Kámen Cintamani: Je to hrozba pro celou planetu Zemi? | 3.díl

24.8.2020 v Poselství 27

Tento článek je třetí pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

Podvod jménem New Age
Spousta informací je tu od toho, abychom si mysleli, že nemáme žádnou moc změnit tento svět. Probíhá tu skutečná válka o lidské vědomí. Temné síly nás chtějí donutit uvěřit tomu, že my sami nemáme žádnou moc, abychom změnili naše životy a celý svět k lepšímu. Vytvářejí falešné příběhy a falešné hrdiny, kteří nám ,,pomáhají“ do záhuby. Například všelijaké údajně hodné mimozemské bytosti a Čintamani kámen.

Existuje mnoho různých krásných způsobů, jak můžeme změnit naše životy a tento svět. Můžete provádět trvalé změny ve prospěch všech. Nepotřebujete na to kámen, nebo něco jiného. Jste krásná silná milující lidská bytost. Zapomněli jsme, jakou moc máme sami o sobě! Kdybychom se jen více milovali, věděli bychom to.Co dělat s kamenem Čintamani?
Kámen vytváří pro Zemi silné destruktivní morfogenetické pole. Cílem je rozšířit tuto zlou energii po celé Zemi. Zničení kamene ale zesílí tento konflikt. Doporučuji všem, kteří mají kámen Čintamani, aby ho poslali zpět Cobrovi.

Pomáhal jsem jako dobrovolník s těmito kameny, takže vím, odkud kameny pocházejí. Adresa je:

New Energy Tachyon
Svetosavska 28
postal code: 1000
Ljubljana
Slovenia

Také doporučuji všem, kteří byli v kontaktu s kameny Čintamani, aby na sobě provedli opravdu kvalitní energetické čištění / léčení, aby odstranili temnou energii ze svého systému.
(konec překladu. Přeloženo podle Zdroje)

V diskuzi ve zmíněném zdroji je ještě několik perel ohledně praktického využití kamene Čintamani, které si dovoluji vypíchnout:

Gilles Heystek, který kameny měřil a zjistil jim pouze 360 bodů (Byl zmíněný ve druhém dílu) dodává, že zkoušel používat Čintamani kameny na své klienty, aby u nich zjistil mentální bloky.
Je to šokující, že někdo záměrně dělá podobné pokusy na lidech s takto zlou věcí, ale na tom alespoň vidíte, jak obrovskému nebezpečí se vydáváte, když chodíte k léčitelům. Dělají si z vás pokusné králíky, nebo sami vůbec neví co dělají a s čím zacházejí. Nenechte se ukolébat, to není problém pouze zahraničního Gillese, to je obecný problém, který máme i u nás!
Ale zpět ke zkušenosti:
Gilles říká, že kámen u pokusných osob aktivoval silně destruktivní reakce a nejvíce reagovaly ženy. Což je logické, protože ženy jsou přirozeně na energie mnohem citlivější, takže jim kámen více ublížil.

Dále zde píše anonymní uživatel, že měl kámen Čintamani položený vedle Chiastolitu (to je minerál Al2SiO5) a zjistil, že Chiastolit z Čintamani vytahuje destruktivní energii. Uživatel si myslí, že Chiastolit chrání proti šedivcům a myslí si proto, že Čintamani může mít s šedivci něco společného. Možná dokonce šedivci zblbli Cobru, aby pro ně rozšiřoval tento nebezpečný kámen po celé planetě. Spojuje to s Cobrovým článkem z roku 2012, který říká: ,,Pouze mimozemšťani nás můžou fyzicky zachránit, ale vy můžete pomoci spirituálně.“ To lidstvo staví do bezmocné pozice.

Další píše: Vrátil jsem Čintamani zpět zemi, hodil jsem ho do vody poblíž svého domu. Když jsem to udělal a šel domů, viděl jsem třetím okem spousty květin a přišla mi věta: ,,Děkuji ti za lásku a světlo.“

Varovali mě dlouho dopředu
Bylo mi už před delší dobou (asi 10 let zpátky) vzkázáno z interních zdrojů (odkud šly vždy jen velmi funkční rady a pokyny), že Čintamani je velmi nebezpečný, silně destruktivní kámen. Že je potřeba dávat si na něho pozor a vůbec ho ani nesmím brát do ruky, pokud se s ním setkám, protože by z toho byl malér.

Bylo to dávno předtím, než začal být u nás známý a v té době k danému varování neexistovaly žádné dostupné zdroje, zkušenosti nebo podklady, proto jsem o něm nemohla nic psát. Nebylo na čem článek stavět a předpokládám, že by se čtenářstvo se dvěma větami které jsem dostala, nespokojilo.
Ale řekla jsem pravdu všem, kteří se mě na tento kámen zeptali.

Chce Cobra kamenem Cintamani zničit naši planetu?
Našla jsem také zajímavý komentář autora Masatoshi Takeshity, což je japonský alternativní spisovatel a terapeut.

Masatoshi Takeshita

Ten se vyjádřil k závažnému problému, který probíhá už několik let. V čem spočívá?
Našla se spousta pitomců, kteří začali tyto nebezpečné kameny zakopávat do země na důležitých energetických místech tak, aby kameny tvořily tvar květu života, tedy pravidelnou mřížku.
Masatoshi o problému píše takto:

Dostal jsem fotku kamenů Cintamani. Každý kámen emituje velmi špatné vibrace, vibrace absolutní temnoty. Proč se lidé domnívají, že kámen emitující vibrace Temnoty, naplněný tak destruktivní energií je „svatým kamenem“? Toto je první otázka, kterou si kladu.
A mám další otázku: Proč explodovala planeta, odkud pocházejí kameny Cintamani? Informace od Cobry v podstatě postrádají vysvětlení tak důležitého problému.

Je velmi nebezpečné nosit kámen, který vydává vibrace Temnoty. Je vysoce pravděpodobné, že držitel bude vtažen do temnoty. A přesto Cobra doporučuje lidem, aby tento kámen měli u sebe. Pochybuji, že Cobra má schopnost zásadně zvýšit vibrace tohoto kamene, jak o sobě prohlašuje. Proto mám pochybnosti o jeho skutečných úmyslech.

Probíhá projekt umístění kamenů Cintamani na důležité body na planetě Zemi, jako je například Long Island. Dobrovolníci, kteří nerozumí skutečnému účelu, tam umisťují tyto kameny. (Cobra napsal článek, ve kterém tvrdí, že „Cintamani kameny umístěné pod zemí poslouží jako potrubí pro průnik energie komprese, když dojde k Události.“ A tím započal projekt zakopávání Cintamani do mřížky) Myslím, že to můžeme doslova interpretovat tak, jak to je napsáno.

Podle Cobrova článku je podzemní zařízení Chimera pod zemí Long Island, kde existuje černý kámen, který je velkým hadronem vyrobeným z top/antitopových kvarků.

Můžeme předvídat následující scénář na základě prohlášení o ,,Události“, kterou Cobra často předpovídá:
Galaktická supervlna vyzařovaná centrálním sluncem Mléčné dráhy dorazí na Zemi. Pokud bude skupina Chimera zničena Tachyonovou komorou, dosáhne tato Supervlna na povrch Země. V této době bude Supervlna z důležitých vírů, tam kde jsou umístěny kameny Cintamani, ze severního pólu a Antarktidy,  odvedena do jádra Země. Vlna se obrátí, zasáhne celou Zemi a vyvalí se ze Země ven. Pokud nebudou černé kámeny ihned odstraněny, budou nestabilní a pravděpodobně zničí samotnou Zemi.

Je pravděpodobné, že bývalý Sirius A byl právě takto zničen. Zajímalo by mě, jestli se Cobra a ti za ním opravdu snaží osvobodit Zemi, nebo se naopak pokoušejí Zemi zničit.

Soudě podle skutečnosti, že členové Hnutí odporu, jejichž zprávy Cobra zprostředkovává, vysílají vibrace Temnoty, které jsou plné destruktivní energie, mohu jen předpokládat, že mají skrytý motiv, který se zásadně liší od toho, co zprostředkovávají navenek.

To je důvod, proč vždy varuji: Držte se dál od temnoty.
Zdá se však, že mnoho lidí, kteří se nazývají ,,pracovníky a válečníky světla“, je v důsledku toho chytře navedeno k tomu, aby pomohli temnotě.
(konec překladu Masatoshiho)

POKRAČOVÁNÍ ZDE


připravila Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Nika 2020-08-24 09:47:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keďže v centre mliečnej dráhy nie je žiadne centrálne slnko / hviezda, ale masívna čierna diera, môžeme byť teda v kľude. Pán Masatoshi dostal asi informácie nie z tohto vesmíru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 10:38:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Pan Masatoshi čerpá ze zdroje Cobra, který píše o centrálním slunci, ze kterého má údajně vyjít supervlna. To nemá ze své hlavy. I když je pojem centrální slunce ve spojení k vnějšímu vesmíru pravděpodobně velká blbost, je to další vodítko k zamyšlení, které ukazuje, že legenda kolem kamene Cintamani je snůška výmyslů, které nemají logiku a nestaví na ničem dokazatelném.

Ikona diskutujiciho Alesko 2020-08-28 20:38:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Co urobit s cintimani ked ho nechcem. Dakujem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-28 20:46:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Alesko vydrž prosimtě, pošlu prosbu do zahraničí znalcům, jestli by poskytli pro lidi návod na bezpečnou deaktivaci. Zatím to vypadá, že rozbít ho nebo jenom tak zahodit, asi nestačí. Takže vydrž. Někam ho dej bokem kde na něho nemusíš koukat, nesahej na to a buď trpělivý. Budu se snažit dotáhnout to do konce a ten návod sehnat. A až ho budu mít, tak ho sem zadarmo pro všechny určitě dám.

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-08-24 11:05:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když ty kameny rozesílá firma na tachyony, znamená to, že tachyonové výrobky jsou také všechny temné?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 11:13:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne, tachyonizované výrobky jsou výborné. Ale pokud někdo zkouší tachyonizovat cintamani kámen, bude to ve výsledku stejné, asi jako kdybys sebral psí lejno a zakryl ho šlehačkou… zvenku bude vypadat bíle, ale uvnitř to ve skutečnosti bude pořád to samé psí lejno.

Mimochodem Cintamani prodávají různé shopy co celém světě, i běžné co se zabývají prodejem minerálů a nemají s esoterikou nic společného. To že to pár lidí údajně tachyonizuje (což ani nevíme jdestli je pravda) je nepodstatný detail.

Ikona diskutujiciho Kallis 2020-08-24 13:09:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem koukla na jedny stránky, co kámen prodávají. Podívám se na jeden z těch šutrů a vidím, jak je pěkně aktivní. Jakoby v tom kameni někdo dokola míchal černotu vařečkou a tam se tam pěkně rozvaluje. Brrr

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 13:16:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Počkej až vyjde 5. díl.. to čtenáře klepne. :O Je to hrůza co se mi všechno podařilo najít.

Ikona diskutujiciho Kallis 2020-08-24 13:59:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To se už nemůžu dočkat. Děkuji za tyhle články

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-08-24 15:19:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nikdo neví odkud to je ja ten šutr ani neznám ale je to černý tak to asi nebude vyzařovat světlo když ten kamen někde uvidíte ležet zničte ho těch kamenu zas tolik nebude díval sem se kolik stojej 650 korun je to drahý a nikdo to kupovat nebude kolik jich muže byt par 1000 kusů pokud ho někdo máte nevracejte ho ale zničte ho na prach když ho vratite kobra ho pak da někomu jinýmu a bude dál ubližovat nevracet ale ničit -)))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 19:05:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkusím zjistit jak správně na ty kameny, co je neutralizuje. Jestli vůbec nějaké řešení existuje… Když zjistím, dopíšu další díl.

Ikona diskutujiciho Badycount 2020-08-24 17:37:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uz je to skoro vsude v republice ..http://haji21.cz/cintamani/realizace/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 19:03:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Třeba to ti lidi půjdou zase vyhrabat, pokud zjistí o čem to je.

Ikona diskutujiciho Pepetoa 2020-08-24 17:59:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je ťažké uveriť aký dokážu byť ľudia najivny. Ako môže niekto uveriť že kus mŕtvej planéty , či kúsok zavraždenej zemegule môže niesť svetlo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 19:01:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle to rozlišovat nemůžeš. To by i dřevo bylo destruktivní, když je to vlastně ,,zabitý strom“. Skutečný význam celé věci je úplně jinde.

Veškerá hmota je živá. I kámen, i to křeslo na kterém sedíš obsahuje inteligentní energii, která reaguje a komunikuje. Nic tady není zcela bezduché. Tento svět je mnohem zajímavější, než se na první pohled zdá.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-08-24 19:52:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško když do něho praštíš paličkou on se rozsype energie se rozlítne po okolí stratí není kámen není problém takže když bude mít někdo blizky tyto kameny sešrotovat prach se pak rozlítá po okolí a jeho zla moc se rozplyne žádný složitý postupy to samí kdyby jste měli nakou prokletou věc rozbíte jí bych mohl porozbíjet ty slavný proklety zrcadla-))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-24 20:25:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě že prokleté zrcadlo rozbít nesmíš, to je potom mnohem nebezpečnější než ho nechat netknuté. A to je problém i u tohoto kamene. Dokud se přesně neví co je v nich kodované a s čím se zachází, tak nemůžeme suverénně prohlásit že máme univerzální řešení. Každý systém, každé prokletí, má svoje pravidla a rizika, která se musí ctít. Nebo nastudovat.

Ikona diskutujiciho iria 2020-08-25 08:34:56
Ikona diskutujiciho
sipka

A nebo se tím rozbitím ta energie uvolní.Tohle bych neriskovala.Otázka je,co tedy s tím ?
Koukla jsem na odkaz Badycounta a našla jsem si na mapě bod v K.Varech,kde to znám.Přímo okolo naštěstí moc nejezdím ale doprava je tam ve všední den dost hustá.Všude jsou samozřejmě kamery.Vyhrabat to nebude sranda.Doufejme že to někomu z tý skupiny docvakne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-25 09:39:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Počkala bych až vyjde celý seriál. A pak jim to poslat. Pokud nebudou reagovat, poruší zákony vesmíru, protože úmyslně škodí lidem. Někdo by ale rozumější být mohl. Problém u cintamani je, že nejsou nezávislé zdroje, kromě Aluška.org a stránky s prvním překladem v dílech 1 a 2 nikdo vlastní analýzu nedělal a ty smyšlenky co se prezentují veřejnosti nikdo neanalyzoval. Jako vždycky, opět jenom všude ozvěna a nikdo nepřemýšlí, nebo tomu nikdo nerozumí. Tím pádem nejsou rozmanité zdroje. A pak je snadné nechat se do něčeho vmanipulovat, když slyšíš jenom masáž z jedné strany a neslyšíš k tomu odnikud B.

Ikona diskutujiciho Jarka Sabová 2020-08-27 09:13:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nevyhnutné zaslať tieto informácie do Infovojny Norovi Lichtnerovi. Beží tam totiž seriál , v ktorom sa o cintamani hovorí a veľmi sa propagujú ! Vystupuje tam raz v mesiaci jeden pán, meno ktorého mi akosi ušlo. Vyhľadám kontakt na Nora a tieto informácie mu pošlem. Ďakujem Aluka z celého srdca za tvoju krásnu prácu. Jarka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-27 09:20:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Jarko, to máš dobrý nápad, pokud je chceš na tohle upozornit, tak zase já upozorňuji že ještě není seriál hotový. Připraven je díl 5 a 6, sedmičku budu teprve dělat a uvidím, možná se dostanu i na osmičku. Každopádně jestli posílat, tak až to bude kompletně hotové venku. Protože to nejdůležitější teprve přijde.

Ikona diskutujiciho N_ergy 2020-08-28 07:39:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naozaj teda nerast Cintamani z nas vysaje vsetku energiu?? A co ostatne nerasty kolo nas? Inak kto by mal zaujem, mozem zajst do kamenolomu, vziat nejaky nerast, spravim mu marketing, a 99 % „sensibilov“ napise o nom knihu podla toho aky dobry budem mat marketing. Keby sme tu tak pomahali ludom ako im len vo vseobecnosti piseme,, ze jo…ked tu citam niektore komentare, mam pocit ze su tu ludia co maju doma plno kmaenov, nahrdelnikov, chovaju kohuta pre ocistny ritual, rozbijaju zrkadla hodenim za hlavu do rieky, cistia si krystaliky pod splnom, a tak podobne…
Problem je ze na to nemaju jak dostatocne znalosti tak schopnosti. Nekuchar polievku nenavari. Nuz, kazdy at si dela co chce… S laskou a uctou.

Ikona diskutujiciho Jarka Sabová 2020-08-28 09:17:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem Aluška, počkám teda až bud uverejnený celý seriál. Držím palce nám všetkým. Jarka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-28 09:31:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, dělám 9. díl. A je to fakt maso.

Ikona diskutujiciho Denisa 2021-03-22 09:57:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde najdem tie časti kde si ich môžem prečítať ďakujem

Ikona diskutujiciho Skopi 2022-02-21 19:48:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám kameň Čintamáni a bol som fascinovaný jeho vibraaciami ale uz ho tak necítim a priatelka má rozvinutee schopnosti a nemá z noho zlý pocit a ja úplne neviem čo s ním ale asi mi je na nič už ale do zeme som ho ani neplánoval zakopávať ak je to kameš piatej dimenzie ako sa niekde píše 😄🙂

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-22 13:09:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj kameň Cintamani pochádza z toho, čo Slnko urobí v procese záblesku. Preto môžu niektorí jedinci pociťovať deštruktívne morfogenetické pole. Je úplne jedno čo s ním niekto spraví, či ho niekam zakope, rozdrtí, alebo odhodí čo najďalej. Na udalosť to nebude mať žiadny vliv. Záblesk sa stane v celom vesmíre naraz, pretože žijeme v stvorenej realite riadenej operačnýcm systémom vesmíru (aka Bohom). Záblesk je reset vyvolaný týmto operačným systémom pri ktorom vznikajú nové životné formy. Je to evolučný proces.
=> Vlna se obrátí, zasáhne celou Zemi a vyvalí se ze Země ven.
Porozmýšlajte čo to znamená. Je to presne to, čo sa stane, len to treba chápať v širšich súvislostiach.
Čierne diery neexistujú. Na to dosšiel na sklonku svojho života aj Stephen Hawking.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek