrální ruce ovládáte vůlí, telepaticky, ne zatínáním svalů.
Pokud nedokážete své astrální tělo ovládat, soustřeďte se na svou mysl a bytost silou vůle vykažte pryč ze svého prostoru. Buďte autoritativní a co nejvíce vzteklí, protože vztek vám dá sílu a zapudí strach, který vás naopak oslabuje a dal by té bytosti větší sílu. Je nutné překonat to jen na pár vteřin až minutu, než se kompletně probere vaše fyzické tělo a bytost nad vámi ztrací moc.

Probudíte se se škrábanci a modřinami
Přestože vás destruktivní entity nemohou likvidovat napřímo, pokusí se zaútočit na vaši energetickou matici. Pokud se jim to podaří, může jejich útok nabýt hmatatelnou formu. Existuje mnoho lidí, kteří vypověděli, že se ráno probudili s modřinami nebo škrábanci po těle, a to i na místech, kde by si to nemohli udělat sami.

Existují lidé, kteří popisují, že jsou ve spánku astrálně znásilňováni. Dokonce vědí, kdo to dělá. Příčina problému je u nich společná, jsou ve spojení a pod nadvládou černého mága, většinou se s ním setkali když ,,duchovně bádali“ na nějakém pochybném semináři a on se tam na ně zaměřil.

Tyto projevy jsou důležité příznaky, které byste neměli ignorovat. Pokud k tomu dojde, musíte na sobě okamžitě začít intenzivně pracovat a změnit své sebelikvidační návyky.
Určitě víte, co jste udělali špatně a víte moc dobře, proč a kdy jste si tyto zlé bytosti vpustili do života a do svého aurického pole.
Hráli jste si s černou magií, nebo jste vyvolávali duchy, nebo jste se pokoušeli zabít a nenávidíte sami sebe a celý svět.
Když nad vámi destruktivní síly mají moc a jste v jejich vleku, začnou mít v krajních případech moc nejen nad vaší myslí. Je to závažný problém, do kterého se nedostanete náhodně.

Někdy se také stává, že zažijete sen ve kterém se zraníte, cítíte hroznou bolest a když se ráno probudíte, cítíte bolest v dané části těla, přesně tam kde jste to schytali ve snu.
Je to vysvětleno i ve filmu Matrix: ,,Když mě zabijí v matrixu, tak umřu i tady? … Tělo bez mozku je k ničemu.“ Když Neo ve cvičném programu skočí z budovy, dopadne na beton a probere se v křesle, sáhle si do úst a zjistí, že krvácí. Říká: ,,To ale nebylo skutečný.“ A dostává odpověď: ,,Pro tvůj mozek ne.“
Existujeme v několika dimenzích zároveň, v několika tělech naráz. Fyzické tělo je naše nejnižší úroveň existence.
Když se zraníme ve snu, prožijeme to ve svém astrálním těle a tento úraz nás proto bolí i po probuzení. V průběhu 1-2 dnů bolest odezní sama, jde o energetický projev, ne o fyzický úraz. Na těle nejsou viditelné stopy po úrazu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho adri 2020-08-12 02:14:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

atrej je můj oblíbený hrdina
a asi byl i taťkův, měla jsem tak prý jmenovat, kdybych byla kluk …

Ikona diskutujiciho Hana Albrecht 2020-08-20 17:18:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se něco podobného stalo minulou středu . Spala jsem a zdálo se mě že jsem odněkud přiletěla . A chtěla jsem se probudit ,nešlo to . Pak jsem se probudila s cuknutím jako by mě se mě snažil někdo skoro né dusit ale zamáčknout mě do postele .Ráno jsem přemýšlela na kraji postele .Co to ksakru bylo .Eště ten sen doprovázel zvláštní zvuk a bílé světlo . Tak tu mám v článku vysvětlení .

Ikona diskutujiciho SilverSis 2020-08-12 04:47:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím alušku a všechny čtenáře 🙋tentokrát nebudu strašit s upíry 😹 tento článek jsem přesně hledala a to tady nechodím každý den. Před dvěma dny jsem zaznamenala na tváři dva škrábance, zcela vůbec nevím jak se mi mohly objevit zrovna tam. No a jak je v článku psáno o pochybných seminářích, tak by mě zajímalo (vím, bude to znít asi úsměvně) jestli se na mě nepřesnesla nějak temná energie z vysílání na příznacích transformace z YouTube. Bývá tam žena, která umí komunikovat s vyššími bytostmi a jde z ní silná energie, tak teda nevím, jestli je toto možné, jinak opravdu nevím

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-12 07:09:05
Ikona diskutujiciho
sipka

pošli konkrétní video, zkusím to risknout a dát pár vteřin… když se mi udělá blbě, tak napíšu

Ikona diskutujiciho adri 2020-08-12 08:45:35
Ikona diskutujiciho
sipka

ta ženská co povídá … ta tmavovlasá? pred par dny jsem na neco takoveho klikla a kousek si poslechla – posunula nekde doprostred – ta zenska je uplně mimo a vůbec neví s cím má tu cest, ty její znalosti jsou takové new age proste jenom, podle me

Ikona diskutujiciho Victoria 2020-08-12 08:52:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se teď stala v noci po třetí hodině zvláštní věc. Ležela jsem na boku, záda otočená směrem ven a peřinu odkopnutou. Zničehonic jsem se úplně probudila a najednou jsem ucítila, že mi někdo sáhnul na záda a lehce na ně zatlačil. Neměla jsem z toho špatný pocit. Říkala jsem si, že buď to byl anděl (i když nechápu, proč zrovna v tu hodinu – na druhou stranu jsem ho před spaním žádala o pomoc a ochranu), nebo nějaký duch, co mě přišel pozdravit :-D. Co se týče spánkové paralýzy, tak s tou mám taky bohaté zkušenosti. Zajímavé je, že mně se při ní žádná postava nezjevuje, nikdo mě neškrtí atd. Spíš se mi zdá třeba sen, že doma straší duchové a pak se dostanu do spánkové paralýzy. Občas jsem i létala po pokoji, ale se zavřenýma očima (divné, že se mi je nikdy nepodařilo otevřít). Každopádně moje máma zažívá paralýzu celkem často a vždy se objevuje temná postava, která ji zalehne a škrtí ji. Je to zvláštní, že obě máme rozdílné zážitky a přitom bydlíme ve stejném domě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-12 09:17:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus mamce doporučit tohle: https://www.lekarna.cz/brainway-l-tryptofan-cps-50/?gclid=EAIaIQobChMI546gh4-V6wIVh63tCh2yagg7EAAYAiAAEgKLzvD_BwE
Je to na spaní, ale od té doby co to beru mám hlubší spánek a tolik se nebudím, tudíž ani nemám paralýzy… stačí jedna před spaním, účinek nastupuje za 20minut

Nedávno se mi stalo, že si tak ležím, pohodka, ale ještě nespím. A najednou mi nějaká teplá lidská ruka sáhla na čelo, jakoby ho pohladila dlaní. A ne, fakt nebyla moje… Sice mám doma vysavače proti destruktivním duchům (pro mě must have… jinak mi pořád něco chodí po domě a někdo pořád něco chce), takže to nebylo nic zlého, ale nepotěšilo mě to.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-08-12 09:38:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to mně už se dlouho žádný špatný sen nezdál 🙂 naštěstí. a delší dobu se mi celkově nezdál žádný, který bych si pamatovala – tak jsem si tuhle zkusila o nějaký hezký barevný říct, nějaký, který bych si pamatovala.. a řikám si to nevyjde určitě.. a hádejte co?? ještě tu noc se mi zdál krásný barevný sen, přesně na můj vkus. fakt jako kdyby ho naplánoval někdo, kdo věděl, co mi udělá radost… 😀 a celý jsem si ho pamatovala ráno. to jsem čuměla 😀

Ikona diskutujiciho SilverSis 2020-08-12 12:32:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://youtu.be/t2SqYKxIH1s
Tady je poslední video s ní

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-12 12:42:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem na začátku a mám dost: Je indigová, přišla z Orionu, měla na terapii starou duši s vysokovibračním andělem, a když její planeta Orion přecházela z 5. dimenze do 7. … a v roce 2022 mají udělat rituál pro stabilizaci země na vyšší úrovni, ukotvovali energii z centrálního slunce do jádra a planeta Orion poskočila do jiného vesmíru…

😀

Vůbec to na mě nepůsobí destruktivně, je to jenom snůška fantazií a blábolů. Podle mě neškodných. Vypínám, to je naprostá ztráta času poslouchat.

Ikona diskutujiciho SilverSis 2020-08-12 12:47:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za názor, ty se v tom aspoň vyznáš 😃 kdo ví, jak se mi ty škrábance udělaly 😶🤔

Ikona diskutujiciho Monisek 2020-08-12 21:41:12
Ikona diskutujiciho
sipka

☀️Zdraviim,jelikoz portal osobniho rozvoje Priznaky Transformace,sleduji jiz roky…
Nu,vyselektovala jsem si spis jen par hostu ,kteri stoji za poslech a maji mi co nabidnout.
Tudiz bych se tez chtela vyjadrit k Indigovemu zpravodaji(nazev magazinu,zadali zakladatele a moderatori PT. A musim rict,ze sami hoste kolikrat koukaji co maji napsano za tema,ci nazev,nacez uplne slysim pana Ondru „nooo,ja jsem nevedel co tam dat,tak sem tam dal tohle a myslel si,ze to treba bude dobry,ale muzem to prepsat 🙂)
Každopádně k věci,zpravodaj většinou moderují dvě paní,nyní jen paní Válková a ta indigo není,je to titulovana vědkyně, mimo jiné také vyvíjela krystaly či co… A musím říct,že ač respektují a vážím si Aluscina ☀️názoru,tak paní Válková často říká věci co mají hlavu a patu,kor v začátcích vysílání,kdy se hodně holky držely té vědy a krystalům.Druha paní Jitka ta ,ale podle mne indigová je od pohledu.Vypada jak anděl,obrovská 💖čakra,celá svítí ve zlaté energii a to jí je hoooodne(pardon)hodně přes třicet,no spíš to bude těch,ale to se neříká já vím.a přitom vypadá na patnáct .tak Jitku ze starších dílů Indigo.zpravodaje doporučuji obcihnout,jak tvrdím já,ta je indigac jak vyšitý.

Dále by mne zajímal názor Alusky☀️na pana Jaromíra Schmitta…
Ten zase vysílá pod hlavičkou Vlákna Stvoření.Ma taky X dílů.Nechci nic k němu psát,ale když napíši,že je to můj oblíbenec,tak určitě Alusku☀️nerozhodí(pokud se na něj podívá)můj názor a bude-li ho mít za vola ,určitě si to tu přečteme 😃Ještě tak pan M.Zelenka by stál za povšimnutí,ten má i své stránky. S pozdravem a přáním radostných dnů M.🌼🌸🌺🌹🌷🌻☀️

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-13 19:20:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se vyjádřila jenom k věcem co padly v to konkrétním videu. Jsou to výmysly.
Nesoudím žádné lidi a vůbec jsem neměla v úmyslu shazovat seriál jako takový, kdo to má rád ať klidně kouká.

O které Jitce je řeč? Mě to zajímá, jak vypadá čtyřicítka co působí na patnáctku.

Ikona diskutujiciho aťa 2020-08-12 15:41:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V spánku som sa na dovolenke otočila a chytila mužskú ruku,trochu chlpatú. Zľakla som sa. Rýchlo som sa zvrtla do pôvodnej polohy. Nepozrela som sa,či pri mne niekto naozaj je. Uvažovala som,či mohol niekto vyliezť hore, mali sme otvorené okno, spala tam aj moja sestra. Mohol. Napriek tomu som zaspala.Prekvapenie prišlo večer. Rozprávala som sa s jedným chalanom,sedeli sme na múriku a nechtiac som ho chytila za ruku. Bola to tá istá,čo v noci. Fakt neviem,či to bol len oznamujúci sen alebo bol ten chalan v našej izbe.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-08-12 22:02:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

21-12 možna přijde záblesk a já mám firemní akce ve stejný datum to budou lidi opravdu v zajímavým rozpoložení pokud se záblesk uskuteční snad mě to tolik neovlivní jako ta sluneční erupce díky které sem byl uplně mimo a mě vědomí bylo pocitově jinde a byl sem jako kdybych procitl ve snu na takové lidi bude zajímavý se dívat

Ikona diskutujiciho izairi 2020-08-13 00:06:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Monisek:
taky jsem pár dílů zkoukla a s Jitkou máš pravdu (tedy s tím jak vypadá).Je jí přes 30,(asi 35?) a vypadá nejvýš tak na 18,jako holčička.
Jinak i ona je védkyně,je jaderný fyzik a Sylviya je chemik.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-08-13 20:42:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem! 🙏🏻 Zajímavá diskuze. Sny jsou pri mne Dar, ať jsou jakékoliv! Mají svou vypovídající hodnotu. A to se občas probudím i s fizickou modřinou. Prostě žejime ve velmi zajímavé době.
K paní Sylvii….. posloucham ji asi tak půl roku, a nepodceňoval bych ji. Často má myšlenky , které se i mě honí v hlavě a její onformace my dávají smysl. Občas jsem se dostal do styku se staršími přírodních národů a Oni dávají stejné onformace jen jinými slovy.
Takže za mne OK. Zkuste ji jen naslouchat v pozici posvátného svědka 😇 tz. bez posuzování . Zkouším to tak. Žijeme v době přeměn 🎼🦅🦄

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-08-13 20:46:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pro Pavel: 😎 tak ona hlavně upozorňuje, že žádné datum neví. A vysvětluje i proč ho neví 😉 občas se stává dle hesla” vím co říkám, ale nevím co slyšíš 🙏🏻

Ikona diskutujiciho Pusa 2020-08-18 20:45:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co se tedy da delat, aby se ta spankova paralyza vůbec „nestala“? 🙂

Ikona diskutujiciho Nagualista 2020-08-19 18:53:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje prý prastará technika, která umožňuje kontrolu nad tzv. Druhou bránou snění. Spočívá v uvědomění se, že jsem ve snu a zvednu před obličej ruce a tím prevezmu kontrolu nad snovou scénou.👻

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-19 19:59:41
Ikona diskutujiciho
sipka

primitivní blbost, ale divil by ses, jak to výborně funguje 🙂

Ikona diskutujiciho Kallis 2020-08-24 13:57:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel se mi při spánku stává nejvíc věcí. Poslední dobou mám s ním obrovské problémy a někdy usnu až k ránu.
Mám tenký spánek, ve kterém slyším vzdálené hlasy (i když všichni kolem mne spí).
Spankovou paralyzou jsem si prošla mockrát, pomáhá, když to něco pošlu do pr. ele (jakoby vyslu myšlenku), že tady nemá co pohledávat, že na mě nemá…. Na to jsem zvyklá, co mě ovšem zarazilo v poslední době, že se mi zdálo, že jsem jako netopýr zavěšená na stropě, najednou jakoby vzlítnu a už to nejsem já, ale promění se to v obrovskyho upira a letí přímo ke mě. To mi začne brnet celé tělo, jakoby šlo do astralniho cestování, ale v tom se vzbudím. Docela mě to vylekalo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 14:03:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě si kup tohle: https://www.lekarna.cz/brainway-l-tryptofan-cps-50/
Každý večer těsně před spaním zapij 1-3 kapsle. Uvidíš, že to bude jako zázrak a vyspíš se. Opravdový poklad.

Ikona diskutujiciho Kallis 2020-08-24 14:23:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji,určitě vyzkouším. Po spánku se cítím jako zbitá.
Bohužel mi kvalitní spánek odešel příchodem dětí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek