Kámen Cintamani: Odkud skutečně pochází | 4.díl

26.8.2020 v Poselství 30

Tento článek je čtvrté pokračování série o kamenu Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

Zakopávání kamenů Cintamani do tvaru mřížky
Před čím vlastně Masatoshi Takeshita varuje? Jak vypadá zmíněný megaplán na symetrické rozmisťování těchto nebezpečných kamenů po celé planetě zemi?
Následuje překlad Cobrova článku z roku 2017:

,,Od mé poslední aktualizace byla Cintamani síť na povrchu planety výrazně posílena. Dva kusy byly strategicky umístěny na určitých klíčových místech na Antarktidě.


Mnoho kusů se nyní nachází na dně oceánů a v jeskyních po celém světě.
Odhodlané týmy umisťují kameny Cintamani do mřížky podle vzoru Květu Života na nejdůležitější klíčové vortexy na planetě, jako je Long Island:


Chengdu:


Cintamani mřížka kolem planety je jedním z hlavních nástrojů pro vytvoření planetární Světelné Mřížky. Kdykoli se někde na planetě do půdy zasadí kámen Cintamani, je na tomto místě ukotvena obrovská andělská bytost, která vytváří energetický vír v průměru několika kilometrů:

Když je kritická masa těchto andělských bytostí ukotvena okolo planety, začíná se rozpouštět hlava entity Yaldaboth. Aktualizace o stavu rozpuštění hlavy Yaldaboth bude možná po polovině června 2017, kdy budou dokončeny určité operace Světelných sil.
Cintamani jsou také umístěny do mnoha tanečních parketů po celé planetě, což usnadňuje kontakt s pozitivními ET.
Váš osobní kámen Cintamani je vaším osobní vodičem energií pro Prolomení Komprese, až nastane ,,Událost“.
Kameny, které jsou umístěny do půdy po celém světě, jsou součástí planetární sítě Cintamani, která bude planetárním vodičem pro energii Prolomení Komprese při ,,Události“.

Byl jsem veden, abych připravil další dávku kamenů Cintamani.“

Následuje odkaz na prodejní stránku těchto kamenů, kde je doslova napsáno: ,,Kameny Cintamani pocházejí z jediného místa na planetě a jsou velmi vzácné. Každý rok se na celém světě vytěží asi 30 000 kilogramů diamantů, zatímco ročně se nachází jen asi 50 kilogramů kamene Cintamani.“

K tomu se ještě znova vrátím, pokračujeme dál na téma planetární mřížky.
Existují i články s jasnými pokyny jak máte Cintamani kameny sázet do země, v pokynech se píše:

,,Pokud jde o velikost, aby se vytvořila správná aktivace, doporučuje Cobra jediný kámen o minimální hmotnosti 2-3 gramy, doporučuje se nad 3 gramy. Čím více gramů na místo přijde, tím silnější bude aktivace.
Pokud jde o velikost aktivace, výsledný energetický vír bude mít průměr zhruba 5 km na gram zasazeného kamene.“

Protimluvy a nesmysly
Teď bych se ráda vrátila k některým hloupostem, které jsem přeložila. Určitě vám to už došlo. Hned v prvním článku seriálu jsme se mohli o kameni dočíst, že:

,,Kámen Čintamani je posvátný, spadl na zem z planety Sirius před miliony lety během galaktické supervlny. Tehdy explodovala planetka obíhající Sirius a její úlomky se rozlítly po celém vesmíru. Posledních 26 tisíc let je prý strážili pozitivní Agarťané, kteří je v minulosti postupně rozdali lidem, kteří mají maximální schopnost pozitivně ovlivnit lidstvo.

To napsal na svůj web přímo Cobra. Zároveň však na prodejní stránce píše, že kameny jsou TĚŽENY v JEDNOHO místa. Tím si absolutně protiřečí.
Určitě si nemyslíte, že ty kameny někdo nahodile hledá po planetě, že se snaží nějak náhodně vykopávat starodávné zapomenuté meteority z Cintamani kamene, pozůstatky z údajné explodované planety.
Když se těží kámen, tak je to v nějakém nalezišti a těží se systematicky. Jinak by to nikdo nedělal, protože se to ekonomicky nevyplatí. Není to tak že jde děda po poli a náhodně zakopne o jeden černý kámen a jde ho prodat a těch dědů se za rok najde 50 a každý našel kilo. Ani náhodou…

Pokud jste se zajímali o tématiku duté země o které je tu mnohodílný seriál, tak také víte, že my sídlíme uvnitř planety Země. Takže pokud na zem spadne meteorit, nejde o žádný kousek planetky ani kometu, ale je to úlomek z centrální černé hvězdy.
Příběhy o tom jak nás ohrožují vnější kosmická tělesa a sci-fi filmy o tom jak nás rozdrtí obří kometa, jsou jen fantazie filmařů. Ale lidi to baští. Nejenom ti zpracovaní mainsteamem, ale v New Age komunitě se na tohle taky hodně hraje.
Logicky na nás nic ze Siria spadnout nemohlo. Muselo by to sem být dovezeno.

Takže jsem se v tom začala šťourat a zjistila jsem více: Skutečný název toho nerostu je Saffordit (orig. Saffordite) a existuje v mnoha různých kvalitách. Od nejnižší kvality matného černého kamene, až po velmi čisté, čirému sklu podobné formě, která má fialovo hnědou barvu.

Tady se píše, že Saffordit (populárnější názvem Cintamani) je druh kamene, který je starý asi 30 milionů let a nachází se na jediném místě na světě a to je arizonská poušť v severní Americe. Je to arizonský tektit. I když existují dohady o tom jestli pochází z naší planety, spíše je původem ze Země. Není to však vůbec jisté, protože nikdo z nás neví, co se tady stalo před 30ti miliony lety. Jestli je to kuriozní vyvřelý minerál, nebo to tu někdo z nějakého důvodu uložil/zanechal. Taky mohl vzniknout omylem při některé z atomových válek, které ukončily předchozí systémy (nyní jsme v šestém). Kameny vyzařují mírné elektromagnetické pole – což je divné.

Že to možná není látka z našeho světa (resp. že nevyvřel z nitra země), podporuje označení tektit. Tektit je hornina, která vzniká dopadem mimozemského tělesa na zemský povrch. Během dopadu se uvolňuje během krátké doby obrovské množství energie, která se přeměňuje na teplo, což má za následek proběhnutí metamorfních pochodů, během kterých se původní horniny přeměňují na novou horninu – tektit. Tektit má převážně sklovitou strukturu a lze ho přirovnat k přírodnímu sklu respektive obsidiánu. Tedy logicky to může být i velice starý a hodně velký úlomek z černé hvězdy, což by odpovídalo charakteristice… Proč je ale tak strašně destruktivní? Je snad prokletý stejně jako diamanty?

Místo, odkud se Saffordit těží, máme Tady na mapě. Safford mine v Arizoně vypadá takto:


Při pohledu na tu díru si kladu otázku, jestli náhodou údaj o ,,obrovské vzácnosti“ Safforditu není taky jenom blamáž. Že by v tomhle našli jenom 50 kilo ročně, se mi nějak nechce věřit, když jsou toho plné eshopy po celém světě.

Z toho mi vyplývá další logický závěr: Příběhy o tom jak kámen chránili mimozemšťané a pak je dali speciálním lidem, co jsme se mohli dočíst na začátku, jsou čistokrevná fikce. To vám bylo snad jasné hned na začátku, ale zde je to i logicky podloženo: Je to zkrátka nerost co se těží v Americe ve velkém dolu a žádní mimozemšťané u toho nejsou a nikde po světě to ani nerozdávali!

Jedna věc, která není jistá (a ani já vám to v tuto chvíli neřeknu protože to prostě nevím), je otázka, jestli je to hodně velký úlomek z černé hvězdy, který někdo proklel tak, aby byl šíleně destruktivní (stalo se to s diamanty, mohlo se to stát i se Safforditem), nebo jestli je to nějaký odpad po pradávné atomové válce který teď vykopáváme ze země a zamořujeme si s ním domácnosti, těla a planetu, nebo (a tady už fakt hodně spekuluju) přiletěli nějací destruktivní mimozemšťané se zhovadilým plánem jak nás v šestém matrixu parádně vytrollit a uložili do země tuhle nádheru.

Pokud se mi o kameni podaří zjistit bližší data, nebo budou nové aktuality, k tématu se vrátím. Zatím se s vámi loučím a zdůrazňuji:

NEKUPUJTE SI TO
NEBERTE TO V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ANI NA ZKOUŠKU DO RUKY
VARUJTE VŠECHNY BLÍZKÉ
JE TO EXTRÉMĚ DESTRUKTIVNÍ KÁMEN

Pokud ho máte a nevíte co s ním, zatím se jeví jako nejlogičtější vrátit ho zpět do země, nebo ho vrátit zpátky prodejci. Nejlepší by bylo, vrátit je všechny do originálního dolu odkud pocházejí.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

připravila Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Robin Hood 2020-08-26 09:56:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím dobrý dokument o Černé Hvězde 28:48 minuta https://www.youtube.com/watch?v=iU6PekPa4mY

Ikona diskutujiciho Jana 2020-08-26 15:39:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímalo by ma, ako je to s tými čiernymi kameňmi, alebo ako ich rozlišovať – ktorý sa odporúča nosiť a ktorý už nie. Som amatérska zberateľka minerálov a mám doma napr. aj čierny turmalín (skoryl) z Českej Vysočiny, kde je ho veľa (inak kto v okolí býva a mal by to šťastie, môže nájsť rôzne kryštály, okrem iného, „povaľujúce sa“ na roliach).

Okrem toho napr. ónyx a obsidián sú taktiež čierne. A vlastne ktovie, čím to, že niektoré kamene, prirodzene sa vyskytujúce v Zemi sú skôr deštruktívne. Celkovo čierna farba pohlcuje energiu, ale to asi nie je všetko. Osobne, čo sa týka kameňa Cintamani, prikláňam sa k jednej z dvoch teórií, prečo je tak deštruktívny – je nejak schválne prekliaty na daný účel (a teda tie, ktoré sa predávajú cez iné e-shopy možno nie sú až tak deštruktívne – to by ale musel niekto porovnať), alebo vznikol nejakým deštruktívnym spôsobom. Myslím si však, že v samotnej Zemi sa prirodzene nenachádzajú až tak deštruktívne objekty, resp. možno aj áno a v tom prípade nie je náhoda, že sa nachádzajú v Zemi a nie na jej povrchu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-26 16:33:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Černé kameny nejsou vhodné konkrétně pro člověka, plní v zemi specifický účel (každý typ minerálu působí jako energetické centrum, zemský ,,orgán“… některé jsou pro nás využitelné, jiné zase nejsou), nedělá to z nich něco špatného, vystavené být můžou, ale nemají se nosit na těle.

Výjimka je šungit.

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-08-26 17:22:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, výjimka je sungit. Dělám si a piju sungitovou vodu.

Ikona diskutujiciho pavel.audio 2020-08-26 19:03:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím a dekuji za super info. A moc prosím o radu …. týka se zmínka „nošení černých kamenů na tělě“ i černého Turmalínu ? Dekuji moc za odpověď . PN

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-26 19:05:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano týká se. Nechat si ho doma vystavený ale můžete, není třeba se ho zbavovat.

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-08-26 19:41:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dumám nad tím, co je myšleno „Událostí“ – že by ty kameny měly účel oddálení nebo dokonce zabránění Zlatého věku lidstva, převibrování do 5D? To by pak Cobra mohl mít co dočinění s nějakou satanistickou elitou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-26 20:11:21
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě už taky napadlo, ale je to jenom teorie. Aby se mohla potvrdit, nebo něčím podložit, bylo by asi třeba se hlouběji ponořit do jeho materiálů k tématu, na což už upřímně nemám žaludek. Stačí mi by blázniviny o hlavě Yaldabothneboco… opravdu si kladu otázku, kdo je tak blbej, aby tomu uvěřil.

Ale jak se pořád opakuje, že chcípající kobyla kolem sebe nejvíc kope, je dost možné že tento projekt je jeden z projevů chcípající kobyly, což by podle nezávislých médií a zdrojů měla být temná síla, stínová vláda. Těsně před svou porážkou zkouší podrazy na všech možných frontách. Ještě před deseti lety o tom šutru nikdo nevěděl.

Ikona diskutujiciho asfalotth 2020-08-26 23:31:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Diky za rozbor, Alue. Priznam se, ze Cobra, ne ze se mnou nerezonuje, ale je mi uplne proti srsti od zacatku vyhrezu nejakych insideru. Yaldaboth by mela byt destruktivni chobotnice (snad i bajny tvor), ktery drzi veky tuto planetu v chapadlech a brani ji a obyvatelum k frekvencnimu posunu vyse. Takze snad takova energeticka stranka zemskeho humusu, kam patri DS.

Ikona diskutujiciho ďurino 2020-08-27 00:21:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak je ten čierny kameň na fotografii na začiatku článku skutočne tým, o čom tento článok je, môžem iba potvrdiť, čo píše Alue príp. autor článku: ruky preč od tohto šutra.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-27 06:56:18
Ikona diskutujiciho
sipka

ano na úvodní fotce je cintamani v HD

Ikona diskutujiciho Selen 2020-08-27 13:39:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To můžu potvrdit. Taky jsem se nechala nachytat a koupila si kámen a za měsíc přišlo do mého života peklo. Úplné zoufalství odpojení. I když jsem kámen dala pryč do 14 dnů. Peklo začalo až potom a trvá doteď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-27 13:47:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Selen, budeš prosím tak moc hodná a napíšeš k tomu podrobnosti? Seriál pořád dělám a potřebuju reálné praktické zkušenosti skutečných majitelů toho kamene. Zařadila bych tvou zkušenost do dalších pokračování, pokud bys mi ji poslala. adresa je [email protected]
Pokud si nepřeješ mít tam uvedené jméno, můžu to dát anonymně, podle společné domluvy. Jak budeš chtít. Hlavně je potřeba dostat mezi lidi pravdu, aby se jich nenachytalo víc.

Ikona diskutujiciho Nekdo 2020-08-27 18:32:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak 1 věc nechápu – vidím, že je tu aktuálně článek od Levašova – přečetl jsem všechny jeho knihy. Čtu i články od Cobry. Oba psali o parazitech, temné síly… Podle mě se jejich informace docela shodují. Když je teda Cobra tak „špatný“, tak Levašov ne? Na „leva-net.cz“ se na něho vykašlali. Podle mě to byla chyba a za půl roku ho zabili.
To, že někdo změřil kámen, že nevyzařuje světlo, neznamená, že Cobra musí být špatný. Taky to může být špatně změřeno (i tím že kámen je černý).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-27 19:43:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen proto, že dva lidé můžou mít na spoustu věcí stejný názor, nebo že ten jeden bere vědomosti od druhého a vydává je za své, z nich nedělá jednu a tu samou osobu. Pořád jsou to dva lidé a není dobré srovnávat, protože na světě nejsou dva stejní lidé.

Cobra jednoznačně dělá obrovskou chybu v tom, že propaguje a prodává silně destruktivní černý kámen. Jestli to dělá schválně, nebo nevědomky, nám v podstatě už může být jedno. Hlavní je nenaletět a umět si věci ověřovat.

Ikona diskutujiciho Nekdo 2020-08-27 19:59:16
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak si můžete ověřit informace od Levašova? Z některých jeho informací jsem byl docela v šoku – např. že paraziti dokážou vymazat duši.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-27 20:12:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Netvrdím, že Levašov má ve všem pravdu a nikdy jsem to netvrdila. K tomu co píšete by asi byl potřeba širší kontext, nevím jak to bylo myšleno, nejsem totiž Levašov. Převzala jsem hezký článek o delfínech, který byl shodou okolností od něj a to je celé.

Ikona diskutujiciho Suzi 2020-08-27 21:31:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou tady ještě energeticky mnohem silnější kameny, které zůstávají ukryté v útrobách Země a posilují potřebné transformace planety. Jsou přesně zacílené na kompletní obnovu přírodní evoluce a také na obnovu sofistikovaných revizních středisek Nulté civilizace. Rovněž posilují Zrcadlení pravé podstaty věci: nalevo obraz reality, napravo obraz iluze. Všechna data jsou pečlivě analyzována ve výzkumných střediscích a dle toho se pak odvíjejí další projekty na očistu Země. Vystupování starých vrstev k očistě je celkem obstojně zajišťováno již všudypřítomnými vibracemi Diamantové vody obohacené o celou řadu nových hvězdných kódů Kosmické inteligence. Ještě donedávna bylo možné všelicos schovávat pod pokličku… Díky moderním duchovním technologiím (kvantové urychlovače, časovače, karmická kola nižšího i vyššího řádu, zařízení vyhledávající a uvolňující bytosti ponořené do temnoty apod.) se transformační procesy Země dostaly na zcela jinou úroveň, lidově by se dalo říci, že to „prostě konečně odsejpá“. Praktická míra využitelnosti různých energií, předmětů, karmické síly apod. je nyní obrovská a bude k nám chodit mnoho a mnoho výzev, abychom se k tomu postupně dotáhli a vnitřně zesílili.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-28 07:21:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozor, diamantová voda vznikla tak, že ji proklel židovský kabalista a data která uložil jsou samozřejmě vysoce destruktivní. Nešířit, nepít!

Ikona diskutujiciho Suzan War 2020-08-27 23:23:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry vecer , cele to s tym kamenom a cobrom zapada ako skladacka do vykladu podla tohto videa : https://d.tube/?fbclid=IwAR1mp3OLdOS5jD0a016NVb8RFW5IKgwuL7r81sQa_SyK5vtkb6OHxOrijRU#!/v/sladecka11/QmSkUgsELQqms1EZByYPKFkaYkhBVWKCWouk5ygBP4riNP?fbclid=IwAR1mp3OLdOS5jD0a016NVb8RFW5IKgwuL7r81sQa_SyK5vtkb6OHxOrijRU?fbclid=IwAR1mp3OLdOS5jD0a016NVb8RFW5IKgwuL7r81sQa_SyK5vtkb6OHxOrijRU?fbclid=IwAR1mp3OLdOS5jD0a016NVb8RFW5IKgwuL7r81sQa_SyK5vtkb6OHxOrijRU?fbclid=IwAR1mp3OLdOS5jD0a016NVb8RFW5IKgwuL7r81sQa_SyK5vtkb6OHxOrijRU

Odporucam pozriet, pretoze napadne sa to podoba na realitu a smerujeme zial k takej buducnosti ako uvadza pan Braker. Dobre uvadzate, ze nemozno sa spoliehat na zachrancov a pasivne cakat…. treba pracovat na sebe, svojich schopnostiach a nenechat sa klamat …. Z.

Ikona diskutujiciho lucius 2020-08-28 14:51:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj aluska, nevies co je s tadeskom?

Ikona diskutujiciho izairi 2020-08-28 20:46:45
Ikona diskutujiciho
sipka

A proč se ptáš? Tadesco normálně funguje,jen teď nejsou Okénka,protože tomáš byl odvolán na jiný kontinent (asi i s carstenem).Teď už jsou oba zpátky,ale ještě mají nějaký úkol (jak nám psala terezka),tak sí na informace od tomáše musíme ještě počkat.Ale hlavně že jsou on i carsten v pořádku zpátky v Česku.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-08-28 19:22:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak sem se začal nenapadně ptát lidi co se začínají probouzet jestli si něco nekupovali od kobry to byste nevěřili kolik sem tech černých šutrů našel a všechny se přesvědčil že ty šutry jsou destruktivní takže mi je dali ve finále sem jich měl 8 všechny sem uložil do krabice protože ten energetický odpor tak šílenej že sem se toho neodvažil dotknout začal sem myslet jak kameny funguji a co snima podařilo se mi zjistit že kámen živí destruktivní energii a hromadí jí v sobě a pak používá proti osobě která ho nosí třeba pokud stím kamenem jde někdo ve městě muže nasávat všechnu destruktivní energie z několika desítek metrů zaleží na velikosti šutru potom jí použit proti nositeli ano tenhle kamen je navržen na likvidaci konstruktivních lidí kamen je dokonale navrženy aby natahoval na nositele veškerou destrukci z okolí z kamenema sem udelal krátky proces požadal sem konstruktivní síli vesmíru aby na demnou vytvořili silný ochrany štít až byl vytvořen štít kolem mě vzal sem palici a několika ranami všechny kameny zničil uvolnila se masivní vlna černé energie kterou sem rozupoštěl v bílem světle s konstruktivními bytostmi vesmíru nakonec sem svoji predstavivosti zalil celé okolí a bylo po všem zničeny kameny ale alue měla pravdu když to zničíš je to jak atomovka černé energie až to bude ničit nedělejte to bez ochrany

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-28 20:18:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za tvou zkušenost, ukládám si a použiji do dalšího pokračování seriálu.

Pokud někdo jiný něco důležitého ke kamenům máte, napište mi to do diskuze nebo na mail, seriál bude o to bohatější a větší.

Vyšlu dotaz do zahraničí našim speciálním zdrojům s prosbou o návod jak cintamani bezpečně deaktivovat. Nikde ve světě žádný návod popsaný není, prostě neexistuje, lidi vůbec neví co je cintamani zač. Nehodlám vařit polívku z vody. Ráda bych to uzavřela spolehlivým postupem, ale na to se musí podívat někdo, kdo se pořádně vyzná v černé magii. Toto je nebezpečná kabalistická magie a jenom tak to rozbít nebo zahodit asi opravdu nestačí.

Ikona diskutujiciho aronie 2020-08-29 23:31:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi trapně,ale naletěla jsem.Sice ne od cobry (vůbec neznam)ale to je asi fuk. No ale asi tak úplně blbá nejsem,nebo jsem ale naštěstí jsem nevedomky kameny z igelitoveho pytlíku nerozbalila a dala do skříně a vzpomněla jsem si na ně až po přečtení článku.Ale stejně se něco děje . Děkuji a čekám na pokyny co dál.

Ikona diskutujiciho Stani 2020-08-30 15:19:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdy som o tých kameňoch nepočula, ale zo zvedavosti som si pozrela obrázky. Fuuuh, to je sila. Aj na obrázkoch sa mi zdalo, že sa tie kamene akoby hýbu, krútia sa ako had. Na jednom obrázku ho drží muž v ruke a môj vnútorný hlas začal kričať: odlož to preč!!! Takto kričí len v prípade mega ohrozenia. Je to fakt sila…

Ikona diskutujiciho Ján 2020-08-31 13:30:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja vam neviem ja mam tiež ten kamen a pride mi že ma v sebe riadnu silu… len chvilu čo ho držím tak sa mi začne roztancovavať cievny system a srdce začne viac pumpovať a viac nesputanej energiie vstupuje do tela… a nepovedal by som že určeny na dlhodobbe nosenie pri sebe lebo by ta energia človeka zahltila/preťažila ale pomaličkým navykávanim sa človek dokáže tu energie lepšie zvládať a tá energia v človeku ešte niekoľko dni pretrváva ale žeby inak mala nejaký negatívny efekt na mna by som nepovedal… ja to berem jak masáž cievneho systému:D Ale asi na každého človeka inak… ja som už negativitu v sebe porazil už dávno… do mna už žiadna negativita nevstupy bez môjho vedomia a v tomto kameni nevnimam žiadnu akurat len nespútanú energiu na ktorú sa treba vytrenovať.

Ikona diskutujiciho deep.indigo.jane 2020-12-07 14:26:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte, zbieram rôzne kamene, vltavíny a áno mám aj zo dva saffordity-čiže energie a energie… chcem len povedať, že strach tu nemá čo hľadať a kto má v sebe svetlo, môže ho dať aj čintamani a preprogramovať ho. Majte sa krásne dušičky.

Ikona diskutujiciho Martin 2021-07-25 16:11:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová. čo ty si za osobu? Platí ťa niekto? Absolútne žiadne fakty si nenapísala len domnienky ničím nepodložené. Ale s určitosťou trvrdíš že kameň cintamany je prekliaty a deštruktívny, na základe čoho? Nejakého sponzora? No nič, je to tvoje rozhodnutie.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-07-25 18:17:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Martine, série je podložená a má 16 dílů. Všude jsou zdroje. Analfabet jako ty, který ty články ani nečetl, na zdroje se nepodíval a ví o tom totální houno, mi nemá co spílat. Běž si umýt ohanbí vlažnou vodou a dej mi svátek.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek